Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Triatlon Ljubljana 29.08.2021

Triatlon Tekma: Triatlon Ljubljana 29.08.2021 Datum:29.08.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 147 Navodnik Grega Moški SLO TK VELENJE 2021TZS385 04:07 (0:35) 12:45 (0:49) 06:40 0:24:58
2 . 144 Mlakar Nace Moški SLO TK UTRIP 2021TZS088 04:14 (0:26) 12:46 (0:53) 07:21 0:25:42
3 . 140 Korošec Žiga Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS314 03:52 (0:34) 12:21 (1:12) 07:56 0:25:56
4 . 145 Mori Maks Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS473 04:26 (0:27) 13:00 (0:56) 07:42 0:26:33
5 . 154 Seliškar Lovro Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS234 04:36 (0:32) 12:51 (0:51) 08:23 0:27:14
6 . 142 Maksimović Luka Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS610 04:52 (0:38) 12:57 (1:16) 07:39 0:27:23
7 . 136 DEŽMAN Luka Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS305 04:03 (0:45) 13:11 (1:03) 08:31 0:27:35
8 . 141 Lučovnik Gaber Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS462 04:10 (0:27) 13:16 (1:05) 09:12 0:28:13
9 . 151 Prelesnik France Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS129 04:47 (0:36) 14:29 (1:05) 07:43 0:28:41
10 . 134 Cerar Lovro Moški SLO TK UTRIP 2021TZS616 04:37 (0:33) 13:21 (1:26) 09:16 0:29:16
11 . 155 Zamida Mark Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS238 04:41 (0:43) 14:06 (0:55) 09:08 0:29:35
12 . 135 Daca Matic Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS430 04:36 (0:56) 13:56 (1:19) 09:09 0:29:59
13 . 143 Martinšek Tian Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS467 05:44 (0:32) 14:35 (1:12) 08:06 0:30:11
14 . 150 Podobnik Jakob Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS483 04:53 (0:42) 14:36 (1:01) 10:20 0:31:33
15 . 138 Istenič Luka Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS445 06:09 (0:36) 14:24 (1:05) 10:29 0:32:45
16 . 153 Rihar Val Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS485 04:36 (0:45) 14:25 (1:15) 11:49 0:32:51
17 . 148 Ogrin Juš Moški SLO TK UTRIP 2021TZS097 05:15 (0:58) 15:16 (1:11) 10:55 0:33:37
DNS18 . 139 Klemen Jakob Moški SLO TK UTRIP 2021TZS082 () () DNS
DNS18 . 156 Zupančič Izak Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS587 () () DNS
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 128 Prelesnik Tinkara Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS130 04:19 (0:32) 13:58 (1:04) 08:10 0:28:05
2 . 122 Bezlaj Anja Ženski SLO TK 3LIFE 2021TZS565 03:56 (0:38) 14:16 (1:03) 08:27 0:28:22
3 . 126 Kromar Urša Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS117 04:35 (0:40) 14:08 (1:04) 08:41 0:29:10
4 . 129 Slanič Iva Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS489 04:40 (0:46) 14:02 (0:57) 09:10 0:29:36
5 . 127 Lulik Mei Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS173 04:54 (0:41) 14:53 (1:01) 08:35 0:30:06
6 . 124 Hrenko Erin Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS441 05:06 (0:38) 14:47 (0:57) 08:57 0:30:28
7 . 132 Unk Lepojič Alja Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS501 05:03 (0:36) 14:10 (1:01) 09:59 0:30:50
8 . 157 Kovač Kim Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS171 04:39 (0:52) 14:17 (1:06) 10:45 0:31:41
DNS9 . 125 Križan Mia Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS136 () () DNS
KADETI-M
1 . 110 PETERKA JAN Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS202 03:15 (0:23) 12:05 (0:51) 06:56 0:23:33
2 . 102 Bratun Domen Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS423 03:51 (0:27) 11:45 (0:56) 07:09 0:24:10
3 . 101 Belaj Nik Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS300 03:42 (0:27) 11:56 (0:58) 07:19 0:24:24
4 . 109 Pavlin Marcel Moški SLO TK UTRIP 2021TZS071 03:47 (0:29) 12:25 (0:55) 06:57 0:24:35
5 . 113 Tanze Miran Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS352 04:28 (0:27) 12:25 (0:54) 06:38 0:24:54
6 . 115 Žagar Matic Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS126 04:17 (0:30) 12:37 (0:53) 06:46 0:25:04
7 . 111 Pilih Arne Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS333 03:24 (0:29) 12:14 (1:09) 08:57 0:26:15
8 . 103 DEŽMAN Anže Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS304 04:03 (0:29) 13:16 (1:01) 07:58 0:26:49
9 . 105 Kovačič Gal Jurij Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS416 04:34 (0:47) 13:13 (0:58) 08:45 0:28:18
10 . 106 Majdič Luka Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS319 04:26 (0:34) 12:57 (1:08) 09:33 0:28:40
11 . 112 Rifel Nejc Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS339 04:23 (0:34) 13:04 (1:14) 09:37 0:28:53
12 . 114 Tomažič Valentin Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS181 04:44 (0:38) 13:47 (1:01) 08:52 0:29:04
13 . 104 Jurman Samo Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS449 04:31 (0:34) 13:39 (1:01) 10:10 0:29:57
KADETINJE-Ž
1 . 118 Kovic Urška Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS166 03:43 (0:29) 13:01 (0:57) 08:20 0:26:33
2 . 120 Sraka Luna Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS493 03:46 (0:31) 13:22 (1:02) 08:55 0:27:38
3 . 121 Valič Isa Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS170 04:29 (0:51) 16:10 (1:18) 09:05 0:31:55
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 129 Denša Ul Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS433 09:27 (0:24) 30:10 (0:53) 16:25 0:57:21
2 . 128 Tomšič Staš Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS124 10:01 (0:24) 32:51 (1:00) 16:57 1:01:14
3 . 111 Dolgan Tjaž Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS435 12:32 (0:26) 31:08 (1:12) 17:32 1:02:52
4 . 109 Kovic Januš Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS161 10:46 (0:26) 34:05 (0:55) 18:48 1:05:01
5 . 112 Alenabi Nik Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS419 12:17 (0:27) 33:59 (1:06) 21:32 1:09:23
6 . 113 Černelič Maks Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS302 12:31 (0:34) 36:19 (1:03) 19:58 1:10:27
7 . 110 Rihar Mai Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS486 11:07 (0:33) 38:20 (1:05) 22:48 1:13:55
8 . 108 Vidmar Val Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS162 12:52 (0:33) 37:56 (1:03) 21:44 1:14:09
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 18 Stres Tinkara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS163 11:14 (0:30) 35:42 (0:56) 20:22 1:08:46
2 . 22 Mihevc Lara Ženski SLO TK LOGATEC 2021TZS355 12:11 (0:25) 36:02 (1:02) 21:23 1:11:06
3 . 20 Kržišnik Nika Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS164 12:27 (0:31) 38:19 (1:16) 22:02 1:14:36
4 . 21 Zupančič Zala Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS504 12:08 (0:31) 39:07 (1:18) 23:13 1:16:18
5 . 23 Godnič Petra Ženski SLO TK 3LIFE 2021TZS613 13:36 (1:02) 37:53 (1:16) 23:29 1:17:19
6 . 24 Aubelj Tina Ženski SLO TK 3LIFE 2021TZS521 12:08 (0:40) 40:47 (1:10) 24:20 1:19:07
DNS7 . 19 Mikuž Maruša Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS165 () () DNS
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 125 Podgoršek Žiga Moški SLO TK UTRIP 2021TZS083 10:10 (0:23) 30:19 (0:50) 15:42 0:57:27
2 . 124 Podgoršek Nejc Moški SLO TK UTRIP 2021TZS084 10:03 (0:23) 30:30 (0:50) 17:02 0:58:50
3 . 130 Medved Jakob Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS470 09:56 (0:28) 31:45 (0:55) 16:43 0:59:48
4 . 131 Mamič Jakob Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS465 10:21 (0:24) 32:12 (0:46) 17:27 1:01:13
5 . 122 Verbič Črt Moški SLO TK UTRIP 2021TZS081 10:00 (0:27) 32:39 (0:55) 19:02 1:03:04
6 . 115 Marenče Jan Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS231 12:00 (0:47) 31:24 (1:13) 18:00 1:03:25
7 . 114 Gašparič Nande Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS437 13:16 (0:28) 34:34 (1:03) 21:16 1:10:39
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 29 Bartol Monika Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS110 11:16 (0:32) 33:22 (0:55) 18:15 1:04:21
2 . 25 Pilih Vita Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS332 11:06 (0:33) 34:09 (1:12) 25:20 1:12:22
ČLANI 1-M
1 . 132 Bojanc Klemen Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS525 09:47 (0:22) 29:19 (0:56) 15:39 0:56:04
2 . 127 Dečman Matej Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS113 09:09 (0:25) 31:23 (1:00) 18:57 1:00:56
3 . 176 Petelinšek Amadej Moški SLO TK UTRIP 2021TZS108 11:45 (0:28) 32:15 (1:01) 18:34 1:04:04
4 . 103 Križan Peter Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS458 11:59 (0:29) 32:21 (1:02) 19:10 1:05:02
5 . 100 Bone Marko Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS146 13:22 (0:28) 32:13 (0:58) 18:05 1:05:08
6 . 104 Rozman Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS221 13:43 (0:32) 31:41 (1:02) 18:46 1:05:47
7 . 98 Lipovšek Jan Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS318 13:19 (0:32) 32:35 (0:54) 18:30 1:05:52
8 . 102 Mrak Nik Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS475 11:28 (0:29) 34:05 (1:05) 19:18 1:06:27
9 . 105 žižek Gašper Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS551 10:23 (4:32) 31:34 (1:07) 19:36 1:07:14
10 . 107 Mavric Mrak Filip Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS471 11:28 (0:34) 32:55 (1:06) 21:30 1:07:34
11 . 97 Podbevšek Žiga Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS335 12:15 (0:30) 34:15 (1:08) 22:33 1:10:43
12 . 101 Šobar Primož Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS139 11:55 (0:37) 35:16 (1:29) 21:37 1:10:56
DNS13 . 99 Gerič Jaka Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS308 () () DNS
ČLANICE 1-Ž
1 . 28 vrtačič Tjaša Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS349 10:05 (0:23) 32:41 (0:52) 18:16 1:02:20
2 . 27 Pogačar Neža Ženski SLO TK UTRIP 2021TZS096 () () 1:08:15
3 . 15 Peterka Monika Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS203 13:16 (0:30) 34:56 (1:58) 19:45 1:10:28
4 . 16 Nograšek Neža Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS324 15:04 (0:40) 45:07 (1:32) 30:29 1:32:54
ČLANI 2-M
1 . 123 Majdič Jure Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS371 09:53 (0:28) 30:15 (1:00) 17:53 0:59:31
2 . 90 Senekovič Niko Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS555 15:57 (0:56) 31:50 (1:20) 22:37 1:12:42
ČLANICE 2-Ž
1 . 11 Kavcic Nezka Ženski SLO TRENERT ŠD 2021TZS593 15:08 (1:06) 34:29 (1:34) 20:42 1:13:01
VETERANI 1-M
1 . 117 Harnold Peter Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS369 11:05 (0:27) 32:57 (1:05) 18:32 1:04:09
2 . 126 Majdič Tomaž Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS131 09:59 (0:32) 33:38 (1:10) 19:20 1:04:41
3 . 75 Lučovnik Miha Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS463 11:20 (0:30) 32:42 (1:12) 19:02 1:04:48
4 . 81 Hafner Uroš Moški SLO TK UTRIP 2021TZS075 14:45 (0:31) 32:05 (1:13) 19:16 1:07:52
5 . 80 Meh Jure Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS216 14:49 (0:58) 31:57 (1:14) 20:20 1:09:20
6 . 82 Lepojič Sašo Moški SLO TEAM BTS COMPANY 2021TZS021 14:06 (0:45) 33:51 (1:12) 19:32 1:09:28
7 . 79 Pohlen Boštjan Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS336 12:31 (0:38) 34:41 (1:17) 21:02 1:10:10
VETERANKE 1-Ž
1 . 5 Kompan Tanja Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS313 14:11 (0:52) 34:31 (1:17) 19:14 1:10:07
2 . 6 Štrovs Anja Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS187 11:23 (1:13) 40:17 (1:43) 24:03 1:18:41
3 . 3 Novak Špela Ženski SLO TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA 2021TZS477 15:24 (1:52) 39:13 (1:26) 24:05 1:22:02
4 . 4 Peterca Dina Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS621 16:19 (1:25) 37:29 (1:43) 25:23 1:22:21
VETERANI 2-M
1 . 119 Kromar Damijan Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS115 12:14 (0:26) 31:40 (1:03) 18:29 1:03:54
2 . 73 Ličen Igor Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS184 13:04 (0:56) 30:38 (1:21) 19:36 1:05:37
3 . 65 Suligoj Gorazd Moški SLO TK VELENJE 2021TZS391 14:04 (0:42) 32:05 (1:22) 18:40 1:06:55
4 . 67 Radivojević Aleksander Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS121 12:51 (0:35) 33:54 (1:18) 19:29 1:08:10
5 . 66 Pilih Tomaž Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS331 15:05 (0:38) 33:45 (1:16) 19:51 1:10:36
6 . 71 Reščič Tomo Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS189 15:32 (0:38) 34:13 (1:12) 20:16 1:11:54
7 . 68 Krajnc Boštjan Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS539 15:31 (0:54) 36:16 (1:29) 21:14 1:15:26
8 . 64 Sušnik Gregor Moški SLO TK Utrip 2021TZS104 16:42 (0:49) 35:31 (1:33) 21:09 1:15:46
9 . 72 Ražman Dejan Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS188 17:38 (1:02) 37:31 (2:14) 24:05 1:22:32
10 . 167 Zupančič Martin Moški SLO GŠSV 2021TZS583 18:50 (1:01) 40:30 (1:23) 23:25 1:25:11
VETERANI 3-M
1 . 62 Kojc Jože Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS536 () () 1:07:03
2 . 60 Krajnc Robert Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS191 15:32 (0:37) 32:08 (1:19) 18:48 1:08:26
3 . 59 KAMPJUT GREGOR Moški SLO ŠD TURBO M 2021TZS507 14:24 (1:11) 33:47 (1:22) 20:44 1:11:31
4 . 53 Podgornik Bojan Moški SLO 3K ŠPORT 2021TZS269 16:33 (0:55) 33:25 (1:31) 20:31 1:12:57
5 . 57 Gostinčar Robert Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS531 13:16 (0:41) 37:50 (1:25) 21:14 1:14:28
6 . 55 Krajnc Igor Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS456 15:00 (0:55) 38:30 (1:35) 26:53 1:22:54
DNS7 . 56 Vidmar Gaj Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS374 () () DNS
VETERANI 4-M
1 . 43 KOMPAN ZLATKO Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS312 13:02 (0:30) 31:04 (1:01) 19:43 1:05:22
2 . 42 Kregar Miro Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS316 13:29 (0:35) 35:28 (1:26) 20:30 1:11:30
3 . 41 Martič Zvezdan Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS321 14:24 (0:34) 36:48 (1:15) 21:46 1:14:49
4 . 44 Sagadin Miran Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS545 15:01 (0:46) 34:52 (1:17) 23:17 1:15:14
5 . 48 Petrič Slavko Moški SLO JK TRI TEAM 2021TZS005 13:43 (0:46) 36:12 (1:43) 23:28 1:15:55
6 . 45 Godnic Paolo Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS529 14:28 (1:17) 35:24 (1:35) 24:37 1:17:24
7 . 46 Prah Andrej Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS218 14:33 (0:55) 38:36 (1:47) 25:07 1:21:00
8 . 47 Makovec Igor Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS215 21:24 (1:02) 37:31 (1:37) 25:59 1:27:35
9 . 39 Josipović Matko Moški SLO TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA 2021TZS447 13:47 (3:02) 41:12 (2:19) 27:37 1:27:59
VETERANI 5-M
1 . 38 Petronio Franco Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS193 22:43 (0:59) 36:04 (1:34) 23:02 01:24:23
2 . 36 Trojar Bojan Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS359 26:50 (1:01) 40:37 (0:49) 28:31 1:37:50
VETERANI 6-M
1 . 31 Aćimović Radovan Moški SLO TK MARATON PTUJ 2021TZS407 17:12 (1:00) 37:30 (1:28) 23:19 1:20:31

Komentarji