Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Triatlon Ljubljana 2021 - super pokal

Super pokal Tekma:Triatlon Ljubljana 2021 - super pokal Datum:29.08.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat Več
MOšKI-M
1 . 132 Bojanc Klemen
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS525 09:47 (0:22) 29:19 (0:56) 15:39 0:56:04 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS525
Časi: 09:47 (0:22) 29:19 (0:56) 15:39
Rezultat: 0:56:04
2 . 129 Denša Ul
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS433 09:27 (0:24) 30:10 (0:53) 16:25 0:57:21 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS433
Časi: 09:27 (0:24) 30:10 (0:53) 16:25
Rezultat: 0:57:21
3 . 125 Podgoršek Žiga
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS083 10:10 (0:23) 30:19 (0:50) 15:42 0:57:27 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS083
Časi: 10:10 (0:23) 30:19 (0:50) 15:42
Rezultat: 0:57:27
4 . 124 Podgoršek Nejc
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS084 10:03 (0:23) 30:30 (0:50) 17:02 0:58:50 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS084
Časi: 10:03 (0:23) 30:30 (0:50) 17:02
Rezultat: 0:58:50
5 . 123 Majdič Jure
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS371 09:53 (0:28) 30:15 (1:00) 17:53 0:59:31 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS371
Časi: 09:53 (0:28) 30:15 (1:00) 17:53
Rezultat: 0:59:31
6 . 130 Medved Jakob
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS470 09:56 (0:28) 31:45 (0:55) 16:43 0:59:48 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS470
Časi: 09:56 (0:28) 31:45 (0:55) 16:43
Rezultat: 0:59:48
7 . 92 Osso Enrico
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 11:08 (0:32) 30:01 (1:26) 17:27 1:00:36 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 11:08 (0:32) 30:01 (1:26) 17:27
Rezultat: 1:00:36
8 . 127 Dečman Matej
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS113 09:09 (0:25) 31:23 (1:00) 18:57 1:00:56 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS113
Časi: 09:09 (0:25) 31:23 (1:00) 18:57
Rezultat: 1:00:56
9 . 131 Mamič Jakob
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS465 10:21 (0:24) 32:12 (0:46) 17:27 1:01:13 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS465
Časi: 10:21 (0:24) 32:12 (0:46) 17:27
Rezultat: 1:01:13
10 . 128 Tomšič Staš
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS124 10:01 (0:24) 32:51 (1:00) 16:57 1:01:14 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS124
Časi: 10:01 (0:24) 32:51 (1:00) 16:57
Rezultat: 1:01:14
11 . 111 Dolgan Tjaž
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS435 12:32 (0:26) 31:08 (1:12) 17:32 1:02:52 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS435
Časi: 12:32 (0:26) 31:08 (1:12) 17:32
Rezultat: 1:02:52
12 . 122 Verbič Črt
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS081 10:00 (0:27) 32:39 (0:55) 19:02 1:03:04 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS081
Časi: 10:00 (0:27) 32:39 (0:55) 19:02
Rezultat: 1:03:04
13 . 115 Marenče Jan
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS231 12:00 (0:47) 31:24 (1:13) 18:00 1:03:25 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS231
Časi: 12:00 (0:47) 31:24 (1:13) 18:00
Rezultat: 1:03:25
14 . 119 Kromar Damijan
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS115 12:14 (0:26) 31:40 (1:03) 18:29 1:03:54 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS115
Časi: 12:14 (0:26) 31:40 (1:03) 18:29
Rezultat: 1:03:54
15 . 176 Petelinšek Amadej
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS108 11:45 (0:28) 32:15 (1:01) 18:34 1:04:04 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS108
Časi: 11:45 (0:28) 32:15 (1:01) 18:34
Rezultat: 1:04:04
16 . 117 Harnold Peter
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS369 11:05 (0:27) 32:57 (1:05) 18:32 1:04:09 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS369
Časi: 11:05 (0:27) 32:57 (1:05) 18:32
Rezultat: 1:04:09
17 . 126 Majdič Tomaž
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS131 09:59 (0:32) 33:38 (1:10) 19:20 1:04:41 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS131
Časi: 09:59 (0:32) 33:38 (1:10) 19:20
Rezultat: 1:04:41
18 . 75 Lučovnik Miha
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS463 11:20 (0:30) 32:42 (1:12) 19:02 1:04:48 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS463
Časi: 11:20 (0:30) 32:42 (1:12) 19:02
Rezultat: 1:04:48
19 . 109 Kovic Januš
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS161 10:46 (0:26) 34:05 (0:55) 18:48 1:05:01 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS161
Časi: 10:46 (0:26) 34:05 (0:55) 18:48
Rezultat: 1:05:01
20 . 103 Križan Peter
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS458 11:59 (0:29) 32:21 (1:02) 19:10 1:05:02 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS458
Časi: 11:59 (0:29) 32:21 (1:02) 19:10
Rezultat: 1:05:02
21 . 100 Bone Marko
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS146 13:22 (0:28) 32:13 (0:58) 18:05 1:05:08 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS146
Časi: 13:22 (0:28) 32:13 (0:58) 18:05
Rezultat: 1:05:08
22 . 43 KOMPAN ZLATKO
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS312 13:02 (0:30) 31:04 (1:01) 19:43 1:05:22 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS312
Časi: 13:02 (0:30) 31:04 (1:01) 19:43
Rezultat: 1:05:22
23 . 73 Ličen Igor
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS184 13:04 (0:56) 30:38 (1:21) 19:36 1:05:37 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS184
Časi: 13:04 (0:56) 30:38 (1:21) 19:36
Rezultat: 1:05:37
24 . 106 AL-KUWARI TAMIM JAMAL
QATAR TRIATHLON TEAM
Moški QAT QATAR TRIATHLON TEAM 13:14 (0:35) 33:30 (1:16) 17:06 1:05:43 >
Klub QATAR TRIATHLON TEAM
Država QAT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:14 (0:35) 33:30 (1:16) 17:06
Rezultat: 1:05:43
25 . 104 Rozman Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS221 13:43 (0:32) 31:41 (1:02) 18:46 1:05:47 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS221
Časi: 13:43 (0:32) 31:41 (1:02) 18:46
Rezultat: 1:05:47
26 . 98 Lipovšek Jan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS318 13:19 (0:32) 32:35 (0:54) 18:30 1:05:52 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS318
Časi: 13:19 (0:32) 32:35 (0:54) 18:30
Rezultat: 1:05:52
27 . 87 Fasching Patrick
SPORT AM WöRTHERSEE
Moški AUT SPORT AM WöRTHERSEE 13:27 (0:31) 33:22 (0:51) 18:11 1:06:23 >
Klub SPORT AM WöRTHERSEE
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:27 (0:31) 33:22 (0:51) 18:11
Rezultat: 1:06:23
28 . 102 Mrak Nik
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS475 11:28 (0:29) 34:05 (1:05) 19:18 1:06:27 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS475
Časi: 11:28 (0:29) 34:05 (1:05) 19:18
Rezultat: 1:06:27
29 . 65 Šuligoj Gorazd
TK VELENJE
Moški SLO TK VELENJE 2021TZS391 14:04 (0:42) 32:05 (1:22) 18:40 1:06:55 >
Klub TK VELENJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS391
Časi: 14:04 (0:42) 32:05 (1:22) 18:40
Rezultat: 1:06:55
30 . 62 Kojc Jože
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS536 () () 1:07:03 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS536
Časi: () ()
Rezultat: 1:07:03
31 . 105 Žižek Gašper
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS551 10:23 (4:32) 31:34 (1:07) 19:36 1:07:14 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS551
Časi: 10:23 (4:32) 31:34 (1:07) 19:36
Rezultat: 1:07:14
32 . 61 Colombo Cristiano
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 13:01 (0:29) 32:40 (1:06) 20:05 1:07:23 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:01 (0:29) 32:40 (1:06) 20:05
Rezultat: 1:07:23
33 . 107 Mavrič Mrak Filip
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS471 11:28 (0:34) 32:55 (1:06) 21:30 1:07:34 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS471
Časi: 11:28 (0:34) 32:55 (1:06) 21:30
Rezultat: 1:07:34
34 . 81 Hafner Uroš
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2021TZS075 14:45 (0:31) 32:05 (1:13) 19:16 1:07:52 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS075
Časi: 14:45 (0:31) 32:05 (1:13) 19:16
Rezultat: 1:07:52
35 . 69 Pichler-klary Christian
HSV TRIATHLON KAERNTEN
Moški AUT HSV TRIATHLON KAERNTEN 12:53 (0:43) 32:45 (1:07) 20:25 1:07:54 >
Klub HSV TRIATHLON KAERNTEN
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 12:53 (0:43) 32:45 (1:07) 20:25
Rezultat: 1:07:54
36 . 169 KRAČUN RAJKO
GŠSV
Moški SLO GŠSV 12:59 (0:58) 34:04 (0:58) 19:06 1:08:06 >
Klub GŠSV
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 12:59 (0:58) 34:04 (0:58) 19:06
Rezultat: 1:08:06
37 . 67 Radivojević Aleksander
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS121 12:51 (0:35) 33:54 (1:18) 19:29 1:08:10 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS121
Časi: 12:51 (0:35) 33:54 (1:18) 19:29
Rezultat: 1:08:10
38 . 60 Krajnc Robert
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS191 15:32 (0:37) 32:08 (1:19) 18:48 1:08:26 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS191
Časi: 15:32 (0:37) 32:08 (1:19) 18:48
Rezultat: 1:08:26
39 . 80 Meh Jure
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS216 14:49 (0:58) 31:57 (1:14) 20:20 1:09:20 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS216
Časi: 14:49 (0:58) 31:57 (1:14) 20:20
Rezultat: 1:09:20
40 . 83 Samar Daniele
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM 12:53 (0:32) 34:35 (1:23) 19:57 1:09:22 >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 12:53 (0:32) 34:35 (1:23) 19:57
Rezultat: 1:09:22
41 . 112 Alenabi Nik
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS419 12:17 (0:27) 33:59 (1:06) 21:32 1:09:23 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS419
Časi: 12:17 (0:27) 33:59 (1:06) 21:32
Rezultat: 1:09:23
42 . 82 Lepojič Sašo
TEAM BTS COMPANY
Moški SLO TEAM BTS COMPANY 2021TZS021 14:06 (0:45) 33:51 (1:12) 19:32 1:09:28 >
Klub TEAM BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS021
Časi: 14:06 (0:45) 33:51 (1:12) 19:32
Rezultat: 1:09:28
43 . 175 Grubešič Aleksandar
ESD
Moški SLO ESD 16:26 (0:29) 32:00 (1:11) 19:30 1:09:39 >
Klub ESD
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 16:26 (0:29) 32:00 (1:11) 19:30
Rezultat: 1:09:39
44 . 89 Skok Domen
TK GORENJSKA
Moški SLO TK GORENJSKA 14:38 (1:43) 32:56 (1:35) 19:00 1:09:53 >
Klub TK GORENJSKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 14:38 (1:43) 32:56 (1:35) 19:00
Rezultat: 1:09:53
45 . 121 Orlitsch Felix
HSV TRIATHLON KAERNTEN
Moški AUT HSV TRIATHLON KAERNTEN 12:23 (0:25) 34:25 (1:03) 21:53 1:10:10 >
Klub HSV TRIATHLON KAERNTEN
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 12:23 (0:25) 34:25 (1:03) 21:53
Rezultat: 1:10:10
45 . 79 Pohlen Boštjan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS336 12:31 (0:38) 34:41 (1:17) 21:02 1:10:10 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS336
Časi: 12:31 (0:38) 34:41 (1:17) 21:02
Rezultat: 1:10:10
47 . 113 Černelič Maks
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS302 12:31 (0:34) 36:19 (1:03) 19:58 1:10:27 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS302
Časi: 12:31 (0:34) 36:19 (1:03) 19:58
Rezultat: 1:10:27
48 . 85 Markun Tadej
BAJSI
Moški SLO BAJSI 15:09 (1:40) 31:57 (1:32) 20:13 1:10:33 >
Klub BAJSI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 15:09 (1:40) 31:57 (1:32) 20:13
Rezultat: 1:10:33
49 . 66 Pilih Tomaž
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS331 15:05 (0:38) 33:45 (1:16) 19:51 1:10:36 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS331
Časi: 15:05 (0:38) 33:45 (1:16) 19:51
Rezultat: 1:10:36
50 . 114 Gašparič Nande
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS437 13:16 (0:28) 34:34 (1:03) 21:16 1:10:39 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS437
Časi: 13:16 (0:28) 34:34 (1:03) 21:16
Rezultat: 1:10:39
51 . 97 Podbevšek Žiga
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS335 12:15 (0:30) 34:15 (1:08) 22:33 1:10:43 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS335
Časi: 12:15 (0:30) 34:15 (1:08) 22:33
Rezultat: 1:10:43
52 . 101 Šobar Primož
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS139 11:55 (0:37) 35:16 (1:29) 21:37 1:10:56 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS139
Časi: 11:55 (0:37) 35:16 (1:29) 21:37
Rezultat: 1:10:56
53 . 168 Jazbec Matija
ESD
Moški SLO ESD 14:15 (0:53) 33:58 (1:08) 20:52 1:11:08 >
Klub ESD
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 14:15 (0:53) 33:58 (1:08) 20:52
Rezultat: 1:11:08
54 . 78 Brodnjak Miha
PEWAG RACING TEAM
Moški SLO PEWAG RACING TEAM 12:52 (0:37) 34:42 (1:10) 21:53 1:11:17 >
Klub PEWAG RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 12:52 (0:37) 34:42 (1:10) 21:53
Rezultat: 1:11:17
55 . 93 ALMOHAMMED FAHAD AHMAD
QATAR TRIATHLON TEAM
Moški QAT QATAR TRIATHLON TEAM 13:37 (0:42) 35:05 (1:24) 20:31 1:11:22 >
Klub QATAR TRIATHLON TEAM
Država QAT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:37 (0:42) 35:05 (1:24) 20:31
Rezultat: 1:11:22
56 . 40 Candito Gabriele
Moški SLO 13:35 (0:35) 34:32 (1:29) 21:14 1:11:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:35 (0:35) 34:32 (1:29) 21:14
Rezultat: 1:11:27
57 . 42 Kregar Miro
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS316 13:29 (0:35) 35:28 (1:26) 20:30 1:11:30 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS316
Časi: 13:29 (0:35) 35:28 (1:26) 20:30
Rezultat: 1:11:30
58 . 59 KAMPJUT GREGOR
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 2021TZS507 14:24 (1:11) 33:47 (1:22) 20:44 1:11:31 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS507
Časi: 14:24 (1:11) 33:47 (1:22) 20:44
Rezultat: 1:11:31
59 . 71 Reščič Tomo
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS189 15:32 (0:38) 34:13 (1:12) 20:16 1:11:54 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS189
Časi: 15:32 (0:38) 34:13 (1:12) 20:16
Rezultat: 1:11:54
60 . 70 Markota Boris
TK SWIBIR
Moški SLO TK SWIBIR 13:34 (0:48) 35:58 (1:11) 20:37 1:12:11 >
Klub TK SWIBIR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:34 (0:48) 35:58 (1:11) 20:37
Rezultat: 1:12:11
61 . 88 Drobnič Jurij
Moški SLO 13:24 (1:44) 33:29 (1:48) 22:03 1:12:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:24 (1:44) 33:29 (1:48) 22:03
Rezultat: 1:12:30
62 . 90 Senekovič Niko
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS555 15:57 (0:56) 31:50 (1:20) 22:37 1:12:42 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS555
Časi: 15:57 (0:56) 31:50 (1:20) 22:37
Rezultat: 1:12:42
63 . 53 Podgornik Bojan
3K ŠPORT
Moški SLO 3K ŠPORT 2021TZS269 16:33 (0:55) 33:25 (1:31) 20:31 1:12:57 >
Klub 3K ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS269
Časi: 16:33 (0:55) 33:25 (1:31) 20:31
Rezultat: 1:12:57
64 . 164 Gor Tilen
157. LOGP
Moški SLO 157. LOGP 13:56 (0:40) 36:59 (1:04) 21:14 1:13:55 >
Klub 157. LOGP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:56 (0:40) 36:59 (1:04) 21:14
Rezultat: 1:13:55
64 . 110 Rihar Mai
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS486 11:07 (0:33) 38:20 (1:05) 22:48 1:13:55 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS486
Časi: 11:07 (0:33) 38:20 (1:05) 22:48
Rezultat: 1:13:55
66 . 58 Matzka Harald
HSV TRIATHLON KAERNTEN
Moški AUT HSV TRIATHLON KAERNTEN 15:07 (0:43) 35:02 (1:30) 21:45 1:14:08 >
Klub HSV TRIATHLON KAERNTEN
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 15:07 (0:43) 35:02 (1:30) 21:45
Rezultat: 1:14:08
67 . 108 Vidmar Val
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS162 12:52 (0:33) 37:56 (1:03) 21:44 1:14:09 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS162
Časi: 12:52 (0:33) 37:56 (1:03) 21:44
Rezultat: 1:14:09
68 . 57 Gostinčar Robert
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS531 13:16 (0:41) 37:50 (1:25) 21:14 1:14:28 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS531
Časi: 13:16 (0:41) 37:50 (1:25) 21:14
Rezultat: 1:14:28
69 . 77 Hudovornik Rok
PK ILIRIJA
Moški SLO PK ILIRIJA 14:15 (0:39) 35:20 (1:28) 22:46 1:14:29 >
Klub PK ILIRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 14:15 (0:39) 35:20 (1:28) 22:46
Rezultat: 1:14:29
70 . 94 ALKAABI MOHAMMED RASHID
QATAR TRIATHLON TEAM
Moški QAT QATAR TRIATHLON TEAM 16:41 (0:31) 35:16 (1:32) 20:28 1:14:31 >
Klub QATAR TRIATHLON TEAM
Država QAT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 16:41 (0:31) 35:16 (1:32) 20:28
Rezultat: 1:14:31
71 . 84 Markun Jaša
Moški SLO 14:39 (2:22) 34:56 (1:48) 20:49 1:14:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 14:39 (2:22) 34:56 (1:48) 20:49
Rezultat: 1:14:37
72 . 170 Pavlič Marko
10 PEHP
Moški SLO 10 PEHP 13:59 (0:46) 36:40 (1:27) 21:48 1:14:42 >
Klub 10 PEHP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:59 (0:46) 36:40 (1:27) 21:48
Rezultat: 1:14:42
73 . 41 Martič Zvezdan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS321 14:24 (0:34) 36:48 (1:15) 21:46 1:14:49 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS321
Časi: 14:24 (0:34) 36:48 (1:15) 21:46
Rezultat: 1:14:49
74 . 44 Sagadin Miran
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS545 15:01 (0:46) 34:52 (1:17) 23:17 1:15:14 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS545
Časi: 15:01 (0:46) 34:52 (1:17) 23:17
Rezultat: 1:15:14
75 . 68 Krajnc Boštjan
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS539 15:31 (0:54) 36:16 (1:29) 21:14 1:15:26 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS539
Časi: 15:31 (0:54) 36:16 (1:29) 21:14
Rezultat: 1:15:26
76 . 172 Dobovšek Andraž
107 LEBA
Moški SLO 107 LEBA 17:49 (1:06) 36:20 (1:20) 19:04 1:15:41 >
Klub 107 LEBA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 17:49 (1:06) 36:20 (1:20) 19:04
Rezultat: 1:15:41
77 . 64 Sušnik Gregor
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS104 16:42 (0:49) 35:31 (1:33) 21:09 1:15:46 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS104
Časi: 16:42 (0:49) 35:31 (1:33) 21:09
Rezultat: 1:15:46
78 . 95 Royal Joshua
Moški SLO 11:20 (1:04) 38:13 (1:21) 23:51 1:15:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 11:20 (1:04) 38:13 (1:21) 23:51
Rezultat: 1:15:51
79 . 52 Leitinger Luka
ŠD TRIS
Moški SLO ŠD TRIS 14:32 (0:58) 36:01 (1:37) 22:43 1:15:54 >
Klub ŠD TRIS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 14:32 (0:58) 36:01 (1:37) 22:43
Rezultat: 1:15:54
80 . 48 Petrič Slavko
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM 2021TZS005 13:43 (0:46) 36:12 (1:43) 23:28 1:15:55 >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS005
Časi: 13:43 (0:46) 36:12 (1:43) 23:28
Rezultat: 1:15:55
81 . 37 Exner Rudolf
HSV TRIATHLON KAERNTEN
Moški AUT HSV TRIATHLON KAERNTEN 14:50 (0:39) 35:08 (1:39) 23:52 1:16:11 >
Klub HSV TRIATHLON KAERNTEN
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 14:50 (0:39) 35:08 (1:39) 23:52
Rezultat: 1:16:11
82 . 178 Pirkovič Rok
10 PEHP
Moški SLO 10 PEHP 15:34 (1:17) 34:58 (1:28) 22:59 1:16:17 >
Klub 10 PEHP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 15:34 (1:17) 34:58 (1:28) 22:59
Rezultat: 1:16:17
83 . 54 Vizin Vasja
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 17:27 (0:49) 33:06 (1:23) 23:31 1:16:18 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 17:27 (0:49) 33:06 (1:23) 23:31
Rezultat: 1:16:18
84 . 49 Plut Rafael
GOLOVEC TRAILS
Moški SLO GOLOVEC TRAILS 15:21 (1:24) 35:40 (1:44) 22:31 1:16:42 >
Klub GOLOVEC TRAILS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 15:21 (1:24) 35:40 (1:44) 22:31
Rezultat: 1:16:42
85 . 171 Močivnik Jure
10 PEHP
Moški SLO 10 PEHP 18:54 (1:14) 35:10 (1:07) 20:28 1:16:55 >
Klub 10 PEHP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 18:54 (1:14) 35:10 (1:07) 20:28
Rezultat: 1:16:55
86 . 45 Godnic Paolo
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2021TZS529 14:28 (1:17) 35:24 (1:35) 24:37 1:17:24 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS529
Časi: 14:28 (1:17) 35:24 (1:35) 24:37
Rezultat: 1:17:24
87 . 32 Smolars Fabio
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE TZS546 14:58 (0:55) 37:28 (1:31) 22:44 1:17:38 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS546
Časi: 14:58 (0:55) 37:28 (1:31) 22:44
Rezultat: 1:17:38
88 . 74 Povhe Tadej
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 15:33 (1:08) 37:26 (1:59) 21:41 1:17:50 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 15:33 (1:08) 37:26 (1:59) 21:41
Rezultat: 1:17:50
89 . 50 Zavrsnik Rok
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 12:48 (1:11) 37:24 (2:06) 25:09 1:18:40 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 12:48 (1:11) 37:24 (2:06) 25:09
Rezultat: 1:18:40
90 . 166 Tomšič Blaž
GŠSV
Moški SLO GŠSV 16:05 (0:37) 38:26 (1:25) 23:00 1:19:35 >
Klub GŠSV
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 16:05 (0:37) 38:26 (1:25) 23:00
Rezultat: 1:19:35
91 . 51 Marolt Marko
ŠD DOBREPOLJE
Moški SLO ŠD DOBREPOLJE 15:46 (1:23) 37:15 (1:22) 23:56 1:19:43 >
Klub ŠD DOBREPOLJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 15:46 (1:23) 37:15 (1:22) 23:56
Rezultat: 1:19:43
92 . 96 Fisher Jason
Moški SLO 13:09 (1:13) 38:29 (1:50) 25:45 1:20:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:09 (1:13) 38:29 (1:50) 25:45
Rezultat: 1:20:28
93 . 31 Aćimović Radovan
TK MARATON PTUJ
Moški SLO TK MARATON PTUJ 2021TZS407 17:12 (1:00) 37:30 (1:28) 23:19 1:20:31 >
Klub TK MARATON PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS407
Časi: 17:12 (1:00) 37:30 (1:28) 23:19
Rezultat: 1:20:31
94 . 46 Prah Andrej
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS218 14:33 (0:55) 38:36 (1:47) 25:07 1:21:00 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS218
Časi: 14:33 (0:55) 38:36 (1:47) 25:07
Rezultat: 1:21:00
95 . 72 Ražman Dejan
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS188 17:38 (1:02) 37:31 (2:14) 24:05 1:22:32 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS188
Časi: 17:38 (1:02) 37:31 (2:14) 24:05
Rezultat: 1:22:32
96 . 55 Krajnc Igor
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2021TZS456 15:00 (0:55) 38:30 (1:35) 26:53 1:22:54 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS456
Časi: 15:00 (0:55) 38:30 (1:35) 26:53
Rezultat: 1:22:54
97 . 76 Kocjančič Simon
SD CENTAVER
Moški SLO SD CENTAVER 14:23 (0:46) 36:58 (1:34) 29:57 1:23:39 >
Klub SD CENTAVER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 14:23 (0:46) 36:58 (1:34) 29:57
Rezultat: 1:23:39
98 . 116 AL-JABER ABDULAZIZ ALI
QATAR TRIATHLON TEAM
Moški QAT QATAR TRIATHLON TEAM 17:48 (0:38) 41:53 (2:03) 21:50 1:24:15 >
Klub QATAR TRIATHLON TEAM
Država QAT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 17:48 (0:38) 41:53 (2:03) 21:50
Rezultat: 1:24:15
99 . 38 Petronio Franco
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT TZS193 22:43 (0:59) 36:04 (1:34) 23:02 1:24:23 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS193
Časi: 22:43 (0:59) 36:04 (1:34) 23:02
Rezultat: 1:24:23
100 . 167 Zupančič Martin
GŠSV
Moški SLO GŠSV 2021TZS583 18:50 (1:01) 40:30 (1:23) 23:25 1:25:11 >
Klub GŠSV
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS583
Časi: 18:50 (1:01) 40:30 (1:23) 23:25
Rezultat: 1:25:11
101 . 34 Duc Miro
Moški SLO 20:41 (1:14) 38:17 (1:25) 23:37 1:25:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 20:41 (1:14) 38:17 (1:25) 23:37
Rezultat: 1:25:15
102 . 177 Flander Luka
132. GORP
Moški SLO 132. GORP 23:00 (1:44) 38:25 (0:56) 23:03 1:27:09 >
Klub 132. GORP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 23:00 (1:44) 38:25 (0:56) 23:03
Rezultat: 1:27:09
103 . 47 Makovec Igor
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2021TZS215 21:24 (1:02) 37:31 (1:37) 25:59 1:27:35 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS215
Časi: 21:24 (1:02) 37:31 (1:37) 25:59
Rezultat: 1:27:35
104 . 39 Josipović Matko
TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA
Moški SLO TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA 2021TZS447 13:47 (3:02) 41:12 (2:19) 27:37 1:27:59 >
Klub TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS447
Časi: 13:47 (3:02) 41:12 (2:19) 27:37
Rezultat: 1:27:59
105 . 86 Krusic Matevz
Moški SLO 16:13 (1:19) 44:25 (1:38) 24:23 1:28:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 16:13 (1:19) 44:25 (1:38) 24:23
Rezultat: 1:28:00
106 . 173 škerjanc Peter
15. PVL
Moški SLO 15. PVL 22:33 (2:29) 43:49 (1:10) 21:10 1:31:13 >
Klub 15. PVL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 22:33 (2:29) 43:49 (1:10) 21:10
Rezultat: 1:31:13
107 . 30 Brajnik Damjan
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 19:25 (1:42) 40:25 (2:38) 27:16 1:31:29 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 19:25 (1:42) 40:25 (2:38) 27:16
Rezultat: 1:31:29
108 . 33 Dreossi Giuseppe
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE TZS528 17:59 (1:37) 45:05 (2:21) 28:47 1:35:51 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS528
Časi: 17:59 (1:37) 45:05 (2:21) 28:47
Rezultat: 1:35:51
109 . 35 Knap Bojan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2019TZS463 20:09 (0:50) 41:12 (1:53) 32:02 1:36:09 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS463
Časi: 20:09 (0:50) 41:12 (1:53) 32:02
Rezultat: 1:36:09
110 . 36 Trojar Bojan
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS359 26:50 (1:01) 40:37 (0:49) 28:31 1:37:50 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS359
Časi: 26:50 (1:01) 40:37 (0:49) 28:31
Rezultat: 1:37:50
DNS 91 Viviani Federico
GO TRI TEAM
Moški ITA GO TRI TEAM () () DNS >
Klub GO TRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: DNS
DNS 118 Sajevec Peter
RB 1. BR
Moški SLO RB 1. BR - () () DNS >
Klub RB 1. BR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: -
Časi: () ()
Rezultat: DNS
DNS 165 Centa Albin
ESD
Moški SLO ESD DNS >
Klub ESD
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi:
Rezultat: DNS
DNS 99 Gerič Jaka
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS308 () () DNS >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS308
Časi: () ()
Rezultat: DNS
DNS 120 Kretschmer Leo
HSV TRIATHLON KAERNTEN
Moški AUT HSV TRIATHLON KAERNTEN () () DNS >
Klub HSV TRIATHLON KAERNTEN
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: DNS
DNS 56 Vidmar Gaj
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 2021TZS374 () () DNS >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS374
Časi: () ()
Rezultat: DNS
DNS 63 FLORIAN Gerald
HSV TRIATHLON KAERNTEN
Moški SLO HSV TRIATHLON KAERNTEN () () DNS >
Klub HSV TRIATHLON KAERNTEN
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: DNS
DNS 174 Hribernik Matej
15. PVL
Moški SLO 15. PVL DNS >
Klub 15. PVL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi:
Rezultat: DNS
ŽENSKE-Ž
1 . 28 Vrtačič Tjaša
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS349 10:05 (0:23) 32:41 (0:52) 18:16 1:02:20 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS349
Časi: 10:05 (0:23) 32:41 (0:52) 18:16
Rezultat: 1:02:20
2 . 29 Bartol Monika
TK INLES RIKO RIBNICA
Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2021TZS110 11:16 (0:32) 33:22 (0:55) 18:15 1:04:21 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS110
Časi: 11:16 (0:32) 33:22 (0:55) 18:15
Rezultat: 1:04:21
3 . 27 Pogačar Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2021TZS096 () () 1:08:15 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS096
Časi: () ()
Rezultat: 1:08:15
4 . 18 Stres Tinkara
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS163 11:14 (0:30) 35:42 (0:56) 20:22 1:08:46 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS163
Časi: 11:14 (0:30) 35:42 (0:56) 20:22
Rezultat: 1:08:46
5 . 5 Kompan Tanja
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS313 14:11 (0:52) 34:31 (1:17) 19:14 1:10:07 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS313
Časi: 14:11 (0:52) 34:31 (1:17) 19:14
Rezultat: 1:10:07
6 . 15 Peterka Monika
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS203 13:16 (0:30) 34:56 (1:58) 19:45 1:10:28 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS203
Časi: 13:16 (0:30) 34:56 (1:58) 19:45
Rezultat: 1:10:28
7 . 22 Mihevc Lara
TK LOGATEC
Ženski SLO TK LOGATEC 2021TZS355 12:11 (0:25) 36:02 (1:02) 21:23 1:11:06 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS355
Časi: 12:11 (0:25) 36:02 (1:02) 21:23
Rezultat: 1:11:06
8 . 157 RITTER Stephanie
HSV TRIATHLON KAERNTEN
Ženski AUT HSV TRIATHLON KAERNTEN 11:49 (0:27) 39:00 (0:56) 20:00 1:12:14 >
Klub HSV TRIATHLON KAERNTEN
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 11:49 (0:27) 39:00 (0:56) 20:00
Rezultat: 1:12:14
9 . 25 Pilih Vita
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS332 11:06 (0:33) 34:09 (1:12) 25:20 1:12:22 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS332
Časi: 11:06 (0:33) 34:09 (1:12) 25:20
Rezultat: 1:12:22
10 . 11 Kavcic Nezka
TRENERT ŠD
Ženski SLO TRENERT ŠD 2021TZS593 15:08 (1:06) 34:29 (1:34) 20:42 1:13:01 >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS593
Časi: 15:08 (1:06) 34:29 (1:34) 20:42
Rezultat: 1:13:01
11 . 162 Pitamic Vojska Jasmina
EKIS
Ženski SLO EKIS 17:50 (0:46) 35:41 (1:03) 17:58 1:13:20 >
Klub EKIS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 17:50 (0:46) 35:41 (1:03) 17:58
Rezultat: 1:13:20
12 . 20 Kržišnik Nika
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS164 12:27 (0:31) 38:19 (1:16) 22:02 1:14:36 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS164
Časi: 12:27 (0:31) 38:19 (1:16) 22:02
Rezultat: 1:14:36
13 . 10 Jerkič Špela
Ženski SLO 14:18 (1:02) 37:35 (1:13) 21:31 1:15:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 14:18 (1:02) 37:35 (1:13) 21:31
Rezultat: 1:15:42
14 . 21 Zupančič Zala
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2021TZS504 12:08 (0:31) 39:07 (1:18) 23:13 1:16:18 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS504
Časi: 12:08 (0:31) 39:07 (1:18) 23:13
Rezultat: 1:16:18
15 . 156 Jakša Jana
3K SPORT
Ženski SLO 3K SPORT 16:13 (0:49) 36:31 (1:15) 22:27 1:17:17 >
Klub 3K SPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 16:13 (0:49) 36:31 (1:15) 22:27
Rezultat: 1:17:17
16 . 23 Godnič Petra
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 2021TZS613 13:36 (1:02) 37:53 (1:16) 23:29 1:17:19 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS613
Časi: 13:36 (1:02) 37:53 (1:16) 23:29
Rezultat: 1:17:19
17 . 12 Exner-fasching Jasmin
HSV TRIATHLON KAERNTEN
Ženski AUT HSV TRIATHLON KAERNTEN 13:54 (0:40) 37:55 (1:17) 24:10 1:17:58 >
Klub HSV TRIATHLON KAERNTEN
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 13:54 (0:40) 37:55 (1:17) 24:10
Rezultat: 1:17:58
18 . 6 Štrovs Anja
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS187 11:23 (1:13) 40:17 (1:43) 24:03 1:18:41 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS187
Časi: 11:23 (1:13) 40:17 (1:43) 24:03
Rezultat: 1:18:41
19 . 24 Aubelj Tina
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 2021TZS521 12:08 (0:40) 40:47 (1:10) 24:20 1:19:07 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS521
Časi: 12:08 (0:40) 40:47 (1:10) 24:20
Rezultat: 1:19:07
20 . 8 Jelovšek Ana
Ženski SLO 13:15 (0:59) 37:48 (1:28) 27:25 1:20:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 13:15 (0:59) 37:48 (1:28) 27:25
Rezultat: 1:20:56
21 . 3 Novak Špela
TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA
Ženski SLO TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA 2021TZS477 15:24 (1:52) 39:13 (1:26) 24:05 1:22:02 >
Klub TRIATLONSKI KLUB LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS477
Časi: 15:24 (1:52) 39:13 (1:26) 24:05
Rezultat: 1:22:02
22 . 4 Peterca Dina
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS621 16:19 (1:25) 37:29 (1:43) 25:23 1:22:21 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS621
Časi: 16:19 (1:25) 37:29 (1:43) 25:23
Rezultat: 1:22:21
23 . 163 Jesenovec Tina
10 PEHP
Ženski SLO 10 PEHP 19:20 (1:20) 40:20 (1:25) 22:00 1:24:27 >
Klub 10 PEHP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 19:20 (1:20) 40:20 (1:25) 22:00
Rezultat: 1:24:27
24 . 9 Wolf Gang Valerie
3K ŠPORT
Ženski SLO 3K ŠPORT 21:33 (1:26) 40:48 (1:50) 23:15 1:28:55 >
Klub 3K ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 21:33 (1:26) 40:48 (1:50) 23:15
Rezultat: 1:28:55
25 . 16 Nograšek Neža
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2021TZS324 15:04 (0:40) 45:07 (1:32) 30:29 1:32:54 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS324
Časi: 15:04 (0:40) 45:07 (1:32) 30:29
Rezultat: 1:32:54
DNS 160 Flerin Mojca
CZU
Ženski SLO CZU () () DNS >
Klub CZU
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: DNS
DNS 2 Novel Martina
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2021TZS199 () () DNS >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS199
Časi: () ()
Rezultat: DNS
DNS 161 Zagorc Tina
CVŠ
Ženski SLO CVŠ () () DNS >
Klub CVŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: DNS
DNS 19 Mikuž Maruša
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS165 () () DNS >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS165
Časi: () ()
Rezultat: DNS
DNS 1 Taljat šulin Nežka
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2021TZS156 () () DNS >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS156
Časi: () ()
Rezultat: DNS
DNS 26 Mohar Gradišek Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2021TZS073 () () DNS >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS073
Časi: () ()
Rezultat: DNS

Komentarji

 

Mobile content