Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Pumpaj Slovenija Škofja Loka 2021

Pump track Tekma:Pumpaj Slovenija Škofja Loka 2021 Datum:26.09.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Več
FANTJE U15 (SAMO LICENCIRANI)-M
1 . 13 Pregelj Tobija
KK Črn Trn
Moški SLO KK Črn Trn 10119555817 >
Klub KK Črn Trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10119555817
DEčKI U9 (LICENCIRANI IN NELICENCIRANI)-M
1 . 32 Gajić Aleksandar
KD Rajd
Moški SLO KD Rajd 101 148 880 93 >
Klub KD Rajd
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 101 148 880 93
3 . 33 Benedik Feliks
KD Rajd
Moški SLO KD Rajd 101 196 226 06 >
Klub KD Rajd
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 101 196 226 06
4 . 16 Kežman Tin
ŠD Muha Brežice
Moški SLO ŠD Muha Brežice >
Klub ŠD Muha Brežice
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
5 . 26 Vašl Dian
KD Rajd
Moški SLO KD Rajd >
Klub KD Rajd
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
6 . 22 Žaucer Žan
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
7 . 11 MALAVAŠIČ GAL Šurca
KD Rajd
Moški SLO KD Rajd >
Klub KD Rajd
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
8 . 1 Bolka Svit
Moški SLO >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
9 . 10 LAZAR Bart
KD Rajd
Moški SLO KD Rajd >
Klub KD Rajd
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
DEčKI U9 (LICENCIRANI IN NELICENCIRANI)-Ž
2 . 37 heric neja
KD Rajd
Ženski SLO KD Rajd >
Klub KD Rajd
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
DEčKI U11 (LICENCIRANI IN NELICENCIRANI)-M
1 . 2 HARNOLD ŠVAJGER Mark
Golovec trails
Moški SLO Golovec trails 101 142 476 91 >
Klub Golovec trails
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 101 142 476 91
2 . 29 Dečman Klemen
KD Rajd
Moški SLO KD Rajd >
Klub KD Rajd
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
3 . 27 Vašl Domen
KD Rajd
Moški SLO KD Rajd >
Klub KD Rajd
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
4 . 17 Krečič Matija
KK Črn Trn
Moški SLO KK Črn Trn 10119153467 >
Klub KK Črn Trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10119153467
5 . 39 Opeka Svit
KD Rajd
Moški SLO KD Rajd >
Klub KD Rajd
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
DEčKI U13 (SAMO LICENCIRANI)-M
1 . 34 Kuhar Jure
KD Rajd
Moški SLO KD Rajd 10116549625 >
Klub KD Rajd
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116549625
2 . 30 Samsa Paco Rui
KD Rajd
Moški SLO KD Rajd 101 190 959 74 >
Klub KD Rajd
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 101 190 959 74
MLAJšI MLADINCI U17 (SAMO LICENCIRANI)-M
1 . 38 Heric Nejc
KD Rajd
Moški SLO KD Rajd 100 821 356 41 >
Klub KD Rajd
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 821 356 41
2 . 18 Kovacic Lars
ŠD Supersnurf
Moški SLO ŠD Supersnurf 101 194 854 89 >
Klub ŠD Supersnurf
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 101 194 854 89
3 . 20 Gostinčar Petre Jaka
ŠD Supersnurf
Moški SLO ŠD Supersnurf 101 194 425 48 >
Klub ŠD Supersnurf
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 101 194 425 48
4 . 19 Zapušek Gašper
ŠD Supersnurf
Moški SLO ŠD Supersnurf 101 194 427 50 >
Klub ŠD Supersnurf
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 101 194 427 50
5 . 21 žnidarič Nejc
ŠD Supersnurf
Moški SLO ŠD Supersnurf 101 194 423 46 >
Klub ŠD Supersnurf
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 101 194 423 46
MLADINCI U19 (SAMO LICENCIRANI)-M
1 . 9 Črnoša Mark
ŠD Supersnurf
Moški SLO ŠD Supersnurf >
Klub ŠD Supersnurf
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
2 . 3 Sluga Matevž
KK Adria Mobil
Moški SLO KK Adria Mobil 100 778 734 02 >
Klub KK Adria Mobil
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 778 734 02
3 . 24 Gorza Gaj
TBP Lenart
Moški SLO TBP Lenart 100 175 960 83 >
Klub TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 960 83
MOšKI ELITE (SAMO LICENCIRANI)-M
1 . 8 Barut Luka
KK Črn Trn
Moški SLO KK Črn Trn 101 171 130 33 >
Klub KK Črn Trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 101 171 130 33
2 . 41 Režabek Boris
KD Rajd
Moški SLO KD Rajd 10117645927 >
Klub KD Rajd
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10117645927
3 . 42 Ivartnik david
Energija team
Moški SLO Energija team 100 161 252 22 >
Klub Energija team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 161 252 22
4 . 7 Bajc Rok
KK Črn Trn
Moški SLO KK Črn Trn 100 555 457 19 >
Klub KK Črn Trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 555 457 19
MASTER (SAMO LICENCIRANI)-M
1 . 28 Jurca Rok
ŠD Supersnurf
Moški SLO ŠD Supersnurf 100 038 038 95 >
Klub ŠD Supersnurf
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 038 038 95
2 . 31 Radulović Darko
ŠD Supersnurf
Moški SLO ŠD Supersnurf >
Klub ŠD Supersnurf
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
AMATER (11-15)-M
1 . 14 Novak Matej
ŠD Sveti Jurij
Moški SLO ŠD Sveti Jurij >
Klub ŠD Sveti Jurij
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
2 . 5 žakelj Iztok
ŠC ŠKOFJA LOKA
Moški SLO ŠC ŠKOFJA LOKA >
Klub ŠC ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
3 . 23 URBANČIČ Luka
Moški SLO >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
4 . 15 Kovač Eli
ŠD Sveti Jurij
Moški SLO ŠD Sveti Jurij >
Klub ŠD Sveti Jurij
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
5 . 25 NOVAK Tim
Moški SLO >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
6 . 12 LORBER Kras
KD Rajd
Moški SLO KD Rajd >
Klub KD Rajd
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
7 . 40 Cemič Tibor
Moški SLO >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
AMATER 16+-M
1 . 4 Frelih Rok
Moški SLO >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
2 . 6 Reščič Jan
KK Črn Trn
Moški SLO KK Črn Trn >
Klub KK Črn Trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
3 . 35 Kastelic Urban
KD Rajd
Moški SLO KD Rajd >
Klub KD Rajd
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
4 . 36 Okorn Jurij
Moški SLO >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:

Komentarji

 

Mobile content