Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Enduro Grozni 2021 - SloEnduro - OVERALL

Enduro - Sloenduro Tekma:Enduro Grozni 2021 - SloEnduro - OVERALL Datum:03.10.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Kategorija Čas Gap S1 Time S2 Time S3 Time Več
OVERALL-M
1 . 1 Smrdel Miha
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582747&4944&2004 U19 M -- 2:32.85 2:59.90 2:55.14 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582747&4944&2004
Kategorija: U19 M
Čas: 00:00:00
Gap:
S1 Time: 2:32.85
S2 Time: 2:59.90
S3 Time: 2:55.14
2 . 4 HUTH Nejc
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10012113159&1396&1990 MASTER 1 -- +0:00.69 2:30.35 2:57.53 3:00.70 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10012113159&1396&1990
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
Gap: +0:00.69
S1 Time: 2:30.35
S2 Time: 2:57.53
S3 Time: 3:00.70
3 . 3 Markič Jan
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče 10015098436&9460&1997 ČLANI (Men) 19+ -- +0:01.02 2:34.92 2:57.75 2:56.24 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015098436&9460&1997
Kategorija: ČLANI (Men) 19+
Čas: 00:00:00
Gap: +0:01.02
S1 Time: 2:34.92
S2 Time: 2:57.75
S3 Time: 2:56.24
4 . 13 Tratnik Bajc Miha
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10010728281&835&1997 ČLANI (Men) 19+ -- +0:07.28 2:35.25 3:03.32 2:56.60 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010728281&835&1997
Kategorija: ČLANI (Men) 19+
Čas: 00:00:00
Gap: +0:07.28
S1 Time: 2:35.25
S2 Time: 3:03.32
S3 Time: 2:56.60
5 . 2 Ivartnik David
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222&13410&1999 ČLANI (Men) 19+ -- +0:07.79 2:35.50 3:04.58 2:55.60 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10016125222&13410&1999
Kategorija: ČLANI (Men) 19+
Čas: 00:00:00
Gap: +0:07.79
S1 Time: 2:35.50
S2 Time: 3:04.58
S3 Time: 2:55.60
6 . 17 Jež Tim
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10017639331&4422&1996 ČLANI (Men) 19+ -- +0:10.55 2:37.15 3:02.08 2:59.21 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017639331&4422&1996
Kategorija: ČLANI (Men) 19+
Čas: 00:00:00
Gap: +0:10.55
S1 Time: 2:37.15
S2 Time: 3:02.08
S3 Time: 2:59.21
7 . 11 Černigoj Blaž
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10017588003&1624&1987 MASTER 1 -- +0:12.35 2:35.69 2:59.50 3:05.05 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017588003&1624&1987
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
Gap: +0:12.35
S1 Time: 2:35.69
S2 Time: 2:59.50
S3 Time: 3:05.05
8 . 27 De Sabbata Davide
ASD TEAM GRANZON
Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10030615406&15540&2000 ČLANI (Men) 19+ -- +0:14.38 2:35.79 3:03.38 3:03.10 >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030615406&15540&2000
Kategorija: ČLANI (Men) 19+
Čas: 00:00:00
Gap: +0:14.38
S1 Time: 2:35.79
S2 Time: 3:03.38
S3 Time: 3:03.10
9 . 51 Šajina Sebastijan
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 10007553957&14816&1990 MASTER 1 -- +0:23.67 2:38.96 3:04.76 3:07.84 >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10007553957&14816&1990
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
Gap: +0:23.67
S1 Time: 2:38.96
S2 Time: 3:04.76
S3 Time: 3:07.84
10 . 23 Podlipnik Enej
Bikehanic – 20 Chocolate
Moški SLO Bikehanic – 20 Chocolate 10062047547&12881&2003 U19 M -- +0:27.92 2:41.45 3:04.46 3:09.90 >
Klub Bikehanic – 20 Chocolate
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10062047547&12881&2003
Kategorija: U19 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:27.92
S1 Time: 2:41.45
S2 Time: 3:04.46
S3 Time: 3:09.90
11 . 6 Razpet Tadej
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team 10012113260&847&1990 MASTER 1 -- +0:28.40 2:44.54 3:04.89 3:06.86 >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10012113260&847&1990
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
Gap: +0:28.40
S1 Time: 2:44.54
S2 Time: 3:04.89
S3 Time: 3:06.86
12 . 9 Furlani Gianluca
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 10015635572&29333&1999 ČLANI (Men) 19+ -- +0:28.85 2:41.29 3:06.92 3:08.53 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015635572&29333&1999
Kategorija: ČLANI (Men) 19+
Čas: 00:00:00
Gap: +0:28.85
S1 Time: 2:41.29
S2 Time: 3:06.92
S3 Time: 3:08.53
13 . 31 Polovšak Blaž
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10091269203&19252&2004 U19 M -- +0:37.40 2:41.21 3:15.43 3:08.65 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091269203&19252&2004
Kategorija: U19 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:37.40
S1 Time: 2:41.21
S2 Time: 3:15.43
S3 Time: 3:08.65
14 . 25 Černilogar Nejc
MTB klub Kranj
Moški SLO MTB klub Kranj 10005389746&131&1988 MASTER 1 -- +0:37.68 2:44.58 3:13.18 3:07.81 >
Klub MTB klub Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10005389746&131&1988
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
Gap: +0:37.68
S1 Time: 2:44.58
S2 Time: 3:13.18
S3 Time: 3:07.81
15 . 7 Bačnar Janko
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team 10017568704&874&1983 MASTER 1 -- +0:38.90 2:44.96 3:09.38 3:12.45 >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017568704&874&1983
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
Gap: +0:38.90
S1 Time: 2:44.96
S2 Time: 3:09.38
S3 Time: 3:12.45
16 . 10 Kavčič Jernej
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665&4544&2004 U19 M -- +0:38.98 2:45.61 3:10.35 3:10.91 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017613665&4544&2004
Kategorija: U19 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:38.98
S1 Time: 2:45.61
S2 Time: 3:10.35
S3 Time: 3:10.91
17 . 26 De Sabbata Massimo
ASD TECNO BIKE TEAM K2
Moški ITA ASD TECNO BIKE TEAM K2 10029409471&15541&2004 U19 M -- +0:39.53 2:44.53 3:11.85 3:11.04 >
Klub ASD TECNO BIKE TEAM K2
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029409471&15541&2004
Kategorija: U19 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:39.53
S1 Time: 2:44.53
S2 Time: 3:11.85
S3 Time: 3:11.04
18 . 12 Praček Janez
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10055062234&1616&1983 MASTER 1 -- +0:39.57 2:42.75 3:10.52 3:14.19 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10055062234&1616&1983
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
Gap: +0:39.57
S1 Time: 2:42.75
S2 Time: 3:10.52
S3 Time: 3:14.19
19 . 15 Bavdaž Rok
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 10084690579&20453&2001 ČLANI (Men) 19+ -- +0:39.80 2:44.84 3:12.25 3:10.60 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10084690579&20453&2001
Kategorija: ČLANI (Men) 19+
Čas: 00:00:00
Gap: +0:39.80
S1 Time: 2:44.84
S2 Time: 3:12.25
S3 Time: 3:10.60
20 . 8 Krašovec Tim
WOLF Racing Team
Moški SLO WOLF Racing Team 10093549006&20726&2000 ČLANI (Men) 19+ -- +0:42.49 2:42.69 3:14.29 3:13.40 >
Klub WOLF Racing Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10093549006&20726&2000
Kategorija: ČLANI (Men) 19+
Čas: 00:00:00
Gap: +0:42.49
S1 Time: 2:42.69
S2 Time: 3:14.29
S3 Time: 3:13.40
21 . 53 Levpušček Peter
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče 10003878768&954&1985 MASTER 1 -- +0:43.89 2:47.28 3:13.56 3:10.94 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003878768&954&1985
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
Gap: +0:43.89
S1 Time: 2:47.28
S2 Time: 3:13.56
S3 Time: 3:10.94
22 . 24 Gombač Matej
GKD Borovci
Moški SLO GKD Borovci 10112466733&29226&1990 MASTER 1 -- +0:49.63 2:46.42 3:14.05 3:17.05 >
Klub GKD Borovci
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10112466733&29226&1990
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
Gap: +0:49.63
S1 Time: 2:46.42
S2 Time: 3:14.05
S3 Time: 3:17.05
23 . 36 Bregar Rok
MTB TRBOVLJE
Moški SLO MTB TRBOVLJE 10017596689&4304&1990 MASTER 1 -- +0:52.84 2:47.07 3:15.58 3:18.08 >
Klub MTB TRBOVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017596689&4304&1990
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
Gap: +0:52.84
S1 Time: 2:47.07
S2 Time: 3:15.58
S3 Time: 3:18.08
24 . 50 Barbalić Edi
BBK Mirakul
Moški CRO BBK Mirakul 10058284957&9678&1990 MASTER 1 -- +0:53.66 2:47.10 3:17.20 3:17.25 >
Klub BBK Mirakul
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058284957&9678&1990
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
Gap: +0:53.66
S1 Time: 2:47.10
S2 Time: 3:17.20
S3 Time: 3:17.25
25 . 54 Španjol Luka
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 10005857063&12183&1984 MASTER 1 -- +0:54.89 2:45.40 3:15.38 3:22.00 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10005857063&12183&1984
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
Gap: +0:54.89
S1 Time: 2:45.40
S2 Time: 3:15.38
S3 Time: 3:22.00
26 . 37 Modrijan Jan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10063265303&13837&2001 ČLANI (Men) 19+ -- +0:55.14 2:45.00 3:15.15 3:22.88 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10063265303&13837&2001
Kategorija: ČLANI (Men) 19+
Čas: 00:00:00
Gap: +0:55.14
S1 Time: 2:45.00
S2 Time: 3:15.15
S3 Time: 3:22.88
27 . 14 Holc Andrej
WOLF Racing Team
Moški SLO WOLF Racing Team 10017553344&1292&1983 MASTER 1 -- +0:56.67 2:47.10 3:19.43 3:18.03 >
Klub WOLF Racing Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553344&1292&1983
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
Gap: +0:56.67
S1 Time: 2:47.10
S2 Time: 3:19.43
S3 Time: 3:18.03
28 . 29 Kokole Jakob
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče 10017592750&5651&1999 ČLANI (Men) 19+ -- +0:58.41 2:46.35 3:15.18 3:24.77 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017592750&5651&1999
Kategorija: ČLANI (Men) 19+
Čas: 00:00:00
Gap: +0:58.41
S1 Time: 2:46.35
S2 Time: 3:15.18
S3 Time: 3:24.77
29 . 129 Ferenčak Urban
Rajd Ljubljana
Moški SLO Rajd Ljubljana &&1992 ČLANI (Men) 19+ -- +0:59.16 2:45.31 3:24.85 3:16.89 >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: &&1992
Kategorija: ČLANI (Men) 19+
Čas: 00:00:00
Gap: +0:59.16
S1 Time: 2:45.31
S2 Time: 3:24.85
S3 Time: 3:16.89
30 . 30 Belingar Branko
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče 10092296187&12401&1974 MASTER 2 -- +1:02.57 2:46.35 3:19.75 3:24.36 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092296187&12401&1974
Kategorija: MASTER 2
Čas: 00:00:00
Gap: +1:02.57
S1 Time: 2:46.35
S2 Time: 3:19.75
S3 Time: 3:24.36
31 . 40 Taucer David
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST ITA-1973/09/26&5010&1973 MASTER 2 -- +1:04.80 2:51.00 3:22.38 3:19.31 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA-1973/09/26&5010&1973
Kategorija: MASTER 2
Čas: 00:00:00
Gap: +1:04.80
S1 Time: 2:51.00
S2 Time: 3:22.38
S3 Time: 3:19.31
32 . 28 Orsettig Matteo
ASD TEAM GRANZON
Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10083296106&31282&2004 U19 M -- +1:05.71 2:48.45 3:22.54 3:22.61 >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10083296106&31282&2004
Kategorija: U19 M
Čas: 00:00:00
Gap: +1:05.71
S1 Time: 2:48.45
S2 Time: 3:22.54
S3 Time: 3:22.61
33 . 38 Bolčina Matjaž
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10118083235&29602&1988 MASTER 1 -- +1:06.43 2:49.21 3:27.08 3:18.03 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118083235&29602&1988
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
Gap: +1:06.43
S1 Time: 2:49.21
S2 Time: 3:27.08
S3 Time: 3:18.03
34 . 49 Zerbinatti Luca
ASD TECNO BIKE TEAM K2
Moški ITA ASD TECNO BIKE TEAM K2 10116949143&31279&1998 ČLANI (Men) 19+ -- +1:09.47 2:50.93 3:23.58 3:22.85 >
Klub ASD TECNO BIKE TEAM K2
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10116949143&31279&1998
Kategorija: ČLANI (Men) 19+
Čas: 00:00:00
Gap: +1:09.47
S1 Time: 2:50.93
S2 Time: 3:23.58
S3 Time: 3:22.85
35 . 19 Grabljevec Rok
KD Zverinice
Moški SLO KD Zverinice 10115373093&28540&2004 U19 M -- +1:11.48 2:44.81 3:31.91 3:22.65 >
Klub KD Zverinice
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10115373093&28540&2004
Kategorija: U19 M
Čas: 00:00:00
Gap: +1:11.48
S1 Time: 2:44.81
S2 Time: 3:31.91
S3 Time: 3:22.65
36 . 22 Spruk Miha
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572946&15512&1984 MASTER 1 -- +1:13.95 2:53.60 3:21.16 3:27.08 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017572946&15512&1984
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
Gap: +1:13.95
S1 Time: 2:53.60
S2 Time: 3:21.16
S3 Time: 3:27.08
37 . 21 Završnik Karel
MTB TRBOVLJE
Moški SLO MTB TRBOVLJE 10107366250&20506&1985 MASTER 1 -- +1:15.37 2:52.45 3:23.75 3:27.06 >
Klub MTB TRBOVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107366250&20506&1985
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
Gap: +1:15.37
S1 Time: 2:52.45
S2 Time: 3:23.75
S3 Time: 3:27.06
38 . 18 Božnar Maks
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team 10092056115&20512&2002 ČLANI (Men) 19+ -- +1:22.25 2:55.94 3:29.16 3:25.04 >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092056115&20512&2002
Kategorija: ČLANI (Men) 19+
Čas: 00:00:00
Gap: +1:22.25
S1 Time: 2:55.94
S2 Time: 3:29.16
S3 Time: 3:25.04
39 . 57 Ogris Uroš
MTB klub Kranj
Moški SLO MTB klub Kranj 10082138772&18370&1970 MASTER 3 -- +1:24.61 2:55.38 3:29.67 3:27.45 >
Klub MTB klub Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10082138772&18370&1970
Kategorija: MASTER 3
Čas: 00:00:00
Gap: +1:24.61
S1 Time: 2:55.38
S2 Time: 3:29.67
S3 Time: 3:27.45
40 . 61 Negovetti Stefano
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 10060147761&31298&1966 MASTER 3 -- +1:36.55 2:59.60 3:33.13 3:31.71 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10060147761&31298&1966
Kategorija: MASTER 3
Čas: 00:00:00
Gap: +1:36.55
S1 Time: 2:59.60
S2 Time: 3:33.13
S3 Time: 3:31.71
41 . 56 Brus Martin
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10017638725&1780&1962 MASTER 3 -- +1:38.68 2:55.82 3:31.35 3:39.40 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017638725&1780&1962
Kategorija: MASTER 3
Čas: 00:00:00
Gap: +1:38.68
S1 Time: 2:55.82
S2 Time: 3:31.35
S3 Time: 3:39.40
42 . 33 Krebelj Matej
GKD Borovci
Moški SLO GKD Borovci 10063025732&3917&1987 MASTER 1 -- +1:42.10 2:57.63 3:38.98 3:33.38 >
Klub GKD Borovci
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10063025732&3917&1987
Kategorija: MASTER 1
Čas: 00:00:00
Gap: +1:42.10
S1 Time: 2:57.63
S2 Time: 3:38.98
S3 Time: 3:33.38
43 . 35 Kavčič Jure
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056474996&11239&1980 MASTER 2 -- +1:54.89 2:59.11 3:37.25 3:46.42 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10056474996&11239&1980
Kategorija: MASTER 2
Čas: 00:00:00
Gap: +1:54.89
S1 Time: 2:59.11
S2 Time: 3:37.25
S3 Time: 3:46.42
44 . 41 Vidali Luca
TRIESTE GRAVITY TEAM
Moški ITA TRIESTE GRAVITY TEAM 10114020349&29413&2003 U19 M -- +1:59.55 2:59.35 3:51.09 3:37.00 >
Klub TRIESTE GRAVITY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10114020349&29413&2003
Kategorija: U19 M
Čas: 00:00:00
Gap: +1:59.55
S1 Time: 2:59.35
S2 Time: 3:51.09
S3 Time: 3:37.00
45 . 60 Zidarić Goran
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 10028610977&6608&1970 MASTER 3 -- +2:01.31 3:01.18 3:37.98 3:50.04 >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028610977&6608&1970
Kategorija: MASTER 3
Čas: 00:00:00
Gap: +2:01.31
S1 Time: 3:01.18
S2 Time: 3:37.98
S3 Time: 3:50.04
46 . 47 Matejčić Tomislav
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 10079739640&15743&2003 U19 M -- +2:02.36 2:57.90 3:47.65 3:44.70 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10079739640&15743&2003
Kategorija: U19 M
Čas: 00:00:00
Gap: +2:02.36
S1 Time: 2:57.90
S2 Time: 3:47.65
S3 Time: 3:44.70
47 . 58 Lenz Matthias
TEAM DORRONG
Moški AUT TEAM DORRONG 10056320507&9443&1971 MASTER 3 -- +2:13.93 3:06.44 3:45.48 3:49.90 >
Klub TEAM DORRONG
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10056320507&9443&1971
Kategorija: MASTER 3
Čas: 00:00:00
Gap: +2:13.93
S1 Time: 3:06.44
S2 Time: 3:45.48
S3 Time: 3:49.90
50 . 39 Robič NAL JURE
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116637329&339&2004 U19 M -- +2:34.05 3:05.23 3:47.53 4:09.18 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116637329&339&2004
Kategorija: U19 M
Čas: 00:00:00
Gap: +2:34.05
S1 Time: 3:05.23
S2 Time: 3:47.53
S3 Time: 4:09.18
OVERALL-Ž
48 . 46 Cerar Teja
MTB TRBOVLJE
Ženski SLO MTB TRBOVLJE &25826&1987 Ženske (absolutno) -- +2:15.99 3:04.96 3:35.75 4:03.17 >
Klub MTB TRBOVLJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: &25826&1987
Kategorija: Ženske (absolutno)
Čas: 00:00:00
Gap: +2:15.99
S1 Time: 3:04.96
S2 Time: 3:35.75
S3 Time: 4:03.17
49 . 44 Gasparotto Lara
ASD TECNOBIKE TEAM K2
Ženski ITA ASD TECNOBIKE TEAM K2 10075066058&21933&1993 Ženske (absolutno) -- +2:30.66 3:10.10 3:50.43 3:58.02 >
Klub ASD TECNOBIKE TEAM K2
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10075066058&21933&1993
Kategorija: Ženske (absolutno)
Čas: 00:00:00
Gap: +2:30.66
S1 Time: 3:10.10
S2 Time: 3:50.43
S3 Time: 3:58.02
51 . 43 Homar Tamara
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643169&22857&2002 Ženske (absolutno) -- +2:48.88 3:09.00 3:54.25 4:13.52 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017643169&22857&2002
Kategorija: Ženske (absolutno)
Čas: 00:00:00
Gap: +2:48.88
S1 Time: 3:09.00
S2 Time: 3:54.25
S3 Time: 4:13.52
52 . 45 Brancelj Ana
Golovec trails
Ženski SLO Golovec trails &29630&1990 Ženske (absolutno) -- +3:31.70 3:27.16 4:17.10 4:15.33 >
Klub Golovec trails
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: &29630&1990
Kategorija: Ženske (absolutno)
Čas: 00:00:00
Gap: +3:31.70
S1 Time: 3:27.16
S2 Time: 4:17.10
S3 Time: 4:15.33
53 . 62 Halilović Nela
Golovec trails
Ženski SLO Golovec trails &3526&1974 Ženske (absolutno) -- +5:34.67 3:35.75 4:47.85 5:38.96 >
Klub Golovec trails
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: &3526&1974
Kategorija: Ženske (absolutno)
Čas: 00:00:00
Gap: +5:34.67
S1 Time: 3:35.75
S2 Time: 4:47.85
S3 Time: 5:38.96
OVERALL - S-M
1 . 272 Kavčič Blaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550&25551&2005 U17 M -- 2:38.61 3:02.15 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10056528550&25551&2005
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
Gap:
S1 Time: 2:38.61
S2 Time: 3:02.15
S3 Time:
2 . 265 Medić Frane
BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 10044105880&20463&2005 U17 M -- +0:01.39 2:40.61 3:01.54 >
Klub BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10044105880&20463&2005
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:01.39
S1 Time: 2:40.61
S2 Time: 3:01.54
S3 Time:
3 . 93 Jerkič Miha
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 10084691387&29872&2005 U17 M -- +0:01.83 2:36.54 3:06.05 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10084691387&29872&2005
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:01.83
S1 Time: 2:36.54
S2 Time: 3:06.05
S3 Time:
4 . 161 Hengl Davide
A.S.D 360 MTB
Moški ITA A.S.D 360 MTB 10094027639&23642&2005 U17 M -- +0:09.58 2:43.15 3:07.19 >
Klub A.S.D 360 MTB
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10094027639&23642&2005
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:09.58
S1 Time: 2:43.15
S2 Time: 3:07.19
S3 Time:
5 . 112 Lorber Jakob
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116638036&28557&2007 U15 M -- +0:10.82 2:41.29 3:10.29 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116638036&28557&2007
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:10.82
S1 Time: 2:41.29
S2 Time: 3:10.29
S3 Time:
6 . 230 Kojzek Lovro
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10115579524&18863&2007 U15 M -- +0:12.08 2:45.75 3:07.09 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10115579524&18863&2007
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:12.08
S1 Time: 2:45.75
S2 Time: 3:07.09
S3 Time:
7 . 94 Polovsak Jan
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10091268694&22662&2005 U17 M -- +0:12.11 2:46.89 3:05.98 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091268694&22662&2005
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:12.11
S1 Time: 2:46.89
S2 Time: 3:05.98
S3 Time:
8 . 250 Culjevic Tin
BBK Mirakul
Moški CRO BBK Mirakul &25377&2005 U17 M -- +0:16.88 2:42.94 3:14.70 >
Klub BBK Mirakul
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: &25377&2005
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:16.88
S1 Time: 2:42.94
S2 Time: 3:14.70
S3 Time:
9 . 113 Leo Simone
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10032612390&27089&2007 U15 M -- +0:18.49 2:44.11 3:15.14 >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032612390&27089&2007
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:18.49
S1 Time: 2:44.11
S2 Time: 3:15.14
S3 Time:
10 . 111 Ažman Juš
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768&4074&2007 U15 M -- +0:19.81 2:49.04 3:11.53 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017652768&4074&2007
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:19.81
S1 Time: 2:49.04
S2 Time: 3:11.53
S3 Time:
11 . 187 Batič Beno
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 10017624375&27405&2005 U17 M -- +0:20.29 2:50.69 3:10.36 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017624375&27405&2005
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:20.29
S1 Time: 2:50.69
S2 Time: 3:10.36
S3 Time:
12 . 209 Ferjančič Matija
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091312447&22403&2008 U15 M -- +0:22.60 2:44.90 3:18.46 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091312447&22403&2008
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:22.60
S1 Time: 2:44.90
S2 Time: 3:18.46
S3 Time:
13 . 95 Trošt Patrik
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10105092208&28318&2006 U17 M -- +0:23.43 2:45.19 3:19.00 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10105092208&28318&2006
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:23.43
S1 Time: 2:45.19
S2 Time: 3:19.00
S3 Time:
14 . 122 FRISENNA Alessandro
TRIESTE GRAVITY TEAM
Moški ITA TRIESTE GRAVITY TEAM 10030975013&18301&2006 U17 M -- +0:26.51 2:49.52 3:17.75 >
Klub TRIESTE GRAVITY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030975013&18301&2006
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:26.51
S1 Time: 2:49.52
S2 Time: 3:17.75
S3 Time:
15 . 110 Kalinšek Ažbe
Bikehanic – 20 Chocolate
Moški SLO Bikehanic – 20 Chocolate 10017595376&28451&2008 U15 M -- +0:27.59 2:47.69 3:20.66 >
Klub Bikehanic – 20 Chocolate
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017595376&28451&2008
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:27.59
S1 Time: 2:47.69
S2 Time: 3:20.66
S3 Time:
16 . 92 Pirih Marsel
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team 10116799502&29297&2006 U17 M -- +0:27.90 2:46.81 3:21.85 >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116799502&29297&2006
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:27.90
S1 Time: 2:46.81
S2 Time: 3:21.85
S3 Time:
17 . 96 Zupan Tilen
KD Zverinice
Moški SLO KD Zverinice 10116752113&29335&2005 U17 M -- +0:27.96 2:52.22 3:16.50 >
Klub KD Zverinice
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116752113&29335&2005
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:27.96
S1 Time: 2:52.22
S2 Time: 3:16.50
S3 Time:
18 . 167 Martini Daniel
TRIESTE GRAVITY TEAM
Moški ITA TRIESTE GRAVITY TEAM 10031607230&20687&2006 U17 M -- +0:29.46 2:48.11 3:22.11 >
Klub TRIESTE GRAVITY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031607230&20687&2006
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:29.46
S1 Time: 2:48.11
S2 Time: 3:22.11
S3 Time:
19 . 105 Broznić Antonio
KBBXS ADRENALINA
Moški CRO KBBXS ADRENALINA 10113496448&25383&2006 U17 M -- +0:32.96 2:51.05 3:22.67 >
Klub KBBXS ADRENALINA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10113496448&25383&2006
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:32.96
S1 Time: 2:51.05
S2 Time: 3:22.67
S3 Time:
20 . 99 Resman Lenart
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116893569&29314&2005 U17 M -- +0:34.97 2:51.68 3:24.05 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116893569&29314&2005
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:34.97
S1 Time: 2:51.68
S2 Time: 3:24.05
S3 Time:
21 . 131 Štrubelj Izak
Rajd Ljubljana
Moški SLO Rajd Ljubljana 10113214239&25455&2008 U15 M -- +0:37.31 2:53.29 3:24.78 >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10113214239&25455&2008
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:37.31
S1 Time: 2:53.29
S2 Time: 3:24.78
S3 Time:
22 . 98 Seražin Tine
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10105091703&28274&2006 U17 M -- +0:38.57 2:57.65 3:21.68 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10105091703&28274&2006
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:38.57
S1 Time: 2:57.65
S2 Time: 3:21.68
S3 Time:
23 . 193 Laharnar Ian
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091312043&22002&2008 U15 M -- +0:39.59 2:51.69 3:28.66 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091312043&22002&2008
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:39.59
S1 Time: 2:51.69
S2 Time: 3:28.66
S3 Time:
25 . 119 Berlot Vid
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088905736&21877&2007 U15 M -- +0:45.96 2:59.56 3:27.16 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088905736&21877&2007
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:45.96
S1 Time: 2:59.56
S2 Time: 3:27.16
S3 Time:
26 . 97 Trošt Nejc
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10106674823&28288&2006 U17 M -- +0:45.99 2:56.50 3:30.25 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10106674823&28288&2006
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:45.99
S1 Time: 2:56.50
S2 Time: 3:30.25
S3 Time:
27 . 222 Praček Jakob
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091311942&13860&2010 U15 M -- +0:49.94 2:58.85 3:31.85 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091311942&13860&2010
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:49.94
S1 Time: 2:58.85
S2 Time: 3:31.85
S3 Time:
28 . 125 Tominšek Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390&2130&2008 U15 M -- +0:50.84 2:55.10 3:36.50 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577390&2130&2008
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:50.84
S1 Time: 2:55.10
S2 Time: 3:36.50
S3 Time:
29 . 115 Struna Maks
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116637026&29316&2007 U15 M -- +0:51.87 2:59.87 3:32.76 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116637026&29316&2007
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:51.87
S1 Time: 2:59.87
S2 Time: 3:32.76
S3 Time:
30 . 244 Stres Blaž
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091312952&21927&2008 U15 M -- +0:56.00 2:59.70 3:37.06 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091312952&21927&2008
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
Gap: +0:56.00
S1 Time: 2:59.70
S2 Time: 3:37.06
S3 Time:
31 . 154 Starc Andrea
A.S.D. 360 MTB
Moški ITA A.S.D. 360 MTB 10059856559&21758&2005 U17 M -- +1:03.57 3:06.13 3:38.20 >
Klub A.S.D. 360 MTB
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10059856559&21758&2005
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
Gap: +1:03.57
S1 Time: 3:06.13
S2 Time: 3:38.20
S3 Time:
33 . 123 Prosen Aljaž
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091313356&22623&2009 U15 M -- +1:09.67 3:05.31 3:45.12 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091313356&22623&2009
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
Gap: +1:09.67
S1 Time: 3:05.31
S2 Time: 3:45.12
S3 Time:
34 . 178 Cerar Blaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107530948&30664&2009 U15 M -- +1:16.81 3:07.08 3:50.49 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107530948&30664&2009
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
Gap: +1:16.81
S1 Time: 3:07.08
S2 Time: 3:50.49
S3 Time:
35 . 180 Bernik Lenart
KD Zverinice
Moški SLO KD Zverinice 10116753830&29317&2007 U15 M -- +1:21.64 3:00.75 4:01.65 >
Klub KD Zverinice
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116753830&29317&2007
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
Gap: +1:21.64
S1 Time: 3:00.75
S2 Time: 4:01.65
S3 Time:
36 . 64 Matijevec Jerman Kostja
Golovec trails
Moški SLO Golovec trails &30498&2010 U15 M -- +1:23.09 3:06.40 3:57.45 >
Klub Golovec trails
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: &30498&2010
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
Gap: +1:23.09
S1 Time: 3:06.40
S2 Time: 3:57.45
S3 Time:
37 . 239 Tabaj Loris
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10112089140&29190&2008 U15 M -- +1:24.05 3:02.04 4:02.77 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10112089140&29190&2008
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
Gap: +1:24.05
S1 Time: 3:02.04
S2 Time: 4:02.77
S3 Time:
38 . 100 Šuštar Nik
Golovec trails
Moški SLO Golovec trails 10119017465&31266&2006 U17 M -- +1:30.35 3:08.56 4:02.55 >
Klub Golovec trails
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10119017465&31266&2006
Kategorija: U17 M
Čas: 00:00:00
Gap: +1:30.35
S1 Time: 3:08.56
S2 Time: 4:02.55
S3 Time:
39 . 127 Šav Aljaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091479670&20613&2009 U15 M -- +1:37.12 3:13.23 4:04.65 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091479670&20613&2009
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
Gap: +1:37.12
S1 Time: 3:13.23
S2 Time: 4:04.65
S3 Time:
42 . 128 Lucu Noah Nmai
Rajd Ljubljana
Moški SLO Rajd Ljubljana &30959&2010 U15 M -- +3:55.20 3:31.18 6:04.78 >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: &30959&2010
Kategorija: U15 M
Čas: 00:00:00
Gap: +3:55.20
S1 Time: 3:31.18
S2 Time: 6:04.78
S3 Time:
OVERALL - S-Ž
24 . 88 Smrdel Tina
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582646&29576&2005 U17 W -- +0:45.24 2:55.06 3:30.94 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017582646&29576&2005
Kategorija: U17 W
Čas: 00:00:00
Gap: +0:45.24
S1 Time: 2:55.06
S2 Time: 3:30.94
S3 Time:
32 . 89 Inkret Ana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380&3121&2008 U17 W -- +1:05.21 3:02.37 3:43.60 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017576380&3121&2008
Kategorija: U17 W
Čas: 00:00:00
Gap: +1:05.21
S1 Time: 3:02.37
S2 Time: 3:43.60
S3 Time:
40 . 90 EPŠEK LANA
KK RAVNE
Ženski SLO KK RAVNE 10017649940&9711&2005 U17 W -- +1:42.20 3:17.15 4:05.81 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017649940&9711&2005
Kategorija: U17 W
Čas: 00:00:00
Gap: +1:42.20
S1 Time: 3:17.15
S2 Time: 4:05.81
S3 Time:
41 . 91 Mlinar Lucija
KK RAVNE
Ženski SLO KK RAVNE 10055771849&9272&2006 U17 W -- +2:04.47 3:21.23 4:24.00 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10055771849&9272&2006
Kategorija: U17 W
Čas: 00:00:00
Gap: +2:04.47
S1 Time: 3:21.23
S2 Time: 4:24.00
S3 Time:

Komentarji

 

Mobile content