Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Duatlon Komenda 2021 - SUPER POKAL

Super pokal Tekma:Duatlon Komenda 2021 - SUPER POKAL Datum:10.10.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat Več
MOšKI-M
1 . 134 Podgoršek Žiga
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 20211TZS083 18:12.0 (0:16.6) 30:37.7 (0:16.6) 09:03.9 0:58:27.0 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 20211TZS083
Časi: 18:12.0 (0:16.6) 30:37.7 (0:16.6) 09:03.9
Rezultat: 0:58:27.0
2 . 114 Denša Ul
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS433 18:43.0 (0:16.1) 30:06.4 (0:24.0) 08:58.0 0:58:27.6 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS433
Časi: 18:43.0 (0:16.1) 30:06.4 (0:24.0) 08:58.0
Rezultat: 0:58:27.6
3 . 145 Tomšič Staš
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS124 18:12.6 (0:16.6) 30:35.9 (0:19.5) 09:42.4 0:59:07.1 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS124
Časi: 18:12.6 (0:16.6) 30:35.9 (0:19.5) 09:42.4
Rezultat: 0:59:07.1
4 . 115 Dolgan Tjaž
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS435 18:12.7 (0:13.8) 30:40.2 (0:19.5) 09:57.4 0:59:23.9 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS435
Časi: 18:12.7 (0:13.8) 30:40.2 (0:19.5) 09:57.4
Rezultat: 0:59:23.9
5 . 119 Iskra Simon
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto 2021TZS209 18:43.4 (0:16.6) 30:42.8 (0:20.8) 10:24.6 1:00:28.4 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS209
Časi: 18:43.4 (0:16.6) 30:42.8 (0:20.8) 10:24.6
Rezultat: 1:00:28.4
6 . 121 Kosovel Luka
TK Eklimas Ajdovščina
Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2021TZS620 18:45.5 (0:23.2) 31:49.0 (0:26.8) 09:47.3 1:01:12.0 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS620
Časi: 18:45.5 (0:23.2) 31:49.0 (0:26.8) 09:47.3
Rezultat: 1:01:12.0
7 . 142 Škufca Maks
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS123 19:36.5 (0:16.4) 31:01.9 (0:18.3) 10:03.3 1:01:16.6 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS123
Časi: 19:36.5 (0:16.4) 31:01.9 (0:18.3) 10:03.3
Rezultat: 1:01:16.6
8 . 125 Lipovšek Jan
TK Trisport CSE Projekt
Moški SLO TK Trisport CSE Projekt 2021TZS318 19:36.0 (0:19.4) 31:00.6 (0:16.4) 10:15.9 1:01:28.5 >
Klub TK Trisport CSE Projekt
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS318
Časi: 19:36.0 (0:19.4) 31:00.6 (0:16.4) 10:15.9
Rezultat: 1:01:28.5
9 . 147 Vehar Borut
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto 2021TZS224 19:38.0 (0:22.5) 30:57.3 (0:24.6) 10:16.8 1:01:39.4 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS224
Časi: 19:38.0 (0:22.5) 30:57.3 (0:24.6) 10:16.8
Rezultat: 1:01:39.4
10 . 141 Šalamun Darko
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 2021TZS353 19:36.8 (0:18.0) 31:02.4 (0:27.7) 10:21.9 1:01:47.0 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS353
Časi: 19:36.8 (0:18.0) 31:02.4 (0:27.7) 10:21.9
Rezultat: 1:01:47.0
11 . 113 Dečman Matej
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS113 19:38.7 (0:21.0) 30:58.7 (0:19.2) 10:53.3 1:02:11.0 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS113
Časi: 19:38.7 (0:21.0) 30:58.7 (0:19.2) 10:53.3
Rezultat: 1:02:11.0
12 . 148 Verbič Črt
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 2021TZS081 19:37.7 (0:16.4) 31:00.4 (0:22.8) 11:19.8 1:02:37.3 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS081
Časi: 19:37.7 (0:16.4) 31:00.4 (0:22.8) 11:19.8
Rezultat: 1:02:37.3
13 . 109 Bojanc Domen
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 2021TZS092 18:44.7 (0:18.4) 31:53.8 (0:18.2) 12:07.6 1:03:22.8 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS092
Časi: 18:44.7 (0:18.4) 31:53.8 (0:18.2) 12:07.6
Rezultat: 1:03:22.8
14 . 130 Mišvelj Saš
TK Trisport CSE Projekt
Moški SLO TK Trisport CSE Projekt 2021TZS323 20:10.4 (0:34.3) 32:36.9 (0:33.0) 10:22.9 1:04:17.6 >
Klub TK Trisport CSE Projekt
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS323
Časi: 20:10.4 (0:34.3) 32:36.9 (0:33.0) 10:22.9
Rezultat: 1:04:17.6
15 . 150 Vrhunc Tilen
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 2021TZS041 20:52.5 (0:23.1) 32:05.3 (0:29.1) 10:47.5 1:04:37.6 >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS041
Časi: 20:52.5 (0:23.1) 32:05.3 (0:29.1) 10:47.5
Rezultat: 1:04:37.6
16 . 112 Česen Grega
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 2021TZS027 20:43.0 (0:21.5) 32:17.8 (0:24.0) 11:11.9 1:04:58.3 >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS027
Časi: 20:43.0 (0:21.5) 32:17.8 (0:24.0) 11:11.9
Rezultat: 1:04:58.3
17 . 133 Pilih Tomaž
TK Trisport CSE Projekt
Moški SLO TK Trisport CSE Projekt 2021TZS331 22:23.4 (0:25.3) 33:37.5 (0:22.8) 11:13.7 1:08:03.0 >
Klub TK Trisport CSE Projekt
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS331
Časi: 22:23.4 (0:25.3) 33:37.5 (0:22.8) 11:13.7
Rezultat: 1:08:03.0
18 . 144 Špan Garibaldi Žan Paskal
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS497 22:04.3 (0:22.7) 33:48.6 (0:23.1) 11:46.5 1:08:25.3 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS497
Časi: 22:04.3 (0:22.7) 33:48.6 (0:23.1) 11:46.5
Rezultat: 1:08:25.3
19 . 107 Antolin Zoran
Team Turbo Tropovci
Moški SLO Team Turbo Tropovci 2021TZS043 21:36.5 (0:42.6) 34:05.5 (0:33.5) 11:54.5 1:08:52.9 >
Klub Team Turbo Tropovci
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS043
Časi: 21:36.5 (0:42.6) 34:05.5 (0:33.5) 11:54.5
Rezultat: 1:08:52.9
20 . 140 Sušnik Gregor
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 2021TZS104 22:44.6 (0:24.7) 33:18.7 (0:29.6) 12:08.5 1:09:06.3 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS104
Časi: 22:44.6 (0:24.7) 33:18.7 (0:29.6) 12:08.5
Rezultat: 1:09:06.3
21 . 128 Meh Jure
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto 2021TZS216 23:08.6 (0:56.5) 32:24.1 (0:30.4) 12:23.5 1:09:23.2 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS216
Časi: 23:08.6 (0:56.5) 32:24.1 (0:30.4) 12:23.5
Rezultat: 1:09:23.2
22 . 143 Šobar Primož
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS139 22:45.2 (0:30.8) 34:56.2 (0:33.0) 13:00.3 1:11:45.8 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS139
Časi: 22:45.2 (0:30.8) 34:56.2 (0:33.0) 13:00.3
Rezultat: 1:11:45.8
23 . 146 Trojar Bojan
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 2021TZS359 23:54.8 (0:33.3) 37:25.8 (0:33.1) 12:17.0 1:14:44.1 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS359
Časi: 23:54.8 (0:33.3) 37:25.8 (0:33.1) 12:17.0
Rezultat: 1:14:44.1
24 . 111 Černelič Maks
TK Trisport CSE Projekt
Moški SLO TK Trisport CSE Projekt 2021TZS302 25:02.5 (0:19.2) 38:22.8 (0:26.5) 13:31.1 1:17:42.4 >
Klub TK Trisport CSE Projekt
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS302
Časi: 25:02.5 (0:19.2) 38:22.8 (0:26.5) 13:31.1
Rezultat: 1:17:42.4
25 . 116 Gašperič Matjaž
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 2021TZS087 26:18.8 (0:27.6) 38:06.1 (0:27.4) 13:58.6 1:19:18.7 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS087
Časi: 26:18.8 (0:27.6) 38:06.1 (0:27.4) 13:58.6
Rezultat: 1:19:18.7
26 . 154 Starman Gorazd
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 2021TZS636 26:04.6 (0:51.7) 37:54.3 (0:46.8) 14:17.5 1:19:55.1 >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS636
Časi: 26:04.6 (0:51.7) 37:54.3 (0:46.8) 14:17.5
Rezultat: 1:19:55.1
27 . 122 Krajnc Igor
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS456 27:24.8 (0:42.6) 36:46.6 (0:38.9) 14:31.0 1:20:04.0 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS456
Časi: 27:24.8 (0:42.6) 36:46.6 (0:38.9) 14:31.0
Rezultat: 1:20:04.0
28 . 126 Makovec Igor
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto 2021TZS215 27:30.0 (0:43.0) 36:38.3 (0:45.1) 14:59.0 1:20:35.6 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS215
Časi: 27:30.0 (0:43.0) 36:38.3 (0:45.1) 14:59.0
Rezultat: 1:20:35.6
29 . 137 Prah Andrej
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto 2021TZS218 27:29.8 (0:45.6) 36:34.4 (0:40.8) 15:16.4 1:20:47.2 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS218
Časi: 27:29.8 (0:45.6) 36:34.4 (0:40.8) 15:16.4
Rezultat: 1:20:47.2
30 . 110 Buzeti Štefan
Team Turbo Tropovci
Moški SLO Team Turbo Tropovci 2021TZS044 26:13.2 (0:56.9) 39:33.4 (0:52.8) 13:28.3 1:21:04.7 >
Klub Team Turbo Tropovci
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS044
Časi: 26:13.2 (0:56.9) 39:33.4 (0:52.8) 13:28.3
Rezultat: 1:21:04.7
31 . 152 Krusic Matevz
TK Trisport CSE Projekt
Moški SLO TK Trisport CSE Projekt 27:04.8 (0:29.6) 45:09.3 (0:24.5) 15:31.5 1:28:39.9 >
Klub TK Trisport CSE Projekt
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 27:04.8 (0:29.6) 45:09.3 (0:24.5) 15:31.5
Rezultat: 1:28:39.9
DNF34 . 153 Pavlin Gregor
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip () () DNS >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: DNS
DNF34 . 151 GROSS S.
Karate klub Sensei
Moški SLO Karate klub Sensei () () DNS >
Klub Karate klub Sensei
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
Rezultat: DNS
DNF34 . 135 Podgoršek Nejc
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 2021TZS084 () () DNS >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS084
Časi: () ()
Rezultat: DNS
DNF34 . 131 Pavlin David Aljoša
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 2021TZS070 () () DNS >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS070
Časi: () ()
Rezultat: DNS
DNS32 . 149 Vimos Kocbek Nevan
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS503 18:44.2 (0:18.1) () DNF >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS503
Časi: 18:44.2 (0:18.1) ()
Rezultat: DNF
DNS32 . 138 Rozman Marko
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto 2021TZS221 21:16.1 (0:26.0) 28:08.9 (9:15.8) DNF >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2021TZS221
Časi: 21:16.1 (0:26.0) 28:08.9 (9:15.8)
Rezultat: DNF
ŽENSKE-Ž
1 . 108 Bartol Monika
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2021TZS110 19:37.2 (0:22.1) 33:21.0 (0:24.2) 10:30.0 1:04:14.7 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS110
Časi: 19:37.2 (0:22.1) 33:21.0 (0:24.2) 10:30.0
Rezultat: 1:04:14.7
2 . 120 Kompan Tanja
TK Trisport CSE Projekt
Ženski SLO TK Trisport CSE Projekt 2021TZS313 22:04.0 (0:36.4) 33:50.6 (0:25.4) 11:12.0 1:08:08.6 >
Klub TK Trisport CSE Projekt
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS313
Časi: 22:04.0 (0:36.4) 33:50.6 (0:25.4) 11:12.0
Rezultat: 1:08:08.6
3 . 129 Mihevc Lara
TK Logatec
Ženski SLO TK Logatec 2021TZS355 22:43.4 (0:17.1) 33:26.2 (0:18.7) 11:40.2 1:08:25.7 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS355
Časi: 22:43.4 (0:17.1) 33:26.2 (0:18.7) 11:40.2
Rezultat: 1:08:25.7
4 . 136 Pogačar Neža
TK Utrip
Ženski SLO TK Utrip 2021TZS096 22:43.8 (0:18.6) 36:12.4 (0:22.8) 11:49.2 1:11:26.9 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS096
Časi: 22:43.8 (0:18.6) 36:12.4 (0:22.8) 11:49.2
Rezultat: 1:11:26.9
5 . 127 Maradin Manca
TK Trisport CSE Projekt
Ženski SLO TK Trisport CSE Projekt 2021TZS320 24:19.9 (0:20.8) 34:35.2 (0:20.8) 13:28.3 1:13:05.2 >
Klub TK Trisport CSE Projekt
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS320
Časi: 24:19.9 (0:20.8) 34:35.2 (0:20.8) 13:28.3
Rezultat: 1:13:05.2
6 . 123 Kržišnik Nika
TK Eklimas Ajdovščina
Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2021TZS164 23:28.6 (0:20.0) 38:53.8 (0:21.6) 13:18.4 1:16:22.5 >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS164
Časi: 23:28.6 (0:20.0) 38:53.8 (0:21.6) 13:18.4
Rezultat: 1:16:22.5
7 . 117 Mohar Gradišek Neža
TK Utrip
Ženski SLO TK Utrip 2021TZS073 23:31.4 (0:24.6) 39:55.1 (0:31.8) 12:26.0 1:16:49.0 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS073
Časi: 23:31.4 (0:24.6) 39:55.1 (0:31.8) 12:26.0
Rezultat: 1:16:49.0
8 . 132 Pilih Vita
TK Trisport CSE Projekt
Ženski SLO TK Trisport CSE Projekt 2021TZS332 29:15.6 (0:18.7) 34:51.7 (0:22.5) 16:26.0 1:21:14.7 >
Klub TK Trisport CSE Projekt
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS332
Časi: 29:15.6 (0:18.7) 34:51.7 (0:22.5) 16:26.0
Rezultat: 1:21:14.7
DNF10 . 124 Levec Jana
TK Trisport CSE Projekt
Ženski SLO TK Trisport CSE Projekt 2021TZS317 () () DNS >
Klub TK Trisport CSE Projekt
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS317
Časi: () ()
Rezultat: DNS
DNS9 . 139 Stres Tinkara
TK Eklimas Ajdovščina
Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2021TZS163 () () DNF >
Klub TK Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2021TZS163
Časi: () ()
Rezultat: DNF

Komentarji

 

Mobile content