Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: TRIGLAV TRIATLON BLED 2022

Triatlon Tekma:TRIGLAV TRIATLON BLED 2022 Datum:03.09.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Časi Rezultat Licenca Več
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 322 Mori Maks
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 04:29 (0:22) 11:04 (0:42) 12:54 0:29:33 2022TZS316 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 04:29 (0:22) 11:04 (0:42) 12:54
Rezultat: 0:29:33
Licenca: 2022TZS316
2 . 336 Mlakar Jaka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 04:29 (0:25) 11:19 (0:34) 13:00 0:29:49 2022TZS367 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 04:29 (0:25) 11:19 (0:34) 13:00
Rezultat: 0:29:49
Licenca: 2022TZS367
3 . 305 Grün Moritz
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 04:23 (0:26) 11:33 (0:46) 13:20 0:30:30 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 04:23 (0:26) 11:33 (0:46) 13:20
Rezultat: 0:30:30
Licenca:
4 . 320 Lučovnik Gaber
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 04:14 (0:24) 11:10 (0:35) 14:29 0:30:54 2022TZS306 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 04:14 (0:24) 11:10 (0:35) 14:29
Rezultat: 0:30:54
Licenca: 2022TZS306
5 . 309 Paesani Giulio
TDRimini
Moški ITA TDRimini 04:10 (0:34) 11:21 (1:02) 14:30 0:31:38 Fitri >
Klub TDRimini
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 04:10 (0:34) 11:21 (1:02) 14:30
Rezultat: 0:31:38
Licenca: Fitri
6 . 335 Klemen Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 04:29 (0:26) 11:23 (0:39) 14:50 0:31:49 2022TZS361 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 04:29 (0:26) 11:23 (0:39) 14:50
Rezultat: 0:31:49
Licenca: 2022TZS361
7 . 318 Prelesnik France
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 04:32 (0:28) 12:35 (0:44) 13:57 0:32:18 2022TZS391 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 04:32 (0:28) 12:35 (0:44) 13:57
Rezultat: 0:32:18
Licenca: 2022TZS391
8 . 328 Jarc Tine
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 05:10 (0:25) 11:26 (0:44) 15:10 0:32:57 2022TZS503 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 05:10 (0:25) 11:26 (0:44) 15:10
Rezultat: 0:32:57
Licenca: 2022TZS503
9 . 339 Wiegele Florian
WFV FINKENSTEIN AM FAAKERSEE
Moški AUT WFV FINKENSTEIN AM FAAKERSEE 04:17 (0:26) 11:41 (0:43) 15:59 0:33:08 11742 >
Klub WFV FINKENSTEIN AM FAAKERSEE
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 04:17 (0:26) 11:41 (0:43) 15:59
Rezultat: 0:33:08
Licenca: 11742
10 . 326 Slanič Nino
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 05:06 (0:31) 12:12 (0:49) 14:37 0:33:17 2022TZS332 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 05:06 (0:31) 12:12 (0:49) 14:37
Rezultat: 0:33:17
Licenca: 2022TZS332
11 . 307 Osak Kacper
KLUB SPORTWISE
Moški POL KLUB SPORTWISE 03:44 (0:36) 12:15 (0:40) 16:06 0:33:23 >
Klub KLUB SPORTWISE
Država POL
Spol: Moški
Časi: 03:44 (0:36) 12:15 (0:40) 16:06
Rezultat: 0:33:23
Licenca:
12 . 338 Navodnik Grega
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 04:10 (0:29) 11:11 (0:55) 16:39 0:33:26 2022TZS025 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 04:10 (0:29) 11:11 (0:55) 16:39
Rezultat: 0:33:26
Licenca: 2022TZS025
13 . 332 Seliškar Lovro
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 04:53 (0:33) 11:53 (0:43) 15:29 0:33:33 2022TZS167 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 04:53 (0:33) 11:53 (0:43) 15:29
Rezultat: 0:33:33
Licenca: 2022TZS167
14 . 324 Rihar Val
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 04:24 (0:26) 11:35 (0:45) 18:19 0:35:31 2022TZS327 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 04:24 (0:26) 11:35 (0:45) 18:19
Rezultat: 0:35:31
Licenca: 2022TZS327
15 . 301 Mincu Jon
AMS BEAGLE
Moški SLO AMS BEAGLE 07:26 (0:52) 16:34 (0:53) 10:02 0:35:49 >
Klub AMS BEAGLE
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 07:26 (0:52) 16:34 (0:53) 10:02
Rezultat: 0:35:49
Licenca:
16 . 314 Potrč Tilen
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 05:31 (1:07) 12:56 (0:53) 16:36 0:37:05 2022TZS558 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 05:31 (1:07) 12:56 (0:53) 16:36
Rezultat: 0:37:05
Licenca: 2022TZS558
17 . 319 Istenič Luka
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 05:48 (0:34) 12:50 (0:38) 17:16 0:37:07 2022TZS294 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 05:48 (0:34) 12:50 (0:38) 17:16
Rezultat: 0:37:07
Licenca: 2022TZS294
18 . 329 Jeram Maks
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 06:17 (0:39) 12:05 (0:42) 18:26 0:38:11 2022TZS511 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 06:17 (0:39) 12:05 (0:42) 18:26
Rezultat: 0:38:11
Licenca: 2022TZS511
19 . 308 Vrhovnik Nina
PK KAMNIK
Moški SLO PK KAMNIK 04:19 (1:04) 14:21 (0:37) 18:27 0:38:50 >
Klub PK KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 04:19 (1:04) 14:21 (0:37) 18:27
Rezultat: 0:38:50
Licenca:
20 . 337 Ogrin Juš
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 05:17 (0:33) 13:45 (0:50) 18:46 0:39:13 2022TZS537 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 05:17 (0:33) 13:45 (0:50) 18:46
Rezultat: 0:39:13
Licenca: 2022TZS537
21 . 323 Podobnik Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 05:04 (0:28) 12:56 (0:50) 20:28 0:39:48 2022TZS323 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 05:04 (0:28) 12:56 (0:50) 20:28
Rezultat: 0:39:48
Licenca: 2022TZS323
DNF22 . 334 Slapničar Matija
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 04:50 (0:33) () DNF 2022TZS348 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 04:50 (0:33) ()
Rezultat: DNF
Licenca: 2022TZS348
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 310 Bán Petra
TISZAúJVáROSI TRIATLON KLUB
Ženski HUN TISZAúJVáROSI TRIATLON KLUB 03:39 (0:33) 12:02 (0:37) 14:57 0:31:51 >
Klub TISZAúJVáROSI TRIATLON KLUB
Država HUN
Spol: Ženski
Časi: 03:39 (0:33) 12:02 (0:37) 14:57
Rezultat: 0:31:51
Licenca:
2 . 321 Martinšek Enja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 05:23 (0:23) 12:41 (0:38) 14:07 0:33:13 2022TZS310 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 05:23 (0:23) 12:41 (0:38) 14:07
Rezultat: 0:33:13
Licenca: 2022TZS310
3 . 302 di Bernardo Valerie
AVC Tri Team Klagenfurt
Ženski AUT AVC Tri Team Klagenfurt 05:09 (0:29) 12:47 (0:43) 14:41 0:33:51 >
Klub AVC Tri Team Klagenfurt
Država AUT
Spol: Ženski
Časi: 05:09 (0:29) 12:47 (0:43) 14:41
Rezultat: 0:33:51
Licenca:
4 . 327 Slanič Iva
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 04:47 (0:34) 12:27 (0:37) 15:36 0:34:04 2022TZS331 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 04:47 (0:34) 12:27 (0:37) 15:36
Rezultat: 0:34:04
Licenca: 2022TZS331
5 . 316 Kromar Urša
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 05:17 (0:26) 12:38 (0:37) 15:22 0:34:23 2022TZS400 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 05:17 (0:26) 12:38 (0:37) 15:22
Rezultat: 0:34:23
Licenca: 2022TZS400
6 . 311 Kirbiš Anina
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 04:15 (0:40) 13:15 (0:42) 16:53 0:35:47 2022TZS476 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 04:15 (0:40) 13:15 (0:42) 16:53
Rezultat: 0:35:47
Licenca: 2022TZS476
7 . 333 SIMIČAK LARA
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 04:39 (0:34) 13:07 (0:44) 16:53 0:35:58 2022TZS258 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 04:39 (0:34) 13:07 (0:44) 16:53
Rezultat: 0:35:58
Licenca: 2022TZS258
8 . 315 Križan Ela
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 05:18 (0:32) 13:02 (0:35) 16:40 0:36:09 2022TZS410 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 05:18 (0:32) 13:02 (0:35) 16:40
Rezultat: 0:36:09
Licenca: 2022TZS410
9 . 317 Mihelič Maša
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 05:20 (0:36) 13:53 (0:33) 17:01 0:37:25 2022TZS389 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 05:20 (0:36) 13:53 (0:33) 17:01
Rezultat: 0:37:25
Licenca: 2022TZS389
10 . 331 Ivanež Zarja
TK NOVO MESTO
Ženski SLO TK NOVO MESTO 05:53 (0:42) 14:48 (0:41) 15:25 0:37:30 2022TZS164 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 05:53 (0:42) 14:48 (0:41) 15:25
Rezultat: 0:37:30
Licenca: 2022TZS164
DNF11 . 330 Pajk Neja
TK Logatec
Ženski SLO TK Logatec 05:28 (0:32) 13:34 (0:35) DNF 2022TZS440 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 05:28 (0:32) 13:34 (0:35)
Rezultat: DNF
Licenca: 2022TZS440
KADETI-M
1 . 351 Alessandri Achille
TDRIMINI
Moški ITA TDRIMINI 03:42 (0:25) 19:59 (0:33) 11:38 0:36:19 Fitri >
Klub TDRIMINI
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 03:42 (0:25) 19:59 (0:33) 11:38
Rezultat: 0:36:19
Licenca: Fitri
2 . 347 Maursperger Victor
KAGRAN
Moški AUT KAGRAN 03:54 (0:22) 19:46 (0:44) 12:08 0:36:56 AUt >
Klub KAGRAN
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 03:54 (0:22) 19:46 (0:44) 12:08
Rezultat: 0:36:56
Licenca: AUt
3 . 343 Mosshammer Maximilian
HSV TRIATHLON KAERNTEN
Moški AUT HSV TRIATHLON KAERNTEN 03:48 (0:28) 20:39 (0:38) 13:41 0:39:16 >
Klub HSV TRIATHLON KAERNTEN
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 03:48 (0:28) 20:39 (0:38) 13:41
Rezultat: 0:39:16
Licenca:
4 . 368 Korošec Žiga
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 04:00 (0:28) 21:09 (0:30) 13:21 0:39:29 2022TZS232 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 04:00 (0:28) 21:09 (0:30) 13:21
Rezultat: 0:39:29
Licenca: 2022TZS232
5 . 357 Vidmar Adam
TK Ajdovščina
Moški SLO TK Ajdovščina 04:17 (0:28) 20:44 (0:33) 13:41 0:39:46 2022TZS105 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 04:17 (0:28) 20:44 (0:33) 13:41
Rezultat: 0:39:46
Licenca: 2022TZS105
6 . 379 Homola Matej
TRIATHLON TEAM TABOR
Moški CZE TRIATHLON TEAM TABOR 04:31 (0:27) 21:14 (0:51) 12:46 0:39:49 >
Klub TRIATHLON TEAM TABOR
Država CZE
Spol: Moški
Časi: 04:31 (0:27) 21:14 (0:51) 12:46
Rezultat: 0:39:49
Licenca:
7 . 376 Mlakar Nace
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 04:28 (0:23) 22:02 (0:35) 12:45 0:40:15 2022TZS366 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 04:28 (0:23) 22:02 (0:35) 12:45
Rezultat: 0:40:15
Licenca: 2022TZS366
8 . 380 Lemberka Jan
Triathlon Team Tábor z.s.
Moški CZE Triathlon Team Tábor z.s. 04:28 (0:27) 21:15 (0:48) 13:34 0:40:34 >
Klub Triathlon Team Tábor z.s.
Država CZE
Spol: Moški
Časi: 04:28 (0:27) 21:15 (0:48) 13:34
Rezultat: 0:40:34
Licenca:
9 . 366 DEŽMAN Luka
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 04:27 (0:31) 23:52 (0:45) 15:00 0:44:38 2022TZS221 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 04:27 (0:31) 23:52 (0:45) 15:00
Rezultat: 0:44:38
Licenca: 2022TZS221
10 . 382 Ivantschitsch Leon
WFV-Finkenstein am Faaker See
Moški AUT WFV-Finkenstein am Faaker See 04:30 (0:27) 20:06 (0:40) 19:00 0:44:45 >
Klub WFV-Finkenstein am Faaker See
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 04:30 (0:27) 20:06 (0:40) 19:00
Rezultat: 0:44:45
Licenca:
11 . 362 Martinšek Tian
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 05:57 (0:30) 23:39 (0:35) 14:11 0:44:54 2022TZS311 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 05:57 (0:30) 23:39 (0:35) 14:11
Rezultat: 0:44:54
Licenca: 2022TZS311
12 . 344 Orlitsch Henri
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 04:14 (0:29) 22:17 (0:44) 17:57 0:45:44 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 04:14 (0:29) 22:17 (0:44) 17:57
Rezultat: 0:45:44
Licenca:
13 . 374 Zupančič Izak
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 04:43 (0:28) 24:26 (0:44) 15:46 0:46:08 2022TZS265 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 04:43 (0:28) 24:26 (0:44) 15:46
Rezultat: 0:46:08
Licenca: 2022TZS265
14 . 364 Hribar Domen
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 05:31 (0:30) 23:56 (0:34) 15:47 0:46:20 2022TZS453 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 05:31 (0:30) 23:56 (0:34) 15:47
Rezultat: 0:46:20
Licenca: 2022TZS453
15 . 375 Gašperič Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 04:30 (0:29) 25:40 (0:46) 16:40 0:48:08 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 04:30 (0:29) 25:40 (0:46) 16:40
Rezultat: 0:48:08
Licenca:
16 . 349 Vrhovnik Matevž
PK KAMNIK
Moški SLO PK KAMNIK 04:09 (0:55) 23:52 (1:04) 18:29 0:48:30 >
Klub PK KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 04:09 (0:55) 23:52 (1:04) 18:29
Rezultat: 0:48:30
Licenca:
17 . 341 Schweiger Raphael
TRIM TEAM AUSTRIA
Moški AUT TRIM TEAM AUSTRIA 03:42 (0:25) 19:54 (0:37) 28:48 0:53:28 AUT >
Klub TRIM TEAM AUSTRIA
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 03:42 (0:25) 19:54 (0:37) 28:48
Rezultat: 0:53:28
Licenca: AUT
18 . 354 Medvedec Matija Stefan
TK Ajdovščina
Moški SLO TK Ajdovščina 04:36 (0:27) 28:58 (0:56) 18:54 0:53:53 2022TZS109 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 04:36 (0:27) 28:58 (0:56) 18:54
Rezultat: 0:53:53
Licenca: 2022TZS109
19 . 363 Rejc Rok
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 05:50 (0:49) 28:49 (0:48) 17:42 0:54:00 2022TZS326 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 05:50 (0:49) 28:49 (0:48) 17:42
Rezultat: 0:54:00
Licenca: 2022TZS326
KADETINJE-Ž
1 . 352 Verde Carlotta
TDRIMINI
Ženski ITA TDRIMINI 04:08 (0:28) 21:55 (0:40) 13:13 0:40:26 >
Klub TDRIMINI
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 04:08 (0:28) 21:55 (0:40) 13:13
Rezultat: 0:40:26
Licenca:
2 . 345 RITTER Kathrin
HSV TRIATHLON KAERNTEN
Ženski AUT HSV TRIATHLON KAERNTEN 04:07 (0:27) 22:48 (0:42) 14:00 0:42:06 >
Klub HSV TRIATHLON KAERNTEN
Država AUT
Spol: Ženski
Časi: 04:07 (0:27) 22:48 (0:42) 14:00
Rezultat: 0:42:06
Licenca:
3 . 356 Valič Isa
TK Ajdovščina
Ženski SLO TK Ajdovščina 04:43 (0:23) 22:16 (0:47) 14:01 0:42:12 2022TZS107 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 04:43 (0:23) 22:16 (0:47) 14:01
Rezultat: 0:42:12
Licenca: 2022TZS107
4 . 358 Prelesnik Tinkara
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 04:37 (0:26) 22:28 (0:40) 14:25 0:42:39 2022TZS390 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 04:37 (0:26) 22:28 (0:40) 14:25
Rezultat: 0:42:39
Licenca: 2022TZS390
5 . 353 Bezlaj Anja
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 04:22 (0:26) 23:46 (0:41) 13:31 0:42:48 2022TZS461 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 04:22 (0:26) 23:46 (0:41) 13:31
Rezultat: 0:42:48
Licenca: 2022TZS461
6 . 350 Ebner Lia-Laureen
SCHWIMMVEREIN VILLACH TRIATHLON
Ženski AUT SCHWIMMVEREIN VILLACH TRIATHLON 04:18 (0:33) 23:43 (0:51) 14:29 0:43:56 >
Klub SCHWIMMVEREIN VILLACH TRIATHLON
Država AUT
Spol: Ženski
Časi: 04:18 (0:33) 23:43 (0:51) 14:29
Rezultat: 0:43:56
Licenca:
7 . 340 Di Bernardo Sophie
AVC TRI TEAM KLAGENFURT
Ženski AUT AVC TRI TEAM KLAGENFURT 04:40 (0:28) 24:29 (0:44) 14:23 0:44:45 >
Klub AVC TRI TEAM KLAGENFURT
Država AUT
Spol: Ženski
Časi: 04:40 (0:28) 24:29 (0:44) 14:23
Rezultat: 0:44:45
Licenca:
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 377 Chmátal David
TRI KLUB PříBRAM
Moški CZE TRI KLUB PříBRAM 03:43 (0:26) 19:47 (0:34) 12:10 0:36:43 >
Klub TRI KLUB PříBRAM
Država CZE
Spol: Moški
Časi: 03:43 (0:26) 19:47 (0:34) 12:10
Rezultat: 0:36:43
Licenca:
2 . 361 Žagar Jurij
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 04:19 (0:26) 19:50 (0:42) 11:47 0:37:06 2022TZS397 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 04:19 (0:26) 19:50 (0:42) 11:47
Rezultat: 0:37:06
Licenca: 2022TZS397
3 . 348 Schober Maro
KAGRAN
Moški AUT KAGRAN 03:35 (0:22) 20:01 (0:41) 13:23 0:38:04 AUT >
Klub KAGRAN
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 03:35 (0:22) 20:01 (0:41) 13:23
Rezultat: 0:38:04
Licenca: AUT
4 . 360 Žagar Matic
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 04:23 (0:28) 20:40 (0:38) 12:06 0:38:17 2022TZS398 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 04:23 (0:28) 20:40 (0:38) 12:06
Rezultat: 0:38:17
Licenca: 2022TZS398
5 . 359 Žagar Taj
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 04:23 (0:27) 19:36 (0:47) 13:22 0:38:37 2022TZS396 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 04:23 (0:27) 19:36 (0:47) 13:22
Rezultat: 0:38:37
Licenca: 2022TZS396
6 . 370 Mišvelj Saš
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 04:24 (0:35) 22:04 (0:40) 12:14 0:39:58 2022TZS239 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 04:24 (0:35) 22:04 (0:40) 12:14
Rezultat: 0:39:58
Licenca: 2022TZS239
7 . 372 Pilih Arne
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 03:37 (0:26) 21:38 (0:42) 14:44 0:41:10 2022TZS247 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 03:37 (0:26) 21:38 (0:42) 14:44
Rezultat: 0:41:10
Licenca: 2022TZS247
8 . 369 Majdič Luka
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 04:45 (0:25) 22:03 (0:44) 14:07 0:42:06 2022TZS237 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 04:45 (0:25) 22:03 (0:44) 14:07
Rezultat: 0:42:06
Licenca: 2022TZS237
9 . 373 Rifel Nejc
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 04:28 (0:29) 22:18 (0:44) 15:06 0:43:07 2022TZS255 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 04:28 (0:29) 22:18 (0:44) 15:06
Rezultat: 0:43:07
Licenca: 2022TZS255
DNF10 . 367 DEŽMAN Anže
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT () 43:54 () DNF 2022TZS222 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: () 43:54 ()
Rezultat: DNF
Licenca: 2022TZS222
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 346 RITTER Stephanie
HSV TRIATHLON KAERNTEN
Ženski AUT HSV TRIATHLON KAERNTEN 04:30 (0:26) 22:23 (0:41) 13:21 0:41:24 >
Klub HSV TRIATHLON KAERNTEN
Država AUT
Spol: Ženski
Časi: 04:30 (0:26) 22:23 (0:41) 13:21
Rezultat: 0:41:24
Licenca:
2 . 383 Mcdowell Martina
Ženski ITA 04:19 (0:32) 22:42 (0:45) 14:01 0:42:22 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Časi: 04:19 (0:32) 22:42 (0:45) 14:01
Rezultat: 0:42:22
Licenca:
3 . 355 Mikuž Maruša
TK Ajdovščina
Ženski SLO TK Ajdovščina 04:25 (0:24) 22:33 (0:43) 17:40 0:45:47 2022TZS103 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 04:25 (0:24) 22:33 (0:43) 17:40
Rezultat: 0:45:47
Licenca: 2022TZS103
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 534 Podgoršek Žiga
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 0:21:39 (0:23) 1:05:34 (0:38) 0:35:00 2:03:15 2022TZS362 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:21:39 (0:23) 1:05:34 (0:38) 0:35:00
Rezultat: 2:03:15
Licenca: 2022TZS362
2 . 498 Mamič Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 0:21:42 (0:21) 1:05:52 (0:39) 0:37:24 2:06:00 2022TZS308 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:21:42 (0:21) 1:05:52 (0:39) 0:37:24
Rezultat: 2:06:00
Licenca: 2022TZS308
3 . 537 Verbič Črt
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 0:21:41 (0:22) 1:12:22 (0:48) 0:38:58 2:14:12 2022TZS360 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:21:41 (0:22) 1:12:22 (0:48) 0:38:58
Rezultat: 2:14:12
Licenca: 2022TZS360
4 . 508 Dolinar Lenart
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 0:33:32 (2:12) 1:30:07 (1:50) 1:03:12 3:10:55 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:33:32 (2:12) 1:30:07 (1:50) 1:03:12
Rezultat: 3:10:55
Licenca:
DNF5 . 535 Podgoršek Nejc
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 0:21:38 (0:21) () DNF 2022TZS363 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:21:38 (0:21) ()
Rezultat: DNF
Licenca: 2022TZS363
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 543 Alauf Danaja
Triatlon klub Zasavje
Ženski SLO Triatlon klub Zasavje 0:31:04 (1:00) 1:42:29 (1:43) 1:07:16 3:23:33 2022TZS562 >
Klub Triatlon klub Zasavje
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:31:04 (1:00) 1:42:29 (1:43) 1:07:16
Rezultat: 3:23:33
Licenca: 2022TZS562
ČLANI 1-M
1 . 500 Medved Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 0:20:23 (0:20) 1:05:45 (0:35) 0:35:04 2:02:09 2022TZS313 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:20:23 (0:20) 1:05:45 (0:35) 0:35:04
Rezultat: 2:02:09
Licenca: 2022TZS313
2 . 487 Kosovel Luka
TK Ajdovščina
Moški SLO TK Ajdovščina 0:21:36 (0:27) 1:05:37 (0:46) 0:43:11 2:11:39 2022TZS119 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:21:36 (0:27) 1:05:37 (0:46) 0:43:11
Rezultat: 2:11:39
Licenca: 2022TZS119
3 . 517 Lipovšek Jan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 0:26:32 (0:30) 1:09:38 (0:38) 0:38:34 2:15:53 2022TZS236 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:26:32 (0:30) 1:09:38 (0:38) 0:38:34
Rezultat: 2:15:53
Licenca: 2022TZS236
4 . 506 Marenče Jan
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 0:26:35 (0:48) 1:08:58 (1:14) 0:39:39 2:17:17 2022TZS200 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:26:35 (0:48) 1:08:58 (1:14) 0:39:39
Rezultat: 2:17:17
Licenca: 2022TZS200
DNF5 . 531 Mandič Mark
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 0:21:37 (0:23) 1:23:37 () DNF 2022TZS561 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:21:37 (0:23) 1:23:37 ()
Rezultat: DNF
Licenca: 2022TZS561
DNF5 . 483 Bojanc Klemen
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 0:20:28 (0:23) 1:05:36 (0:57) DNF 2022TZS464 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:20:28 (0:23) 1:05:36 (0:57)
Rezultat: DNF
Licenca: 2022TZS464
ČLANICE 1-Ž
1 . 528 Vrtačič Tjaša
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 0:21:58 (0:28) 1:13:58 (0:36) 0:42:13 2:19:13 2022TZS262 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:21:58 (0:28) 1:13:58 (0:36) 0:42:13
Rezultat: 2:19:13
Licenca: 2022TZS262
2 . 497 Hočevar Katja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 0:23:28 (0:26) 1:16:36 (0:43) 0:43:02 2:24:18 2022TZS289 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:23:28 (0:26) 1:16:36 (0:43) 0:43:02
Rezultat: 2:24:18
Licenca: 2022TZS289
3 . 530 Klemenc Maruša
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 0:22:29 (0:56) 1:17:07 (0:44) 0:47:11 2:28:29 2022TZS559 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:22:29 (0:56) 1:17:07 (0:44) 0:47:11
Rezultat: 2:28:29
Licenca: 2022TZS559
4 . 499 Marič Alja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 0:24:38 (0:27) 1:18:02 (0:49) 0:47:03 2:31:02 2022TZS309 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:24:38 (0:27) 1:18:02 (0:49) 0:47:03
Rezultat: 2:31:02
Licenca: 2022TZS309
5 . 521 Peterka Monika
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 0:28:32 (0:26) 1:24:57 (0:44) 0:41:50 2:36:32 2022TZS246 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:28:32 (0:26) 1:24:57 (0:44) 0:41:50
Rezultat: 2:36:32
Licenca: 2022TZS246
6 . 516 Levec Jana
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 0:29:04 (0:54) 1:20:22 (0:43) 0:47:06 2:38:12 2022TZS235 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:29:04 (0:54) 1:20:22 (0:43) 0:47:06
Rezultat: 2:38:12
Licenca: 2022TZS235
7 . 532 Mohar Gradišek Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 0:24:53 (0:43) 1:23:30 (9:18) 0:44:25 2:42:52 2022TZS355 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:24:53 (0:43) 1:23:30 (9:18) 0:44:25
Rezultat: 2:42:52
Licenca: 2022TZS355
ČLANI 2-M
1 . 502 Majdič Jure
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 0:21:16 (0:27) 1:05:56 (0:51) 0:39:00 2:07:32 2022TZS447 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:21:16 (0:27) 1:05:56 (0:51) 0:39:00
Rezultat: 2:07:32
Licenca: 2022TZS447
2 . 533 Petelinšek Amadej
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 0:23:38 (0:28) 1:10:18 (0:47) 0:37:48 2:13:02 2022TZS521 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:23:38 (0:28) 1:10:18 (0:47) 0:37:48
Rezultat: 2:13:02
Licenca: 2022TZS521
3 . 493 Vrhunc Tilen
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 0:26:44 (0:28) 1:14:54 (0:52) 0:41:57 2:24:57 2022TZS134 >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:26:44 (0:28) 1:14:54 (0:52) 0:41:57
Rezultat: 2:24:57
Licenca: 2022TZS134
4 . 438 Martinčič Darjan
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 0:33:08 (0:38) 1:15:12 (1:00) 0:45:02 2:35:01 2022TZS076 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:33:08 (0:38) 1:15:12 (1:00) 0:45:02
Rezultat: 2:35:01
Licenca: 2022TZS076
5 . 452 ROBEK BOŠTJAN
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM 0:35:59 (1:00) 1:15:07 (1:14) 0:42:21 2:35:43 2022TZS522 >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:35:59 (1:00) 1:15:07 (1:14) 0:42:21
Rezultat: 2:35:43
Licenca: 2022TZS522
6 . 491 Skok Domen
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 0:33:56 (0:59) 1:15:12 (1:05) 0:47:40 2:38:54 2022TZS267 >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:33:56 (0:59) 1:15:12 (1:05) 0:47:40
Rezultat: 2:38:54
Licenca: 2022TZS267
7 . 436 Hreščak Matej
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 0:35:12 (1:10) 1:22:28 (1:38) 0:44:50 2:45:19 2022TZS556 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:35:12 (1:10) 1:22:28 (1:38) 0:44:50
Rezultat: 2:45:19
Licenca: 2022TZS556
ČLANICE 2-Ž
1 . 494 Dolinar Majdič Simona
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:23:27 (0:32) 1:16:34 (0:40) 0:41:30 2:22:44 2022TZS384 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:23:27 (0:32) 1:16:34 (0:40) 0:41:30
Rezultat: 2:22:44
Licenca: 2022TZS384
VETERANI 1-M
1 . 437 Lučovnik Miha
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 0:24:44 (0:34) 1:10:15 (0:53) 0:40:59 2:17:28 2022TZS044 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:24:44 (0:34) 1:10:15 (0:53) 0:40:59
Rezultat: 2:17:28
Licenca: 2022TZS044
2 . 495 Mihelič Dejan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:26:50 (0:31) 1:10:29 (1:14) 0:39:47 2:18:54 2022TZS383 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:26:50 (0:31) 1:10:29 (1:14) 0:39:47
Rezultat: 2:18:54
Licenca: 2022TZS383
3 . 490 Česen Grega
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 0:26:40 (0:26) 1:15:00 (0:40) 0:40:42 2:23:30 2022TZS126 >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:26:40 (0:26) 1:15:00 (0:40) 0:40:42
Rezultat: 2:23:30
Licenca: 2022TZS126
4 . 469 Šekoranja Janez
ŠD AKSON
Moški SLO ŠD AKSON 0:28:39 (0:45) 1:14:20 (0:55) 0:43:10 2:27:52 2022TZS077 >
Klub ŠD AKSON
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:28:39 (0:45) 1:14:20 (0:55) 0:43:10
Rezultat: 2:27:52
Licenca: 2022TZS077
5 . 507 Meh Jure
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 0:31:04 (0:35) 1:14:31 (0:44) 0:46:26 2:33:22 2022TZS207 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:31:04 (0:35) 1:14:31 (0:44) 0:46:26
Rezultat: 2:33:22
Licenca: 2022TZS207
6 . 453 Rožac Rok
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM 0:29:06 (1:23) 1:18:16 (1:04) 0:44:01 2:33:52 2022TZS075 >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:29:06 (1:23) 1:18:16 (1:04) 0:44:01
Rezultat: 2:33:52
Licenca: 2022TZS075
7 . 524 Pohlen Boštjan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 0:26:35 (1:20) 1:17:28 (1:03) 0:48:44 2:35:12 2022TZS252 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:26:35 (1:20) 1:17:28 (1:03) 0:48:44
Rezultat: 2:35:12
Licenca: 2022TZS252
8 . 478 Lepojič Sašo
Team BTS Company
Moški SLO Team BTS Company 0:31:07 (0:34) 1:17:00 (1:14) 0:46:51 2:36:49 2022TZS020 >
Klub Team BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:31:07 (0:34) 1:17:00 (1:14) 0:46:51
Rezultat: 2:36:49
Licenca: 2022TZS020
9 . 525 Resnik Borut
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 0:35:28 (0:33) 1:18:48 (1:15) 0:46:55 2:43:01 2022TZS536 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:35:28 (0:33) 1:18:48 (1:15) 0:46:55
Rezultat: 2:43:01
Licenca: 2022TZS536
10 . 520 Petek Matic
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 0:33:54 (1:02) 1:27:45 (1:00) 0:44:46 2:48:29 2022TZS350 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:33:54 (1:02) 1:27:45 (1:00) 0:44:46
Rezultat: 2:48:29
Licenca: 2022TZS350
11 . 473 PACAK LUKAS
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:28:55 (1:38) 1:22:03 (1:33) 0:57:22 2:51:33 2022TZS066 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:28:55 (1:38) 1:22:03 (1:33) 0:57:22
Rezultat: 2:51:33
Licenca: 2022TZS066
VETERANKE 1-Ž
1 . 513 Kompan Tanja
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 0:30:18 (0:51) 1:13:59 (1:04) 0:41:55 2:28:09 2022TZS230 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:30:18 (0:51) 1:13:59 (1:04) 0:41:55
Rezultat: 2:28:09
Licenca: 2022TZS230
2 . 467 Peterca Dina
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 0:32:28 (1:18) 1:29:01 (1:14) 0:52:20 2:56:22 2022TZS157 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:32:28 (1:18) 1:29:01 (1:14) 0:52:20
Rezultat: 2:56:22
Licenca: 2022TZS157
VETERANI 2-M
1 . 547 Robinik Primož
TRENERT ŠD
Moški SLO TRENERT ŠD 0:28:29 (1:30) 1:14:57 (1:31) 0:43:40 2:30:10 2022TZS553 >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:28:29 (1:30) 1:14:57 (1:31) 0:43:40
Rezultat: 2:30:10
Licenca: 2022TZS553
VETERANI 3-M
1 . 522 Pilih Tomaž
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 0:32:31 (0:38) 1:13:05 (0:55) 0:44:07 2:31:19 2022TZS249 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:32:31 (0:38) 1:13:05 (0:55) 0:44:07
Rezultat: 2:31:19
Licenca: 2022TZS249
2 . 484 Gostinčar Robert
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 0:31:05 (0:40) 1:26:09 (1:17) 0:45:03 2:44:15 2022TZS471 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:31:05 (0:40) 1:26:09 (1:17) 0:45:03
Rezultat: 2:44:15
Licenca: 2022TZS471
3 . 474 ZAJC ROBERT PETER
ŠDTURBO M
Moški SLO ŠDTURBO M 0:35:29 (2:03) 1:26:12 (1:27) 0:57:21 3:02:34 2022TZS069 >
Klub ŠDTURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:35:29 (2:03) 1:26:12 (1:27) 0:57:21
Rezultat: 3:02:34
Licenca: 2022TZS069
VETERANKE 3-Ž
1 . 488 Kotar Ilijaš Jana
TK Ajdovščina
Ženski SLO TK Ajdovščina 0:33:43 (1:42) 1:27:44 (1:50) 0:44:06 2:49:07 2022TZS091 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:33:43 (1:42) 1:27:44 (1:50) 0:44:06
Rezultat: 2:49:07
Licenca: 2022TZS091
2 . 557 FIRM MARJANCA
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 0:40:49 (2:04) 1:33:36 (2:56) 1:02:47 3:22:14 2022TZS068 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:40:49 (2:04) 1:33:36 (2:56) 1:02:47
Rezultat: 3:22:14
Licenca: 2022TZS068
VETERANI 4-M
1 . 514 KOMPAN ZLATKO
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 0:28:08 (0:31) 1:07:28 (0:47) 0:42:31 2:19:27 2022TZS231 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:28:08 (0:31) 1:07:28 (0:47) 0:42:31
Rezultat: 2:19:27
Licenca: 2022TZS231
2 . 472 KAMPJUT GREGOR
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:31:09 (0:39) 1:14:35 (1:12) 0:45:26 2:33:02 2022TZS070 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:31:09 (0:39) 1:14:35 (1:12) 0:45:26
Rezultat: 2:33:02
Licenca: 2022TZS070
3 . 526 Romšak Matija
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 0:31:13 (0:55) 1:19:59 (1:02) 0:45:49 2:39:02 2022TZS256 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:31:13 (0:55) 1:19:59 (1:02) 0:45:49
Rezultat: 2:39:02
Licenca: 2022TZS256
4 . 512 Hren Marko
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 0:39:24 (0:46) 1:16:11 (1:09) 0:43:53 2:41:26 2022TZS224 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:39:24 (0:46) 1:16:11 (1:09) 0:43:53
Rezultat: 2:41:26
Licenca: 2022TZS224
5 . 518 Martič Zvezdan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 0:29:39 (0:36) 1:24:50 (0:58) 0:49:47 2:45:52 2022TZS238 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:29:39 (0:36) 1:24:50 (0:58) 0:49:47
Rezultat: 2:45:52
Licenca: 2022TZS238
6 . 538 Nadvežnik Robert
TK VELENJE
Moški SLO TK VELENJE 0:31:55 (1:06) 1:25:39 (1:20) 0:52:29 2:52:32 2022TZS027 >
Klub TK VELENJE
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:31:55 (1:06) 1:25:39 (1:20) 0:52:29
Rezultat: 2:52:32
Licenca: 2022TZS027
7 . 492 Teran Ales
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 0:39:17 (1:31) 1:35:27 (2:16) 1:04:03 3:22:37 2022TZS133 >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:39:17 (1:31) 1:35:27 (2:16) 1:04:03
Rezultat: 3:22:37
Licenca: 2022TZS133
DNF8 . 481 Denhof John
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM 0:46:10 (2:12) 1:28:38 (1:29) 1:00:05 DNF 2022TZS466 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:46:10 (2:12) 1:28:38 (1:29) 1:00:05
Rezultat: DNF
Licenca: 2022TZS466
DNF8 . 486 ILIJAŠ TOMI
TK Ajdovščina
Moški SLO TK Ajdovščina () () DNF 2022TZS121 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Časi: () ()
Rezultat: DNF
Licenca: 2022TZS121
VETERANI 5-M
1 . 451 Petrič Slavko
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM 0:26:50 (0:55) 1:18:26 (1:32) 0:49:01 2:36:46 2022TZS002 >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:26:50 (0:55) 1:18:26 (1:32) 0:49:01
Rezultat: 2:36:46
Licenca: 2022TZS002
DNF2 . 505 Maksl Franc
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 0:49:08 (3:31) 1:16:55 (1:33) DNF 2022TZS519 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:49:08 (3:31) 1:16:55 (1:33)
Rezultat: DNF
Licenca: 2022TZS519
VETERANKE 5-Ž
1 . 501 Nakrst Nataša
3K Šport
Ženski SLO 3K Šport 0:26:52 (1:16) 1:19:46 (1:23) 0:46:40 2:35:59 2022TZS048 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 0:26:52 (1:16) 1:19:46 (1:23) 0:46:40
Rezultat: 2:35:59
Licenca: 2022TZS048
VETERANI 6-M
1 . 496 Debenec Bojan
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 0:33:23 (1:09) 1:22:18 (1:37) 0:58:05 2:56:35 2022TZS280 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:33:23 (1:09) 1:22:18 (1:37) 0:58:05
Rezultat: 2:56:35
Licenca: 2022TZS280
VETERANI 7-M
1 . 479 Buzeti Štefan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:39:40 (2:29) 1:33:01 (1:26) 0:51:55 3:08:34 2022TZS123 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 0:39:40 (2:29) 1:33:01 (1:26) 0:51:55
Rezultat: 3:08:34
Licenca: 2022TZS123

Komentarji

 

Mobile content