Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2022

Cestno kolesarstvo Tekma:Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2022 Datum:10.07.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap Več
ELITE IN MLADINCI-M
1 . 97 Gregorič Nikolaj
POGI TEAM UAE GENERALI
Moški SLO POGI TEAM UAE GENERALI 10111528358 00:25:31 -- >
Klub POGI TEAM UAE GENERALI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10111528358
Čas: 00:25:31
Gap: 00:00:00
2 . 1 Carta Elia
MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Moški ITA MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 10082485245 00:25:41 00:00:10 >
Klub MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10082485245
Čas: 00:25:41
Gap: 00:00:10
3 . 140 Otoničar Gašper
KK BLED
Moški SLO KK BLED 101 177 158 47 00:25:42 00:00:11 >
Klub KK BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 101 177 158 47
Čas: 00:25:42
Gap: 00:00:11
4 . 101 Jazbec Gal
POGI TEAM UAE GENERALI
Moški SLO POGI TEAM UAE GENERALI 10105314601 00:26:20 00:00:49 >
Klub POGI TEAM UAE GENERALI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10105314601
Čas: 00:26:20
Gap: 00:00:49
5 . 98 Jazbec Jan
POGI TEAM UAE GENERALI
Moški SLO POGI TEAM UAE GENERALI 10113308310 00:28:27 00:02:56 >
Klub POGI TEAM UAE GENERALI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10113308310
Čas: 00:28:27
Gap: 00:02:56
7 . 105 Hren Urban
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 101 295 060 94 00:39:04 00:13:33 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 101 295 060 94
Čas: 00:39:04
Gap: 00:13:33
ELITE IN MLADINCI-Ž
6 . 158 Moroz Nuša
BTC CITY LJUBLJANA SCOTT
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 00:36:40 00:11:09 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA SCOTT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:36:40
Gap: 00:11:09
MTB MOšKI-M
1 . 119 Porenta Primož
SIBO GROUP
Moški SLO SIBO GROUP 00:28:21 -- >
Klub SIBO GROUP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:28:21
Gap: 00:00:00
2 . 110 Vitasovič Aleš
TPD ULTRA
Moški SLO TPD ULTRA 00:34:39 00:06:18 >
Klub TPD ULTRA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:34:39
Gap: 00:06:18
3 . 156 ŽAGAR Lan
CKL
Moški SLO CKL 00:35:06 00:06:45 >
Klub CKL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:35:06
Gap: 00:06:45
4 . 146 Čadež Milan
KD BELAUNCE
Moški SLO KD BELAUNCE 00:43:23 00:15:02 >
Klub KD BELAUNCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:43:23
Gap: 00:15:02
5 . 102 Lazar Gašper
Moški SLO 00:47:24 00:19:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:47:24
Gap: 00:19:03
6 . 145 KOKOŠAR Jaka
Moški SLO 00:49:33 00:21:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:49:33
Gap: 00:21:12
7 . 132 RUDOLF Matjaž
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 00:53:51 00:25:30 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:53:51
Gap: 00:25:30
ŽENSKE A-Ž
1 . 126 Šimenc Laura
TEAM DE ROSA - SANTINI
Ženski SLO TEAM DE ROSA - SANTINI 10009781725 00:29:09 -- >
Klub TEAM DE ROSA - SANTINI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10009781725
Čas: 00:29:09
Gap: 00:00:00
2 . 90 Goričan Patricija
KK ROGLA
Ženski SLO KK ROGLA 10113396721 00:35:58 00:06:49 >
Klub KK ROGLA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10113396721
Čas: 00:35:58
Gap: 00:06:49
3 . 88 Drnovšek Mateja
KK ZAGORSKA DOLINA
Ženski SLO KK ZAGORSKA DOLINA 10129642100 00:37:12 00:08:03 >
Klub KK ZAGORSKA DOLINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10129642100
Čas: 00:37:12
Gap: 00:08:03
4 . 89 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 00:39:42 00:10:33 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017636503
Čas: 00:39:42
Gap: 00:10:33
ŽENSKE B-Ž
1 . 92 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 00:34:23 -- >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10007138372
Čas: 00:34:23
Gap: 00:00:00
2 . 91 Cvirn Činku Maja
KK Jan Sport
Ženski SLO KK Jan Sport 10101642846 00:40:56 00:06:33 >
Klub KK Jan Sport
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10101642846
Čas: 00:40:56
Gap: 00:06:33
ŽENSKE C-Ž
1 . 93 Zaplotnik Darja
KD SLOVENSKE SPECIALKARKE
Ženski SLO KD SLOVENSKE SPECIALKARKE 10126135649 00:37:51 -- >
Klub KD SLOVENSKE SPECIALKARKE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10126135649
Čas: 00:37:51
Gap: 00:00:00
2 . 94 Kačičnik Nataša
KK ROGLA
Ženski SLO KK ROGLA 10105151115 00:39:07 00:01:16 >
Klub KK ROGLA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10105151115
Čas: 00:39:07
Gap: 00:01:16
3 . 112 Prešeren Matejka
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10106784351 00:39:47 00:01:56 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10106784351
Čas: 00:39:47
Gap: 00:01:56
4 . 95 Ceglar Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 00:43:07 00:05:16 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017625284
Čas: 00:43:07
Gap: 00:05:16
ŽENSKE D-Ž
1 . 135 Žakelj Rada
SLAŠČIČARNA MAGUŠAR
Ženski SLO SLAŠČIČARNA MAGUŠAR 00:38:08 -- >
Klub SLAŠČIČARNA MAGUŠAR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:38:08
Gap: 00:00:00
2 . 96 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 00:46:26 00:08:18 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017630843
Čas: 00:46:26
Gap: 00:08:18
3 . 133 Habjan Dragica
ŠD Koloka
Ženski SLO ŠD Koloka 10096533370 00:49:40 00:11:32 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10096533370
Čas: 00:49:40
Gap: 00:11:32
AMATERJI -M
1 . 9 Emeršič Marko
KD ROG
Moški SLO KD ROG 10129605017 00:25:17 -- >
Klub KD ROG
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10129605017
Čas: 00:25:17
Gap: 00:00:00
2 . 5 Sekne Gal
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10115063000 00:27:12 00:01:55 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10115063000
Čas: 00:27:12
Gap: 00:01:55
3 . 15 Knez Iztok
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10128193766 00:27:43 00:02:26 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128193766
Čas: 00:27:43
Gap: 00:02:26
4 . 141 ROMAN Miche
Moški SLO 00:27:45 00:02:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:27:45
Gap: 00:02:28
5 . 10 Spasov Tim
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10112391355 00:28:06 00:02:49 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10112391355
Čas: 00:28:06
Gap: 00:02:49
6 . 12 Hribljan Matjaž
KK Jan Sport
Moški SLO KK Jan Sport 10092865760 00:28:37 00:03:20 >
Klub KK Jan Sport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092865760
Čas: 00:28:37
Gap: 00:03:20
7 . 13 Jambrošič Nik
KD OBALA
Moški SLO KD OBALA 10127654509 00:29:03 00:03:46 >
Klub KD OBALA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127654509
Čas: 00:29:03
Gap: 00:03:46
8 . 138 Brce Staš
Moški SLO 00:29:20 00:04:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:29:20
Gap: 00:04:03
9 . 160 Dejan Dejan
KD Belaunce
Moški SLO KD Belaunce 00:30:14 00:04:57 >
Klub KD Belaunce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:30:14
Gap: 00:04:57
10 . 153 Luznar Aljaž
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 00:30:42 00:05:25 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:30:42
Gap: 00:05:25
11 . 159 Tolar Blaž
KK ZAPRAVLJIVČEK
Moški SLO KK ZAPRAVLJIVČEK 00:31:19 00:06:02 >
Klub KK ZAPRAVLJIVČEK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:31:19
Gap: 00:06:02
12 . 147 PETERNELJ OSKAR Leander
KD Belaunce
Moški SLO KD Belaunce 00:32:51 00:07:34 >
Klub KD Belaunce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:32:51
Gap: 00:07:34
13 . 155 BOHINC Aljaž
Moški SLO 00:34:15 00:08:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:34:15
Gap: 00:08:58
14 . 106 Mohorič Bine
GE STARA LOKA
Moški SLO GE STARA LOKA 00:36:13 00:10:56 >
Klub GE STARA LOKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:36:13
Gap: 00:10:56
15 . 6 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 00:38:11 00:12:54 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013786209
Čas: 00:38:11
Gap: 00:12:54
MASTER A-M
1 . 131 Draksler Andrej
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 10058635470 00:25:42 -- >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10058635470
Čas: 00:25:42
Gap: 00:00:00
2 . 25 Berlot Gašper
ŠD VitalGO.si
Moški SLO ŠD VitalGO.si 10052484458 00:26:07 00:00:25 >
Klub ŠD VitalGO.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10052484458
Čas: 00:26:07
Gap: 00:00:25
3 . 17 Božnar Kristijan
ŠD VitalGO.si
Moški SLO ŠD VitalGO.si 10013377492 00:26:55 00:01:13 >
Klub ŠD VitalGO.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013377492
Čas: 00:26:55
Gap: 00:01:13
4 . 157 Potisk Tilen
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 00:26:58 00:01:16 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:26:58
Gap: 00:01:16
5 . 27 Vukašinović Anže
KK Pocinkovalnica Celje
Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10131528950 00:27:24 00:01:42 >
Klub KK Pocinkovalnica Celje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10131528950
Čas: 00:27:24
Gap: 00:01:42
6 . 16 Breznik Gašper
KD ŠENČUR
Moški SLO KD ŠENČUR 10062185872 00:27:49 00:02:07 >
Klub KD ŠENČUR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10062185872
Čas: 00:27:49
Gap: 00:02:07
7 . 24 Terčon Borut
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10124487558 00:28:33 00:02:51 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10124487558
Čas: 00:28:33
Gap: 00:02:51
8 . 29 Laharnar Rok
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 10125795038 00:28:57 00:03:15 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10125795038
Čas: 00:28:57
Gap: 00:03:15
9 . 19 Povirk Anže
KD ROG
Moški SLO KD ROG 10103250218 00:29:17 00:03:35 >
Klub KD ROG
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10103250218
Čas: 00:29:17
Gap: 00:03:35
10 . 152 Jereb Primož
KK ZAPRAVLJIVČEK
Moški SLO KK ZAPRAVLJIVČEK 00:29:49 00:04:07 >
Klub KK ZAPRAVLJIVČEK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:29:49
Gap: 00:04:07
11 . 127 Vrhovnik Jure
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 101 203 161 54 00:30:03 00:04:21 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 101 203 161 54
Čas: 00:30:03
Gap: 00:04:21
12 . 115 Rožanec Jurij
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1004148375 00:30:18 00:04:36 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1004148375
Čas: 00:30:18
Gap: 00:04:36
13 . 20 Stibilj Nejc
KD OBALA
Moški SLO KD OBALA 00:35:18 00:09:36 >
Klub KD OBALA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:35:18
Gap: 00:09:36
MASTER B-M
1 . 36 Šuštaršič Anže
KD Litijski Tempomat
Moški SLO KD Litijski Tempomat 10128324314 00:29:06 -- >
Klub KD Litijski Tempomat
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128324314
Čas: 00:29:06
Gap: 00:00:00
2 . 151 Kurinčič Nejc
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 10082529907 00:29:34 00:00:28 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10082529907
Čas: 00:29:34
Gap: 00:00:28
3 . 32 Kregar Matjaž
Team BTS Company
Moški SLO Team BTS Company 10017611140 00:30:02 00:00:56 >
Klub Team BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611140
Čas: 00:30:02
Gap: 00:00:56
4 . 34 Črne Mitja
KD OBALA
Moški SLO KD OBALA 10127652990 00:30:31 00:01:25 >
Klub KD OBALA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127652990
Čas: 00:30:31
Gap: 00:01:25
5 . 121 Mislej Borut
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:31:03 00:01:57 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:31:03
Gap: 00:01:57
6 . 30 Ferk Matic
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10115629741 00:31:23 00:02:17 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10115629741
Čas: 00:31:23
Gap: 00:02:17
7 . 37 Dolenc Marko
KD Belaunce
Moški SLO KD Belaunce 10017608110 00:31:44 00:02:38 >
Klub KD Belaunce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017608110
Čas: 00:31:44
Gap: 00:02:38
8 . 149 Dobrilovič Tine
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 00:35:14 00:06:08 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:35:14
Gap: 00:06:08
9 . 33 Mikolič Gašper
Team BTS Company
Moški SLO Team BTS Company 10124813520 00:42:52 00:13:46 >
Klub Team BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10124813520
Čas: 00:42:52
Gap: 00:13:46
MASTER C-M
1 . 39 Bratuš Dean
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 00:25:22 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017598309
Čas: 00:25:22
Gap: 00:00:00
2 . 38 Stibilj Jernej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017587090 00:27:10 00:01:48 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017587090
Čas: 00:27:10
Gap: 00:01:48
3 . 161 Mihovec Luka
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10050631657 00:29:15 00:03:53 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050631657
Čas: 00:29:15
Gap: 00:03:53
4 . 43 Jamnik Matej
KK Jan Sport
Moški SLO KK Jan Sport 10091255762 00:30:47 00:05:25 >
Klub KK Jan Sport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091255762
Čas: 00:30:47
Gap: 00:05:25
5 . 41 Obrez Marko
Moški SLO 00:30:56 00:05:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:30:56
Gap: 00:05:34
6 . 45 Labinaz Maurizio
Moški SLO 00:36:12 00:10:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:36:12
Gap: 00:10:50
7 . 104 NOVAK Iztok
POLYCOM RACING TEAM
Moški SLO POLYCOM RACING TEAM 00:38:18 00:12:56 >
Klub POLYCOM RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:38:18
Gap: 00:12:56
8 . 150 FRAS Blaž
KD Belaunce
Moški SLO KD Belaunce 00:39:58 00:14:36 >
Klub KD Belaunce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:39:58
Gap: 00:14:36
MASTER D-M
1 . 46 Prešeren Jani
Team BTS Company
Moški SLO Team BTS Company 10017553748 00:26:21 -- >
Klub Team BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553748
Čas: 00:26:21
Gap: 00:00:00
2 . 49 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 00:27:54 00:01:33 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017560721
Čas: 00:27:54
Gap: 00:01:33
3 . 124 Prevodnik Izidor
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 10101458142 00:29:12 00:02:51 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10101458142
Čas: 00:29:12
Gap: 00:02:51
4 . 128 Cankar Janez
KD Belaunce
Moški SLO KD Belaunce 101 289 147 01 00:32:07 00:05:46 >
Klub KD Belaunce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 101 289 147 01
Čas: 00:32:07
Gap: 00:05:46
5 . 109 Oblak Tomaž
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 00:32:12 00:05:51 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:32:12
Gap: 00:05:51
6 . 154 STANOVNIK Jakob
PLEZALNO DRUŠTVO CEMPIN
Moški SLO PLEZALNO DRUŠTVO CEMPIN 00:42:31 00:16:10 >
Klub PLEZALNO DRUŠTVO CEMPIN
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:42:31
Gap: 00:16:10
7 . 107 ŠTRUKELJ Matej
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 00:43:34 00:17:13 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:43:34
Gap: 00:17:13
MASTER E-M
1 . 52 Hren Aleš
KK Jan Sport
Moški SLO KK Jan Sport 10017617709 00:26:42 -- >
Klub KK Jan Sport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017617709
Čas: 00:26:42
Gap: 00:00:00
2 . 55 Alič Simon
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10006240720 00:27:51 00:01:09 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10006240720
Čas: 00:27:51
Gap: 00:01:09
3 . 53 Šabec Igor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017567993 00:29:28 00:02:46 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017567993
Čas: 00:29:28
Gap: 00:02:46
4 . 134 Osolnik Damjan
LUKOVICA
Moški SLO LUKOVICA 00:31:21 00:04:39 >
Klub LUKOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:31:21
Gap: 00:04:39
5 . 144 Torkar Ales
Moški SLO 00:32:25 00:05:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:32:25
Gap: 00:05:43
MASTER F-M
1 . 57 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:30:01 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551829
Čas: 00:30:01
Gap: 00:00:00
2 . 61 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:30:33 00:00:32 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569613
Čas: 00:30:33
Gap: 00:00:32
3 . 60 Dolar Tomaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10062162836 00:31:09 00:01:08 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10062162836
Čas: 00:31:09
Gap: 00:01:08
4 . 63 Černigoj Milan
KK Jan Sport
Moški SLO KK Jan Sport 10017611645 00:31:53 00:01:52 >
Klub KK Jan Sport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611645
Čas: 00:31:53
Gap: 00:01:52
5 . 62 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555869 00:33:47 00:03:46 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017555869
Čas: 00:33:47
Gap: 00:03:46
6 . 117 RUPAR Milan
KD Belaunce
Moški SLO KD Belaunce 00:34:04 00:04:03 >
Klub KD Belaunce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:34:04
Gap: 00:04:03
7 . 56 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:34:19 00:04:18 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552536
Čas: 00:34:19
Gap: 00:04:18
8 . 143 Pustovrh Niko
KNAUFINSULATION - PD CEMPIN
Moški SLO KNAUFINSULATION - PD CEMPIN 00:36:51 00:06:50 >
Klub KNAUFINSULATION - PD CEMPIN
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:36:51
Gap: 00:06:50
9 . 111 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 00:51:19 00:21:18 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:51:19
Gap: 00:21:18
MASTER G-M
1 . 68 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:30:10 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577996
Čas: 00:30:10
Gap: 00:00:00
2 . 67 Skubic Borislav
KD TIM VITA
Moški SLO KD TIM VITA 10017632257 00:31:16 00:01:06 >
Klub KD TIM VITA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632257
Čas: 00:31:16
Gap: 00:01:06
3 . 118 Homec Zoran
SLAŠČIČARNA MAGUŠAR
Moški SLO SLAŠČIČARNA MAGUŠAR 00:31:16 00:01:06 >
Klub SLAŠČIČARNA MAGUŠAR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:31:16
Gap: 00:01:06
4 . 122 Zupan Tine
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 00:31:46 00:01:36 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647819
Čas: 00:31:46
Gap: 00:01:36
5 . 113 Prešeren Branko
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:32:38 00:02:28 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651152
Čas: 00:32:38
Gap: 00:02:28
6 . 148 Gros Marijan
Gorenjski Glas
Moški SLO Gorenjski Glas 100 535 922 78 00:33:33 00:03:23 >
Klub Gorenjski Glas
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 535 922 78
Čas: 00:33:33
Gap: 00:03:23
7 . 65 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:34:14 00:04:04 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552132
Čas: 00:34:14
Gap: 00:04:04
8 . 137 Hafner Jože
ŠD Kondor Godešič
Moški SLO ŠD Kondor Godešič 00:34:51 00:04:41 >
Klub ŠD Kondor Godešič
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:34:51
Gap: 00:04:41
9 . 64 Cerar Igor
KK ROGLA
Moški SLO KK ROGLA 10105151620 00:39:07 00:08:57 >
Klub KK ROGLA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10105151620
Čas: 00:39:07
Gap: 00:08:57
10 . 139 Šinkovec Borut
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10017631449 00:41:52 00:11:42 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631449
Čas: 00:41:52
Gap: 00:11:42
MASTER H-M
1 . 78 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ
Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553647 00:35:11 -- >
Klub B.V.G. GULČ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553647
Čas: 00:35:11
Gap: 00:00:00
2 . 142 Colnarič Slavko
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017633469 00:35:30 00:00:19 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017633469
Čas: 00:35:30
Gap: 00:00:19
3 . 71 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 00:37:14 00:02:03 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636200
Čas: 00:37:14
Gap: 00:02:03
4 . 72 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017632156 00:37:51 00:02:40 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632156
Čas: 00:37:51
Gap: 00:02:40
5 . 75 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 00:37:51 00:02:40 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552435
Čas: 00:37:51
Gap: 00:02:40
6 . 74 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:40:37 00:05:26 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017630944
Čas: 00:40:37
Gap: 00:05:26
7 . 76 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 00:44:46 00:09:35 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552334
Čas: 00:44:46
Gap: 00:09:35
8 . 129 Habjan Andrej
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 10126390475 00:46:52 00:11:41 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126390475
Čas: 00:46:52
Gap: 00:11:41
MASTER I-M
1 . 79 Mihovec Matej
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 10017633368 00:34:55 -- >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017633368
Čas: 00:34:55
Gap: 00:00:00
2 . 84 Rogelj Jože
PETER-šPORT
Moški SLO PETER-šPORT 00:35:35 00:00:40 >
Klub PETER-šPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:35:35
Gap: 00:00:40
3 . 83 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 00:37:45 00:02:50 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551930
Čas: 00:37:45
Gap: 00:02:50
4 . 123 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017035893 00:37:52 00:02:57 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017035893
Čas: 00:37:52
Gap: 00:02:57
5 . 82 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 00:39:05 00:04:10 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569411
Čas: 00:39:05
Gap: 00:04:10
6 . 81 Otoničar Janez
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017568401 00:42:45 00:07:50 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017568401
Čas: 00:42:45
Gap: 00:07:50
7 . 80 Prešeren Janez
Team BTS Company
Moški SLO Team BTS Company 10017554051 00:44:12 00:09:17 >
Klub Team BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554051
Čas: 00:44:12
Gap: 00:09:17
MASTER J-M
1 . 85 RAVBAR Rudi
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 10088450139 00:36:54 -- >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088450139
Čas: 00:36:54
Gap: 00:00:00
2 . 86 Koželj Franci
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10084479607 00:42:06 00:05:12 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10084479607
Čas: 00:42:06
Gap: 00:05:12
3 . 87 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 00:43:12 00:06:18 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551627
Čas: 00:43:12
Gap: 00:06:18

Komentarji

 

Mobile content