Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 47. Vzpon za pokal občine Kobarid 2022

Cestno kolesarstvo Tekma:47. Vzpon za pokal občine Kobarid 2022 Datum:01.10.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Zaost. Več
ELITE (DEčKI, MLADINCI, čLANI Z OCK LICENCO)-M
1 . 79 Carta Elia
MEBLOJOGI
Moški ITA MEBLOJOGI 10082485245 00:22:16 -- >
Klub MEBLOJOGI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10082485245
Čas: 00:22:16
Zaost.: 00:00:00
2 . 91 ANTORIČ Bor
ADRIA MOBIL
Moški ITA ADRIA MOBIL 00:30:28 00:08:12 >
Klub ADRIA MOBIL
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:30:28
Zaost.: 00:08:12
3 . 97 Dogša Tadej
POGI TEAM UAE GENERALI
Moški SLO POGI TEAM UAE GENERALI 10125547888 00:34:40 00:12:24 >
Klub POGI TEAM UAE GENERALI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10125547888
Čas: 00:34:40
Zaost.: 00:12:24
ŽENSKE A-Ž
1 . 76 Drnovšek Mateja
KK ZAGORSKA DOLINA
Ženski SLO KK ZAGORSKA DOLINA 10129642100 00:34:16 -- >
Klub KK ZAGORSKA DOLINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10129642100
Čas: 00:34:16
Zaost.: 00:00:00
2 . 58 Florindo Mateja
KD Alpe SIS
Ženski SLO KD Alpe SIS 10124264963 00:35:30 00:01:14 >
Klub KD Alpe SIS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10124264963
Čas: 00:35:30
Zaost.: 00:01:14
3 . 92 Šterk Špela
KK SOČA
Ženski SLO KK SOČA 00:42:43 00:08:27 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:42:43
Zaost.: 00:08:27
ŽENSKE B-Ž
1 . 61 Škrajnar Špela
GANESHA TEAM
Ženski SLO GANESHA TEAM 10007144436 00:28:53 -- >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10007144436
Čas: 00:28:53
Zaost.: 00:00:00
2 . 65 Mohorič Matejka
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 962 00:39:26 00:10:33 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 962
Čas: 00:39:26
Zaost.: 00:10:33
ŽENSKE C-Ž
1 . 62 Facchin Michela
SC COTTUR ASD
Ženski ITA SC COTTUR ASD 614626U 00:35:35 -- >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 614626U
Čas: 00:35:35
Zaost.: 00:00:00
2 . 63 Saksida Katarina
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 10052342493 00:48:42 00:13:07 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10052342493
Čas: 00:48:42
Zaost.: 00:13:07
ŽENSKE D-Ž
1 . 64 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 00:46:23 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017630843
Čas: 00:46:23
Zaost.: 00:00:00
AMATERJI -M
1 . 8 Emeršič Marko
KD ROG
Moški SLO KD ROG 10129605017 00:23:15 -- >
Klub KD ROG
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10129605017
Čas: 00:23:15
Zaost.: 00:00:00
2 . 99 Čenčič Nejc
Moški SLO 00:23:33 00:00:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:23:33
Zaost.: 00:00:18
3 . 6 Sekne Gal
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10115063000 00:24:22 00:01:07 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10115063000
Čas: 00:24:22
Zaost.: 00:01:07
4 . 84 Podbersič Matija
mebloJOGI - PRO CONCRETE
Moški SLO mebloJOGI - PRO CONCRETE 10129970078 00:25:37 00:02:22 >
Klub mebloJOGI - PRO CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10129970078
Čas: 00:25:37
Zaost.: 00:02:22
5 . 2 Kravanja Jan
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 10017568603 00:26:09 00:02:54 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017568603
Čas: 00:26:09
Zaost.: 00:02:54
6 . 1 Šau Luka
KD OBALA
Moški SLO KD OBALA 10127653394 00:26:56 00:03:41 >
Klub KD OBALA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127653394
Čas: 00:26:56
Zaost.: 00:03:41
7 . 7 šuligoj Blaž
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 00:28:16 00:05:01 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:28:16
Zaost.: 00:05:01
8 . 3 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19950920 00:37:54 00:14:39 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950920
Čas: 00:37:54
Zaost.: 00:14:39
MASTER A-M
1 . 12 Božnar Kristijan
ŠD VitalGO.si
Moški SLO ŠD VitalGO.si 10013377492 00:24:29 -- >
Klub ŠD VitalGO.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013377492
Čas: 00:24:29
Zaost.: 00:00:00
2 . 11 Koren Gašper
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 10078430039 00:26:58 00:02:29 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10078430039
Čas: 00:26:58
Zaost.: 00:02:29
3 . 15 Laharnar Rok
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 10125795038 00:27:17 00:02:48 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10125795038
Čas: 00:27:17
Zaost.: 00:02:48
4 . 71 PINTARIČ Matija
Moški SLO 00:34:39 00:10:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:34:39
Zaost.: 00:10:10
5 . 81 BORGOBELLO Guiseppe
Moški ITA 00:35:45 00:11:16 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:35:45
Zaost.: 00:11:16
MASTER B-M
1 . 85 Mavrič Dejan
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 10130305336 00:24:32 -- >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10130305336
Čas: 00:24:32
Zaost.: 00:00:00
2 . 19 Šuštaršič Anže
KD Litijski Tempomat
Moški SLO KD Litijski Tempomat 10128324314 00:27:23 00:02:51 >
Klub KD Litijski Tempomat
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128324314
Čas: 00:27:23
Zaost.: 00:02:51
3 . 16 Matelič Peter
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 00:29:57 00:05:25 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:29:57
Zaost.: 00:05:25
4 . 17 Dolenc Marko
KD Belaunce
Moški SLO KD Belaunce 10017608110 00:30:36 00:06:04 >
Klub KD Belaunce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017608110
Čas: 00:30:36
Zaost.: 00:06:04
5 . 67 ERŽEN Nejc
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 00:31:21 00:06:49 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:31:21
Zaost.: 00:06:49
MASTER C-M
1 . 22 Melinc Matevž
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 10089995368 00:26:51 -- >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10089995368
Čas: 00:26:51
Zaost.: 00:00:00
2 . 23 Ferjančič Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051266100 00:27:11 00:00:20 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10051266100
Čas: 00:27:11
Zaost.: 00:00:20
3 . 98 Fišer Gabrijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10126385425 00:28:31 00:01:40 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126385425
Čas: 00:28:31
Zaost.: 00:01:40
4 . 24 Dessoni Marco
SPEZZOTTO BIKE TEAM
Moški ITA SPEZZOTTO BIKE TEAM 00:28:49 00:01:58 >
Klub SPEZZOTTO BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:28:49
Zaost.: 00:01:58
5 . 20 Štok Leon
Moški SLO 00:34:21 00:07:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:34:21
Zaost.: 00:07:30
6 . 72 LIŠTER Primož
Moški SLO 00:35:06 00:08:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:35:06
Zaost.: 00:08:15
7 . 89 ANTORIČ Andrej
Moški SLO 00:35:45 00:08:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:35:45
Zaost.: 00:08:54
MASTER D-M
1 . 82 Reberšak Jernej
JR SPORT
Moški SLO JR SPORT 00:23:09 -- >
Klub JR SPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:23:09
Zaost.: 00:00:00
2 . 25 Prešeren Jani
Team BTS Company
Moški SLO Team BTS Company 10017553748 00:24:09 00:01:00 >
Klub Team BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553748
Čas: 00:24:09
Zaost.: 00:01:00
3 . 32 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 00:25:02 00:01:53 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017560721
Čas: 00:25:02
Zaost.: 00:01:53
4 . 29 Konc Gorazd
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017598107 00:26:16 00:03:07 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017598107
Čas: 00:26:16
Zaost.: 00:03:07
5 . 28 Otoničar Domen
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017569310 00:27:14 00:04:05 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569310
Čas: 00:27:14
Zaost.: 00:04:05
6 . 94 TRBIŽAN Boštjan
KK Izvir Vipava
Moški SLO KK Izvir Vipava 00:29:21 00:06:12 >
Klub KK Izvir Vipava
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:29:21
Zaost.: 00:06:12
7 . 66 Mištrafović Danilo
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 824 00:30:36 00:07:27 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 824
Čas: 00:30:36
Zaost.: 00:07:27
8 . 27 Kastelic Janez
B.V.G. GULČ
Moški SLO B.V.G. GULČ 10102475430 00:35:17 00:12:08 >
Klub B.V.G. GULČ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10102475430
Čas: 00:35:17
Zaost.: 00:12:08
MASTER E-M
1 . 70 GABBI MASSIMO
OTB CYCLING
Moški ITA OTB CYCLING 00:24:06 -- >
Klub OTB CYCLING
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:24:06
Zaost.: 00:00:00
2 . 34 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:25:52 00:01:46 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017590932
Čas: 00:25:52
Zaost.: 00:01:46
3 . 35 Volarič Milko
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 10104017427 00:28:12 00:04:06 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104017427
Čas: 00:28:12
Zaost.: 00:04:06
4 . 33 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 00:28:26 00:04:20 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017555566
Čas: 00:28:26
Zaost.: 00:04:20
5 . 96 Bonča Valter
BONČA TEAM
Moški SLO BONČA TEAM 00:29:58 00:05:52 >
Klub BONČA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:29:58
Zaost.: 00:05:52
6 . 69 GODEVŠEK Erik
Moški SLO 00:34:57 00:10:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:34:57
Zaost.: 00:10:51
MASTER F-M
1 . 42 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:27:09 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551829
Čas: 00:27:09
Zaost.: 00:00:00
2 . 38 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:27:32 00:00:23 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569613
Čas: 00:27:32
Zaost.: 00:00:23
3 . 83 čavs Aleš
Moški SLO 00:31:02 00:03:53 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:31:02
Zaost.: 00:03:53
4 . 41 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:32:14 00:05:05 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552536
Čas: 00:32:14
Zaost.: 00:05:05
5 . 39 Šesek Uros
KK Jan Sport
Moški SLO KK Jan Sport 00:44:28 00:17:19 >
Klub KK Jan Sport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:44:28
Zaost.: 00:17:19
MASTER G-M
1 . 74 DEPOMTE Maoricio
COTTUR
Moški ITA COTTUR 00:25:53 -- >
Klub COTTUR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:25:53
Zaost.: 00:00:00
2 . 45 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 00:29:41 00:03:48 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017638523
Čas: 00:29:41
Zaost.: 00:03:48
3 . 47 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:31:25 00:05:32 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552132
Čas: 00:31:25
Zaost.: 00:05:32
4 . 86 COMAR Roberto
CICLI CAHESIN
Moški ITA CICLI CAHESIN 00:33:55 00:08:02 >
Klub CICLI CAHESIN
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:33:55
Zaost.: 00:08:02
5 . 75 Tratnik Franci
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:35:31 00:09:38 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:35:31
Zaost.: 00:09:38
6 . 95 Sassetti Paolo
SC Cottur ASD
Moški ITA SC Cottur ASD 10030427466 00:35:50 00:09:57 >
Klub SC Cottur ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030427466
Čas: 00:35:50
Zaost.: 00:09:57
7 . 68 MOŽINA Branko
Moški SLO 00:37:48 00:11:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:37:48
Zaost.: 00:11:55
8 . 87 GODEASSI Silviano
GIRO F.V.G.
Moški ITA GIRO F.V.G. 00:38:34 00:12:41 >
Klub GIRO F.V.G.
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:38:34
Zaost.: 00:12:41
MASTER H-M
1 . 48 Čuden Marjan
Team BTS Company
Moški SLO Team BTS Company 10017553243 00:33:09 -- >
Klub Team BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553243
Čas: 00:33:09
Zaost.: 00:00:00
2 . 49 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:35:25 00:02:16 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017630944
Čas: 00:35:25
Zaost.: 00:02:16
3 . 78 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 00:38:08 00:04:59 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552435
Čas: 00:38:08
Zaost.: 00:04:59
4 . 80 BORGOBELLO Dino
TEAM FRANCESCO MOSER
Moški ITA TEAM FRANCESCO MOSER 00:42:43 00:09:34 >
Klub TEAM FRANCESCO MOSER
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:42:43
Zaost.: 00:09:34
MASTER I-M
1 . 55 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 00:32:43 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551930
Čas: 00:32:43
Zaost.: 00:00:00
2 . 88 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635892 00:35:34 00:02:51 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017635892
Čas: 00:35:34
Zaost.: 00:02:51
3 . 54 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 00:36:54 00:04:11 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569411
Čas: 00:36:54
Zaost.: 00:04:11
4 . 53 Otoničar Janez
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017568401 00:40:54 00:08:11 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017568401
Čas: 00:40:54
Zaost.: 00:08:11
MASTER J-M
1 . 57 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 00:40:14 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551627
Čas: 00:40:14
Zaost.: 00:00:00
2 . 73 Zuccon Sergio
KD BRDA DOBROVO
Moški ITA KD BRDA DOBROVO 00:47:48 00:07:34 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:47:48
Zaost.: 00:07:34

Komentarji

 

Mobile content