Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: CIKLOKROS LJUBLJANA 2021/2022 - zimska liga

Ciklokros Tekma:CIKLOKROS LJUBLJANA 2021/2022 - zimska liga Datum:26.12.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Št. krogov Zaostanek Best lap Tip kolesa
ČLANI (LICENCE ELITE IN U23)-M
1 . 1 Pogačar Tadej Moški SLO UAE TEAM EMIRATES 10014972740 00:59:18 8 -- 00:06:54 CX
2 . 2 Mezgec Luka Moški SLO Team BikeExchange 10005560710 00:59:28 8 00:00:10 00:07:01 CX
3 . 10 Govekar Matevž Moški SLO Tirol KTM Cycling team 10017582444 00:59:55 8 00:00:37 00:07:04 CX
4 . 20 RAVBAR ANŽE Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10017556374 01:01:26 8 00:02:08 00:07:00 CX
5 . 5 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 01:01:29 8 00:02:11 00:07:09 CX
6 . 3 Štajnar Mihael Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10017564458 01:03:10 8 00:03:52 00:07:10 CX
7 . 4 Potočki Viktor Moški CRO Ljubljana Gusto Santic 10015338007 01:05:29 8 00:06:11 00:07:07 CX
8 . 15 Ferenčak Urban Moški SLO Rajd Ljubljana 10006807259 01:07:32 8 00:08:14 00:07:46 CX
9 . 16 Hribar Jernej Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10017564559 01:00:10 7 -1 00:08:06 Ostali tipi koles
10 . 14 Medved Jakob Moški SLO IZVIR VIPAVA 10086226213 01:00:50 7 -1 00:08:03 CX
11 . 8 Kralj Fabijan Moški SLO Pogi team Generali 10062011272 01:00:57 7 -1 00:08:01 CX
12 . 12 Skok Anže Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10017653778 01:01:48 7 -1 00:07:17 CX
13 . 11 Maček Matic Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10017620739 01:04:48 7 -1 00:08:17 CX
14 . 147 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580629 01:05:05 7 -1 00:08:30 CX
15 . 9 Cindrič Izidor Moški SLO SIONE CUSTOM BIKES KD ZVERINICE 10035078921 01:06:49 7 -1 00:08:38 CX
DNF 17 Starman Jaka Moški SLO Rajd Ljubljana 10017572542 00:16:35 2 -6 00:07:55 Ostali tipi koles
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 30 DI GASPERO CRISTIANO Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10033905322 00:44:17 6 -- 00:07:10 CX
2 . 23 Gregorčič Natan Moški SLO Pogi team Generali 10050151812 00:44:52 6 00:00:35 00:07:11 CX
3 . 26 Gladek Marcel Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 00:50:30 6 00:06:13 00:07:50 CX
4 . 31 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 10051409273 00:51:22 6 00:07:05 00:07:48 Ostali tipi koles
5 . 33 Oblak Domen Moški SLO Pogi team Generali 10049257590 00:51:51 6 00:07:34 00:08:11 Ostali tipi koles
6 . 149 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 515 56 00:52:45 6 00:08:28 00:07:58 Ostali tipi koles
7 . 39 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 10017614776 00:44:19 5 -1 00:08:16 Ostali tipi koles
8 . 22 Erjavec Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092289016 00:44:24 5 -1 00:08:02 CX
9 . 43 Gregorič Nikolaj Moški SLO Pogi team Generali 10111528358 00:47:01 5 -1 00:08:59 Ostali tipi koles
10 . 27 Muha Luka Moški SLO Pogi team Generali 10017646405 00:47:30 5 -1 00:08:21 CX
11 . 32 Grošelj Martin Moški SLO KK KRANJ 10051409778 00:47:45 5 -1 00:08:42 CX
12 . 40 Vidrih Teodor Moški SLO Pogi team Generali 10073876392 00:51:51 5 -1 00:09:44 Ostali tipi koles
13 . 29 Novak Črt Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10059733388 00:52:03 5 -1 00:09:16 CX
14 . 38 Debevec Jakob Moški SLO Pogi team Generali 10017573451 00:44:22 4 -2 00:10:00 Ostali tipi koles
15 . 37 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281 00:50:12 4 -2 00:11:47 CX
DNF 21 ŽEFRAN Aljaž Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10097269257 00:16:13 2 -4 00:07:54 CX
DNF 36 Berlec Mark Bor Moški SLO Pogi team Generali 10100641726 00:21:34 2 -4 00:10:01 Ostali tipi koles
DNF 24 ČUK Enej Moški SLO Pogi team Generali 10017564256 00:09:15 1 -5 00:09:15 CX
DNF 42 Miškulin Bine Moški SLO Pogi team Generali 10102482504 00:10:27 1 -5 00:10:27 Ostali tipi koles
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 50 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:49:06 6 -- 00:07:40 CX
2 . 59 Murn Vid Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10093948221 00:49:51 6 00:00:45 00:07:36 CX
3 . 65 Pečnjak Filip Moški CRO BGK Tuškanac 10044106284 00:50:05 6 00:00:59 00:07:50 Ostali tipi koles
4 . 151 Terpin Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583252 00:50:48 6 00:01:42 00:07:45 Ostali tipi koles
5 . 60 FIOR FEDERICO Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10055735574 00:52:09 6 00:03:03 00:07:48 CX
6 . 51 Medved Jure Moški SLO Pogi team Generali 10111173805 00:52:44 6 00:03:38 00:08:18 CX
7 . 52 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10088903514 00:46:28 5 -1 00:09:03 CX
8 . 62 Ebner Bor Moški SLO Pogi team Generali 10103527272 00:47:46 5 -1 00:08:47 Ostali tipi koles
9 . 53 Kaučič Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10097134669 00:48:30 5 -1 00:09:13 CX
10 . 54 Gregorčič Luka Moški SLO Pogi team Generali 10050150394 00:49:01 5 -1 00:08:54 CX
11 . 66 Furlan Nerad Jure Moški SLO AK Olimpija 00:50:36 5 -1 00:09:22 Ostali tipi koles
12 . 55 Berlak Bor Moški SLO KK TROPOVCI 0111280707 00:53:37 5 -1 00:09:22 CX
13 . 56 Koren Marko Moški SLO KK TROPOVCI 10088806615 00:54:13 5 -1 00:10:14 CX
14 . 57 Kredar Rok Moški SLO Pogi team Generali 10084801121 00:54:27 5 -1 00:09:37 CX
15 . 64 Juvan Domen Moški SLO Pogi team Generali 10089389019 00:50:29 4 -2 00:11:15 Ostali tipi koles
16 . 63 PREDOJEVIČ BENDA Žan Moški SLO Pogi team Generali 10104168785 00:50:47 4 -2 00:10:35 Ostali tipi koles
DNF 58 Jere Jakob Moški SLO Pogi team Generali 10104244163 00:26:41 3 -3 00:08:37 CX
ŽENSKE-Ž
1 . 72 ZONTONE ASIA Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030380077 00:48:17 6 -- 00:07:45 CX
2 . 70 Pintar Urša Ženski SLO ALE BTC LJUBLJANA 10007859206 00:49:08 5 -1 00:09:36 Ostali tipi koles
3 . 73 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10017612453 00:49:23 5 -1 00:09:35 Ostali tipi koles
4 . 76 Pugelj Nina Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10118478612 00:52:40 5 -1 00:10:18 Ostali tipi koles
5 . 71 Savić Popović Teodora Ženski CRO BGK TUŠKANAC 10010898235 00:54:04 5 -1 00:09:41 CX
6 . 77 Bobnar Nika Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10112168154 00:54:55 5 -1 00:10:17 Ostali tipi koles
7 . 74 Ahačič Ana Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10017612554 00:52:26 4 -2 00:10:05 Ostali tipi koles
AMATERJI IN MASTERS DO 34 LET-M
1 . 122 Obal Primož Moški SLO KK TROPOVCI 10015547565 01:04:09 8 -- 00:07:35 CX
2 . 128 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577895 01:05:58 8 00:01:49 00:07:20 CX
3 . 123 Ropas Nejc Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10088494801 00:58:58 7 -1 00:07:54 CX
4 . 124 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:59:26 7 -1 00:07:59 CX
5 . 125 Grbec Gašper Moški SLO KK Postojna 10017569815 00:59:36 7 -1 00:08:04 CX
6 . 169 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:02:32 7 -1 00:07:49 CX
7 . 126 Debevec Blaž Moški SLO Pogi team Generali 10017562337 01:03:20 7 -1 00:08:04 CX
8 . 154 Gašparič Nande Moški SLO TK Ljubljana 2021TZS437 01:07:02 7 -1 00:08:41 CX
MASTERS OD 35 – 44 LET-M
1 . 132 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051266100 01:03:40 7 -- 00:08:41 CX
2 . 131 Nerad Primož Moški SLO TK OLIMPIJA 01:05:39 7 00:01:59 00:08:43 CX
3 . 166 Omejec Gregor Moški SLO Brez kluba 00:59:26 6 -1 00:09:02 CX
MASTERS OD 45 – 54 LET-M
1 . 135 Ločnikar Bojan Moški SLO KD Knežjega mesta Celje 10017586080 01:06:00 8 -- 00:07:35 CX
2 . 167 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL 01:00:47 7 -1 00:08:13 CX
3 . 136 Erjavec Rok Moški SLO GANESHA TEAM 10017604773 01:02:07 7 -1 00:08:29 CX
4 . 137 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017593659 01:04:14 7 -1 00:08:33 CX
5 . 139 Ravbar Bogdan Moški SLO KD SPRINT 01:07:35 7 -1 00:08:27 CX
6 . 170 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 037 889 43 01:05:41 6 -2 00:09:14 Ostali tipi koles
DNF 138 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 10017585676 00:31:57 3 -5 00:09:23 CX
MASTERS OD 55 IN VEč-M
1 . 141 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS 10017585979 00:58:35 7 -- 00:07:51 CX
2 . 142 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586686 01:00:42 7 00:02:07 00:08:14 CX
3 . 144 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 01:01:53 7 00:03:18 00:08:16 CX
4 . 143 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 00:58:36 6 -1 00:09:35 CX
5 . 171 Plut Rafael Moški SLO OŠ MOL 01:00:21 5 -2 00:11:23 Ostali tipi koles
6 . 145 Cvelbar Igor Moški SLO SCOTT TEAM 10115501924 01:01:27 5 -2 00:11:37 Ostali tipi koles
DEčKI A-M
1 . 90 GRIGOLINI FILIPPO Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA A089921 00:31:59 4 -- 00:07:22 CX
2 . 91 Sabatino Jacopo Moški ITA A.S.DILETTANTISTICA JAM'S BIKE TEAM BUJA 10031621879 00:33:23 4 00:01:24 00:07:59 CX
3 . 92 Bahar Maks Moški SLO Pogi team Generali 10112539986 00:36:52 4 00:04:53 00:08:38 Ostali tipi koles
4 . 97 Stević Tit Moški SLO Pogi team Generali 10114197474 00:39:35 4 00:07:36 00:09:06 Ostali tipi koles
5 . 95 Kuntarič žibert Vanja Moški SLO Pogi team Generali 10090859173 00:40:03 4 00:08:04 00:09:13 Ostali tipi koles
6 . 96 Stare žiga Moški SLO Pogi team Generali 10114198989 00:42:02 4 00:10:03 00:09:35 Ostali tipi koles
7 . 89 Prevc Oto Moški SLO KK KRANJ 100 00:42:11 4 00:10:12 00:09:16 CX
8 . 94 Juvan Juš Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10103526161 00:33:14 3 -1 00:09:59 Ostali tipi koles
DEčKI B-M
1 . 100 Majnik Maks Moški SLO Pogi team Generali 10017577491 00:33:44 4 -- 00:08:08 Ostali tipi koles
2 . 101 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO Pogi team Generali 10075259553 00:36:23 4 00:02:39 00:08:41 Ostali tipi koles
3 . 155 Žonta Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260462 00:36:38 4 00:02:54 00:08:44 Ostali tipi koles
4 . 113 Žitnik Alen Moški SLO KK TROPOVCI 00:36:54 4 00:03:10 00:08:53 Ostali tipi koles
5 . 153 Hvala Nik Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 101 080 880 90 00:36:57 4 00:03:13 00:08:43 Ostali tipi koles
6 . 105 Bohak Maj Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10104152924 00:39:38 4 00:05:54 00:09:02 Ostali tipi koles
7 . 107 Hrastar Matic Moški SLO Pogi team Generali 10112539178 00:32:30 3 -1 00:10:04 Ostali tipi koles
8 . 110 Razpotnik Tit Moški SLO Pogi team Generali 10112723983 00:38:02 3 -1 00:12:00 Ostali tipi koles
9 . 102 Štebe Liam Moški SLO Pogi team Generali 10112725094 00:42:45 3 -1 00:12:22 Ostali tipi koles
DNF 109 Ukmar Luka Moški SLO Pogi team Generali 10113083792 00:35:12 3 -1 00:11:11 Ostali tipi koles
DEčKI C-M
1 . 114 Dakskobler Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10092440778 00:38:21 4 -- 00:08:56 CX
2 . 119 Klun Gal Moški SLO Pogi team Generali 10097717780 00:41:46 4 00:03:25 00:09:46 Ostali tipi koles
3 . 118 Furlan Nerad Jaka Moški SLO TK OLIMPIJA 00:33:12 3 -1 00:10:27 CX
4 . 152 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 927 778 54 00:38:53 3 -1 00:10:59 Ostali tipi koles
DNF 115 Remon Marcos Moški ESP Pogi team Generali 10086133455 00:13:24 1 -3 00:13:24 CX
MLADINKE-Ž
1 . 78 TAMBOSCO ILARIA Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030949145 00:52:22 6 -- 00:08:16 CX
2 . 83 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10075260058 00:44:45 5 -1 00:08:29 Ostali tipi koles
3 . 79 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:47:22 5 -1 00:08:32 Ostali tipi koles
4 . 80 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 00:52:07 5 -1 00:09:11 Ostali tipi koles
5 . 81 Špringer Tia Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10063524674 00:57:42 5 -1 00:09:57 Ostali tipi koles
6 . 82 Galof Pija Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10063967339 00:45:23 4 -2 00:10:11 Ostali tipi koles
7 . 87 Pestotnik Sara Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10112174319 00:51:01 4 -2 00:10:54 Ostali tipi koles
8 . 84 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10075258846 00:41:29 3 -3 00:11:44 Ostali tipi koles
9 . 85 Potočnik Vesna Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10092424917 00:42:38 3 -3 00:11:51 Ostali tipi koles
10 . 88 Gortan Ajda Ženski SLO KK KRANJ 10103761587 00:45:36 3 -3 00:13:41 Ostali tipi koles
DNF 86 Podberšič Ema Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10097531965 00:23:30 2 -4 00:11:18 Ostali tipi koles
DEKLICE-Ž
1 . 150 Terpin Eva Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578505 00:35:55 4 -- 00:08:36 Ostali tipi koles
2 . 148 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10050014190 00:40:18 4 00:04:23 00:09:21 CX
3 . 168 Špringer Zoja Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 100 00:33:40 3 -1 00:09:50 Ostali tipi koles

Komentarji