Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 8. Tekaško-gorski kronometer na Bukovco 2022

Tek - gorski Tekma:8. Tekaško-gorski kronometer na Bukovco 2022 Datum:10.04.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas dolžina teka Več
Z1-Ž
1 . 58 Budna Ajda
ŠD Blanca
Ženski SLO ŠD Blanca 00:07:00 860 >
Klub ŠD Blanca
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:07:00
dolžina teka: 860
2 . 57 Močnik Neja
AD Posočje Tolmin
Ženski SLO AD Posočje Tolmin 00:07:00 860 >
Klub AD Posočje Tolmin
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:07:00
dolžina teka: 860
3 . 130 Radej Nina
ŠD Blanca
Ženski SLO ŠD Blanca 00:08:30 860 >
Klub ŠD Blanca
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:08:30
dolžina teka: 860
Z2-Ž
1 . 66 Blatnik Kiara
ŠD Blanca
Ženski SLO ŠD Blanca 00:12:40 1550 >
Klub ŠD Blanca
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:12:40
dolžina teka: 1550
2 . 69 Radej Nika
ŠD Blanca
Ženski SLO ŠD Blanca 00:13:04 1550 >
Klub ŠD Blanca
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:13:04
dolžina teka: 1550
3 . 68 Per Zoja
AK Domžale
Ženski SLO AK Domžale 0.00912 1550 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0.00912
dolžina teka: 1550
Z3-Ž
1 . 94 Bilban Sara
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 00:11:09 1550 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:11:09
dolžina teka: 1550
2 . 95 Močnik Klara
KGT Papež kamnik
Ženski SLO KGT Papež kamnik 00:11:34 1550 >
Klub KGT Papež kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:11:34
dolžina teka: 1550
3 . 92 Lupša Lena
KAK Ravne
Ženski SLO KAK Ravne 00:12:26 1550 >
Klub KAK Ravne
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:12:26
dolžina teka: 1550
4 . 91 Mlekuž Manca
Tekaško društvo Bovec
Ženski SLO Tekaško društvo Bovec 0.00897 1550 >
Klub Tekaško društvo Bovec
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0.00897
dolžina teka: 1550
5 . 87 Kopatin Sara
ŠD Nanos Podnanos
Ženski SLO ŠD Nanos Podnanos 00:13:29 1550 >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:13:29
dolžina teka: 1550
6 . 90 Tisu Nika
AK Sevnica
Ženski SLO AK Sevnica 00:13:49 1550 >
Klub AK Sevnica
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:13:49
dolžina teka: 1550
7 . 93 Valič Isa
ŠD Nanos Podnanos
Ženski SLO ŠD Nanos Podnanos 00:13:56 1550 >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:13:56
dolžina teka: 1550
8 . 89 Mandelc Trisha
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 00:14:29 1550 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:14:29
dolžina teka: 1550
9 . 116 Podbevšek Sabina
Ljubljanski tekači
Ženski SLO Ljubljanski tekači 00:20:19 1550 >
Klub Ljubljanski tekači
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:20:19
dolžina teka: 1550
Z4-Ž
1 . 108 Novak Ana
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 00:11:48 1550 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:11:48
dolžina teka: 1550
2 . 107 Lampič Katarina
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 00:12:28 1550 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:12:28
dolžina teka: 1550
3 . 106 Leban Jež Gaja
ŠD Nanos Podnanos
Ženski SLO ŠD Nanos Podnanos 00:12:42 1550 >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:12:42
dolžina teka: 1550
M1-M
1 . 54 Henigman Anže
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 00:05:46 860 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:05:46
dolžina teka: 860
2 . 56 Repovž Mark
AK Sevnica
Moški SLO AK Sevnica 00:05:51 860 >
Klub AK Sevnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:05:51
dolžina teka: 860
3 . 53 Dremelj Žan
AK Domžale
Moški SLO AK Domžale 00:05:52 860 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:05:52
dolžina teka: 860
4 . 51 Pritržnik Bor
ATD Savinjčan
Moški SLO ATD Savinjčan 00:05:58 860 >
Klub ATD Savinjčan
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:05:58
dolžina teka: 860
5 . 55 Leban Jež Kras
AD Posočje Tolmin
Moški SLO AD Posočje Tolmin 00:06:19 860 >
Klub AD Posočje Tolmin
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:06:19
dolžina teka: 860
6 . 50 Levpušček Kamara Tayo
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 00:06:52 860 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:06:52
dolžina teka: 860
7 . 52 FENKO Timotej
Tekaško društvo Bovec
Moški SLO Tekaško društvo Bovec 00:07:28 860 >
Klub Tekaško društvo Bovec
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:28
dolžina teka: 860
M2-M
1 . 65 Dovnik Lukas
AD Štajerska Maribor
Moški SLO AD Štajerska Maribor 00:10:34 1550 >
Klub AD Štajerska Maribor
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:34
dolžina teka: 1550
2 . 59 Razpet Lovro
Tekaško društvo Bovec
Moški SLO Tekaško društvo Bovec 0.00912 1550 >
Klub Tekaško društvo Bovec
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0.00912
dolžina teka: 1550
3 . 60 LEBAN JEŽ SVIT
AD Posočje Tolmin
Moški SLO AD Posočje Tolmin 00:13:12 1550 >
Klub AD Posočje Tolmin
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:13:12
dolžina teka: 1550
4 . 61 Černe David
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 00:14:01 1550 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:14:01
dolžina teka: 1550
5 . 63 MOŠKON ALJAŽ
ŠD Blanca
Moški SLO ŠD Blanca 00:14:18 1550 >
Klub ŠD Blanca
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:14:18
dolžina teka: 1550
M3-M
1 . 75 Repovž Maj
AK Sevnica
Moški SLO AK Sevnica 00:10:09 1550 >
Klub AK Sevnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:09
dolžina teka: 1550
2 . 73 Mlekuž Mathias
Tekaško društvo Bovec
Moški SLO Tekaško društvo Bovec 00:10:28 1550 >
Klub Tekaško društvo Bovec
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:28
dolžina teka: 1550
3 . 74 Rodman Luka
ŠD Nanos Podnanos
Moški SLO ŠD Nanos Podnanos 00:11:02 1550 >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:11:02
dolžina teka: 1550
4 . 84 Melihen Kimi
Tekaško društvo Bovec
Moški SLO Tekaško društvo Bovec 00:11:46 1550 >
Klub Tekaško društvo Bovec
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:11:46
dolžina teka: 1550
M4-M
1 . 103 Pritržnik Maj
AD Kladivar Celje
Moški SLO AD Kladivar Celje 0.00662 1550 >
Klub AD Kladivar Celje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0.00662
dolžina teka: 1550
2 . 128 Breznikar Tim
AK Brežice
Moški SLO AK Brežice 00:09:44 1550 >
Klub AK Brežice
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:44
dolžina teka: 1550
3 . 101 Šubic Žan
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 00:09:58 1550 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:58
dolžina teka: 1550
4 . 104 Velkavrh Jon
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 00:10:02 1550 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:02
dolžina teka: 1550
5 . 100 Marinko Jaka
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 00:10:04 1550 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:04
dolžina teka: 1550
6 . 97 KOČAR Mark
AK Domžale
Moški SLO AK Domžale 00:10:25 1550 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:25
dolžina teka: 1550
7 . 105 Kerin Nil
AK Šentjernej
Moški SLO AK Šentjernej 00:10:47 1550 >
Klub AK Šentjernej
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:47
dolžina teka: 1550
8 . 102 Žerjav Domen
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 00:10:51 1550 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:51
dolžina teka: 1550

Komentarji

 

Mobile content