Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: SloEnduro Kamplc 27.8. - 28.8.2022

Enduro - Sloenduro Tekma:SloEnduro Kamplc 27.8. - 28.8.2022 Datum:28.08.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca RaceTime Gap Več
U13 M&W-M
1 . 158 Praček Jakob
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091311942 00:04:06.65 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091311942
RaceTime: 00:04:06.65
Gap:
2 . 159 Munih Žiga
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team 10128809011 00:04:17.27 +0:10.62 >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128809011
RaceTime: 00:04:17.27
Gap: +0:10.62
3 . 161 Bizjak Izak
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10125698947 00:04:32.29 +0:25.64 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10125698947
RaceTime: 00:04:32.29
Gap: +0:25.64
4 . 160 Matijevec Jerman Kostja
Golovec trails
Moški SLO Golovec trails 10128464558 00:04:43.47 +0:36.82 >
Klub Golovec trails
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128464558
RaceTime: 00:04:43.47
Gap: +0:36.82
5 . 175 Klavžar Miha
Moški SLO 10128808506 00:04:47.50 +0:40.85 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128808506
RaceTime: 00:04:47.50
Gap: +0:40.85
6 . 168 Enci Maj
MTB SAVINJSKA
Moški SLO MTB SAVINJSKA 00:04:52.04 +0:45.39 >
Klub MTB SAVINJSKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:04:52.04
Gap: +0:45.39
7 . 180 DOLER Maks Franc
BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM
Moški SLO BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM 101 285 431 68 00:04:53.78 +0:47.13 >
Klub BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 101 285 431 68
RaceTime: 00:04:53.78
Gap: +0:47.13
8 . 163 Novak Gaber
Rajd Ljubljana
Moški SLO Rajd Ljubljana 10127283683 00:05:04.40 +0:57.75 >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127283683
RaceTime: 00:05:04.40
Gap: +0:57.75
9 . 172 Krašovic Gal
Golovec trails
Moški SLO Golovec trails 10131157926 00:05:07.10 +1:00.45 >
Klub Golovec trails
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10131157926
RaceTime: 00:05:07.10
Gap: +1:00.45
10 . 169 Palčič Gal
Rajd Ljubljana
Moški SLO Rajd Ljubljana 10128320775 00:05:12.45 +1:05.80 >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128320775
RaceTime: 00:05:12.45
Gap: +1:05.80
11 . 177 Kovač Rene
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10112090049 00:05:23.47 +1:16.82 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10112090049
RaceTime: 00:05:23.47
Gap: +1:16.82
12 . 178 Rupnik Luka
MBK Črni Vrh
Moški SLO MBK Črni Vrh 10050449882 00:05:23.84 +1:17.19 >
Klub MBK Črni Vrh
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050449882
RaceTime: 00:05:23.84
Gap: +1:17.19
13 . 171 Lucu Noah Nmai
Rajd Ljubljana
Moški SLO Rajd Ljubljana 10127876191 00:05:26.65 +1:20.00 >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127876191
RaceTime: 00:05:26.65
Gap: +1:20.00
14 . 167 Novak Gal
Rajd Ljubljana
Moški SLO Rajd Ljubljana 10128858824 00:05:30.27 +1:23.62 >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128858824
RaceTime: 00:05:30.27
Gap: +1:23.62
15 . 170 Justin Erazem
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 10129187513 00:05:34.73 +1:28.08 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10129187513
RaceTime: 00:05:34.73
Gap: +1:28.08
16 . 166 Lazar Vitan
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10130222379 00:05:44.86 +1:38.21 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10130222379
RaceTime: 00:05:44.86
Gap: +1:38.21
17 . 173 Curk Aleks
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 10130056570 00:05:54.75 +1:48.10 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10130056570
RaceTime: 00:05:54.75
Gap: +1:48.10
18 . 174 Semenič Vili
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 10130056974 00:05:56.54 +1:49.89 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10130056974
RaceTime: 00:05:56.54
Gap: +1:49.89
19 . 179 LONGOELIA Martin
A.S.D. 360 MTB
Moški ITA A.S.D. 360 MTB 10108758202 00:06:04.25 +1:57.60 >
Klub A.S.D. 360 MTB
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10108758202
RaceTime: 00:06:04.25
Gap: +1:57.60
20 . 162 Stres Tjaž
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10106674722 00:06:28.67 +2:22.02 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10106674722
RaceTime: 00:06:28.67
Gap: +2:22.02
U13 M&W-Ž
21 . 165 Podvornik Eva
DGK POHORJE - SPANK TEAM
Ženski SLO DGK POHORJE - SPANK TEAM 10130760024 00:07:00.34 +2:53.69 >
Klub DGK POHORJE - SPANK TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10130760024
RaceTime: 00:07:00.34
Gap: +2:53.69
U15 W-Ž
1 . 143 Libnik Nežka
BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM
Ženski SLO BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM 10127299043 00:10:19.65 >
Klub BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127299043
RaceTime: 00:10:19.65
Gap:
2 . 144 Inkret Ana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 00:11:18.23 +0:58.58 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017576380
RaceTime: 00:11:18.23
Gap: +0:58.58
3 . 145 Maček Neža
BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM
Ženski SLO BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM 10127296720 00:13:13.92 +2:54.27 >
Klub BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127296720
RaceTime: 00:13:13.92
Gap: +2:54.27
4 . 146 Stergar Eva Zala
DGK POHORJE - SPANK TEAM
Ženski SLO DGK POHORJE - SPANK TEAM 10123520285 00:13:30.48 +3:10.83 >
Klub DGK POHORJE - SPANK TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10123520285
RaceTime: 00:13:30.48
Gap: +3:10.83
U15 M-M
1 . 109 Laharnar Ian
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091312043 00:08:59.73 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091312043
RaceTime: 00:08:59.73
Gap:
2 . 108 Ferjančič Matija
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091312447 00:09:07.37 +0:07.64 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091312447
RaceTime: 00:09:07.37
Gap: +0:07.64
3 . 111 Stres Blaž
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091312952 00:09:25.47 +0:25.74 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091312952
RaceTime: 00:09:25.47
Gap: +0:25.74
4 . 107 Kalinšek Ažbe
Bikehanic – 20 Chocolate
Moški SLO Bikehanic – 20 Chocolate 10017595376 00:09:25.62 +0:25.89 >
Klub Bikehanic – 20 Chocolate
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017595376
RaceTime: 00:09:25.62
Gap: +0:25.89
5 . 115 Antler Jurij
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 10062189007 00:09:37.27 +0:37.54 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10062189007
RaceTime: 00:09:37.27
Gap: +0:37.54
6 . 116 Prosen Aljaž
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091313356 00:09:51.01 +0:51.28 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091313356
RaceTime: 00:09:51.01
Gap: +0:51.28
7 . 114 Gračner Tine
Golovec trails
Moški SLO Golovec trails 10128862561 00:09:52.75 +0:53.02 >
Klub Golovec trails
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128862561
RaceTime: 00:09:52.75
Gap: +0:53.02
8 . 128 Ličen Anže
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 10128797186 00:09:53.10 +0:53.37 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128797186
RaceTime: 00:09:53.10
Gap: +0:53.37
9 . 125 Lapanja Maks
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10126896289 00:10:12.73 +1:13.00 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126896289
RaceTime: 00:10:12.73
Gap: +1:13.00
10 . 113 Lačen Matija
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 10128395547 00:10:15.32 +1:15.59 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128395547
RaceTime: 00:10:15.32
Gap: +1:15.59
11 . 124 BUČAN FILIP
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 10128796580 00:10:34.55 +1:34.82 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128796580
RaceTime: 00:10:34.55
Gap: +1:34.82
12 . 123 Gruden Nik
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 10129187008 00:10:47.84 +1:48.11 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10129187008
RaceTime: 00:10:47.84
Gap: +1:48.11
13 . 119 Hočevar Maj
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10128277026 00:10:49.35 +1:49.62 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128277026
RaceTime: 00:10:49.35
Gap: +1:49.62
14 . 118 Šav Aljaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091479670 00:10:54.00 +1:54.27 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091479670
RaceTime: 00:10:54.00
Gap: +1:54.27
15 . 122 Bajt Jurij
Golovec trails
Moški SLO Golovec trails 10129656143 00:11:05.91 +2:06.18 >
Klub Golovec trails
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10129656143
RaceTime: 00:11:05.91
Gap: +2:06.18
16 . 134 Furlan Tinej
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 10128893782 00:11:08.09 +2:08.36 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128893782
RaceTime: 00:11:08.09
Gap: +2:08.36
17 . 133 Rajher Filip
BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM
Moški SLO BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM 10132130855 00:11:14.71 +2:14.98 >
Klub BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10132130855
RaceTime: 00:11:14.71
Gap: +2:14.98
18 . 140 Žižek Žiga
Spank Racing Team DGKP
Moški SLO Spank Racing Team DGKP 10123519780 00:11:24.69 +2:24.96 >
Klub Spank Racing Team DGKP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10123519780
RaceTime: 00:11:24.69
Gap: +2:24.96
19 . 131 Župan Martin
Rajd Ljubljana
Moški SLO Rajd Ljubljana 10127805867 00:11:27.72 +2:27.99 >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127805867
RaceTime: 00:11:27.72
Gap: +2:27.99
20 . 117 Podvornik Sven
DGK POHORJE - SPANK TEAM
Moški SLO DGK POHORJE - SPANK TEAM 10122058114 00:11:28.65 +2:28.92 >
Klub DGK POHORJE - SPANK TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10122058114
RaceTime: 00:11:28.65
Gap: +2:28.92
21 . 137 Rupnik Ožbe
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 504 525 12 00:11:32.79 +2:33.06 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 504 525 12
RaceTime: 00:11:32.79
Gap: +2:33.06
22 . 120 Margon Izak
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10112089746 00:11:52.44 +2:52.71 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10112089746
RaceTime: 00:11:52.44
Gap: +2:52.71
23 . 135 Bole Nace
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče 10127229426 00:11:57.00 +2:57.27 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127229426
RaceTime: 00:11:57.00
Gap: +2:57.27
24 . 126 Kralj Jakob
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10127465357 00:12:01.50 +3:01.77 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127465357
RaceTime: 00:12:01.50
Gap: +3:01.77
25 . 129 Pišot Izak
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10125704910 00:12:13.06 +3:13.33 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10125704910
RaceTime: 00:12:13.06
Gap: +3:13.33
26 . 139 Longo Elia Samuel
A.S.D. 360 MTB
Moški SLO A.S.D. 360 MTB 10122262824 00:12:33.61 +3:33.88 >
Klub A.S.D. 360 MTB
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10122262824
RaceTime: 00:12:33.61
Gap: +3:33.88
27 . 132 Curk Gašper
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10112087625 00:12:44.05 +3:44.32 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10112087625
RaceTime: 00:12:44.05
Gap: +3:44.32
28 . 127 Nagode Mark
Golovec trails
Moški SLO Golovec trails 10130523382 00:12:53.47 +3:53.74 >
Klub Golovec trails
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10130523382
RaceTime: 00:12:53.47
Gap: +3:53.74
29 . 138 Lazar Jaš
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 101 302 228 84 00:13:10.48 +4:10.75 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 101 302 228 84
RaceTime: 00:13:10.48
Gap: +4:10.75
30 . 136 Ravalico Simone
A.S.D 360 MTB
Moški ITA A.S.D 360 MTB 10108036661 00:14:47.17 +5:47.44 >
Klub A.S.D 360 MTB
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10108036661
RaceTime: 00:14:47.17
Gap: +5:47.44
U17 M-M
1 . 76 Kojzek Lovro
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10115579524 00:08:49.81 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10115579524
RaceTime: 00:08:49.81
Gap:
2 . 75 Lorber Jakob
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116638036 00:08:50.20 +0:00.39 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116638036
RaceTime: 00:08:50.20
Gap: +0:00.39
3 . 80 Ažman Juš
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 00:08:57.31 +0:07.50 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017652768
RaceTime: 00:08:57.31
Gap: +0:07.50
4 . 105 Sdraulig Andrea
CYCLING TEAM FRIULI
Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10030772323 00:09:04.77 +0:14.96 >
Klub CYCLING TEAM FRIULI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030772323
RaceTime: 00:09:04.77
Gap: +0:14.96
5 . 78 Babačič Maj
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091212518 00:09:18.54 +0:28.73 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091212518
RaceTime: 00:09:18.54
Gap: +0:28.73
6 . 84 Osolin Matej
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075258442 00:09:21.81 +0:32.00 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075258442
RaceTime: 00:09:21.81
Gap: +0:32.00
7 . 79 Struna Maks
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116637026 00:09:29.70 +0:39.89 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116637026
RaceTime: 00:09:29.70
Gap: +0:39.89
8 . 89 Petre Jaka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10119442548 00:09:31.43 +0:41.62 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10119442548
RaceTime: 00:09:31.43
Gap: +0:41.62
9 . 82 Zapušek Gašper
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10119442750 00:09:31.76 +0:41.95 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10119442750
RaceTime: 00:09:31.76
Gap: +0:41.95
10 . 83 Broznić Antonio
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 10113496448 00:09:34.76 +0:44.95 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10113496448
RaceTime: 00:09:34.76
Gap: +0:44.95
11 . 86 Trošt Nejc
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10106674823 00:09:46.39 +0:56.58 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10106674823
RaceTime: 00:09:46.39
Gap: +0:56.58
12 . 88 Kaltnekar Nejc
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče 10108762141 00:09:50.32 +1:00.51 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10108762141
RaceTime: 00:09:50.32
Gap: +1:00.51
13 . 81 Berlot Vid
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088905736 00:09:51.74 +1:01.93 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088905736
RaceTime: 00:09:51.74
Gap: +1:01.93
14 . 94 Oblak Maks
ŠD SUPERSNURF
Moški SLO ŠD SUPERSNURF 10129551362 00:09:58.70 +1:08.89 >
Klub ŠD SUPERSNURF
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10129551362
RaceTime: 00:09:58.70
Gap: +1:08.89
15 . 106 Kompara Jakob
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091308710 00:10:10.85 +1:21.04 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091308710
RaceTime: 00:10:10.85
Gap: +1:21.04
16 . 93 Hvalič Anej
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 10128395850 00:10:11.18 +1:21.37 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128395850
RaceTime: 00:10:11.18
Gap: +1:21.37
17 . 97 Selan Matjaž Franci
ŠD SUPERSNURF
Moški SLO ŠD SUPERSNURF 10121977985 00:10:15.49 +1:25.68 >
Klub ŠD SUPERSNURF
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10121977985
RaceTime: 00:10:15.49
Gap: +1:25.68
18 . 102 Fantini Enrico
UC CAPRIVESI
Moški ITA UC CAPRIVESI 10105853656 00:10:21.75 +1:31.94 >
Klub UC CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10105853656
RaceTime: 00:10:21.75
Gap: +1:31.94
19 . 91 Šuštar Nik
Golovec trails
Moški SLO Golovec trails 10119017465 00:10:26.24 +1:36.43 >
Klub Golovec trails
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10119017465
RaceTime: 00:10:26.24
Gap: +1:36.43
20 . 85 Peršak Nik
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10119442144 00:10:28.08 +1:38.27 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10119442144
RaceTime: 00:10:28.08
Gap: +1:38.27
21 . 92 Milar Martin Mark
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 10128194877 00:10:31.48 +1:41.67 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128194877
RaceTime: 00:10:31.48
Gap: +1:41.67
22 . 101 Kocina Andrea
CAPRIVESI
Moški ITA CAPRIVESI 10095316830 00:10:42.28 +1:52.47 >
Klub CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10095316830
RaceTime: 00:10:42.28
Gap: +1:52.47
23 . 99 Jurić Aljoša
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10130221975 00:11:19.05 +2:29.24 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10130221975
RaceTime: 00:11:19.05
Gap: +2:29.24
24 . 103 Tonković David
BK BARKAN OTOČAC
Moški CRO BK BARKAN OTOČAC 10120403151 00:11:28.22 +2:38.41 >
Klub BK BARKAN OTOČAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10120403151
RaceTime: 00:11:28.22
Gap: +2:38.41
25 . 77 Trošt Patrik
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10105092208 00:11:28.52 +2:38.71 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10105092208
RaceTime: 00:11:28.52
Gap: +2:38.71
26 . 100 VAJHANDL Urban
DGK POHORJE - SPANK TEAM
Moški SLO DGK POHORJE - SPANK TEAM 10129957348 00:11:47.78 +2:57.97 >
Klub DGK POHORJE - SPANK TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10129957348
RaceTime: 00:11:47.78
Gap: +2:57.97
27 . 98 Jazbar Maxim
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 10017568296 00:11:50.18 +3:00.37 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017568296
RaceTime: 00:11:50.18
Gap: +3:00.37
28 . 104 Pahor Kevin
UC CAPRIVESI
Moški ITA UC CAPRIVESI A261565 00:12:04.47 +3:14.66 >
Klub UC CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: A261565
RaceTime: 00:12:04.47
Gap: +3:14.66
29 . 87 Prosenik Van
Golovec trails
Moški SLO Golovec trails 10128463144 00:17:10.60 +8:20.79 >
Klub Golovec trails
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128463144
RaceTime: 00:17:10.60
Gap: +8:20.79
DNF 90 žnidarič Nejc
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10119442346 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10119442346
RaceTime:
Gap:
U17 W-Ž
1 . 142 Berginc Kaja
Rajd Ljubljana
Ženski SLO Rajd Ljubljana 10126928827 00:12:52.89 >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10126928827
RaceTime: 00:12:52.89
Gap:
4FUN - KRATKA PROGA-M
1 . 150 Kenda Arne
KK ČRN TRN
Moški SLO KK ČRN TRN 10084690781 00:09:54.10 >
Klub KK ČRN TRN
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10084690781
RaceTime: 00:09:54.10
Gap:
2 . 151 Rot Patrik
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 00:10:03.30 +0:09.20 >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:10:03.30
Gap: +0:09.20
3 . 148 Tekavčič Tadej
GOLOVEC TRAILS
Moški SLO GOLOVEC TRAILS 10017628116 00:10:27.65 +0:33.55 >
Klub GOLOVEC TRAILS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017628116
RaceTime: 00:10:27.65
Gap: +0:33.55
4 . 155 SLEJKO JAKA
Moški SLO 00:10:37.11 +0:43.01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:10:37.11
Gap: +0:43.01
5 . 154 Novak Tim
Moški SLO 00:11:46.14 +1:52.04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:11:46.14
Gap: +1:52.04
6 . 149 Cencič Andrej
KK ČRN TRN
Moški SLO KK ČRN TRN 10117217511 00:12:25.23 +2:31.13 >
Klub KK ČRN TRN
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10117217511
RaceTime: 00:12:25.23
Gap: +2:31.13
7 . 156 Smolej Aleš Emlyn
Moški SLO 00:14:27.39 +4:33.29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:14:27.39
Gap: +4:33.29
4FUN - KRATKA PROGA-Ž
8 . 157 Ferjančič Neža
KAMPLC RACING TEAM
Ženski SLO KAMPLC RACING TEAM 00:14:27.48 +4:33.38 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
RaceTime: 00:14:27.48
Gap: +4:33.38
4FUN - DOLGA PROGA-M
1 . 70 Munih Marko
Moški SLO 00:24:14.73 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:24:14.73
Gap:
2 . 71 Radulović Filip
NIGHT RIDERS CROATIA
Moški CRO NIGHT RIDERS CROATIA 00:24:52.73 +0:38.00 >
Klub NIGHT RIDERS CROATIA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:24:52.73
Gap: +0:38.00
3 . 65 Bruechner Nathan
Moški DEU 00:26:05.29 +1:50.56 >
Klub
Država DEU
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:26:05.29
Gap: +1:50.56
4 . 67 Korošec Damijan
Moški SLO 00:28:13.79 +3:59.06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:28:13.79
Gap: +3:59.06
5 . 69 Lipušček Tadej
Moški SLO 00:28:53.68 +4:38.95 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime: 00:28:53.68
Gap: +4:38.95
DNF 66 Kimovec Matej
ISYSTEM
Moški SLO ISYSTEM >
Klub ISYSTEM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime:
Gap:
4FUN - DOLGA PROGA-Ž
6 . 73 Dlopst Ina
Ženski AUT 00:29:01.53 +4:46.80 >
Klub
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
RaceTime: 00:29:01.53
Gap: +4:46.80
7 . 74 Leister Tatjana
Ženski DEU 00:29:18.35 +5:03.62 >
Klub
Država DEU
Spol: Ženski
Licenca:
RaceTime: 00:29:18.35
Gap: +5:03.62
DNF 72 Munih Kacafura Damjana
Ženski SLO >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
RaceTime:
Gap:
U19 M-M
1 . 2 Smrdel Miha
MBK Črni Vrh
Moški SLO MBK Črni Vrh 100 175 827 47 00:19:03.37 >
Klub MBK Črni Vrh
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 827 47
RaceTime: 00:19:03.37
Gap:
2 . 6 Jerkič Miha
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 10084691387 00:19:54.48 +0:51.11 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10084691387
RaceTime: 00:19:54.48
Gap: +0:51.11
3 . 5 Kavčič Jernej
MBK Črni Vrh
Moški SLO MBK Črni Vrh 100 176 136 65 00:20:03.70 +1:00.33 >
Klub MBK Črni Vrh
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 136 65
RaceTime: 00:20:03.70
Gap: +1:00.33
4 . 36 De Sabbata Massimo
ASD TECNO BIKE TEAM K2
Moški ITA ASD TECNO BIKE TEAM K2 10029409471 00:20:48.06 +1:44.69 >
Klub ASD TECNO BIKE TEAM K2
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029409471
RaceTime: 00:20:48.06
Gap: +1:44.69
5 . 12 Polovsak Jan
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10091268694 00:21:40.41 +2:37.04 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091268694
RaceTime: 00:21:40.41
Gap: +2:37.04
6 . 32 štekar Jan
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče 10092294470 00:22:16.96 +3:13.59 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092294470
RaceTime: 00:22:16.96
Gap: +3:13.59
7 . 16 Grabljevec Rok
KD Zverinice
Moški SLO KD Zverinice 10115373093 00:22:22.65 +3:19.28 >
Klub KD Zverinice
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10115373093
RaceTime: 00:22:22.65
Gap: +3:19.28
8 . 54 Svilokos Jakov
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 10064832356 00:22:43.05 +3:39.68 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10064832356
RaceTime: 00:22:43.05
Gap: +3:39.68
9 . 33 Resman Lenart
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116893569 00:22:47.18 +3:43.81 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116893569
RaceTime: 00:22:47.18
Gap: +3:43.81
10 . 43 Šturm Vid
MTB klub Kranj
Moški SLO MTB klub Kranj 10128892873 00:23:07.08 +4:03.71 >
Klub MTB klub Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128892873
RaceTime: 00:23:07.08
Gap: +4:03.71
11 . 47 Kočevar Miha
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 10130208740 00:23:55.62 +4:52.25 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10130208740
RaceTime: 00:23:55.62
Gap: +4:52.25
12 . 49 Lipovšek Blaž
KK ZAGORSKA DOLINA
Moški SLO KK ZAGORSKA DOLINA 10129641995 00:27:29.52 +8:26.15 >
Klub KK ZAGORSKA DOLINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10129641995
RaceTime: 00:27:29.52
Gap: +8:26.15
DNF 41 Jelen Tilen
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 10128391608 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128391608
RaceTime:
Gap:
DNF 18 Zupan Tilen
KD Zverinice
Moški SLO KD Zverinice 10116752113 >
Klub KD Zverinice
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116752113
RaceTime:
Gap:
DNF 56 Rotovnik Tine
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10131355562 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10131355562
RaceTime:
Gap:
ELITE M-M
1 . 11 Berginc Luka
DH VISIT POHORJE
Moški SLO DH VISIT POHORJE 10009441417 00:19:08.04 >
Klub DH VISIT POHORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009441417
RaceTime: 00:19:08.04
Gap:
2 . 35 Medvešček Kristijan
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče 10005531610 00:19:26.91 +0:18.87 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10005531610
RaceTime: 00:19:26.91
Gap: +0:18.87
3 . 10 HUTH Nejc
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10012113159 00:19:52.20 +0:44.16 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10012113159
RaceTime: 00:19:52.20
Gap: +0:44.16
4 . 3 Štucin Jan
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team 10017565872 00:20:01.38 +0:53.34 >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017565872
RaceTime: 00:20:01.38
Gap: +0:53.34
5 . 4 Markič Jan
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče 10015098436 00:20:19.99 +1:11.95 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015098436
RaceTime: 00:20:19.99
Gap: +1:11.95
6 . 9 Krašovec Tim
WOLF Racing Team
Moški SLO WOLF Racing Team 10093549006 00:20:35.81 +1:27.77 >
Klub WOLF Racing Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10093549006
RaceTime: 00:20:35.81
Gap: +1:27.77
7 . 51 Bošnjak Fran
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058280008 00:20:58.30 +1:50.26 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058280008
RaceTime: 00:20:58.30
Gap: +1:50.26
8 . 13 Podlipnik Enej
Bikehanic – 20 Chocolate
Moški SLO Bikehanic – 20 Chocolate 10062047547 00:20:59.82 +1:51.78 >
Klub Bikehanic – 20 Chocolate
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10062047547
RaceTime: 00:20:59.82
Gap: +1:51.78
9 . 15 Bavdaž Rok
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 10084690579 00:21:01.31 +1:53.27 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10084690579
RaceTime: 00:21:01.31
Gap: +1:53.27
10 . 24 Smolić Sandi
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 10079738428 00:21:24.58 +2:16.54 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10079738428
RaceTime: 00:21:24.58
Gap: +2:16.54
11 . 1 Ivartnik David
Golovec trails
Moški SLO Golovec trails 10016125222 00:21:38.30 +2:30.26 >
Klub Golovec trails
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10016125222
RaceTime: 00:21:38.30
Gap: +2:30.26
12 . 28 Tratnik Bajc Miha
MBK Črni Vrh
Moški SLO MBK Črni Vrh 100 107 282 81 00:22:29.10 +3:21.06 >
Klub MBK Črni Vrh
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 107 282 81
RaceTime: 00:22:29.10
Gap: +3:21.06
13 . 45 Rumac Nino
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 10102277487 00:23:24.93 +4:16.89 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10102277487
RaceTime: 00:23:24.93
Gap: +4:16.89
14 . 34 Negovetti Francesco
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 10128252269 00:23:43.48 +4:35.44 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10128252269
RaceTime: 00:23:43.48
Gap: +4:35.44
15 . 53 černe Neil
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10112090857 00:25:45.64 +6:37.60 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10112090857
RaceTime: 00:25:45.64
Gap: +6:37.60
16 . 48 Gorkič Aljaž
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10091303858 00:26:13.05 +7:05.01 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091303858
RaceTime: 00:26:13.05
Gap: +7:05.01
17 . 42 Matejčić Tomislav
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 10079739640 00:26:13.77 +7:05.73 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10079739640
RaceTime: 00:26:13.77
Gap: +7:05.73
18 . 52 Tomsič Andraž
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 10132604135 00:27:15.05 +8:07.01 >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10132604135
RaceTime: 00:27:15.05
Gap: +8:07.01
AMATERJI -M
1 . 20 Varnerin Stefano
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 10031191847 00:21:21.39 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031191847
RaceTime: 00:21:21.39
Gap:
2 . 29 šikman Nejc
LevelUp Trening Center
Moški SLO LevelUp Trening Center 10115149387 00:22:00.13 +0:38.74 >
Klub LevelUp Trening Center
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10115149387
RaceTime: 00:22:00.13
Gap: +0:38.74
3 . 30 Bider David
MTB TRBOVLJE
Moški SLO MTB TRBOVLJE 10128851649 00:23:21.72 +2:00.33 >
Klub MTB TRBOVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128851649
RaceTime: 00:23:21.72
Gap: +2:00.33
4 . 26 čuk Blaž
MBK Črni Vrh
Moški SLO MBK Črni Vrh 101 272 339 71 00:23:40.85 +2:19.46 >
Klub MBK Črni Vrh
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 101 272 339 71
RaceTime: 00:23:40.85
Gap: +2:19.46
5 . 17 Šemrov Žiga
ŠKD SUPER POTENCIAL
Moški SLO ŠKD SUPER POTENCIAL 10128856501 00:28:53.79 +7:32.40 >
Klub ŠKD SUPER POTENCIAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128856501
RaceTime: 00:28:53.79
Gap: +7:32.40
MASTER 1 M-M
1 . 8 Stres Sebastjan
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10017587292 00:19:42.19 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017587292
RaceTime: 00:19:42.19
Gap:
2 . 14 Praček Janez
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10055062234 00:20:56.48 +1:14.29 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10055062234
RaceTime: 00:20:56.48
Gap: +1:14.29
3 . 23 Španjol Luka
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 10005857063 00:22:22.29 +2:40.10 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10005857063
RaceTime: 00:22:22.29
Gap: +2:40.10
4 . 25 Spruk Miha
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572946 00:22:50.04 +3:07.85 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017572946
RaceTime: 00:22:50.04
Gap: +3:07.85
5 . 46 Mesec Rožle
Golovec trails
Moški SLO Golovec trails 10012491156 00:22:50.15 +3:07.96 >
Klub Golovec trails
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10012491156
RaceTime: 00:22:50.15
Gap: +3:07.96
6 . 22 Završnik Karel
MTB TRBOVLJE
Moški SLO MTB TRBOVLJE 10107366250 00:22:52.72 +3:10.53 >
Klub MTB TRBOVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107366250
RaceTime: 00:22:52.72
Gap: +3:10.53
7 . 44 Levpušček Peter
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče 10003878768 00:22:59.45 +3:17.26 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003878768
RaceTime: 00:22:59.45
Gap: +3:17.26
8 . 50 Gal Lukacs
FRO Racing
Moški HUN FRO Racing 10023605538 00:23:32.45 +3:50.26 >
Klub FRO Racing
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023605538
RaceTime: 00:23:32.45
Gap: +3:50.26
DNF 182 Doler Primož
Moški SLO >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
RaceTime:
Gap:
DNF 7 Černigoj Blaž
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10017588003 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017588003
RaceTime:
Gap:
MASTER 2 M-M
1 . 58 Štrancar Primož
Orbea Fox Enduro Team
Moški SLO Orbea Fox Enduro Team 10004206548 00:20:59.04 >
Klub Orbea Fox Enduro Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004206548
RaceTime: 00:20:59.04
Gap:
2 . 59 Taucer David
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST ITA-1973/09/26 00:22:26.15 +1:27.11 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA-1973/09/26
RaceTime: 00:22:26.15
Gap: +1:27.11
3 . 60 Prosen Marko
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10017640240 00:22:35.23 +1:36.19 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017640240
RaceTime: 00:22:35.23
Gap: +1:36.19
4 . 61 Belingar Branko
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče 10092296187 00:23:47.08 +2:48.04 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092296187
RaceTime: 00:23:47.08
Gap: +2:48.04
5 . 57 Peskar Luka
Golovec trails
Moški SLO Golovec trails 10128014924 00:24:08.58 +3:09.54 >
Klub Golovec trails
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128014924
RaceTime: 00:24:08.58
Gap: +3:09.54
MASTER 3 M-M
1 . 62 Brus Martin
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10017638725 00:24:06.57 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017638725
RaceTime: 00:24:06.57
Gap:
2 . 63 Negovetti Stefano
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 10060147761 00:25:11.49 +1:04.92 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10060147761
RaceTime: 00:25:11.49
Gap: +1:04.92
3 . 64 Radulović Darko
ŠD SUPERSNURF
Moški SLO ŠD SUPERSNURF 10130207730 00:35:23.12 +11:16.55 >
Klub ŠD SUPERSNURF
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10130207730
RaceTime: 00:35:23.12
Gap: +11:16.55
ŽENSKE (ABSOLUTNO)-Ž
1 . 37 Smrdel Tina
MBK Črni Vrh
Ženski SLO MBK Črni Vrh 100 175 826 46 00:22:33.20 >
Klub MBK Črni Vrh
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 826 46
RaceTime: 00:22:33.20
Gap:
2 . 40 Drengubakova Andrea
GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Ženski CZE GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 10007533244 00:23:04.49 +0:31.29 >
Klub GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Država CZE
Spol: Ženski
Licenca: 10007533244
RaceTime: 00:23:04.49
Gap: +0:31.29
3 . 38 Vojska Maja
MBK Črni Vrh
Ženski SLO MBK Črni Vrh 101 272 393 28 00:29:46.85 +7:13.65 >
Klub MBK Črni Vrh
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 101 272 393 28
RaceTime: 00:29:46.85
Gap: +7:13.65

Komentarji

 

Mobile content