Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Triatlon za pokal Istre 2022

Triatlon Tekma:Triatlon za pokal Istre 2022 Datum:11.06.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Več
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 198 Mori Maks
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana TZS 19:13,6 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 19:13,6
2 . 199 Navodnik Grega
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje TZS 19:37,1 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 19:37,1
3 . 195 Lučovnik Gaber
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana TZS 19:54,2 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 19:54,2
4 . 197 Mlakar Jaka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP TZS 20:08,9 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 20:08,9
5 . 193 Klemen Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP TZS 20:47,7 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 20:47,7
6 . 192 Jarc Tine
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec TZS 20:52,7 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 20:52,7
7 . 202 Prelesnik France
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica TZS 21:11,2 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 21:11,2
8 . 204 Rihar Val
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana TZS 21:17,7 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 21:17,7
9 . 207 Šabec Mark
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec TZS 21:31,1 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 21:31,1
10 . 205 Slanič Nino
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana TZS 22:00,8 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 22:00,8
11 . 191 Istenič Luka
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana TZS 22:28,4 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 22:28,4
12 . 203 Rebernik Jaka
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 23:32,7 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 23:32,7
13 . 201 Pajek Ažbe
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP TZS 23:37,9 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 23:37,9
14 . 196 Marinč Anže
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec TZS 23:39,5 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 23:39,5
15 . 200 Ogrin Juš
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP TZS 25:23,7 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 25:23,7
16 . 194 Kodric Gasper
ŠD SUPERSNURF
Moški SLO ŠD SUPERSNURF 100 904 197 44 26:59,0 >
Klub ŠD SUPERSNURF
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 904 197 44
Čas: 26:59,0
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 180 Kirbiš Anina
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE TZS 20:15,5 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Čas: 20:15,5
2 . 187 Slanič Iva
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana TZS 20:36,8 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Čas: 20:36,8
3 . 182 Kromar Urša
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica TZS 21:21,3 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Čas: 21:21,3
4 . 184 Pajk Neja
TK Logatec
Ženski SLO TK Logatec TZS 21:21,4 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Čas: 21:21,4
5 . 183 Martinšek Enja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana TZS 21:31,7 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Čas: 21:31,7
6 . 186 SIMIČAK LARA
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT TZS 22:14,2 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Čas: 22:14,2
7 . 185 Percan Chiara
TK PULA
Ženski CRO TK PULA 22:51,2 >
Klub TK PULA
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 22:51,2
8 . 179 Katern Katarina
TK Logatec
Ženski SLO TK Logatec TZS 23:31,9 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Čas: 23:31,9
9 . 178 Ivanež Zarja
TK NOVO MESTO
Ženski SLO TK NOVO MESTO TZS 25:13,0 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Čas: 25:13,0
10 . 188 Šuln Zarja
TK NOVO MESTO
Ženski SLO TK NOVO MESTO 25:49,0 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 25:49,0
11 . 189 Valič Lia
TK Ajdovščina
Ženski SLO TK Ajdovščina TZS 25:49,3 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Čas: 25:49,3
KADETI-M
1 . 222 Pavlin Marcel
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP TZS 30:20,0 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 30:20,0
2 . 223 Štefanac Jan
TRIATLON KLUB ZRINSKI
Moški CRO TRIATLON KLUB ZRINSKI Cro 31:46,0 >
Klub TRIATLON KLUB ZRINSKI
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: Cro
Čas: 31:46,0
3 . 224 Vidmar Adam
TK Ajdovščina
Moški SLO TK Ajdovščina TZS 33:32,1 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 33:32,1
4 . 221 Mlakar Nace
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP TZS 34:22,4 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 34:22,4
5 . 218 Maricic Josip
TK PULA
Moški CRO TK PULA 34:43,1 >
Klub TK PULA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 34:43,1
6 . 212 DEŽMAN Luka
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT TZS 34:47,2 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 34:47,2
7 . 217 Kovačič Gal Jurij
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 36:16,3 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 36:16,3
8 . 210 Čampa Matevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 36:23,8 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 36:23,8
9 . 213 Fink Amadej
Moški SLO 36:55,8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 36:55,8
10 . 208 Berkopec Brin
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana TZS 37:45,4 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 37:45,4
11 . 214 Gašperič Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 37:48,9 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 37:48,9
12 . 215 Hribar Domen
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec TZS 38:05,7 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 38:05,7
13 . 211 Daca Matic
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana TZS 38:05,7 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 38:05,7
14 . 219 Martinšek Tian
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana TZS 38:39,3 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 38:39,3
15 . 209 Cvelbar Jakob
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO TZS 40:16,1 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 40:16,1
16 . 220 Medvedec Matija Stefan
TK Ajdovščina
Moški SLO TK Ajdovščina TZS 45:58,1 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 45:58,1
KADETINJE-Ž
1 . 229 Kavić Anja
TK MAKSIMIR
Ženski CRO TK MAKSIMIR 34:24,0 >
Klub TK MAKSIMIR
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 34:24,0
2 . 226 Bezlaj Anja
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE TZS 34:52,9 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Čas: 34:52,9
3 . 231 Valič Isa
TK Ajdovščina
Ženski SLO TK Ajdovščina TZS 35:18,3 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Čas: 35:18,3
4 . 230 Prelesnik Tinkara
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica TZS 35:41,2 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Čas: 35:41,2
5 . 232 Vodopija Ajda
ŠD3ŠPORT
Ženski SLO ŠD3ŠPORT 37:34,0 >
Klub ŠD3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 37:34,0
6 . 228 Hrenko Erin
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana TZS 39:39,8 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Čas: 39:39,8
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 244 Carević Filip
TK SPLIT
Moški CRO TK SPLIT 30:10,2 >
Klub TK SPLIT
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 30:10,2
2 . 243 Bratun Domen
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana TZS 30:28,3 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 30:28,3
3 . 242 Benko Pablo
TK SWIBIR
Moški CRO TK SWIBIR 30:54,5 >
Klub TK SWIBIR
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 30:54,5
4 . 254 Žagar Jurij
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica TZS 31:19,5 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 31:19,5
5 . 253 Žagar Matic
Pogi Team UAE Generali
Moški SLO Pogi Team UAE Generali TZS 31:29,4 >
Klub Pogi Team UAE Generali
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 31:29,4
6 . 241 Belaj Nik
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT TZS 31:59,8 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 31:59,8
7 . 247 Mišvelj Saš
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT TZS 32:04,1 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 32:04,1
8 . 248 Pilih Arne
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT TZS 33:19,4 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 33:19,4
9 . 249 Rifel Nejc
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT TZS 34:10,5 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 34:10,5
10 . 246 Majdič Luka
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT TZS 35:23,1 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 35:23,1
11 . 245 DEŽMAN Anže
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT TZS 36:25,5 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 36:25,5
12 . 250 Špan Garibaldi Žan Paskal
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana TZS 36:37,6 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 36:37,6
13 . 251 Tomažič Valentin
TK Ajdovščina
Moški SLO TK Ajdovščina TZS 37:07,0 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 37:07,0
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 237 Stres Tinkara
TK Ajdovščina
Ženski SLO TK Ajdovščina TZS 32:39,2 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Čas: 32:39,2
2 . 233 Angleitner Sagadin Laura
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE TZS 32:50,9 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Čas: 32:50,9
3 . 239 Šporčić Roza
TK Maksimir
Ženski CRO TK Maksimir 33:00,1 >
Klub TK Maksimir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 33:00,1
4 . 238 Škrjanc Vita
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT TZS 33:50,5 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Čas: 33:50,5
5 . 236 Navodnik Sara
TK Velenje
Ženski SLO TK Velenje TZS 33:58,1 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Čas: 33:58,1
6 . 240 VALINČIĆ Aurora
TRIATLON KLUB RIVAL
Ženski CRO TRIATLON KLUB RIVAL DA 34:05,9 >
Klub TRIATLON KLUB RIVAL
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: DA
Čas: 34:05,9
7 . 235 Mikuž Maruša
TK Ajdovščina
Ženski SLO TK Ajdovščina TZS 34:40,8 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Čas: 34:40,8
8 . 234 Kotnik Zoja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana TZS 37:12,1 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Čas: 37:12,1
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 118 Pavlin David Aljoša
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP TZS -- >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
2 . 119 Podgoršek Nejc
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP TZS -- >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
3 . 120 Verbič Črt
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP TZS -- >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
ČLANI 1-M
1 . 96 Medved Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana TZS -- >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
2 . 89 Dečman Matej
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica TZS -- >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
3 . 95 Mandič Mark
Triatlonski klub Utirp
Moški SLO Triatlonski klub Utirp 2022TZS561 -- >
Klub Triatlonski klub Utirp
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS561
Čas: 00:00:00
4 . 92 Kosovel Luka
TK Ajdovščina
Moški SLO TK Ajdovščina TZS -- >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
5 . 98 Nunar Matevž
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
6 . 93 Križan Peter
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana TZS -- >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
7 . 94 Lipovšek Jan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT TZS -- >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
8 . 90 Flajnik Bine
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
9 . 88 Bone Marko
TK Ajdovščina
Moški SLO TK Ajdovščina TZS -- >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
10 . 99 Rozman Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO TZS -- >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
11 . 97 Mikuž Patrik
TK Ajdovščina
Moški SLO TK Ajdovščina TZS -- >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
12 . 91 Klemenc Blaž
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT -- >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
ČLANICE 1-Ž
1 . 115 Levec Jana
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT TZS -- >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
ČLANI 2-M
1 . 106 Majdič Jure
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica TZS -- >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
2 . 102 Galassi Fabio
IMOLA TRIATHLON
Moški ITA IMOLA TRIATHLON -- >
Klub IMOLA TRIATHLON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
3 . 105 Kotnik Gregor
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT TZS -- >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
4 . 103 Horvat Marko
TK TAR VABRIGA
Moški CRO TK TAR VABRIGA 2022-1515 -- >
Klub TK TAR VABRIGA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2022-1515
Čas: 00:00:00
5 . 112 Vrhunc Tilen
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska TZS -- >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
6 . 113 Zgrablic Paolo
Moški CRO -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
7 . 110 Skok Domen
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska TZS -- >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
8 . 111 Vodopija Dino
TIM NEO
Moški CRO TIM NEO -- >
Klub TIM NEO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
9 . 100 Barbiani Enrico
Bora MultisporTrieste
Moški ITA Bora MultisporTrieste -- >
Klub Bora MultisporTrieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
10 . 109 ROBEK BOŠTJAN
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM TZS -- >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
11 . 101 Bauer Nejc
TK OLIMPIJA
Moški SLO TK OLIMPIJA TZS -- >
Klub TK OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
12 . 104 Klobučar Tilen
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE -- >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
13 . 114 Žitko Jernej
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT TZS -- >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
14 . 108 Paliska Amos
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
ČLANICE 2-Ž
1 . 117 Vidic Ana
ŠC ŠKOFJA LOKA
Ženski SLO ŠC ŠKOFJA LOKA -- >
Klub ŠC ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:00:00
2 . 280 Škerget Barbara
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:00:00
3 . 177 GHIRETTI Giulia
Bora MultisporTrieste
Ženski ITA Bora MultisporTrieste TZS -- >
Klub Bora MultisporTrieste
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
VETERANI 1-M
1 . 129 Lučovnik Miha
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana TZS -- >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
2 . 123 Česen Grega
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska TZS -- >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
3 . 121 Ciglar Mitja
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj TZS -- >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
4 . 128 Lepojič Sašo
Team BTS Company
Moški SLO Team BTS Company TZS -- >
Klub Team BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
5 . 127 Križanič Jaka
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
6 . 125 Galičič Žiga
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
7 . 131 Pohlen Boštjan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT TZS -- >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
8 . 124 Ferlan Miha
3K Šport
Moški SLO 3K Šport TZS -- >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
9 . 126 Galopin Nicola
Moški ITA -- >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
10 . 130 Meh Jure
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO TZS -- >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
11 . 133 Zgonc Darko
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT -- >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
VETERANKE 1-Ž
1 . 170 Kompan Tanja
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT TZS -- >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
2 . 173 Štrovs Anja
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT TZS -- >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
3 . 172 Podgornik Barbara
3K Šport
Ženski SLO 3K Šport TZS -- >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
4 . 171 Peterca Dina
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2022TZS157 -- >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS157
Čas: 00:00:00
VETERANI 2-M
1 . 135 Bizjak Matjaž
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE -- >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
2 . 144 Šporčić Mario
TRIATLON KLUB MAKSIMIR
Moški CRO TRIATLON KLUB MAKSIMIR 2022-0857 -- >
Klub TRIATLON KLUB MAKSIMIR
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2022-0857
Čas: 00:00:00
3 . 134 Babici Andrea
ŠD 3ŠPORT
Moški ITA ŠD 3ŠPORT TZS -- >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
4 . 143 Stopar Aleš
PGE KRšKO
Moški SLO PGE KRšKO -- >
Klub PGE KRšKO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
5 . 141 Radivojević Aleksander
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica TZS -- >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
6 . 145 Šuligoj Gorazd
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje TZS -- >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
7 . 139 PERME Gregor
ŠD 3Šport
Moški SLO ŠD 3Šport TZS -- >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
8 . 140 Pograjc Jure
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT TZS -- >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
9 . 136 Bratina Raffaele
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST -- >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
10 . 137 Jehart Mitja
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
11 . 142 Ražman Dejan
ŠD 3Šport
Moški SLO ŠD 3Šport TZS -- >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
12 . 146 Tiberio Daniele
Moški ITA -- >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
VETERANI 3-M
1 . 149 Krajnc Robert
ŠD 3Šport
Moški SLO ŠD 3Šport TZS -- >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
2 . 151 Salina Nicola
ASD RARINANTES
Moški ITA ASD RARINANTES -- >
Klub ASD RARINANTES
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
3 . 150 Krajnc Damjan
TK Celje
Moški SLO TK Celje -- >
Klub TK Celje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
4 . 147 Belič Damjan
TRENERT ŠD
Moški SLO TRENERT ŠD TZS -- >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
5 . 152 Ulian Simone
GOTRI TEAM
Moški ITA GOTRI TEAM -- >
Klub GOTRI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
6 . 148 FOCASSI Fabio
Bora MultisporTrieste
Moški ITA Bora MultisporTrieste 106780 -- >
Klub Bora MultisporTrieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 106780
Čas: 00:00:00
VETERANKE 3-Ž
1 . 174 NOVEL MARINA
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2022 71349 -- >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022 71349
Čas: 00:00:00
2 . 175 Ozbič Maila
Ženski ITA 19-113197 -- >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 19-113197
Čas: 00:00:00
3 . 176 VECCHIET Roberta
Bora MultisporTrieste
Ženski ITA Bora MultisporTrieste 101810 -- >
Klub Bora MultisporTrieste
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 101810
Čas: 00:00:00
VETERANI 4-M
1 . 155 KOMPAN ZLATKO
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT TZS -- >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
2 . 154 KAMPJUT GREGOR
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M TZS -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
3 . 153 Hren Marko
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT TZS -- >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
4 . 157 Nadvežnik Robert
3K Velenje
Moški SLO 3K Velenje TZS -- >
Klub 3K Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
5 . 158 Prah Andrej
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO TZS -- >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
VETERANI 5-M
1 . 161 Kregar Miro
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT TZS -- >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
2 . 164 Petrič Slavko
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM TZS -- >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
3 . 165 Petronio Franco
ŠD 3Šport
Moški SLO ŠD 3Šport TZS -- >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
4 . 162 MAGGI Adriano
Bora MultisporTrieste
Moški ITA Bora MultisporTrieste TZS -- >
Klub Bora MultisporTrieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
5 . 166 Šmid Igor
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
6 . 160 Knap Bojan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT TZS -- >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
VETERANI 6-M
1 . 168 Černeka Zvonko
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT TZS -- >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: 00:00:00
DNF 167 Aćimović Radovan
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj TZS DNF >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Čas: DNF

Komentarji

 

Mobile content