Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Triatlon Kočevje DP 2022

Triatlon Tekma:Triatlon Kočevje DP 2022 Datum:20.08.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Plavanje T1 Bike Inter. T2 Run REZULTAT Zaost. Več
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 138 Mori Maks
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 100 4:32(2) 0:20 11:54(2) 16:47(1) 0:22 6:25(1) 23:34 -- >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 4:32(2)
T1: 0:20
Bike: 11:54(2)
Inter.: 16:47(1)
T2: 0:22
Run: 6:25(1)
REZULTAT: 23:34
Zaost.: --
2 . 131 Mlakar Jaka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 100 4:38(3) 0:21 11:46(1) 16:47(2) 0:22 6:29(2) 23:39 +0:05 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 4:38(3)
T1: 0:21
Bike: 11:46(1)
Inter.: 16:47(2)
T2: 0:22
Run: 6:29(2)
REZULTAT: 23:39
Zaost.: +0:05
3 . 142 Lučovnik Gaber
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 100 4:22(1) 0:19 12:06(3) 16:47(3) 0:23 7:50(6) 25:01 +1:27 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 4:22(1)
T1: 0:19
Bike: 12:06(3)
Inter.: 16:47(3)
T2: 0:23
Run: 7:50(6)
REZULTAT: 25:01
Zaost.: +1:27
4 . 140 Klemen Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 100 4:49(6) 0:21 12:35(6) 17:46(4) 0:24 7:43(4) 25:54 +2:20 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 4:49(6)
T1: 0:21
Bike: 12:35(6)
Inter.: 17:46(4)
T2: 0:24
Run: 7:43(4)
REZULTAT: 25:54
Zaost.: +2:20
5 . 135 Prelesnik France
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 100 4:45(5) 0:28 13:07(10) 18:21(8) 0:21 7:14(3) 25:58 +2:24 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 4:45(5)
T1: 0:28
Bike: 13:07(10)
Inter.: 18:21(8)
T2: 0:21
Run: 7:14(3)
REZULTAT: 25:58
Zaost.: +2:24
6 . 144 Jarc Tine
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 100 5:20(9) 0:19 12:07(4) 17:47(5) 0:25 7:57(7) 26:10 +2:36 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 5:20(9)
T1: 0:19
Bike: 12:07(4)
Inter.: 17:47(5)
T2: 0:25
Run: 7:57(7)
REZULTAT: 26:10
Zaost.: +2:36
7 . 141 Seliškar Lovro
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 100 4:59(8) 0:27 12:26(5) 17:52(7) 0:28 8:06(8) 26:26 +2:52 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 4:59(8)
T1: 0:27
Bike: 12:26(5)
Inter.: 17:52(7)
T2: 0:28
Run: 8:06(8)
REZULTAT: 26:26
Zaost.: +2:52
8 . 134 Lovrenčič Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 100 4:58(7) 0:31 13:06(9) 18:36(9) 0:24 7:46(5) 26:46 +3:12 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 4:58(7)
T1: 0:31
Bike: 13:06(9)
Inter.: 18:36(9)
T2: 0:24
Run: 7:46(5)
REZULTAT: 26:46
Zaost.: +3:12
9 . 143 Rihar Val
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 100 4:44(4) 0:23 12:43(7) 17:51(6) 0:24 9:06(13) 27:23 +3:49 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 4:44(4)
T1: 0:23
Bike: 12:43(7)
Inter.: 17:51(6)
T2: 0:24
Run: 9:06(13)
REZULTAT: 27:23
Zaost.: +3:49
10 . 130 Slanič Nino
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 100 5:30(11) 0:26 13:03(8) 18:59(10) 0:30 8:16(11) 27:46 +4:12 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 5:30(11)
T1: 0:26
Bike: 13:03(8)
Inter.: 18:59(10)
T2: 0:30
Run: 8:16(11)
REZULTAT: 27:46
Zaost.: +4:12
11 . 136 Istenič Luka
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 100 6:01(15) 0:29 13:17(11) 19:47(12) 0:17 8:07(10) 28:11 +4:37 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 6:01(15)
T1: 0:29
Bike: 13:17(11)
Inter.: 19:47(12)
T2: 0:17
Run: 8:07(10)
REZULTAT: 28:11
Zaost.: +4:37
12 . 137 Ogrin Juš
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 100 5:31(12) 0:27 14:03(13) 20:02(13) 0:36 8:54(12) 29:33 +5:59 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 5:31(12)
T1: 0:27
Bike: 14:03(13)
Inter.: 20:02(13)
T2: 0:36
Run: 8:54(12)
REZULTAT: 29:33
Zaost.: +5:59
13 . 132 Jurman Bine
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 100 5:58(14) 0:23 14:57(15) 21:19(15) 0:24 8:06(9) 29:49 +6:15 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 5:58(14)
T1: 0:23
Bike: 14:57(15)
Inter.: 21:19(15)
T2: 0:24
Run: 8:06(9)
REZULTAT: 29:49
Zaost.: +6:15
14 . 139 Podobnik Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 100 5:29(10) 0:29 13:46(12) 19:44(11) 0:26 9:39(15) 29:50 +6:16 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 5:29(10)
T1: 0:29
Bike: 13:46(12)
Inter.: 19:44(11)
T2: 0:26
Run: 9:39(15)
REZULTAT: 29:50
Zaost.: +6:16
15 . 133 Pajek Ažbe
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 100 5:36(13) 0:39 14:44(14) 21:00(14) 0:25 9:29(14) 30:54 +7:20 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 5:36(13)
T1: 0:39
Bike: 14:44(14)
Inter.: 21:00(14)
T2: 0:25
Run: 9:29(14)
REZULTAT: 30:54
Zaost.: +7:20
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 153 Martinšek Enja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 100 5:22(4) 0:23 13:12(2) 18:58(2) 0:23 7:38(1) 27:00 -- >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 5:22(4)
T1: 0:23
Bike: 13:12(2)
Inter.: 18:58(2)
T2: 0:23
Run: 7:38(1)
REZULTAT: 27:00
Zaost.: --
2 . 160 Slanič Iva
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 100 4:58(2) 0:28 13:04(1) 18:31(1) 0:24 8:11(3) 27:06 +0:06 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 4:58(2)
T1: 0:28
Bike: 13:04(1)
Inter.: 18:31(1)
T2: 0:24
Run: 8:11(3)
REZULTAT: 27:06
Zaost.: +0:06
3 . 161 Kromar Urša
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 100 5:15(3) 0:22 13:23(3) 19:00(3) 0:21 7:58(2) 27:20 +0:20 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 5:15(3)
T1: 0:22
Bike: 13:23(3)
Inter.: 19:00(3)
T2: 0:21
Run: 7:58(2)
REZULTAT: 27:20
Zaost.: +0:20
4 . 159 Kirbiš Anina
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 100 4:26(1) 0:35 14:00(5) 19:02(4) 0:22 8:58(6) 28:23 +1:23 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 4:26(1)
T1: 0:35
Bike: 14:00(5)
Inter.: 19:02(4)
T2: 0:22
Run: 8:58(6)
REZULTAT: 28:23
Zaost.: +1:23
5 . 157 Križan Ela
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 100 5:23(5) 0:28 13:58(4) 19:50(5) 0:18 8:55(5) 29:04 +2:04 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 5:23(5)
T1: 0:28
Bike: 13:58(4)
Inter.: 19:50(5)
T2: 0:18
Run: 8:55(5)
REZULTAT: 29:04
Zaost.: +2:04
6 . 156 Pintač Špela
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 100 5:47(7) 0:31 14:55(8) 21:14(8) 0:21 8:27(4) 30:02 +3:01 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 5:47(7)
T1: 0:31
Bike: 14:55(8)
Inter.: 21:14(8)
T2: 0:21
Run: 8:27(4)
REZULTAT: 30:02
Zaost.: +3:01
7 . 154 Mihelič Maša
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 100 5:24(6) 0:40 14:41(7) 20:45(6) 0:19 8:59(7) 30:03 +3:03 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 5:24(6)
T1: 0:40
Bike: 14:41(7)
Inter.: 20:45(6)
T2: 0:19
Run: 8:59(7)
REZULTAT: 30:03
Zaost.: +3:03
8 . 151 Ivanež Zarja
TK NOVO MESTO
Ženski SLO TK NOVO MESTO 100 5:58(9) 0:36 14:35(6) 21:09(7) 0:24 9:27(9) 31:00 +4:00 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 5:58(9)
T1: 0:36
Bike: 14:35(6)
Inter.: 21:09(7)
T2: 0:24
Run: 9:27(9)
REZULTAT: 31:00
Zaost.: +4:00
9 . 152 Valič Lia
TK Ajdovščina
Ženski SLO TK Ajdovščina 100 5:49(8) 0:38 15:19(9) 21:47(9) 0:29 9:14(8) 31:32 +4:31 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 5:49(8)
T1: 0:38
Bike: 15:19(9)
Inter.: 21:47(9)
T2: 0:29
Run: 9:14(8)
REZULTAT: 31:32
Zaost.: +4:31
10 . 155 Hrenko Gaja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 100 6:19(10) 0:31 15:28(10) 22:20(10) 0:24 9:52(10) 32:36 +5:36 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 6:19(10)
T1: 0:31
Bike: 15:28(10)
Inter.: 22:20(10)
T2: 0:24
Run: 9:52(10)
REZULTAT: 32:36
Zaost.: +5:36
KADETI-M
1 . 175 Pavlin Marcel
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 100 4:07(1) 0:24 10:07(1) 14:38(1) 0:25 7:45(6) 22:48 -- >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 4:07(1)
T1: 0:24
Bike: 10:07(1)
Inter.: 14:38(1)
T2: 0:25
Run: 7:45(6)
REZULTAT: 22:48
Zaost.: --
2 . 168 Mlakar Nace
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 100 4:32(4) 0:19 11:53(2) 16:46(3) 0:26 6:52(1) 24:04 +1:16 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 4:32(4)
T1: 0:19
Bike: 11:53(2)
Inter.: 16:46(3)
T2: 0:26
Run: 6:52(1)
REZULTAT: 24:04
Zaost.: +1:16
3 . 176 Vidmar Adam
TK Ajdovščina
Moški SLO TK Ajdovščina 100 4:29(3) 0:21 11:57(3) 16:48(4) 0:21 7:11(2) 24:20 +1:31 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 4:29(3)
T1: 0:21
Bike: 11:57(3)
Inter.: 16:48(4)
T2: 0:21
Run: 7:11(2)
REZULTAT: 24:20
Zaost.: +1:31
4 . 173 Korošec Žiga
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 100 4:10(2) 0:23 12:00(4) 16:33(2) 0:26 7:31(5) 24:31 +1:42 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 4:10(2)
T1: 0:23
Bike: 12:00(4)
Inter.: 16:33(2)
T2: 0:26
Run: 7:31(5)
REZULTAT: 24:31
Zaost.: +1:42
5 . 172 Zamida Mark
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 100 4:46(6) 0:33 12:27(6) 17:47(6) 0:19 7:20(3) 25:27 +2:38 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 4:46(6)
T1: 0:33
Bike: 12:27(6)
Inter.: 17:47(6)
T2: 0:19
Run: 7:20(3)
REZULTAT: 25:27
Zaost.: +2:38
6 . 171 Gašperič Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 4:38(5) 0:24 13:01(9) 18:04(7) 0:30 7:56(7) 26:31 +3:42 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 4:38(5)
T1: 0:24
Bike: 13:01(9)
Inter.: 18:04(7)
T2: 0:30
Run: 7:56(7)
REZULTAT: 26:31
Zaost.: +3:42
7 . 170 Martinšek Tian
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 100 5:55(11) 0:18 12:43(7) 18:56(9) 0:20 7:22(4) 26:39 +3:50 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 5:55(11)
T1: 0:18
Bike: 12:43(7)
Inter.: 18:56(9)
T2: 0:20
Run: 7:22(4)
REZULTAT: 26:39
Zaost.: +3:50
8 . 169 Čampa Matevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 100 4:59(8) 0:23 12:22(5) 17:44(5) 0:25 8:37(10) 26:46 +3:58 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 4:59(8)
T1: 0:23
Bike: 12:22(5)
Inter.: 17:44(5)
T2: 0:25
Run: 8:37(10)
REZULTAT: 26:46
Zaost.: +3:58
9 . 174 Bartelj Miha
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 100 5:24(9) 0:20 12:54(8) 18:39(8) 0:28 8:03(8) 27:11 +4:22 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 5:24(9)
T1: 0:20
Bike: 12:54(8)
Inter.: 18:39(8)
T2: 0:28
Run: 8:03(8)
REZULTAT: 27:11
Zaost.: +4:22
10 . 165 Cvelbar Jakob
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 100 5:32(10) 0:46 14:20(10) 20:39(11) 0:18 8:35(9) 29:33 +6:44 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 5:32(10)
T1: 0:46
Bike: 14:20(10)
Inter.: 20:39(11)
T2: 0:18
Run: 8:35(9)
REZULTAT: 29:33
Zaost.: +6:44
11 . 166 Medvedec Matija Stefan
TK Ajdovščina
Moški SLO TK Ajdovščina 100 4:58(7) 0:26 14:34(11) 19:58(10) 0:27 11:01(11) 31:27 +8:38 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 4:58(7)
T1: 0:26
Bike: 14:34(11)
Inter.: 19:58(10)
T2: 0:27
Run: 11:01(11)
REZULTAT: 31:27
Zaost.: +8:38
KADETINJE-Ž
1 . 180 Bezlaj Anja
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 100 4:19(1) 0:21 13:01(3) 17:43(3) 0:24 7:06(1) 25:14 -- >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 4:19(1)
T1: 0:21
Bike: 13:01(3)
Inter.: 17:43(3)
T2: 0:24
Run: 7:06(1)
REZULTAT: 25:14
Zaost.: --
2 . 181 Prelesnik Tinkara
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 100 4:34(2) 0:22 12:45(2) 17:42(2) 0:21 7:13(2) 25:16 +0:02 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 4:34(2)
T1: 0:22
Bike: 12:45(2)
Inter.: 17:42(2)
T2: 0:21
Run: 7:13(2)
REZULTAT: 25:16
Zaost.: +0:02
3 . 183 Valič Isa
TK Ajdovščina
Ženski SLO TK Ajdovščina 100 4:37(3) 0:25 12:38(1) 17:41(1) 0:21 7:37(3) 25:39 +0:25 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 4:37(3)
T1: 0:25
Bike: 12:38(1)
Inter.: 17:41(1)
T2: 0:21
Run: 7:37(3)
REZULTAT: 25:39
Zaost.: +0:25
4 . 182 Hrenko Erin
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 100 5:37(4) 0:35 14:07(4) 20:20(4) 0:21 9:00(4) 29:41 +4:27 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 5:37(4)
T1: 0:35
Bike: 14:07(4)
Inter.: 20:20(4)
T2: 0:21
Run: 9:00(4)
REZULTAT: 29:41
Zaost.: +4:27
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 184 Souidi Kristina
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 100 6:53(1) 0:38 13:28(1) 21:00(1) 0:22 8:23(1) 29:45 -- >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 6:53(1)
T1: 0:38
Bike: 13:28(1)
Inter.: 21:00(1)
T2: 0:22
Run: 8:23(1)
REZULTAT: 29:45
Zaost.: --
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 94 Bojanc Domen
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 100 9:31(3) 0:19 29:58(2) 39:49(2) 0:18 17:23(3) 57:31 -- >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 9:31(3)
T1: 0:19
Bike: 29:58(2)
Inter.: 39:49(2)
T2: 0:18
Run: 17:23(3)
REZULTAT: 57:31
Zaost.: --
2 . 12 Denša Ul
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 100 9:15(1) 0:17 30:15(5) 39:47(1) 0:25 17:22(2) 57:34 +0:03 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 9:15(1)
T1: 0:17
Bike: 30:15(5)
Inter.: 39:47(1)
T2: 0:25
Run: 17:22(2)
REZULTAT: 57:34
Zaost.: +0:03
3 . 83 Vimos Kocbek Nevan
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 100 9:39(4) 0:19 29:53(1) 39:52(4) 0:21 18:02(6) 58:16 +0:44 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 9:39(4)
T1: 0:19
Bike: 29:53(1)
Inter.: 39:52(4)
T2: 0:21
Run: 18:02(6)
REZULTAT: 58:16
Zaost.: +0:44
4 . 82 Verbič Črt
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 100 9:45(5) 0:17 30:20(7) 40:23(6) 0:23 17:51(4) 58:38 +1:06 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 9:45(5)
T1: 0:17
Bike: 30:20(7)
Inter.: 40:23(6)
T2: 0:23
Run: 17:51(4)
REZULTAT: 58:38
Zaost.: +1:06
5 . 63 Podgoršek Žiga
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 100 9:57(6) 0:17 30:10(4) 40:24(7) 0:17 18:20(7) 59:02 +1:31 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 9:57(6)
T1: 0:17
Bike: 30:10(4)
Inter.: 40:24(7)
T2: 0:17
Run: 18:20(7)
REZULTAT: 59:02
Zaost.: +1:31
6 . 44 Mamič Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 100 10:00(7) 0:17 30:04(3) 40:22(5) 0:19 18:34(8) 59:15 +1:44 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 10:00(7)
T1: 0:17
Bike: 30:04(3)
Inter.: 40:22(5)
T2: 0:19
Run: 18:34(8)
REZULTAT: 59:15
Zaost.: +1:44
7 . 56 Peterka Jan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 100 9:17(2) 0:16 30:16(6) 39:49(3) 0:19 19:51(10) 1:00:00 +2:29 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 9:17(2)
T1: 0:16
Bike: 30:16(6)
Inter.: 39:49(3)
T2: 0:19
Run: 19:51(10)
REZULTAT: 1:00:00
Zaost.: +2:29
8 . 87 Žagar Jurij
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 100 11:14(10) 0:24 30:25(9) 42:04(8) 0:25 17:59(5) 1:00:29 +2:57 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 11:14(10)
T1: 0:24
Bike: 30:25(9)
Inter.: 42:04(8)
T2: 0:25
Run: 17:59(5)
REZULTAT: 1:00:29
Zaost.: +2:57
9 . 13 Dolgan Tjaž
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 100 11:56(11) 0:19 31:42(10) 43:58(10) 0:29 16:55(1) 1:01:22 +3:51 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 11:56(11)
T1: 0:19
Bike: 31:42(10)
Inter.: 43:58(10)
T2: 0:29
Run: 16:55(1)
REZULTAT: 1:01:22
Zaost.: +3:51
10 . 88 Žagar Taj
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 100 11:13(9) 0:30 30:23(8) 42:06(9) 0:28 19:50(9) 1:02:25 +4:53 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 11:13(9)
T1: 0:30
Bike: 30:23(8)
Inter.: 42:06(9)
T2: 0:28
Run: 19:50(9)
REZULTAT: 1:02:25
Zaost.: +4:53
11 . 60 Pilih Arne
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 100 10:00(8) 0:21 33:41(12) 44:03(11) 0:26 22:23(13) 1:06:52 +9:20 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 10:00(8)
T1: 0:21
Bike: 33:41(12)
Inter.: 44:03(11)
T2: 0:26
Run: 22:23(13)
REZULTAT: 1:06:52
Zaost.: +9:20
12 . 49 Mišvelj Saš
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 100 11:59(13) 0:34 34:09(13) 46:43(13) 0:38 20:12(11) 1:07:34 +10:02 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 11:59(13)
T1: 0:34
Bike: 34:09(13)
Inter.: 46:43(13)
T2: 0:38
Run: 20:12(11)
REZULTAT: 1:07:34
Zaost.: +10:02
13 . 40 Majdič Luka
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 100 12:26(14) 0:21 32:20(11) 45:08(12) 0:25 22:17(12) 1:07:50 +10:19 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 12:26(14)
T1: 0:21
Bike: 32:20(11)
Inter.: 45:08(12)
T2: 0:25
Run: 22:17(12)
REZULTAT: 1:07:50
Zaost.: +10:19
14 . 71 Rifel Nejc
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 100 11:57(12) 0:23 36:54(14) 49:14(14) 0:30 25:39(14) 1:15:24 +17:52 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 11:57(12)
T1: 0:23
Bike: 36:54(14)
Inter.: 49:14(14)
T2: 0:30
Run: 25:39(14)
REZULTAT: 1:15:24
Zaost.: +17:52
DNF 54 Pavlin David Aljoša
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 100 10:10(16) 0:18 (-1) (-1) (-1) DNF >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 10:10(16)
T1: 0:18
Bike: (-1)
Inter.: (-1)
T2:
Run: (-1)
REZULTAT: DNF
Zaost.:
DNF 64 Podgoršek Nejc
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 100 10:17(17) 0:17 (-1) (-1) (-1) DNF >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 10:17(17)
T1: 0:17
Bike: (-1)
Inter.: (-1)
T2:
Run: (-1)
REZULTAT: DNF
Zaost.:
DNF 5 Borec Jaka
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 100 9:16(15) 0:25 (-1) (-1) (-1) DNF >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 9:16(15)
T1: 0:25
Bike: (-1)
Inter.: (-1)
T2:
Run: (-1)
REZULTAT: DNF
Zaost.:
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 100 Sraka Luna
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 100 (-1) (-1) (-1) (-1) 1:03:09 -- >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: (-1)
T1:
Bike: (-1)
Inter.: (-1)
T2:
Run: (-1)
REZULTAT: 1:03:09
Zaost.: --
2 . 104 Stres Tinkara
TK Ajdovščina
Ženski SLO TK Ajdovščina 100 10:34(2) 0:21 32:37(1) 43:33(1) 0:20 20:29(2) 1:04:23 +1:13 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 10:34(2)
T1: 0:21
Bike: 32:37(1)
Inter.: 43:33(1)
T2: 0:20
Run: 20:29(2)
REZULTAT: 1:04:23
Zaost.: +1:13
3 . 101 Navodnik Sara
TK Velenje
Ženski SLO TK Velenje 100 10:16(1) 0:22 32:56(2) 43:34(2) 0:22 22:46(3) 1:06:43 +3:33 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 10:16(1)
T1: 0:22
Bike: 32:56(2)
Inter.: 43:34(2)
T2: 0:22
Run: 22:46(3)
REZULTAT: 1:06:43
Zaost.: +3:33
4 . 103 Kržišnik Nika
TK Ajdovščina
Ženski SLO TK Ajdovščina 100 11:25(5) 0:21 37:21(7) 49:07(5) 0:26 22:58(4) 1:12:33 +9:23 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 11:25(5)
T1: 0:21
Bike: 37:21(7)
Inter.: 49:07(5)
T2: 0:26
Run: 22:58(4)
REZULTAT: 1:12:33
Zaost.: +9:23
5 . 125 Kotnik Zoja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 100 12:31(6) 0:27 36:38(4) 49:37(6) 0:30 24:09(5) 1:14:16 +11:06 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 12:31(6)
T1: 0:27
Bike: 36:38(4)
Inter.: 49:37(6)
T2: 0:30
Run: 24:09(5)
REZULTAT: 1:14:16
Zaost.: +11:06
6 . 102 Mikuž Maruša
TK Ajdovščina
Ženski SLO TK Ajdovščina 100 11:21(4) 0:25 37:20(6) 49:06(4) 0:26 25:49(6) 1:15:22 +12:12 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 11:21(4)
T1: 0:25
Bike: 37:20(6)
Inter.: 49:06(4)
T2: 0:26
Run: 25:49(6)
REZULTAT: 1:15:22
Zaost.: +12:12
7 . 116 Pilih Vita
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 100 11:05(3) 0:21 35:45(3) 47:12(3) 0:27 28:19(7) 1:15:59 +12:49 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 11:05(3)
T1: 0:21
Bike: 35:45(3)
Inter.: 47:12(3)
T2: 0:27
Run: 28:19(7)
REZULTAT: 1:15:59
Zaost.: +12:49
DNF 106 Bezlaj Eva
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 100 19:30(7) 0:35 37:10(5) 57:16(7) 0:34 15:34(1) 1:13:25 +10:15 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 19:30(7)
T1: 0:35
Bike: 37:10(5)
Inter.: 57:16(7)
T2: 0:34
Run: 15:34(1)
REZULTAT: 1:13:25
Zaost.: +10:15
DNF 117 Bartol Monika
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 100 11:01(8) 0:23 33:25(8) 44:51(8) 0:22 (-1) DNF >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 11:01(8)
T1: 0:23
Bike: 33:25(8)
Inter.: 44:51(8)
T2: 0:22
Run: (-1)
REZULTAT: DNF
Zaost.:
ČLANI 1-M
1 . 95 Bojanc Klemen
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 100 9:41(3) 0:16 29:49(1) 39:46(1) 0:21 16:07(1) 56:15 -- >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 9:41(3)
T1: 0:16
Bike: 29:49(1)
Inter.: 39:46(1)
T2: 0:21
Run: 16:07(1)
REZULTAT: 56:15
Zaost.: --
2 . 46 Medved Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 100 9:24(2) 0:17 30:04(2) 39:47(2) 0:18 16:29(2) 56:34 +0:18 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 9:24(2)
T1: 0:17
Bike: 30:04(2)
Inter.: 39:47(2)
T2: 0:18
Run: 16:29(2)
REZULTAT: 56:34
Zaost.: +0:18
3 . 32 Kosovel Luka
TK Ajdovščina
Moški SLO TK Ajdovščina 100 9:55(4) 0:22 30:06(3) 40:24(4) 0:24 16:39(3) 57:27 +1:11 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 9:55(4)
T1: 0:22
Bike: 30:06(3)
Inter.: 40:24(4)
T2: 0:24
Run: 16:39(3)
REZULTAT: 57:27
Zaost.: +1:11
4 . 11 Dečman Matej
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 100 9:14(1) 0:21 30:22(4) 39:58(3) 0:22 19:01(7) 59:22 +3:07 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 9:14(1)
T1: 0:21
Bike: 30:22(4)
Inter.: 39:58(3)
T2: 0:22
Run: 19:01(7)
REZULTAT: 59:22
Zaost.: +3:07
5 . 52 Nunar Matevž
Moški SLO 11:14(6) 0:26 30:25(5) 42:06(5) 0:39 17:05(4) 59:50 +3:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 11:14(6)
T1: 0:26
Bike: 30:25(5)
Inter.: 42:06(5)
T2: 0:39
Run: 17:05(4)
REZULTAT: 59:50
Zaost.: +3:35
6 . 35 Križan Peter
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 100 11:18(7) 0:23 30:26(6) 42:08(6) 0:26 18:38(5) 1:01:12 +4:56 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 11:18(7)
T1: 0:23
Bike: 30:26(6)
Inter.: 42:08(6)
T2: 0:26
Run: 18:38(5)
REZULTAT: 1:01:12
Zaost.: +4:56
7 . 4 Bone Marko
TK Ajdovščina
Moški SLO TK Ajdovščina 100 12:18(10) 0:19 32:03(9) 44:41(8) 0:21 18:54(6) 1:03:57 +7:41 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 12:18(10)
T1: 0:19
Bike: 32:03(9)
Inter.: 44:41(8)
T2: 0:21
Run: 18:54(6)
REZULTAT: 1:03:57
Zaost.: +7:41
8 . 62 Podbevšek Žiga
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 100 11:46(9) 0:21 31:53(8) 44:00(7) 0:25 21:32(10) 1:05:58 +9:42 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 11:46(9)
T1: 0:21
Bike: 31:53(8)
Inter.: 44:00(7)
T2: 0:25
Run: 21:32(10)
REZULTAT: 1:05:58
Zaost.: +9:42
9 . 76 Šobar Primož
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 100 11:12(5) 0:32 33:07(10) 44:52(10) 0:35 21:17(9) 1:06:45 +10:29 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 11:12(5)
T1: 0:32
Bike: 33:07(10)
Inter.: 44:52(10)
T2: 0:35
Run: 21:17(9)
REZULTAT: 1:06:45
Zaost.: +10:29
10 . 22 Höfferle Jakob
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 100 12:53(11) 0:24 31:27(7) 44:45(9) 0:31 22:34(14) 1:07:50 +11:35 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 12:53(11)
T1: 0:24
Bike: 31:27(7)
Inter.: 44:45(9)
T2: 0:31
Run: 22:34(14)
REZULTAT: 1:07:50
Zaost.: +11:35
11 . 16 Gerič Jaka
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 100 11:43(8) 0:24 34:32(12) 46:40(11) 0:24 22:10(12) 1:09:15 +12:59 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 11:43(8)
T1: 0:24
Bike: 34:32(12)
Inter.: 46:40(11)
T2: 0:24
Run: 22:10(12)
REZULTAT: 1:09:15
Zaost.: +12:59
12 . 80 Urbanc Rok
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2002TZS560 14:19(12) 0:27 34:18(11) 49:05(12) 0:27 23:38(15) 1:13:11 +16:55 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2002TZS560
Plavanje: 14:19(12)
T1: 0:27
Bike: 34:18(11)
Inter.: 49:05(12)
T2: 0:27
Run: 23:38(15)
REZULTAT: 1:13:11
Zaost.: +16:55
13 . 19 Gor Tilen
10 PEHP
Moški SLO 10 PEHP 14:23(13) 0:39 36:29(14) 51:32(13) 0:42 22:25(13) 1:14:39 +18:23 >
Klub 10 PEHP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 14:23(13)
T1: 0:39
Bike: 36:29(14)
Inter.: 51:32(13)
T2: 0:42
Run: 22:25(13)
REZULTAT: 1:14:39
Zaost.: +18:23
14 . 96 Grahor Blaž
Moški SLO 18:16(14) 0:46 35:14(13) 54:17(14) 0:56 20:04(8) 1:15:18 +19:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 18:16(14)
T1: 0:46
Bike: 35:14(13)
Inter.: 54:17(14)
T2: 0:56
Run: 20:04(8)
REZULTAT: 1:15:18
Zaost.: +19:02
15 . 30 Kocjančič Jani
ŠD 3Šport
Moški SLO ŠD 3Šport 19:09(15) 1:11 40:58(15) 1:01:19(15) 0:57 22:09(11) 1:24:25 +28:10 >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 19:09(15)
T1: 1:11
Bike: 40:58(15)
Inter.: 1:01:19(15)
T2: 0:57
Run: 22:09(11)
REZULTAT: 1:24:25
Zaost.: +28:10
ČLANICE 1-Ž
1 . 118 Vrtačič Tjaša
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 100 10:12(1) 0:18 33:00(2) 43:31(1) 0:20 19:39(1) 1:03:31 -- >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 10:12(1)
T1: 0:18
Bike: 33:00(2)
Inter.: 43:31(1)
T2: 0:20
Run: 19:39(1)
REZULTAT: 1:03:31
Zaost.: --
2 . 122 Klemenc Maruša
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 100 10:39(2) 0:18 32:34(1) 43:32(2) 0:18 22:35(4) 1:06:26 +2:55 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 10:39(2)
T1: 0:18
Bike: 32:34(1)
Inter.: 43:32(2)
T2: 0:18
Run: 22:35(4)
REZULTAT: 1:06:26
Zaost.: +2:55
3 . 119 Marič Alja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 100 11:04(3) 0:21 33:25(3) 44:51(3) 0:24 22:32(3) 1:07:48 +4:16 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 11:04(3)
T1: 0:21
Bike: 33:25(3)
Inter.: 44:51(3)
T2: 0:24
Run: 22:32(3)
REZULTAT: 1:07:48
Zaost.: +4:16
4 . 120 Peterka Monika
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 100 14:06(4) 0:20 36:58(4) 51:25(4) 0:23 20:33(2) 1:12:22 +8:51 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 14:06(4)
T1: 0:20
Bike: 36:58(4)
Inter.: 51:25(4)
T2: 0:23
Run: 20:33(2)
REZULTAT: 1:12:22
Zaost.: +8:51
5 . 121 Jesenovec Tina
10 PEHP
Ženski SLO 10 PEHP 18:46(5) 1:01 40:10(5) 59:57(5) 0:39 23:18(5) 1:23:55 +20:24 >
Klub 10 PEHP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 18:46(5)
T1: 1:01
Bike: 40:10(5)
Inter.: 59:57(5)
T2: 0:39
Run: 23:18(5)
REZULTAT: 1:23:55
Zaost.: +20:24
ČLANI 2-M
1 . 41 Majdič Jure
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 100 10:02(1) 0:20 29:57(1) 40:21(1) 0:21 18:36(1) 59:19 -- >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 10:02(1)
T1: 0:20
Bike: 29:57(1)
Inter.: 40:21(1)
T2: 0:21
Run: 18:36(1)
REZULTAT: 59:19
Zaost.: --
2 . 55 Petelinšek Amadej
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 100 10:36(2) 0:22 31:04(3) 42:03(2) 0:23 19:24(2) 1:01:51 +2:31 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 10:36(2)
T1: 0:22
Bike: 31:04(3)
Inter.: 42:03(2)
T2: 0:23
Run: 19:24(2)
REZULTAT: 1:01:51
Zaost.: +2:31
3 . 84 Vrhunc Tilen
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 100 13:03(3) 0:21 33:03(5) 46:28(3) 0:43 20:18(3) 1:07:30 +8:11 >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 13:03(3)
T1: 0:21
Bike: 33:03(5)
Inter.: 46:28(3)
T2: 0:43
Run: 20:18(3)
REZULTAT: 1:07:30
Zaost.: +8:11
4 . 77 Štrus Luka
CVŠ
Moški SLO CVŠ 13:31(4) 0:27 32:30(4) 46:29(4) 0:25 22:12(8) 1:09:07 +9:48 >
Klub CVŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 13:31(4)
T1: 0:27
Bike: 32:30(4)
Inter.: 46:29(4)
T2: 0:25
Run: 22:12(8)
REZULTAT: 1:09:07
Zaost.: +9:48
5 . 33 Krajnc Danijel
ŠD 3Šport
Moški SLO ŠD 3Šport 2022TZS567 16:30(10) 0:25 31:00(2) 47:56(5) 0:40 21:38(6) 1:10:15 +10:55 >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS567
Plavanje: 16:30(10)
T1: 0:25
Bike: 31:00(2)
Inter.: 47:56(5)
T2: 0:40
Run: 21:38(6)
REZULTAT: 1:10:15
Zaost.: +10:55
6 . 3 Bauer Nejc
TK OLIMPIJA
Moški SLO TK OLIMPIJA 100 14:16(6) 0:53 33:53(6) 49:02(6) 1:01 20:47(4) 1:10:51 +11:31 >
Klub TK OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 14:16(6)
T1: 0:53
Bike: 33:53(6)
Inter.: 49:02(6)
T2: 1:01
Run: 20:47(4)
REZULTAT: 1:10:51
Zaost.: +11:31
7 . 89 žilavec Gašper
GOZILLA.SI
Moški SLO GOZILLA.SI 15:30(8) 0:49 34:57(8) 51:17(8) 0:47 22:05(7) 1:14:09 +14:50 >
Klub GOZILLA.SI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 15:30(8)
T1: 0:49
Bike: 34:57(8)
Inter.: 51:17(8)
T2: 0:47
Run: 22:05(7)
REZULTAT: 1:14:09
Zaost.: +14:50
8 . 58 Petrovič Sašo
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 13:31(5) 0:41 36:32(9) 50:44(7) 0:45 23:30(10) 1:15:00 +15:41 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 13:31(5)
T1: 0:41
Bike: 36:32(9)
Inter.: 50:44(7)
T2: 0:45
Run: 23:30(10)
REZULTAT: 1:15:00
Zaost.: +15:41
9 . 70 Radojčič Nejc
PLAJATEAM
Moški SLO PLAJATEAM 17:32(11) 1:33 34:04(7) 53:10(9) 1:31 21:09(5) 1:15:50 +16:31 >
Klub PLAJATEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 17:32(11)
T1: 1:33
Bike: 34:04(7)
Inter.: 53:10(9)
T2: 1:31
Run: 21:09(5)
REZULTAT: 1:15:50
Zaost.: +16:31
10 . 75 škerjanc Peter
15. PVL
Moški SLO 15. PVL 15:38(9) 1:11 37:39(10) 54:28(10) 0:24 22:36(9) 1:17:29 +18:09 >
Klub 15. PVL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 15:38(9)
T1: 1:11
Bike: 37:39(10)
Inter.: 54:28(10)
T2: 0:24
Run: 22:36(9)
REZULTAT: 1:17:29
Zaost.: +18:09
11 . 68 Prelec Marko
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 14:41(7) 1:26 44:53(11) 1:01:01(11) 0:33 27:51(11) 1:29:25 +30:06 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 14:41(7)
T1: 1:26
Bike: 44:53(11)
Inter.: 1:01:01(11)
T2: 0:33
Run: 27:51(11)
REZULTAT: 1:29:25
Zaost.: +30:06
ČLANICE 2-Ž
1 . 108 Dolinar Majdič Simona
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 100 11:02(1) 0:24 33:24(1) 44:51(1) 0:24 20:24(1) 1:05:39 -- >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 11:02(1)
T1: 0:24
Bike: 33:24(1)
Inter.: 44:51(1)
T2: 0:24
Run: 20:24(1)
REZULTAT: 1:05:39
Zaost.: --
2 . 109 Žvokelj Klara
132. GORP
Ženski SLO 132. GORP 19:46(2) 1:19 40:38(2) 1:01:44(2) 1:17 28:54(2) 1:31:56 +26:16 >
Klub 132. GORP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 19:46(2)
T1: 1:19
Bike: 40:38(2)
Inter.: 1:01:44(2)
T2: 1:17
Run: 28:54(2)
REZULTAT: 1:31:56
Zaost.: +26:16
VETERANI 1-M
1 . 48 Mihelič Dejan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 100 12:52(1) 0:26 32:58(2) 46:17(1) 0:36 19:57(1) 1:06:50 -- >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 12:52(1)
T1: 0:26
Bike: 32:58(2)
Inter.: 46:17(1)
T2: 0:36
Run: 19:57(1)
REZULTAT: 1:06:50
Zaost.: --
2 . 47 Meh Jure
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 100 14:18(4) 0:26 31:46(1) 46:30(2) 0:26 21:36(5) 1:08:33 +1:42 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 14:18(4)
T1: 0:26
Bike: 31:46(1)
Inter.: 46:30(2)
T2: 0:26
Run: 21:36(5)
REZULTAT: 1:08:33
Zaost.: +1:42
3 . 9 Ciglar Mitja
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 100 13:05(2) 0:28 33:05(3) 46:39(3) 0:53 21:15(3) 1:08:47 +1:56 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 13:05(2)
T1: 0:28
Bike: 33:05(3)
Inter.: 46:39(3)
T2: 0:53
Run: 21:15(3)
REZULTAT: 1:08:47
Zaost.: +1:56
4 . 37 Lepojič Sašo
Team BTS Company
Moški SLO Team BTS Company 100 14:20(5) 0:41 34:04(7) 49:05(4) 0:37 21:09(2) 1:10:52 +4:02 >
Klub Team BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 14:20(5)
T1: 0:41
Bike: 34:04(7)
Inter.: 49:05(4)
T2: 0:37
Run: 21:09(2)
REZULTAT: 1:10:52
Zaost.: +4:02
5 . 53 Paternoster Matevž
PLAJATEAM
Moški SLO PLAJATEAM 14:50(7) 0:23 33:52(5) 49:06(5) 0:38 21:53(6) 1:11:37 +4:46 >
Klub PLAJATEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 14:50(7)
T1: 0:23
Bike: 33:52(5)
Inter.: 49:06(5)
T2: 0:38
Run: 21:53(6)
REZULTAT: 1:11:37
Zaost.: +4:46
6 . 50 Močivnik Jure
10 PEHP
Moški SLO 10 PEHP 19:07(10) 0:52 33:56(6) 53:56(10) 0:38 21:16(4) 1:15:52 +9:01 >
Klub 10 PEHP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 19:07(10)
T1: 0:52
Bike: 33:56(6)
Inter.: 53:56(10)
T2: 0:38
Run: 21:16(4)
REZULTAT: 1:15:52
Zaost.: +9:01
7 . 67 Pregelj Matej
Moški SLO 16:46(9) 1:12 33:08(4) 51:08(6) 1:07 23:42(7) 1:15:57 +9:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 16:46(9)
T1: 1:12
Bike: 33:08(4)
Inter.: 51:08(6)
T2: 1:07
Run: 23:42(7)
REZULTAT: 1:15:57
Zaost.: +9:06
8 . 85 Zimic Mitja
132. GORP
Moški SLO 132. GORP 16:03(8) 1:29 35:30(8) 53:03(7) 0:51 26:27(9) 1:20:22 +13:31 >
Klub 132. GORP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 16:03(8)
T1: 1:29
Bike: 35:30(8)
Inter.: 53:03(7)
T2: 0:51
Run: 26:27(9)
REZULTAT: 1:20:22
Zaost.: +13:31
9 . 61 Plahutnik Jaka
PLAJA TEAM
Moški SLO PLAJA TEAM 14:46(6) 0:48 37:37(10) 53:12(8) 1:25 25:53(8) 1:20:31 +13:40 >
Klub PLAJA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 14:46(6)
T1: 0:48
Bike: 37:37(10)
Inter.: 53:12(8)
T2: 1:25
Run: 25:53(8)
REZULTAT: 1:20:31
Zaost.: +13:40
10 . 92 BAŠ David
SV; n.n.
Moški SLO SV; n.n. 100 13:44(3) 1:54 37:36(9) 53:15(9) 0:37 28:34(10) 1:22:28 +15:37 >
Klub SV; n.n.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 13:44(3)
T1: 1:54
Bike: 37:36(9)
Inter.: 53:15(9)
T2: 0:37
Run: 28:34(10)
REZULTAT: 1:22:28
Zaost.: +15:37
VETERANKE 1-Ž
1 . 113 Štrovs Anja
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 100 10:55(1) 0:55 37:24(2) 49:15(1) 1:07 23:08(2) 1:13:31 -- >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 10:55(1)
T1: 0:55
Bike: 37:24(2)
Inter.: 49:15(1)
T2: 1:07
Run: 23:08(2)
REZULTAT: 1:13:31
Zaost.: --
2 . 110 PITMIC JASMINA VOJSKA
EKIS
Ženski SLO EKIS 16:46(2) 0:52 36:23(1) 54:01(2) 0:42 20:29(1) 1:15:13 +1:42 >
Klub EKIS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 16:46(2)
T1: 0:52
Bike: 36:23(1)
Inter.: 54:01(2)
T2: 0:42
Run: 20:29(1)
REZULTAT: 1:15:13
Zaost.: +1:42
3 . 112 Flerin Drevenšek Mojca
132. GORP
Ženski SLO 132. GORP 20:00(3) 0:50 37:30(3) 58:22(3) 0:33 23:39(3) 1:22:34 +9:03 >
Klub 132. GORP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 20:00(3)
T1: 0:50
Bike: 37:30(3)
Inter.: 58:22(3)
T2: 0:33
Run: 23:39(3)
REZULTAT: 1:22:34
Zaost.: +9:03
VETERANI 2-M
1 . 51 Mori Mitja
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 100 10:22(1) 0:19 29:38(1) 40:20(1) 0:25 20:47(3) 1:01:33 -- >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 10:22(1)
T1: 0:19
Bike: 29:38(1)
Inter.: 40:20(1)
T2: 0:25
Run: 20:47(3)
REZULTAT: 1:01:33
Zaost.: --
2 . 74 Sajevec Peter
RB 1. BR
Moški SLO RB 1. BR 12:44(3) 0:19 31:45(2) 44:48(2) 0:24 18:23(1) 1:03:36 +2:02 >
Klub RB 1. BR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 12:44(3)
T1: 0:19
Bike: 31:45(2)
Inter.: 44:48(2)
T2: 0:24
Run: 18:23(1)
REZULTAT: 1:03:36
Zaost.: +2:02
3 . 69 Radivojević Aleksander
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 100 12:19(2) 0:25 32:05(4) 44:50(3) 0:30 21:14(4) 1:06:34 +5:01 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 12:19(2)
T1: 0:25
Bike: 32:05(4)
Inter.: 44:50(3)
T2: 0:30
Run: 21:14(4)
REZULTAT: 1:06:34
Zaost.: +5:01
4 . 78 Šuligoj Gorazd
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 100 13:59(4) 0:31 32:01(3) 46:31(4) 0:33 20:04(2) 1:07:09 +5:36 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 13:59(4)
T1: 0:31
Bike: 32:01(3)
Inter.: 46:31(4)
T2: 0:33
Run: 20:04(2)
REZULTAT: 1:07:09
Zaost.: +5:36
5 . 59 Petrović Radovan
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 18:18(7) 1:10 35:52(5) 55:21(7) 1:11 22:07(5) 1:18:40 +17:06 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 18:18(7)
T1: 1:10
Bike: 35:52(5)
Inter.: 55:21(7)
T2: 1:11
Run: 22:07(5)
REZULTAT: 1:18:40
Zaost.: +17:06
6 . 98 Zupančič Martin
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 100 16:17(6) 0:41 36:26(6) 53:25(5) 0:42 25:13(6) 1:19:20 +17:46 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 16:17(6)
T1: 0:41
Bike: 36:26(6)
Inter.: 53:25(5)
T2: 0:42
Run: 25:13(6)
REZULTAT: 1:19:20
Zaost.: +17:46
7 . 31 Kocjančič Simon
SD CENTAVER
Moški SLO SD CENTAVER 14:35(5) 0:37 38:13(8) 53:25(6) 1:05 32:34(8) 1:27:05 +25:31 >
Klub SD CENTAVER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 14:35(5)
T1: 0:37
Bike: 38:13(8)
Inter.: 53:25(6)
T2: 1:05
Run: 32:34(8)
REZULTAT: 1:27:05
Zaost.: +25:31
8 . 86 Zupanc Blaž
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 100 22:31(8) 1:04 37:41(7) 1:01:17(8) 0:43 28:21(7) 1:30:22 +28:48 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 22:31(8)
T1: 1:04
Bike: 37:41(7)
Inter.: 1:01:17(8)
T2: 0:43
Run: 28:21(7)
REZULTAT: 1:30:22
Zaost.: +28:48
VETERANKE 2-Ž
1 . 123 Pilih Jana
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 100 17:10(1) 0:44 38:10(1) 56:05(1) 0:43 25:28(1) 1:22:16 -- >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Plavanje: 17:10(1)
T1: 0:44
Bike: 38:10(1)
Inter.: 56:05(1)
T2: 0:43
Run: 25:28(1)
REZULTAT: 1:22:16
Zaost.: --
VETERANI 3-M
1 . 25 Kepic Uros
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 100 13:37(1) 0:36 32:13(1) 46:27(1) 0:29 19:57(1) 1:06:52 -- >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 13:37(1)
T1: 0:36
Bike: 32:13(1)
Inter.: 46:27(1)
T2: 0:29
Run: 19:57(1)
REZULTAT: 1:06:52
Zaost.: --
2 . 2 Arbajter Iztok
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 100 15:53(2) 0:34 34:00(2) 50:27(2) 0:33 20:15(2) 1:11:16 +4:23 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 15:53(2)
T1: 0:34
Bike: 34:00(2)
Inter.: 50:27(2)
T2: 0:33
Run: 20:15(2)
REZULTAT: 1:11:16
Zaost.: +4:23
3 . 23 Jurić Miroslav
Moški SLO 23:50(3) 1:26 38:35(3) 1:03:52(3) 1:29 23:57(3) 1:29:19 +22:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 23:50(3)
T1: 1:26
Bike: 38:35(3)
Inter.: 1:03:52(3)
T2: 1:29
Run: 23:57(3)
REZULTAT: 1:29:19
Zaost.: +22:26
DNF 36 Kromar Damijan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 100 13:30(4) (-1) (-1) (-1) DNF >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 13:30(4)
T1:
Bike: (-1)
Inter.: (-1)
T2:
Run: (-1)
REZULTAT: DNF
Zaost.:
VETERANKE 3-M
1 . 115 Balek Melita
PSSV
Moški SLO PSSV 24:04(1) 1:33 39:09(1) 1:04:47(1) 1:04 30:10(1) 1:36:02 -- >
Klub PSSV
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 24:04(1)
T1: 1:33
Bike: 39:09(1)
Inter.: 1:04:47(1)
T2: 1:04
Run: 30:10(1)
REZULTAT: 1:36:02
Zaost.: --
VETERANI 4-M
1 . 24 KAMPJUT GREGOR
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 14:52(4) 1:10 32:06(2) 48:08(2) 0:37 22:22(1) 1:11:07 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 14:52(4)
T1: 1:10
Bike: 32:06(2)
Inter.: 48:08(2)
T2: 0:37
Run: 22:22(1)
REZULTAT: 1:11:07
Zaost.: --
2 . 81 Velepec Jure
ŠPE
Moški SLO ŠPE 14:27(2) 0:23 31:41(1) 46:32(1) 0:31 24:04(3) 1:11:07 +0:00 >
Klub ŠPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 14:27(2)
T1: 0:23
Bike: 31:41(1)
Inter.: 46:32(1)
T2: 0:31
Run: 24:04(3)
REZULTAT: 1:11:07
Zaost.: +0:00
3 . 45 Martič Zvezdan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 100 13:23(1) 0:26 35:10(3) 49:00(3) 0:35 23:09(2) 1:12:44 +1:36 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 13:23(1)
T1: 0:26
Bike: 35:10(3)
Inter.: 49:00(3)
T2: 0:35
Run: 23:09(2)
REZULTAT: 1:12:44
Zaost.: +1:36
4 . 65 Prah Andrej
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 100 14:32(3) 0:57 37:33(6) 53:02(4) 1:26 25:10(5) 1:19:39 +8:31 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 14:32(3)
T1: 0:57
Bike: 37:33(6)
Inter.: 53:02(4)
T2: 1:26
Run: 25:10(5)
REZULTAT: 1:19:39
Zaost.: +8:31
5 . 18 Golob Matjaz
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 100 18:45(7) 1:31 37:18(5) 57:34(6) 1:05 24:41(4) 1:23:21 +12:13 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 18:45(7)
T1: 1:31
Bike: 37:18(5)
Inter.: 57:34(6)
T2: 1:05
Run: 24:41(4)
REZULTAT: 1:23:21
Zaost.: +12:13
6 . 97 Sikošek Edo
Moški SLO 16:37(5) 1:37 39:10(8) 57:25(5) 1:11 25:25(6) 1:24:02 +12:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 16:37(5)
T1: 1:37
Bike: 39:10(8)
Inter.: 57:25(5)
T2: 1:11
Run: 25:25(6)
REZULTAT: 1:24:02
Zaost.: +12:54
7 . 42 Makovec Igor
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 100 20:58(8) 0:54 37:13(4) 59:06(8) 1:06 29:09(7) 1:29:22 +18:14 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 20:58(8)
T1: 0:54
Bike: 37:13(4)
Inter.: 59:06(8)
T2: 1:06
Run: 29:09(7)
REZULTAT: 1:29:22
Zaost.: +18:14
8 . 91 Klančar Bane
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 100 18:22(6) 1:47 38:55(7) 59:04(7) 1:13 30:52(8) 1:31:10 +20:02 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 18:22(6)
T1: 1:47
Bike: 38:55(7)
Inter.: 59:04(7)
T2: 1:13
Run: 30:52(8)
REZULTAT: 1:31:10
Zaost.: +20:02
VETERANI 5-M
1 . 57 Petrič Slavko
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM 100 12:18(1) 0:38 32:03(1) 45:00(1) 0:58 23:46(1) 1:09:45 -- >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 12:18(1)
T1: 0:38
Bike: 32:03(1)
Inter.: 45:00(1)
T2: 0:58
Run: 23:46(1)
REZULTAT: 1:09:45
Zaost.: --
2 . 17 Godnic Paolo
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 100 15:29(2) 1:06 35:45(2) 52:21(2) 0:48 26:02(2) 1:19:12 +9:27 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 15:29(2)
T1: 1:06
Bike: 35:45(2)
Inter.: 52:21(2)
T2: 0:48
Run: 26:02(2)
REZULTAT: 1:19:12
Zaost.: +9:27
3 . 28 Knap Bojan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 100 19:20(3) 0:35 39:19(3) 59:15(3) 1:21 32:12(4) 1:32:48 +23:03 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 19:20(3)
T1: 0:35
Bike: 39:19(3)
Inter.: 59:15(3)
T2: 1:21
Run: 32:12(4)
REZULTAT: 1:32:48
Zaost.: +23:03
4 . 43 Maksl Franc
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 100 26:25(4) 1:42 40:49(4) 1:08:57(4) 0:28 30:15(3) 1:39:40 +29:55 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 26:25(4)
T1: 1:42
Bike: 40:49(4)
Inter.: 1:08:57(4)
T2: 0:28
Run: 30:15(3)
REZULTAT: 1:39:40
Zaost.: +29:55
VETERANI 6-M
1 . 1 Aćimović Radovan
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 100 17:28(1) 0:53 36:36(1) 54:57(1) 0:48 24:27(1) 1:20:13 -- >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 17:28(1)
T1: 0:53
Bike: 36:36(1)
Inter.: 54:57(1)
T2: 0:48
Run: 24:27(1)
REZULTAT: 1:20:13
Zaost.: --
2 . 34 Kravos Roberto
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 100 20:29(3) 1:42 40:29(2) 1:02:40(2) 0:36 30:37(2) 1:33:54 +13:41 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 20:29(3)
T1: 1:42
Bike: 40:29(2)
Inter.: 1:02:40(2)
T2: 0:36
Run: 30:37(2)
REZULTAT: 1:33:54
Zaost.: +13:41
3 . 14 Dreossi Giuseppe
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 100 19:45(2) 1:29 45:25(3) 1:06:39(3) 1:18 34:02(3) 1:42:01 +21:48 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 19:45(2)
T1: 1:29
Bike: 45:25(3)
Inter.: 1:06:39(3)
T2: 1:18
Run: 34:02(3)
REZULTAT: 1:42:01
Zaost.: +21:48
VETERANI 7-M
1 . 26 Kermelj Stanislav
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 100 18:50(1) 1:38 40:49(1) 1:01:18(1) 0:45 29:56(1) 1:32:00 -- >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Plavanje: 18:50(1)
T1: 1:38
Bike: 40:49(1)
Inter.: 1:01:18(1)
T2: 0:45
Run: 29:56(1)
REZULTAT: 1:32:00
Zaost.: --

Komentarji

 

Mobile content