Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Triatlon Ljubljana 27.8.- 28.8.2022

Triatlon Tekma:Triatlon Ljubljana 27.8.- 28.8.2022 Datum:28.08.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi RaceTime _empty_ Več
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 37 Mori Maks
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS316 03:57 (0:23) 09:28 (0:53) 03:30 0:18:13 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS316
Časi: 03:57 (0:23) 09:28 (0:53) 03:30
RaceTime: 0:18:13
_empty_:
2 . 31 Navodnik Grega
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2022TZS025 03:47 (0:27) 09:56 (0:50) 03:15 0:18:17 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS025
Časi: 03:47 (0:27) 09:56 (0:50) 03:15
RaceTime: 0:18:17
_empty_:
3 . 38 Lučovnik Gaber
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS306 03:48 (0:23) 09:29 (0:53) 03:47 0:18:23 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS306
Časi: 03:48 (0:23) 09:29 (0:53) 03:47
RaceTime: 0:18:23
_empty_:
4 . 49 Mlakar Jaka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2022TZS367 04:03 (0:25) 09:38 (0:51) 03:36 0:18:35 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS367
Časi: 04:03 (0:25) 09:38 (0:51) 03:36
RaceTime: 0:18:35
_empty_:
5 . 50 Klemen Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2022TZS361 04:04 (0:25) 09:42 (0:57) 04:00 0:19:09 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS361
Časi: 04:04 (0:25) 09:42 (0:57) 04:00
RaceTime: 0:19:09
_empty_:
6 . 45 Lovrenčič Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS180 04:10 (0:36) 09:52 (0:51) 03:43 0:19:13 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS180
Časi: 04:10 (0:36) 09:52 (0:51) 03:43
RaceTime: 0:19:13
_empty_:
7 . 42 Jarc Tine
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 2022TZS503 04:49 (0:24) 09:32 (0:54) 03:38 0:19:19 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS503
Časi: 04:49 (0:24) 09:32 (0:54) 03:38
RaceTime: 0:19:19
_empty_:
8 . 51 Kojc Mark
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2022TZS478 04:09 (0:29) 10:02 (0:58) 03:50 0:19:30 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS478
Časi: 04:09 (0:29) 10:02 (0:58) 03:50
RaceTime: 0:19:30
_empty_:
9 . 44 Seliškar Lovro
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS167 04:14 (0:31) 09:52 (0:52) 04:16 0:19:47 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS167
Časi: 04:14 (0:31) 09:52 (0:52) 04:16
RaceTime: 0:19:47
_empty_:
10 . 33 Prelesnik France
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2022TZS391 04:17 (0:35) 10:09 (0:55) 04:02 0:20:00 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS391
Časi: 04:17 (0:35) 10:09 (0:55) 04:02
RaceTime: 0:20:00
_empty_:
11 . 35 Rihar Val
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS327 03:54 (0:28) 09:44 (1:03) 05:16 0:20:27 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS327
Časi: 03:54 (0:28) 09:44 (1:03) 05:16
RaceTime: 0:20:27
_empty_:
12 . 32 Slapničar Matija
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS348 04:33 (0:36) 10:16 (0:56) 04:07 0:20:30 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS348
Časi: 04:33 (0:36) 10:16 (0:56) 04:07
RaceTime: 0:20:30
_empty_:
13 . 46 Grabić Vid
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS169 04:52 (0:34) 09:57 (0:50) 04:32 0:20:48 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS169
Časi: 04:52 (0:34) 09:57 (0:50) 04:32
RaceTime: 0:20:48
_empty_:
14 . 34 Slanič Nino
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS332 04:48 (0:37) 10:07 (1:26) 04:19 0:21:19 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS332
Časi: 04:48 (0:37) 10:07 (1:26) 04:19
RaceTime: 0:21:19
_empty_:
15 . 39 Jurman Bine
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS297 05:08 (0:31) 10:33 (1:01) 04:14 0:21:30 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS297
Časi: 05:08 (0:31) 10:33 (1:01) 04:14
RaceTime: 0:21:30
_empty_:
16 . 36 Podobnik Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS323 04:43 (0:32) 10:28 (1:11) 04:39 0:21:35 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS323
Časi: 04:43 (0:32) 10:28 (1:11) 04:39
RaceTime: 0:21:35
_empty_:
17 . 48 Ogrin Juš
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2022TZS537 04:56 (0:35) 10:43 (1:08) 04:39 0:22:04 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS537
Časi: 04:56 (0:35) 10:43 (1:08) 04:39
RaceTime: 0:22:04
_empty_:
18 . 47 Pajek Ažbe
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2022TZS379 04:53 (0:45) 10:45 (1:06) 04:44 0:22:15 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS379
Časi: 04:53 (0:45) 10:45 (1:06) 04:44
RaceTime: 0:22:15
_empty_:
19 . 43 Potrč Tilen
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2022TZS558 04:47 (1:01) 10:38 (1:16) 04:52 0:22:36 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS558
Časi: 04:47 (1:01) 10:38 (1:16) 04:52
RaceTime: 0:22:36
_empty_:
20 . 40 Istenič Luka
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS294 05:19 (0:34) 10:57 (0:58) 05:51 0:23:40 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS294
Časi: 05:19 (0:34) 10:57 (0:58) 05:51
RaceTime: 0:23:40
_empty_:
21 . 41 Brenk Gašper Klas
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS273 05:18 (0:36) 11:13 (1:11) 05:59 0:24:19 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS273
Časi: 05:18 (0:36) 11:13 (1:11) 05:59
RaceTime: 0:24:19
_empty_:
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 59 Martinšek Enja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2022TZS310 04:39 (0:24) 10:05 (0:51) 03:36 0:19:37 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS310
Časi: 04:39 (0:24) 10:05 (0:51) 03:36
RaceTime: 0:19:37
_empty_:
2 . 61 Kirbiš Anina
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 2022TZS476 03:45 (0:42) 10:15 (1:03) 04:21 0:20:08 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS476
Časi: 03:45 (0:42) 10:15 (1:03) 04:21
RaceTime: 0:20:08
_empty_:
3 . 57 Slanič Iva
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2022TZS331 04:23 (0:38) 10:06 (1:01) 04:07 0:20:17 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS331
Časi: 04:23 (0:38) 10:06 (1:01) 04:07
RaceTime: 0:20:17
_empty_:
4 . 56 Kromar Urša
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2022TZS400 04:41 (0:30) 10:22 (0:56) 04:06 0:20:36 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS400
Časi: 04:41 (0:30) 10:22 (0:56) 04:06
RaceTime: 0:20:36
_empty_:
5 . 53 SIMIČAK LARA
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS258 04:29 (0:40) 10:21 (0:57) 04:40 0:21:09 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS258
Časi: 04:29 (0:40) 10:21 (0:57) 04:40
RaceTime: 0:21:09
_empty_:
6 . 58 Pintač Špela
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2022TZS322 04:56 (0:34) 10:51 (0:53) 04:05 0:21:21 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS322
Časi: 04:56 (0:34) 10:51 (0:53) 04:05
RaceTime: 0:21:21
_empty_:
7 . 60 Hrenko Gaja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2022TZS291 04:55 (0:35) 10:50 (0:56) 04:42 0:22:00 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS291
Časi: 04:55 (0:35) 10:50 (0:56) 04:42
RaceTime: 0:22:00
_empty_:
8 . 62 Ivanež Zarja
TK NOVO MESTO
Ženski SLO TK NOVO MESTO 2022TZS164 05:20 (0:36) 11:11 (1:02) 04:24 0:22:36 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS164
Časi: 05:20 (0:36) 11:11 (1:02) 04:24
RaceTime: 0:22:36
_empty_:
9 . 54 Valič Lia
TK Ajdovščina
Ženski SLO TK Ajdovščina 2022TZS113 05:20 (0:41) 11:37 (1:02) 05:07 0:23:48 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS113
Časi: 05:20 (0:41) 11:37 (1:02) 05:07
RaceTime: 0:23:48
_empty_:
KADETI-M
1 . 128 Pavlin Marcel
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2022TZS354 04:52 (0:27) 14:00 (0:50) 06:28 0:26:39 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS354
Časi: 04:52 (0:27) 14:00 (0:50) 06:28
RaceTime: 0:26:39
_empty_:
2 . 129 Mlakar Nace
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2022TZS366 05:27 (0:25) 14:28 (0:56) 07:10 0:28:28 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS366
Časi: 05:27 (0:25) 14:28 (0:56) 07:10
RaceTime: 0:28:28
_empty_:
3 . 114 Vidmar Adam
TK Ajdovščina
Moški SLO TK Ajdovščina 2022TZS105 05:11 (0:27) 14:44 (0:51) 07:18 0:28:32 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS105
Časi: 05:11 (0:27) 14:44 (0:51) 07:18
RaceTime: 0:28:32
_empty_:
4 . 112 Korošec Žiga
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS232 04:59 (0:28) 14:36 (1:08) 07:39 0:28:52 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS232
Časi: 04:59 (0:28) 14:36 (1:08) 07:39
RaceTime: 0:28:52
_empty_:
5 . 113 DEŽMAN Luka
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS221 05:30 (0:28) 15:27 (1:01) 07:33 0:30:02 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS221
Časi: 05:30 (0:28) 15:27 (1:01) 07:33
RaceTime: 0:30:02
_empty_:
6 . 122 Zamida Mark
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS193 05:52 (0:38) 15:57 (0:50) 08:15 0:31:34 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS193
Časi: 05:52 (0:38) 15:57 (0:50) 08:15
RaceTime: 0:31:34
_empty_:
7 . 124 Kovačič Gal Jurij
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS188 06:19 (0:37) 15:45 (0:55) 08:15 0:31:53 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS188
Časi: 06:19 (0:37) 15:45 (0:55) 08:15
RaceTime: 0:31:53
_empty_:
8 . 126 Čampa Matevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS183 06:08 (0:26) 16:06 (0:56) 08:17 0:31:56 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS183
Časi: 06:08 (0:26) 16:06 (0:56) 08:17
RaceTime: 0:31:56
_empty_:
9 . 110 Lorger Brin
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2022TZS566 05:41 (0:38) 16:20 (1:00) 08:51 0:32:32 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS566
Časi: 05:41 (0:38) 16:20 (1:00) 08:51
RaceTime: 0:32:32
_empty_:
10 . 117 Martinšek Tian
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS311 07:12 (0:23) 15:59 (0:57) 08:20 0:32:53 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS311
Časi: 07:12 (0:23) 15:59 (0:57) 08:20
RaceTime: 0:32:53
_empty_:
11 . 123 Lovrenčič Jurij
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS197 06:21 (0:44) 15:37 (0:58) 09:14 0:32:57 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS197
Časi: 06:21 (0:44) 15:37 (0:58) 09:14
RaceTime: 0:32:57
_empty_:
12 . 127 Bartelj Miha
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS187 06:44 (0:25) 15:33 (1:07) 09:19 0:33:11 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS187
Časi: 06:44 (0:25) 15:33 (1:07) 09:19
RaceTime: 0:33:11
_empty_:
13 . 121 Berkopec Brin
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS269 06:14 (0:40) 16:44 (1:08) 08:37 0:33:25 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS269
Časi: 06:14 (0:40) 16:44 (1:08) 08:37
RaceTime: 0:33:25
_empty_:
14 . 118 Maksimović Luka
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS307 06:29 (0:40) 14:36 (1:04) 11:07 0:33:58 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS307
Časi: 06:29 (0:40) 14:36 (1:04) 11:07
RaceTime: 0:33:58
_empty_:
15 . 115 Medvedec Matija Stefan
TK Ajdovščina
Moški SLO TK Ajdovščina 2022TZS109 06:00 (0:31) 16:38 (1:09) 10:30 0:34:50 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS109
Časi: 06:00 (0:31) 16:38 (1:09) 10:30
RaceTime: 0:34:50
_empty_:
16 . 116 Rejc Rok
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS326 06:52 (1:00) 14:46 (1:41) 10:40 0:35:01 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS326
Časi: 06:52 (1:00) 14:46 (1:41) 10:40
RaceTime: 0:35:01
_empty_:
17 . 120 Bregar Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS271 06:21 (0:36) 17:14 (1:00) 10:09 0:35:22 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS271
Časi: 06:21 (0:36) 17:14 (1:00) 10:09
RaceTime: 0:35:22
_empty_:
18 . 125 Cvelbar Jakob
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS192 06:33 (0:42) 17:49 (0:58) 09:41 0:35:45 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS192
Časi: 06:33 (0:42) 17:49 (0:58) 09:41
RaceTime: 0:35:45
_empty_:
DNF19 . 119 Daca Matic
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS279 06:13 (0:43) () DNF >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS279
Časi: 06:13 (0:43) ()
RaceTime: DNF
_empty_:
DNF19 . 111 Zupančič Izak
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS265 05:51 (0:31) 18:36 () DNF >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS265
Časi: 05:51 (0:31) 18:36 ()
RaceTime: DNF
_empty_:
KADETINJE-Ž
1 . 84 Bezlaj Anja
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 2022TZS461 05:17 (0:28) 15:52 (1:01) 07:30 0:30:11 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS461
Časi: 05:17 (0:28) 15:52 (1:01) 07:30
RaceTime: 0:30:11
_empty_:
2 . 81 Prelesnik Tinkara
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2022TZS390 05:35 (0:31) 16:02 (0:52) 07:51 0:30:53 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS390
Časi: 05:35 (0:31) 16:02 (0:52) 07:51
RaceTime: 0:30:53
_empty_:
3 . 80 Valič Isa
TK Ajdovščina
Ženski SLO TK Ajdovščina 2022TZS107 05:45 (0:26) 15:54 (0:57) 07:59 0:31:03 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS107
Časi: 05:45 (0:26) 15:54 (0:57) 07:59
RaceTime: 0:31:03
_empty_:
4 . 83 Hrenko Erin
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2022TZS290 06:16 (0:32) 17:10 (0:59) 08:41 0:33:41 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS290
Časi: 06:16 (0:32) 17:10 (0:59) 08:41
RaceTime: 0:33:41
_empty_:
5 . 82 Unk Lepojič Alja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2022TZS343 06:12 (0:29) 16:49 (0:58) 09:41 0:34:10 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS343
Časi: 06:12 (0:29) 16:49 (0:58) 09:41
RaceTime: 0:34:10
_empty_:
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 141 Vimos Kocbek Nevan
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS345 04:36 (0:23) 13:49 (0:49) 06:22 0:26:01 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS345
Časi: 04:36 (0:23) 13:49 (0:49) 06:22
RaceTime: 0:26:01
_empty_:
2 . 139 Žagar Jurij
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2022TZS397 05:17 (0:25) 14:42 (0:54) 06:19 0:27:39 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS397
Časi: 05:17 (0:25) 14:42 (0:54) 06:19
RaceTime: 0:27:39
_empty_:
3 . 140 Žagar Taj
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2022TZS396 05:17 (0:27) 14:15 (0:55) 06:55 0:27:51 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS396
Časi: 05:17 (0:27) 14:15 (0:55) 06:55
RaceTime: 0:27:51
_empty_:
4 . 135 Mišvelj Saš
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS239 05:21 (0:34) 14:30 (0:55) 06:47 0:28:09 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS239
Časi: 05:21 (0:34) 14:30 (0:55) 06:47
RaceTime: 0:28:09
_empty_:
5 . 174 Bratun Domen
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS270 05:29 (0:28) 14:25 (0:53) 07:29 0:28:46 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS270
Časi: 05:29 (0:28) 14:25 (0:53) 07:29
RaceTime: 0:28:46
_empty_:
6 . 134 Pilih Arne
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS247 04:51 (0:25) 14:17 (0:59) 08:43 0:29:18 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS247
Časi: 04:51 (0:25) 14:17 (0:59) 08:43
RaceTime: 0:29:18
_empty_:
7 . 138 Belaj Nik
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS220 05:07 (0:24) 14:54 (0:58) 08:09 0:29:34 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS220
Časi: 05:07 (0:24) 14:54 (0:58) 08:09
RaceTime: 0:29:34
_empty_:
8 . 136 Majdič Luka
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS237 05:37 (0:28) 15:13 (1:01) 08:05 0:30:26 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS237
Časi: 05:37 (0:28) 15:13 (1:01) 08:05
RaceTime: 0:30:26
_empty_:
9 . 133 Rifel Nejc
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS255 05:21 (0:33) 15:31 (1:01) 08:59 0:31:26 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS255
Časi: 05:21 (0:33) 15:31 (1:01) 08:59
RaceTime: 0:31:26
_empty_:
10 . 137 DEŽMAN Anže
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS222 05:22 (0:29) 15:30 (1:05) 09:34 0:32:02 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS222
Časi: 05:22 (0:29) 15:30 (1:05) 09:34
RaceTime: 0:32:02
_empty_:
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 93 Sraka Luna
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2022TZS335 04:44 (0:23) 14:48 (0:50) 07:09 0:27:56 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS335
Časi: 04:44 (0:23) 14:48 (0:50) 07:09
RaceTime: 0:27:56
_empty_:
2 . 90 Stres Tinkara
TK Ajdovščina
Ženski SLO TK Ajdovščina 2022TZS101 04:46 (0:25) 14:45 (0:52) 07:39 0:28:29 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS101
Časi: 04:46 (0:25) 14:45 (0:52) 07:39
RaceTime: 0:28:29
_empty_:
3 . 89 Navodnik Sara
TK Velenje
Ženski SLO TK Velenje 2022TZS024 04:37 (0:22) 14:58 (0:54) 08:04 0:28:57 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS024
Časi: 04:37 (0:22) 14:58 (0:54) 08:04
RaceTime: 0:28:57
_empty_:
4 . 92 Kržišnik Nika
TK Ajdovščina
Ženski SLO TK Ajdovščina 2022TZS102 05:21 (0:28) 15:46 (0:57) 08:16 0:30:50 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS102
Časi: 05:21 (0:28) 15:46 (0:57) 08:16
RaceTime: 0:30:50
_empty_:
5 . 91 Mikuž Maruša
TK Ajdovščina
Ženski SLO TK Ajdovščina 2022TZS103 05:20 (0:27) 15:49 (0:57) 08:49 0:31:23 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS103
Časi: 05:20 (0:27) 15:49 (0:57) 08:49
RaceTime: 0:31:23
_empty_:
6 . 95 Kotnik Zoja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2022TZS301 05:36 (0:31) 16:03 (0:56) 08:32 0:31:41 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS301
Časi: 05:36 (0:31) 16:03 (0:56) 08:32
RaceTime: 0:31:41
_empty_:
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 88 Pavlin David Aljoša
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2022TZS353 10:23 (0:24) 31:06 (0:51) 15:39 0:58:25 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS353
Časi: 10:23 (0:24) 31:06 (0:51) 15:39
RaceTime: 0:58:25
_empty_:
2 . 84 Dolgan Tjaž
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS283 11:47 (0:25) 31:42 (0:54) 16:15 1:01:06 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS283
Časi: 11:47 (0:25) 31:42 (0:54) 16:15
RaceTime: 1:01:06
_empty_:
3 . 83 Peterka Jan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS245 09:20 (0:26) 32:45 (0:45) 17:51 1:01:08 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS245
Časi: 09:20 (0:26) 32:45 (0:45) 17:51
RaceTime: 1:01:08
_empty_:
4 . 77 Kretschmer Leo
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 10:30 (0:28) 31:45 (1:02) 20:16 1:04:04 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 10:30 (0:28) 31:45 (1:02) 20:16
RaceTime: 1:04:04
_empty_:
5 . 82 Černelič Maks
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 12:55 (0:29) 36:38 (0:58) 20:53 1:11:55 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 12:55 (0:29) 36:38 (0:58) 20:53
RaceTime: 1:11:55
_empty_:
6 . 76 Isufi Genc
Kosovo
Moški Kosovo () () 1:25:08 >
Klub Kosovo
Država
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
RaceTime: 1:25:08
_empty_:
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 13 Pilih Vita
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS248 11:13 (0:30) 35:23 (1:12) 27:07 1:15:27 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS248
Časi: 11:13 (0:30) 35:23 (1:12) 27:07
RaceTime: 1:15:27
_empty_:
2 . 12 Godnič Petra
Cycling Team Friuli
Ženski SLO Cycling Team Friuli ITA2005 11:42 (1:15) 38:33 (1:32) 22:52 1:15:55 >
Klub Cycling Team Friuli
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: ITA2005
Časi: 11:42 (1:15) 38:33 (1:32) 22:52
RaceTime: 1:15:55
_empty_:
ČLANI 1-M
1 . 89 Medved Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS313 09:48 (0:25) 30:55 (0:48) 15:19 0:57:17 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS313
Časi: 09:48 (0:25) 30:55 (0:48) 15:19
RaceTime: 0:57:17
_empty_:
2 . 87 Dečman Matej
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2022TZS380 09:12 (0:28) 31:59 (0:59) 17:31 1:00:10 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS380
Časi: 09:12 (0:28) 31:59 (0:59) 17:31
RaceTime: 1:00:10
_empty_:
3 . 79 Križan Peter
PRIMOŽ KIRN SPORTSPLAN
Moški SLO PRIMOŽ KIRN SPORTSPLAN 2022TZS305 11:16 (0:26) 31:40 (1:01) 18:15 1:02:41 >
Klub PRIMOŽ KIRN SPORTSPLAN
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS305
Časi: 11:16 (0:26) 31:40 (1:01) 18:15
RaceTime: 1:02:41
_empty_:
4 . 80 Lipovšek Jan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS236 12:16 (0:28) 32:44 (0:47) 17:39 1:03:56 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS236
Časi: 12:16 (0:28) 32:44 (0:47) 17:39
RaceTime: 1:03:56
_empty_:
5 . 85 Bone Marko
TK Ajdovščina
Moški SLO TK Ajdovščina 2022TZS090 12:56 (0:23) 32:06 (0:51) 17:50 1:04:09 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS090
Časi: 12:56 (0:23) 32:06 (0:51) 17:50
RaceTime: 1:04:09
_empty_:
6 . 81 Marenče Jan
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS200 12:12 (0:50) 32:28 (1:07) 17:59 1:04:38 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS200
Časi: 12:12 (0:50) 32:28 (1:07) 17:59
RaceTime: 1:04:38
_empty_:
7 . 75 Šobar Primož
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2022TZS382 11:42 (0:44) 35:10 (1:26) 20:37 1:09:41 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS382
Časi: 11:42 (0:44) 35:10 (1:26) 20:37
RaceTime: 1:09:41
_empty_:
8 . 74 Urbanc Rok
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2002TZS560 13:08 (0:45) 36:37 (1:13) 21:11 1:12:56 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2002TZS560
Časi: 13:08 (0:45) 36:37 (1:13) 21:11
RaceTime: 1:12:56
_empty_:
9 . 73 Fisher Jason
Moški SLO 13:47 (1:15) 37:21 (1:30) 23:12 1:17:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:47 (1:15) 37:21 (1:30) 23:12
RaceTime: 1:17:06
_empty_:
10 . 71 Narang Ben
Moški SLO 19:30 (2:00) 37:49 (1:45) 22:51 1:23:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 19:30 (2:00) 37:49 (1:45) 22:51
RaceTime: 1:23:56
_empty_:
11 . 72 Jazbec Martin
Moški SLO 16:51 (2:05) 40:49 (1:01) 24:17 1:25:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 16:51 (2:05) 40:49 (1:01) 24:17
RaceTime: 1:25:04
_empty_:
12 . 70 Royal Joshua
Moški SLO () () 1:31:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: () ()
RaceTime: 1:31:07
_empty_:
ČLANICE 1-Ž
1 . 15 Klemenc Maruša
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2022TZS559 10:50 (0:31) 34:25 (1:01) 20:59 1:07:48 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS559
Časi: 10:50 (0:31) 34:25 (1:01) 20:59
RaceTime: 1:07:48
_empty_:
2 . 14 Marič Alja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2022TZS309 11:49 (0:31) 34:28 (1:27) 20:44 1:09:00 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS309
Časi: 11:49 (0:31) 34:28 (1:27) 20:44
RaceTime: 1:09:00
_empty_:
3 . 9 Levec Jana
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS235 13:49 (0:34) 34:35 (1:04) 20:52 1:10:57 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS235
Časi: 13:49 (0:34) 34:35 (1:04) 20:52
RaceTime: 1:10:57
_empty_:
4 . 11 Peterka Monika
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS246 13:43 (0:26) 35:19 (0:57) 20:51 1:11:18 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS246
Časi: 13:43 (0:26) 35:19 (0:57) 20:51
RaceTime: 1:11:18
_empty_:
ČLANI 2-M
1 . 86 Dolinar Grega
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2022TZS405 10:57 (0:28) 30:02 (0:59) 17:01 0:59:28 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS405
Časi: 10:57 (0:28) 30:02 (0:59) 17:01
RaceTime: 0:59:28
_empty_:
2 . 69 Petelinšek Amadej
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2022TZS521 11:11 (0:28) 30:57 (0:59) 17:08 1:00:45 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS521
Časi: 11:11 (0:28) 30:57 (0:59) 17:08
RaceTime: 1:00:45
_empty_:
3 . 63 De Nova Edoardo
Moški SLO 12:29 (1:00) 33:12 (1:16) 19:14 1:07:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 12:29 (1:00) 33:12 (1:16) 19:14
RaceTime: 1:07:13
_empty_:
4 . 64 Vrhunc Tilen
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 2022TZS134 13:28 (0:50) 33:12 (1:04) 18:57 1:07:33 >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS134
Časi: 13:28 (0:50) 33:12 (1:04) 18:57
RaceTime: 1:07:33
_empty_:
5 . 62 Štrus Luka
SLOVENSKA VOJSKA
Moški SLO SLOVENSKA VOJSKA 13:32 (0:37) 32:26 (1:02) 20:13 1:07:51 >
Klub SLOVENSKA VOJSKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:32 (0:37) 32:26 (1:02) 20:13
RaceTime: 1:07:51
_empty_:
6 . 66 Bauer Nejc
TK OLIMPIJA
Moški SLO TK OLIMPIJA 2022TZS496 14:00 (1:00) 34:41 (1:41) 19:44 1:11:07 >
Klub TK OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS496
Časi: 14:00 (1:00) 34:41 (1:41) 19:44
RaceTime: 1:11:07
_empty_:
7 . 61 Verbajs Matej
Moški SLO 13:13 (0:40) 36:44 (1:56) 21:45 1:14:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:13 (0:40) 36:44 (1:56) 21:45
RaceTime: 1:14:20
_empty_:
8 . 67 Fajfar Sergej
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 15:59 (1:12) 36:18 (1:41) 21:51 1:17:03 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 15:59 (1:12) 36:18 (1:41) 21:51
RaceTime: 1:17:03
_empty_:
9 . 68 Krusic Matevz
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 13:57 (1:06) 43:27 (2:04) 23:14 1:23:50 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:57 (1:06) 43:27 (2:04) 23:14
RaceTime: 1:23:50
_empty_:
10 . 65 Skok Domen
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 2022TZS267 () () 1:36:08 >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS267
Časi: () ()
RaceTime: 1:36:08
_empty_:
VETERANI 1-M
1 . 54 Lučovnik Miha
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2022TZS044 11:40 (0:36) 31:56 (0:57) 18:40 1:03:53 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS044
Časi: 11:40 (0:36) 31:56 (0:57) 18:40
RaceTime: 1:03:53
_empty_:
2 . 57 Mihelič Dejan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2022TZS383 12:26 (0:29) 31:41 (1:20) 19:21 1:05:19 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS383
Časi: 12:26 (0:29) 31:41 (1:20) 19:21
RaceTime: 1:05:19
_empty_:
3 . 53 Česen Grega
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 2022TZS126 13:13 (0:32) 33:50 (1:08) 18:11 1:06:56 >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS126
Časi: 13:13 (0:32) 33:50 (1:08) 18:11
RaceTime: 1:06:56
_empty_:
4 . 58 Šekoranja Janez
ŠD AKSON
Moški SLO ŠD AKSON 2022TZS077 12:55 (0:53) 33:23 (1:20) 19:26 1:08:00 >
Klub ŠD AKSON
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS077
Časi: 12:55 (0:53) 33:23 (1:20) 19:26
RaceTime: 1:08:00
_empty_:
5 . 59 Meh Jure
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS207 14:21 (0:36) 32:29 (1:00) 20:13 1:08:41 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS207
Časi: 14:21 (0:36) 32:29 (1:00) 20:13
RaceTime: 1:08:41
_empty_:
6 . 56 Pohlen Boštjan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS252 12:10 (0:34) 35:55 (1:14) 21:17 1:11:12 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS252
Časi: 12:10 (0:34) 35:55 (1:14) 21:17
RaceTime: 1:11:12
_empty_:
7 . 60 Lepojič Sašo
Team BTS Company
Moški SLO Team BTS Company 2022TZS020 14:08 (0:31) 35:46 (1:15) 20:12 1:11:54 >
Klub Team BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS020
Časi: 14:08 (0:31) 35:46 (1:15) 20:12
RaceTime: 1:11:54
_empty_:
8 . 55 Resnik Borut
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS536 16:05 (0:36) 34:58 (1:16) 21:07 1:14:04 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS536
Časi: 16:05 (0:36) 34:58 (1:16) 21:07
RaceTime: 1:14:04
_empty_:
9 . 52 Bratun Tomaž
Moški SLO 13:49 (0:57) 36:51 (1:44) 23:23 1:16:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 13:49 (0:57) 36:51 (1:44) 23:23
RaceTime: 1:16:47
_empty_:
10 . 51 Štepec Matej
2 najhitrejša
Moški SLO 2 najhitrejša 21:32 (2:24) 37:17 (1:32) 22:16 1:25:02 >
Klub 2 najhitrejša
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 21:32 (2:24) 37:17 (1:32) 22:16
RaceTime: 1:25:02
_empty_:
VETERANKE 1-Ž
1 . 8 Kompan Tanja
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS230 13:51 (0:44) 33:50 (1:24) 19:33 1:09:23 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS230
Časi: 13:51 (0:44) 33:50 (1:24) 19:33
RaceTime: 1:09:23
_empty_:
2 . 6 Marjetič Alenka
TK NOVO MESTO
Ženski SLO TK NOVO MESTO 2022TZS208 17:06 (1:22) 37:54 (1:24) 21:35 1:19:23 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS208
Časi: 17:06 (1:22) 37:54 (1:24) 21:35
RaceTime: 1:19:23
_empty_:
3 . 7 Novak Špela
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2022TZS320 15:46 (1:55) 37:46 (1:38) 25:43 1:22:49 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS320
Časi: 15:46 (1:55) 37:46 (1:38) 25:43
RaceTime: 1:22:49
_empty_:
VETERANI 2-M
1 . 50 Radivojević Aleksander
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2022TZS395 12:42 (0:34) 33:38 (1:06) 19:54 1:07:56 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS395
Časi: 12:42 (0:34) 33:38 (1:06) 19:54
RaceTime: 1:07:56
_empty_:
2 . 48 Pograjc Jure
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2022TZS139 14:47 (1:11) 33:55 (1:28) 21:01 1:12:24 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS139
Časi: 14:47 (1:11) 33:55 (1:28) 21:01
RaceTime: 1:12:24
_empty_:
3 . 47 Brodnjak Miha
PEWAG RACING TEAM
Moški SLO PEWAG RACING TEAM 14:22 (0:36) 34:37 (1:14) 21:37 1:12:28 >
Klub PEWAG RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 14:22 (0:36) 34:37 (1:14) 21:37
RaceTime: 1:12:28
_empty_:
4 . 49 Zupančič Martin
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2022TZS055 16:04 (0:40) 38:17 (1:06) 22:19 1:18:29 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS055
Časi: 16:04 (0:40) 38:17 (1:06) 22:19
RaceTime: 1:18:29
_empty_:
VETERANI 3-M
1 . 43 Bregar Gorazd
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS272 13:24 (0:48) 34:23 (1:02) 19:18 1:08:57 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS272
Časi: 13:24 (0:48) 34:23 (1:02) 19:18
RaceTime: 1:08:57
_empty_:
2 . 42 Pilih Tomaž
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS249 14:24 (0:46) 36:55 (1:05) 19:56 1:13:07 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS249
Časi: 14:24 (0:46) 36:55 (1:05) 19:56
RaceTime: 1:13:07
_empty_:
3 . 78 KOBILICA Alen
Vidim cilj
Moški SLO Vidim cilj 2022TZS032 15:36 (0:54) 32:27 (1:27) 25:51 1:16:18 >
Klub Vidim cilj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS032
Časi: 15:36 (0:54) 32:27 (1:27) 25:51
RaceTime: 1:16:18
_empty_:
4 . 40 Fegac Maurizio
Moški SLO 12:43 (0:43) 38:14 (1:13) 23:35 1:16:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 12:43 (0:43) 38:14 (1:13) 23:35
RaceTime: 1:16:30
_empty_:
5 . 38 Zavrsnik Rok
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 12:34 (1:16) 37:51 (1:50) 24:40 1:18:12 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 12:34 (1:16) 37:51 (1:50) 24:40
RaceTime: 1:18:12
_empty_:
6 . 39 Leitinger Luka
ŠD TRIS
Moški SLO ŠD TRIS 14:36 (1:12) 37:21 (1:51) 24:24 1:19:27 >
Klub ŠD TRIS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 14:36 (1:12) 37:21 (1:51) 24:24
RaceTime: 1:19:27
_empty_:
7 . 44 Vidmar Gaj
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 2022TZS452 22:38 (1:52) 41:01 (1:47) 26:43 1:34:04 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS452
Časi: 22:38 (1:52) 41:01 (1:47) 26:43
RaceTime: 1:34:04
_empty_:
VETERANKE 3-Ž
1 . 5 Kocić Aleksandra
3K Šport
Ženski SLO 3K Šport 14:25 (1:18) 38:38 (1:47) 32:54 1:29:04 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Časi: 14:25 (1:18) 38:38 (1:47) 32:54
RaceTime: 1:29:04
_empty_:
VETERANI 4-M
1 . 31 KOMPAN ZLATKO
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS231 13:16 (0:28) 30:47 (1:06) 19:54 1:05:34 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS231
Časi: 13:16 (0:28) 30:47 (1:06) 19:54
RaceTime: 1:05:34
_empty_:
2 . 36 KAMPJUT GREGOR
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 2022TZS070 14:26 (1:14) 33:16 (1:18) 20:49 1:11:06 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS070
Časi: 14:26 (1:14) 33:16 (1:18) 20:49
RaceTime: 1:11:06
_empty_:
3 . 28 Alymov Vladimir
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2022TZS034 13:34 (1:19) 36:37 (1:44) 20:50 1:14:06 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS034
Časi: 13:34 (1:19) 36:37 (1:44) 20:50
RaceTime: 1:14:06
_empty_:
4 . 30 Martič Zvezdan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS238 14:19 (0:34) 37:19 (1:22) 21:58 1:15:34 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS238
Časi: 14:19 (0:34) 37:19 (1:22) 21:58
RaceTime: 1:15:34
_empty_:
5 . 29 Nadvežnik Robert
TK VELENJE
Moški SLO TK VELENJE 2022TZS027 14:40 (0:54) 36:49 (1:32) 22:08 1:16:05 >
Klub TK VELENJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS027
Časi: 14:40 (0:54) 36:49 (1:32) 22:08
RaceTime: 1:16:05
_empty_:
6 . 37 Plut Rafael
DR MOL
Moški SLO DR MOL 16:11 (1:34) 35:46 (1:55) 22:55 1:18:22 >
Klub DR MOL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 16:11 (1:34) 35:46 (1:55) 22:55
RaceTime: 1:18:22
_empty_:
7 . 33 Prah Andrej
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS211 14:47 (1:07) 37:19 (1:51) 24:27 1:19:33 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS211
Časi: 14:47 (1:07) 37:19 (1:51) 24:27
RaceTime: 1:19:33
_empty_:
8 . 27 Teran Ales
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 2022TZS133 17:33 (1:09) 40:17 (2:04) 28:34 1:30:38 >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS133
Časi: 17:33 (1:09) 40:17 (2:04) 28:34
RaceTime: 1:30:38
_empty_:
9 . 32 Josipović Matko
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS296 13:53 (3:11) 42:25 (1:59) 31:11 1:32:41 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS296
Časi: 13:53 (3:11) 42:25 (1:59) 31:11
RaceTime: 1:32:41
_empty_:
10 . 34 Makovec Igor
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS210 () () 2:07:08 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS210
Časi: () ()
RaceTime: 2:07:08
_empty_:
DNS11 . 35 Golob Matjaz
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS212 () () DNS >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS212
Časi: () ()
RaceTime: DNS
_empty_:
VETERANI 5-M
1 . 25 Petrič Slavko
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM 2022TZS002 12:59 (0:37) 34:43 (1:31) 21:58 1:11:50 >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS002
Časi: 12:59 (0:37) 34:43 (1:31) 21:58
RaceTime: 1:11:50
_empty_:
2 . 26 Exner Rudolf
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 14:02 (0:37) 34:37 (1:32) 23:15 1:14:04 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Časi: 14:02 (0:37) 34:37 (1:32) 23:15
RaceTime: 1:14:04
_empty_:
3 . 24 Godnic Paolo
Cycling Team Friuli
Moški SLO Cycling Team Friuli 2022TZS469 13:28 (1:16) 35:34 (1:33) 24:37 1:16:30 >
Klub Cycling Team Friuli
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS469
Časi: 13:28 (1:16) 35:34 (1:33) 24:37
RaceTime: 1:16:30
_empty_:
4 . 23 Knap Bojan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS518 18:18 (0:43) 39:51 (2:12) 29:52 1:30:58 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS518
Časi: 18:18 (0:43) 39:51 (2:12) 29:52
RaceTime: 1:30:58
_empty_:
VETERANI 6-M
1 . 21 Debenec Bojan
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS280 14:08 (0:55) 36:37 (1:33) 26:12 1:19:27 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS280
Časi: 14:08 (0:55) 36:37 (1:33) 26:12
RaceTime: 1:19:27
_empty_:
2 . 20 Aćimović Radovan
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 2022TZS012 15:32 (0:59) 39:18 (1:21) 23:09 1:20:21 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS012
Časi: 15:32 (0:59) 39:18 (1:21) 23:09
RaceTime: 1:20:21
_empty_:
3 . 22 Kravos Roberto
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2022TZS480 19:10 (1:39) 43:22 (1:19) 29:16 1:34:48 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS480
Časi: 19:10 (1:39) 43:22 (1:19) 29:16
RaceTime: 1:34:48
_empty_:

Komentarji

 

Mobile content