Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 2. BIČI PO ČIČI MTB maraton 2022

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:2. BIČI PO ČIČI MTB maraton 2022 Datum:11.09.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Gap Več
32 KM - DEčKI U16 (2008-2007)-M
1 . 101 Gaio Gabriele
A.S.D. FEDERCLUBTRIESTE TECNOEDILE
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUBTRIESTE TECNOEDILE 01:25:00 -- >
Klub A.S.D. FEDERCLUBTRIESTE TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 01:25:00
Gap: 00:00:00
2 . 171 DROBNJAK Nik
Moški SLO 02:43:22 01:18:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:43:22
Gap: 01:18:22
32 KM - DEčKI U18 (2006-2005)-M
1 . 105 Del Gallo Enrico
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 01:17:57 -- >
Klub ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 01:17:57
Gap: 00:00:00
2 . 162 STONICI Andrea
A.S.D. FEDERCLUBTRIESTE TECNOEDILE
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUBTRIESTE TECNOEDILE 01:20:47 00:02:50 >
Klub A.S.D. FEDERCLUBTRIESTE TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 01:20:47
Gap: 00:02:50
3 . 104 tamaro alessio
XC TEAM TRIESTE
Moški SLO XC TEAM TRIESTE 01:38:29 00:20:32 >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:38:29
Gap: 00:20:32
32 KM - DEKLICE U18 (2008-2005)-Ž
1 . 106 Cek Zala
Ženski SLO 02:18:53 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:18:53
Gap: 00:00:00
32 KM - MOšKI (1923-1972)-M
1 . 156 Zupan Tine
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM 01:21:01 -- >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:21:01
Gap: 00:00:00
2 . 149 tamaro giorgio
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 01:33:02 00:12:01 >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 01:33:02
Gap: 00:12:01
3 . 146 Sonnoli Pierpaolo
TRACK&FIELD
Moški SLO TRACK&FIELD 01:36:01 00:15:00 >
Klub TRACK&FIELD
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:36:01
Gap: 00:15:00
4 . 167 Bertole Sandi
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 01:44:13 00:23:12 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:44:13
Gap: 00:23:12
5 . 153 Kotar Martin
ŠD SMOLE
Moški SLO ŠD SMOLE 01:45:31 00:24:30 >
Klub ŠD SMOLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:45:31
Gap: 00:24:30
6 . 150 Gombač Peter
Moški SLO 01:47:45 00:26:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:47:45
Gap: 00:26:44
7 . 165 Fabec Boris
Moški SLO 01:55:03 00:34:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:55:03
Gap: 00:34:02
8 . 147 Slavec Vojko
Moški SLO 01:55:08 00:34:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:55:08
Gap: 00:34:07
9 . 174 Cek Emil
Moški SLO 01:58:34 00:37:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:58:34
Gap: 00:37:33
10 . 148 Rosini Giuliano
ASD FLAMME ROUGE
Moški ITA ASD FLAMME ROUGE 02:17:20 00:56:19 >
Klub ASD FLAMME ROUGE
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 02:17:20
Gap: 00:56:19
11 . 151 Kosir Matija
SLO ISTRA MTB
Moški SLO SLO ISTRA MTB 02:27:03 01:06:02 >
Klub SLO ISTRA MTB
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:27:03
Gap: 01:06:02
32 KM - MOšKI (1982-1973)-M
1 . 158 Marsi Carlo
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 01:15:01 -- >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 01:15:01
Gap: 00:00:00
2 . 131 Surina Aleš
Moški CRO 01:27:57 00:12:56 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 01:27:57
Gap: 00:12:56
3 . 166 Corelli Edi
Moški CRO 01:28:53 00:13:52 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 01:28:53
Gap: 00:13:52
4 . 137 Širca Klemen
Moški SLO 01:34:28 00:19:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:34:28
Gap: 00:19:27
5 . 138 Kosmac Teodor
/
Moški SLO / 01:35:10 00:20:09 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:35:10
Gap: 00:20:09
7 . 129 Grilli Giovanni
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 01:43:49 00:28:48 >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 01:43:49
Gap: 00:28:48
8 . 161 JERŠINOVIČ Rok
Moški SLO 01:45:53 00:30:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:45:53
Gap: 00:30:52
9 . 172 Sambt Goran
RAKETA
Moški SLO RAKETA 01:52:18 00:37:17 >
Klub RAKETA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:52:18
Gap: 00:37:17
10 . 124 Smrečnik Niko
/
Moški SLO / 01:54:27 00:39:26 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:54:27
Gap: 00:39:26
11 . 136 Bubnic David
KK PLAMA-PUR
Moški SLO KK PLAMA-PUR 01:54:38 00:39:37 >
Klub KK PLAMA-PUR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:54:38
Gap: 00:39:37
12 . 134 Šajn Tomaž
KK PLAMA-PUR
Moški SLO KK PLAMA-PUR 02:00:53 00:45:52 >
Klub KK PLAMA-PUR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:00:53
Gap: 00:45:52
13 . 127 Rakič Rok
Moški SLO 02:01:33 00:46:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:01:33
Gap: 00:46:32
14 . 130 Cunder Primož
Moški SLO 02:13:01 00:58:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:13:01
Gap: 00:58:00
15 . 126 Primc Marko
GKD BOROVCI
Moški SLO GKD BOROVCI 02:15:43 01:00:42 >
Klub GKD BOROVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:15:43
Gap: 01:00:42
17 . 128 Strika Davor
Moški SLO 03:04:01 01:49:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:04:01
Gap: 01:49:00
DNF 170 DROBNJAK Mitja
Moški SLO 03:55:44 02:40:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:55:44
Gap: 02:40:43
DNF 173 Jeras Tomaž
Moški SLO 03:59:15 02:44:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:59:15
Gap: 02:44:14
32 KM - MOšKI (2004-1983)-M
1 . 119 Klavora Mitja
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 01:11:09 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:11:09
Gap: 00:00:00
2 . 120 Šmid Miran
Moški SLO 01:29:46 00:18:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:29:46
Gap: 00:18:37
3 . 168 Jenko Uroš
PALMA PUR
Moški SLO PALMA PUR 01:30:39 00:19:30 >
Klub PALMA PUR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:30:39
Gap: 00:19:30
4 . 160 Demojzes Jernej
Moški SLO 01:30:39 00:19:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:30:39
Gap: 00:19:30
5 . 115 Kresevic David
Moški SLO 01:35:43 00:24:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:35:43
Gap: 00:24:34
6 . 117 Slavec Tomaž
KK PLAMA-PUR
Moški SLO KK PLAMA-PUR 01:41:53 00:30:44 >
Klub KK PLAMA-PUR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:41:53
Gap: 00:30:44
7 . 113 Dekleva Sandi
Moški SLO 01:43:35 00:32:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:43:35
Gap: 00:32:26
8 . 107 Meško Andrej
Moški SLO 01:47:58 00:36:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:47:58
Gap: 00:36:49
9 . 157 Pahor Patrik
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 01:49:54 00:38:45 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:49:54
Gap: 00:38:45
10 . 109 Kovač Dimitrij
Moški SLO 01:50:47 00:39:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:50:47
Gap: 00:39:38
11 . 114 Kaluža Aleš
Moški SLO 01:52:28 00:41:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:52:28
Gap: 00:41:19
12 . 112 Rojc Ervin
Moški SLO 01:57:34 00:46:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:57:34
Gap: 00:46:25
13 . 175 MUHA Matej
Moški SLO 02:05:28 00:54:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:05:28
Gap: 00:54:19
14 . 108 Albreht Mark
Moški SLO 02:13:00 01:01:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:13:00
Gap: 01:01:51
DNF 169 GOMBAČ Blaž
Moški SLO 03:55:46 02:44:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:55:46
Gap: 02:44:37
32 KM - ŽENSKE (1982 IN STAREJšE)-Ž
1 . 142 Cosliani Donatella
SC COTTUR ASD
Ženski ITA SC COTTUR ASD 01:47:38 -- >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Čas: 01:47:38
Gap: 00:00:00
2 . 139 Bozic Tanja
Ženski SLO 01:57:11 00:09:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:57:11
Gap: 00:09:33
3 . 141 Cherin Silvana
ASD FLAMME ROUGE
Ženski ITA ASD FLAMME ROUGE 02:17:20 00:29:42 >
Klub ASD FLAMME ROUGE
Država ITA
Spol: Ženski
Čas: 02:17:20
Gap: 00:29:42
4 . 159 Lipanje Karmen
Kraška kolesarska klapa
Ženski SLO Kraška kolesarska klapa 02:43:23 00:55:45 >
Klub Kraška kolesarska klapa
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:43:23
Gap: 00:55:45
32 KM - ŽENSKE (2004-1983)-Ž
1 . 122 Čar Jasmina
Ženski SLO 01:44:45 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:44:45
Gap: 00:00:00
2 . 163 PURGAR Špela
MKB Črni Vrh
Ženski SLO MKB Črni Vrh 01:56:22 00:11:37 >
Klub MKB Črni Vrh
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:56:22
Gap: 00:11:37
3 . 123 Bržan Tina
/
Ženski SLO / 02:06:13 00:21:28 >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:06:13
Gap: 00:21:28
4 . 121 Matejčić Tea
Ženski SLO 03:04:02 01:19:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:04:02
Gap: 01:19:17
50 KM - E-BIKE MOŠKI-M
1 . 54 Hotko Siniša
Moški SLO 02:39:34 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:39:34
Gap: 00:00:00
2 . 82 Lunder Dario
Moški ITA 02:43:37 00:04:03 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 02:43:37
Gap: 00:04:03
50 KM - MOšKI (1923-1972)-M
1 . 49 Rubesa Daniele
TRIESTE TEAM BIKE
Moški ITA TRIESTE TEAM BIKE 02:24:06 -- >
Klub TRIESTE TEAM BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 02:24:06
Gap: 00:00:00
2 . 44 Šulc Jani
Moški SLO 02:46:01 00:21:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:46:01
Gap: 00:21:55
3 . 43 Tecovich Alessandro
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 02:51:12 00:27:06 >
Klub ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 02:51:12
Gap: 00:27:06
4 . 75 Dessanti Stefano
TTB
Moški ITA TTB 02:59:17 00:35:11 >
Klub TTB
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 02:59:17
Gap: 00:35:11
5 . 46 Sajovic Uroš
Moški SLO 03:12:17 00:48:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:12:17
Gap: 00:48:11
6 . 51 Radović Bazilio
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 03:25:49 01:01:43 >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 03:25:49
Gap: 01:01:43
7 . 45 Hrovatin Branko
Moški SLO 03:32:51 01:08:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:32:51
Gap: 01:08:45
8 . 68 Zidarić Goran
BK Buzet
Moški CRO BK Buzet 04:15:44 01:51:38 >
Klub BK Buzet
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 04:15:44
Gap: 01:51:38
DNF 50 Mulavdić Nevres
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 04:18:22 01:54:16 >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 04:18:22
Gap: 01:54:16
50 KM - MOšKI (1982-1973)-M
1 . 57 Noč Lenart
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 02:11:15 -- >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:11:15
Gap: 00:00:00
2 . 71 Petrič Dejan
MKB Črni Vrh
Moški SLO MKB Črni Vrh 02:27:08 00:15:53 >
Klub MKB Črni Vrh
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:27:08
Gap: 00:15:53
3 . 58 Strasek Ales
Hörmann bike team Slovenija
Moški SLO Hörmann bike team Slovenija 02:27:11 00:15:56 >
Klub Hörmann bike team Slovenija
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:27:11
Gap: 00:15:56
4 . 31 Černe Mitja
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 02:29:03 00:17:48 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:29:03
Gap: 00:17:48
5 . 34 Tečić Ivan
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 02:30:30 00:19:15 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 02:30:30
Gap: 00:19:15
6 . 60 ZUDINI FURIO
A.S.D. FEDERCLUBTRIESTE TECNOEDILE
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUBTRIESTE TECNOEDILE 02:33:26 00:22:11 >
Klub A.S.D. FEDERCLUBTRIESTE TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 02:33:26
Gap: 00:22:11
7 . 41 Babić Đulijano
Moški CRO 02:35:11 00:23:56 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 02:35:11
Gap: 00:23:56
8 . 29 Volf Tomaž
Moški SLO 02:37:10 00:25:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:37:10
Gap: 00:25:55
9 . 24 Klančič Borut
DES FLEš KRAS KROS
Moški SLO DES FLEš KRAS KROS 02:37:13 00:25:58 >
Klub DES FLEš KRAS KROS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:37:13
Gap: 00:25:58
10 . 36 Rijavec Aleš
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 02:39:30 00:28:15 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:39:30
Gap: 00:28:15
11 . 33 Kožar Andraž
Moški SLO 02:41:41 00:30:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:41:41
Gap: 00:30:26
12 . 73 Rotti Manuele
Italia Boramultisport
Moški ITA Italia Boramultisport 02:46:33 00:35:18 >
Klub Italia Boramultisport
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 02:46:33
Gap: 00:35:18
13 . 39 Kotnik Samo
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 02:47:07 00:35:52 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:47:07
Gap: 00:35:52
14 . 69 Zupančič Rok
MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 02:54:11 00:42:56 >
Klub MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:54:11
Gap: 00:42:56
15 . 74 TOSUTTI Marco
Bormulti sport Trieste
Moški ITA Bormulti sport Trieste 02:54:40 00:43:25 >
Klub Bormulti sport Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 02:54:40
Gap: 00:43:25
16 . 37 Butkovič Goran
Moški SLO 02:58:22 00:47:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:58:22
Gap: 00:47:07
17 . 42 Stein Daniele
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 02:59:39 00:48:24 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 02:59:39
Gap: 00:48:24
18 . 59 Laznik Tomaž
KD BIČI
Moški SLO KD BIČI 03:05:00 00:53:45 >
Klub KD BIČI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:05:00
Gap: 00:53:45
19 . 72 Sgambati Fabio
ALA BA RDA BIKE TEAM
Moški ITA ALA BA RDA BIKE TEAM 03:07:41 00:56:26 >
Klub ALA BA RDA BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 03:07:41
Gap: 00:56:26
20 . 56 vidmar primož
Moški SLO 03:10:49 00:59:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:10:49
Gap: 00:59:34
21 . 64 kenda boštjan
Moški SLO 03:17:25 01:06:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:17:25
Gap: 01:06:10
22 . 35 torelli federico
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 03:33:04 01:21:49 >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 03:33:04
Gap: 01:21:49
23 . 38 Golja Davor
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 03:41:28 01:30:13 >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 03:41:28
Gap: 01:30:13
24 . 40 Lovar Risjo
KD ROG
Moški SLO KD ROG 03:46:00 01:34:45 >
Klub KD ROG
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:46:00
Gap: 01:34:45
50 KM - MOšKI (2004-1983)-M
1 . 62 Naglič Rok
Calcit Bike Team
Moški SLO Calcit Bike Team 02:07:00 -- >
Klub Calcit Bike Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:07:00
Gap: 00:00:00
2 . 8 Pozzecco Daniel
ASD FLAMME ROUGE
Moški ITA ASD FLAMME ROUGE 02:08:08 00:01:08 >
Klub ASD FLAMME ROUGE
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 02:08:08
Gap: 00:01:08
3 . 76 JENKO Roberto
MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 02:22:27 00:15:27 >
Klub MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:22:27
Gap: 00:15:27
4 . 5 Ličan Marko
Moški SLO 02:22:49 00:15:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:22:49
Gap: 00:15:49
5 . 66 Galassi Fabio
IMOLA TRIATHLON
Moški ITA IMOLA TRIATHLON 02:28:32 00:21:32 >
Klub IMOLA TRIATHLON
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 02:28:32
Gap: 00:21:32
6 . 79 Poklukar Erik
Moški SLO 02:30:28 00:23:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:30:28
Gap: 00:23:28
7 . 3 Furlan Jernej
MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 02:31:59 00:24:59 >
Klub MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:31:59
Gap: 00:24:59
8 . 19 De Simone Devid
XC TEAM TRIESTE ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 02:33:32 00:26:32 >
Klub XC TEAM TRIESTE ASD
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 02:33:32
Gap: 00:26:32
9 . 10 Cehner Grega
Moški SLO 02:39:16 00:32:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:39:16
Gap: 00:32:16
10 . 63 KIDVIČ Jakob
Hörmann bike team Slovenija
Moški SLO Hörmann bike team Slovenija 02:45:29 00:38:29 >
Klub Hörmann bike team Slovenija
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:45:29
Gap: 00:38:29
11 . 1 Krizmanić Mirjan
Moški CRO 02:45:56 00:38:56 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 02:45:56
Gap: 00:38:56
12 . 2 Oman Matic
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 02:45:58 00:38:58 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:45:58
Gap: 00:38:58
13 . 18 Kronovšek Andrej
Moški SLO 02:50:02 00:43:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:50:02
Gap: 00:43:02
14 . 70 Brovč Peter
KK Pantal
Moški SLO KK Pantal 02:52:53 00:45:53 >
Klub KK Pantal
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:52:53
Gap: 00:45:53
15 . 11 Ukušić Dalibor
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 02:53:09 00:46:09 >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 02:53:09
Gap: 00:46:09
16 . 17 Sreckovic Simon
ŠD MUHA
Moški SLO ŠD MUHA 03:00:34 00:53:34 >
Klub ŠD MUHA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:00:34
Gap: 00:53:34
17 . 16 Germek Andrej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 03:03:11 00:56:11 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:03:11
Gap: 00:56:11
18 . 12 Jugovic Rok
Moški SLO 03:03:57 00:56:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:03:57
Gap: 00:56:57
19 . 9 Zorec Danijel
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 03:06:04 00:59:04 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:06:04
Gap: 00:59:04
20 . 15 Bačić Deni
Moški SLO 03:09:25 01:02:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:09:25
Gap: 01:02:25
50 KM - ŽENSKE (2004-1983)-Ž
1 . 61 Naglič Maruša
Calcit Bike Team
Ženski SLO Calcit Bike Team 02:54:27 -- >
Klub Calcit Bike Team
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:54:27
Gap: 00:00:00
1 . 77 BAZZOCHI Federica
TRIESTE
Ženski ITA TRIESTE 02:55:10 -- >
Klub TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
Čas: 02:55:10
Gap: 00:00:00
2 . 67 Rupena Helena
BK Buzet
Ženski CRO BK Buzet 04:15:42 01:21:15 >
Klub BK Buzet
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 04:15:42
Gap: 01:21:15
2 . 53 Podpečan Ana
ENERGIJA BIKE TEAM
Ženski SLO ENERGIJA BIKE TEAM 03:09:00 00:13:50 >
Klub ENERGIJA BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:09:00
Gap: 00:13:50
3 . 65 RUZURZ Alessia
A.S.D. CRAL TRIESTE TRASPORTI
Ženski ITA A.S.D. CRAL TRIESTE TRASPORTI 03:15:29 00:20:19 >
Klub A.S.D. CRAL TRIESTE TRASPORTI
Država ITA
Spol: Ženski
Čas: 03:15:29
Gap: 00:20:19
4 . 78 JELOČNIK IRENA ŠUBIC
Ženski SLO 03:27:14 00:32:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:27:14
Gap: 00:32:04

Komentarji

 

Mobile content