Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Juriš na Vršič 2022

Cestno kolesarstvo Tekma:Juriš na Vršič 2022 Datum:03.09.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Licenca Več
ŽENSKE A-Ž
7 . 92 OŽBOLD SAŠA
Ženski SLO 0:59:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:59:27
Licenca:
10 . 148 STARE ZALA
Ženski SLO 1:44:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:44:03
Licenca:
ŽENSKE A-Ž
1 . 120 Šimenc Laura
TEAM DE ROSA SANTINI
Ženski SLO TEAM DE ROSA SANTINI 0:39:36 1021 >
Klub TEAM DE ROSA SANTINI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:39:36
Licenca: 1021
2 . 242 Klinar Tina
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:44:20 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:44:20
Licenca:
3 . 208 Arh Eva
Ženski SLO 0:46:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:46:14
Licenca:
4 . 206 Arh Lucija
Ženski SLO 0:47:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:47:25
Licenca:
5 . 167 Goričan Patricija
KK ROGLA
Ženski SLO KK ROGLA 0:49:04 1079 >
Klub KK ROGLA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:49:04
Licenca: 1079
6 . 26 Drnovšek Mateja
KK ZAGORSKA DOLINA
Ženski SLO KK ZAGORSKA DOLINA 0:51:30 1642 >
Klub KK ZAGORSKA DOLINA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:51:30
Licenca: 1642
8 . 188 Rožič Branka
KD SLOVENSKE SPECIALKARKE
Ženski SLO KD SLOVENSKE SPECIALKARKE 1:05:05 >
Klub KD SLOVENSKE SPECIALKARKE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:05:05
Licenca:
9 . 211 Glušič Tanja
Ženski SLO 1:10:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:10:06
Licenca:
ŽENSKE B-Ž
3 . 121 SIMEONOV PETRA
Ženski SLO 0:58:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:58:11
Licenca:
ŽENSKE B-Ž
1 . 89 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 0:45:00 63 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:45:00
Licenca: 63
2 . 189 Lapcevic Olja
Tour De Fun
Ženski SLO Tour De Fun 0:57:48 >
Klub Tour De Fun
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:57:48
Licenca:
4 . 233 Robič Drobnak Petra
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 1:02:07 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:02:07
Licenca:
ŽENSKE C-Ž
4 . 81 MAZNIK TADEJA
ŠRD Omega Air
Ženski SLO ŠRD Omega Air 1:01:38 >
Klub ŠRD Omega Air
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:01:38
Licenca:
DNF 249 GAJZER BRIGITA
Ženski SLO DNF >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: DNF
Licenca:
ŽENSKE C-Ž
1 . 135 Zaplotnik Darja
KD SLOVENSKE SPECIALKARKE
Ženski SLO KD SLOVENSKE SPECIALKARKE 0:49:44 628 >
Klub KD SLOVENSKE SPECIALKARKE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:49:44
Licenca: 628
2 . 101 Prešeren Matejka
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 0:54:59 1379 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:54:59
Licenca: 1379
3 . 245 Kačičnik Nataša
KK ROGLA
Ženski SLO KK ROGLA 0:55:53 1081 >
Klub KK ROGLA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:55:53
Licenca: 1081
ŽENSKE D-Ž
5 . 53 KLEMENČIČ BERNARDA
ŠD Elektro Ljubljana
Ženski SLO ŠD Elektro Ljubljana 1:05:18 >
Klub ŠD Elektro Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:05:18
Licenca:
ŽENSKE D-Ž
1 . 133 Žakelj Rada
SLAŠČIČARNA MAGUŠAR
Ženski SLO SLAŠČIČARNA MAGUŠAR 0:52:36 >
Klub SLAŠČIČARNA MAGUŠAR
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:52:36
Licenca:
2 . 27 ERZNOŽNIK JANA
aleksejdolinsek.com
Ženski SLO aleksejdolinsek.com 0:57:02 >
Klub aleksejdolinsek.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:57:02
Licenca:
3 . 107 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 1:01:29 965 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:01:29
Licenca: 965
4 . 1 Anžel Jožefa
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 1:01:44 808 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:01:44
Licenca: 808
6 . 40 Habjan Dragica
ŠD Koloka
Ženski SLO ŠD Koloka 1:06:39 785 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:06:39
Licenca: 785
AMATERJI -M
1 . 231 Grünfeld Kristian
ŠD RUDNIK LJUBLJANA
Moški SLO ŠD RUDNIK LJUBLJANA 0:33:57 1492 >
Klub ŠD RUDNIK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:33:57
Licenca: 1492
2 . 228 Calza Andrea
BIKE SHOP RACEING
Moški ITA BIKE SHOP RACEING 0:34:28 CB902676 >
Klub BIKE SHOP RACEING
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 0:34:28
Licenca: CB902676
3 . 227 Emeršič Marko
KD ROG
Moški SLO KD ROG 0:34:57 1630 >
Klub KD ROG
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:34:57
Licenca: 1630
4 . 198 Kovačič Miran
TEAM GRANFOON
Moški SLO TEAM GRANFOON 0:35:33 >
Klub TEAM GRANFOON
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:35:33
Licenca:
5 . 216 Hauser Sandro
Arbö Askö Raiff RC Feld am See
Moški ITA Arbö Askö Raiff RC Feld am See 0:35:42 >
Klub Arbö Askö Raiff RC Feld am See
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 0:35:42
Licenca:
6 . 173 JAZBEC GAL.
KD ROG
Moški SLO KD ROG 0:35:55 >
Klub KD ROG
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:35:55
Licenca:
7 . 225 DRAGAR LUKA.
KK Bled
Moški SLO KK Bled 0:36:13 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:36:13
Licenca:
8 . 117 Sekne Gal
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:36:26 819 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:36:26
Licenca: 819
9 . 32 Goropečnik Jernej
Moški SLO 0:36:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:36:35
Licenca:
10 . 71 Kus Jan
Moški SLO 0:36:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:36:34
Licenca:
11 . 59 Komac Nejc
Moški SLO 0:37:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:37:05
Licenca:
12 . 55 Knez Iztok
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:38:07 1332 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:38:07
Licenca: 1332
13 . 172 JAZBEC JAN.
POGI TEAM
Moški SLO POGI TEAM 0:38:14 >
Klub POGI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:38:14
Licenca:
14 . 238 Podbersič Matija
mebloJOGI - PRO CONCRETE
Moški SLO mebloJOGI - PRO CONCRETE 0:39:26 1658 >
Klub mebloJOGI - PRO CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:39:26
Licenca: 1658
15 . 44 Hribljan Matjaž
KK Jan Sport
Moški SLO KK Jan Sport 0:39:32 766 >
Klub KK Jan Sport
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:39:32
Licenca: 766
16 . 178 Copot David
Moški SLO 0:39:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:39:46
Licenca:
17 . 128 Stibilj Timotej
KD OBALA
Moški SLO KD OBALA 0:40:13 >
Klub KD OBALA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:40:13
Licenca:
18 . 160 Medvešček Huskič Luka
Team BTS Company
Moški SLO Team BTS Company 0:40:16 319 >
Klub Team BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:40:16
Licenca: 319
19 . 66 Kravanja Jan
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 0:40:20 608 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:40:20
Licenca: 608
20 . 62 Kotnik Klemen
Harmonike Koci
Moški SLO Harmonike Koci 0:40:26 >
Klub Harmonike Koci
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:40:26
Licenca:
21 . 237 Špetič Matic
Moški SLO 0:41:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:41:31
Licenca:
22 . 186 Šau Luka
KD OBALA
Moški SLO KD OBALA 0:41:59 1223 >
Klub KD OBALA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:41:59
Licenca: 1223
23 . 35 GREGORIC JAKOB
Moški SLO 0:42:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:42:00
Licenca:
24 . 76 MÄCHTIG MAURO.
KD ROG
Moški SLO KD ROG 0:42:20 >
Klub KD ROG
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:42:20
Licenca:
25 . 236 žle Jakob
Moški SLO 0:42:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:42:34
Licenca:
26 . 181 šuligoj Blaž
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 0:43:17 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:43:17
Licenca:
27 . 45 Humar Urh
Moški SLO 0:43:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:43:44
Licenca:
28 . 260 Šalamun Jaša
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 0:44:37 2022TZS438 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:44:37
Licenca: 2022TZS438
29 . 162 Klemenc Anže
KK ROGLA
Moški SLO KK ROGLA 0:44:48 1086 >
Klub KK ROGLA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:44:48
Licenca: 1086
30 . 158 BERLEC BOR. MARK
KD ROG
Moški SLO KD ROG 0:45:53 >
Klub KD ROG
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:45:53
Licenca:
31 . 3 BAGON JAN.
mebloJOGI - PRO CONCRETE
Moški SLO mebloJOGI - PRO CONCRETE 0:46:04 >
Klub mebloJOGI - PRO CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:46:04
Licenca:
32 . 244 Mikec Iztok
KK DOLENJSKA BALANCA
Moški SLO KK DOLENJSKA BALANCA 0:46:37 >
Klub KK DOLENJSKA BALANCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:46:37
Licenca:
33 . 51 Kejžar Nejc
Cambridge University CC
Moški SLO Cambridge University CC 0:46:34 >
Klub Cambridge University CC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:46:34
Licenca:
34 . 13 BUBNIČ PATRICK DILICA
Moški SLO 0:47:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:47:05
Licenca:
35 . 127 STARE ŽIGA.
POGI TEAM GENERALI
Moški SLO POGI TEAM GENERALI 0:47:46 >
Klub POGI TEAM GENERALI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:47:46
Licenca:
36 . 34 Grčar Domen
Moški SLO 0:50:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:50:29
Licenca:
37 . 47 JAKLIČ JURE
Moški SLO 0:50:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:50:22
Licenca:
38 . 222 ROZMAN PETER
Moški SLO 0:52:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:52:46
Licenca:
39 . 73 Lampe Jaša
Moški SLO 0:56:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:56:09
Licenca:
40 . 185 Kovačič Rok
Moški SLO 0:57:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:57:29
Licenca:
41 . 95 PERME NIK
ŠDMP
Moški SLO ŠDMP 1:02:00 >
Klub ŠDMP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:02:00
Licenca:
42 . 25 Dovnik Mitja
KOŠTRUNI
Moški SLO KOŠTRUNI 1:03:45 1622 >
Klub KOŠTRUNI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:03:45
Licenca: 1622
43 . 152 KROFL SVIT
Moški SLO 1:11:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:11:07
Licenca:
44 . 254 Žakelj Gašper
Češnjice
Moški SLO Češnjice 1:14:55 >
Klub Češnjice
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:14:55
Licenca:
45 . 153 KROFL LUKA
Moški SLO 1:16:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:16:54
Licenca:
46 . 170 ČEČ NIK SVEN
Moški SLO 1:20:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:20:31
Licenca:
MASTER A-M
1 . 20 DOECKE MAX
ASKOE VILLACH
Moški DEU ASKOE VILLACH 0:35:12 >
Klub ASKOE VILLACH
Država DEU
Spol: Moški
Čas: 0:35:12
Licenca:
2 . 98 Potisk Tilen
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 0:36:24 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:36:24
Licenca:
3 . 132 Vukašinović Anže
KK Pocinkovalnica Celje
Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 0:37:45 10131528950 >
Klub KK Pocinkovalnica Celje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:37:45
Licenca: 10131528950
4 . 11 Brešan Jan
Moški SLO 0:39:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:39:00
Licenca:
5 . 217 TREFFER MARTIN
ARBO ASKO RAIFFEISEN FELD AM SEE
Moški AUT ARBO ASKO RAIFFEISEN FELD AM SEE 0:39:03 >
Klub ARBO ASKO RAIFFEISEN FELD AM SEE
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 0:39:03
Licenca:
6 . 251 Glavič Miha
KK Jan Sport
Moški SLO KK Jan Sport 0:39:42 1712 >
Klub KK Jan Sport
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:39:42
Licenca: 1712
7 . 99 Povirk Anže
KD ROG
Moški SLO KD ROG 0:40:48 1475 >
Klub KD ROG
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:40:48
Licenca: 1475
8 . 48 Juvančič Jure
Moški SLO 0:41:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:41:52
Licenca:
9 . 36 GRIČAR ALJOŠA
ŠRD Omega Air
Moški SLO ŠRD Omega Air 0:44:14 >
Klub ŠRD Omega Air
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:44:14
Licenca:
10 . 140 Hercog Marko
HIDRIA d.o.o.
Moški SLO HIDRIA d.o.o. 0:45:41 >
Klub HIDRIA d.o.o.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:45:41
Licenca:
11 . 69 Kunaver Tom
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 0:46:40 210 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:46:40
Licenca: 210
12 . 129 Trontelj Primož
ŠRD Omega Air
Moški SLO ŠRD Omega Air 0:48:05 >
Klub ŠRD Omega Air
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:48:05
Licenca:
13 . 78 Majster Luka
ŠRD Omega Air
Moški SLO ŠRD Omega Air 0:48:31 >
Klub ŠRD Omega Air
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:48:31
Licenca:
14 . 61 Košir Matic
KK ZAPRAVLJIVČEK
Moški SLO KK ZAPRAVLJIVČEK 0:48:43 >
Klub KK ZAPRAVLJIVČEK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:48:43
Licenca:
15 . 111 RIBIČ JERNEJ
Team Vegan / VirtuSLO
Moški SLO Team Vegan / VirtuSLO 0:50:25 >
Klub Team Vegan / VirtuSLO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:50:25
Licenca:
16 . 123 škulj Marko
ŠRD Omega Air
Moški SLO ŠRD Omega Air 0:57:43 >
Klub ŠRD Omega Air
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:57:43
Licenca:
MASTER B-M
1 . 213 Grad Martin
GEL TEAM
Moški SLO GEL TEAM 0:32:08 >
Klub GEL TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:32:08
Licenca:
2 . 157 Kralj Robert
Moški SLO 0:34:53 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:34:53
Licenca:
3 . 200 MICHENTHALER ARNIN
ARBO ASKO RAIFFEISEN FELD AM SEE
Moški AUT ARBO ASKO RAIFFEISEN FELD AM SEE 0:38:00 >
Klub ARBO ASKO RAIFFEISEN FELD AM SEE
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 0:38:00
Licenca:
4 . 224 Katrašnik Simon
Moški SLO 0:39:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:39:18
Licenca:
5 . 241 Kurinčič Nejc
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 0:39:48 532 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:39:48
Licenca: 532
6 . 65 Kramar Miha
Team BTS Company
Moški SLO Team BTS Company 0:39:55 321 >
Klub Team BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:39:55
Licenca: 321
7 . 203 MOBNER SIMON
Moški AUT 0:40:03 >
Klub
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 0:40:03
Licenca:
8 . 215 Šuštaršič Anže
KD Litijski Tempomat
Moški SLO KD Litijski Tempomat 0:41:21 1427 >
Klub KD Litijski Tempomat
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:41:21
Licenca: 1427
9 . 239 Mislej Borut
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 0:42:57 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:42:57
Licenca:
10 . 70 Kurinčič Jan
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 0:43:43 2022TZS551 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:43:43
Licenca: 2022TZS551
11 . 197 Zupančič Rok
Moški SLO 0:43:41 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:43:41
Licenca:
12 . 22 Dolenc Marko
KD Belaunce
Moški SLO KD Belaunce 0:44:52 1623 >
Klub KD Belaunce
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:44:52
Licenca: 1623
13 . 134 Zakšek Rino
Moški SLO 0:45:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:45:32
Licenca:
14 . 191 NADJ ALEKSANDER
Moški SLO 0:48:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:48:10
Licenca:
15 . 234 Miš Aleš
Moški SLO 0:50:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:50:24
Licenca:
16 . 212 PREVEJŠEK TADEJ
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM 0:50:10 >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:50:10
Licenca:
17 . 155 Razpotnik Boštjan
KK ZAGORSKA DOLINA
Moški SLO KK ZAGORSKA DOLINA 0:53:11 >
Klub KK ZAGORSKA DOLINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:53:11
Licenca:
18 . 85 MOŽINA BLAŽ
ŠD Sv. Urban
Moški SLO ŠD Sv. Urban 0:54:13 >
Klub ŠD Sv. Urban
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:54:13
Licenca:
19 . 56 KOGOVŠEK JERNEJ
Moški SLO 1:00:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:00:18
Licenca:
20 . 253 Škerlj Matic
Moški SLO 1:10:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:10:52
Licenca:
21 . 115 RUDL UROS
Moški SLO 1:20:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:20:39
Licenca:
MASTER C-M
1 . 33 Grahelj Luka
Moški SLO 0:37:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:37:02
Licenca:
2 . 30 Gal Goran
BD Sloga
Moški CRO BD Sloga 0:39:09 10113161594 >
Klub BD Sloga
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 0:39:09
Licenca: 10113161594
3 . 93 Paher Marko
Moški SLO 0:39:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:39:29
Licenca:
4 . 72 Kutoša David
Fun club MVDP
Moški SLO Fun club MVDP 0:39:34 >
Klub Fun club MVDP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:39:34
Licenca:
5 . 240 Ribič Zoran
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 0:39:40 150 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:39:40
Licenca: 150
6 . 223 Bulovec Blaz
MIZARSTVO BUKI
Moški SLO MIZARSTVO BUKI 0:39:54 101 306 866 66 >
Klub MIZARSTVO BUKI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:39:54
Licenca: 101 306 866 66
7 . 8 BERZELAK MITJA
Moški SLO 0:40:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:40:43
Licenca:
8 . 28 Ferjančič Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:41:15 38 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:41:15
Licenca: 38
9 . 64 Krajnc Boštjan
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 0:43:57 139 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:43:57
Licenca: 139
10 . 31 Gliha Matej
Pulse performance
Moški SLO Pulse performance 0:44:11 >
Klub Pulse performance
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:44:11
Licenca:
11 . 243 Šalamun Darko
MAXISPORT ČERIN
Moški SLO MAXISPORT ČERIN 0:44:36 100 785 713 94 >
Klub MAXISPORT ČERIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:44:36
Licenca: 100 785 713 94
12 . 37 GROHAR TOMAZ
Moški SLO 0:45:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:45:29
Licenca:
13 . 131 VERK Klemen
Moški SLO 0:46:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:46:23
Licenca:
13 . 205 Ipavec Aleš
LJUBLJANSKA BORZA
Moški SLO LJUBLJANSKA BORZA 0:46:24 >
Klub LJUBLJANSKA BORZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:46:24
Licenca:
15 . 163 Klemen Luka
ŠDMP
Moški SLO ŠDMP 0:46:42 >
Klub ŠDMP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:46:42
Licenca:
16 . 196 BABIČ MITJA
Moški SLO 0:48:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:48:19
Licenca:
17 . 174 Bračič Blaž
Golovec trails
Moški SLO Golovec trails 0:49:06 >
Klub Golovec trails
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:49:06
Licenca:
18 . 113 Rode Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:50:19 1263 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:50:19
Licenca: 1263
19 . 169 ČEČ MIHA
Moški SLO 0:51:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:51:00
Licenca:
20 . 226 Prelc Matej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:51:47 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:51:47
Licenca:
21 . 220 PREVEJŠEK ANDREJ
MASTER TEAM
Moški SLO MASTER TEAM 1:02:38 >
Klub MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:02:38
Licenca:
22 . 192 LORGER ANDREJ
KK TRNOVLJE
Moški SLO KK TRNOVLJE 1:08:55 >
Klub KK TRNOVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:08:55
Licenca:
MASTER D-M
1 . 29 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 0:36:51 208 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:36:51
Licenca: 208
2 . 102 Prešeren Jani
Team BTS Company
Moški SLO Team BTS Company 0:37:18 320 >
Klub Team BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:37:18
Licenca: 320
3 . 39 Habič Boštjan
Moški SLO 0:37:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:37:51
Licenca:
4 . 180 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:38:53 415 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:38:53
Licenca: 415
5 . 156 Mesec Marjan
B.V.G. GULČ
Moški SLO B.V.G. GULČ 0:39:14 >
Klub B.V.G. GULČ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:39:14
Licenca:
6 . 230 Praznik Boris
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 0:40:39 1513 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:40:39
Licenca: 1513
7 . 182 Kurnik Gašper
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:40:55 997 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:40:55
Licenca: 997
8 . 207 NOVAK ZDRAVKO
ŠD GRMADA
Moški SLO ŠD GRMADA 0:42:06 >
Klub ŠD GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:42:06
Licenca:
9 . 10 Bregar Miha
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 0:42:19 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:42:19
Licenca:
10 . 104 Prevodnik Izidor
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 0:45:02 781 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:45:02
Licenca: 781
11 . 94 Perme Jure
ŠDMP
Moški SLO ŠDMP 0:48:09 >
Klub ŠDMP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:48:09
Licenca:
12 . 79 makovec slavko
Moški SLO 0:48:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:48:07
Licenca:
13 . 6 BEBER ALEX
Moški SLO 0:48:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:48:17
Licenca:
14 . 58 Kokelj Simeon
Moški SLO 0:49:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:49:01
Licenca:
15 . 122 Škarja Marko
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:49:25 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:49:25
Licenca:
16 . 183 Babič Mavricijo
Moški SLO 0:50:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:50:21
Licenca:
17 . 199 Šabec Matej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 0:50:42 1070 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:50:42
Licenca: 1070
17 . 67 Kravcar Franci
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 0:51:00 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:51:00
Licenca:
19 . 2 Bagon Igor
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 0:51:51 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:51:51
Licenca:
20 . 210 HEMPT DAMJAN
BKS
Moški SLO BKS 0:52:19 >
Klub BKS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:52:19
Licenca:
21 . 252 Klampfer Dejan
KD ŠPICA PTUJ
Moški SLO KD ŠPICA PTUJ 0:56:36 >
Klub KD ŠPICA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:56:36
Licenca:
22 . 50 Kalan Damijan
Moški SLO 0:57:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:57:38
Licenca:
23 . 201 Miljanović Vladan
Moški SLO 0:58:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:58:48
Licenca:
24 . 7 BERDAJS JOŽE
KD Hitri Polži
Moški SLO KD Hitri Polži 0:59:58 >
Klub KD Hitri Polži
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:59:58
Licenca:
25 . 91 OŽBOLD TOMAŽ
KD ROG
Moški SLO KD ROG 0:59:28 951 >
Klub KD ROG
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:59:28
Licenca: 951
26 . 214 Birtič Damjan
SCOTT KRKA TEAM
Moški SLO SCOTT KRKA TEAM 1:00:46 >
Klub SCOTT KRKA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:00:46
Licenca:
27 . 90 OSTRONIČ GREGOR
ŠRD Omega Air
Moški SLO ŠRD Omega Air 1:01:22 >
Klub ŠRD Omega Air
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:01:22
Licenca:
28 . 168 KMET BOLESLAV
ŠDMP
Moški SLO ŠDMP 1:06:51 >
Klub ŠDMP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:06:51
Licenca:
29 . 38 Grohar Gregor
Moški SLO 1:07:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:07:37
Licenca:
30 . 250 STRUNA ROBERT
Moški SLO 1:13:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:13:49
Licenca:
31 . 54 KLEMENČIČ MIRKO
RD REVOZ
Moški SLO RD REVOZ 1:16:15 >
Klub RD REVOZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:16:15
Licenca:
32 . 154 KROFL ŽIGA
Moški SLO 1:17:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:17:42
Licenca:
MASTER E-M
1 . 24 Dovnik Miran
KOŠTRUNI
Moški SLO KOŠTRUNI 0:38:57 1621 >
Klub KOŠTRUNI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:38:57
Licenca: 1621
2 . 195 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:39:05 650 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:39:05
Licenca: 650
3 . 187 Šabec Igor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 0:41:07 1075 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:41:07
Licenca: 1075
4 . 4 Barbič Benjamin
Moški SLO 0:42:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:42:47
Licenca:
5 . 12 BREZNIK EDWIN
Do daske
Moški SLO Do daske 0:43:39 >
Klub Do daske
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:43:39
Licenca:
6 . 124 Smrekar Bernard
ŠRD Omega Air
Moški SLO ŠRD Omega Air 0:45:01 >
Klub ŠRD Omega Air
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:45:01
Licenca:
7 . 103 Pretner Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:46:29 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:46:29
Licenca:
8 . 23 Dolenc Gregor
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 0:47:42 1748 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:47:42
Licenca: 1748
9 . 119 SELAN SANDI
ŠRD Omega Air
Moški SLO ŠRD Omega Air 0:48:36 >
Klub ŠRD Omega Air
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:48:36
Licenca:
10 . 5 BARTOL BOŠTJAN
Veterani
Moški SLO Veterani 0:50:51 >
Klub Veterani
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:50:51
Licenca:
11 . 80 MATKOVIČ MIROSLAV
ŠD DARS
Moški SLO ŠD DARS 0:52:54 >
Klub ŠD DARS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:52:54
Licenca:
12 . 84 MOŽE MIRO
RD REVOZ
Moški SLO RD REVOZ 0:54:17 >
Klub RD REVOZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:54:17
Licenca:
13 . 137 Zupančič Igor
KK Jan Sport
Moški SLO KK Jan Sport 0:54:48 >
Klub KK Jan Sport
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:54:48
Licenca:
14 . 166 ČRTALIČ FRANCI
Moški SLO 0:56:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:56:18
Licenca:
15 . 125 Soderžnik Stojan
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 0:56:47 64 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:56:47
Licenca: 64
16 . 77 MÄCHTIG TOMAŽ
Moški SLO 0:57:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:57:03
Licenca:
17 . 97 POREBER ALEŠ
RD REVOZ
Moški SLO RD REVOZ 0:57:11 >
Klub RD REVOZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:57:11
Licenca:
18 . 184 KOVAČIČ BOŠTJAN
Moški SLO 0:57:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:57:29
Licenca:
19 . 164 FILIPIČ GREGOR
Moški SLO 0:59:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:59:37
Licenca:
20 . 82 MESTEK ROBERT
ŠRD Omega Air
Moški SLO ŠRD Omega Air 1:05:06 >
Klub ŠRD Omega Air
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:05:06
Licenca:
21 . 204 Kotar Martin
ŠD Smole
Moški SLO ŠD Smole 1:05:47 >
Klub ŠD Smole
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:05:47
Licenca:
22 . 126 STARE PRIMOŽ
Naskok na Zvoh
Moški SLO Naskok na Zvoh 1:13:22 >
Klub Naskok na Zvoh
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:13:22
Licenca:
MASTER F-M
1 . 229 Calza Paolo
BIKE SHOP RACEING
Moški ITA BIKE SHOP RACEING 0:39:15 >
Klub BIKE SHOP RACEING
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 0:39:15
Licenca:
2 . 18 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:40:30 751 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:40:30
Licenca: 751
3 . 21 Dolar Tomaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:40:47 1374 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:40:47
Licenca: 1374
4 . 209 Prpar Vlado
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 0:42:36 492 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:42:36
Licenca: 492
5 . 88 OGRIN BORUT
Moški SLO 0:48:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:48:40
Licenca:
6 . 46 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:48:50 749 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:48:50
Licenca: 749
7 . 248 RAJŠP ANTON
TEAM RAJŠP
Moški SLO TEAM RAJŠP 0:51:04 >
Klub TEAM RAJŠP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:51:04
Licenca:
8 . 74 LAPAJNE MARKO
Moški SLO 0:51:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:51:30
Licenca:
9 . 68 Krušič Marko
RD REVOZ
Moški SLO RD REVOZ 0:51:58 >
Klub RD REVOZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:51:58
Licenca:
10 . 150 Pevec Borut
TO KG
Moški SLO TO KG 0:52:01 >
Klub TO KG
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:52:01
Licenca:
11 . 114 Rozman Sandi
ŠRD Omega Air
Moški SLO ŠRD Omega Air 0:52:53 >
Klub ŠRD Omega Air
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:52:53
Licenca:
12 . 202 RADIČIĆ BOBAN
Tour De Fun
Moški SLO Tour De Fun 0:57:47 >
Klub Tour De Fun
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:57:47
Licenca:
13 . 109 RAUŠL BOJAN
ŠRD Omega Air
Moški SLO ŠRD Omega Air 0:58:02 >
Klub ŠRD Omega Air
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:58:02
Licenca:
14 . 136 železnik Robert
ŠRD Omega Air
Moški SLO ŠRD Omega Air 1:03:46 >
Klub ŠRD Omega Air
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:03:46
Licenca:
15 . 118 SEKNE MARKO
Moški SLO 1:04:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:04:23
Licenca:
16 . 232 Kök Andrej
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 1:06:22 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:06:22
Licenca:
MASTER G-M
1 . 19 Debeljak Janez
KK Jan Sport
Moški SLO KK Jan Sport 0:40:07 768 >
Klub KK Jan Sport
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:40:07
Licenca: 768
2 . 86 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:42:00 748 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:42:00
Licenca: 748
3 . 43 Homec Zoran
Slaščičarna Magušar
Moški SLO Slaščičarna Magušar 0:42:47 >
Klub Slaščičarna Magušar
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:42:47
Licenca:
4 . 100 Prešeren Branko
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:45:45 1371 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:45:45
Licenca: 1371
5 . 9 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:46:55 754 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:46:55
Licenca: 754
6 . 14 Cerar Igor
KK ROGLA
Moški SLO KK ROGLA 0:50:17 1085 >
Klub KK ROGLA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:50:17
Licenca: 1085
7 . 151 Pograjc Zvone
KK ZAGORSKA DOLINA
Moški SLO KK ZAGORSKA DOLINA 0:54:14 840 >
Klub KK ZAGORSKA DOLINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:54:14
Licenca: 840
8 . 190 JAGER SREČKO
ŠENDUK POWER
Moški SLO ŠENDUK POWER 0:56:04 >
Klub ŠENDUK POWER
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:56:04
Licenca:
9 . 194 Šinkovec Borut
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 0:58:00 1747 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:58:00
Licenca: 1747
10 . 75 LEKŠE ANTON
RD REVOZ
Moški SLO RD REVOZ 1:02:31 >
Klub RD REVOZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:02:31
Licenca:
11 . 83 MIŠMAŠ FRENK
RD REVOZ
Moški SLO RD REVOZ 1:02:39 >
Klub RD REVOZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:02:39
Licenca:
12 . 235 ŽMEGAČ ANDREJ
Moški SLO 1:06:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:06:57
Licenca:
13 . 221 ROZMAN DUŠAN
Moški SLO 1:12:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:12:20
Licenca:
14 . 175 Pečko Zdenko
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 1:16:10 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:16:10
Licenca:
15 . 159 RIBARIČ MIŠO
Moški SLO 1:23:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:23:44
Licenca:
16 . 49 Kalan Tomaž
LET ŠKOFJA LOKA
Moški SLO LET ŠKOFJA LOKA 1:26:10 >
Klub LET ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:26:10
Licenca:
MASTER H-M
1 . 17 Čuden Marjan
Team BTS Company
Moški SLO Team BTS Company 0:49:26 317 >
Klub Team BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:49:26
Licenca: 317
2 . 16 Colnarič Slavko
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:50:46 969 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:50:46
Licenca: 969
3 . 108 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:53:19 967 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:53:19
Licenca: 967
4 . 110 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:54:26 794 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:54:26
Licenca: 794
5 . 96 planinc boris
kremen
Moški SLO kremen 0:55:46 >
Klub kremen
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:55:46
Licenca:
6 . 218 Golčman Andrej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 0:58:24 638 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:58:24
Licenca: 638
7 . 105 PURKAT FRANC
KD Hitri Polži
Moški SLO KD Hitri Polži 0:59:03 >
Klub KD Hitri Polži
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:59:03
Licenca:
8 . 219 MAROT RADO
ŠENTJUR POWER
Moški SLO ŠENTJUR POWER 0:58:54 >
Klub ŠENTJUR POWER
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:58:54
Licenca:
9 . 52 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:00:21 755 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:00:21
Licenca: 755
10 . 41 Habjan Andrej
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 1:05:51 787 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:05:51
Licenca: 787
11 . 130 URBANIJA DUŠAN
Moški SLO 1:16:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:16:47
Licenca:
MASTER I-M
1 . 15 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:50:13 746 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:50:13
Licenca: 746
2 . 177 Šest Anton
Š.D. AVGUST GAŠPERIN
Moški SLO Š.D. AVGUST GAŠPERIN 0:51:40 >
Klub Š.D. AVGUST GAŠPERIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:51:40
Licenca:
3 . 42 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:52:12 406 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:52:12
Licenca: 406
4 . 176 KALAN PAVEL
ŠK LOKA
Moški SLO ŠK LOKA 0:56:52 >
Klub ŠK LOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:56:52
Licenca:
5 . 165 VIĆIĆ FERDINAND
POLIKOM ROG
Moški SLO POLIKOM ROG 0:58:20 >
Klub POLIKOM ROG
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:58:20
Licenca:
6 . 161 LIPOVEC IVAN
STRAVA
Moški SLO STRAVA 1:00:04 >
Klub STRAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:00:04
Licenca:
7 . 87 ODAR MIRO
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 1:18:34 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:18:34
Licenca:
MASTER J-M
1 . 106 Končina Rafael
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 0:58:25 1578 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:58:25
Licenca: 1578
2 . 63 Koželj Franci
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:59:19 818 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:59:19
Licenca: 818
3 . 116 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:00:55 752 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:00:55
Licenca: 752
4 . 171 TARMANN FRANZ
ALTHOFEN
Moški AUT ALTHOFEN 1:03:01 >
Klub ALTHOFEN
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 1:03:01
Licenca:
5 . 57 KOKALJ VALJA VALENTIN
Vaniko
Moški SLO Vaniko 1:13:57 >
Klub Vaniko
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:13:57
Licenca:
6 . 193 KAČIČ JULE
Moški SLO 1:34:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:34:06
Licenca:

Komentarji

 

Mobile content