Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: DH Kope 2022

Gorsko kolesarstvo DH Tekma:DH Kope 2022 Datum:21.08.2022 etapa 1
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Zaost.
MASTER 2-M
1 . 132 BADER Michael Moški Trittmeister / Velochicks 100 00:02:19
2 . 127 BOGNER Kersten Moški 100 00:02:32 =J42-$J$41
3 . 129 SUCHOMEL Milan Moški Cyklo žitný Cyklostar Head Pirelli 10047947181 00:02:33 =J43-$J$41
4 . 130 Schuster Max Moški Dirty Trail Friends 10035135202 00:02:38 =J44-$J$41
5 . 133 ZSOLT Apro Moški 100 00:02:44 =J45-$J$41
6 . 128 PFALLER Thomas Moški 100 00:02:59 =J46-$J$41
DNS 131 MAYER Paul Moški 100 --
ELITE M-M
1 . 2 Žabjek Jure Moški UNIOR SINTER 10008164855 00:02:04
2 . 1 Gomilšček Žak Moški UNIOR SINTER 10017640745 00:02:07 =J124-$J$123
3 . 12 Liszi Attila Moški Rad Company Racing Team 10006910525 00:02:08 =J125-$J$123
4 . 11 Cimperman Jan Moški MTB TRBOVLJE 10008164956 00:02:09 =J126-$J$123
5 . 3 Rohrmoser Valentin Moški RC WSV Schladming 10035125401 00:02:11 =J127-$J$123
6 . 5 Podlipnik Enej Moški BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE 10062047547 00:02:12 =J128-$J$123
7 . 31 Kokelj Matic Moški WOLF RACING TEAM 10017622961 00:02:13 =J129-$J$123
8 . 16 Auer Julian Moški Verticalracing 10057528458 00:02:13 =J130-$J$123
9 . 4 RÜCKLINGER Luca Moški Lietz Racing Team 10092560717 00:02:13 =J131-$J$123
10 . 17 Stojko Valentin Moški RAJD LJUBLJANA 10118012507 00:02:14 =J132-$J$123
11 . 22 VODAN Friderik Moški 10106265100 00:02:15 =J133-$J$123
12 . 9 KOKELJ Nace Moški WOLF RACING TEAM 10080768446 00:02:15 =J134-$J$123
13 . 14 Vidovič Andreas Moški DGK POHORJE - SPANK TEAM 10013377795 00:02:16 =J135-$J$123
14 . 13 Jurečič Gašper Moški DGK POHORJE - SPANK TEAM 10055965142 00:02:16 =J136-$J$123
15 . 27 Bavdaž Rok Moški KK ČRN TRN 10084690579 00:02:16 =J137-$J$123
16 . 19 Schneeweiss Mario Moški RC Birkfeld 10035144902 00:02:17 =J138-$J$123
17 . 8 Neubauer Julian Moški RC Kreuzer 10009566204 00:02:18 =J139-$J$123
18 . 7 ADLER Tim Moški Radwelt Michi Knopf 10112391254 00:02:18 =J140-$J$123
19 . 6 Kovšca Jakob Moški RAJD LJUBLJANA 10017595679 00:02:20 =J141-$J$123
20 . 29 SIMAI Bence Moški Rad Company Racing Team 10117954711 00:02:21 =J142-$J$123
21 . 20 Virtič Aleš Moški SCSHNESTERN 100 00:02:21 =J143-$J$123
22 . 30 Šlibar Verovšek Žan Moški 10118726566 00:02:24 =J144-$J$123
23 . 25 DAXER Sebastian Moški MTB Salzburg 100 00:02:26 =J145-$J$123
24 . 21 Pečan Žiga Moški RAJD LJUBLJANA 10088711029 00:02:26 =J146-$J$123
25 . 126 Boban Slaven Moški BK OPUšTENO 10058748941 00:02:31 =J147-$J$36
26 . 18 Pungeršek Nejc Moški ŠD SUPERSNURF 10107440012 00:02:37 =J148-$J$123
27 . 24 FREISLER Arnold Moški 100 00:02:38 =J149-$J$123
28 . 23 Zupan Jan Moški ŠD SUPERSNURF 10082400369 00:02:40 =J150-$J$123
29 . 26 PÖCHHACKER Lorenz Moški 100 00:02:40 =J151-$J$123
DNS 28 REISCH Patrick Moški RC Kreuzer 10115581645 --
DNS 15 FOHRINGER Thomas Moški Lietzsportracing 10117112932 --
MASTER-M
1 . 120 Wolf Boštjan Moški WOLF RT 10003369823 00:02:14
2 . 122 ACHLEITNER Johannes Moški Lietz Sport Racing 10117446166 00:02:19 =J37-$J$36
3 . 123 Španjol Luka Moški ADRENALINA MTB TEAM 10005857063 00:02:19 =J38-$J$36
4 . 125 DÁNIEL Nagy Moški Rad Company Racing Team SE 10023631305 00:02:30 =J39-$J$36
DNS 121 Slapnik Iztok Moški GOLOVEC TRAILS 10050540418 --
AMATERJI-M
1 . 161 šikman Nejc Moški LEVELUP TRENING CENTER 10115149387 00:02:18
2 . 160 Topol Berislav Moški BBK ŠIŠMIŠ 10006755729 00:02:18
3 . 165 Cehner Florjan Moški BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM 10013479243 00:02:21
4 . 163 Šemrov Žiga Moški ŠKD SUPERPOTENCIAL 10128856501 00:02:21
5 . 166 Klinkon Boštjan Moški ŠKTD AVČE 10017641149 00:02:22
6 . 162 Kodric Gasper Moški ŠD SUPERSNURF 10090419744 00:02:33
7 . 164 Tomsič Andraž Moški KK ČRN TRN 10132604135 00:02:48
U13 M&W-M
1 . 140 Praček Jakob Moški KAMPLC RACING TEAM 10091311942 00:02:19
2 . 142 WEIBEL Dominik Moški SPOR'TUNION Hinterbrühl 10127865683 00:02:27 =J10-$J$9
3 . 148 ZIERL Anton Moški Mtb & Downhillverein Tirol 10115110688 00:02:30 =J11-$J$9
4 . 158 SCHWARZ Johannes Moški SPOR'TUNION Hinterbrühl 10128347148 00:02:30 =J12-$J$9
5 . 141 Matijevec Jerman Kostja Moški GOLOVEC TRAILS 10128464558 00:02:30 =J13-$J$9
6 . 149 Mustafa Erik Moški 00:02:34 =J14-$J$9
7 . 146 Sliško Max Moški BSX Maribor 10089248973 00:02:38 =J15-$J$9
8 . 150 Orthacker Casimir Moški Junior Cycling Team Graz Arbö 10106875792 00:02:39 =J16-$J$9
9 . 143 HÖLLER Max Moški Radsportclub Wolfgangsee 10117221450 00:02:39 =J17-$J$9
10 . 144 Novak Gaber Moški RAJD LJUBLJANA 10127283683 00:02:40 =J18-$J$9
11 . 154 Gračner Maj Moški RAJD LJUBLJANA 10132564325 00:02:41 =J19-$J$9
12 . 151 Enci Maj Moški MTB SAVINSKA 00:02:48 =J20-$J$9
13 . 152 Gosnik Jakob Moški KK RAVNE 10131320402 00:02:48 =J21-$J$9
14 . 147 KRUNIC Theodor Moški BK Savages Crew 10125605987 00:02:49 =J22-$J$9
15 . 157 Živic Jaka Moški DGK POHORJE - SPANK TEAM 10130760327 00:02:50 =J23-$J$9
16 . 156 Jamnik Nejc Moški MTB KLUB KRANJ 00:02:55 =J24-$J$9
17 . 145 Palčič Gal Moški RAJD LJUBLJANA 10128320775 00:02:59 =J25-$J$9
18 . 153 Novak Gal Moški RAJD LJUBLJANA 10128858824 00:03:04 =J26-$J$9
19 . 155 Božič Nej Moški BREZ KLUBA / 00:03:25 =J27-$J$9
20 . 184 De Nova Ayrton Moški 00:03:33 =J28-$J$9
U13 M&W-Ž
21 . 159 Podvornik Eva Ženski DGK POHORJE - SPANK TEAM 10130760024 00:03:37
U15 M-M
1 . 85 Kalinšek Ažbe Moški BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE 10017595376 00:02:10
2 . 86 ORTHACKER Nepomuk Moški Junior Cycling Team Graz Arbö 10115374511 00:02:15 =J49-$J$48
3 . 102 Vodan Vincent Moški UR TEAM 10117234483 00:02:17 =J50-$J$48
4 . 87 žvegla Max Moški BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE 10108127601 00:02:17 =J51-$J$48
5 . 94 KOWALD Benjamin Moški 100 00:02:17 =J52-$J$48
6 . 98 SCHMIDINGER Paul Moški Bikesport RC Kremstal 10130378286 00:02:18 =J53-$J$48
7 . 104 POLT Simon Moški Lietz Sport Racing Team 10107591673 00:02:18 =J54-$J$48
8 . 91 Ceh Miha Moški DGK POHORJE - SPANK TEAM 10017597703 00:02:20 =J55-$J$48
9 . 92 FASL Felix Moški Arbö Radsportteam Ried 10127856892 00:02:21 =J56-$J$48
10 . 105 Gračner Tine Moški GOLOVEC TRAILS 10128862561 00:02:21 =J57-$J$48
11 . 90 Fritsch Aris Moški Gravity-Rookies 100 00:02:22 =J58-$J$48
12 . 96 HIEBAUM Florian Moški radunion st.johann in tirol 10125868089 00:02:23 =J59-$J$48
13 . 89 Štrubelj Izak Moški BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE 10113214239 00:02:24 =J60-$J$48
14 . 106 Fritsch Sandro Moški Gravity-Rookies 100 00:02:26 =J61-$J$48
15 . 103 Rajher Filip Moški BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM 10132130855 00:02:28 =J62-$J$48
16 . 101 Boban Toma Vuk Moški BK OPUšTENO 10119102644 00:02:29 =J63-$J$48
17 . 97 Žižek Žiga Moški DGK POHORJE - SPANK TEAM 10123519780 00:02:30 =J64-$J$48
18 . 107 HAINDL Elias Moški Bucklbikestore.at 100 00:02:30 =J65-$J$48
19 . 95 Bukovec Tobi Moški MTB TRBOVLJE 10128851750 00:02:36 =J66-$J$48
20 . 93 Šav Aljaž Moški CALCIT BIKE TEAM 10091479670 00:02:37 =J67-$J$48
21 . 108 GRIMMER Leon Moški 100 00:02:39 =J68-$J$48
22 . 110 Drescher Martin Moški Loose Riders Wolfsberg 100 00:02:40 =J69-$J$48
23 . 109 ISOPP Matthias Moški 100 00:02:40 =J70-$J$48
24 . 99 Gajič Timi Moški BSX Maribor 100 00:02:46 =J71-$J$48
25 . 111 GASSNER Lorenz Moški 100 00:02:47 =J72-$J$48
DNS 112 GETTINGER Mathias Moški Sportunion Hinterbrühl 100 --
DNS 88 VOGL Xaver Moški Downhill Team Tirol 10105833650 --
U17 M-M
1 . 51 Koch Julian Moški RockRaceFam 10107553883 00:02:11
2 . 50 Babačič Maj Moški CALCIT BIKE TEAM 10091212518 00:02:15 =J76-$J$75
3 . 52 SODER Kilian Moški Rad Union St.Johann 10116045023 00:02:15 =J77-$J$75
4 . 69 Kojzek Lovro Moški KK RAVNE 10115579524 00:02:16 =J78-$J$75
5 . 55 Lorber Jakob Moški KK ZAVRŠNICA 10116638036 00:02:16 =J79-$J$75
6 . 58 FENDER Maro Moški URC Ötztal 10113367116 00:02:17 =J80-$J$75
7 . 79 APRO Botond Moški 10118889345 00:02:17 =J81-$J$75
8 . 63 VAJHANDL Urban Moški DGK POHORJE - SPANK TEAM 10129957348 00:02:18 =J82-$J$75
9 . 59 Zapušek Gašper Moški ENERGIJATEAM.COM 10119442750 00:02:18 =J83-$J$75
10 . 53 Broznić Antonio Moški ADRENALINA MTB TEAM 10113496448 00:02:19 =J84-$J$75
11 . 82 Škedelj An Moški DGK POHORJE - SPANK TEAM 10117894588 00:02:20 =J85-$J$75
12 . 61 Bogataj Aljaž Moški MTB KRANJ 10130975646 00:02:21 =J86-$J$75
13 . 62 SCHMÖLZER Jamie Moški Trail Monkeys Osttirol 10117714736 00:02:23 =J87-$J$75
14 . 56 SONNLEITNER Paul Moški GIANT Stattegg 100 00:02:23 =J88-$J$75
15 . 60 ARNOLD Jonas Moški Leogang Bikeclub 10116044114 00:02:23 =J89-$J$75
16 . 66 PLETZENAUER Paul Moški Bikeclub Leogang 10129186503 00:02:23 =J90-$J$75
17 . 57 Kolar Nick Moški RAJD LJUBLJANA 10116675119 00:02:24 =J91-$J$75
18 . 80 LORIN Jan Moški CA Reacing Team 10132295654 00:02:25 =J92-$J$75
19 . 70 MEERSTADT Boudewijn Moški Rad Company Racing Team 10119258955 00:02:25 =J93-$J$75
20 . 65 Šuštar Nik Moški GOLOVEC TRAILS 10119017465 00:02:27 =J94-$J$75
21 . 67 Petre Jaka Moški ENERGIJATEAM.COM 10119442548 00:02:27 =J95-$J$75
22 . 71 BÍRÓ Bence Moški Rad Company Racing Team 10128808607 00:02:28 =J96-$J$75
23 . 83 Prosenik Van Moški GOLOVEC TRAILS 10128463144 00:02:29 =J97-$J$75
24 . 77 VÁSZICS Kevin Moški Rad Company Racing Team SE 10128810324 00:02:36 =J98-$J$75
25 . 72 Milar Martin Mark Moški RAJD LJUBLJANA 10128194877 00:02:41 =J99-$J$75
26 . 76 KÖFLER Jakob Moški CA Racing Team 10132299795 00:04:09 =J100-$J$75
DNS 54 FEICHTINGER Marco Moški Trailland Goats 100 --
DNS 64 FEICHTINGER Moritz Moški Trailland Goats 10094400380 --
DNS 75 HAIDER Lucas Moški 100 --
DNS 68 KIEN Alexander Moški 100 --
DNS 74 OBERSCHNEIDER Rudolf Moški Bikeclub Leogang 10119316246 --
U19 M-M
1 . 44 Jerkič Miha Moški KK ČRN TRN 10084691387 00:02:11
2 . 32 Kerec Matej Moški KK ZAVRŠNICA 10119654433 00:02:15 =J107-$J$106
3 . 45 Kolle Nikolas Moški GIANT Stattegg 10035126209 00:02:15 =J108-$J$106
4 . 35 TEGETHOFF Kilian Moški Bikeclub Leogang 10113716417 00:02:15 =J109-$J$106
5 . 48 BERGER Jonas Moški GIANT Stattegg 10119227330 00:02:16 =J110-$J$106
6 . 41 WINKLER Kevin Moški Bikeclub GIANT Stattegg 10119226421 00:02:17 =J111-$J$106
7 . 33 GEILER David Moški Young Guns Leogang 10127169004 00:02:21 =J112-$J$106
8 . 47 HORVÁTH ZÉTA Moški Rad Company Racing Team SE 10119515502 00:02:21 =J113-$J$106
9 . 34 Savarin Andrej Moški RAJD LJUBLJANA 10097181654 00:02:22 =J114-$J$106
10 . 37 SCHÜRZ Fabian Moški RC NF Hollenstein 10119125276 00:02:23 =J115-$J$106
11 . 42 Zapušek Andraž Moški ŠD SUPERSNURF 10119442245 00:02:24 =J116-$J$106
12 . 46 Moser David Moški 100 00:02:28 =J117-$J$106
13 . 38 Popovic Nino Moški RAJD LJUBLJANA 10129205596 00:02:29 =J118-$J$106
14 . 40 Zupet Tilen Moški RAJD LJUBLJANA 10116677341 00:02:29 =J119-$J$106
15 . 36 Kovacic Lars Moški ŠD SUPERSNURF 10119485489 00:02:41 =J120-$J$106
DNS 43 ZADRAZILL Ian Moški RC Kreuzer Racing 10106219024 --
DNS 39 FOHN David Moški --
ŽENSKE-M
4 . 114 ZIERL Rosa Moški Mtb & Downhill Verein Tirol 10095234075 00:02:32
ŽENSKE-Ž
1 . 138 HALMAI Abigel Ženski 10128809314 00:02:27
2 . 136 Smrdel Tina Ženski MBK ČRNI VRH 10017582646 00:02:28 =J31-$J$30
3 . 135 Kovač Nina Ženski RAJD LJUBLJANA 10119438407 00:02:29 =J32-$J$30
5 . 137 Pečan Nika Ženski RAJD LJUBLJANA 10101737018 00:02:47 =J34-$J$30
6 . 115 Stergar Eva Zala Ženski DGK POHORJE - SPANK TEAM 10123520285 00:02:47 =J35-$J$33
Gorsko kolesarstvo DH Tekma:DH Kope 2022 Datum:20.08.2022 etapa 2
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Zaost.
MASTER 2-M
1 . 132 BADER Michael Moški Trittmeister / Velochicks 00:02:27
2 . 127 BOGNER Kersten Moški 00:02:28 =J41-$J$40
3 . 129 SUCHOMEL Milan Moški Cyklo žitný Cyklostar Head Pirelli 10047947181 00:02:33 =J42-$J$40
4 . 130 Schuster Max Moški Dirty Trail Friends 10035135202 00:02:42 =J43-$J$40
5 . 128 PFALLER Thomas Moški 00:02:49 =J44-$J$40
6 . 133 ZSOLT Apro Moški 00:02:51 =J45-$J$40
ELITE M-M
1 . 2 Žabjek Jure Moški UNIOR SINTER 10008164855 00:02:05
2 . 1 Gomilšček Žak Moški UNIOR SINTER 10017640745 00:02:07 =J113-$J$112
3 . 12 Liszi Attila Moški Rad Company Racing Team 10006910525 00:02:07 =J114-$J$112
4 . 20 Virtič Aleš Moški SCSHNESTERN 00:02:08 =J115-$J$112
5 . 11 Cimperman Jan Moški MTB TRBOVLJE 10008164956 00:02:10 =J116-$J$112
6 . 5 Podlipnik Enej Moški BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE 10062047547 00:02:11 =J117-$J$112
7 . 31 Kokelj Matic Moški WOLF RACING TEAM 10017622961 00:02:12 =J118-$J$112
8 . 3 Rohrmoser Valentin Moški RC WSV Schladming 10035125401 00:02:12 =J119-$J$112
9 . 16 Auer Julian Moški Verticalracing 10057528458 00:02:12 =J120-$J$112
10 . 4 RÜCKLINGER Luca Moški Lietz Racing Team 10092560717 00:02:13 =J121-$J$112
11 . 14 Vidovič Andreas Moški DGK POHORJE - SPANK TEAM 10013377795 00:02:14 =J122-$J$112
12 . 22 VODAN Friderik Moški 10106265100 00:02:14 =J123-$J$112
13 . 17 Stojko Valentin Moški RAJD LJUBLJANA 10118012507 00:02:15 =J124-$J$112
14 . 19 Schneeweiss Mario Moški RC Birkfeld 10035144902 00:02:16 =J125-$J$112
15 . 7 ADLER Tim Moški Radwelt Michi Knopf 10112391254 00:02:16 =J126-$J$112
16 . 13 Jurečič Gašper Moški DGK POHORJE - SPANK TEAM 10055965142 00:02:16 =J127-$J$112
17 . 27 Bavdaž Rok Moški KK ČRN TRN 10084690579 00:02:17 =J128-$J$112
18 . 9 KOKELJ Nace Moški WOLF RACING TEAM 10080768446 00:02:18 =J129-$J$112
19 . 29 SIMAI Bence Moški Rad Company Racing Team 10117954711 00:02:19 =J130-$J$112
20 . 25 DAXER Sebastian Moški MTB Salzburg 00:02:19 =J131-$J$112
21 . 6 Kovšca Jakob Moški RAJD LJUBLJANA 10017595679 00:02:21 =J132-$J$112
22 . 21 Pečan Žiga Moški RAJD LJUBLJANA 10088711029 00:02:26 =J133-$J$112
23 . 30 Šlibar Verovšek Žan Moški 10118726566 00:02:27 =J134-$J$112
24 . 126 Boban Slaven Moški BK OPUšTENO 10058748941 00:02:31 =J135-$J$36
25 . 18 Pungeršek Nejc Moški ŠD SUPERSNURF 10107440012 00:02:32 =J136-$J$112
26 . 24 FREISLER Arnold Moški 00:02:32 =J137-$J$112
27 . 26 PÖCHHACKER Lorenz Moški 00:02:37 =J138-$J$112
28 . 8 Neubauer Julian Moški RC Kreuzer 10009566204 00:04:57 =J139-$J$112
DNS 23 Zupan Jan Moški ŠD SUPERSNURF 10082400369 --
MASTER-M
1 . 120 Wolf Boštjan Moški WOLF RT 10003369823 00:02:15
2 . 122 ACHLEITNER Johannes Moški Lietz Sport Racing 10117446166 00:02:20 =J37-$J$36
3 . 123 Španjol Luka Moški ADRENALINA MTB TEAM 10005857063 00:02:22 =J38-$J$36
4 . 125 DÁNIEL Nagy Moški Rad Company Racing Team SE 10023631305 00:02:25 =J39-$J$36
AMATERJI-M
1 . 160 Topol Berislav Moški BBK ŠIŠMIŠ 10006755729 00:02:19
2 . 161 šikman Nejc Moški LEVELUP TRENING CENTER 10115149387 00:02:19
3 . 165 Cehner Florjan Moški BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM 10013479243 0.00163125
4 . 166 Klinkon Boštjan Moški ŠKTD AVČE 10017641149 00:02:24
5 . 163 Šemrov Žiga Moški ŠKD SUPERPOTENCIAL 10128856501 00:02:26
6 . 162 Kodric Gasper Moški ŠD SUPERSNURF 10090419744 00:02:31
7 . 164 Tomsič Andraž Moški KK ČRN TRN 10132604135 00:02:39
U13 M&W-M
1 . 140 Praček Jakob Moški KAMPLC RACING TEAM 10091311942 0.00160625
2 . 142 WEIBEL Dominik Moški SPOR'TUNION Hinterbrühl 10127865683 00:02:23 =J10-$J$9
3 . 148 ZIERL Anton Moški Mtb & Downhillverein Tirol 10115110688 00:02:28 =J11-$J$9
4 . 158 SCHWARZ Johannes Moški SPOR'TUNION Hinterbrühl 10128347148 00:02:30 =J12-$J$9
5 . 141 Matijevec Jerman Kostja Moški GOLOVEC TRAILS 10128464558 00:02:35 =J13-$J$9
6 . 149 Mustafa Erik Moški 00:02:35 =J14-$J$9
7 . 144 Novak Gaber Moški RAJD LJUBLJANA 10127283683 00:02:37 =J15-$J$9
8 . 143 HÖLLER Max Moški Radsportclub Wolfgangsee 10117221450 00:02:38 =J16-$J$9
9 . 150 Orthacker Casimir Moški Junior Cycling Team Graz Arbö 10106875792 00:02:39 =J17-$J$9
10 . 154 Gračner Maj Moški RAJD LJUBLJANA 10132564325 00:02:41 =J18-$J$9
11 . 151 Enci Maj Moški MTB SAVINSKA 0.00186875 =J19-$J$9
12 . 147 KRUNIC Theodor Moški BK Savages Crew 10125605987 00:02:48 =J20-$J$9
13 . 157 Živic Jaka Moški DGK POHORJE - SPANK TEAM 10130760327 0.00194375 =J21-$J$9
14 . 152 Gosnik Jakob Moški KK RAVNE 10131320402 00:02:51 =J22-$J$9
15 . 156 Jamnik Nejc Moški MTB KLUB KRANJ 00:02:53 =J23-$J$9
16 . 145 Palčič Gal Moški RAJD LJUBLJANA 10128320775 00:03:00 =J24-$J$9
17 . 153 Novak Gal Moški RAJD LJUBLJANA 10128858824 00:03:02 =J25-$J$9
19 . 155 Božič Nej Moški BREZ KLUBA / 00:03:20 =J27-$J$9
20 . 184 De Nova Ayrton Moški 00:03:21 =J28-$J$9
21 . 146 Sliško Max Moški BSX Maribor 10089248973 00:03:30 =J29-$J$9
U13 M&W-Ž
18 . 159 Podvornik Eva Ženski DGK POHORJE - SPANK TEAM 10130760024 00:03:15
U15 M-M
1 . 85 Kalinšek Ažbe Moški BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE 10017595376 00:02:12
2 . 86 ORTHACKER Nepomuk Moški Junior Cycling Team Graz Arbö 10115374511 00:02:15 =J47-$J$46
3 . 104 POLT Simon Moški Lietz Sport Racing Team 10107591673 00:02:18 =J48-$J$46
4 . 98 SCHMIDINGER Paul Moški Bikesport RC Kremstal 10130378286 00:02:19 =J49-$J$46
5 . 87 žvegla Max Moški BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE 10108127601 00:02:19 =J50-$J$46
6 . 102 Vodan Vincent Moški UR TEAM 10117234483 00:02:20 =J51-$J$46
7 . 105 Gračner Tine Moški GOLOVEC TRAILS 10128862561 0.00163125 =J52-$J$46
8 . 94 KOWALD Benjamin Moški 00:02:21 =J53-$J$46
9 . 96 HIEBAUM Florian Moški radunion st.johann in tirol 10125868089 00:02:22 =J54-$J$46
10 . 92 FASL Felix Moški Arbö Radsportteam Ried 10127856892 00:02:23 =J55-$J$46
11 . 89 Štrubelj Izak Moški BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE 10113214239 00:02:27 =J56-$J$46
12 . 103 Rajher Filip Moški BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM 10132130855 00:02:28 =J57-$J$46
13 . 106 Fritsch Sandro Moški Gravity-Rookies 100 904 090 34 00:02:29 =J58-$J$46
14 . 101 Boban Toma Vuk Moški BK OPUšTENO 10119102644 00:02:29 =J59-$J$46
15 . 90 Fritsch Aris Moški Gravity-Rookies 100 904 074 18 00:02:30 =J60-$J$46
16 . 107 HAINDL Elias Moški Bucklbikestore.at 00:02:30 =J61-$J$46
17 . 97 Žižek Žiga Moški DGK POHORJE - SPANK TEAM 10123519780 00:02:34 =J62-$J$46
18 . 93 Šav Aljaž Moški CALCIT BIKE TEAM 10091479670 00:02:35 =J63-$J$46
19 . 91 Ceh Miha Moški DGK POHORJE - SPANK TEAM 10017597703 00:02:37 =J64-$J$46
20 . 110 Drescher Martin Moški Loose Riders Wolfsberg 00:02:38 =J65-$J$46
21 . 108 GRIMMER Leon Moški 00:02:40 =J66-$J$46
22 . 109 ISOPP Matthias Moški 00:02:41 =J67-$J$46
23 . 95 Bukovec Tobi Moški MTB TRBOVLJE 10128851750 00:02:43 =J68-$J$46
24 . 99 Gajič Timi Moški BSX Maribor 00:02:45 =J69-$J$46
25 . 111 GASSNER Lorenz Moški 00:02:46 =J70-$J$46
U17 M-M
1 . 55 Lorber Jakob Moški KK ZAVRŠNICA 10116638036 00:02:14
2 . 50 Babačič Maj Moški CALCIT BIKE TEAM 10091212518 00:02:14 =J72-$J$71
3 . 51 Koch Julian Moški RockRaceFam 10107553883 00:02:14 =J73-$J$71
4 . 79 APRO Botond Moški 10118889345 00:02:14 =J74-$J$71
5 . 59 Zapušek Gašper Moški ENERGIJATEAM.COM 10119442750 00:02:16 =J75-$J$71
6 . 69 Kojzek Lovro Moški KK RAVNE 10115579524 00:02:17 =J76-$J$71
7 . 58 FENDER Maro Moški URC Ötztal 10113367116 00:02:17 =J77-$J$71
8 . 61 Bogataj Aljaž Moški MTB KRANJ 10130975646 00:02:19 =J78-$J$71
9 . 80 LORIN Jan Moški CA Reacing Team 10132295654 00:02:20 =J79-$J$71
10 . 57 Kolar Nick Moški RAJD LJUBLJANA 10116675119 00:02:20 =J80-$J$71
11 . 53 Broznić Antonio Moški ADRENALINA MTB TEAM 10113496448 00:02:21 =J81-$J$71
12 . 71 BÍRÓ Bence Moški Rad Company Racing Team 10128808607 00:02:22 =J82-$J$71
13 . 67 Petre Jaka Moški ENERGIJATEAM.COM 10119442548 00:02:23 =J83-$J$71
14 . 56 SONNLEITNER Paul Moški GIANT Stattegg 00:02:24 =J84-$J$71
15 . 66 PLETZENAUER Paul Moški Bikeclub Leogang 10129186503 00:02:25 =J85-$J$71
16 . 60 ARNOLD Jonas Moški Leogang Bikeclub 10116044114 00:02:25 =J86-$J$71
17 . 83 Prosenik Van Moški GOLOVEC TRAILS 10128463144 00:02:25 =J87-$J$71
18 . 62 SCHMÖLZER Jamie Moški Trail Monkeys Osttirol 10117714736 00:02:27 =J88-$J$71
19 . 65 Šuštar Nik Moški GOLOVEC TRAILS 10119017465 00:02:27 =J89-$J$71
20 . 70 MEERSTADT Boudewijn Moški Rad Company Racing Team 10119258955 00:02:28 =J90-$J$71
21 . 72 Milar Martin Mark Moški RAJD LJUBLJANA 10128194877 00:02:30 =J91-$J$71
22 . 82 Škedelj An Moški DGK POHORJE - SPANK TEAM 10117894588 00:02:31 =J92-$J$71
23 . 76 KÖFLER Jakob Moški CA Racing Team 10132299795 00:02:31 =J93-$J$71
24 . 63 VAJHANDL Urban Moški DGK POHORJE - SPANK TEAM 10129957348 00:02:32 =J94-$J$71
25 . 52 SODER Kilian Moški Rad Union St.Johann 10116045023 00:02:34 =J95-$J$71
26 . 77 VÁSZICS Kevin Moški Rad Company Racing Team SE 10128810324 00:02:38 =J96-$J$71
U19 M-M
1 . 44 Jerkič Miha Moški KK ČRN TRN 10084691387 00:02:09
2 . 45 Kolle Nikolas Moški GIANT Stattegg 10035126209 00:02:12 =J98-$J$97
3 . 48 BERGER Jonas Moški GIANT Stattegg 10119227330 00:02:13 =J99-$J$97
4 . 35 TEGETHOFF Kilian Moški Bikeclub Leogang 10113716417 00:02:14 =J100-$J$97
5 . 32 Kerec Matej Moški KK ZAVRŠNICA 10119654433 00:02:14 =J101-$J$97
6 . 41 WINKLER Kevin Moški Bikeclub GIANT Stattegg 10119226421 00:02:16 =J102-$J$97
7 . 33 GEILER David Moški Young Guns Leogang 10127169004 00:02:19 =J103-$J$97
8 . 37 SCHÜRZ Fabian Moški RC NF Hollenstein 10119125276 00:02:20 =J104-$J$97
9 . 38 Popovic Nino Moški RAJD LJUBLJANA 10129205596 00:02:20 =J105-$J$97
10 . 34 Savarin Andrej Moški RAJD LJUBLJANA 10097181654 00:02:21 =J106-$J$97
11 . 47 HORVÁTH ZÉTA Moški Rad Company Racing Team SE 10119515502 00:02:22 =J107-$J$97
12 . 42 Zapušek Andraž Moški ŠD SUPERSNURF 10119442245 00:02:23 =J108-$J$97
13 . 40 Zupet Tilen Moški RAJD LJUBLJANA 10116677341 00:02:29 =J109-$J$97
14 . 46 Moser David Moški 00:02:34 =J110-$J$97
15 . 36 Kovacic Lars Moški ŠD SUPERSNURF 10119485489 00:02:34 =J111-$J$97
ŽENSKE-M
3 . 114 ZIERL Rosa Moški Mtb & Downhill Verein Tirol 10095234075 00:02:31
6 . 138 HALMAI Abigel Moški 10128809314 00:03:05
ŽENSKE-Ž
1 . 136 Smrdel Tina Ženski MBK ČRNI VRH 10017582646 00:02:27
2 . 135 Kovač Nina Ženski RAJD LJUBLJANA 10119438407 00:02:28 =J31-$J$30
4 . 137 Pečan Nika Ženski RAJD LJUBLJANA 10101737018 00:02:52 =J33-$J$30
5 . 115 Stergar Eva Zala Ženski DGK POHORJE - SPANK TEAM 10123520285 00:02:53 =J34-$J$32

Komentarji

 

Mobile content