Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 1. tek na Bibo planino 2022

Tek Tekma:1. tek na Bibo planino 2022 Datum:16.10.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek Več
PREDšOLSKI-M
1 . 1 POLJANŠEK VID
ŠD MENINA PLANINA
Moški SLO ŠD MENINA PLANINA 00:01:24 -- >
Klub ŠD MENINA PLANINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:24
Zaostanek: 00:00:00
2 . 2 Škrbinc Aljaž
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:01:53 00:00:29 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:53
Zaostanek: 00:00:29
4 . 4 MALI LOVRO
ŠD MENINA PLANINA
Moški SLO ŠD MENINA PLANINA 00:02:19 00:00:55 >
Klub ŠD MENINA PLANINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:19
Zaostanek: 00:00:55
PREDšOLSKI-Ž
3 . 3 POLJANŠEK TJAŠA
ŠD MENINA PLANINA
Ženski SLO ŠD MENINA PLANINA 00:01:56 00:00:32 >
Klub ŠD MENINA PLANINA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:01:56
Zaostanek: 00:00:32
5 . 5 DIMIC HANA
ŠD MENINA PLANINA
Ženski SLO ŠD MENINA PLANINA 00:02:28 00:01:04 >
Klub ŠD MENINA PLANINA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:28
Zaostanek: 00:01:04
ŠOLSKI-M
1 . 15 Mali Nik
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:00:54 -- >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:54
Zaostanek: 00:00:00
3 . 16 Žebaljec Burnik Anže
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:01:04 00:00:10 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:04
Zaostanek: 00:00:10
4 . 11 Žebaljec Burnik Žiga
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:01:05 00:00:11 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:05
Zaostanek: 00:00:11
5 . 12 Štefan Rode Žiga
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:01:06 00:00:12 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:06
Zaostanek: 00:00:12
9 . 14 POLJANŠEK TIMOTEJ
ŠD MENINA PLANINA
Moški SLO ŠD MENINA PLANINA 00:01:21 00:00:27 >
Klub ŠD MENINA PLANINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:21
Zaostanek: 00:00:27
10 . 23 ZAJEC ANŽE
ŠD MENINA PLANINA
Moški SLO ŠD MENINA PLANINA 00:01:22 00:00:28 >
Klub ŠD MENINA PLANINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:22
Zaostanek: 00:00:28
12 . 13 Škrbinc Žan
Moški SLO 00:01:27 00:00:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:27
Zaostanek: 00:00:33
ŠOLSKI-Ž
2 . 17 Pančur Mateja
Ženski SLO 00:00:57 00:00:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:57
Zaostanek: 00:00:03
6 . 19 Mali Anja
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 00:01:08 00:00:14 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:01:08
Zaostanek: 00:00:14
7 . 20 PANČUR TITA
ŠD MENINA PLANINA
Ženski SLO ŠD MENINA PLANINA 00:01:15 00:00:21 >
Klub ŠD MENINA PLANINA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:01:15
Zaostanek: 00:00:21
8 . 21 JERAS KATJA
ŠD MENINA PLANINA
Ženski SLO ŠD MENINA PLANINA 00:01:19 00:00:25 >
Klub ŠD MENINA PLANINA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:01:19
Zaostanek: 00:00:25
11 . 18 Poljanšek Eva
ŠD MENINA PLANINA
Ženski SLO ŠD MENINA PLANINA 00:01:26 00:00:32 >
Klub ŠD MENINA PLANINA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:01:26
Zaostanek: 00:00:32
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 35 PUSTOTNIK EVA
AD MENGEŠ
Ženski SLO AD MENGEŠ 00:08:56 -- >
Klub AD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:08:56
Zaostanek: 00:00:00
2 . 38 ZAJEC NIKA
ŠD MENINA PLANINA
Ženski SLO ŠD MENINA PLANINA 00:10:41 00:01:45 >
Klub ŠD MENINA PLANINA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:10:41
Zaostanek: 00:01:45
3 . 33 PANČUR OTA
ŠD MENINA PLANINA
Ženski SLO ŠD MENINA PLANINA 00:11:26 00:02:30 >
Klub ŠD MENINA PLANINA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:11:26
Zaostanek: 00:02:30
4 . 34 PANČUR NANA
ŠD MENINA PLANINA
Ženski SLO ŠD MENINA PLANINA 00:11:52 00:02:56 >
Klub ŠD MENINA PLANINA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:11:52
Zaostanek: 00:02:56
5 . 36 ZABAVNIK ZALA
ŠD MENINA PLANINA
Ženski SLO ŠD MENINA PLANINA 00:12:24 00:03:28 >
Klub ŠD MENINA PLANINA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:12:24
Zaostanek: 00:03:28
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 32 Dornik Mark
ŠD MENINA PLANINA
Moški SLO ŠD MENINA PLANINA 00:09:44 -- >
Klub ŠD MENINA PLANINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:44
Zaostanek: 00:00:00
2 . 31 PANČUR Rok
Moški SLO 00:10:01 00:00:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:10:01
Zaostanek: 00:00:17
KP - DEKLICE-Ž
1 . 37 ZAJEC LEJA
ŠD MENINA PLANINA
Ženski SLO ŠD MENINA PLANINA 00:11:14 -- >
Klub ŠD MENINA PLANINA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:11:14
Zaostanek: 00:00:00
KP - DEčKI-M
1 . 22 ZAJEC ŽAN
ŠD MENINA PLANINA
Moški SLO ŠD MENINA PLANINA 00:09:59 00:05:20 >
Klub ŠD MENINA PLANINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:09:59
Zaostanek: 00:05:20
KP - MLADINCI-M
1 . 132 Prelovšek Aleš
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:31:46 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:46
Zaostanek: 00:00:00
2 . 131 Romšak Nik
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:34:38 00:02:52 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:38
Zaostanek: 00:02:52
KP - ČLANI A-M
1 . 133 KLEMEN DOMEN
/
Moški SLO / 01:09:09 -- >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:09:09
Zaostanek: 00:00:00
KP - ČLANI B-M
1 . 162 Bajde Matej
ŠD PARTIZAN DOLSKO
Moški SLO ŠD PARTIZAN DOLSKO 00:53:10 -- >
Klub ŠD PARTIZAN DOLSKO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:53:10
Zaostanek: 00:00:00
2 . 161 Schaffer Miha
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:58:20 00:05:10 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:58:20
Zaostanek: 00:05:10
3 . 164 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:58:29 00:05:19 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:58:29
Zaostanek: 00:05:19
4 . 163 Železnik Franci
ŠD ČEŠNJICE
Moški SLO ŠD ČEŠNJICE 01:13:37 00:20:27 >
Klub ŠD ČEŠNJICE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:13:37
Zaostanek: 00:20:27
KP - VETERANI B-M
1 . 185 GALIN Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:32:15 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:15
Zaostanek: 00:00:00
2 . 184 Kožuh Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:32:37 00:00:22 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:37
Zaostanek: 00:00:22
3 . 182 Škrbinc Miran
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:37:31 00:05:16 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:31
Zaostanek: 00:05:16
4 . 181 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:37:45 00:05:30 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:45
Zaostanek: 00:05:30
5 . 186 Knavs Anton
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:42:33 00:10:18 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:33
Zaostanek: 00:10:18
6 . 183 Papič Milivoj
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 01:27:16 00:55:01 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:27:16
Zaostanek: 00:55:01
KP - VETERANKE-Ž
1 . 192 Kožuh Tatjana
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:03:20 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:03:20
Zaostanek: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content