Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Skok na Lisco 2022

Cestno kolesarstvo Tekma:Skok na Lisco 2022 Datum:28.08.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Več
M-1-M
1 . 52 MERNIK Sven
KD Knežjega mesta Celje
Moški SLO KD Knežjega mesta Celje 00:29:23.4 >
Klub KD Knežjega mesta Celje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:23.4
2 . 11 Jazbec Gal
POGI TEAM UAE GENERALI
Moški SLO POGI TEAM UAE GENERALI 00:31:02.7 >
Klub POGI TEAM UAE GENERALI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:02.7
3 . 18 Stele žiga
POGI TEAM UAE GENERALI
Moški SLO POGI TEAM UAE GENERALI 00:32:06.8 >
Klub POGI TEAM UAE GENERALI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:06.8
4 . 15 Ahlin Jakob
POGI TEAM UAE GENERALI
Moški SLO POGI TEAM UAE GENERALI 00:33:00.2 >
Klub POGI TEAM UAE GENERALI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:00.2
5 . 57 Zagožen Ažbe
Moški SLO 00:34:43.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:43.9
6 . 72 Starič Vik
KD Tanin Sevnica
Moški SLO KD Tanin Sevnica 00:38:05.4 >
Klub KD Tanin Sevnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:05.4
7 . 53 Brodarič Jan
ŠD Griblje
Moški SLO ŠD Griblje 00:40:00.8 >
Klub ŠD Griblje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:00.8
8 . 83 Rainer Bor
KD Tanin Sevnica
Moški SLO KD Tanin Sevnica 00:43:31.8 >
Klub KD Tanin Sevnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:31.8
9 . 70 Muhič Grega
KD Tanin Sevnica
Moški SLO KD Tanin Sevnica 00:43:32.2 >
Klub KD Tanin Sevnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:32.2
10 . 74 KOPŠE Gašper
Moški SLO 00:46:54.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:46:54.4
11 . 96 Robar Jernej
Team Tehrol
Moški SLO Team Tehrol 01:00:22.4 >
Klub Team Tehrol
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:00:22.4
M-2-M
1 . 67 Kovačič Miran
Team Granfondo Slovenija
Moški SLO Team Granfondo Slovenija 00:30:27.7 >
Klub Team Granfondo Slovenija
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:27.7
2 . 87 Božič Žiga
Meblo-Jogi Proconcrete
Moški SLO Meblo-Jogi Proconcrete 00:30:55.3 >
Klub Meblo-Jogi Proconcrete
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:55.3
3 . 68 Starič Maj
KD Tanin Sevnica
Moški SLO KD Tanin Sevnica 00:30:58.9 >
Klub KD Tanin Sevnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:58.9
4 . 99 Petelin Karli
KD Selce
Moški SLO KD Selce 00:32:06.2 >
Klub KD Selce
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:06.2
5 . 69 Podlesnik Grega
KD Tanin Sevnica
Moški SLO KD Tanin Sevnica 00:32:08.2 >
Klub KD Tanin Sevnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:08.2
6 . 63 Spasov Tim
KK Bled
Moški SLO KK Bled 00:33:00.7 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:00.7
7 . 30 Ahlin Filip
ŠD GRMADA
Moški SLO ŠD GRMADA 00:33:29.9 >
Klub ŠD GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:29.9
8 . 8 Hribljan Matjaž
KK JAN SPORT
Moški SLO KK JAN SPORT 00:34:19.1 >
Klub KK JAN SPORT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:19.1
9 . 28 Ramovš Goran
/
Moški SLO / 00:34:19.9 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:19.9
10 . 50 Dajčar Blaž
Lava Team
Moški SLO Lava Team 00:35:26.4 >
Klub Lava Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:26.4
11 . 13 vrhovnik vid
Moški SLO 00:36:22.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:22.5
12 . 44 Rutnik Matic
KK Rogla
Moški SLO KK Rogla 00:37:24.7 >
Klub KK Rogla
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:24.7
13 . 20 Radej Mitja
Moški SLO 00:38:12.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:12.2
14 . 43 Klemenc Anže
KK Rogla
Moški SLO KK Rogla 00:38:54.6 >
Klub KK Rogla
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:54.6
15 . 34 Kejžar Nejc
CAMBRIDGE UNIVERSITY CC
Moški SLO CAMBRIDGE UNIVERSITY CC 00:40:28.9 >
Klub CAMBRIDGE UNIVERSITY CC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:28.9
16 . 22 Novak Miha
ŠCT
Moški SLO ŠCT 00:44:56.9 >
Klub ŠCT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:56.9
M-3-M
1 . 6 Potisk Tilen
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 00:30:59.3 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:59.3
2 . 98 BOŽNAR Kristijan
SD Vitalgo.si
Moški SLO SD Vitalgo.si 00:32:05.8 >
Klub SD Vitalgo.si
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:05.8
3 . 38 Dreo Marko
Moški SLO 00:32:44.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:44.7
4 . 32 Brešan Jan
Moški SLO 00:33:01.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:01.9
5 . 85 Kirbiš Domen
KK Hrastnik
Moški SLO KK Hrastnik 00:33:02.5 >
Klub KK Hrastnik
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:02.5
6 . 46 Četina Nejc
Lava Team
Moški SLO Lava Team 00:33:11.5 >
Klub Lava Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:11.5
7 . 14 Forštner Robert
GAMSI CC
Moški SLO GAMSI CC 00:33:32.3 >
Klub GAMSI CC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:32.3
8 . 42 Fijavž Matej
KK Rogla
Moški SLO KK Rogla 00:34:16.6 >
Klub KK Rogla
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:16.6
9 . 24 Muška Bogdan
PULE TEAM
Moški SLO PULE TEAM 00:34:55.7 >
Klub PULE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:55.7
10 . 2 Kovač Gregor
KD SEVNICA
Moški SLO KD SEVNICA 00:35:09.2 >
Klub KD SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:09.2
11 . 39 Romih Davor
Moški SLO 00:35:20.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:20.2
12 . 86 Dolanc Nejc
KK Hrastnik
Moški SLO KK Hrastnik 00:35:26.6 >
Klub KK Hrastnik
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:26.6
13 . 76 HOTKO Ivan
BK Pišece
Moški SLO BK Pišece 00:36:34.1 >
Klub BK Pišece
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:34.1
14 . 19 Maksimovič Goran
Moški SLO 00:37:04.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:04.8
15 . 41 Gricnik Uros
KK Rogla
Moški SLO KK Rogla 00:37:29.0 >
Klub KK Rogla
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:29.0
16 . 27 Zakšek Rino
Moški SLO 00:38:23.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:23.3
17 . 51 Horvat Bojan
Lava Team
Moški SLO Lava Team 00:38:44.9 >
Klub Lava Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:44.9
18 . 92 Gračner Miran
Tajfun
Moški SLO Tajfun 00:39:45.6 >
Klub Tajfun
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:45.6
19 . 10 Zrim Primož
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 00:40:22.9 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:22.9
20 . 93 MIHELIN Matej
Gibam.se
Moški SLO Gibam.se 00:41:32.5 >
Klub Gibam.se
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:32.5
21 . 60 Požun Marko
Moški SLO 00:42:15.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:15.6
22 . 75 Krumpak Aleš
ŠCT
Moški SLO ŠCT 00:43:13.5 >
Klub ŠCT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:13.5
23 . 101 Ducman Gašper
Moški SLO 00:43:17.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:17.0
24 . 35 Kugler Aljaž
Moški SLO 00:43:24.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:24.7
25 . 77 KRULEC Simon
Moški SLO 00:44:50.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:50.6
26 . 80 PREVEJŠEK Tadej
Master Team KK
Moški SLO Master Team KK 00:45:08.4 >
Klub Master Team KK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:45:08.4
27 . 102 PETERLIN Matej
Moški SLO 00:57:59.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:57:59.5
DNF 89 ROBEK BOŠTJAN
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM DNF >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: DNF
M-4-M
1 . 73 Kopše Igor
ŠD Team Turbo Tropovci
Moški SLO ŠD Team Turbo Tropovci 00:29:21.9 >
Klub ŠD Team Turbo Tropovci
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:21.9
2 . 82 Dogša Iztok
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 00:29:51.2 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:51.2
3 . 4 Čretnik Marko
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 00:30:27.3 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:27.3
4 . 54 Verčič Uroš
ŠD Bambi
Moški SLO ŠD Bambi 00:32:47.6 >
Klub ŠD Bambi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:47.6
5 . 1 Paher Marko
Moški SLO 00:32:48.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:48.2
6 . 61 Kurnik Gašper
ŠD Turbo M
Moški SLO ŠD Turbo M 00:33:34.8 >
Klub ŠD Turbo M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:34.8
7 . 91 STOBAR Aleš
PGE Krško
Moški SLO PGE Krško 00:37:43.0 >
Klub PGE Krško
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:43.0
8 . 56 Kolar Matjaž
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:37:50.8 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:50.8
9 . 9 Rak Silvester
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 00:37:51.6 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:51.6
10 . 36 Močivnik Jure
Moški SLO 00:41:33.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:33.7
11 . 71 Horvat Jože
JBM Team
Moški SLO JBM Team 00:41:50.4 >
Klub JBM Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:50.4
12 . 59 Balabanič Damjan
JK Tri Team
Moški SLO JK Tri Team 00:42:30.9 >
Klub JK Tri Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:30.9
13 . 25 Tandar Alen
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 00:42:59.1 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:59.1
14 . 84 Gajšak Anton
EBT
Moški SLO EBT 00:44:21.4 >
Klub EBT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:21.4
15 . 90 PIRC Primož
Štiblc
Moški SLO Štiblc 00:44:33.0 >
Klub Štiblc
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:33.0
16 . 78 BAN Andrej
Moški SLO 00:49:23.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:49:23.4
17 . 88 JUDEŽ Damjan
Moški SLO 00:53:44.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:53:44.6
18 . 94 MUHIČ Boštjan
Moški SLO 00:54:25.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:54:25.2
19 . 95 Robar Roman
Team Tehrol
Moški SLO Team Tehrol 01:00:23.8 >
Klub Team Tehrol
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:00:23.8
DNF 79 PREVEJŠEK Andrej
Master Team KK
Moški SLO Master Team KK DNF >
Klub Master Team KK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: DNF
M-5-M
1 . 97 JARC Viktor
Moški SLO 00:38:06.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:06.3
2 . 58 Pinter Andrej
Šentjur Power
Moški SLO Šentjur Power 00:38:57.7 >
Klub Šentjur Power
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:38:57.7
3 . 64 STRAJNAR Rafael
KD Gorenje Ponikve
Moški SLO KD Gorenje Ponikve 00:46:16.3 >
Klub KD Gorenje Ponikve
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:46:16.3
4 . 55 Govejšek Erik
Moški SLO 00:46:54.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:46:54.0
M-6-M
1 . 47 Mulej Robert
KD Brda
Moški SLO KD Brda 00:35:49.7 >
Klub KD Brda
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:49.7
2 . 7 Skubic Borislav
KD TIM VITA
Moški SLO KD TIM VITA 00:39:40.1 >
Klub KD TIM VITA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:40.1
3 . 65 Zupančič Mirko
KD Sprint
Moški SLO KD Sprint 00:40:36.9 >
Klub KD Sprint
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:36.9
4 . 12 planinc boris
Moški SLO 00:43:49.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:49.3
5 . 66 RAVBAR Rudi
Sprint NM
Moški SLO Sprint NM 00:43:49.6 >
Klub Sprint NM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:49.6
6 . 16 Cerar Igor
Pule Team
Moški SLO Pule Team 00:44:45.7 >
Klub Pule Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:45.7
7 . 23 Gričar Bruno
KK DOLENJSKA BALANCA
Moški SLO KK DOLENJSKA BALANCA 00:45:00.4 >
Klub KK DOLENJSKA BALANCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:45:00.4
8 . 48 Lozinšek Branko
Moški SLO 00:47:44.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:47:44.1
9 . 33 Nurkovic Osman
Moški SLO 00:49:34.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:49:34.4
10 . 45 LJUBIČ Albert
Moški SLO 00:56:18.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:56:18.2
11 . 37 KLINC Jernej
KD Sevnica
Moški SLO KD Sevnica 01:12:36.4 >
Klub KD Sevnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:12:36.4
Ž-1-Ž
1 . 26 Rajterič Lara
BTC City LJUBLJANA SCOTT
Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 00:37:10.3 >
Klub BTC City LJUBLJANA SCOTT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:37:10.3
2 . 62 Glamočak Tajda
ŠKD Skaza
Ženski SLO ŠKD Skaza 00:39:29.2 >
Klub ŠKD Skaza
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:39:29.2
3 . 49 Arh Lucija
/
Ženski SLO / 00:40:24.2 >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:40:24.2
4 . 40 Goričan Patricija
KK Rogla
Ženski SLO KK Rogla 00:43:47.2 >
Klub KK Rogla
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:43:47.2
5 . 21 Turk Klara
KK DOLENJSKA BALANCA
Ženski SLO KK DOLENJSKA BALANCA 00:44:26.1 >
Klub KK DOLENJSKA BALANCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:44:26.1
DNS 5 Videčnik Valentina
KK POCINKOVALNICA CELJE
Ženski SLO KK POCINKOVALNICA CELJE DNS >
Klub KK POCINKOVALNICA CELJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: DNS
Ž-2-Ž
1 . 81 Škrajnar Špela
GANESHA TEAM
Ženski SLO GANESHA TEAM 00:35:48.8 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:35:48.8
2 . 17 Odlazek Ana
Ženski SLO 00:38:14.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:38:14.0
3 . 29 Arh Eva
Ženski SLO 00:38:25.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:38:25.3
4 . 100 ROBIČ Mateja
Ženski SLO 00:40:23.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:40:23.7
5 . 31 Alegro Baznik Vesna
Ženski SLO 00:40:50.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:40:50.3
Ž-3-Ž
1 . 3 Kačičnik Nataša
KK ROGLA
Ženski SLO KK ROGLA 00:49:22.9 >
Klub KK ROGLA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:49:22.9

Komentarji

 

Mobile content