Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 26. tek k Sv.Primožu 2022 PSLO

Tek - gorski Tekma:26. tek k Sv.Primožu 2022 PSLO Datum:27.03.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Gap Več
Z1-Ž
1 . 113 Močnik Neja
AD POSOČJE
Ženski SLO AD POSOČJE -- 00:00:28 >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: 00:00:28
2 . 114 Kompara Žana
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS -- 00:00:44 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: 00:00:44
Z2-Ž
1 . 137 Blatnik Kiara
ŠD BLANCA
Ženski SLO ŠD BLANCA -- -- >
Klub ŠD BLANCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: 00:00:00
2 . 133 Radej Nika
ŠD BLANCA
Ženski SLO ŠD BLANCA -- 00:00:31 >
Klub ŠD BLANCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: 00:00:31
3 . 130 Per Zoja
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE -- 00:00:40 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: 00:00:40
4 . 131 Hladnik Lučka
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 00:01:30 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: 00:01:30
5 . 132 BABŠEK Neža
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 00:01:36 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: 00:01:36
6 . 129 Kavs Pia
TEKAšKO DRUšTVO BOVEC
Ženski SLO TEKAšKO DRUšTVO BOVEC -- 00:01:43 >
Klub TEKAšKO DRUšTVO BOVEC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: 00:01:43
7 . 134 Kompara Mija
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS -- 00:01:59 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: 00:01:59
8 . 135 Rifel Ana
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA -- 00:05:00 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: 00:05:00
Z3-Ž
1 . 97 Verneker Ana Vita
KAK RAVNE
Ženski SLO KAK RAVNE -- -- >
Klub KAK RAVNE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: 00:00:00
2 . 93 Močnik Klara
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:00:40 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: 00:00:40
3 . 96 Bilban Sara
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 00:00:53 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: 00:00:53
4 . 91 Robič Maša
AK RADOVLJICA
Ženski SLO AK RADOVLJICA -- 00:03:24 >
Klub AK RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: 00:03:24
5 . 95 Mlekuž Manca
TEKAšKO DRUšTVO BOVEC
Ženski SLO TEKAšKO DRUšTVO BOVEC -- 00:04:05 >
Klub TEKAšKO DRUšTVO BOVEC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: 00:04:05
6 . 89 Valič Isa
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS -- 00:04:25 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: 00:04:25
7 . 94 Mavrič Sara
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 00:05:21 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: 00:05:21
8 . 90 Mandelc Trisha
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 00:10:07 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: 00:10:07
9 . 87 Krnc Zorja
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 00:10:08 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: 00:10:08
M1-M
1 . 101 Karlin Filip
OŠ IVANA GROHARJA ŠKOFJA LOKA
Moški SLO OŠ IVANA GROHARJA ŠKOFJA LOKA -- -- >
Klub OŠ IVANA GROHARJA ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: 00:00:00
2 . 105 Henigman Anže
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 00:00:01 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: 00:00:01
3 . 106 Selak Lenart
OŠ ŠKOFJA LOKA MESTO
Moški SLO OŠ ŠKOFJA LOKA MESTO -- 00:00:05 >
Klub OŠ ŠKOFJA LOKA MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: 00:00:05
4 . 107 Levpušček Kamara Tayo
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 00:00:12 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: 00:00:12
5 . 104 Leban Jež Kras
AD POSOČJE
Moški SLO AD POSOČJE -- 00:01:20 >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: 00:01:20
M2-M
1 . 121 Dovnik Lukas
AD ŠTAJERSKA
Moški SLO AD ŠTAJERSKA -- -- >
Klub AD ŠTAJERSKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: 00:00:00
2 . 122 Dolmovič Jan
ŠD BLANCA
Moški SLO ŠD BLANCA -- 00:00:38 >
Klub ŠD BLANCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: 00:00:38
3 . 127 LEBAN JEŽ SVIT
AD POSOČJE
Moški SLO AD POSOČJE -- 00:01:42 >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: 00:01:42
4 . 125 Razpet Lovro
TEKAšKO DRUšTVO BOVEC
Moški SLO TEKAšKO DRUšTVO BOVEC -- 00:02:33 >
Klub TEKAšKO DRUšTVO BOVEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: 00:02:33
M3-M
1 . 83 Repovž Maj
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA -- -- >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: 00:00:00
2 . 81 Mlekuž Mathias
TEKAšKO DRUšTVO BOVEC
Moški SLO TEKAšKO DRUšTVO BOVEC -- 00:01:10 >
Klub TEKAšKO DRUšTVO BOVEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: 00:01:10
3 . 84 Rodman Luka
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- 00:02:54 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: 00:02:54
4 . 80 Melihen Kimi
TEKAšKO DRUšTVO BOVEC
Moški SLO TEKAšKO DRUšTVO BOVEC -- 00:04:01 >
Klub TEKAšKO DRUšTVO BOVEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: 00:04:01
5 . 85 Zarnik Luka
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 00:07:41 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: 00:07:41

Komentarji

 

Mobile content