Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 26. tek na Ratitovec 2022 PSLO

Tek - gorski Tekma:26. tek na Ratitovec 2022 PSLO Datum:05.06.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Več
Z1-Ž
1 . 27 Marinič Kuzman Neja
AK POLJANE MB
Ženski SLO AK POLJANE MB -- >
Klub AK POLJANE MB
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
2 . 29 KRAVANJA Taja
TD BOVEC
Ženski SLO TD BOVEC -- >
Klub TD BOVEC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
3 . 25 LUŠINA Lana
AD ŽELEZNIKI
Ženski SLO AD ŽELEZNIKI -- >
Klub AD ŽELEZNIKI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
4 . 26 MOHORIČ Mila
AD ŽELEZNIKI
Ženski SLO AD ŽELEZNIKI -- >
Klub AD ŽELEZNIKI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
5 . 30 KOMAC Zala
TD BOVEC
Ženski SLO TD BOVEC -- >
Klub TD BOVEC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
6 . 163 Radej Nina
ŠD BLANCA
Ženski SLO ŠD BLANCA -- >
Klub ŠD BLANCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
7 . 166 JELENC Neža
ŠD DRAŽGOŠE
Ženski SLO ŠD DRAŽGOŠE -- >
Klub ŠD DRAŽGOŠE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Z2-Ž
1 . 164 Blatnik Kiara
ŠD BLANCA
Ženski SLO ŠD BLANCA -- >
Klub ŠD BLANCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
2 . 18 ŽIBERT Manca
ŠD TEK JE LEK
Ženski SLO ŠD TEK JE LEK -- >
Klub ŠD TEK JE LEK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
3 . 165 Radej Nika
ŠD BLANCA
Ženski SLO ŠD BLANCA -- >
Klub ŠD BLANCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
4 . 167 Jelenc Ajda
TSK TRIGLAV KRANJ
Ženski SLO TSK TRIGLAV KRANJ -- >
Klub TSK TRIGLAV KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
5 . 17 HABJAN Neža
AD ŽELEZNIKI
Ženski SLO AD ŽELEZNIKI -- >
Klub AD ŽELEZNIKI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Z3-Ž
1 . 7 Verneker Ana Vita
KAK RAVNE
Ženski SLO KAK RAVNE -- >
Klub KAK RAVNE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
2 . 10 Bilban Sara
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
3 . 8 Močnik Klara
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
4 . 6 Lupša Lena
KAK RAVNE
Ženski SLO KAK RAVNE -- >
Klub KAK RAVNE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
5 . 9 Kopatin Sara
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
6 . 11 Mlekuž Manca
TEKAŠKO DRUŠTVO BOVEC
Ženski SLO TEKAŠKO DRUŠTVO BOVEC -- >
Klub TEKAŠKO DRUŠTVO BOVEC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
7 . 5 Tisu Nika
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA -- >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
8 . 1 BERNIK Sara
AD ŽELEZNIKI
Ženski SLO AD ŽELEZNIKI -- >
Klub AD ŽELEZNIKI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
9 . 2 JELENC Dora
AD ŽELEZNIKI
Ženski SLO AD ŽELEZNIKI -- >
Klub AD ŽELEZNIKI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
10 . 3 KEMPERLE Tinka
AD ŽELEZNIKI
Ženski SLO AD ŽELEZNIKI -- >
Klub AD ŽELEZNIKI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Z4-Ž
1 . 41 Novak Ana
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
2 . 40 Lampič Katarina
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
3 . 42 Papič Lana
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
4 . 38 Kavčič Manca
AD ŠKOFJA LOKA
Ženski SLO AD ŠKOFJA LOKA -- >
Klub AD ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
5 . 39 Leban Jež Gaja
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Z5-Ž
1 . 54 Drašler Varineja
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
2 . 53 Klančnik Potrč Martina
AK POLJANE MB
Ženski SLO AK POLJANE MB -- >
Klub AK POLJANE MB
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
3 . 56 Zupančič Valant Dominika
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
4 . 151 Tratnik Petra
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
5 . 58 Jolič Barbara
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
6 . 52 Ljubi Klara
AK KRKA NOVO MESTO
Ženski SLO AK KRKA NOVO MESTO -- >
Klub AK KRKA NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
7 . 57 Bohinc Ana
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
8 . 152 Mikuž Anja
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
9 . 55 Munih Jasmina
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Z6-Ž
1 . 75 Koligar Mojca
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Licenca:
2 . 158 Kompan Tanja
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK -- >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Licenca:
3 . 76 Lemut Klementina
ŠD Nanos Podnanos
Ženski SLO ŠD Nanos Podnanos -- >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Licenca:
4 . 77 Pavlovič Vesna
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Licenca:
5 . 74 Lotrič Dolinar Aleša
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Licenca:
6 . 73 Comino Andreja
AADS
Ženski SLO AADS -- >
Klub AADS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Licenca:
Z7-Ž
1 . 115 Tušar Mihaela
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:53:23 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:53:23
Licenca:
2 . 114 Trobec Urška
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:59:46 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:59:46
Licenca:
3 . 113 Žlogar Ivica
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:00:18 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:00:18
Licenca:
4 . 117 Šaljaj Anica
Ženski SLO 01:10:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:10:55
Licenca:
5 . 112 Winkler Skaza Valentina
ATD Savinjčan
Ženski SLO ATD Savinjčan 01:12:08 >
Klub ATD Savinjčan
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:12:08
Licenca:
6 . 116 Eržen Marija
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 01:14:23 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:14:23
Licenca:
M1-M
1 . 32 Repovž Mark
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA -- >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
2 . 35 Henigman Anže
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
3 . 37 KAVS Žiga
TD BOVEC
Moški SLO TD BOVEC -- >
Klub TD BOVEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
4 . 36 KRAVANJA Tevž
TD BOVEC
Moški SLO TD BOVEC -- >
Klub TD BOVEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
5 . 31 Leban Jež Kras
AD Posočje
Moški SLO AD Posočje -- >
Klub AD Posočje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
6 . 33 DEBEVEC Hugo
ŠD TEK JE LEK
Moški SLO ŠD TEK JE LEK -- >
Klub ŠD TEK JE LEK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
M2-M
1 . 21 Dovnik Lukas
AD ŠTAJERSKA
Moški SLO AD ŠTAJERSKA -- >
Klub AD ŠTAJERSKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
2 . 20 LEBAN JEŽ SVIT
AD Posočje
Moški SLO AD Posočje -- >
Klub AD Posočje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
3 . 23 Černe David
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
4 . 24 Razpet Lovro
TD BOVEC
Moški SLO TD BOVEC -- >
Klub TD BOVEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
M3-M
1 . 12 Repovž Maj
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA -- >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
2 . 16 Mlekuž Mathias
TD BOVEC
Moški SLO TD BOVEC -- >
Klub TD BOVEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
3 . 13 JANEŽIČ Žan
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA -- >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
4 . 14 Rodman Luka
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
5 . 15 PANJAN Matevž
ŠD TEK JE LEK
Moški SLO ŠD TEK JE LEK -- >
Klub ŠD TEK JE LEK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
M4-M
1 . 47 Šubic Žan
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
2 . 139 Kerin Nil
AK ŠENTJERNEJ
Moški SLO AK ŠENTJERNEJ -- >
Klub AK ŠENTJERNEJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
3 . 44 KOČAR Mark
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE -- >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
4 . 45 Pohar Ažbe
AK RADOVLJICA
Moški SLO AK RADOVLJICA -- >
Klub AK RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
5 . 147 KAVČIČ Jakob
ŠD DRAŽGOŠE
Moški SLO ŠD DRAŽGOŠE -- >
Klub ŠD DRAŽGOŠE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
6 . 51 Velkavrh Jon
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
7 . 46 Verneker Žiga
KAK RAVNE
Moški SLO KAK RAVNE -- >
Klub KAK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
8 . 48 VUKMAN Borut
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
9 . 49 Dolinar Lenart
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
M5-M
1 . 65 Bečan Timotej
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
2 . 60 ŠPANRING Klemen
AD SLOVENSKA BISTRICA
Moški SLO AD SLOVENSKA BISTRICA -- >
Klub AD SLOVENSKA BISTRICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
3 . 64 Bregar Gašper
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
4 . 150 TRATNIK Marko
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
5 . 66 Vogrin David
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
6 . 59 Porenta Primož
AD OLIMPIK
Moški SLO AD OLIMPIK -- >
Klub AD OLIMPIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
7 . 141 Rozman Uroš
AD OLIMPIK
Moški SLO AD OLIMPIK -- >
Klub AD OLIMPIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
8 . 71 Koprivec Tomaž
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
9 . 68 Štenkler Denis
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
10 . 70 Kralj Jure
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
11 . 62 Uršič Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
12 . 69 Abram Marko
ŽETLAR MIZARSRTVO
Moški SLO ŽETLAR MIZARSRTVO -- >
Klub ŽETLAR MIZARSRTVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
13 . 67 Malovrh Matevž
KOSTLER SLOVENIJA
Moški SLO KOSTLER SLOVENIJA -- >
Klub KOSTLER SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
14 . 63 Žitnik Urban
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
15 . 61 Vehar Miran
DPO JAZNE
Moški SLO DPO JAZNE -- >
Klub DPO JAZNE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
16 . 153 FRELIH Klemen
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
17 . 162 Obid Jaka
PD PODBRDO
Moški SLO PD PODBRDO -- >
Klub PD PODBRDO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
18 . 161 Zoubek Miha
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
19 . 72 Rant Gregor
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
M6-M
1 . 84 Žontar Aleš
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
2 . 85 Rak Gašper
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
3 . 155 Udovic Ales
DO DASKE
Moški SLO DO DASKE -- >
Klub DO DASKE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
4 . 78 Plevnik David
ŠRK CELJE
Moški SLO ŠRK CELJE -- >
Klub ŠRK CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
5 . 86 Schaffer Miha
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
6 . 80 Pagon Sašo
DPO JAZNE
Moški SLO DPO JAZNE -- >
Klub DPO JAZNE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
7 . 157 Tajnšek Matjaž
ATD SAVINJČAN
Moški SLO ATD SAVINJČAN -- >
Klub ATD SAVINJČAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
8 . 83 NASTRAN Miha
ŠD LENART LUŠA
Moški SLO ŠD LENART LUŠA -- >
Klub ŠD LENART LUŠA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
9 . 145 Uplaznik Peter
ATD SAVINJČAN
Moški SLO ATD SAVINJČAN -- >
Klub ATD SAVINJČAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
10 . 88 šaljaj Adi
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
11 . 82 Primožič Igor
KNAUFINSULATION
Moški SLO KNAUFINSULATION -- >
Klub KNAUFINSULATION
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
12 . 79 Vogrinec Boris
ATLETSKI KLUB KOPER
Moški SLO ATLETSKI KLUB KOPER -- >
Klub ATLETSKI KLUB KOPER
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
13 . 87 Šuštar Uroš
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
14 . 81 Karlin Primož
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
15 . 148 Klavžar Erik
JALOVNIK VERTIKAL
Moški SLO JALOVNIK VERTIKAL -- >
Klub JALOVNIK VERTIKAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
16 . 154 Težak Tešky Andrej
GRMADA TEAM
Moški SLO GRMADA TEAM -- >
Klub GRMADA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
M7-M
1 . 95 Cvet Miran
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
2 . 100 Alič Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- 100 062 407 20 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca: 100 062 407 20
3 . 99 Strnad Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
4 . 143 Šebenik Marjan
TEAM GRMADA
Moški SLO TEAM GRMADA -- >
Klub TEAM GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
5 . 94 Janjatovič Mirko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
6 . 97 Lotrič Stane
PD KRANJ
Moški SLO PD KRANJ -- >
Klub PD KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
7 . 140 Šorli Pavlo
PD PODBRDO
Moški SLO PD PODBRDO -- >
Klub PD PODBRDO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
8 . 90 Kavčič Marjan
AD ŽELEZNIKI
Moški SLO AD ŽELEZNIKI -- >
Klub AD ŽELEZNIKI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
9 . 104 Pesan Aleš
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
10 . 98 Kržič Slavko
PLANINSKO DRUŠTVO CERKNICA
Moški SLO PLANINSKO DRUŠTVO CERKNICA -- >
Klub PLANINSKO DRUŠTVO CERKNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
11 . 102 Košir Jože
Biotehniški center Naklo
Moški SLO Biotehniški center Naklo -- >
Klub Biotehniški center Naklo
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
12 . 93 Dolinar Gregor
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
13 . 156 Drašler Boris
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
14 . 101 Černe Andrej
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
15 . 92 Cvelbar Igor
AK Koper
Moški SLO AK Koper -- >
Klub AK Koper
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
16 . 146 Zor Borut
GiBit
Moški SLO GiBit -- >
Klub GiBit
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
17 . 103 Glogovšek Robert
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
18 . 96 Pustovrh Niko
KNAUFINSULATION - PD CEMPIN
Moški SLO KNAUFINSULATION - PD CEMPIN -- >
Klub KNAUFINSULATION - PD CEMPIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Licenca:
M8-M
1 . 126 GALIN Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:47:39 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:47:39
Licenca:
2 . 125 Teraž Franci
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:49:52 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:49:52
Licenca:
3 . 127 Kožuh Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:51:16 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:51:16
Licenca:
4 . 131 Papič Milivoj
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 00:54:12 100 176 321 56 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:54:12
Licenca: 100 176 321 56
5 . 132 Jesenko Andrej
Moški SLO 00:56:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:56:08
Licenca:
6 . 123 LOTRIČ Marjan
AK TRIGLAV KRANJ
Moški SLO AK TRIGLAV KRANJ 00:58:47 >
Klub AK TRIGLAV KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:58:47
Licenca:
7 . 128 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:59:29 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:59:29
Licenca:
8 . 124 Knavs Anton
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:00:04 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:00:04
Licenca:
9 . 133 Homec Stane
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 01:00:16 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:00:16
Licenca:
10 . 129 Jerman Riko
PUSTOLOVECRAJD
Moški SLO PUSTOLOVECRAJD 01:06:56 >
Klub PUSTOLOVECRAJD
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:06:56
Licenca:
Z8-M
3 . 121 ROGELJ Jožica
SLOVENSKA VOJSKA
Moški SLO SLOVENSKA VOJSKA 01:12:17 >
Klub SLOVENSKA VOJSKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:12:17
Licenca:
Z8-Ž
1 . 120 Cvišič Dragica
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:03:19 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:03:19
Licenca:
2 . 122 ČUFER Milojka
Ženski SLO 01:12:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:12:06
Licenca:
4 . 118 ZADNIKAR Tonka
DIVJI ZAJCI
Ženski SLO DIVJI ZAJCI 01:28:03 >
Klub DIVJI ZAJCI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:28:03
Licenca:

Komentarji

 

Mobile content