Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: HG trail 2022 PSLO

Tek - gorski Tekma:HG trail 2022 PSLO Datum:20.08.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Več
Z6-Ž
1 . 183 Pavc Alenka
TEAM PAVC, AK ULTRAMARATON
Ženski SLO TEAM PAVC, AK ULTRAMARATON 03:21:43 >
Klub TEAM PAVC, AK ULTRAMARATON
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:21:43
2 . 182 Polak Greta
Ženski SLO 03:30:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:30:22
3 . 185 Kosec Nataša
TSK IDRIJA
Ženski SLO TSK IDRIJA 03:36:51 >
Klub TSK IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:36:51
4 . 191 Rotar Melita
AK RADOVLJICA
Ženski SLO AK RADOVLJICA 03:44:28 >
Klub AK RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:44:28
5 . 714 Prezelj Jana
HIDRIA
Ženski SLO HIDRIA 03:48:45 >
Klub HIDRIA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:48:45
6 . 187 Brus Nina
Ženski SLO 03:49:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:49:08
7 . 188 Gluhodedov Irena
SPOTKA
Ženski SLO SPOTKA 03:52:31 >
Klub SPOTKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:52:31
8 . 176 Vidergar Aleksandra
BREZ KLUBA
Ženski SLO BREZ KLUBA 04:03:45 >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:03:45
9 . 194 Požarnik Tatjana
PRIPRAVE DOMžALE
Ženski SLO PRIPRAVE DOMžALE 04:07:34 >
Klub PRIPRAVE DOMžALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:07:34
9 . 190 KALUDER Saša
KINVITAL
Ženski SLO KINVITAL 04:07:34 >
Klub KINVITAL
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:07:34
11 . 708 Ozebek Andreja
ŠD TEKAČI Z OBALE
Ženski SLO ŠD TEKAČI Z OBALE 04:09:58 >
Klub ŠD TEKAČI Z OBALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:09:58
12 . 184 Kotnik Nataša
Ženski SLO 04:16:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:16:15
13 . 186 Erznožnik Neža
Ženski SLO 04:31:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:31:08
13 . 177 Šubic Barbara
Ženski SLO 04:31:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:31:08
15 . 180 Pungerčar Barbara
URBANI TEKAčI
Ženski SLO URBANI TEKAčI 04:58:07 >
Klub URBANI TEKAčI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:58:07
15 . 193 Thuma Polona
PRIPRAVE DOMžALE
Ženski SLO PRIPRAVE DOMžALE 04:58:07 >
Klub PRIPRAVE DOMžALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:58:07
17 . 181 Potočnik Mojca
Ženski SLO 05:11:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 05:11:12
Z7-Ž
1 . 198 Tušar Mihaela
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 03:25:56 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:25:56
2 . 200 Žlogar Ivica
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 03:40:38 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:40:38
3 . 704 Trček Majda
Ženski SLO 03:42:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:42:07
4 . 192 Erznožnik Martina
SPORTKA ŽIRI
Ženski SLO SPORTKA ŽIRI 03:52:31 >
Klub SPORTKA ŽIRI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:52:31
5 . 201 SergaŠ Liljana
ŠD TEKAČI Z OBALE
Ženski SLO ŠD TEKAČI Z OBALE 04:04:53 >
Klub ŠD TEKAČI Z OBALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:04:53
6 . 179 Šaljaj Anica
Ženski SLO 04:29:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:29:38
7 . 521 Eržen Marija
TEKAŠKI KLUB ŠMARNOGORSKI NAVEZA
Ženski SLO TEKAŠKI KLUB ŠMARNOGORSKI NAVEZA 04:36:41 >
Klub TEKAŠKI KLUB ŠMARNOGORSKI NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:36:41
8 . 196 Miklošič Janja
Ženski SLO 04:38:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:38:23
9 . 197 Belak Eva
URBANI TEKAČI
Ženski SLO URBANI TEKAČI 05:06:34 >
Klub URBANI TEKAČI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 05:06:34
10 . 195 Pečnik Dessardo Mojca
ŠD OBALA TRAIL
Ženski SLO ŠD OBALA TRAIL 05:21:08 >
Klub ŠD OBALA TRAIL
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 05:21:08
M6-M
1 . 147 Žulovec Aleš
ATD SAVINJčAN
Moški SLO ATD SAVINJčAN 02:39:28 >
Klub ATD SAVINJčAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:39:28
2 . 142 Boškin Aleš
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 02:40:37 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:40:37
3 . 130 Nastran Andrej
Moški SLO 02:46:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:46:45
4 . 133 Kosec Sebastjan
TSK. IDRIJA
Moški SLO TSK. IDRIJA 02:49:52 >
Klub TSK. IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:49:52
5 . 144 Schaffer Miha
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 02:57:53 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:57:53
6 . 129 Plevnik David
AK ŠENTJUR
Moški SLO AK ŠENTJUR 03:07:26 >
Klub AK ŠENTJUR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:07:26
7 . 146 Pavšič Alen
HIDRIA D.O.O.
Moški SLO HIDRIA D.O.O. 03:14:07 >
Klub HIDRIA D.O.O.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:14:07
8 . 123 Tratnik Dejan
Moški SLO 03:14:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:14:21
9 . 149 Kacin Borut
TSK IDRIJA
Moški SLO TSK IDRIJA 03:21:45 >
Klub TSK IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:21:45
10 . 124 Šuštar Uroš
Moški SLO 03:23:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:23:36
11 . 143 Bergant Nikolaj
KINVITAL
Moški SLO KINVITAL 03:30:07 >
Klub KINVITAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:30:07
12 . 126 šaljaj Adi
Moški SLO 03:33:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:33:15
13 . 125 Šibanc Danijel
Moški SLO 03:47:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:47:51
13 . 131 Mlinšek Miloš
Moški SLO 03:47:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:47:51
15 . 141 Karlin Primož
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 03:50:14 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:50:14
16 . 127 Pravhar Peter
Moški SLO 03:50:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:50:56
17 . 132 Markovic Marko
Moški SLO 03:59:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:59:03
18 . 140 Sulič Primož
ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE
Moški SLO ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE 04:03:20 >
Klub ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:03:20
19 . 122 VIDERGAR Matej
Moški SLO 04:05:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:05:54
20 . 145 Tušar Boštjan
HIDRIA D.O.O.
Moški SLO HIDRIA D.O.O. 04:13:30 >
Klub HIDRIA D.O.O.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:13:30
21 . 137 Bizjak Tomaž
Moški SLO 04:35:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:35:37
22 . 136 Erjavec Jože
CUBO
Moški SLO CUBO 04:42:39 >
Klub CUBO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:42:39
23 . 135 Govekar Marko
Moški SLO 04:55:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:55:00
24 . 138 Bezlaj Rok
COSMO
Moški SLO COSMO 05:19:38 >
Klub COSMO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 05:19:38
M7-M
1 . 154 Strnad Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 02:44:44 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:44:44
2 . 153 Uršnik Viki
Moški SLO 03:07:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:07:32
3 . 158 Leban Marko
HIPLEX TEAM
Moški SLO HIPLEX TEAM 03:10:59 >
Klub HIPLEX TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:10:59
4 . 128 Potočnik Janez
AGP PRO
Moški SLO AGP PRO 03:11:13 >
Klub AGP PRO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:11:13
5 . 148 Jercic Vasja
ATD SAVINJčAN
Moški SLO ATD SAVINJčAN 03:22:05 >
Klub ATD SAVINJčAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:22:05
6 . 165 Krašna Miloš
HIDRIA D.O.O.
Moški SLO HIDRIA D.O.O. 03:39:23 >
Klub HIDRIA D.O.O.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:39:23
7 . 164 Gnezda Renato
TEKAČI VIPAVSKE DOLINE
Moški SLO TEKAČI VIPAVSKE DOLINE 04:25:04 >
Klub TEKAČI VIPAVSKE DOLINE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:25:04
7 . 161 Kobol Iztok
ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE
Moški SLO ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE 04:25:04 >
Klub ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:25:04
9 . 159 Kosmač Primož
VIP
Moški SLO VIP 04:38:22 >
Klub VIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:38:22
10 . 156 Pervanja Simon
Moški SLO 04:38:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:38:30
11 . 155 Pirc Franci
TEKAšKI FORUM
Moški SLO TEKAšKI FORUM 04:38:38 >
Klub TEKAšKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:38:38
12 . 157 Očkerl Miran
Moški SLO 04:38:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:38:44
13 . 151 Zupan Robert
Moški SLO 04:44:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:44:35
14 . 160 Kert Anton
ŠD DIVJI ZAJCI
Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 05:21:08 >
Klub ŠD DIVJI ZAJCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 05:21:08
15 . 150 Zupan Ignac
Moški SLO 05:34:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 05:34:40
M8-M
1 . 167 GALIN Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 03:08:10 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:08:10
2 . 520 Podlogar Dušan
ŠD POKLJUKA
Moški SLO ŠD POKLJUKA 03:17:31 >
Klub ŠD POKLJUKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:17:31
3 . 163 Kožuh Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 03:30:58 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:30:58
4 . 152 Zalar Milan
IZIšPORT
Moški SLO IZIšPORT 03:42:35 >
Klub IZIšPORT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:42:35
5 . 166 BOŽIČ Danilo
Moški SLO 03:50:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:50:35
6 . 162 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 04:22:40 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:22:40
7 . 169 Brnobič Veljano
HIDRIA D.O.O.
Moški SLO HIDRIA D.O.O. 04:31:10 >
Klub HIDRIA D.O.O.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:31:10
8 . 168 Sedej Vinko
HIDRIA D.O.O.
Moški SLO HIDRIA D.O.O. 06:08:15 >
Klub HIDRIA D.O.O.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 06:08:15
Z8-Ž
1 . 204 Hrovatin Lučka
ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE
Ženski SLO ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE 04:38:30 >
Klub ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:38:30
2 . 203 Pudgar Erna
ŠD PULZ
Ženski SLO ŠD PULZ 04:41:48 >
Klub ŠD PULZ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:41:48
3 . 205 Ferletič Helena
ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE
Ženski SLO ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE 05:19:57 >
Klub ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 05:19:57
4 . 202 Kraševec Zvezdana
Ženski SLO 05:21:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 05:21:07

Komentarji

 

Mobile content