Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 43. tek na Šmarno goro 2022 PSLO

Tek - gorski Tekma:43. tek na Šmarno goro 2022 PSLO Datum:01.10.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub K1 K2 Čas Več
Z1-Ž
1 . 109 Budna Ajda
ŠD Blanca
Ženski SLO ŠD Blanca 00:04:47 >
Klub ŠD Blanca
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:04:47
2 . 102 Mis Sara
TK Šm. naveza
Ženski SLO TK Šm. naveza 00:04:57 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:04:57
3 . 105 Vodopivec Ema
ŠD Nanos
Ženski SLO ŠD Nanos 00:05:02 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:05:02
4 . 107 Kresnik Šušteršič Astrid
Preska Zahod
Ženski SLO Preska Zahod 00:05:17 >
Klub Preska Zahod
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:05:17
5 . 101 Šetina Lara
Ženski SLO 00:05:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:05:32
6 . 106 Šušteršič Mija
Preska Zahod
Ženski SLO Preska Zahod 00:05:32 >
Klub Preska Zahod
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:05:32
7 . 103 Mis Janina
TK Šm. naveza
Ženski SLO TK Šm. naveza 00:05:33 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:05:33
8 . 104 KRAŠOVEC KEJA
TK Šm. naveza
Ženski SLO TK Šm. naveza 00:05:33 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:05:33
9 . 108 Radej Nina
ŠD Blanca
Ženski SLO ŠD Blanca 00:05:52 >
Klub ŠD Blanca
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:05:52
Z2-Ž
1 . 129 Per Zoja
AK Domžale
Ženski SLO AK Domžale 00:04:22 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:04:22
2 . 134 Blatnik Kiara
ŠD Blanca
Ženski SLO ŠD Blanca 00:04:37 >
Klub ŠD Blanca
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:04:37
3 . 133 Radej Nika
ŠD Blanca
Ženski SLO ŠD Blanca 00:04:38 >
Klub ŠD Blanca
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:04:38
4 . 130 Lautar Brina
AK Domžale
Ženski SLO AK Domžale 00:04:50 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:04:50
5 . 132 BABŠEK Neža
TK Šm. naveza
Ženski SLO TK Šm. naveza 00:05:01 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:05:01
6 . 131 Repanšek Julija
TK Šm. naveza
Ženski SLO TK Šm. naveza 00:05:20 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:05:20
Z3-Ž
1 . 145 Verneker Ana Vita
KK Ravne
Ženski SLO KK Ravne 00:13:00 >
Klub KK Ravne
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:13:00
2 . 155 Bilban Sara
TK Šm. naveza
Ženski SLO TK Šm. naveza 00:13:03 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:13:03
3 . 149 Močnik Klara
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 00:13:19 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:13:19
4 . 146 Lupša Lena
KK Ravne
Ženski SLO KK Ravne 00:14:43 >
Klub KK Ravne
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:14:43
5 . 157 Radej Tjaša
ŠD Blanca
Ženski SLO ŠD Blanca 00:15:27 >
Klub ŠD Blanca
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:15:27
6 . 150 Mavrič Sara
TK Šm. naveza
Ženski SLO TK Šm. naveza 00:15:49 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:15:49
7 . 143 Šetina Tina
NŠD Medvode
Ženski SLO NŠD Medvode 00:16:18 >
Klub NŠD Medvode
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:16:18
8 . 147 Mlekuž Manca
TD Bovec
Ženski SLO TD Bovec 00:16:53 >
Klub TD Bovec
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:16:53
9 . 154 Kresnik Šušteršič Iris
TK Šm. naveza
Ženski SLO TK Šm. naveza 00:17:37 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:17:37
10 . 296 LAVRENČIČ Zarja
ŠD Nanos
Ženski SLO ŠD Nanos 00:17:49 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:17:49
11 . 152 Malvrh Maruša
TK Šm. naveza
Ženski SLO TK Šm. naveza 00:18:14 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:18:14
12 . 151 Mandelc Trisha
TK Šm. naveza
Ženski SLO TK Šm. naveza 00:18:34 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:18:34
13 . 148 KAVS Pia.
TD Bovec
Ženski SLO TD Bovec 00:19:06 >
Klub TD Bovec
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:19:06
14 . 158 Radej Anja
ŠD Blanca
Ženski SLO ŠD Blanca 00:20:31 >
Klub ŠD Blanca
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:20:31
15 . 144 Podbevšek Sabina
Lj. Tekači
Ženski SLO Lj. Tekači 00:25:35 >
Klub Lj. Tekači
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:25:35
Z4-Ž
1 . 172 Novak Ana
TK Šm. naveza
Ženski SLO TK Šm. naveza 00:28:12 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:28:12
2 . 173 Lampič Katarina
TK Šm. naveza
Ženski SLO TK Šm. naveza 00:31:02 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:31:02
3 . 174 Leban Jež Gaja
ŠD Nanos
Ženski SLO ŠD Nanos 00:34:28 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:34:28
Z5-Ž
1 . 284 MCCORMACK Sarah
Ženski 00:23:34 00:30:47 00:50:37 >
Klub
Država
Spol: Ženski
K1: 0.016365740740741
K2: 0.021377314814815
Čas: 00:50:37
2 . 292 SAAPUNKI Susanna
Ženski 00:24:01 00:31:33 00:51:13 >
Klub
Država
Spol: Ženski
K1: 0.016678240740741
K2: 0.021909722222222
Čas: 00:51:13
3 . 187 Krkoč Lucija
ŠD Nanos
Ženski SLO ŠD Nanos 00:24:32 00:31:53 00:52:48 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0.017037037037037
K2: 0.022141203703704
Čas: 00:52:48
4 . 188 Mali Nuša
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 00:25:04 00:33:43 00:54:09 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0.017407407407407
K2: 0.023414351851852
Čas: 00:54:09
5 . 189 Zupančič Valant Dominika
TK Šm. naveza
Ženski SLO TK Šm. naveza 00:26:26 00:34:22 00:56:00 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0.018356481481481
K2: 0.023865740740741
Čas: 00:56:00
6 . 186 Gonza Špela
Ženski SLO 00:26:48 00:35:26 00:57:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0.018611111111111
K2: 0.024606481481481
Čas: 00:57:16
7 . 291 STENTA Caterina
Ženski ITA 00:29:03 00:37:40 01:01:44 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
K1: 0.020173611111111
K2: 0.026157407407407
Čas: 01:01:44
8 . 185 Pišek Irena
Ženski SLO 00:29:23 00:39:07 01:02:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0.020405092592593
K2: 0.027164351851852
Čas: 01:02:40
9 . 281 ROYLE Finty
Ženski 00:29:30 00:38:04 01:02:55 >
Klub
Država
Spol: Ženski
K1: 0.020486111111111
K2: 0.026435185185185
Čas: 01:02:55
10 . 190 Kozjek Tina
TK Šm. naveza
Ženski SLO TK Šm. naveza 00:30:06 00:38:00 01:03:32 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0.020902777777778
K2: 0.026388888888889
Čas: 01:03:32
11 . 193 Petrovčič Rebeka
AK Pivka
Ženski SLO AK Pivka 00:29:59 00:38:57 01:04:16 >
Klub AK Pivka
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0.020821759259259
K2: 0.027048611111111
Čas: 01:04:16
12 . 290 BORG Rachel
Ženski MLT 00:30:16 00:40:56 01:05:37 >
Klub
Država MLT
Spol: Ženski
K1: 0.021018518518519
K2: 0.028425925925926
Čas: 01:05:37
13 . 171 Papič Lana
TK Šm. naveza
Ženski SLO TK Šm. naveza 00:31:04 00:40:25 01:06:55 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0.021574074074074
K2: 0.02806712962963
Čas: 01:06:55
14 . 294 Kuntz Carmen
Ženski 00:33:21 00:42:43 01:11:34 >
Klub
Država
Spol: Ženski
K1: 0.023159722222222
K2: 0.029664351851852
Čas: 01:11:34
Z6-Ž
1 . 274 MAYR Andrea
Ženski AUT 00:22:36 00:30:04 00:48:38 >
Klub
Država AUT
Spol: Ženski
K1: 0.015694444444444
K2: 0.02087962962963
Čas: 00:48:38
2 . 231 Mežnar Anita
Ženski SLO 00:28:56 00:37:43 01:02:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0.020092592592593
K2: 0.02619212962963
Čas: 01:02:19
3 . 234 Pavlovič Vesna
TK Šm. naveza
Ženski SLO TK Šm. naveza 00:31:28 00:43:06 01:10:00 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0.021851851851852
K2: 0.029930555555556
Čas: 01:10:00
4 . 235 Lotrič Dolinar Aleša
TK Šm. naveza
Ženski SLO TK Šm. naveza 00:40:17 00:53:50 01:28:59 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0.027974537037037
K2: 0.037384259259259
Čas: 01:28:59
Z7-Ž
1 . 250 Trobec Urška
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 00:32:16 00:42:08 01:09:13 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0.022407407407407
K2: 0.029259259259259
Čas: 01:09:13
2 . 251 Trontelj Marija
TK Šm. naveza
Ženski SLO TK Šm. naveza 00:33:17 00:43:26 01:12:00 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0.023113425925926
K2: 0.030162037037037
Čas: 01:12:00
3 . 289 HILI Carmen
Ženski MLT 00:33:16 00:47:28 01:13:41 >
Klub
Država MLT
Spol: Ženski
K1: 0.023101851851852
K2: 0.032962962962963
Čas: 01:13:41
4 . 297 Jemec Opeka Romana
Primorski GT
Ženski SLO Primorski GT 00:34:42 00:46:02 01:15:23 >
Klub Primorski GT
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0.024097222222222
K2: 0.031967592592593
Čas: 01:15:23
5 . 249 Žlogar Ivica
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 00:35:40 00:46:01 01:17:48 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
K1: 0.024768518518519
K2: 0.031956018518519
Čas: 01:17:48
M1-M
1 . 111 Zorc Žiga
Moški SLO 00:03:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:03:56
2 . 110 Repovž Mark
AK Sevnica
Moški SLO AK Sevnica 00:03:56 >
Klub AK Sevnica
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:03:56
3 . 120 Henigman Anže
TK Šm. naveza
Moški SLO TK Šm. naveza 00:04:04 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:04:04
4 . 126 Šušteršič Tone
Preska Zahod
Moški SLO Preska Zahod 00:04:07 >
Klub Preska Zahod
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:04:07
5 . 127 Šušteršič Nejc
Preska Zahod
Moški SLO Preska Zahod 00:04:31 >
Klub Preska Zahod
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:04:31
6 . 119 Levpušček Kamara Tayo
TK Šm. naveza
Moški SLO TK Šm. naveza 00:04:35 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:04:35
7 . 121 Bizant Svit
TK Šm. naveza
Moški SLO TK Šm. naveza 00:04:38 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:04:38
8 . 125 Leban Jež Kras
AD Posočje
Moški SLO AD Posočje 00:04:54 >
Klub AD Posočje
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:04:54
9 . 112 Vanič Orion
Moški SLO 00:05:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:05:08
10 . 115 Mis Timon
Moški SLO 00:05:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:05:10
11 . 114 Plešec Nejc
TK Šm. naveza
Moški SLO TK Šm. naveza 00:05:27 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:05:27
12 . 124 Kerševan Matic
ŠD Nanos
Moški SLO ŠD Nanos 00:05:38 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:05:38
13 . 123 Kerševan Matija
ŠD Nanos
Moški SLO ŠD Nanos 00:05:43 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:05:43
14 . 118 Pelak Rok
TK Šm. naveza
Moški SLO TK Šm. naveza 00:05:45 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:05:45
15 . 116 Kališ Urban
Moški SLO 00:05:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:05:48
16 . 295 TOMAŽIČ Anže
ŠD Nanos
Moški SLO ŠD Nanos 00:05:58 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:05:58
M2-M
1 . 135 Dovnik Lukas
AD Štajerska
Moški SLO AD Štajerska 00:03:29 >
Klub AD Štajerska
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:03:29
2 . 141 Dolmovič Jan
ŠD Blanca
Moški SLO ŠD Blanca 00:03:54 >
Klub ŠD Blanca
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:03:54
3 . 140 LEBAN JEŽ SVIT
AD Posočje
Moški SLO AD Posočje 00:04:19 >
Klub AD Posočje
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:04:19
4 . 139 Černe David
TK Šm. naveza
Moški SLO TK Šm. naveza 00:04:33 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:04:33
5 . 142 Dolmovič Gal
ŠD Blanca
Moški SLO ŠD Blanca 00:04:46 >
Klub ŠD Blanca
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:04:46
6 . 138 Mavrič Marcel
TK Šm. naveza
Moški SLO TK Šm. naveza 00:04:56 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:04:56
M3-M
1 . 159 Repovž Maj
AK Sevnica
Moški SLO AK Sevnica 00:12:15 >
Klub AK Sevnica
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:12:15
2 . 164 Mlekuž Mathias
TD Bovec
Moški SLO TD Bovec 00:12:47 >
Klub TD Bovec
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:12:47
3 . 160 Maglica Matija
AK Brežice
Moški SLO AK Brežice 00:12:56 >
Klub AK Brežice
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:12:56
4 . 168 Slemenšek Urban
ŠD Blanca
Moški SLO ŠD Blanca 00:13:21 >
Klub ŠD Blanca
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:13:21
5 . 169 Slemenšek David
ŠD Blanca
Moški SLO ŠD Blanca 00:13:28 >
Klub ŠD Blanca
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:13:28
6 . 161 Hvala žan
AK Brežice
Moški SLO AK Brežice 00:14:03 >
Klub AK Brežice
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:14:03
7 . 166 Zarnik Luka
TK Šm. naveza
Moški SLO TK Šm. naveza 00:14:13 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:14:13
8 . 162 Murovec Maj
AD Mass Lj
Moški SLO AD Mass Lj 00:15:11 >
Klub AD Mass Lj
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:15:11
9 . 165 Melihen Kimi
TD Bovec
Moški SLO TD Bovec 00:15:33 >
Klub TD Bovec
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:15:33
10 . 170 PANJAN Matevž
ŠD Tek je lek
Moški SLO ŠD Tek je lek 00:15:44 >
Klub ŠD Tek je lek
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:15:44
11 . 163 Murovec Mak
AD Mass Lj
Moški SLO AD Mass Lj 00:15:50 >
Klub AD Mass Lj
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:15:50
12 . 167 Margon Izak
ŠD Nanos
Moški SLO ŠD Nanos 00:19:15 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:19:15
M4-M
1 . 183 Pritržnik Maj
TSK Lima
Moški SLO TSK Lima 00:23:41 >
Klub TSK Lima
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:23:41
2 . 175 Sagadin Jakob
Moški SLO 00:24:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:24:56
3 . 182 Šubic Žan
TK Šm. naveza
Moški SLO TK Šm. naveza 00:25:06 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:25:06
4 . 286 Sdraulig Andrea
Moški ITA 00:25:33 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:25:33
5 . 178 Verneker Žiga
KK Ravne
Moški SLO KK Ravne 00:25:41 >
Klub KK Ravne
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:25:41
6 . 184 Medved Jure
ŠD Tek je lek
Moški SLO ŠD Tek je lek 00:26:59 >
Klub ŠD Tek je lek
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:26:59
7 . 176 Pohar Ažbe
AK Radovljica
Moški SLO AK Radovljica 00:27:30 >
Klub AK Radovljica
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:27:30
8 . 181 Žerjav Domen
TK Šm. naveza
Moški SLO TK Šm. naveza 00:29:53 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:29:53
9 . 180 Prelovšek Aleš
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 00:31:43 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:31:43
10 . 179 Romšak Nik
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 00:32:28 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:32:28
M5-M
1 . 223 Bečan Timotej
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 00:20:35 00:26:44 00:43:47 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.014293981481481
K2: 0.018564814814815
Čas: 00:43:47
2 . 278 LOLKURRARU Lengen
Atlletica Saluzzo
Moški Atlletica Saluzzo 00:20:53 00:26:47 00:44:11 >
Klub Atlletica Saluzzo
Država
Spol: Moški
K1: 0.014502314814815
K2: 0.018599537037037
Čas: 00:44:11
3 . 279 SAOLI SELELO Michael
Run2gether
Moški Run2gether 00:20:31 00:26:58 00:44:32 >
Klub Run2gether
Država
Spol: Moški
K1: 0.014247685185185
K2: 0.018726851851852
Čas: 00:44:32
4 . 277 COSTA Isaco
La Recastello Radici Gr
Moški ITA La Recastello Radici Gr 00:21:14 00:27:45 00:44:46 >
Klub La Recastello Radici Gr
Država ITA
Spol: Moški
K1: 0.01474537037037
K2: 0.019270833333333
Čas: 00:44:46
5 . 282 GOLLAN Ross
Moški 00:21:16 00:27:32 00:45:18 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0.014768518518519
K2: 0.01912037037037
Čas: 00:45:18
6 . 213 Kovačič Luka
Dynafit / Redbull
Moški SLO Dynafit / Redbull 00:21:02 00:27:40 00:45:28 >
Klub Dynafit / Redbull
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.014606481481481
K2: 0.019212962962963
Čas: 00:45:28
7 . 285 ŠPANRING Klemen
AD Sl. Bistrica
Moški SLO AD Sl. Bistrica 00:21:34 00:28:06 00:46:12 >
Klub AD Sl. Bistrica
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.014976851851852
K2: 0.019513888888889
Čas: 00:46:12
8 . 283 ADKIN Jacob
Moški 00:20:29 00:27:38 00:47:40 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0.014224537037037
K2: 0.019189814814815
Čas: 00:47:40
9 . 288 MICALLEF Luke
Moški MLT 00:21:16 00:29:16 00:48:20 >
Klub
Država MLT
Spol: Moški
K1: 0.014768518518519
K2: 0.020324074074074
Čas: 00:48:20
10 . 280 BOOT Jasper
Moški 00:22:02 00:30:42 00:48:31 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0.015300925925926
K2: 0.021319444444444
Čas: 00:48:31
11 . 218 Bostner Jaka
Moški SLO 00:22:10 00:29:46 00:48:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.015393518518519
K2: 0.020671296296296
Čas: 00:48:42
12 . 229 Medved Jakob
ŠD Tek je lek
Moški SLO ŠD Tek je lek 00:22:53 00:30:05 00:49:08 >
Klub ŠD Tek je lek
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.015891203703704
K2: 0.020891203703704
Čas: 00:49:08
13 . 287 SPITER Simon
Moški MLT 00:23:05 00:31:18 00:49:37 >
Klub
Država MLT
Spol: Moški
K1: 0.016030092592593
K2: 0.021736111111111
Čas: 00:49:37
14 . 273 FREGONA Roberto
Atletica San Biagio
Moški ITA Atletica San Biagio 00:23:25 00:30:41 00:50:01 >
Klub Atletica San Biagio
Država ITA
Spol: Moški
K1: 0.016261574074074
K2: 0.02130787037037
Čas: 00:50:01
15 . 220 Uršič Nejc
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 00:24:51 00:32:00 00:52:48 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.017256944444444
K2: 0.022222222222222
Čas: 00:52:48
16 . 219 Vogrin David
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 00:24:32 00:32:33 00:53:34 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.017037037037037
K2: 0.022604166666667
Čas: 00:53:34
17 . 221 Potočnik Domen
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 00:24:58 00:33:52 00:53:49 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.017337962962963
K2: 0.023518518518519
Čas: 00:53:49
18 . 203 Svetina Aleš
Moški SLO 00:25:26 00:33:26 00:54:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.017662037037037
K2: 0.023217592592593
Čas: 00:54:31
19 . 198 Vidmar Boštjan
Moški SLO 00:25:09 00:33:42 00:54:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.017465277777778
K2: 0.023402777777778
Čas: 00:54:54
20 . 207 Porenta Primož
AD OLIMPIK
Moški SLO AD OLIMPIK 00:24:58 00:34:04 00:55:36 >
Klub AD OLIMPIK
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.017337962962963
K2: 0.023657407407407
Čas: 00:55:36
21 . 228 Čačulovič Matic
ATD Savinjčan
Moški SLO ATD Savinjčan 00:25:59 00:33:53 00:55:42 >
Klub ATD Savinjčan
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.018043981481481
K2: 0.023530092592593
Čas: 00:55:42
22 . 212 Kralj Jure
Moški SLO 00:26:01 00:34:36 00:55:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.01806712962963
K2: 0.024027777777778
Čas: 00:55:56
23 . 276 LIVAN Tiziano
La Recastello Radici Gr
Moški ITA La Recastello Radici Gr 00:26:38 00:34:36 00:57:08 >
Klub La Recastello Radici Gr
Država ITA
Spol: Moški
K1: 0.01849537037037
K2: 0.024027777777778
Čas: 00:57:08
24 . 226 Sajovic Blaz
AK Pivka
Moški SLO AK Pivka 00:27:12 00:35:30 00:59:10 >
Klub AK Pivka
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.018888888888889
K2: 0.024652777777778
Čas: 00:59:10
25 . 216 Cof Simon
Moški SLO 00:27:23 00:37:04 00:59:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.019016203703704
K2: 0.025740740740741
Čas: 00:59:18
26 . 196 Zupan Izidor
Moški SLO 00:28:05 00:36:22 01:00:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.019502314814815
K2: 0.02525462962963
Čas: 01:00:45
27 . 217 Božič Rok
Moški SLO 0.0196875 00:37:15 01:00:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.0196875
K2: 0.025868055555556
Čas: 01:00:48
28 . 210 Matoh Jan
Moški SLO 00:28:56 00:39:34 01:01:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.020092592592593
K2: 0.027476851851852
Čas: 01:01:50
29 . 204 Šadl Matej
AK Pomurje
Moški SLO AK Pomurje 00:29:14 0.0259375 01:02:35 >
Klub AK Pomurje
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.020300925925926
K2: 0.0259375
Čas: 01:02:35
30 . 215 Jančevski Tin
Moški SLO 00:29:35 00:38:49 01:03:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.020543981481481
K2: 0.026956018518519
Čas: 01:03:25
31 . 211 Križnik Filip
AD Štajerska
Moški SLO AD Štajerska 00:29:07 00:37:55 01:03:35 >
Klub AD Štajerska
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.020219907407407
K2: 0.026331018518519
Čas: 01:03:35
32 . 205 Rozman Anže
Moški SLO 00:30:37 00:39:34 01:06:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.021261574074074
K2: 0.027476851851852
Čas: 01:06:14
33 . 200 Urbančič Jernej
Moški SLO 00:30:40 00:40:27 01:06:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.021296296296296
K2: 0.028090277777778
Čas: 01:06:26
34 . 209 Novak Blaž
Adventure Slovenia
Moški SLO Adventure Slovenia 00:30:23 00:40:25 01:09:11 >
Klub Adventure Slovenia
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.021099537037037
K2: 0.02806712962963
Čas: 01:09:11
35 . 195 Zupančič Borut
Moški SLO 00:32:36 00:42:52 01:10:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.022638888888889
K2: 0.029768518518519
Čas: 01:10:11
36 . 227 Perme Matevž
AK Pivka
Moški SLO AK Pivka 00:30:21 00:41:11 01:11:10 >
Klub AK Pivka
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.021076388888889
K2: 0.028599537037037
Čas: 01:11:10
37 . 214 Janež Naško
Moški SLO 00:33:51 00:43:32 01:14:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.023506944444444
K2: 0.030231481481481
Čas: 01:14:24
38 . 230 Zoubek Miha
Zadobrova
Moški SLO Zadobrova 00:34:02 00:44:15 01:14:58 >
Klub Zadobrova
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.023634259259259
K2: 0.030729166666667
Čas: 01:14:58
39 . 199 Verk Jernej
Moški SLO 00:34:06 00:46:05 01:15:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.023680555555556
K2: 0.032002314814815
Čas: 01:15:12
40 . 201 Urankar Simon
Moški SLO 00:38:56 00:52:29 01:27:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.027037037037037
K2: 0.036446759259259
Čas: 01:27:59
M6-M
1 . 236 Simoncic Simon
Moški SLO 00:26:01 00:34:22 00:55:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.01806712962963
K2: 0.023865740740741
Čas: 00:55:50
2 . 299 Žulovec Aleš
Moški SLO 00:26:38 00:34:05 00:56:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.01849537037037
K2: 0.023668981481481
Čas: 00:56:52
3 . 240 Čadež Simon
Moški SLO 00:26:31 00:34:42 00:57:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.018414351851852
K2: 0.024097222222222
Čas: 00:57:54
4 . 245 Schaffer Miha
TK Šm. naveza
Moški SLO TK Šm. naveza 0.01875 00:35:28 00:58:49 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.01875
K2: 0.02462962962963
Čas: 00:58:49
5 . 247 Pritržnik Robert
TSK Lima
Moški SLO TSK Lima 00:28:14 00:37:07 01:01:18 >
Klub TSK Lima
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.019606481481481
K2: 0.025775462962963
Čas: 01:01:18
6 . 241 Brzin Andraž
Moški SLO 00:30:54 00:39:53 01:07:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.021458333333333
K2: 0.027696759259259
Čas: 01:07:57
7 . 244 Župevc Milan
TK Šm. naveza
Moški SLO TK Šm. naveza 00:31:50 00:42:11 01:09:21 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.022106481481481
K2: 0.029293981481481
Čas: 01:09:21
8 . 242 Flek Marko
Gibit
Moški SLO Gibit 00:32:02 00:42:38 01:09:22 >
Klub Gibit
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.02224537037037
K2: 0.029606481481481
Čas: 01:09:22
9 . 237 Karas Jure
Moški SLO 00:32:21 00:43:13 01:11:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.022465277777778
K2: 0.030011574074074
Čas: 01:11:23
10 . 243 Karlin Primož
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 00:33:31 0.030625 01:14:18 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.023275462962963
K2: 0.030625
Čas: 01:14:18
11 . 238 Jankovič Grega
Craft Buff Slovenija
Moški SLO Craft Buff Slovenija 00:34:27 00:45:11 01:14:59 >
Klub Craft Buff Slovenija
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.023923611111111
K2: 0.031377314814815
Čas: 01:14:59
12 . 239 gorenc jernej
Gorenc BBQ
Moški SLO Gorenc BBQ 00:43:50 00:54:47 01:32:16 >
Klub Gorenc BBQ
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.030439814814815
K2: 0.038043981481481
Čas: 01:32:16
13 . 248 ZOUBEK Jure
Zadobrova
Moški SLO Zadobrova 00:44:22 00:58:35 01:40:26 >
Klub Zadobrova
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.030810185185185
K2: 0.04068287037037
Čas: 01:40:26
M7-M
1 . 255 Cvet Miran
KGT Papež-Scott
Moški SLO KGT Papež-Scott 00:21:19 00:28:14 00:46:16 >
Klub KGT Papež-Scott
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.014803240740741
K2: 0.019606481481481
Čas: 00:46:16
2 . 256 Alič Simon
ŠD Nanos
Moški SLO ŠD Nanos 00:23:05 00:30:11 00:49:21 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.016030092592593
K2: 0.020960648148148
Čas: 00:49:21
3 . 272 FREGONA Lucio
G.S. Astra Quero
Moški ITA G.S. Astra Quero 00:26:18 00:33:58 00:55:45 >
Klub G.S. Astra Quero
Država ITA
Spol: Moški
K1: 0.018263888888889
K2: 0.023587962962963
Čas: 00:55:45
4 . 275 Stitz Andreas
Moški AUT 00:27:25 00:37:06 00:58:55 >
Klub
Država AUT
Spol: Moški
K1: 0.019039351851852
K2: 0.025763888888889
Čas: 00:58:55
5 . 253 Šebenik Marjan
Team Grmada
Moški SLO Team Grmada 00:28:52 00:37:32 01:00:51 >
Klub Team Grmada
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.020046296296296
K2: 0.026064814814815
Čas: 01:00:51
6 . 262 Pikel Jernej
ATD Savinjčan
Moški SLO ATD Savinjčan 00:29:16 00:39:02 01:04:26 >
Klub ATD Savinjčan
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.020324074074074
K2: 0.027106481481481
Čas: 01:04:26
7 . 254 Pesan Aleš
Moški SLO 00:30:31 00:40:31 01:05:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.02119212962963
K2: 0.028136574074074
Čas: 01:05:48
8 . 260 Dolinar Gregor
TK Šm. naveza
Moški SLO TK Šm. naveza 00:30:23 00:39:21 01:06:15 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.021099537037037
K2: 0.027326388888889
Čas: 01:06:15
9 . 263 Cvelbar Igor
AK Koper
Moški SLO AK Koper 00:31:51 00:40:24 01:08:25 >
Klub AK Koper
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.022118055555556
K2: 0.028055555555556
Čas: 01:08:25
10 . 293 NILSSON Patrik
Moški 00:32:56 00:43:21 01:11:13 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0.02287037037037
K2: 0.030104166666667
Čas: 01:11:13
11 . 257 Bajec Herman
ŠKD Mekinje
Moški SLO ŠKD Mekinje 00:33:05 00:43:46 01:12:37 >
Klub ŠKD Mekinje
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.022974537037037
K2: 0.030393518518519
Čas: 01:12:37
12 . 261 Černe Andrej
TK Šm. naveza
Moški SLO TK Šm. naveza 00:32:52 00:44:35 01:13:29 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.022824074074074
K2: 0.030960648148148
Čas: 01:13:29
13 . 258 Ferbežar Boštjan
klub Polet
Moški SLO klub Polet 00:35:23 00:47:50 01:18:22 >
Klub klub Polet
Država SLO
Spol: Moški
K1: 0.024571759259259
K2: 0.033217592592593
Čas: 01:18:22
14 . 264 Mitchell Sebastian
Kings Hearth RC - Lions
Moški Kings Hearth RC - Lions 00:38:35 00:50:33 01:24:50 >
Klub Kings Hearth RC - Lions
Država
Spol: Moški
K1: 0.026793981481481
K2: 0.035104166666667
Čas: 01:24:50
M8-M
1 . 270 GALIN Bojan
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 00:30:05 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:30:05
2 . 269 Kožuh Bojan
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 00:31:41 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:31:41
3 . 267 URH IVAN
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 00:31:57 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:31:57
4 . 271 Papič Milivoj
TK Šm. naveza
Moški SLO TK Šm. naveza 00:33:36 >
Klub TK Šm. naveza
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:33:36
5 . 266 Macuh Peter
Team Grmada
Moški SLO Team Grmada 00:36:48 >
Klub Team Grmada
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:36:48
6 . 268 Sršen Rajko
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 00:37:39 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:37:39
7 . 298 Jarc Tomaž
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 00:41:52 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
K1:
K2:
Čas: 00:41:52
Z8-Ž
1 . 265 Cvišič Dragica
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 00:37:26 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
K1:
K2:
Čas: 00:37:26

Komentarji

 

Mobile content