Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 26. TEK K SV. PRIMOŽU 2022 TPOK

Tek Tekma: 26. TEK K SV. PRIMOŽU 2022 TPOK Datum:27.03.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Zaostanek Več
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 112 Pavšič Neža
TSK IDRIJA
Ženski SLO TSK IDRIJA 00:02:43 -- >
Klub TSK IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:02:43
Zaostanek: 00:00:00
2 . 113 Močnik Neja
AD POSOČJE
Ženski SLO AD POSOČJE DP 00:03:11 00:00:28 >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: DP
Čas: 00:03:11
Zaostanek: 00:00:28
3 . 115 Radej Nina
ŠD BLANCA
Ženski SLO ŠD BLANCA 00:03:23 00:00:40 >
Klub ŠD BLANCA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:03:23
Zaostanek: 00:00:40
4 . 111 Poljanec Leni
Ženski SLO 00:03:23 00:00:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:03:23
Zaostanek: 00:00:40
5 . 114 Kompara Žana
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS DP 00:03:27 00:00:44 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: DP
Čas: 00:03:27
Zaostanek: 00:00:44
6 . 116 Maček Vita
Ženski SLO 00:03:52 00:01:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:03:52
Zaostanek: 00:01:09
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 101 Karlin Filip
OŠ IVANA GROHARJA ŠKOFJA LOKA
Moški SLO OŠ IVANA GROHARJA ŠKOFJA LOKA DP 00:02:34 -- >
Klub OŠ IVANA GROHARJA ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: DP
Čas: 00:02:34
Zaostanek: 00:00:00
2 . 105 Henigman Anže
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA DP 00:02:35 00:00:01 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: DP
Čas: 00:02:35
Zaostanek: 00:00:01
3 . 106 Selak Lenart
OŠ ŠKOFJA LOKA MESTO
Moški SLO OŠ ŠKOFJA LOKA MESTO DP 00:02:39 00:00:05 >
Klub OŠ ŠKOFJA LOKA MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: DP
Čas: 00:02:39
Zaostanek: 00:00:05
4 . 107 Levpušček Kamara Tayo
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA DP 00:02:46 00:00:12 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: DP
Čas: 00:02:46
Zaostanek: 00:00:12
5 . 109 Kompara Patrik
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:03:01 00:00:27 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:03:01
Zaostanek: 00:00:27
6 . 108 Kovač Žiga
Moški SLO 00:03:33 00:00:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:03:33
Zaostanek: 00:00:59
7 . 110 Zamljen Tim
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:34 00:01:00 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:03:34
Zaostanek: 00:01:00
8 . 104 Leban Jež Kras
AD POSOČJE
Moški SLO AD POSOČJE DP 00:03:54 00:01:20 >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: DP
Čas: 00:03:54
Zaostanek: 00:01:20
KP - DEKLICE-Ž
1 . 137 Blatnik Kiara
ŠD BLANCA
Ženski SLO ŠD BLANCA DP 00:07:36 -- >
Klub ŠD BLANCA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: DP
Čas: 00:07:36
Zaostanek: 00:00:00
2 . 133 Radej Nika
ŠD BLANCA
Ženski SLO ŠD BLANCA DP 00:08:07 00:00:31 >
Klub ŠD BLANCA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: DP
Čas: 00:08:07
Zaostanek: 00:00:31
3 . 136 Brus Julija
TSK IDRIJA
Ženski SLO TSK IDRIJA 00:08:09 00:00:33 >
Klub TSK IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:08:09
Zaostanek: 00:00:33
4 . 130 Per Zoja
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE DP 00:08:16 00:00:40 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: DP
Čas: 00:08:16
Zaostanek: 00:00:40
5 . 131 Hladnik Lučka
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA DP 00:09:06 00:01:30 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: DP
Čas: 00:09:06
Zaostanek: 00:01:30
6 . 132 BABŠEK NEŽA
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA DP 00:09:12 00:01:36 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: DP
Čas: 00:09:12
Zaostanek: 00:01:36
7 . 129 Kavs Pia
TEKAšKO DRUšTVO BOVEC
Ženski SLO TEKAšKO DRUšTVO BOVEC DP 00:09:19 00:01:43 >
Klub TEKAšKO DRUšTVO BOVEC
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: DP
Čas: 00:09:19
Zaostanek: 00:01:43
8 . 134 Kompara Mija
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS DP 00:09:35 00:01:59 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: DP
Čas: 00:09:35
Zaostanek: 00:01:59
9 . 135 Rifel Ana
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA DP 00:12:36 00:05:00 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: DP
Čas: 00:12:36
Zaostanek: 00:05:00
KP - DEčKI-M
1 . 121 Dovnik lukas
AD ŠTAJERSKA
Moški SLO AD ŠTAJERSKA DP 00:06:30 -- >
Klub AD ŠTAJERSKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: DP
Čas: 00:06:30
Zaostanek: 00:00:00
2 . 122 Dolmovič Jan
ŠD BLANCA
Moški SLO ŠD BLANCA DP 00:07:08 00:00:38 >
Klub ŠD BLANCA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: DP
Čas: 00:07:08
Zaostanek: 00:00:38
3 . 126 Carl Žiga
TSK IDRIJA
Moški SLO TSK IDRIJA 00:07:46 00:01:16 >
Klub TSK IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:07:46
Zaostanek: 00:01:16
4 . 127 LEBAN JEŽ SVIT
AD POSOČJE
Moški SLO AD POSOČJE DP 00:08:12 00:01:42 >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: DP
Čas: 00:08:12
Zaostanek: 00:01:42
5 . 124 Černe David
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:08:23 00:01:53 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:08:23
Zaostanek: 00:01:53
6 . 125 Razpet Lovro
TEKAšKO DRUšTVO BOVEC
Moški SLO TEKAšKO DRUšTVO BOVEC DP 00:09:03 00:02:33 >
Klub TEKAšKO DRUšTVO BOVEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: DP
Čas: 00:09:03
Zaostanek: 00:02:33
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 83 Repovž Maj
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA DP 00:19:14 -- >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: DP
Čas: 00:19:14
Zaostanek: 00:00:00
2 . 81 Mlekuž Mathias
TEKAšKO DRUšTVO BOVEC
Moški SLO TEKAšKO DRUšTVO BOVEC DP 00:20:24 00:01:10 >
Klub TEKAšKO DRUšTVO BOVEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: DP
Čas: 00:20:24
Zaostanek: 00:01:10
3 . 84 Rodman Luka
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS DP 00:22:08 00:02:54 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: DP
Čas: 00:22:08
Zaostanek: 00:02:54
4 . 80 Melihen Kimi
TEKAšKO DRUšTVO BOVEC
Moški SLO TEKAšKO DRUšTVO BOVEC DP 00:23:15 00:04:01 >
Klub TEKAšKO DRUšTVO BOVEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: DP
Čas: 00:23:15
Zaostanek: 00:04:01
5 . 86 Ogrič Tijan
TSK IDRIJA
Moški SLO TSK IDRIJA 00:25:03 00:05:49 >
Klub TSK IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:25:03
Zaostanek: 00:05:49
6 . 85 Zarnik Luka
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA DP 00:26:55 00:07:41 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: DP
Čas: 00:26:55
Zaostanek: 00:07:41
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 97 Verneker Ana Vita
KAK RAVNE
Ženski SLO KAK RAVNE 00:21:02 -- >
Klub KAK RAVNE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:21:02
Zaostanek: 00:00:00
2 . 93 Močnik Klara
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK DP 00:21:42 00:00:40 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: DP
Čas: 00:21:42
Zaostanek: 00:00:40
3 . 96 Bilban Sara
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA DP 00:21:55 00:00:53 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: DP
Čas: 00:21:55
Zaostanek: 00:00:53
4 . 91 Robič Maša
AK RADOVLJICA
Ženski SLO AK RADOVLJICA DP 00:24:26 00:03:24 >
Klub AK RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: DP
Čas: 00:24:26
Zaostanek: 00:03:24
5 . 95 Mlekuž Manca
TEKAšKO DRUšTVO BOVEC
Ženski SLO TEKAšKO DRUšTVO BOVEC DP 00:25:07 00:04:05 >
Klub TEKAšKO DRUšTVO BOVEC
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: DP
Čas: 00:25:07
Zaostanek: 00:04:05
6 . 89 Valič Isa
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS DP 00:25:27 00:04:25 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: DP
Čas: 00:25:27
Zaostanek: 00:04:25
7 . 94 Mavrič Sara
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA DP 00:26:23 00:05:21 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: DP
Čas: 00:26:23
Zaostanek: 00:05:21
8 . 90 Mandelc Trisha
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA DP 00:31:09 00:10:07 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: DP
Čas: 00:31:09
Zaostanek: 00:10:07
9 . 87 Krnc Zorja
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA DP 00:31:10 00:10:08 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: DP
Čas: 00:31:10
Zaostanek: 00:10:08
KP - MLADINKE-Ž
1 . 151 Novak Anka
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:22:18 -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:22:18
Zaostanek: 00:00:00
2 . 150 Lampič Katarina
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:23:49 00:01:31 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:23:49
Zaostanek: 00:01:31
3 . 152 Leban Jež Gaja
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:25:21 00:03:03 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:25:21
Zaostanek: 00:03:03
4 . 149 Ambrož Neja
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 00:27:23 00:05:05 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:27:23
Zaostanek: 00:05:05
KP - MLADINCI-M
1 . 144 Pritržnik Maj
TSK LIMA
Moški SLO TSK LIMA 00:18:32 -- >
Klub TSK LIMA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:18:32
Zaostanek: 00:00:00
2 . 142 Kočar Mark
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 00:19:12 00:00:40 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:19:12
Zaostanek: 00:00:40
3 . 143 Šubic Žan
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:19:40 00:01:08 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:19:40
Zaostanek: 00:01:08
4 . 147 Velkavrh Jon
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:19:52 00:01:20 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:19:52
Zaostanek: 00:01:20
5 . 145 Verneker Žiga
KAK RAVNE
Moški SLO KAK RAVNE 00:20:07 00:01:35 >
Klub KAK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:20:07
Zaostanek: 00:01:35
6 . 141 Žerjav Domen
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:20:38 00:02:06 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:20:38
Zaostanek: 00:02:06
7 . 146 Rifel Anže
AD KAMNIK
Moški SLO AD KAMNIK 00:24:37 00:06:05 >
Klub AD KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:24:37
Zaostanek: 00:06:05
8 . 148 Romšak Nik
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:25:47 00:07:15 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:25:47
Zaostanek: 00:07:15
KP - ČLANICE-Ž
1 . 27 Drašler Varineja
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:19:31 -- >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:19:31
Zaostanek: 00:00:00
2 . 32 Miklavčič Petra
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:21:23 00:01:52 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:21:23
Zaostanek: 00:01:52
3 . 26 Vrečar Ana
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:21:34 00:02:03 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:21:34
Zaostanek: 00:02:03
4 . 28 Klančnik Pobežin Karmen
ŠD NAKLO
Ženski SLO ŠD NAKLO 00:22:06 00:02:35 >
Klub ŠD NAKLO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:22:06
Zaostanek: 00:02:35
5 . 25 Mikuž Anja
Ženski SLO 00:22:15 00:02:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:22:15
Zaostanek: 00:02:44
6 . 29 Jelovšek Jasmina
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:22:41 00:03:10 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:22:41
Zaostanek: 00:03:10
7 . 23 Bohinc Ana
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:24:11 00:04:40 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:24:11
Zaostanek: 00:04:40
8 . 30 Thuma Polona
PRIPRAVE DOMžALE
Ženski SLO PRIPRAVE DOMžALE 00:30:22 00:10:51 >
Klub PRIPRAVE DOMžALE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:30:22
Zaostanek: 00:10:51
9 . 24 Uranič Nuša
Ženski SLO 00:31:05 00:11:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:31:05
Zaostanek: 00:11:34
KP - ČLANI A-M
1 . 1 Bečan Timotej
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:16:07 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:16:07
Zaostanek: 00:00:00
2 . 4 ŠPANRING Klemen
AD SLOVENSKA BISTRICA
Moški SLO AD SLOVENSKA BISTRICA 00:16:37 00:00:30 >
Klub AD SLOVENSKA BISTRICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:16:37
Zaostanek: 00:00:30
3 . 6 Bregar Gašper
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:17:53 00:01:46 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:17:53
Zaostanek: 00:01:46
4 . 2 Venot Florian
Moški SLO 00:18:11 00:02:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:18:11
Zaostanek: 00:02:04
5 . 8 Vogrin David
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:18:21 00:02:14 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:18:21
Zaostanek: 00:02:14
6 . 3 Luznar Aljaž
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:19:02 00:02:55 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:19:02
Zaostanek: 00:02:55
7 . 5 Vogrin Domen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:20:15 00:04:08 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:20:15
Zaostanek: 00:04:08
8 . 7 Razpotnik Simon
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:21:22 00:05:15 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:21:22
Zaostanek: 00:05:15
KP - ČLANI B-M
1 . 16 Udovic Ales
Moški SLO 00:19:18 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:19:18
Zaostanek: 00:00:00
2 . 12 Žavbi Benjamin
Moški SLO 00:19:55 00:00:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:19:55
Zaostanek: 00:00:37
3 . 14 Tajnšek Matjaž
ATD SAVINJčAN
Moški SLO ATD SAVINJčAN 00:20:56 00:01:38 >
Klub ATD SAVINJčAN
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:20:56
Zaostanek: 00:01:38
4 . 11 Schaffer Miha
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:21:02 00:01:44 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:21:02
Zaostanek: 00:01:44
5 . 20 Pritržnik Robert
TSK LIMA
Moški SLO TSK LIMA 00:21:35 00:02:17 >
Klub TSK LIMA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:21:35
Zaostanek: 00:02:17
6 . 15 Babšek Peter
KD ROG
Moški SLO KD ROG 00:22:16 00:02:58 >
Klub KD ROG
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:22:16
Zaostanek: 00:02:58
7 . 18 Krnc Matjaž
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:22:35 00:03:17 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:22:35
Zaostanek: 00:03:17
8 . 21 Karlin Primož
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:22:50 00:03:32 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:22:50
Zaostanek: 00:03:32
9 . 9 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:23:05 00:03:47 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:23:05
Zaostanek: 00:03:47
10 . 19 Flek Marko
GIBIT
Moški SLO GIBIT 00:24:35 00:05:17 >
Klub GIBIT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:24:35
Zaostanek: 00:05:17
11 . 17 ipavec boštjan
Moški SLO 00:29:38 00:10:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:29:38
Zaostanek: 00:10:20
12 . 13 gorenc jernej
GORENC BBQ
Moški SLO GORENC BBQ 00:30:42 00:11:24 >
Klub GORENC BBQ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:30:42
Zaostanek: 00:11:24
13 . 10 Poljanšek Sebastjan
TD VZHODNE RADOMLJE
Moški SLO TD VZHODNE RADOMLJE 00:33:43 00:14:25 >
Klub TD VZHODNE RADOMLJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:33:43
Zaostanek: 00:14:25
KP - VETERANI A-M
1 . 39 Cvet Miran
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:16:53 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:16:53
Zaostanek: 00:00:00
2 . 40 Strnad Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:20:48 00:03:55 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:20:48
Zaostanek: 00:03:55
3 . 41 ŠPANRING Gvido
POLJčANE
Moški SLO POLJčANE 00:22:55 00:06:02 >
Klub POLJčANE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:22:55
Zaostanek: 00:06:02
4 . 37 Iglič Robert
AK MENGEš
Moški SLO AK MENGEš 00:23:09 00:06:16 >
Klub AK MENGEš
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:23:09
Zaostanek: 00:06:16
5 . 34 Pesan Aleš
Moški SLO 00:23:50 00:06:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:23:50
Zaostanek: 00:06:57
6 . 42 Vrečar Branko
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:25:15 00:08:22 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:25:15
Zaostanek: 00:08:22
7 . 33 Kostanjevec Stojan
PEDAGOšKA FAKULTETA
Moški SLO PEDAGOšKA FAKULTETA 00:25:25 00:08:32 >
Klub PEDAGOšKA FAKULTETA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:25:25
Zaostanek: 00:08:32
8 . 44 Ančur Anton
Moški SLO 00:25:41 00:08:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:25:41
Zaostanek: 00:08:48
9 . 38 Černe Andrej
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:26:15 00:09:22 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:26:15
Zaostanek: 00:09:22
10 . 43 Sušnik Franci
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:29:12 00:12:19 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:29:12
Zaostanek: 00:12:19
11 . 36 Flek Janez
Moški SLO 00:29:40 00:12:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:29:40
Zaostanek: 00:12:47
KP - VETERANI B-M
1 . 45 ŠKERLEP MARKO
MODRE NOVICE _ IR IMAGE
Moški SLO MODRE NOVICE _ IR IMAGE 00:22:09 -- >
Klub MODRE NOVICE _ IR IMAGE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:22:09
Zaostanek: 00:00:00
2 . 50 GALIN Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:22:22 00:00:13 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:22:22
Zaostanek: 00:00:13
3 . 53 URH IVAN
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:24:34 00:02:25 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:24:34
Zaostanek: 00:02:25
4 . 48 Škrbinc Miran
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:24:43 00:02:34 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:24:43
Zaostanek: 00:02:34
5 . 49 Škrijelj Redža
Moški SLO 00:24:45 00:02:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:24:45
Zaostanek: 00:02:36
6 . 51 Papič Milivoj
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:26:31 00:04:22 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:26:31
Zaostanek: 00:04:22
7 . 62 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:28:04 00:05:55 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:28:04
Zaostanek: 00:05:55
8 . 52 Knavs Anton
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:29:50 00:07:41 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:29:50
Zaostanek: 00:07:41
9 . 54 Mali Karol
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:31:24 00:09:15 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:31:24
Zaostanek: 00:09:15
10 . 47 Senegačnik Marjan
Pulse performance
Moški SLO Pulse performance 00:40:58 00:18:49 >
Klub Pulse performance
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:40:58
Zaostanek: 00:18:49
KP - VETERANKE-Ž
1 . 56 Trobec Urša
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:25:45 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:25:45
Zaostanek: 00:00:00
2 . 57 Žlogar Ivica
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:28:16 00:02:31 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:28:16
Zaostanek: 00:02:31
3 . 58 Meža Boža
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:31:29 00:05:44 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:31:29
Zaostanek: 00:05:44
4 . 55 Kožuh Tatjana
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:41:42 00:15:57 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:41:42
Zaostanek: 00:15:57

Komentarji

 

Mobile content