Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 32. mekinjski kros - Memorial Mira Petka 2022 - TPOK

Tek Tekma: 32. mekinjski kros - Memorial Mira Petka 2022 - TPOK Datum:27.04.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Več
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 344 Marinič Kuzman Neja
AK POLJANE
Ženski SLO AK POLJANE 00:01:37 >
Klub AK POLJANE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:01:37
2 . 347 Mijatović Lara
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:01:56 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:01:56
3 . 346 ZUPAN Ajda
Ženski SLO 00:02:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:02:12
4 . 348 JERAS Ajda
Ženski SLO 00:02:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:02:14
5 . 343 Železnik Sara
Ženski SLO 00:02:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:02:14
6 . 341 Potočnik Eva
Ženski SLO 00:02:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:02:16
7 . 340 KOSIĆ Anastasija
Ženski SLO 00:02:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:02:16
8 . 350 ŠPENDE Ula
Ženski SLO 00:02:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:02:16
9 . 345 Golob Tjaša
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:33 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:02:33
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 232 Babnik Nik
Moški SLO 00:01:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:01:48
2 . 233 Novak Gal
BOROVNICA
Moški SLO BOROVNICA 00:01:50 >
Klub BOROVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:01:50
3 . 236 Zavasnik Aljaž
Moški SLO 00:01:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:01:50
4 . 234 PANČUR Rok
Moški SLO 00:02:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:02:05
5 . 231 Romšak Ožbej
Moški SLO 00:02:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:02:27
KP - DEKLICE-Ž
1 . 354 Knez Vita
OŠ MARIJE VERE
Ženski SLO OŠ MARIJE VERE 00:02:02 >
Klub OŠ MARIJE VERE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:02:02
2 . 352 Golob Ana
Ženski SLO 00:02:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:02:04
3 . 351 Golob Eva
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:04 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:02:04
4 . 353 Muhvič Ajda
AK MENGEš
Ženski SLO AK MENGEš 00:02:07 >
Klub AK MENGEš
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:02:07
5 . 355 Rifel Ana
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:02:14 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:02:14
KP - DEčKI-M
1 . 247 Krapež Jakob
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:01:39 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:01:39
2 . 244 Mlakar Jaka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:01:39 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:01:39
3 . 248 Klemen Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:01:40 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:01:40
4 . 241 Trobevšek Tine
OŠ TOMA BREJCA
Moški SLO OŠ TOMA BREJCA 00:01:40 >
Klub OŠ TOMA BREJCA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:01:40
5 . 242 Novak Gaber
BOROVNICA
Moški SLO BOROVNICA 00:01:40 >
Klub BOROVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:01:40
6 . 246 Kuhar Matevž
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:01:47 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:01:47
7 . 245 Černe David
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:01:52 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:01:52
8 . 249 Golob Jošt
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:02:01 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:02:01
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 252 Mlakar Nace
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:08:18 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:08:18
2 . 251 OSOLNIK LUKA
Moški SLO 00:09:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:09:11
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 363 Krapež Kaja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:13:15 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:13:15
2 . 361 Kalan Urška
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:19:11 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:19:11
KP - MLADINCI-M
1 . 82 Dacar Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:21:50 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:21:50
2 . 83 Dacar Luka
Moški SLO 00:23:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:23:27
3 . 85 Prelovšek Aleš
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:24:51 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:24:51
4 . 81 Rifel Anže
AD KAMNIK
Moški SLO AD KAMNIK 00:28:10 >
Klub AD KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:28:10
5 . 84 Petek Jošt
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:28:11 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:28:11
KP - ČLANICE-Ž
1 . 110 Čelesnik Tamara
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:28:30 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:28:30
2 . 106 Žibert Ema
BTC CITY LJUBLJANA SCOTT
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 00:32:30 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA SCOTT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:32:30
3 . 107 Lahajner Alenka
Ženski SLO 00:32:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:32:35
4 . 111 Thuma Polona
PRIPRAVE DOMžALE
Ženski SLO PRIPRAVE DOMžALE 00:33:28 >
Klub PRIPRAVE DOMžALE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:33:28
5 . 113 Mali Pisek Urša
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:36:12 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:36:12
6 . 109 Zarnik Katja
Ženski SLO 00:37:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:37:51
7 . 108 Martinčič Nika
Ženski SLO 00:38:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:38:39
8 . 105 Velički Jana
Ženski SLO 00:43:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:43:00
KP - ČLANI A-M
1 . 23 Bečan Timotej
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:37:22 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:37:22
2 . 21 Medved Jakob
ŠPORTNO DRUšTVO TEK JE LEK
Moški SLO ŠPORTNO DRUšTVO TEK JE LEK 00:41:50 >
Klub ŠPORTNO DRUšTVO TEK JE LEK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:41:50
3 . 36 Vogrin David
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:44:11 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:44:11
4 . 34 Razpotnik Simon
ŠD MAHLE
Moški SLO ŠD MAHLE 00:46:37 >
Klub ŠD MAHLE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:46:37
5 . 33 Mlakar Gregor
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:46:50 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:46:50
6 . 32 Koželj Simon
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:47:49 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:47:49
7 . 22 Razingar Matej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:49:13 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:49:13
8 . 31 Blatnik Žiga
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:55:35 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:55:35
9 . 35 Svetec Luka
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 01:03:45 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:03:45
KP - ČLANI B-M
1 . 48 Volkar Franci
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:42:34 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:42:34
2 . 45 Sitar Denis
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:45:44 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:45:44
3 . 44 Schaffer Miha
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:46:51 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:46:51
4 . 43 Kovač Darko
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:50:03 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:50:03
5 . 42 Grilc Rok
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:51:17 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:51:17
6 . 46 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:53:24 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:53:24
7 . 47 Štepec Matej
2 NAJHITREJšA
Moški SLO 2 NAJHITREJšA 00:55:04 >
Klub 2 NAJHITREJšA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:55:04
8 . 49 Železnik Franci
ŠD ČEšNJICE
Moški SLO ŠD ČEšNJICE 01:07:53 >
Klub ŠD ČEšNJICE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:07:53
KP - VETERANI A-M
1 . 8 Janjatovič Mirko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:45:44 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:45:44
2 . 6 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:47:00 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:47:00
3 . 1 Kveder Lado
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:47:30 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:47:30
4 . 3 Alymov Vladimir
3K ŠPORT
Moški SLO 3K ŠPORT 00:52:43 >
Klub 3K ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:52:43
5 . 7 Vrečar Branko
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:55:38 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:55:38
6 . 2 Ančur Anton
Moški SLO 00:58:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:58:20
7 . 5 Černe Andrej
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 01:02:44 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:02:44
KP - VETERANI B-M
1 . 14 Teraž Franci
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:47:42 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:47:42
2 . 13 ŠKERLEP MARKO
MODRE NOVICE _ IR IMAGE
Moški SLO MODRE NOVICE _ IR IMAGE 00:50:13 >
Klub MODRE NOVICE _ IR IMAGE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:50:13
3 . 10 GALIN Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:50:33 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:50:33
4 . 12 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:03:53 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:03:53
DNF 11 Kemperl Zvone
Moški SLO 00:33:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:33:59
KP - VETERANKE-Ž
1 . 103 Trobec Urša
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:27:22 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:27:22
2 . 101 Žlogar Ivica
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:28:42 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:28:42
3 . 99 Planko Nataša
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 00:30:17 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:30:17
4 . 102 Cvišič Dragica
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:34:43 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:34:43
5 . 100 Kožuh Tatjana
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:43:46 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:43:46

Komentarji

 

Mobile content