Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 43. TEK NA ŠMARNO GORO 2022

Tek - gorski Tekma: 43. TEK NA ŠMARNO GORO 2022 Datum:01.10.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub K1 K2 Več
M1 - MLAJšI DEčKI - 0.6KM-M
1 . 111 Zorc Žiga
Moški 0:03:56.3 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:03:56.3
2 . 110 Repovž Mark
AK Sevnica
Moški AK Sevnica 0:03:56.6 >
Klub AK Sevnica
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:03:56.6
3 . 120 Henigman Anže
TK Šm. naveza
Moški TK Šm. naveza 0:04:04.8 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:04:04.8
4 . 126 Šušteršič Tone
Preska Zahod
Moški Preska Zahod 0:04:07.4 >
Klub Preska Zahod
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:04:07.4
5 . 127 Šušteršič Nejc
Preska Zahod
Moški Preska Zahod 0:04:31.3 >
Klub Preska Zahod
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:04:31.3
6 . 119 Levpušček Kamara Tayo
TK Šm. naveza
Moški TK Šm. naveza 0:04:35.0 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:04:35.0
7 . 121 Bizant Svit
TK Šm. naveza
Moški TK Šm. naveza 0:04:38.2 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:04:38.2
8 . 125 Leban Jež Kras
AD Posočje
Moški AD Posočje 0:04:54.6 >
Klub AD Posočje
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:04:54.6
9 . 112 Vanič Orion
Moški 0:05:08.5 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:05:08.5
10 . 115 Mis Timon
Moški 0:05:10.8 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:05:10.8
11 . 114 Plešec Nejc
TK Šm. naveza
Moški TK Šm. naveza 0:05:27.8 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:05:27.8
12 . 124 Kerševan Matic
ŠD Nanos
Moški ŠD Nanos 0:05:38.5 >
Klub ŠD Nanos
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:05:38.5
13 . 123 Kerševan Matija
ŠD Nanos
Moški ŠD Nanos 0:05:43.6 >
Klub ŠD Nanos
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:05:43.6
14 . 118 Pelak Rok
TK Šm. naveza
Moški TK Šm. naveza 0:05:45.3 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:05:45.3
15 . 116 Kališ Urban
Moški 0:05:48.5 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:05:48.5
16 . 295 TOMAŽIČ Anže
ŠD Nanos
Moški ŠD Nanos 0:05:58.2 >
Klub ŠD Nanos
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:05:58.2
M2 - DEčKI - 0.6KM-M
1 . 135 Dovnik Lukas
AD Štajerska
Moški AD Štajerska 0:03:29.8 >
Klub AD Štajerska
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:03:29.8
2 . 141 Dolmovič Jan
ŠD Blanca
Moški ŠD Blanca 0:03:54.3 >
Klub ŠD Blanca
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:03:54.3
3 . 140 LEBAN JEŽ SVIT
AD Posočje
Moški AD Posočje 0:04:19.2 >
Klub AD Posočje
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:04:19.2
4 . 139 Černe David
TK Šm. naveza
Moški TK Šm. naveza 0:04:33.4 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:04:33.4
5 . 142 Dolmovič Gal
ŠD Blanca
Moški ŠD Blanca 0:04:46.2 >
Klub ŠD Blanca
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:04:46.2
6 . 138 Mavrič Marcel
TK Šm. naveza
Moški TK Šm. naveza 0:04:56.4 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:04:56.4
M3 - STAREJšI DEčKI - 2.5KM-M
1 . 159 Repovž Maj
AK Sevnica
Moški AK Sevnica 0:12:15.6 >
Klub AK Sevnica
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:12:15.6
2 . 164 Mlekuž Mathias
TD Bovec
Moški TD Bovec 0:12:47.4 >
Klub TD Bovec
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:12:47.4
3 . 160 Maglica Matija
AK Brežice
Moški AK Brežice 0:12:56.7 >
Klub AK Brežice
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:12:56.7
4 . 168 Slemenšek Urban
ŠD Blanca
Moški ŠD Blanca 0:13:21.6 >
Klub ŠD Blanca
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:13:21.6
5 . 169 Slemenšek David
ŠD Blanca
Moški ŠD Blanca 0:13:28.7 >
Klub ŠD Blanca
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:13:28.7
6 . 161 Hvala žan
AK Brežice
Moški AK Brežice 0:14:03.8 >
Klub AK Brežice
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:14:03.8
7 . 166 Zarnik Luka
TK Šm. naveza
Moški TK Šm. naveza 0:14:13.2 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:14:13.2
8 . 162 Murovec Maj
AD Mass Lj
Moški AD Mass Lj 0:15:11.9 >
Klub AD Mass Lj
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:15:11.9
9 . 165 Melihen Kimi
TD Bovec
Moški TD Bovec 0:15:33.4 >
Klub TD Bovec
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:15:33.4
10 . 170 PANJAN Matevž
ŠD Tek je lek
Moški ŠD Tek je lek 0:15:44.4 >
Klub ŠD Tek je lek
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:15:44.4
11 . 163 Murovec Mak
AD Mass Lj
Moški AD Mass Lj 0:15:50.0 >
Klub AD Mass Lj
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:15:50.0
12 . 167 Margon Izak
ŠD Nanos
Moški ŠD Nanos 0:19:15.6 >
Klub ŠD Nanos
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:19:15.6
M4 - MLADINCI - 4.8KM-M
1 . 183 Pritržnik Maj
TSK Lima
Moški TSK Lima 0:23:41.3 >
Klub TSK Lima
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:23:41.3
2 . 175 Sagadin Jakob
Moški 0:24:56.4 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:24:56.4
3 . 182 Šubic Žan
TK Šm. naveza
Moški TK Šm. naveza 0:25:06.2 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:25:06.2
4 . 286 Sdraulig Andrea
Moški 0:25:33.9 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:25:33.9
5 . 178 Verneker Žiga
KK Ravne
Moški KK Ravne 0:25:41.3 >
Klub KK Ravne
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:25:41.3
6 . 184 Medved Jure
ŠD Tek je lek
Moški ŠD Tek je lek 0:26:59.7 >
Klub ŠD Tek je lek
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:26:59.7
7 . 181 Žerjav Domen
TK Šm. naveza
Moški TK Šm. naveza 0:29:53.7 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:29:53.7
8 . 180 Prelovšek Aleš
KGT Papež
Moški KGT Papež 0:31:43.6 >
Klub KGT Papež
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:31:43.6
9 . 179 Romšak Nik
KGT Papež
Moški KGT Papež 0:32:28.3 >
Klub KGT Papež
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:32:28.3
M5 - ČLANI - 10KM-M
1 . 223 Bečan Timotej
KGT Papež
Moški KGT Papež 0:20:35.2 0:26:44.5 0:43:47.7 >
Klub KGT Papež
Država
Spol: Moški
K1: 0:20:35.2
K2: 0:26:44.5
: 0:43:47.7
2 . 278 LOLKURRARU Lengen
Atlletica Saluzzo
Moški Atlletica Saluzzo 0:20:53.0 0:26:47.8 0:44:11.3 >
Klub Atlletica Saluzzo
Država
Spol: Moški
K1: 0:20:53.0
K2: 0:26:47.8
: 0:44:11.3
3 . 279 SAOLI SELELO Michael
Run2gether
Moški Run2gether 0:20:31.9 0:26:58.3 0:44:32.8 >
Klub Run2gether
Država
Spol: Moški
K1: 0:20:31.9
K2: 0:26:58.3
: 0:44:32.8
4 . 277 COSTA Isaco
La Recastello Radici Gr
Moški La Recastello Radici Gr 0:21:14.5 0:27:45.9 0:44:46.2 >
Klub La Recastello Radici Gr
Država
Spol: Moški
K1: 0:21:14.5
K2: 0:27:45.9
: 0:44:46.2
5 . 282 GOLLAN Ross
Moški 0:21:16.7 0:27:32.2 0:45:18.0 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:21:16.7
K2: 0:27:32.2
: 0:45:18.0
6 . 213 Kovačič Luka
Dynafit / Redbull
Moški Dynafit / Redbull 0:21:02.0 0:27:40.1 0:45:28.7 >
Klub Dynafit / Redbull
Država
Spol: Moški
K1: 0:21:02.0
K2: 0:27:40.1
: 0:45:28.7
7 . 285 ŠPANRING Klemen
AD Sl. Bistrica
Moški AD Sl. Bistrica 0:21:34.7 0:28:06.1 0:46:12.0 >
Klub AD Sl. Bistrica
Država
Spol: Moški
K1: 0:21:34.7
K2: 0:28:06.1
: 0:46:12.0
8 . 283 ADKIN Jacob
Moški 0:20:29.2 0:27:38.4 0:47:40.0 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:20:29.2
K2: 0:27:38.4
: 0:47:40.0
9 . 288 MICALLEF Luke
Moški 0:21:16.9 0:29:16.4 0:48:20.0 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:21:16.9
K2: 0:29:16.4
: 0:48:20.0
10 . 280 BOOT Jasper
Moški 0:22:02.1 0:30:42.7 0:48:31.0 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:22:02.1
K2: 0:30:42.7
: 0:48:31.0
11 . 218 Bostner Jaka
Moški 0:22:10.0 0:29:46.5 0:48:42.7 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:22:10.0
K2: 0:29:46.5
: 0:48:42.7
12 . 229 Medved Jakob
ŠD Tek je lek
Moški ŠD Tek je lek 0:22:53.4 0:30:05.3 0:49:08.8 >
Klub ŠD Tek je lek
Država
Spol: Moški
K1: 0:22:53.4
K2: 0:30:05.3
: 0:49:08.8
13 . 287 SPITER Simon
Moški 0:23:05.3 0:31:18.0 0:49:37.3 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:23:05.3
K2: 0:31:18.0
: 0:49:37.3
14 . 273 FREGONA Roberto
Atletica San Biagio
Moški Atletica San Biagio 0:23:25.1 0:50:01.4 >
Klub Atletica San Biagio
Država
Spol: Moški
K1: 0:23:25.1
K2:
: 0:50:01.4
15 . 220 Uršič Nejc
KGT Papež
Moški KGT Papež 0:24:51.9 0:32:00.0 0:52:48.4 >
Klub KGT Papež
Država
Spol: Moški
K1: 0:24:51.9
K2: 0:32:00.0
: 0:52:48.4
16 . 219 Vogrin David
KGT Papež
Moški KGT Papež 0:24:32.2 0:32:33.2 0:53:34.9 >
Klub KGT Papež
Država
Spol: Moški
K1: 0:24:32.2
K2: 0:32:33.2
: 0:53:34.9
17 . 221 Potočnik Domen
KGT Papež
Moški KGT Papež 0:24:58.5 0:33:52.4 0:53:49.9 >
Klub KGT Papež
Država
Spol: Moški
K1: 0:24:58.5
K2: 0:33:52.4
: 0:53:49.9
18 . 203 Svetina Aleš
Moški 0:25:26.3 0:33:26.7 0:54:31.5 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:25:26.3
K2: 0:33:26.7
: 0:54:31.5
19 . 198 Vidmar Boštjan
Moški 0:25:09.8 0:33:42.4 0:54:54.2 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:25:09.8
K2: 0:33:42.4
: 0:54:54.2
20 . 207 Porenta Primož
AD OLIMPIK
Moški AD OLIMPIK 0:24:58.0 0:34:04.6 0:55:36.3 >
Klub AD OLIMPIK
Država
Spol: Moški
K1: 0:24:58.0
K2: 0:34:04.6
: 0:55:36.3
21 . 228 Čačulovič Matic
ATD Savinjčan
Moški ATD Savinjčan 0:25:59.4 0:33:53.5 0:55:42.6 >
Klub ATD Savinjčan
Država
Spol: Moški
K1: 0:25:59.4
K2: 0:33:53.5
: 0:55:42.6
22 . 212 Kralj Jure
Moški 0:26:01.9 0:34:36.3 0:55:56.3 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:26:01.9
K2: 0:34:36.3
: 0:55:56.3
23 . 276 LIVAN Tiziano
La Recastello Radici Gr
Moški La Recastello Radici Gr 0:26:38.8 0:34:36.3 0:57:08.2 >
Klub La Recastello Radici Gr
Država
Spol: Moški
K1: 0:26:38.8
K2: 0:34:36.3
: 0:57:08.2
24 . 226 Sajovic Blaz
AK Pivka
Moški AK Pivka 0:27:12.9 0:35:30.4 0:59:10.3 >
Klub AK Pivka
Država
Spol: Moški
K1: 0:27:12.9
K2: 0:35:30.4
: 0:59:10.3
25 . 216 Cof Simon
Moški 0:27:23.7 0:37:04.4 0:59:18.6 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:27:23.7
K2: 0:37:04.4
: 0:59:18.6
26 . 196 Zupan Izidor
Moški 0:28:05.8 0:36:22.3 1:00:45.3 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:28:05.8
K2: 0:36:22.3
: 1:00:45.3
27 . 217 Božič Rok
Moški 0:28:21.7 0:37:15.5 1:00:48.4 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:28:21.7
K2: 0:37:15.5
: 1:00:48.4
28 . 210 Matoh Jan
Moški 0:28:56.5 0:39:34.9 1:01:50.6 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:28:56.5
K2: 0:39:34.9
: 1:01:50.6
29 . 204 Šadl Matej
AK Pomurje
Moški AK Pomurje 0:29:14.7 0:37:21.6 1:02:35.7 >
Klub AK Pomurje
Država
Spol: Moški
K1: 0:29:14.7
K2: 0:37:21.6
: 1:02:35.7
30 . 215 Jančevski Tin
Moški 0:29:35.3 0:38:49.9 1:03:25.5 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:29:35.3
K2: 0:38:49.9
: 1:03:25.5
31 . 211 Križnik Filip
AD Štajerska
Moški AD Štajerska 0:29:07.7 0:37:55.6 1:03:35.5 >
Klub AD Štajerska
Država
Spol: Moški
K1: 0:29:07.7
K2: 0:37:55.6
: 1:03:35.5
32 . 205 Rozman Anže
Moški 0:30:37.5 0:39:34.8 1:06:14.1 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:30:37.5
K2: 0:39:34.8
: 1:06:14.1
33 . 200 Urbančič Jernej
Moški 0:30:40.0 0:40:27.4 1:06:26.6 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:30:40.0
K2: 0:40:27.4
: 1:06:26.6
34 . 209 Novak Blaž
Adventure Slovenia
Moški Adventure Slovenia 0:30:23.8 0:40:25.6 1:09:11.4 >
Klub Adventure Slovenia
Država
Spol: Moški
K1: 0:30:23.8
K2: 0:40:25.6
: 1:09:11.4
35 . 195 Zupančič Borut
Moški 0:32:36.9 0:42:52.5 1:10:11.9 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:32:36.9
K2: 0:42:52.5
: 1:10:11.9
36 . 227 Perme Matevž
AK Pivka
Moški AK Pivka 0:30:21.0 0:41:11.8 1:11:10.0 >
Klub AK Pivka
Država
Spol: Moški
K1: 0:30:21.0
K2: 0:41:11.8
: 1:11:10.0
37 . 214 Janež Naško
Moški 0:33:51.6 0:43:32.4 1:14:24.7 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:33:51.6
K2: 0:43:32.4
: 1:14:24.7
38 . 230 Zoubek Miha
Zadobrova
Moški Zadobrova 0:34:02.1 0:44:15.4 1:14:58.1 >
Klub Zadobrova
Država
Spol: Moški
K1: 0:34:02.1
K2: 0:44:15.4
: 1:14:58.1
39 . 199 Verk Jernej
Moški 0:34:06.7 0:46:05.3 1:15:12.4 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:34:06.7
K2: 0:46:05.3
: 1:15:12.4
40 . 201 Urankar Simon
Moški 0:38:56.6 0:52:29.7 1:27:59.7 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:38:56.6
K2: 0:52:29.7
: 1:27:59.7
M6 - MLAJšI VETERANI - 10KM-M
1 . 236 Simoncic Simon
Moški 0:26:01.0 0:34:22.0 0:55:50.1 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:26:01.0
K2: 0:34:22.0
: 0:55:50.1
2 . 299 Žulovec Aleš
Moški 0:26:38.2 0:34:05.2 0:56:52.5 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:26:38.2
K2: 0:34:05.2
: 0:56:52.5
3 . 240 Čadež Simon
Moški 0:26:31.7 0:34:42.1 0:57:54.0 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:26:31.7
K2: 0:34:42.1
: 0:57:54.0
4 . 245 Schaffer Miha
TK Šm. naveza
Moški TK Šm. naveza 0:27:00.8 0:35:28.2 0:58:49.8 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Moški
K1: 0:27:00.8
K2: 0:35:28.2
: 0:58:49.8
5 . 247 Pritržnik Robert
TSK Lima
Moški TSK Lima 0:28:14.3 0:37:07.6 1:01:18.3 >
Klub TSK Lima
Država
Spol: Moški
K1: 0:28:14.3
K2: 0:37:07.6
: 1:01:18.3
6 . 241 Brzin Andraž
Moški 0:30:54.4 0:39:53.0 1:07:57.5 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:30:54.4
K2: 0:39:53.0
: 1:07:57.5
7 . 244 Župevc Milan
TK Šm. naveza
Moški TK Šm. naveza 0:31:50.5 0:42:11.1 1:09:21.2 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Moški
K1: 0:31:50.5
K2: 0:42:11.1
: 1:09:21.2
8 . 242 Flek Marko
Gibit
Moški Gibit 0:32:02.1 0:42:38.8 1:09:22.5 >
Klub Gibit
Država
Spol: Moški
K1: 0:32:02.1
K2: 0:42:38.8
: 1:09:22.5
9 . 237 Karas Jure
Moški 0:32:21.9 0:43:13.7 1:11:23.8 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:32:21.9
K2: 0:43:13.7
: 1:11:23.8
10 . 243 Karlin Primož
KGT Papež
Moški KGT Papež 0:33:31.4 0:44:06.1 1:14:18.4 >
Klub KGT Papež
Država
Spol: Moški
K1: 0:33:31.4
K2: 0:44:06.1
: 1:14:18.4
11 . 238 Jankovič Grega
Craft Buff Slovenija
Moški Craft Buff Slovenija 0:34:27.8 0:45:11.7 1:14:59.4 >
Klub Craft Buff Slovenija
Država
Spol: Moški
K1: 0:34:27.8
K2: 0:45:11.7
: 1:14:59.4
12 . 239 gorenc jernej
Gorenc BBQ
Moški Gorenc BBQ 0:43:50.6 0:54:47.8 1:32:16.3 >
Klub Gorenc BBQ
Država
Spol: Moški
K1: 0:43:50.6
K2: 0:54:47.8
: 1:32:16.3
13 . 248 ZOUBEK Jure
Zadobrova
Moški Zadobrova 0:44:22.2 0:58:35.2 1:40:26.2 >
Klub Zadobrova
Država
Spol: Moški
K1: 0:44:22.2
K2: 0:58:35.2
: 1:40:26.2
M7 - VETERANI - 10KM-M
1 . 255 Cvet Miran
KGT Papež-Scott
Moški KGT Papež-Scott 0:21:19.4 0:28:14.5 0:46:16.3 >
Klub KGT Papež-Scott
Država
Spol: Moški
K1: 0:21:19.4
K2: 0:28:14.5
: 0:46:16.3
2 . 256 Alič Simon
ŠD Nanos
Moški ŠD Nanos 0:23:05.0 0:30:11.2 0:49:21.8 >
Klub ŠD Nanos
Država
Spol: Moški
K1: 0:23:05.0
K2: 0:30:11.2
: 0:49:21.8
3 . 272 FREGONA Lucio
G.S. Astra Quero
Moški G.S. Astra Quero 0:26:18.2 0:33:58.3 0:55:45.2 >
Klub G.S. Astra Quero
Država
Spol: Moški
K1: 0:26:18.2
K2: 0:33:58.3
: 0:55:45.2
4 . 275 Stitz Andreas
Moški 0:27:25.7 0:37:06.1 0:58:55.6 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:27:25.7
K2: 0:37:06.1
: 0:58:55.6
5 . 253 Šebenik Marjan
Team Grmada
Moški Team Grmada 0:28:52.9 0:37:32.1 1:00:51.3 >
Klub Team Grmada
Država
Spol: Moški
K1: 0:28:52.9
K2: 0:37:32.1
: 1:00:51.3
6 . 262 Pikel Jernej
ATD Savinjčan
Moški ATD Savinjčan 0:29:16.6 0:39:02.1 1:04:26.0 >
Klub ATD Savinjčan
Država
Spol: Moški
K1: 0:29:16.6
K2: 0:39:02.1
: 1:04:26.0
7 . 254 Pesan Aleš
Moški 0:30:31.2 0:40:31.3 1:05:48.3 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:30:31.2
K2: 0:40:31.3
: 1:05:48.3
8 . 260 Dolinar Gregor
TK Šm. naveza
Moški TK Šm. naveza 0:30:23.3 0:39:21.5 1:06:15.5 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Moški
K1: 0:30:23.3
K2: 0:39:21.5
: 1:06:15.5
9 . 263 Cvelbar Igor
AK Koper
Moški AK Koper 0:31:51.9 0:40:24.7 1:08:25.5 >
Klub AK Koper
Država
Spol: Moški
K1: 0:31:51.9
K2: 0:40:24.7
: 1:08:25.5
10 . 293 NILSSON Patrik
Moški 0:32:56.9 0:43:21.9 1:11:13.0 >
Klub
Država
Spol: Moški
K1: 0:32:56.9
K2: 0:43:21.9
: 1:11:13.0
11 . 257 Bajec Herman
ŠKD Mekinje
Moški ŠKD Mekinje 0:33:05.9 0:43:46.6 1:12:37.2 >
Klub ŠKD Mekinje
Država
Spol: Moški
K1: 0:33:05.9
K2: 0:43:46.6
: 1:12:37.2
12 . 261 Černe Andrej
TK Šm. naveza
Moški TK Šm. naveza 0:32:52.0 0:44:35.3 1:13:29.1 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Moški
K1: 0:32:52.0
K2: 0:44:35.3
: 1:13:29.1
13 . 258 Ferbežar Boštjan
klub Polet
Moški klub Polet 0:35:23.7 0:47:50.1 1:18:22.8 >
Klub klub Polet
Država
Spol: Moški
K1: 0:35:23.7
K2: 0:47:50.1
: 1:18:22.8
M8 - STAREJšI VETERANI - 4.8KM-M
1 . 270 GALIN Bojan
KGT Papež
Moški KGT Papež 0:30:05.1 >
Klub KGT Papež
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:30:05.1
2 . 269 Kožuh Bojan
KGT Papež
Moški KGT Papež 0:31:41.8 >
Klub KGT Papež
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:31:41.8
3 . 267 URH IVAN
KGT Papež
Moški KGT Papež 0:31:57.1 >
Klub KGT Papež
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:31:57.1
4 . 268 Sršen Rajko
KGT Papež
Moški KGT Papež 0:37:39.5 >
Klub KGT Papež
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:37:39.5
5 . 298 Jarc Tomaž
AK Domžale
Moški AK Domžale 0:41:52.8 >
Klub AK Domžale
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:41:52.8
6 . 266 Macuh Peter
Team Grmada
Moški Team Grmada 0:50:13.3 >
Klub Team Grmada
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 0:50:13.3
7 . 271 Papič Milivoj
TK Šm. naveza
Moški TK Šm. naveza 1:40:28.0 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Moški
K1:
K2:
: 1:40:28.0
Z1 - MLAJšE DEKLICE - 0.6KM-Ž
1 . 109 Budna Ajda
ŠD Blanca
Ženski ŠD Blanca 0:04:47.3 >
Klub ŠD Blanca
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:04:47.3
2 . 102 Mis Sara
TK Šm. naveza
Ženski TK Šm. naveza 0:04:57.3 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:04:57.3
3 . 105 Vodopivec Ema
ŠD Nanos
Ženski ŠD Nanos 0:05:02.4 >
Klub ŠD Nanos
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:05:02.4
4 . 107 Kresnik Šušteršič Astrid
Preska Zahod
Ženski Preska Zahod 0:05:17.4 >
Klub Preska Zahod
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:05:17.4
5 . 101 Šetina Lara
Ženski 0:05:32.3 >
Klub
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:05:32.3
6 . 106 Šušteršič Mija
Preska Zahod
Ženski Preska Zahod 0:05:32.8 >
Klub Preska Zahod
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:05:32.8
7 . 103 Mis Janina
TK Šm. naveza
Ženski TK Šm. naveza 0:05:33.2 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:05:33.2
8 . 104 KRAŠOVEC KEJA
TK Šm. naveza
Ženski TK Šm. naveza 0:05:33.6 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:05:33.6
9 . 108 Radej Nina
ŠD Blanca
Ženski ŠD Blanca 0:05:52.4 >
Klub ŠD Blanca
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:05:52.4
Z2 - DEKLICE - 0.6KM-Ž
1 . 129 Per Zoja
AK Domžale
Ženski AK Domžale 0:04:22.2 >
Klub AK Domžale
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:04:22.2
2 . 134 Blatnik Kiara
ŠD Blanca
Ženski ŠD Blanca 0:04:37.8 >
Klub ŠD Blanca
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:04:37.8
3 . 133 Radej Nika
ŠD Blanca
Ženski ŠD Blanca 0:04:38.5 >
Klub ŠD Blanca
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:04:38.5
4 . 130 Lautar Brina
AK Domžale
Ženski AK Domžale 0:04:50.6 >
Klub AK Domžale
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:04:50.6
5 . 132 BABŠEK Neža
TK Šm. naveza
Ženski TK Šm. naveza 0:05:01.3 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:05:01.3
6 . 131 Repanšek Julija
TK Šm. naveza
Ženski TK Šm. naveza 0:05:20.6 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:05:20.6
Z3 - STAREJšE DEKLICE - 2.5KM-Ž
1 . 145 Verneker Ana Vita
KK Ravne
Ženski KK Ravne 0:13:00.4 >
Klub KK Ravne
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:13:00.4
2 . 155 Bilban Sara
TK Šm. naveza
Ženski TK Šm. naveza 0:13:03.9 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:13:03.9
3 . 149 Močnik Klara
KGT Papež
Ženski KGT Papež 0:13:19.4 >
Klub KGT Papež
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:13:19.4
4 . 146 Lupša Lena
KK Ravne
Ženski KK Ravne 0:14:43.6 >
Klub KK Ravne
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:14:43.6
5 . 157 Radej Tjaša
ŠD Blanca
Ženski ŠD Blanca 0:15:27.0 >
Klub ŠD Blanca
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:15:27.0
6 . 150 Mavrič Sara
TK Šm. naveza
Ženski TK Šm. naveza 0:15:49.2 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:15:49.2
7 . 143 Šetina Tina
NŠD Medvode
Ženski NŠD Medvode 0:16:18.4 >
Klub NŠD Medvode
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:16:18.4
8 . 147 Mlekuž Manca
TD Bovec
Ženski TD Bovec 0:16:53.3 >
Klub TD Bovec
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:16:53.3
9 . 154 Kresnik Šušteršič Iris
TK Šm. naveza
Ženski TK Šm. naveza 0:17:37.9 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:17:37.9
10 . 296 LAVRENČIČ Zarja
ŠD Nanos
Ženski ŠD Nanos 0:17:49.7 >
Klub ŠD Nanos
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:17:49.7
11 . 152 Malvrh Maruša
TK Šm. naveza
Ženski TK Šm. naveza 0:18:14.6 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:18:14.6
12 . 151 Mandelc Trisha
TK Šm. naveza
Ženski TK Šm. naveza 0:18:34.3 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:18:34.3
13 . 148 Kavs Pia
TD Bovec
Ženski TD Bovec 0:19:06.3 >
Klub TD Bovec
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:19:06.3
14 . 158 Radej Anja
ŠD Blanca
Ženski ŠD Blanca 0:20:31.0 >
Klub ŠD Blanca
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:20:31.0
15 . 144 Podbevšek Sabina
Lj. Tekači
Ženski Lj. Tekači 0:25:35.5 >
Klub Lj. Tekači
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:25:35.5
Z4 - MLADINKE - 4.8KM-Ž
1 . 172 Novak Ana
TK Šmarnogorska naveza
Ženski TK Šmarnogorska naveza 0:28:12.9 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:28:12.9
2 . 173 Lampič Katarina
TK Šm. naveza
Ženski TK Šm. naveza 0:31:02.8 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:31:02.8
3 . 174 Leban Jež Gaja
ŠD Nanos
Ženski ŠD Nanos 0:41:41.0 >
Klub ŠD Nanos
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:41:41.0
Z5 - ČLANICE - 10KM-Ž
1 . 284 MCCORMACK Sarah
Ženski 0:23:34.2 0:30:47.7 0:50:37.6 >
Klub
Država
Spol: Ženski
K1: 0:23:34.2
K2: 0:30:47.7
: 0:50:37.6
2 . 292 SAAPUNKI Susanna
Ženski 0:24:01.4 0:31:33.0 0:51:13.9 >
Klub
Država
Spol: Ženski
K1: 0:24:01.4
K2: 0:31:33.0
: 0:51:13.9
3 . 187 Krkoč Lucija
ŠD Nanos
Ženski ŠD Nanos 0:24:32.4 0:31:53.3 0:52:48.0 >
Klub ŠD Nanos
Država
Spol: Ženski
K1: 0:24:32.4
K2: 0:31:53.3
: 0:52:48.0
4 . 188 Mali Nuša
KGT Papež
Ženski KGT Papež 0:25:04.0 0:33:43.0 0:54:09.6 >
Klub KGT Papež
Država
Spol: Ženski
K1: 0:25:04.0
K2: 0:33:43.0
: 0:54:09.6
6 . 186 Gonza Špela
Ženski 0:26:48.7 0:35:26.8 0:57:16.4 >
Klub
Država
Spol: Ženski
K1: 0:26:48.7
K2: 0:35:26.8
: 0:57:16.4
7 . 291 STENTA Caterina
Ženski 0:29:03.8 0:37:40.8 1:01:44.6 >
Klub
Država
Spol: Ženski
K1: 0:29:03.8
K2: 0:37:40.8
: 1:01:44.6
8 . 185 Pišek Irena
Ženski 0:29:23.9 0:39:07.6 1:02:40.1 >
Klub
Država
Spol: Ženski
K1: 0:29:23.9
K2: 0:39:07.6
: 1:02:40.1
9 . 281 ROYLE Finty
Ženski 0:29:30.6 0:38:04.6 1:02:55.1 >
Klub
Država
Spol: Ženski
K1: 0:29:30.6
K2: 0:38:04.6
: 1:02:55.1
10 . 190 Kozjek Tina
TK Šm. naveza
Ženski TK Šm. naveza 0:30:06.9 0:38:00.9 1:03:32.4 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Ženski
K1: 0:30:06.9
K2: 0:38:00.9
: 1:03:32.4
11 . 193 Petrovčič Rebeka
AK Pivka
Ženski AK Pivka 0:29:59.1 0:38:57.9 1:04:16.0 >
Klub AK Pivka
Država
Spol: Ženski
K1: 0:29:59.1
K2: 0:38:57.9
: 1:04:16.0
12 . 290 BORG Rachel
Ženski 0:30:16.3 0:40:56.2 1:05:37.4 >
Klub
Država
Spol: Ženski
K1: 0:30:16.3
K2: 0:40:56.2
: 1:05:37.4
13 . 171 Papič Lana
TK Šm. naveza
Ženski TK Šm. naveza 0:31:04.7 0:40:25.9 1:06:55.9 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Ženski
K1: 0:31:04.7
K2: 0:40:25.9
: 1:06:55.9
14 . 294 Kuntz Carmen
Ženski 0:33:21.8 0:42:43.1 1:11:34.1 >
Klub
Država
Spol: Ženski
K1: 0:33:21.8
K2: 0:42:43.1
: 1:11:34.1
Z6 - MLAJšE VETERANKE - 10KM-Ž
1 . 274 MAYR Andrea
Ženski 0:22:36.3 0:30:04.5 0:48:38.2 >
Klub
Država
Spol: Ženski
K1: 0:22:36.3
K2: 0:30:04.5
: 0:48:38.2
2 . 231 Mežnar Anita
Ženski 0:28:56.1 0:37:43.2 1:02:19.9 >
Klub
Država
Spol: Ženski
K1: 0:28:56.1
K2: 0:37:43.2
: 1:02:19.9
3 . 234 Pavlovič Vesna
TK Šm. naveza
Ženski TK Šm. naveza 0:31:28.9 0:43:06.7 1:10:00.8 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Ženski
K1: 0:31:28.9
K2: 0:43:06.7
: 1:10:00.8
4 . 235 Lotrič Dolinar Aleša
TK Šm. naveza
Ženski TK Šm. naveza 0:40:17.6 0:53:50.6 1:28:59.9 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Ženski
K1: 0:40:17.6
K2: 0:53:50.6
: 1:28:59.9
Z7 - VETERANKE - 10KM-M
5 . 264 Mitchell Sebastian
Kings Hearth RC - Lions
Moški Kings Hearth RC - Lions 0:38:35.4 0:50:33.4 1:24:50.3 >
Klub Kings Hearth RC - Lions
Država
Spol: Moški
K1: 0:38:35.4
K2: 0:50:33.4
: 1:24:50.3
Z7 - VETERANKE - 10KM-Ž
1 . 250 Trobec Urška
KGT Papež
Ženski KGT Papež 0:32:16.5 0:42:08.9 1:09:13.8 >
Klub KGT Papež
Država
Spol: Ženski
K1: 0:32:16.5
K2: 0:42:08.9
: 1:09:13.8
2 . 251 Trontelj Marija
TK Šm. naveza
Ženski TK Šm. naveza 0:33:17.9 0:43:26.6 1:12:00.2 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Ženski
K1: 0:33:17.9
K2: 0:43:26.6
: 1:12:00.2
3 . 289 HILI Carmen
Ženski 0:33:16.8 0:47:28.5 1:13:41.9 >
Klub
Država
Spol: Ženski
K1: 0:33:16.8
K2: 0:47:28.5
: 1:13:41.9
4 . 249 Žlogar Ivica
KGT Papež
Ženski KGT Papež 0:35:40.5 0:46:01.0 1:17:48.8 >
Klub KGT Papež
Država
Spol: Ženski
K1: 0:35:40.5
K2: 0:46:01.0
: 1:17:48.8
6 . 297 Jemec Opeka Romana
Primorski GT
Ženski Primorski GT 0:44:42.4 0:56:02.3 1:25:23.6 >
Klub Primorski GT
Država
Spol: Ženski
K1: 0:44:42.4
K2: 0:56:02.3
: 1:25:23.6
Z8 - STAREJšE VETERANKE - 4.8KM-Ž
1 . 265 Cvišič Dragica
KGT Papež
Ženski KGT Papež 0:37:26.5 >
Klub KGT Papež
Država
Spol: Ženski
K1:
K2:
: 0:37:26.5
Z5 - ČLANICE - 10KM-Ž
5 . 189 Zupančič Valant Dominika
TK Šm. naveza
Ženski TK Šm. naveza 0:26:26.2 0:34:22.4 0:56:00.2 >
Klub TK Šm. naveza
Država
Spol: Ženski
K1: 0:26:26.2
K2: 0:34:22.4
: 0:56:00.2

Komentarji

 

Mobile content