Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Triatlon za pokal Istre 2022 - absolutno

Triatlon Tekma:Triatlon za pokal Istre 2022 - absolutno Datum:11.06.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Plavanje T1 Kolo T2 Tek Rezultat Zaost. Več
MOšKI-M
1 . 96 Medved Jakob
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2022TZS313 19:41(1) 0:31 55:42(1) 0:25 34:33(1) 1:50:54,3 -- (1.) >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS313
Plavanje: 19:41(1)
T1: 0:31
Kolo: 55:42(1)
T2: 0:25
Tek: 34:33(1)
Rezultat: 1:50:54,3
Zaost.: --
: (1.)
2 . 89 Dečman Matej
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2022TZS380 19:44(2) 0:28 55:45(2) 0:24 39:36(6) 1:55:58,7 +5:04 (2.) >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS380
Plavanje: 19:44(2)
T1: 0:28
Kolo: 55:45(2)
T2: 0:24
Tek: 39:36(6)
Rezultat: 1:55:58,7
Zaost.: +5:04
: (2.)
3 . 95 Mandič Mark
TRIATLONSKI KLUB UTIRP
Moški SLO TRIATLONSKI KLUB UTIRP 20:40(5) 0:29 58:16(3) 0:23 37:03(3) 1:56:53,4 +5:59 (3.) >
Klub TRIATLONSKI KLUB UTIRP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 20:40(5)
T1: 0:29
Kolo: 58:16(3)
T2: 0:23
Tek: 37:03(3)
Rezultat: 1:56:53,4
Zaost.: +5:59
: (3.)
4 . 92 Kosovel Luka
TK AJDOVščINA
Moški SLO TK AJDOVščINA 2022TZS119 21:33(6) 0:33 1:00:03(12) 0:43 36:08(2) 1:59:02,3 +8:08 (4.) >
Klub TK AJDOVščINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS119
Plavanje: 21:33(6)
T1: 0:33
Kolo: 1:00:03(12)
T2: 0:43
Tek: 36:08(2)
Rezultat: 1:59:02,3
Zaost.: +8:08
: (4.)
5 . 106 Majdič Jure
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 2022TZS447 19:47(3) 0:46 58:56(6) 0:29 39:21(5) 1:59:21,8 +8:27 (1.) >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS447
Plavanje: 19:47(3)
T1: 0:46
Kolo: 58:56(6)
T2: 0:29
Tek: 39:21(5)
Rezultat: 1:59:21,8
Zaost.: +8:27
: (1.)
6 . 102 Galassi Fabio
IMOLA TRIATHLON
Moški ITA IMOLA TRIATHLON 23:05(2) 0:28 58:42(1) 0:25 37:18(1) 1:59:59,8 -- (1.) >
Klub IMOLA TRIATHLON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 23:05(2)
T1: 0:28
Kolo: 58:42(1)
T2: 0:25
Tek: 37:18(1)
Rezultat: 1:59:59,8
Zaost.: --
: (1.)
7 . 118 Pavlin David Aljoša
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2022TZS353 23:03(8) 0:27 58:47(5) 0:24 38:45(4) 2:01:27,5 +10:33 (1.) >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS353
Plavanje: 23:03(8)
T1: 0:27
Kolo: 58:47(5)
T2: 0:24
Tek: 38:45(4)
Rezultat: 2:01:27,5
Zaost.: +10:33
: (1.)
8 . 98 Nunar Matevž
Moški SLO 23:04(1) 0:49 59:36(8) 0:37 39:52(2) 2:03:59,1 +3:59 (1.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 23:04(1)
T1: 0:49
Kolo: 59:36(8)
T2: 0:37
Tek: 39:52(2)
Rezultat: 2:03:59,1
Zaost.: +3:59
: (1.)
9 . 119 Podgoršek Nejc
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2022TZS363 21:58(7) 0:38 1:00:51(16) 0:25 41:30(8) 2:05:24,5 +14:30 (2.) >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS363
Plavanje: 21:58(7)
T1: 0:38
Kolo: 1:00:51(16)
T2: 0:25
Tek: 41:30(8)
Rezultat: 2:05:24,5
Zaost.: +14:30
: (2.)
10 . 120 Verbič Črt
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2022TZS360 20:28(4) 0:29 1:01:14(20) 0:25 43:22(17) 2:06:01,8 +15:07 (3.) >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS360
Plavanje: 20:28(4)
T1: 0:29
Kolo: 1:01:14(20)
T2: 0:25
Tek: 43:22(17)
Rezultat: 2:06:01,8
Zaost.: +15:07
: (3.)
11 . 93 Križan Peter
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2022TZS305 25:31(12) 0:26 59:15(9) 0:31 42:17(12) 2:08:02,1 +17:07 (5.) >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS305
Plavanje: 25:31(12)
T1: 0:26
Kolo: 59:15(9)
T2: 0:31
Tek: 42:17(12)
Rezultat: 2:08:02,1
Zaost.: +17:07
: (5.)
12 . 129 Lučovnik Miha
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2022TZS044 24:31(9) 0:59 59:35(10) 0:33 42:54(15) 2:08:34,8 +17:40 (1.) >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS044
Plavanje: 24:31(9)
T1: 0:59
Kolo: 59:35(10)
T2: 0:33
Tek: 42:54(15)
Rezultat: 2:08:34,8
Zaost.: +17:40
: (1.)
13 . 105 Kotnik Gregor
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS233 25:22(10) 0:57 1:00:37(15) 0:44 41:42(9) 2:09:23,8 +18:29 (2.) >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS233
Plavanje: 25:22(10)
T1: 0:57
Kolo: 1:00:37(15)
T2: 0:44
Tek: 41:42(9)
Rezultat: 2:09:23,8
Zaost.: +18:29
: (2.)
14 . 94 Lipovšek Jan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS236 25:51(14) 0:39 1:00:23(13) 0:23 43:13(16) 2:10:31,5 +19:37 (6.) >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS236
Plavanje: 25:51(14)
T1: 0:39
Kolo: 1:00:23(13)
T2: 0:23
Tek: 43:13(16)
Rezultat: 2:10:31,5
Zaost.: +19:37
: (6.)
15 . 123 Česen Grega
TK GORENJSKA
Moški SLO TK GORENJSKA 2022TZS126 25:45(13) 0:44 1:02:12(25) 0:45 42:06(11) 2:11:33,6 +20:39 (2.) >
Klub TK GORENJSKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS126
Plavanje: 25:45(13)
T1: 0:44
Kolo: 1:02:12(25)
T2: 0:45
Tek: 42:06(11)
Rezultat: 2:11:33,6
Zaost.: +20:39
: (2.)
16 . 135 Bizjak Matjaž
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 26:21(15) 1:16 1:01:06(19) 0:57 41:53(10) 2:11:35,1 +20:40 (1.) >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 26:21(15)
T1: 1:16
Kolo: 1:01:06(19)
T2: 0:57
Tek: 41:53(10)
Rezultat: 2:11:35,1
Zaost.: +20:40
: (1.)
17 . 90 Flajnik Bine
Moški SLO 27:26(6) 1:13 1:02:00(11) 0:35 40:34(3) 2:11:49,4 +11:49 (2.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 27:26(6)
T1: 1:13
Kolo: 1:02:00(11)
T2: 0:35
Tek: 40:34(3)
Rezultat: 2:11:49,4
Zaost.: +11:49
: (2.)
18 . 88 Bone Marko
TK AJDOVščINA
Moški SLO TK AJDOVščINA 2022TZS090 28:10(24) 0:37 1:01:41(22) 0:36 40:45(7) 2:11:51,1 +20:56 (7.) >
Klub TK AJDOVščINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS090
Plavanje: 28:10(24)
T1: 0:37
Kolo: 1:01:41(22)
T2: 0:36
Tek: 40:45(7)
Rezultat: 2:11:51,1
Zaost.: +20:56
: (7.)
19 . 161 Kregar Miro
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS234 27:05(17) 0:38 1:00:54(18) 0:40 42:37(14) 2:11:55,9 +21:01 (1.) >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS234
Plavanje: 27:05(17)
T1: 0:38
Kolo: 1:00:54(18)
T2: 0:40
Tek: 42:37(14)
Rezultat: 2:11:55,9
Zaost.: +21:01
: (1.)
20 . 144 Šporčić Mario
TRIATLON KLUB MAKSIMIR
Moški CRO TRIATLON KLUB MAKSIMIR 2022-0857 25:14(3) 0:53 59:11(3) 0:44 46:10(8) 2:12:13,7 +12:13 (1.) >
Klub TRIATLON KLUB MAKSIMIR
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2022-0857
Plavanje: 25:14(3)
T1: 0:53
Kolo: 59:11(3)
T2: 0:44
Tek: 46:10(8)
Rezultat: 2:12:13,7
Zaost.: +12:13
: (1.)
21 . 103 Horvat Marko
TK TAR VABRIGA
Moški CRO TK TAR VABRIGA 2022-1515 30:44(12) 0:44 59:10(2) 0:41 41:09(4) 2:12:29,9 +12:30 (2.) >
Klub TK TAR VABRIGA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2022-1515
Plavanje: 30:44(12)
T1: 0:44
Kolo: 59:10(2)
T2: 0:41
Tek: 41:09(4)
Rezultat: 2:12:29,9
Zaost.: +12:30
: (2.)
22 . 149 Krajnc Robert
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2022TZS143 30:52(33) 0:45 58:59(7) 0:51 42:37(13) 2:14:05,0 +23:10 (1.) >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS143
Plavanje: 30:52(33)
T1: 0:45
Kolo: 58:59(7)
T2: 0:51
Tek: 42:37(13)
Rezultat: 2:14:05,0
Zaost.: +23:10
: (1.)
23 . 99 Rozman Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS199 30:18(29) 0:56 59:15(8) 0:25 43:55(18) 2:14:51,6 +23:57 (8.) >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS199
Plavanje: 30:18(29)
T1: 0:56
Kolo: 59:15(8)
T2: 0:25
Tek: 43:55(18)
Rezultat: 2:14:51,6
Zaost.: +23:57
: (8.)
24 . 155 KOMPAN ZLATKO
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS231 27:17(20) 0:52 1:00:32(14) 0:31 46:26(24) 2:15:39,9 +24:45 (1.) >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS231
Plavanje: 27:17(20)
T1: 0:52
Kolo: 1:00:32(14)
T2: 0:31
Tek: 46:26(24)
Rezultat: 2:15:39,9
Zaost.: +24:45
: (1.)
25 . 112 Vrhunc Tilen
TK GORENJSKA
Moški SLO TK GORENJSKA 2022TZS134 27:14(18) 0:58 1:02:31(27) 0:56 44:25(20) 2:16:06,4 +25:12 (3.) >
Klub TK GORENJSKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS134
Plavanje: 27:14(18)
T1: 0:58
Kolo: 1:02:31(27)
T2: 0:56
Tek: 44:25(20)
Rezultat: 2:16:06,4
Zaost.: +25:12
: (3.)
26 . 134 Babici Andrea
RARI NANTES TRIESTE
Moški ITA RARI NANTES TRIESTE 29:27(8) 0:45 1:00:23(9) 0:50 44:46(7) 2:16:12,2 +16:12 (2.) >
Klub RARI NANTES TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 29:27(8)
T1: 0:45
Kolo: 1:00:23(9)
T2: 0:50
Tek: 44:46(7)
Rezultat: 2:16:12,2
Zaost.: +16:12
: (2.)
27 . 143 Stopar Aleš
PGE KRšKO
Moški SLO PGE KRšKO 29:32(9) 1:53 59:30(7) 1:00 44:21(6) 2:16:18,4 +16:18 (3.) >
Klub PGE KRšKO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 29:32(9)
T1: 1:53
Kolo: 59:30(7)
T2: 1:00
Tek: 44:21(6)
Rezultat: 2:16:18,4
Zaost.: +16:18
: (3.)
28 . 141 Radivojević Aleksander
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2022TZS395 27:15(19) 0:42 1:02:55(28) 0:38 45:41(22) 2:17:12,0 +26:17 (2.) >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS395
Plavanje: 27:15(19)
T1: 0:42
Kolo: 1:02:55(28)
T2: 0:38
Tek: 45:41(22)
Rezultat: 2:17:12,0
Zaost.: +26:17
: (2.)
29 . 121 Ciglar Mitja
TK MARATON PTUJ
Moški SLO TK MARATON PTUJ 2022TZS013 29:30(25) 0:30 1:00:53(17) 0:50 45:54(23) 2:17:38,5 +26:44 (3.) >
Klub TK MARATON PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS013
Plavanje: 29:30(25)
T1: 0:30
Kolo: 1:00:53(17)
T2: 0:50
Tek: 45:54(23)
Rezultat: 2:17:38,5
Zaost.: +26:44
: (3.)
30 . 128 Lepojič Sašo
TEAM BTS COMPANY
Moški SLO TEAM BTS COMPANY 2022TZS020 29:47(27) 1:00 1:00:02(11) 0:35 47:05(26) 2:18:31,8 +27:37 (4.) >
Klub TEAM BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS020
Plavanje: 29:47(27)
T1: 1:00
Kolo: 1:00:02(11)
T2: 0:35
Tek: 47:05(26)
Rezultat: 2:18:31,8
Zaost.: +27:37
: (4.)
31 . 154 KAMPJUT GREGOR
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 2022TZS070 30:48(32) 1:20 58:38(4) 0:44 47:03(25) 2:18:33,9 +27:39 (2.) >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS070
Plavanje: 30:48(32)
T1: 1:20
Kolo: 58:38(4)
T2: 0:44
Tek: 47:03(25)
Rezultat: 2:18:33,9
Zaost.: +27:39
: (2.)
32 . 145 Šuligoj Gorazd
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2022TZS029 27:18(21) 1:09 1:02:09(24) 0:38 48:18(29) 2:19:33,9 +28:39 (3.) >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS029
Plavanje: 27:18(21)
T1: 1:09
Kolo: 1:02:09(24)
T2: 0:38
Tek: 48:18(29)
Rezultat: 2:19:33,9
Zaost.: +28:39
: (3.)
33 . 151 Salina Nicola
ASD RARINANTES
Moški ITA ASD RARINANTES 25:19(4) 0:58 1:00:46(10) 0:33 52:06(17) 2:19:44,2 +19:44 (1.) >
Klub ASD RARINANTES
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 25:19(4)
T1: 0:58
Kolo: 1:00:46(10)
T2: 0:33
Tek: 52:06(17)
Rezultat: 2:19:44,2
Zaost.: +19:44
: (1.)
34 . 113 Zgrablic Paolo
Moški CRO 29:44(10) 1:38 59:21(4) 1:06 50:16(12) 2:22:06,2 +22:06 (3.) >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 29:44(10)
T1: 1:38
Kolo: 59:21(4)
T2: 1:06
Tek: 50:16(12)
Rezultat: 2:22:06,2
Zaost.: +22:06
: (3.)
35 . 127 Križanič Jaka
Moški SLO 25:39(5) 1:23 1:02:39(12) 0:36 51:50(16) 2:22:08,2 +22:08 (1.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 25:39(5)
T1: 1:23
Kolo: 1:02:39(12)
T2: 0:36
Tek: 51:50(16)
Rezultat: 2:22:08,2
Zaost.: +22:08
: (1.)
36 . 164 Petrič Slavko
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM 2022TZS002 27:31(23) 0:59 1:02:26(26) 0:51 50:23(33) 2:22:13,0 +31:18 (2.) >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS002
Plavanje: 27:31(23)
T1: 0:59
Kolo: 1:02:26(26)
T2: 0:51
Tek: 50:23(33)
Rezultat: 2:22:13,0
Zaost.: +31:18
: (2.)
37 . 110 Skok Domen
TK GORENJSKA
Moški SLO TK GORENJSKA 2022TZS267 32:13(35) 0:58 1:03:56(30) 1:06 44:16(19) 2:22:30,9 +31:36 (4.) >
Klub TK GORENJSKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS267
Plavanje: 32:13(35)
T1: 0:58
Kolo: 1:03:56(30)
T2: 1:06
Tek: 44:16(19)
Rezultat: 2:22:30,9
Zaost.: +31:36
: (4.)
38 . 125 Galičič Žiga
Moški SLO 36:49(25) 2:40 59:27(6) 1:07 42:37(5) 2:22:42,2 +22:42 (2.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 36:49(25)
T1: 2:40
Kolo: 59:27(6)
T2: 1:07
Tek: 42:37(5)
Rezultat: 2:22:42,2
Zaost.: +22:42
: (2.)
39 . 150 Krajnc Damjan
TK CELJE
Moški SLO TK CELJE 28:49(7) 0:49 1:05:22(16) 1:23 47:41(10) 2:24:06,7 +24:06 (2.) >
Klub TK CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 28:49(7)
T1: 0:49
Kolo: 1:05:22(16)
T2: 1:23
Tek: 47:41(10)
Rezultat: 2:24:06,7
Zaost.: +24:06
: (2.)
40 . 97 Mikuž Patrik
TK AJDOVščINA
Moški SLO TK AJDOVščINA 2022TZS097 27:29(22) 1:17 1:07:26(36) 0:48 47:51(27) 2:24:53,5 +33:59 (9.) >
Klub TK AJDOVščINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS097
Plavanje: 27:29(22)
T1: 1:17
Kolo: 1:07:26(36)
T2: 0:48
Tek: 47:51(27)
Rezultat: 2:24:53,5
Zaost.: +33:59
: (9.)
41 . 131 Pohlen Boštjan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS252 26:30(16) 1:02 1:01:55(23) 0:46 55:16(37) 2:25:30,2 +34:35 (5.) >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS252
Plavanje: 26:30(16)
T1: 1:02
Kolo: 1:01:55(23)
T2: 0:46
Tek: 55:16(37)
Rezultat: 2:25:30,2
Zaost.: +34:35
: (5.)
42 . 91 Klemenc Blaž
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 32:16(16) 1:59 1:03:36(13) 1:14 47:35(9) 2:26:41,0 +26:41 (3.) >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 32:16(16)
T1: 1:59
Kolo: 1:03:36(13)
T2: 1:14
Tek: 47:35(9)
Rezultat: 2:26:41,0
Zaost.: +26:41
: (3.)
43 . 124 Ferlan Miha
3K ŠPORT
Moški SLO 3K ŠPORT 2022TZS038 34:53(39) 1:25 1:01:37(21) 1:08 48:05(28) 2:27:09,6 +36:15 (6.) >
Klub 3K ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS038
Plavanje: 34:53(39)
T1: 1:25
Kolo: 1:01:37(21)
T2: 1:08
Tek: 48:05(28)
Rezultat: 2:27:09,6
Zaost.: +36:15
: (6.)
44 . 153 Hren Marko
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS224 32:53(37) 0:47 1:04:13(31) 1:00 48:55(31) 2:27:49,9 +36:55 (3.) >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS224
Plavanje: 32:53(37)
T1: 0:47
Kolo: 1:04:13(31)
T2: 1:00
Tek: 48:55(31)
Rezultat: 2:27:49,9
Zaost.: +36:55
: (3.)
45 . 111 Vodopija Dino
TIM NEO
Moški SLO TIM NEO 30:36(11) 1:27 59:24(5) 1:16 56:01(22) 2:28:45,8 +28:46 (4.) >
Klub TIM NEO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 30:36(11)
T1: 1:27
Kolo: 59:24(5)
T2: 1:16
Tek: 56:01(22)
Rezultat: 2:28:45,8
Zaost.: +28:46
: (4.)
46 . 100 Barbiani Enrico
BORA MULTISPORTRIESTE
Moški SLO BORA MULTISPORTRIESTE 31:48(15) 1:21 1:04:06(14) 0:59 50:54(14) 2:29:11,0 +29:11 (5.) >
Klub BORA MULTISPORTRIESTE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 31:48(15)
T1: 1:21
Kolo: 1:04:06(14)
T2: 0:59
Tek: 50:54(14)
Rezultat: 2:29:11,0
Zaost.: +29:11
: (5.)
47 . 147 Belič Damjan
TRENERT ŠD
Moški SLO TRENERT ŠD 2022TZS422 29:50(28) 1:25 1:04:48(34) 0:53 52:50(34) 2:29:47,7 +38:53 (2.) >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS422
Plavanje: 29:50(28)
T1: 1:25
Kolo: 1:04:48(34)
T2: 0:53
Tek: 52:50(34)
Rezultat: 2:29:47,7
Zaost.: +38:53
: (2.)
48 . 109 ROBEK BOŠTJAN
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM 2022TZS522 38:32(43) 1:03 1:05:01(35) 0:56 44:28(21) 2:30:02,7 +39:08 (5.) >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS522
Plavanje: 38:32(43)
T1: 1:03
Kolo: 1:05:01(35)
T2: 0:56
Tek: 44:28(21)
Rezultat: 2:30:02,7
Zaost.: +39:08
: (5.)
49 . 101 Bauer Nejc
TK OLIMPIJA
Moški SLO TK OLIMPIJA 2022TZS496 30:33(31) 1:01 1:04:31(32) 1:12 53:48(36) 2:31:06,2 +40:11 (6.) >
Klub TK OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS496
Plavanje: 30:33(31)
T1: 1:01
Kolo: 1:04:31(32)
T2: 1:12
Tek: 53:48(36)
Rezultat: 2:31:06,2
Zaost.: +40:11
: (6.)
50 . 139 PERME Gregor
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2022TZS142 36:33(42) 1:43 1:03:43(29) 1:08 48:20(30) 2:31:28,8 +40:34 (4.) >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS142
Plavanje: 36:33(42)
T1: 1:43
Kolo: 1:03:43(29)
T2: 1:08
Tek: 48:20(30)
Rezultat: 2:31:28,8
Zaost.: +40:34
: (4.)
51 . 126 Galopin Nicola
Moški SLO 32:35(17) 1:33 1:07:49(17) 0:56 50:16(13) 2:33:11,9 +33:12 (3.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 32:35(17)
T1: 1:33
Kolo: 1:07:49(17)
T2: 0:56
Tek: 50:16(13)
Rezultat: 2:33:11,9
Zaost.: +33:12
: (3.)
52 . 140 Pograjc Jure
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2022TZS139 32:05(34) 1:13 1:08:44(38) 1:06 50:21(32) 2:33:31,0 +42:36 (5.) >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS139
Plavanje: 32:05(34)
T1: 1:13
Kolo: 1:08:44(38)
T2: 1:06
Tek: 50:21(32)
Rezultat: 2:33:31,0
Zaost.: +42:36
: (5.)
53 . 104 Klobučar Tilen
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 33:18(18) 2:02 1:09:34(20) 0:46 48:00(11) 2:33:42,3 +33:42 (6.) >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 33:18(18)
T1: 2:02
Kolo: 1:09:34(20)
T2: 0:46
Tek: 48:00(11)
Rezultat: 2:33:42,3
Zaost.: +33:42
: (6.)
54 . 130 Meh Jure
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS207 30:32(30) 0:54 1:04:34(33) 0:34 57:17(39) 2:33:52,0 +42:57 (7.) >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS207
Plavanje: 30:32(30)
T1: 0:54
Kolo: 1:04:34(33)
T2: 0:34
Tek: 57:17(39)
Rezultat: 2:33:52,0
Zaost.: +42:57
: (7.)
55 . 157 Nadvežnik Robert
TK VELENJE
Moški SLO TK VELENJE 2022TZS027 29:37(26) 1:29 1:10:55(39) 1:59 52:52(35) 2:36:53,5 +45:59 (4.) >
Klub TK VELENJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS027
Plavanje: 29:37(26)
T1: 1:29
Kolo: 1:10:55(39)
T2: 1:59
Tek: 52:52(35)
Rezultat: 2:36:53,5
Zaost.: +45:59
: (4.)
56 . 165 Petronio Franco
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2022TZS155 35:08(20) 1:20 1:09:32(19) 1:06 52:26(18) 2:39:33,9 +39:34 (1.) >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS155
Plavanje: 35:08(20)
T1: 1:20
Kolo: 1:09:32(19)
T2: 1:06
Tek: 52:26(18)
Rezultat: 2:39:33,9
Zaost.: +39:34
: (1.)
57 . 133 Zgonc Darko
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 35:49(24) 1:43 1:04:30(15) 1:57 56:02(23) 2:40:04,2 +40:04 (4.) >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 35:49(24)
T1: 1:43
Kolo: 1:04:30(15)
T2: 1:57
Tek: 56:02(23)
Rezultat: 2:40:04,2
Zaost.: +40:04
: (4.)
58 . 152 Ulian Simone
GOTRI TEAM
Moški SLO GOTRI TEAM 35:30(22) 1:38 1:13:14(22) 1:05 51:00(15) 2:42:29,6 +42:29 (3.) >
Klub GOTRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 35:30(22)
T1: 1:38
Kolo: 1:13:14(22)
T2: 1:05
Tek: 51:00(15)
Rezultat: 2:42:29,6
Zaost.: +42:29
: (3.)
59 . 148 FOCASSI Fabio
BORA MULTISPORTRIESTE
Moški ITA BORA MULTISPORTRIESTE 31:08(13) 1:12 1:07:57(18) 1:20 1:02:14(26) 2:43:53,6 +43:53 (4.) >
Klub BORA MULTISPORTRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 31:08(13)
T1: 1:12
Kolo: 1:07:57(18)
T2: 1:20
Tek: 1:02:14(26)
Rezultat: 2:43:53,6
Zaost.: +43:53
: (4.)
60 . 114 Žitko Jernej
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2022TZS137 33:34(38) 3:45 1:08:01(37) 2:23 56:28(38) 2:44:13,2 +53:18 (7.) >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS137
Plavanje: 33:34(38)
T1: 3:45
Kolo: 1:08:01(37)
T2: 2:23
Tek: 56:28(38)
Rezultat: 2:44:13,2
Zaost.: +53:18
: (7.)
61 . 136 Bratina Raffaele
BORA MULTISPORTRIESTE
Moški ITA BORA MULTISPORTRIESTE 35:28(21) 1:24 1:13:37(23) 1:33 54:17(20) 2:46:20,9 +46:21 (4.) >
Klub BORA MULTISPORTRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 35:28(21)
T1: 1:24
Kolo: 1:13:37(23)
T2: 1:33
Tek: 54:17(20)
Rezultat: 2:46:20,9
Zaost.: +46:21
: (4.)
62 . 162 MAGGI Adriano
BORA MULTISPORTRIESTE
Moški ITA BORA MULTISPORTRIESTE 34:46(19) 1:33 1:14:15(24) 1:11 55:32(21) 2:47:18,7 +47:18 (2.) >
Klub BORA MULTISPORTRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 34:46(19)
T1: 1:33
Kolo: 1:14:15(24)
T2: 1:11
Tek: 55:32(21)
Rezultat: 2:47:18,7
Zaost.: +47:18
: (2.)
63 . 108 Paliska Amos
Moški SLO 35:34(23) 1:02 1:10:53(21) 1:11 59:03(25) 2:47:44,3 +47:44 (7.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 35:34(23)
T1: 1:02
Kolo: 1:10:53(21)
T2: 1:11
Tek: 59:03(25)
Rezultat: 2:47:44,3
Zaost.: +47:44
: (7.)
64 . 158 Prah Andrej
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS211 32:34(36) 1:07 1:17:00(42) 1:26 57:27(40) 2:49:35,1 +58:40 (5.) >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS211
Plavanje: 32:34(36)
T1: 1:07
Kolo: 1:17:00(42)
T2: 1:26
Tek: 57:27(40)
Rezultat: 2:49:35,1
Zaost.: +58:40
: (5.)
65 . 137 Jehart Mitja
Moški SLO 31:24(14) 2:06 1:25:18(27) 1:00 52:50(19) 2:52:41,3 +52:41 (5.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 31:24(14)
T1: 2:06
Kolo: 1:25:18(27)
T2: 1:00
Tek: 52:50(19)
Rezultat: 2:52:41,3
Zaost.: +52:41
: (5.)
66 . 142 Ražman Dejan
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2022TZS148 36:21(40) 1:48 1:16:21(40) 1:29 1:00:31(41) 2:56:32,1 +65:37 (6.) >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS148
Plavanje: 36:21(40)
T1: 1:48
Kolo: 1:16:21(40)
T2: 1:29
Tek: 1:00:31(41)
Rezultat: 2:56:32,1
Zaost.: +65:37
: (6.)
67 . 146 Tiberio Daniele
Moški ITA 45:58(27) 2:11 1:19:57(26) 1:13 59:01(24) 3:08:21,7 +68:21 (6.) >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 45:58(27)
T1: 2:11
Kolo: 1:19:57(26)
T2: 1:13
Tek: 59:01(24)
Rezultat: 3:08:21,7
Zaost.: +68:21
: (6.)
68 . 166 Šmid Igor
Moški SLO 36:57(26) 1:51 1:19:06(25) 3:39 1:12:06(27) 3:13:40,7 +73:40 (3.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 36:57(26)
T1: 1:51
Kolo: 1:19:06(25)
T2: 3:39
Tek: 1:12:06(27)
Rezultat: 3:13:40,7
Zaost.: +73:40
: (3.)
69 . 160 Knap Bojan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS518 42:02(45) 0:46 1:22:03(44) 1:17 1:11:51(42) 3:18:00,7 +87:06 (3.) >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS518
Plavanje: 42:02(45)
T1: 0:46
Kolo: 1:22:03(44)
T2: 1:17
Tek: 1:11:51(42)
Rezultat: 3:18:00,7
Zaost.: +87:06
: (3.)
70 . 168 Černeka Zvonko
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 40:11(44) 2:15 1:19:31(43) 1:46 1:19:41(43) 3:23:26,3 +92:32 (1.) >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 40:11(44)
T1: 2:15
Kolo: 1:19:31(43)
T2: 1:46
Tek: 1:19:41(43)
Rezultat: 3:23:26,3
Zaost.: +92:32
: (1.)
DNF 167 Aćimović Radovan
TK MARATON PTUJ
Moški SLO TK MARATON PTUJ 2022TZS012 36:22(41) 1:41 1:16:30(41) 1:19 (-1) DNF () >
Klub TK MARATON PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS012
Plavanje: 36:22(41)
T1: 1:41
Kolo: 1:16:30(41)
T2: 1:19
Tek: (-1)
Rezultat: DNF
Zaost.:
: ()
DNF 163 Maksl Franc
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS519 59:15(46) 2:23 1:25:06(45) 1:44 (-1) DNF () >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS519
Plavanje: 59:15(46)
T1: 2:23
Kolo: 1:25:06(45)
T2: 1:44
Tek: (-1)
Rezultat: DNF
Zaost.:
: ()
DNF 132 Rožac Rok
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM 2022TZS075 25:26(11) 1:38 (-1) (-1) DNF () >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS075
Plavanje: 25:26(11)
T1: 1:38
Kolo: (-1)
T2:
Tek: (-1)
Rezultat: DNF
Zaost.:
: ()
ŽENSKE-Ž
1 . 115 Levec Jana
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS235 27:20(2) 0:55 1:06:43(1) 0:28 48:20(2) 2:23:48,1 -- (1.) >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS235
Plavanje: 27:20(2)
T1: 0:55
Kolo: 1:06:43(1)
T2: 0:28
Tek: 48:20(2)
Rezultat: 2:23:48,1
Zaost.: --
: (1.)
2 . 170 Kompan Tanja
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS230 30:34(4) 1:06 1:07:22(2) 0:39 45:58(1) 2:25:40,4 +1:52 (1.) >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS230
Plavanje: 30:34(4)
T1: 1:06
Kolo: 1:07:22(2)
T2: 0:39
Tek: 45:58(1)
Rezultat: 2:25:40,4
Zaost.: +1:52
: (1.)
3 . 173 Štrovs Anja
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2022TZS156 24:33(1) 1:21 1:11:01(4) 1:08 50:11(3) 2:28:16,4 +4:28 (2.) >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS156
Plavanje: 24:33(1)
T1: 1:21
Kolo: 1:11:01(4)
T2: 1:08
Tek: 50:11(3)
Rezultat: 2:28:16,4
Zaost.: +4:28
: (2.)
4 . 117 Vidic Ana
Ženski SLO 29:13(1) 1:15 1:04:38(1) 1:05 55:11(1) 2:31:24,6 -- (1.) >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 29:13(1)
T1: 1:15
Kolo: 1:04:38(1)
T2: 1:05
Tek: 55:11(1)
Rezultat: 2:31:24,6
Zaost.: --
: (1.)
5 . 174 NOVEL MARINA
Ženski ITA 2022 71349 27:57(3) 0:56 1:09:48(3) 0:46 54:08(6) 2:33:37,9 +9:49 (1.) >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 2022 71349
Plavanje: 27:57(3)
T1: 0:56
Kolo: 1:09:48(3)
T2: 0:46
Tek: 54:08(6)
Rezultat: 2:33:37,9
Zaost.: +9:49
: (1.)
6 . 172 Podgornik Barbara
3K ŠPORT
Ženski SLO 3K ŠPORT 2022TZS050 34:09(6) 1:29 1:13:03(5) 1:06 52:51(5) 2:42:39,6 +18:51 (3.) >
Klub 3K ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS050
Plavanje: 34:09(6)
T1: 1:29
Kolo: 1:13:03(5)
T2: 1:06
Tek: 52:51(5)
Rezultat: 2:42:39,6
Zaost.: +18:51
: (3.)
7 . 171 Peterca Dina
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 31:21(5) 1:31 1:14:16(7) 1:21 58:18(7) 2:46:49,5 +23:01 (4.) >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 31:21(5)
T1: 1:31
Kolo: 1:14:16(7)
T2: 1:21
Tek: 58:18(7)
Rezultat: 2:46:49,5
Zaost.: +23:01
: (4.)
9 . 175 Ozbič Maila
Ženski ITA 19-113197 40:38(3) 1:52 1:15:05(2) 1:19 58:45(2) 2:57:41,3 +26:16 (1.) >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 19-113197
Plavanje: 40:38(3)
T1: 1:52
Kolo: 1:15:05(2)
T2: 1:19
Tek: 58:45(2)
Rezultat: 2:57:41,3
Zaost.: +26:16
: (1.)
10 . 176 VECCHIET Roberta
BORA MULTISPORTRIESTE
Ženski ITA BORA MULTISPORTRIESTE 32:55(2) 1:45 1:15:58(3) 1:19 1:09:47(4) 3:01:44,9 +30:20 (2.) >
Klub BORA MULTISPORTRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 32:55(2)
T1: 1:45
Kolo: 1:15:58(3)
T2: 1:19
Tek: 1:09:47(4)
Rezultat: 3:01:44,9
Zaost.: +30:20
: (2.)
11 . 177 GHIRETTI Giulia
BORA MULTISPORTRIESTE
Ženski ITA BORA MULTISPORTRIESTE 41:56(4) 1:20 1:17:20(4) 1:20 1:02:30(3) 3:04:28,8 +33:04 (2.) >
Klub BORA MULTISPORTRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 41:56(4)
T1: 1:20
Kolo: 1:17:20(4)
T2: 1:20
Tek: 1:02:30(3)
Rezultat: 3:04:28,8
Zaost.: +33:04
: (2.)

Komentarji

 

Mobile content