Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Triatlon Bled 2022 super pokal

Super pokal Tekma:Triatlon Bled 2022 super pokal Datum:03.09.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Časi Rezultat Licenca Več
MOšKI-M
1 . 500 Medved Jakob
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 20:23 (0:20) 1:05:45 (0:35) 0:35:04 2:02:09 2022TZS313 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 20:23 (0:20) 1:05:45 (0:35) 0:35:04
:
Rezultat: 2:02:09
Licenca: 2022TZS313
2 . 534 Podgoršek Žiga
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 21:39 (0:23) 1:05:34 (0:38) 0:35:00 2:03:15 2022TZS362 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 21:39 (0:23) 1:05:34 (0:38) 0:35:00
:
Rezultat: 2:03:15
Licenca: 2022TZS362
3 . 480 Sinkó-Uribe Aurél
TISZAúJVáROSI TRIATLON KLUB
Moški HUN TISZAúJVáROSI TRIATLON KLUB 19:11 (0:27) 1:08:00 (0:45) 0:35:37 2:04:02 >
Klub TISZAúJVáROSI TRIATLON KLUB
Država HUN
Spol: Moški
Časi: 19:11 (0:27) 1:08:00 (0:45) 0:35:37
:
Rezultat: 2:04:02
Licenca:
4 . 466 Kovács Márton Soma
PSN ZRT. TRIATLON
Moški HUN PSN ZRT. TRIATLON 19:49 (0:26) 1:07:25 (0:38) 0:36:41 2:05:01 >
Klub PSN ZRT. TRIATLON
Država HUN
Spol: Moški
Časi: 19:49 (0:26) 1:07:25 (0:38) 0:36:41
:
Rezultat: 2:05:01
Licenca:
5 . 498 Mamič Jakob
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 21:42 (0:21) 1:05:52 (0:39) 0:37:24 2:06:00 2022TZS308 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 21:42 (0:21) 1:05:52 (0:39) 0:37:24
:
Rezultat: 2:06:00
Licenca: 2022TZS308
6 . 502 Majdič Jure
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 21:16 (0:27) 1:05:56 (0:51) 0:39:00 2:07:32 2022TZS447 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 21:16 (0:27) 1:05:56 (0:51) 0:39:00
:
Rezultat: 2:07:32
Licenca: 2022TZS447
7 . 569 Pogačar Žan
Moški SLO () () 2:07:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Časi: () ()
:
Rezultat: 2:07:57
Licenca:
8 . 570 Tiberio Daniele
Moški ITA 19:47 (0:59) 1:07:05 (0:53) 0:39:12 2:07:58 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 19:47 (0:59) 1:07:05 (0:53) 0:39:12
:
Rezultat: 2:07:58
Licenca:
9 . 519 Nunar Matevž
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 23:40 (0:56) 1:07:21 (0:58) 0:35:37 2:08:34 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 23:40 (0:56) 1:07:21 (0:58) 0:35:37
:
Rezultat: 2:08:34
Licenca:
10 . 487 Kosovel Luka
TK AJDOVŠČINA
Moški SLO TK AJDOVŠČINA 21:36 (0:27) 1:05:37 (0:46) 0:43:11 2:11:39 2022TZS119 >
Klub TK AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 21:36 (0:27) 1:05:37 (0:46) 0:43:11
:
Rezultat: 2:11:39
Licenca: 2022TZS119
11 . 503 Škrinjarić Bruno
TK MAKSIMIR
Moški CRO TK MAKSIMIR 25:26 (0:40) 1:09:28 (0:58) 0:36:03 2:12:36 2022-0849 >
Klub TK MAKSIMIR
Država CRO
Spol: Moški
Časi: 25:26 (0:40) 1:09:28 (0:58) 0:36:03
:
Rezultat: 2:12:36
Licenca: 2022-0849
12 . 533 Petelinšek Amadej
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 23:38 (0:28) 1:10:18 (0:47) 0:37:48 2:13:02 2022TZS521 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 23:38 (0:28) 1:10:18 (0:47) 0:37:48
:
Rezultat: 2:13:02
Licenca: 2022TZS521
13 . 537 Verbič Črt
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 21:41 (0:22) 1:12:22 (0:48) 0:38:58 2:14:12 2022TZS360 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 21:41 (0:22) 1:12:22 (0:48) 0:38:58
:
Rezultat: 2:14:12
Licenca: 2022TZS360
14 . 517 Lipovšek Jan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 26:32 (0:30) 1:09:38 (0:38) 0:38:34 2:15:53 2022TZS236 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 26:32 (0:30) 1:09:38 (0:38) 0:38:34
:
Rezultat: 2:15:53
Licenca: 2022TZS236
15 . 506 Marenče Jan
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 26:35 (0:48) 1:08:58 (1:14) 0:39:39 2:17:17 2022TZS200 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 26:35 (0:48) 1:08:58 (1:14) 0:39:39
:
Rezultat: 2:17:17
Licenca: 2022TZS200
16 . 437 Lučovnik Miha
3K ŠPORT
Moški SLO 3K ŠPORT 24:44 (0:34) 1:10:15 (0:53) 0:40:59 2:17:28 2022TZS044 >
Klub 3K ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 24:44 (0:34) 1:10:15 (0:53) 0:40:59
:
Rezultat: 2:17:28
Licenca: 2022TZS044
17 . 495 Mihelič Dejan
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 26:50 (0:31) 1:10:29 (1:14) 0:39:47 2:18:54 2022TZS383 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 26:50 (0:31) 1:10:29 (1:14) 0:39:47
:
Rezultat: 2:18:54
Licenca: 2022TZS383
18 . 511 Flajnik Bine
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 28:39 (0:29) 1:11:09 (1:12) 0:37:44 2:19:15 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 28:39 (0:29) 1:11:09 (1:12) 0:37:44
:
Rezultat: 2:19:15
Licenca:
19 . 514 KOMPAN ZLATKO
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 28:08 (0:31) 1:07:28 (0:47) 0:42:31 2:19:27 2022TZS231 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 28:08 (0:31) 1:07:28 (0:47) 0:42:31
:
Rezultat: 2:19:27
Licenca: 2022TZS231
20 . 490 Česen Grega
TK GORENJSKA
Moški SLO TK GORENJSKA 26:40 (0:26) 1:15:00 (0:40) 0:40:42 2:23:30 2022TZS126 >
Klub TK GORENJSKA
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 26:40 (0:26) 1:15:00 (0:40) 0:40:42
:
Rezultat: 2:23:30
Licenca: 2022TZS126
21 . 493 Vrhunc Tilen
TK GORENJSKA
Moški SLO TK GORENJSKA 26:44 (0:28) 1:14:54 (0:52) 0:41:57 2:24:57 2022TZS134 >
Klub TK GORENJSKA
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 26:44 (0:28) 1:14:54 (0:52) 0:41:57
:
Rezultat: 2:24:57
Licenca: 2022TZS134
22 . 541 Šporčić Mario
TRIATLON KLUB MAKSIMIR
Moški CRO TRIATLON KLUB MAKSIMIR 25:19 (0:35) 1:15:11 (1:15) 0:42:47 2:25:09 2022-0857 >
Klub TRIATLON KLUB MAKSIMIR
Država CRO
Spol: Moški
Časi: 25:19 (0:35) 1:15:11 (1:15) 0:42:47
:
Rezultat: 2:25:09
Licenca: 2022-0857
23 . 550 Bašič Marko
Moški SLO 25:22 (0:34) 1:10:42 (1:40) 0:47:08 2:25:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 25:22 (0:34) 1:10:42 (1:40) 0:47:08
:
Rezultat: 2:25:28
Licenca:
24 . 469 Šekoranja Janez
ŠD AKSON
Moški SLO ŠD AKSON 28:39 (0:45) 1:14:20 (0:55) 0:43:10 2:27:52 2022TZS077 >
Klub ŠD AKSON
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 28:39 (0:45) 1:14:20 (0:55) 0:43:10
:
Rezultat: 2:27:52
Licenca: 2022TZS077
25 . 460 Gerngroß Stefan
PEWAG RACING TEAM
Moški AUT PEWAG RACING TEAM 28:42 (0:34) 1:15:29 (0:59) 0:42:48 2:28:33 >
Klub PEWAG RACING TEAM
Država AUT
Spol: Moški
Časi: 28:42 (0:34) 1:15:29 (0:59) 0:42:48
:
Rezultat: 2:28:33
Licenca:
26 . 553 Brumat Fausto
Moški ITA 30:09 (0:37) 1:14:46 (1:03) 0:42:22 2:28:59 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 30:09 (0:37) 1:14:46 (1:03) 0:42:22
:
Rezultat: 2:28:59
Licenca:
27 . 542 Batur Luka
TRIATLON KLUB SWIBIR
Moški CRO TRIATLON KLUB SWIBIR 25:43 (0:34) 1:17:15 (0:52) 0:45:36 2:30:01 2022-1115 >
Klub TRIATLON KLUB SWIBIR
Država CRO
Spol: Moški
Časi: 25:43 (0:34) 1:17:15 (0:52) 0:45:36
:
Rezultat: 2:30:01
Licenca: 2022-1115
28 . 546 Hamerli Peter
VTE
Moški HUN VTE 28:34 (0:49) 1:14:33 (0:54) 0:45:14 2:30:06 >
Klub VTE
Država HUN
Spol: Moški
Časi: 28:34 (0:49) 1:14:33 (0:54) 0:45:14
:
Rezultat: 2:30:06
Licenca:
29 . 547 Robinik Primož
TRENERT ŠD
Moški SLO TRENERT ŠD 28:29 (1:30) 1:14:57 (1:31) 0:43:40 2:30:10 2022TZS553 >
Klub TRENERT ŠD
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 28:29 (1:30) 1:14:57 (1:31) 0:43:40
:
Rezultat: 2:30:10
Licenca: 2022TZS553
30 . 522 Pilih Tomaž
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 32:31 (0:38) 1:13:05 (0:55) 0:44:07 2:31:19 2022TZS249 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 32:31 (0:38) 1:13:05 (0:55) 0:44:07
:
Rezultat: 2:31:19
Licenca: 2022TZS249
31 . 564 Mišmaš Gregor
Moški SLO 26:51 (0:37) 1:17:28 (0:52) 0:47:06 2:32:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 26:51 (0:37) 1:17:28 (0:52) 0:47:06
:
Rezultat: 2:32:57
Licenca:
32 . 472 KAMPJUT GREGOR
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 31:09 (0:39) 1:14:35 (1:12) 0:45:26 2:33:02 2022TZS070 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 31:09 (0:39) 1:14:35 (1:12) 0:45:26
:
Rezultat: 2:33:02
Licenca: 2022TZS070
33 . 507 Meh Jure
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 31:04 (0:35) 1:14:31 (0:44) 0:46:26 2:33:22 2022TZS207 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 31:04 (0:35) 1:14:31 (0:44) 0:46:26
:
Rezultat: 2:33:22
Licenca: 2022TZS207
34 . 540 Đurić Goran
TRIATLON KLUB MAKSIMIR
Moški CRO TRIATLON KLUB MAKSIMIR 29:26 (0:32) 1:17:14 (1:04) 0:45:17 2:33:34 HTS20200228 >
Klub TRIATLON KLUB MAKSIMIR
Država CRO
Spol: Moški
Časi: 29:26 (0:32) 1:17:14 (1:04) 0:45:17
:
Rezultat: 2:33:34
Licenca: HTS20200228
35 . 453 Rožac Rok
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM 29:06 (1:23) 1:18:16 (1:04) 0:44:01 2:33:52 2022TZS075 >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 29:06 (1:23) 1:18:16 (1:04) 0:44:01
:
Rezultat: 2:33:52
Licenca: 2022TZS075
36 . 438 Martinčič Darjan
3K ŠPORT
Moški SLO 3K ŠPORT 33:08 (0:38) 1:15:12 (1:00) 0:45:02 2:35:01 2022TZS076 >
Klub 3K ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 33:08 (0:38) 1:15:12 (1:00) 0:45:02
:
Rezultat: 2:35:01
Licenca: 2022TZS076
37 . 524 Pohlen Boštjan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 26:35 (1:20) 1:17:28 (1:03) 0:48:44 2:35:12 2022TZS252 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 26:35 (1:20) 1:17:28 (1:03) 0:48:44
:
Rezultat: 2:35:12
Licenca: 2022TZS252
38 . 446 žilavec Gašper
GOZILLA.SI
Moški SLO GOZILLA.SI 31:07 (1:00) 1:18:13 (1:01) 0:43:58 2:35:21 >
Klub GOZILLA.SI
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 31:07 (1:00) 1:18:13 (1:01) 0:43:58
:
Rezultat: 2:35:21
Licenca:
39 . 452 ROBEK BOŠTJAN
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM 35:59 (1:00) 1:15:07 (1:14) 0:42:21 2:35:43 2022TZS522 >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 35:59 (1:00) 1:15:07 (1:14) 0:42:21
:
Rezultat: 2:35:43
Licenca: 2022TZS522
40 . 451 Petrič Slavko
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM 26:50 (0:55) 1:18:26 (1:32) 0:49:01 2:36:46 2022TZS002 >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 26:50 (0:55) 1:18:26 (1:32) 0:49:01
:
Rezultat: 2:36:46
Licenca: 2022TZS002
41 . 478 Lepojič Sašo
TEAM BTS COMPANY
Moški SLO TEAM BTS COMPANY 31:07 (0:34) 1:17:00 (1:14) 0:46:51 2:36:49 2022TZS020 >
Klub TEAM BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 31:07 (0:34) 1:17:00 (1:14) 0:46:51
:
Rezultat: 2:36:49
Licenca: 2022TZS020
42 . 491 Skok Domen
TK GORENJSKA
Moški SLO TK GORENJSKA 33:56 (0:59) 1:15:12 (1:05) 0:47:40 2:38:54 2022TZS267 >
Klub TK GORENJSKA
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 33:56 (0:59) 1:15:12 (1:05) 0:47:40
:
Rezultat: 2:38:54
Licenca: 2022TZS267
43 . 526 Romšak Matija
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 31:13 (0:55) 1:19:59 (1:02) 0:45:49 2:39:02 2022TZS256 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 31:13 (0:55) 1:19:59 (1:02) 0:45:49
:
Rezultat: 2:39:02
Licenca: 2022TZS256
44 . 560 Kozuh Ziga
Moški SLO 29:55 (1:15) 1:20:01 (1:34) 0:47:17 2:40:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 29:55 (1:15) 1:20:01 (1:34) 0:47:17
:
Rezultat: 2:40:05
Licenca:
45 . 512 Hren Marko
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 39:24 (0:46) 1:16:11 (1:09) 0:43:53 2:41:26 2022TZS224 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 39:24 (0:46) 1:16:11 (1:09) 0:43:53
:
Rezultat: 2:41:26
Licenca: 2022TZS224
46 . 435 Alymov Vladimir
3K ŠPORT
Moški SLO 3K ŠPORT 28:10 (1:06) 1:26:38 (1:28) 0:44:04 2:41:28 22TZS034 >
Klub 3K ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 28:10 (1:06) 1:26:38 (1:28) 0:44:04
:
Rezultat: 2:41:28
Licenca: 22TZS034
47 . 572 Zutic Matija
Moški SLO 29:00 (0:36) 1:23:44 (0:55) 0:47:28 2:41:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 29:00 (0:36) 1:23:44 (0:55) 0:47:28
:
Rezultat: 2:41:46
Licenca:
48 . 463 Thaler Matjaž
PLAJATEAM
Moški SLO PLAJATEAM 41:38 (0:32) 1:13:23 (1:44) 0:45:15 2:42:32 >
Klub PLAJATEAM
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 41:38 (0:32) 1:13:23 (1:44) 0:45:15
:
Rezultat: 2:42:32
Licenca:
49 . 471 Roškarič Andrej
ŠD SLOMŠEK
Moški SLO ŠD SLOMŠEK 36:26 (0:59) 1:18:20 (1:13) 0:45:59 2:43:00 >
Klub ŠD SLOMŠEK
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 36:26 (0:59) 1:18:20 (1:13) 0:45:59
:
Rezultat: 2:43:00
Licenca:
50 . 525 Resnik Borut
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 35:28 (0:33) 1:18:48 (1:15) 0:46:55 2:43:01 2022TZS536 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 35:28 (0:33) 1:18:48 (1:15) 0:46:55
:
Rezultat: 2:43:01
Licenca: 2022TZS536
51 . 484 Gostinčar Robert
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 31:05 (0:40) 1:26:09 (1:17) 0:45:03 2:44:15 2022TZS471 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 31:05 (0:40) 1:26:09 (1:17) 0:45:03
:
Rezultat: 2:44:15
Licenca: 2022TZS471
52 . 457 Beurnaux Guillaume
LEMON GRASS TRIAHTLON
Moški FRA LEMON GRASS TRIAHTLON 34:40 (1:03) 1:20:05 (1:30) 0:47:33 2:44:54 >
Klub LEMON GRASS TRIAHTLON
Država FRA
Spol: Moški
Časi: 34:40 (1:03) 1:20:05 (1:30) 0:47:33
:
Rezultat: 2:44:54
Licenca:
53 . 552 Bratun Tomaž
Moški SLO 31:03 (0:52) 1:22:48 (1:25) 0:48:59 2:45:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 31:03 (0:52) 1:22:48 (1:25) 0:48:59
:
Rezultat: 2:45:08
Licenca:
54 . 485 Klobučar Tilen
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 35:49 (1:10) 1:17:32 (1:11) 0:49:28 2:45:13 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 35:49 (1:10) 1:17:32 (1:11) 0:49:28
:
Rezultat: 2:45:13
Licenca:
55 . 436 Hreščak Matej
3K ŠPORT
Moški SLO 3K ŠPORT 35:12 (1:10) 1:22:28 (1:38) 0:44:50 2:45:19 2022TZS556 >
Klub 3K ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 35:12 (1:10) 1:22:28 (1:38) 0:44:50
:
Rezultat: 2:45:19
Licenca: 2022TZS556
56 . 559 Ibanez Tomas
Moški DEU 32:40 (1:34) 1:27:58 (1:00) 0:42:21 2:45:35 >
Klub
Država DEU
Spol: Moški
Časi: 32:40 (1:34) 1:27:58 (1:00) 0:42:21
:
Rezultat: 2:45:35
Licenca:
57 . 518 Martič Zvezdan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 29:39 (0:36) 1:24:50 (0:58) 0:49:47 2:45:52 2022TZS238 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 29:39 (0:36) 1:24:50 (0:58) 0:49:47
:
Rezultat: 2:45:52
Licenca: 2022TZS238
58 . 464 Radojčič Nejc
PLAYA
Moški SLO PLAYA 38:16 (1:27) 1:19:08 (2:19) 0:44:57 2:46:10 >
Klub PLAYA
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 38:16 (1:27) 1:19:08 (2:19) 0:44:57
:
Rezultat: 2:46:10
Licenca:
59 . 520 Petek Matic
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 33:54 (1:02) 1:27:45 (1:00) 0:44:46 2:48:29 2022TZS350 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 33:54 (1:02) 1:27:45 (1:00) 0:44:46
:
Rezultat: 2:48:29
Licenca: 2022TZS350
60 . 561 Kržmanc Gašper
Moški SLO 34:54 (2:20) 1:22:55 (2:08) 0:46:30 2:48:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 34:54 (2:20) 1:22:55 (2:08) 0:46:30
:
Rezultat: 2:48:50
Licenca:
61 . 696 Libanora Luca
Moški ITA 31:56 (0:56) 1:21:30 (1:02) 0:54:06 2:49:32 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 31:56 (0:56) 1:21:30 (1:02) 0:54:06
:
Rezultat: 2:49:32
Licenca:
62 . 566 Ozmec Leon
Moški SLO 34:34 (1:34) 1:22:34 (1:25) 0:49:50 2:49:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 34:34 (1:34) 1:22:34 (1:25) 0:49:50
:
Rezultat: 2:49:58
Licenca:
63 . 556 Fegac Maurizio
Moški ITA 26:56 (0:50) 1:27:45 (1:01) 0:54:14 2:50:49 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Časi: 26:56 (0:50) 1:27:45 (1:01) 0:54:14
:
Rezultat: 2:50:49
Licenca:
64 . 462 Pregelj Matej
PLAJATEAM
Moški SLO PLAJATEAM 35:36 (1:58) 1:19:34 (1:46) 0:52:00 2:50:56 >
Klub PLAJATEAM
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 35:36 (1:58) 1:19:34 (1:46) 0:52:00
:
Rezultat: 2:50:56
Licenca:
65 . 473 PACAK LUKAS
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 28:55 (1:38) 1:22:03 (1:33) 0:57:22 2:51:33 2022TZS066 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 28:55 (1:38) 1:22:03 (1:33) 0:57:22
:
Rezultat: 2:51:33
Licenca: 2022TZS066
66 . 538 Nadvežnik Robert
TK VELENJE
Moški SLO TK VELENJE 31:55 (1:06) 1:25:39 (1:20) 0:52:29 2:52:32 2022TZS027 >
Klub TK VELENJE
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 31:55 (1:06) 1:25:39 (1:20) 0:52:29
:
Rezultat: 2:52:32
Licenca: 2022TZS027
67 . 447 Dolinar Gregor
GRS KRANJ
Moški SLO GRS KRANJ 35:57 (1:59) 1:25:57 (1:26) 0:48:46 2:54:07 >
Klub GRS KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 35:57 (1:59) 1:25:57 (1:26) 0:48:46
:
Rezultat: 2:54:07
Licenca:
68 . 461 Plahutnik Jaka
PLAJA TEAM
Moški SLO PLAJA TEAM 30:03 (0:54) 1:28:00 (2:03) 0:53:24 2:54:26 >
Klub PLAJA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 30:03 (0:54) 1:28:00 (2:03) 0:53:24
:
Rezultat: 2:54:26
Licenca:
69 . 563 Mahkovič Marko
Moški SLO 30:59 (1:21) 1:27:40 (1:57) 0:52:46 2:54:46 Ne >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 30:59 (1:21) 1:27:40 (1:57) 0:52:46
:
Rezultat: 2:54:46
Licenca: Ne
70 . 496 Debenec Bojan
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 33:23 (1:09) 1:22:18 (1:37) 0:58:05 2:56:35 2022TZS280 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 33:23 (1:09) 1:22:18 (1:37) 0:58:05
:
Rezultat: 2:56:35
Licenca: 2022TZS280
71 . 551 Bizjak Sandi
Moški SLO 36:06 (2:23) 1:21:34 (2:14) 0:54:49 2:57:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 36:06 (2:23) 1:21:34 (2:14) 0:54:49
:
Rezultat: 2:57:08
Licenca:
72 . 565 Nikolic Tomislav
Moški SRB 35:30 (1:50) 1:26:09 (0:50) 0:53:12 2:57:33 >
Klub
Država SRB
Spol: Moški
Časi: 35:30 (1:50) 1:26:09 (0:50) 0:53:12
:
Rezultat: 2:57:33
Licenca:
73 . 439 Penko Tomaž
3K ŠPORT
Moški SLO 3K ŠPORT 35:20 (2:07) 1:21:29 (2:08) 0:57:24 2:58:30 >
Klub 3K ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 35:20 (2:07) 1:21:29 (2:08) 0:57:24
:
Rezultat: 2:58:30
Licenca:
74 . 562 Lang Brian
Moški 34:20 (1:30) 1:31:15 (2:04) 0:50:39 2:59:50 >
Klub
Država
Spol: Moški
Časi: 34:20 (1:30) 1:31:15 (2:04) 0:50:39
:
Rezultat: 2:59:50
Licenca:
75 . 474 ZAJC ROBERT PETER
ŠDTURBO M
Moški SLO ŠDTURBO M 35:29 (2:03) 1:26:12 (1:27) 0:57:21 3:02:34 2022TZS069 >
Klub ŠDTURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 35:29 (2:03) 1:26:12 (1:27) 0:57:21
:
Rezultat: 3:02:34
Licenca: 2022TZS069
76 . 529 Sikošek Edo
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 35:25 (2:23) 1:33:32 (1:37) 0:52:01 3:05:01 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 35:25 (2:23) 1:33:32 (1:37) 0:52:01
:
Rezultat: 3:05:01
Licenca:
77 . 445 Koren Rok
BREZMEJNI
Moški SLO BREZMEJNI 36:23 (2:02) 1:28:53 (1:01) 0:58:06 3:06:26 >
Klub BREZMEJNI
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 36:23 (2:02) 1:28:53 (1:01) 0:58:06
:
Rezultat: 3:06:26
Licenca:
78 . 544 Hofmeijer Remy
TRIOSS
Moški TRIOSS 35:56 (1:17) 1:34:50 (2:42) 0:52:29 3:07:16 Netherlands >
Klub TRIOSS
Država
Spol: Moški
Časi: 35:56 (1:17) 1:34:50 (2:42) 0:52:29
:
Rezultat: 3:07:16
Licenca: Netherlands
79 . 479 Buzeti Štefan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 39:40 (2:29) 1:33:01 (1:26) 0:51:55 3:08:34 2022TZS123 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 39:40 (2:29) 1:33:01 (1:26) 0:51:55
:
Rezultat: 3:08:34
Licenca: 2022TZS123
80 . 448 Linton Tommy
HIELBOW TC
Moški HIELBOW TC 38:02 (1:14) 1:34:28 (2:23) 0:53:39 3:09:49 >
Klub HIELBOW TC
Država
Spol: Moški
Časi: 38:02 (1:14) 1:34:28 (2:23) 0:53:39
:
Rezultat: 3:09:49
Licenca:
81 . 508 Dolinar Lenart
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 33:32 (2:12) 1:30:07 (1:50) 1:03:12 3:10:55 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 33:32 (2:12) 1:30:07 (1:50) 1:03:12
:
Rezultat: 3:10:55
Licenca:
82 . 492 Teran Ales
TK GORENJSKA
Moški SLO TK GORENJSKA 39:17 (1:31) 1:35:27 (2:16) 1:04:03 3:22:37 2022TZS133 >
Klub TK GORENJSKA
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 39:17 (1:31) 1:35:27 (2:16) 1:04:03
:
Rezultat: 3:22:37
Licenca: 2022TZS133
DNF83 . 527 Urbanija Boštjan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT () () DNF >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Časi: () ()
:
Rezultat: DNF
Licenca:
DNF83 . 442 Polák Juraj
3NT BRATISLAVA
Moški SVK 3NT BRATISLAVA 23:13 (0:22) () DNF 480816 >
Klub 3NT BRATISLAVA
Država SVK
Spol: Moški
Časi: 23:13 (0:22) ()
:
Rezultat: DNF
Licenca: 480816
DNF83 . 486 ILIJAŠ TOMI
TK AJDOVŠČINA
Moški SLO TK AJDOVŠČINA () () DNF 2022TZS121 >
Klub TK AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Časi: () ()
:
Rezultat: DNF
Licenca: 2022TZS121
DNF83 . 505 Maksl Franc
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 49:08 (3:31) 1:16:55 (1:33) DNF 2022TZS519 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 49:08 (3:31) 1:16:55 (1:33)
:
Rezultat: DNF
Licenca: 2022TZS519
DNF83 . 531 Mandič Mark
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 21:37 (0:23) 1:23:37 () DNF 2022TZS561 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 21:37 (0:23) 1:23:37 ()
:
Rezultat: DNF
Licenca: 2022TZS561
DNF83 . 535 Podgoršek Nejc
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 21:38 (0:21) () DNF 2022TZS363 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 21:38 (0:21) ()
:
Rezultat: DNF
Licenca: 2022TZS363
DNF83 . 441 Medveczky Matej
3NT BRATISLAVA
Moški SVK 3NT BRATISLAVA 23:13 (0:22) () DNF >
Klub 3NT BRATISLAVA
Država SVK
Spol: Moški
Časi: 23:13 (0:22) ()
:
Rezultat: DNF
Licenca:
DNF83 . 456 Rados Igor
KOLOSEUM
Moški SRB KOLOSEUM 31:51 (1:19) 1:40:44 (1:34) 1:01:32 DNF 100034 >
Klub KOLOSEUM
Država SRB
Spol: Moški
Časi: 31:51 (1:19) 1:40:44 (1:34) 1:01:32
:
Rezultat: DNF
Licenca: 100034
DNF83 . 481 Denhof John
TK 3KM
Moški SLO TK 3KM 46:10 (2:12) 1:28:38 (1:29) 1:00:05 DNF 2022TZS466 >
Klub TK 3KM
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 46:10 (2:12) 1:28:38 (1:29) 1:00:05
:
Rezultat: DNF
Licenca: 2022TZS466
DNF83 . 483 Bojanc Klemen
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 20:28 (0:23) 1:05:36 (0:57) DNF 2022TZS464 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Časi: 20:28 (0:23) 1:05:36 (0:57)
:
Rezultat: DNF
Licenca: 2022TZS464
DNF83 . 470 Gnidovec Andrej
ŠD POVODNI MOŽ
Moški SLO ŠD POVODNI MOŽ () () DNF >
Klub ŠD POVODNI MOŽ
Država SLO
Spol: Moški
Časi: () ()
:
Rezultat: DNF
Licenca:
DNF83 . 549 Banovac Vedran
Moški CRO 38:26 (2:35) 1:24:35 (2:10) 0:54:57 DNF >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Časi: 38:26 (2:35) 1:24:35 (2:10) 0:54:57
:
Rezultat: DNF
Licenca:
DSQ 567 Pejic Milorad
Moški SRB 25:05 (1:21) 1:36:34 (2:43) 0:19:35 DQ >
Klub
Država SRB
Spol: Moški
Časi: 25:05 (1:21) 1:36:34 (2:43) 0:19:35
:
Rezultat: DQ
Licenca:
DSQ 475 Gažo Mário
ŠK TRICLUB NITRA
Moški SVK ŠK TRICLUB NITRA 34:51 (1:40) 1:30:08 (1:04) 0:22:04 DQ >
Klub ŠK TRICLUB NITRA
Država SVK
Spol: Moški
Časi: 34:51 (1:40) 1:30:08 (1:04) 0:22:04
:
Rezultat: DQ
Licenca:
ŽENSKE-Ž
1 . 528 Vrtačič Tjaša
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 21:58 (0:28) 1:13:58 (0:36) 0:42:13 2:19:13 2022TZS262 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 21:58 (0:28) 1:13:58 (0:36) 0:42:13
:
Rezultat: 2:19:13
Licenca: 2022TZS262
2 . 494 Dolinar Majdič Simona
TK INLES RIKO RIBNICA
Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 23:27 (0:32) 1:16:34 (0:40) 0:41:30 2:22:44 2022TZS384 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 23:27 (0:32) 1:16:34 (0:40) 0:41:30
:
Rezultat: 2:22:44
Licenca: 2022TZS384
3 . 497 Hočevar Katja
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 23:28 (0:26) 1:16:36 (0:43) 0:43:02 2:24:18 2022TZS289 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 23:28 (0:26) 1:16:36 (0:43) 0:43:02
:
Rezultat: 2:24:18
Licenca: 2022TZS289
4 . 545 Brassay Reka
VTE
Ženski HUN VTE 27:01 (0:33) 1:16:15 (0:58) 0:41:48 2:26:36 >
Klub VTE
Država HUN
Spol: Ženski
Časi: 27:01 (0:33) 1:16:15 (0:58) 0:41:48
:
Rezultat: 2:26:36
Licenca:
5 . 513 Kompan Tanja
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 30:18 (0:51) 1:13:59 (1:04) 0:41:55 2:28:09 2022TZS230 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 30:18 (0:51) 1:13:59 (1:04) 0:41:55
:
Rezultat: 2:28:09
Licenca: 2022TZS230
6 . 530 Klemenc Maruša
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 22:29 (0:56) 1:17:07 (0:44) 0:47:11 2:28:29 2022TZS559 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 22:29 (0:56) 1:17:07 (0:44) 0:47:11
:
Rezultat: 2:28:29
Licenca: 2022TZS559
7 . 499 Marič Alja
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 24:38 (0:27) 1:18:02 (0:49) 0:47:03 2:31:02 2022TZS309 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 24:38 (0:27) 1:18:02 (0:49) 0:47:03
:
Rezultat: 2:31:02
Licenca: 2022TZS309
8 . 459 Gerngroß Barbara
PEWAG RACING TEAM
Ženski AUT PEWAG RACING TEAM 25:31 (0:33) 1:17:02 (1:02) 0:49:21 2:33:31 >
Klub PEWAG RACING TEAM
Država AUT
Spol: Ženski
Časi: 25:31 (0:33) 1:17:02 (1:02) 0:49:21
:
Rezultat: 2:33:31
Licenca:
9 . 501 Nakrst Nataša
3K ŠPORT
Ženski SLO 3K ŠPORT 26:52 (1:16) 1:19:46 (1:23) 0:46:40 2:35:59 2022TZS048 >
Klub 3K ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 26:52 (1:16) 1:19:46 (1:23) 0:46:40
:
Rezultat: 2:35:59
Licenca: 2022TZS048
10 . 521 Peterka Monika
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 28:32 (0:26) 1:24:57 (0:44) 0:41:50 2:36:32 2022TZS246 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 28:32 (0:26) 1:24:57 (0:44) 0:41:50
:
Rezultat: 2:36:32
Licenca: 2022TZS246
11 . 516 Levec Jana
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 29:04 (0:54) 1:20:22 (0:43) 0:47:06 2:38:12 2022TZS235 >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 29:04 (0:54) 1:20:22 (0:43) 0:47:06
:
Rezultat: 2:38:12
Licenca: 2022TZS235
12 . 458 Ander Katharina
LTV KöFLACH
Ženski AUT LTV KöFLACH 33:44 (1:00) 1:20:00 (1:14) 0:42:42 2:38:42 >
Klub LTV KöFLACH
Država AUT
Spol: Ženski
Časi: 33:44 (1:00) 1:20:00 (1:14) 0:42:42
:
Rezultat: 2:38:42
Licenca:
13 . 532 Mohar Gradišek Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 24:53 (0:43) 1:23:30 (9:18) 0:44:25 2:42:52 2022TZS355 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 24:53 (0:43) 1:23:30 (9:18) 0:44:25
:
Rezultat: 2:42:52
Licenca: 2022TZS355
14 . 488 Kotar Ilijaš Jana
TK AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK AJDOVŠČINA 33:43 (1:42) 1:27:44 (1:50) 0:44:06 2:49:07 2022TZS091 >
Klub TK AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 33:43 (1:42) 1:27:44 (1:50) 0:44:06
:
Rezultat: 2:49:07
Licenca: 2022TZS091
15 . 467 Peterca Dina
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 32:28 (1:18) 1:29:01 (1:14) 0:52:20 2:56:22 2022TZS157 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 32:28 (1:18) 1:29:01 (1:14) 0:52:20
:
Rezultat: 2:56:22
Licenca: 2022TZS157
16 . 489 Vanceta Kristina
TK AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK AJDOVŠČINA 34:28 (1:17) 1:30:42 (1:20) 0:48:59 2:56:47 >
Klub TK AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 34:28 (1:17) 1:30:42 (1:20) 0:48:59
:
Rezultat: 2:56:47
Licenca:
17 . 554 Daly Megan
Ženski 34:21 (1:39) 1:32:40 (1:38) 0:47:10 2:57:31 >
Klub
Država
Spol: Ženski
Časi: 34:21 (1:39) 1:32:40 (1:38) 0:47:10
:
Rezultat: 2:57:31
Licenca:
18 . 571 Van Huyssteen Sue
Ženski 31:11 (1:13) 1:30:58 (1:23) 0:54:20 2:59:07 >
Klub
Država
Spol: Ženski
Časi: 31:11 (1:13) 1:30:58 (1:23) 0:54:20
:
Rezultat: 2:59:07
Licenca:
19 . 557 FIRM MARJANCA
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 40:49 (2:04) 1:33:36 (2:56) 1:02:47 3:22:14 2022TZS068 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 40:49 (2:04) 1:33:36 (2:56) 1:02:47
:
Rezultat: 3:22:14
Licenca: 2022TZS068
20 . 543 Alauf Danaja
TRIATLON KLUB ZASAVJE
Ženski SLO TRIATLON KLUB ZASAVJE 31:04 (1:00) 1:42:29 (1:43) 1:07:16 3:23:33 2022TZS562 >
Klub TRIATLON KLUB ZASAVJE
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 31:04 (1:00) 1:42:29 (1:43) 1:07:16
:
Rezultat: 3:23:33
Licenca: 2022TZS562
DNF21 . 568 Perme Tina
Ženski SLO 34:26 (1:34) 1:19:57 (1:31) DNF >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Časi: 34:26 (1:34) 1:19:57 (1:31)
:
Rezultat: DNF
Licenca:

Komentarji

 

Mobile content