Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Triatlon Kočevje 2022 - super pokal

Super pokal Tekma:Triatlon Kočevje 2022 - super pokal Datum:20.08.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Plavanje T1 Kolo Vmesni T2 Tek Rezultat Zaost. AG# Več
MOšKI-M
1 . 95 Bojanc Klemen
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE TZS 9:41(7) 0:16 29:49(2) 39:46(1) 0:21 16:07(1) 56:15 -- (1.) >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Plavanje: 9:41(7)
T1: 0:16
Kolo: 29:49(2)
Vmesni: 39:46(1)
T2: 0:21
Tek: 16:07(1)
Rezultat: 56:15
Zaost.: --
AG#: (1.)
2 . 46 Medved Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS313 9:24(4) 0:17 30:04(7) 39:47(2) 0:18 16:29(2) 56:34 +0:18 (2.) >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS313
Plavanje: 9:24(4)
T1: 0:17
Kolo: 30:04(7)
Vmesni: 39:47(2)
T2: 0:18
Tek: 16:29(2)
Rezultat: 56:34
Zaost.: +0:18
AG#: (2.)
3 . 32 Kosovel Luka
TK Ajdovščina
Moški SLO TK Ajdovščina 2022TZS119 9:55(9) 0:22 30:06(8) 40:24(12) 0:24 16:39(3) 57:27 +1:11 (3.) >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS119
Plavanje: 9:55(9)
T1: 0:22
Kolo: 30:06(8)
Vmesni: 40:24(12)
T2: 0:24
Tek: 16:39(3)
Rezultat: 57:27
Zaost.: +1:11
AG#: (3.)
4 . 94 Bojanc Domen
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP TZS 9:31(5) 0:19 29:58(5) 39:49(4) 0:18 17:23(7) 57:31 +1:16 (1.) >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: TZS
Plavanje: 9:31(5)
T1: 0:19
Kolo: 29:58(5)
Vmesni: 39:49(4)
T2: 0:18
Tek: 17:23(7)
Rezultat: 57:31
Zaost.: +1:16
AG#: (1.)
5 . 12 Denša Ul
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS281 9:15(2) 0:17 30:15(10) 39:47(3) 0:25 17:22(6) 57:34 +1:19 (2.) >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS281
Plavanje: 9:15(2)
T1: 0:17
Kolo: 30:15(10)
Vmesni: 39:47(3)
T2: 0:25
Tek: 17:22(6)
Rezultat: 57:34
Zaost.: +1:19
AG#: (2.)
6 . 83 Vimos Kocbek Nevan
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS345 9:39(6) 0:19 29:53(3) 39:52(6) 0:21 18:02(10) 58:16 +2:00 (3.) >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS345
Plavanje: 9:39(6)
T1: 0:19
Kolo: 29:53(3)
Vmesni: 39:52(6)
T2: 0:21
Tek: 18:02(10)
Rezultat: 58:16
Zaost.: +2:00
AG#: (3.)
7 . 82 Verbič Črt
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2022TZS360 9:45(8) 0:17 30:20(12) 40:23(11) 0:23 17:51(8) 58:38 +2:22 (4.) >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS360
Plavanje: 9:45(8)
T1: 0:17
Kolo: 30:20(12)
Vmesni: 40:23(11)
T2: 0:23
Tek: 17:51(8)
Rezultat: 58:38
Zaost.: +2:22
AG#: (4.)
8 . 63 Podgoršek Žiga
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2022TZS362 9:57(10) 0:17 30:10(9) 40:24(13) 0:17 18:20(11) 59:02 +2:47 (5.) >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS362
Plavanje: 9:57(10)
T1: 0:17
Kolo: 30:10(9)
Vmesni: 40:24(13)
T2: 0:17
Tek: 18:20(11)
Rezultat: 59:02
Zaost.: +2:47
AG#: (5.)
9 . 44 Mamič Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS308 10:00(11) 0:17 30:04(6) 40:22(10) 0:19 18:34(13) 59:15 +3:00 (6.) >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS308
Plavanje: 10:00(11)
T1: 0:17
Kolo: 30:04(6)
Vmesni: 40:22(10)
T2: 0:19
Tek: 18:34(13)
Rezultat: 59:15
Zaost.: +3:00
AG#: (6.)
10 . 41 Majdič Jure
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 2022TZS388 10:02(13) 0:20 29:57(4) 40:21(9) 0:21 18:36(14) 59:19 +3:03 (1.) >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS388
Plavanje: 10:02(13)
T1: 0:20
Kolo: 29:57(4)
Vmesni: 40:21(9)
T2: 0:21
Tek: 18:36(14)
Rezultat: 59:19
Zaost.: +3:03
AG#: (1.)
11 . 11 Dečman Matej
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2022TZS380 9:14(1) 0:21 30:22(13) 39:58(7) 0:22 19:01(17) 59:22 +3:07 (4.) >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS380
Plavanje: 9:14(1)
T1: 0:21
Kolo: 30:22(13)
Vmesni: 39:58(7)
T2: 0:22
Tek: 19:01(17)
Rezultat: 59:22
Zaost.: +3:07
AG#: (4.)
12 . 52 Nunar Matevž
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 11:14(18) 0:26 30:25(16) 42:06(16) 0:39 17:05(5) 59:50 +3:35 (5.) >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 11:14(18)
T1: 0:26
Kolo: 30:25(16)
Vmesni: 42:06(16)
T2: 0:39
Tek: 17:05(5)
Rezultat: 59:50
Zaost.: +3:35
AG#: (5.)
13 . 56 Peterka Jan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS245 9:17(3) 0:16 30:16(11) 39:49(5) 0:19 19:51(20) 1:00:00 +3:45 (7.) >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS245
Plavanje: 9:17(3)
T1: 0:16
Kolo: 30:16(11)
Vmesni: 39:49(5)
T2: 0:19
Tek: 19:51(20)
Rezultat: 1:00:00
Zaost.: +3:45
AG#: (7.)
14 . 87 Žagar Jurij
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2022TZS397 11:14(19) 0:24 30:25(15) 42:04(15) 0:25 17:59(9) 1:00:29 +4:14 (8.) >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS397
Plavanje: 11:14(19)
T1: 0:24
Kolo: 30:25(15)
Vmesni: 42:04(15)
T2: 0:25
Tek: 17:59(9)
Rezultat: 1:00:29
Zaost.: +4:14
AG#: (8.)
15 . 35 Križan Peter
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS305 11:18(20) 0:23 30:26(17) 42:08(18) 0:26 18:38(15) 1:01:12 +4:56 (6.) >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS305
Plavanje: 11:18(20)
T1: 0:23
Kolo: 30:26(17)
Vmesni: 42:08(18)
T2: 0:26
Tek: 18:38(15)
Rezultat: 1:01:12
Zaost.: +4:56
AG#: (6.)
16 . 13 Dolgan Tjaž
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS283 11:56(23) 0:19 31:42(22) 43:58(19) 0:29 16:55(4) 1:01:22 +5:07 (9.) >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS283
Plavanje: 11:56(23)
T1: 0:19
Kolo: 31:42(22)
Vmesni: 43:58(19)
T2: 0:29
Tek: 16:55(4)
Rezultat: 1:01:22
Zaost.: +5:07
AG#: (9.)
17 . 51 Mori Mitja
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 2022TZS317 10:22(14) 0:19 29:38(1) 40:20(8) 0:25 20:47(29) 1:01:33 +5:18 (1.) >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS317
Plavanje: 10:22(14)
T1: 0:19
Kolo: 29:38(1)
Vmesni: 40:20(8)
T2: 0:25
Tek: 20:47(29)
Rezultat: 1:01:33
Zaost.: +5:18
AG#: (1.)
18 . 55 Petelinšek Amadej
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2022TZS521 10:36(15) 0:22 31:04(19) 42:03(14) 0:23 19:24(18) 1:01:51 +5:35 (2.) >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS521
Plavanje: 10:36(15)
T1: 0:22
Kolo: 31:04(19)
Vmesni: 42:03(14)
T2: 0:23
Tek: 19:24(18)
Rezultat: 1:01:51
Zaost.: +5:35
AG#: (2.)
19 . 88 Žagar Taj
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2022TZS396 11:13(17) 0:30 30:23(14) 42:06(17) 0:28 19:50(19) 1:02:25 +6:09 (10.) >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS396
Plavanje: 11:13(17)
T1: 0:30
Kolo: 30:23(14)
Vmesni: 42:06(17)
T2: 0:28
Tek: 19:50(19)
Rezultat: 1:02:25
Zaost.: +6:09
AG#: (10.)
20 . 74 Sajevec Peter
RB 1. BR
Moški SLO RB 1. BR 12:44(30) 0:19 31:45(23) 44:48(24) 0:24 18:23(12) 1:03:36 +7:20 (2.) >
Klub RB 1. BR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 12:44(30)
T1: 0:19
Kolo: 31:45(23)
Vmesni: 44:48(24)
T2: 0:24
Tek: 18:23(12)
Rezultat: 1:03:36
Zaost.: +7:20
AG#: (2.)
21 . 4 Bone Marko
TK Ajdovščina
Moški SLO TK Ajdovščina 2022TZS090 12:18(26) 0:19 32:03(28) 44:41(22) 0:21 18:54(16) 1:03:57 +7:41 (7.) >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS090
Plavanje: 12:18(26)
T1: 0:19
Kolo: 32:03(28)
Vmesni: 44:41(22)
T2: 0:21
Tek: 18:54(16)
Rezultat: 1:03:57
Zaost.: +7:41
AG#: (7.)
22 . 62 Podbevšek Žiga
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS250 11:46(22) 0:21 31:53(25) 44:00(20) 0:25 21:32(36) 1:05:58 +9:42 (8.) >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS250
Plavanje: 11:46(22)
T1: 0:21
Kolo: 31:53(25)
Vmesni: 44:00(20)
T2: 0:25
Tek: 21:32(36)
Rezultat: 1:05:58
Zaost.: +9:42
AG#: (8.)
23 . 69 Radivojević Aleksander
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2022TZS395 12:19(28) 0:25 32:05(29) 44:50(25) 0:30 21:14(32) 1:06:34 +10:19 (3.) >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS395
Plavanje: 12:19(28)
T1: 0:25
Kolo: 32:05(29)
Vmesni: 44:50(25)
T2: 0:30
Tek: 21:14(32)
Rezultat: 1:06:34
Zaost.: +10:19
AG#: (3.)
24 . 76 Šobar Primož
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2022TZS382 11:12(16) 0:32 33:07(37) 44:52(26) 0:35 21:17(35) 1:06:45 +10:29 (9.) >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS382
Plavanje: 11:12(16)
T1: 0:32
Kolo: 33:07(37)
Vmesni: 44:52(26)
T2: 0:35
Tek: 21:17(35)
Rezultat: 1:06:45
Zaost.: +10:29
AG#: (9.)
25 . 48 Mihelič Dejan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2022TZS383 12:52(31) 0:26 32:58(34) 46:17(29) 0:36 19:57(22) 1:06:50 +10:35 (1.) >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS383
Plavanje: 12:52(31)
T1: 0:26
Kolo: 32:58(34)
Vmesni: 46:17(29)
T2: 0:36
Tek: 19:57(22)
Rezultat: 1:06:50
Zaost.: +10:35
AG#: (1.)
26 . 60 Pilih Arne
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS247 10:00(12) 0:21 33:41(39) 44:03(21) 0:26 22:23(47) 1:06:52 +10:36 (11.) >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS247
Plavanje: 10:00(12)
T1: 0:21
Kolo: 33:41(39)
Vmesni: 44:03(21)
T2: 0:26
Tek: 22:23(47)
Rezultat: 1:06:52
Zaost.: +10:36
AG#: (11.)
27 . 25 Kepic Uros
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2022TZS228 13:37(38) 0:36 32:13(31) 46:27(30) 0:29 19:57(21) 1:06:52 +10:37 (1.) >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS228
Plavanje: 13:37(38)
T1: 0:36
Kolo: 32:13(31)
Vmesni: 46:27(30)
T2: 0:29
Tek: 19:57(21)
Rezultat: 1:06:52
Zaost.: +10:37
AG#: (1.)
28 . 78 Šuligoj Gorazd
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2022TZS029 13:59(40) 0:31 32:01(26) 46:31(34) 0:33 20:04(24) 1:07:09 +10:54 (4.) >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS029
Plavanje: 13:59(40)
T1: 0:31
Kolo: 32:01(26)
Vmesni: 46:31(34)
T2: 0:33
Tek: 20:04(24)
Rezultat: 1:07:09
Zaost.: +10:54
AG#: (4.)
29 . 84 Vrhunc Tilen
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 2022TZS134 13:03(33) 0:21 33:03(35) 46:28(31) 0:43 20:18(27) 1:07:30 +11:14 (3.) >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS134
Plavanje: 13:03(33)
T1: 0:21
Kolo: 33:03(35)
Vmesni: 46:28(31)
T2: 0:43
Tek: 20:18(27)
Rezultat: 1:07:30
Zaost.: +11:14
AG#: (3.)
30 . 49 Mišvelj Saš
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS239 11:59(25) 0:34 34:09(46) 46:43(38) 0:38 20:12(25) 1:07:34 +11:18 (12.) >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS239
Plavanje: 11:59(25)
T1: 0:34
Kolo: 34:09(46)
Vmesni: 46:43(38)
T2: 0:38
Tek: 20:12(25)
Rezultat: 1:07:34
Zaost.: +11:18
AG#: (12.)
31 . 22 Höfferle Jakob
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS198 12:53(32) 0:24 31:27(20) 44:45(23) 0:31 22:34(49) 1:07:50 +11:35 (10.) >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS198
Plavanje: 12:53(32)
T1: 0:24
Kolo: 31:27(20)
Vmesni: 44:45(23)
T2: 0:31
Tek: 22:34(49)
Rezultat: 1:07:50
Zaost.: +11:35
AG#: (10.)
32 . 40 Majdič Luka
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS237 12:26(29) 0:21 32:20(32) 45:08(28) 0:25 22:17(45) 1:07:50 +11:35 (13.) >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS237
Plavanje: 12:26(29)
T1: 0:21
Kolo: 32:20(32)
Vmesni: 45:08(28)
T2: 0:25
Tek: 22:17(45)
Rezultat: 1:07:50
Zaost.: +11:35
AG#: (13.)
33 . 47 Meh Jure
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS207 14:18(42) 0:26 31:46(24) 46:30(33) 0:26 21:36(37) 1:08:33 +12:17 (2.) >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS207
Plavanje: 14:18(42)
T1: 0:26
Kolo: 31:46(24)
Vmesni: 46:30(33)
T2: 0:26
Tek: 21:36(37)
Rezultat: 1:08:33
Zaost.: +12:17
AG#: (2.)
34 . 9 Ciglar Mitja
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 2022TZS013 13:05(34) 0:28 33:05(36) 46:39(36) 0:53 21:15(33) 1:08:47 +12:31 (3.) >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS013
Plavanje: 13:05(34)
T1: 0:28
Kolo: 33:05(36)
Vmesni: 46:39(36)
T2: 0:53
Tek: 21:15(33)
Rezultat: 1:08:47
Zaost.: +12:31
AG#: (3.)
35 . 77 Štrus Luka
CVŠ
Moški SLO CVŠ 13:31(36) 0:27 32:30(33) 46:29(32) 0:25 22:12(44) 1:09:07 +12:52 (4.) >
Klub CVŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 13:31(36)
T1: 0:27
Kolo: 32:30(33)
Vmesni: 46:29(32)
T2: 0:25
Tek: 22:12(44)
Rezultat: 1:09:07
Zaost.: +12:52
AG#: (4.)
36 . 16 Gerič Jaka
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS223 11:43(21) 0:24 34:32(48) 46:40(37) 0:24 22:10(43) 1:09:15 +12:59 (11.) >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS223
Plavanje: 11:43(21)
T1: 0:24
Kolo: 34:32(48)
Vmesni: 46:40(37)
T2: 0:24
Tek: 22:10(43)
Rezultat: 1:09:15
Zaost.: +12:59
AG#: (11.)
37 . 57 Petrič Slavko
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM 2022TZS002 12:18(27) 0:38 32:03(27) 45:00(27) 0:58 23:46(55) 1:09:45 +13:29 (1.) >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS002
Plavanje: 12:18(27)
T1: 0:38
Kolo: 32:03(27)
Vmesni: 45:00(27)
T2: 0:58
Tek: 23:46(55)
Rezultat: 1:09:45
Zaost.: +13:29
AG#: (1.)
38 . 33 Krajnc Danijel
ŠD 3Šport
Moški SLO ŠD 3Šport 2022TZS567 16:30(59) 0:25 31:00(18) 47:56(39) 0:40 21:38(38) 1:10:15 +13:59 (5.) >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS567
Plavanje: 16:30(59)
T1: 0:25
Kolo: 31:00(18)
Vmesni: 47:56(39)
T2: 0:40
Tek: 21:38(38)
Rezultat: 1:10:15
Zaost.: +13:59
AG#: (5.)
39 . 3 Bauer Nejc
TK OLIMPIJA
Moški SLO TK OLIMPIJA 2022TZS496 14:16(41) 0:53 33:53(41) 49:02(42) 1:01 20:47(28) 1:10:51 +14:35 (6.) >
Klub TK OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS496
Plavanje: 14:16(41)
T1: 0:53
Kolo: 33:53(41)
Vmesni: 49:02(42)
T2: 1:01
Tek: 20:47(28)
Rezultat: 1:10:51
Zaost.: +14:35
AG#: (6.)
40 . 37 Lepojič Sašo
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS020 14:20(44) 0:41 34:04(45) 49:05(43) 0:37 21:09(31) 1:10:52 +14:37 (4.) >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS020
Plavanje: 14:20(44)
T1: 0:41
Kolo: 34:04(45)
Vmesni: 49:05(43)
T2: 0:37
Tek: 21:09(31)
Rezultat: 1:10:52
Zaost.: +14:37
AG#: (4.)
41 . 24 KAMPJUT GREGOR
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 2022TZS070 14:52(52) 1:10 32:06(30) 48:08(40) 0:37 22:22(46) 1:11:07 +14:52 (1.) >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS070
Plavanje: 14:52(52)
T1: 1:10
Kolo: 32:06(30)
Vmesni: 48:08(40)
T2: 0:37
Tek: 22:22(46)
Rezultat: 1:11:07
Zaost.: +14:52
AG#: (1.)
42 . 81 Velepec Jure
ŠPE
Moški SLO ŠPE 14:27(46) 0:23 31:41(21) 46:32(35) 0:31 24:04(57) 1:11:07 +14:52 (2.) >
Klub ŠPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 14:27(46)
T1: 0:23
Kolo: 31:41(21)
Vmesni: 46:32(35)
T2: 0:31
Tek: 24:04(57)
Rezultat: 1:11:07
Zaost.: +14:52
AG#: (2.)
43 . 2 Arbajter Iztok
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS219 15:53(56) 0:34 34:00(43) 50:27(47) 0:33 20:15(26) 1:11:16 +15:01 (2.) >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS219
Plavanje: 15:53(56)
T1: 0:34
Kolo: 34:00(43)
Vmesni: 50:27(47)
T2: 0:33
Tek: 20:15(26)
Rezultat: 1:11:16
Zaost.: +15:01
AG#: (2.)
44 . 53 Paternoster Matevž
PLAJATEAM
Moški SLO PLAJATEAM 14:50(51) 0:23 33:52(40) 49:06(45) 0:38 21:53(39) 1:11:37 +15:21 (5.) >
Klub PLAJATEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 14:50(51)
T1: 0:23
Kolo: 33:52(40)
Vmesni: 49:06(45)
T2: 0:38
Tek: 21:53(39)
Rezultat: 1:11:37
Zaost.: +15:21
AG#: (5.)
45 . 45 Martič Zvezdan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS238 13:23(35) 0:26 35:10(50) 49:00(41) 0:35 23:09(51) 1:12:44 +16:29 (3.) >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS238
Plavanje: 13:23(35)
T1: 0:26
Kolo: 35:10(50)
Vmesni: 49:00(41)
T2: 0:35
Tek: 23:09(51)
Rezultat: 1:12:44
Zaost.: +16:29
AG#: (3.)
46 . 80 Urbanc Rok
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2022TZS560 14:19(43) 0:27 34:18(47) 49:05(44) 0:27 23:38(53) 1:13:11 +16:55 (12.) >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS560
Plavanje: 14:19(43)
T1: 0:27
Kolo: 34:18(47)
Vmesni: 49:05(44)
T2: 0:27
Tek: 23:38(53)
Rezultat: 1:13:11
Zaost.: +16:55
AG#: (12.)
47 . 89 žilavec Gašper
GOZILLA.SI
Moški SLO GOZILLA.SI 15:30(54) 0:49 34:57(49) 51:17(50) 0:47 22:05(40) 1:14:09 +17:54 (7.) >
Klub GOZILLA.SI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 15:30(54)
T1: 0:49
Kolo: 34:57(49)
Vmesni: 51:17(50)
T2: 0:47
Tek: 22:05(40)
Rezultat: 1:14:09
Zaost.: +17:54
AG#: (7.)
48 . 19 Gor Tilen
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 14:23(45) 0:39 36:29(56) 51:32(51) 0:42 22:25(48) 1:14:39 +18:23 (13.) >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 14:23(45)
T1: 0:39
Kolo: 36:29(56)
Vmesni: 51:32(51)
T2: 0:42
Tek: 22:25(48)
Rezultat: 1:14:39
Zaost.: +18:23
AG#: (13.)
49 . 58 Petrovič Sašo
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 13:31(37) 0:41 36:32(57) 50:44(48) 0:45 23:30(52) 1:15:00 +18:44 (8.) >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 13:31(37)
T1: 0:41
Kolo: 36:32(57)
Vmesni: 50:44(48)
T2: 0:45
Tek: 23:30(52)
Rezultat: 1:15:00
Zaost.: +18:44
AG#: (8.)
50 . 96 Grahor Blaž
Moški SLO 18:16(64) 0:46 35:14(51) 54:17(61) 0:56 20:04(23) 1:15:18 +19:02 (14.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 18:16(64)
T1: 0:46
Kolo: 35:14(51)
Vmesni: 54:17(61)
T2: 0:56
Tek: 20:04(23)
Rezultat: 1:15:18
Zaost.: +19:02
AG#: (14.)
51 . 71 Rifel Nejc
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS255 11:57(24) 0:23 36:54(59) 49:14(46) 0:30 25:39(63) 1:15:24 +19:09 (14.) >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS255
Plavanje: 11:57(24)
T1: 0:23
Kolo: 36:54(59)
Vmesni: 49:14(46)
T2: 0:30
Tek: 25:39(63)
Rezultat: 1:15:24
Zaost.: +19:09
AG#: (14.)
52 . 70 Radojčič Nejc
PLAJATEAM
Moški SLO PLAJATEAM 17:32(63) 1:33 34:04(44) 53:10(55) 1:31 21:09(30) 1:15:50 +19:35 (9.) >
Klub PLAJATEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 17:32(63)
T1: 1:33
Kolo: 34:04(44)
Vmesni: 53:10(55)
T2: 1:31
Tek: 21:09(30)
Rezultat: 1:15:50
Zaost.: +19:35
AG#: (9.)
53 . 50 Močivnik Jure
10 PEHP
Moški SLO 10 PEHP 19:07(69) 0:52 33:56(42) 53:56(60) 0:38 21:16(34) 1:15:52 +19:36 (6.) >
Klub 10 PEHP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 19:07(69)
T1: 0:52
Kolo: 33:56(42)
Vmesni: 53:56(60)
T2: 0:38
Tek: 21:16(34)
Rezultat: 1:15:52
Zaost.: +19:36
AG#: (6.)
54 . 67 Pregelj Matej
Moški SLO 16:46(61) 1:12 33:08(38) 51:08(49) 1:07 23:42(54) 1:15:57 +19:41 (7.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 16:46(61)
T1: 1:12
Kolo: 33:08(38)
Vmesni: 51:08(49)
T2: 1:07
Tek: 23:42(54)
Rezultat: 1:15:57
Zaost.: +19:41
AG#: (7.)
55 . 75 škerjanc Peter
15. PVL
Moški SLO 15. PVL 15:38(55) 1:11 37:39(65) 54:28(62) 0:24 22:36(50) 1:17:29 +21:13 (10.) >
Klub 15. PVL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 15:38(55)
T1: 1:11
Kolo: 37:39(65)
Vmesni: 54:28(62)
T2: 0:24
Tek: 22:36(50)
Rezultat: 1:17:29
Zaost.: +21:13
AG#: (10.)
56 . 59 Petrović Radovan
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 18:18(65) 1:10 35:52(54) 55:21(64) 1:11 22:07(41) 1:18:40 +22:24 (5.) >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 18:18(65)
T1: 1:10
Kolo: 35:52(54)
Vmesni: 55:21(64)
T2: 1:11
Tek: 22:07(41)
Rezultat: 1:18:40
Zaost.: +22:24
AG#: (5.)
57 . 17 Godnic Paolo
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2022TZS469 15:29(53) 1:06 35:45(53) 52:21(52) 0:48 26:02(65) 1:19:12 +22:57 (2.) >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS469
Plavanje: 15:29(53)
T1: 1:06
Kolo: 35:45(53)
Vmesni: 52:21(52)
T2: 0:48
Tek: 26:02(65)
Rezultat: 1:19:12
Zaost.: +22:57
AG#: (2.)
58 . 98 Zupančič Martin
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2022TZS055 16:17(58) 0:41 36:26(55) 53:25(58) 0:42 25:13(61) 1:19:20 +23:04 (6.) >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS055
Plavanje: 16:17(58)
T1: 0:41
Kolo: 36:26(55)
Vmesni: 53:25(58)
T2: 0:42
Tek: 25:13(61)
Rezultat: 1:19:20
Zaost.: +23:04
AG#: (6.)
59 . 65 Prah Andrej
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS211 14:32(47) 0:57 37:33(62) 53:02(53) 1:26 25:10(60) 1:19:39 +23:24 (4.) >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS211
Plavanje: 14:32(47)
T1: 0:57
Kolo: 37:33(62)
Vmesni: 53:02(53)
T2: 1:26
Tek: 25:10(60)
Rezultat: 1:19:39
Zaost.: +23:24
AG#: (4.)
60 . 1 Aćimović Radovan
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 2022TZS012 17:28(62) 0:53 36:36(58) 54:57(63) 0:48 24:27(58) 1:20:13 +23:57 (1.) >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS012
Plavanje: 17:28(62)
T1: 0:53
Kolo: 36:36(58)
Vmesni: 54:57(63)
T2: 0:48
Tek: 24:27(58)
Rezultat: 1:20:13
Zaost.: +23:57
AG#: (1.)
61 . 85 Zimic Mitja
132. GORP
Moški SLO 132. GORP 16:03(57) 1:29 35:30(52) 53:03(54) 0:51 26:27(66) 1:20:22 +24:06 (8.) >
Klub 132. GORP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 16:03(57)
T1: 1:29
Kolo: 35:30(52)
Vmesni: 53:03(54)
T2: 0:51
Tek: 26:27(66)
Rezultat: 1:20:22
Zaost.: +24:06
AG#: (8.)
62 . 61 Plahutnik Jaka
PLAJA TEAM
Moški SLO PLAJA TEAM 14:46(50) 0:48 37:37(64) 53:12(56) 1:25 25:53(64) 1:20:31 +24:15 (9.) >
Klub PLAJA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 14:46(50)
T1: 0:48
Kolo: 37:37(64)
Vmesni: 53:12(56)
T2: 1:25
Tek: 25:53(64)
Rezultat: 1:20:31
Zaost.: +24:15
AG#: (9.)
63 . 92 BAŠ David
SV; n.n.
Moški SLO SV; n.n. 13:44(39) 1:54 37:36(63) 53:15(57) 0:37 28:34(69) 1:22:28 +26:12 (10.) >
Klub SV; n.n.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 13:44(39)
T1: 1:54
Kolo: 37:36(63)
Vmesni: 53:15(57)
T2: 0:37
Tek: 28:34(69)
Rezultat: 1:22:28
Zaost.: +26:12
AG#: (10.)
64 . 18 Golob Matjaz
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS212 18:45(67) 1:31 37:18(61) 57:34(66) 1:05 24:41(59) 1:23:21 +27:06 (5.) >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS212
Plavanje: 18:45(67)
T1: 1:31
Kolo: 37:18(61)
Vmesni: 57:34(66)
T2: 1:05
Tek: 24:41(59)
Rezultat: 1:23:21
Zaost.: +27:06
AG#: (5.)
65 . 97 Sikošek Edo
Moški SLO 16:37(60) 1:37 39:10(70) 57:25(65) 1:11 25:25(62) 1:24:02 +27:46 (6.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 16:37(60)
T1: 1:37
Kolo: 39:10(70)
Vmesni: 57:25(65)
T2: 1:11
Tek: 25:25(62)
Rezultat: 1:24:02
Zaost.: +27:46
AG#: (6.)
66 . 30 Kocjančič Jani
SD 3SPORT
Moški SLO SD 3SPORT 19:09(70) 1:11 40:58(75) 1:01:19(73) 0:57 22:09(42) 1:24:25 +28:10 (15.) >
Klub SD 3SPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 19:09(70)
T1: 1:11
Kolo: 40:58(75)
Vmesni: 1:01:19(73)
T2: 0:57
Tek: 22:09(42)
Rezultat: 1:24:25
Zaost.: +28:10
AG#: (15.)
67 . 31 Kocjančič Simon
SD CENTAVER
Moški SLO SD CENTAVER 14:35(48) 0:37 38:13(67) 53:25(59) 1:05 32:34(76) 1:27:05 +30:49 (7.) >
Klub SD CENTAVER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 14:35(48)
T1: 0:37
Kolo: 38:13(67)
Vmesni: 53:25(59)
T2: 1:05
Tek: 32:34(76)
Rezultat: 1:27:05
Zaost.: +30:49
AG#: (7.)
68 . 23 Jurić Miroslav
Moški SLO 23:50(76) 1:26 38:35(68) 1:03:52(75) 1:29 23:57(56) 1:29:19 +33:04 (3.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 23:50(76)
T1: 1:26
Kolo: 38:35(68)
Vmesni: 1:03:52(75)
T2: 1:29
Tek: 23:57(56)
Rezultat: 1:29:19
Zaost.: +33:04
AG#: (3.)
69 . 42 Makovec Igor
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS210 20:58(74) 0:54 37:13(60) 59:06(68) 1:06 29:09(70) 1:29:22 +33:06 (7.) >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS210
Plavanje: 20:58(74)
T1: 0:54
Kolo: 37:13(60)
Vmesni: 59:06(68)
T2: 1:06
Tek: 29:09(70)
Rezultat: 1:29:22
Zaost.: +33:06
AG#: (7.)
70 . 68 Prelec Marko
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 14:41(49) 1:26 44:53(76) 1:01:01(70) 0:33 27:51(67) 1:29:25 +33:10 (11.) >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 14:41(49)
T1: 1:26
Kolo: 44:53(76)
Vmesni: 1:01:01(70)
T2: 0:33
Tek: 27:51(67)
Rezultat: 1:29:25
Zaost.: +33:10
AG#: (11.)
71 . 86 Zupanc Blaž
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2022TZS372 22:31(75) 1:04 37:41(66) 1:01:17(71) 0:43 28:21(68) 1:30:22 +34:06 (8.) >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS372
Plavanje: 22:31(75)
T1: 1:04
Kolo: 37:41(66)
Vmesni: 1:01:17(71)
T2: 0:43
Tek: 28:21(68)
Rezultat: 1:30:22
Zaost.: +34:06
AG#: (8.)
72 . 91 Klančar Bane
TK RIBNICA
Moški SLO TK RIBNICA 2022TZS392 18:22(66) 1:47 38:55(69) 59:04(67) 1:13 30:52(74) 1:31:10 +34:54 (8.) >
Klub TK RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS392
Plavanje: 18:22(66)
T1: 1:47
Kolo: 38:55(69)
Vmesni: 59:04(67)
T2: 1:13
Tek: 30:52(74)
Rezultat: 1:31:10
Zaost.: +34:54
AG#: (8.)
73 . 26 Kermelj Stanislav
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2022TZS298 18:50(68) 1:38 40:49(74) 1:01:18(72) 0:45 29:56(71) 1:32:00 +35:44 (1.) >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS298
Plavanje: 18:50(68)
T1: 1:38
Kolo: 40:49(74)
Vmesni: 1:01:18(72)
T2: 0:45
Tek: 29:56(71)
Rezultat: 1:32:00
Zaost.: +35:44
AG#: (1.)
74 . 28 Knap Bojan
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Moški SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS518 19:20(71) 0:35 39:19(71) 59:15(69) 1:21 32:12(75) 1:32:48 +36:32 (3.) >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS518
Plavanje: 19:20(71)
T1: 0:35
Kolo: 39:19(71)
Vmesni: 59:15(69)
T2: 1:21
Tek: 32:12(75)
Rezultat: 1:32:48
Zaost.: +36:32
AG#: (3.)
75 . 34 Kravos Roberto
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2022TZS480 20:29(73) 1:42 40:29(72) 1:02:40(74) 0:36 30:37(73) 1:33:54 +37:38 (2.) >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS480
Plavanje: 20:29(73)
T1: 1:42
Kolo: 40:29(72)
Vmesni: 1:02:40(74)
T2: 0:36
Tek: 30:37(73)
Rezultat: 1:33:54
Zaost.: +37:38
AG#: (2.)
76 . 43 Maksl Franc
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2022TZS519 26:25(77) 1:42 40:49(73) 1:08:57(77) 0:28 30:15(72) 1:39:40 +43:25 (4.) >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS519
Plavanje: 26:25(77)
T1: 1:42
Kolo: 40:49(73)
Vmesni: 1:08:57(77)
T2: 0:28
Tek: 30:15(72)
Rezultat: 1:39:40
Zaost.: +43:25
AG#: (4.)
77 . 14 Dreossi Giuseppe
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2022TZS467 19:45(72) 1:29 45:25(77) 1:06:39(76) 1:18 34:02(77) 1:42:01 +45:45 (3.) >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS467
Plavanje: 19:45(72)
T1: 1:29
Kolo: 45:25(77)
Vmesni: 1:06:39(76)
T2: 1:18
Tek: 34:02(77)
Rezultat: 1:42:01
Zaost.: +45:45
AG#: (3.)
ŽENSKE-M
19 . 115 Balek Melita
PSSV
Moški SLO PSSV 24:04(19) 1:33 39:09(17) 1:04:47(19) 1:04 30:10(19) 1:36:02 +32:52 (1.) >
Klub PSSV
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Plavanje: 24:04(19)
T1: 1:33
Kolo: 39:09(17)
Vmesni: 1:04:47(19)
T2: 1:04
Tek: 30:10(19)
Rezultat: 1:36:02
Zaost.: +32:52
AG#: (1.)
ŽENSKE-Ž
1 . 100 Sraka Luna
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2022TZS335 (-1) (-1) (-1) (-1) 1:03:09 -- (1.) >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS335
Plavanje: (-1)
T1:
Kolo: (-1)
Vmesni: (-1)
T2:
Tek: (-1)
Rezultat: 1:03:09
Zaost.: --
AG#: (1.)
2 . 118 Vrtačič Tjaša
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS262 10:12(1) 0:18 33:00(4) 43:31(1) 0:20 19:39(2) 1:03:31 +0:21 (1.) >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS262
Plavanje: 10:12(1)
T1: 0:18
Kolo: 33:00(4)
Vmesni: 43:31(1)
T2: 0:20
Tek: 19:39(2)
Rezultat: 1:03:31
Zaost.: +0:21
AG#: (1.)
3 . 104 Stres Tinkara
TK Ajdovščina
Ženski SLO TK Ajdovščina 2022TZS101 10:34(3) 0:21 32:37(2) 43:33(3) 0:20 20:29(4) 1:04:23 +1:13 (2.) >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS101
Plavanje: 10:34(3)
T1: 0:21
Kolo: 32:37(2)
Vmesni: 43:33(3)
T2: 0:20
Tek: 20:29(4)
Rezultat: 1:04:23
Zaost.: +1:13
AG#: (2.)
4 . 108 Dolinar Majdič Simona
Gazelce
Ženski SLO Gazelce 2022TZS384 11:02(6) 0:24 33:24(5) 44:51(5) 0:24 20:24(3) 1:05:39 +2:30 (1.) >
Klub Gazelce
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS384
Plavanje: 11:02(6)
T1: 0:24
Kolo: 33:24(5)
Vmesni: 44:51(5)
T2: 0:24
Tek: 20:24(3)
Rezultat: 1:05:39
Zaost.: +2:30
AG#: (1.)
5 . 122 Klemenc Maruša
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2022TZS559 10:39(4) 0:18 32:34(1) 43:32(2) 0:18 22:35(8) 1:06:26 +3:16 (2.) >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS559
Plavanje: 10:39(4)
T1: 0:18
Kolo: 32:34(1)
Vmesni: 43:32(2)
T2: 0:18
Tek: 22:35(8)
Rezultat: 1:06:26
Zaost.: +3:16
AG#: (2.)
6 . 101 Navodnik Sara
TK Velenje
Ženski SLO TK Velenje 2022TZS024 10:16(2) 0:22 32:56(3) 43:34(4) 0:22 22:46(9) 1:06:43 +3:33 (3.) >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS024
Plavanje: 10:16(2)
T1: 0:22
Kolo: 32:56(3)
Vmesni: 43:34(4)
T2: 0:22
Tek: 22:46(9)
Rezultat: 1:06:43
Zaost.: +3:33
AG#: (3.)
7 . 119 Marič Alja
TK Ribnica
Ženski SLO TK Ribnica 2022TZS309 11:04(7) 0:21 33:25(6) 44:51(6) 0:24 22:32(7) 1:07:48 +4:38 (3.) >
Klub TK Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS309
Plavanje: 11:04(7)
T1: 0:21
Kolo: 33:25(6)
Vmesni: 44:51(6)
T2: 0:24
Tek: 22:32(7)
Rezultat: 1:07:48
Zaost.: +4:38
AG#: (3.)
8 . 120 Peterka Monika
KK GORJE
Ženski SLO KK GORJE 2022TZS246 14:06(12) 0:20 36:58(10) 51:25(12) 0:23 20:33(6) 1:12:22 +9:13 (4.) >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS246
Plavanje: 14:06(12)
T1: 0:20
Kolo: 36:58(10)
Vmesni: 51:25(12)
T2: 0:23
Tek: 20:33(6)
Rezultat: 1:12:22
Zaost.: +9:13
AG#: (4.)
9 . 103 Kržišnik Nika
TK Ajdovščina
Ženski SLO TK Ajdovščina 2022TZS102 11:25(10) 0:21 37:21(13) 49:07(9) 0:26 22:58(10) 1:12:33 +9:23 (4.) >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS102
Plavanje: 11:25(10)
T1: 0:21
Kolo: 37:21(13)
Vmesni: 49:07(9)
T2: 0:26
Tek: 22:58(10)
Rezultat: 1:12:33
Zaost.: +9:23
AG#: (4.)
10 . 113 Štrovs Anja
ŠD 3ŠPORT
Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2022TZS156 10:55(5) 0:55 37:24(14) 49:15(10) 1:07 23:08(11) 1:13:31 +10:21 (1.) >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS156
Plavanje: 10:55(5)
T1: 0:55
Kolo: 37:24(14)
Vmesni: 49:15(10)
T2: 1:07
Tek: 23:08(11)
Rezultat: 1:13:31
Zaost.: +10:21
AG#: (1.)
11 . 125 Kotnik Zoja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2022TZS301 12:31(11) 0:27 36:38(9) 49:37(11) 0:30 24:09(14) 1:14:16 +11:06 (6.) >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS301
Plavanje: 12:31(11)
T1: 0:27
Kolo: 36:38(9)
Vmesni: 49:37(11)
T2: 0:30
Tek: 24:09(14)
Rezultat: 1:14:16
Zaost.: +11:06
AG#: (6.)
12 . 110 PITMIC JASMINA VOJSKA
EKIS
Ženski SLO EKIS 16:46(13) 0:52 36:23(8) 54:01(13) 0:42 20:29(5) 1:15:13 +12:04 (2.) >
Klub EKIS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 16:46(13)
T1: 0:52
Kolo: 36:23(8)
Vmesni: 54:01(13)
T2: 0:42
Tek: 20:29(5)
Rezultat: 1:15:13
Zaost.: +12:04
AG#: (2.)
13 . 102 Mikuž Maruša
TK Ajdovščina
Ženski SLO TK Ajdovščina 2022TZS103 11:21(9) 0:25 37:20(12) 49:06(8) 0:26 25:49(16) 1:15:22 +12:12 (7.) >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS103
Plavanje: 11:21(9)
T1: 0:25
Kolo: 37:20(12)
Vmesni: 49:06(8)
T2: 0:26
Tek: 25:49(16)
Rezultat: 1:15:22
Zaost.: +12:12
AG#: (7.)
14 . 116 Pilih Vita
TK TRISPORT CSE PROJEKT
Ženski SLO TK TRISPORT CSE PROJEKT 2022TZS248 11:05(8) 0:21 35:45(7) 47:12(7) 0:27 28:19(17) 1:15:59 +12:49 (8.) >
Klub TK TRISPORT CSE PROJEKT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS248
Plavanje: 11:05(8)
T1: 0:21
Kolo: 35:45(7)
Vmesni: 47:12(7)
T2: 0:27
Tek: 28:19(17)
Rezultat: 1:15:59
Zaost.: +12:49
AG#: (8.)
15 . 123 Pilih Jana
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 2022TZS544 17:10(14) 0:44 38:10(16) 56:05(14) 0:43 25:28(15) 1:22:16 +19:07 (1.) >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS544
Plavanje: 17:10(14)
T1: 0:44
Kolo: 38:10(16)
Vmesni: 56:05(14)
T2: 0:43
Tek: 25:28(15)
Rezultat: 1:22:16
Zaost.: +19:07
AG#: (1.)
16 . 112 Flerin Drevenšek Mojca
132. GORP
Ženski SLO 132. GORP 20:00(18) 0:50 37:30(15) 58:22(16) 0:33 23:39(13) 1:22:34 +19:25 (3.) >
Klub 132. GORP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 20:00(18)
T1: 0:50
Kolo: 37:30(15)
Vmesni: 58:22(16)
T2: 0:33
Tek: 23:39(13)
Rezultat: 1:22:34
Zaost.: +19:25
AG#: (3.)
17 . 121 Jesenovec Tina
10 PEHP
Ženski SLO 10 PEHP 18:46(15) 1:01 40:10(18) 59:57(17) 0:39 23:18(12) 1:23:55 +20:46 (5.) >
Klub 10 PEHP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 18:46(15)
T1: 1:01
Kolo: 40:10(18)
Vmesni: 59:57(17)
T2: 0:39
Tek: 23:18(12)
Rezultat: 1:23:55
Zaost.: +20:46
AG#: (5.)
18 . 109 Žvokelj Klara
132. GORP
Ženski SLO 132. GORP 19:46(17) 1:19 40:38(19) 1:01:44(18) 1:17 28:54(18) 1:31:56 +28:46 (2.) >
Klub 132. GORP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Plavanje: 19:46(17)
T1: 1:19
Kolo: 40:38(19)
Vmesni: 1:01:44(18)
T2: 1:17
Tek: 28:54(18)
Rezultat: 1:31:56
Zaost.: +28:46
AG#: (2.)
DNF 106 Bezlaj Eva
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 2022TZS462 19:30(16) 0:35 37:10(11) 57:16(15) 0:34 15:34(1) 1:13:25 +10:15 (5.) >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2022TZS462
Plavanje: 19:30(16)
T1: 0:35
Kolo: 37:10(11)
Vmesni: 57:16(15)
T2: 0:34
Tek: 15:34(1)
Rezultat: 1:13:25
Zaost.: +10:15
AG#: (5.)

Komentarji

 

Mobile content