Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: KNAP TRAIL 2023 DVOJICE

Trail Tekma:KNAP TRAIL 2023 DVOJICE Datum:07.01.2023
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Več
T` KRATKA - DVOJICE-Ž
1 . 417 *SENIČAR NEJC Tim/Dolanc
Rondo Hrastnik
Ženski SLO Rondo Hrastnik 01:24:30 >
Klub Rondo Hrastnik
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:24:30
2 . 430 *KIRBIŠ ALEŠ DOMEN/GORENC
HrastnŠka Dvojka
Ženski SLO HrastnŠka Dvojka 01:32:29 >
Klub HrastnŠka Dvojka
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:32:29
3 . 403 *LAMOVEC MATEJ Urška/Virant
Ekipa Mu
Ženski SLO Ekipa Mu 01:44:23 >
Klub Ekipa Mu
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:44:23
4 . 402 *KRŽIŠNIK KRISTINA/GNEZDA-TIMOTEJ Gnezda
Tabakou Grič
Ženski SLO Tabakou Grič 01:53:01 >
Klub Tabakou Grič
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:53:01
5 . 435 *GRM BRIGITA Ksenija/Keržan
Kinvital Gazelce
Ženski SLO Kinvital Gazelce 01:58:32 >
Klub Kinvital Gazelce
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:58:32
6 . 427 *KONOVŠEK MITJA Vesna/Pokleka
Poklekci
Ženski SLO Poklekci 02:01:34 >
Klub Poklekci
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:01:34
7 . 412 *KODRIČ JAN Darja/Pirnovar
MTB Trbowle
Ženski SLO MTB Trbowle 02:02:37 >
Klub MTB Trbowle
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:02:37
8 . 434 *KOLENC SIMON/LOŽAR
Lost
Ženski SLO Lost 02:04:24 >
Klub Lost
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:04:24
9 . 433 *PIŠLAR MARKO Martina/Kogej
Tir Team
Ženski SLO Tir Team 02:09:20 >
Klub Tir Team
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:09:20
10 . 423 *MARS SIMON Aleš/Mars
Vesoljca
Ženski SLO Vesoljca 02:12:10 >
Klub Vesoljca
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:12:10
11 . 404 *FAJFER MATEJA Boris/Mohorič
Gams
Ženski SLO Gams 02:12:22 >
Klub Gams
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:12:22
12 . 420 *POLAK KATJA Greta/Lapanja
Šebrejle - Midve
Ženski SLO Šebrejle - Midve 02:13:39 >
Klub Šebrejle - Midve
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:13:39
13 . 411 *POTOČNIK /POTOČNIK Tjaša
Amaterja
Ženski SLO Amaterja 02:24:38 >
Klub Amaterja
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:24:38
14 . 415 *GNEZDA ANITA/ČESNIK Rupnik
Prfarke
Ženski SLO Prfarke 02:24:44 >
Klub Prfarke
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:24:44
15 . 416 *KMET MATEJA Boleslav/Kmet
Kmet
Ženski SLO Kmet 02:25:16 >
Klub Kmet
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:25:16
16 . 425 *KOVAČIČ DOMINIK MIHA/KUŽNIK
VaČi&mine
Ženski SLO VaČi&mine 02:37:04 >
Klub VaČi&mine
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:37:04
17 . 432 *GREŠAK DIANA/GREŠAK
Grešaka
Ženski SLO Grešaka 02:39:27 >
Klub Grešaka
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:39:27
18 . 421 *SREBOTNIK BRANKO Metka/Žagar
Malinuca
Ženski SLO Malinuca 02:40:59 >
Klub Malinuca
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:40:59
19 . 429 *VIDERGAR Klavdija/Cukjati
ŠD Kotredež 2
Ženski SLO ŠD Kotredež 2 02:46:38 >
Klub ŠD Kotredež 2
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:46:38
20 . 409 *RIBIČ /JAGER Jasmina
Ribičeva In Jagermajster
Ženski SLO Ribičeva In Jagermajster 02:47:10 >
Klub Ribičeva In Jagermajster
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:47:10
21 . 405 *POŽUN SANJA Marko/Simončič
Žuni Team
Ženski SLO Žuni Team 02:49:28 >
Klub Žuni Team
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:49:28
22 . 422 *MEDVEŠEK TAJDA Polona/Medvešek
Tajsi Team
Ženski SLO Tajsi Team 02:51:05 >
Klub Tajsi Team
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:51:05
23 . 428 *LAVRAČ ANA
ŠD Kotredež
Ženski SLO ŠD Kotredež 02:53:42 >
Klub ŠD Kotredež
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:53:42
24 . 431 *MASNOGLAV NUŠA Asja/Romih
Celestin
Ženski SLO Celestin 02:54:02 >
Klub Celestin
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:54:02
25 . 436 *BOVHAN NIKA Denis/Jordan
Ne Djalč Pa Pučas
Ženski SLO Ne Djalč Pa Pučas 02:55:29 >
Klub Ne Djalč Pa Pučas
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:55:29
26 . 419 *KLEMEN /KLEMEN Tjaša
T'trmasta
Ženski SLO T'trmasta 02:56:28 >
Klub T'trmasta
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:56:28
27 . 418 *JURMAN ANA Denis/Jurman
Jurman
Ženski SLO Jurman 03:03:36 >
Klub Jurman
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:03:36
28 . 426 *KODRIN /DEŽELAK Marko
Mi.dva
Ženski SLO Mi.dva 03:04:42 >
Klub Mi.dva
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:04:42
29 . 400 *SMODIŠ TADEJ Mateja/Medved
Sovice
Ženski SLO Sovice 03:12:15 >
Klub Sovice
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:12:15
30 . 401 *KOVAČ MATEJ Veronika/Jan
Dva Žjapka
Ženski SLO Dva Žjapka 03:25:17 >
Klub Dva Žjapka
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:25:17
31 . 413 *HANČIČ BARBARA Primož/Hančič
Pes in Mačka
Ženski SLO Pes in Mačka 03:34:27 >
Klub Pes in Mačka
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:34:27
32 . 408 *KLEMEN NASTJA Živa/Bevc
Rakete
Ženski SLO Rakete 04:06:32 >
Klub Rakete
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:06:32
33 . 406 *TOMŠIČ MARJAN Anuša/Tomšič
Mega Team
Ženski SLO Mega Team 04:50:44 >
Klub Mega Team
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:50:44
33 . 407 *TOMŠIČ VITA Ajda/Tomšič
Ginger Sisters
Ženski SLO Ginger Sisters 04:50:44 >
Klub Ginger Sisters
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:50:44

Komentarji

 

Mobile content