Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 7. TEK OBČINE MENGEŠ 2022

Tek Tekma:7. TEK OBČINE MENGEŠ 2022 Datum:12.11.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Gap Več
10M1 - 10 KM-M
1 . 104 Slemenšek David
ŠD BLANCA
Moški SLO ŠD BLANCA 00:41:56 -- >
Klub ŠD BLANCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:56
Gap: 00:00:00
2 . 103 Černelič Maks
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:42:33 00:00:37 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:33
Gap: 00:00:37
3 . 186 Lipovšek Matic
Moški SLO 00:45:42 00:03:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:45:42
Gap: 00:03:46
4 . 101 Jurkovič Arne
Moški SLO 00:55:10 00:13:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:55:10
Gap: 00:13:14
5 . 180 PRAPER Matevž
Moški SLO 01:00:28 00:18:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:00:28
Gap: 00:18:32
10M2 - 10 KM-M
1 . 111 Lipovšek Jan
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:39:59 -- >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:59
Gap: 00:00:00
2 . 183 KVEDER Rok
DEMA
Moški SLO DEMA 00:46:31 00:06:32 >
Klub DEMA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:46:31
Gap: 00:06:32
3 . 109 Jeretina Marko
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:47:14 00:07:15 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:47:14
Gap: 00:07:15
4 . 107 Kos Blaž
Moški SLO 00:48:03 00:08:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:48:03
Gap: 00:08:04
5 . 178 VOUK Miha
Moški SLO 00:48:21 00:08:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:48:21
Gap: 00:08:22
6 . 105 Narat Klemen
Moški SLO 00:55:54 00:15:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:55:54
Gap: 00:15:55
7 . 110 Ogrin žan
/
Moški SLO / 00:55:54 00:15:55 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:55:54
Gap: 00:15:55
10M3 - 10 KM-M
1 . 118 Orehek Jure
KŠD PEčE
Moški SLO KŠD PEčE 00:36:18 -- >
Klub KŠD PEčE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:18
Gap: 00:00:00
2 . 114 Sajn Jan
Moški SLO 00:45:05 00:08:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:45:05
Gap: 00:08:47
3 . 116 Posavec Rok
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:55:25 00:19:07 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:55:25
Gap: 00:19:07
4 . 181 ŠPAN Borut
Moški SLO 00:56:20 00:20:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:56:20
Gap: 00:20:02
5 . 112 Tomšič Uroš
Moški SLO 01:01:12 00:24:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:01:12
Gap: 00:24:54
6 . 115 Dobaj Mario
Moški SLO 01:06:04 00:29:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:06:04
Gap: 00:29:46
10M4 - 10 KM-M
1 . 127 Šalamun Darko
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 00:37:44 -- >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:37:44
Gap: 00:00:00
2 . 122 Kravcar Franci
TRIATLONSKI KLUB NOVO MESTO
Moški SLO TRIATLONSKI KLUB NOVO MESTO 00:41:46 00:04:02 >
Klub TRIATLONSKI KLUB NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:46
Gap: 00:04:02
3 . 182 Pitamic Samo
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:44:14 00:06:30 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:14
Gap: 00:06:30
4 . 187 LEBIHAN Nicolas
Moški FRA 00:44:17 00:06:33 >
Klub
Država FRA
Spol: Moški
Čas: 00:44:17
Gap: 00:06:33
5 . 124 Gnus Tomaž
AK MENGEš
Moški SLO AK MENGEš 00:46:10 00:08:26 >
Klub AK MENGEš
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:46:10
Gap: 00:08:26
6 . 123 Kosec Klemen
Moški SLO 00:46:41 00:08:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:46:41
Gap: 00:08:57
7 . 120 Plahutnik Jaka
PLAJA TEAM
Moški SLO PLAJA TEAM 00:47:21 00:09:37 >
Klub PLAJA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:47:21
Gap: 00:09:37
8 . 177 DREV Primož
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:51:15 00:13:31 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:51:15
Gap: 00:13:31
9 . 173 KLADNIK Jure
Moški SLO 00:54:30 00:16:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:54:30
Gap: 00:16:46
10 . 121 Novak Roman
Moški SLO 00:55:05 00:17:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:55:05
Gap: 00:17:21
11 . 128 Škrlep Martin
132. GORP
Moški SLO 132. GORP 00:55:07 00:17:23 >
Klub 132. GORP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:55:07
Gap: 00:17:23
12 . 171 Ahačič Blaž
Moški SLO 00:59:41 00:21:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:59:41
Gap: 00:21:57
13 . 130 VOLKAR MATJAŽ
ŠD POVODNI MOž
Moški SLO ŠD POVODNI MOž 01:00:53 00:23:09 >
Klub ŠD POVODNI MOž
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:00:53
Gap: 00:23:09
10M5 - 10 KM-M
1 . 185 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:42:07 -- >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:07
Gap: 00:00:00
2 . 137 Vrhunc Matjaž
AK KRKA NOVO MESTO
Moški SLO AK KRKA NOVO MESTO 00:43:27 00:01:20 >
Klub AK KRKA NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:27
Gap: 00:01:20
3 . 140 Pilih Tomaž
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:44:18 00:02:11 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:18
Gap: 00:02:11
4 . 175 MARKIČ Marko
Moški SLO 00:51:05 00:08:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:51:05
Gap: 00:08:58
5 . 133 Ornik Frenk
Moški SLO 00:51:44 00:09:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:51:44
Gap: 00:09:37
6 . 138 Kotar Dušan
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:52:52 00:10:45 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:52:52
Gap: 00:10:45
7 . 132 PodbreŽnik Branko
Moški SLO 00:56:52 00:14:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:56:52
Gap: 00:14:45
10M6 - 10 KM-M
1 . 147 Petrovčič Robert
AK PIVKA
Moški SLO AK PIVKA 00:43:06 -- >
Klub AK PIVKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:06
Gap: 00:00:00
2 . 144 Majer Tomaž
Moški SLO 00:44:21 00:01:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:21
Gap: 00:01:15
3 . 143 Savić Miro
MODRI TIM.
Moški SLO MODRI TIM. 00:47:19 00:04:13 >
Klub MODRI TIM.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:47:19
Gap: 00:04:13
4 . 146 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:54:18 00:11:12 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:54:18
Gap: 00:11:12
5 . 141 Skvarča Andrej
OLD AND FAST AND FURIOUS
Moški SLO OLD AND FAST AND FURIOUS 00:55:07 00:12:01 >
Klub OLD AND FAST AND FURIOUS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:55:07
Gap: 00:12:01
6 . 142 Senegačnik Marjan
GIBIT
Moški SLO GIBIT 01:00:59 00:17:53 >
Klub GIBIT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:00:59
Gap: 00:17:53
7 . 174 Sušnik Alojz
Moški SLO 01:16:13 00:33:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:16:13
Gap: 00:33:07
10Ž1 - 10 KM-Ž
1 . 149 Jerič Neža
Ženski SLO 00:58:17 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:58:17
Gap: 00:00:00
2 . 148 Kovačič Meta
Ženski SLO 00:58:18 00:00:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:58:18
Gap: 00:00:01
10Ž2 - 10 KM-Ž
1 . 155 Petrovčič Rebeka
AK PIVKA
Ženski SLO AK PIVKA 00:45:46 -- >
Klub AK PIVKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:45:46
Gap: 00:00:00
2 . 152 Levec Jana
Ženski SLO 00:48:24 00:02:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:48:24
Gap: 00:02:38
3 . 150 Podbrežnik Ana
Ženski SLO 00:56:52 00:11:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:56:52
Gap: 00:11:06
4 . 154 Dobaj Yağmur
Ženski SLO 01:06:01 00:20:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:06:01
Gap: 00:20:15
10Ž4 - 10 KM-Ž
1 . 159 Mašera Natalija
Ženski SLO 00:44:30 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:44:30
Gap: 00:00:00
2 . 161 Kržan Špela
DOMžALE
Ženski SLO DOMžALE 00:47:12 00:02:42 >
Klub DOMžALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:47:12
Gap: 00:02:42
3 . 157 Štrukelj Marijana
MRAVLCE
Ženski SLO MRAVLCE 00:47:57 00:03:27 >
Klub MRAVLCE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:47:57
Gap: 00:03:27
4 . 162 Dacar Darja
Ženski SLO 00:54:19 00:09:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:54:19
Gap: 00:09:49
5 . 184 Kamin Andreja
Ženski SLO 00:56:09 00:11:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:56:09
Gap: 00:11:39
6 . 160 Marolt Barbara
Ženski SLO 00:56:24 00:11:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:56:24
Gap: 00:11:54
7 . 158 Nikolayeva Iryna
Ženski SLO 00:57:12 00:12:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:57:12
Gap: 00:12:42
8 . 176 NOLDE Nataša
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:57:52 00:13:22 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:57:52
Gap: 00:13:22
10Ž5 - 10 KM-Ž
1 . 168 Žlogar Ivica
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:47:49 -- >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:47:49
Gap: 00:00:00
2 . 179 MERHAR Brigita
Ženski SLO 00:58:58 00:11:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:58:58
Gap: 00:11:09
3 . 169 Kotnik Tina
PRIPRAVE
Ženski SLO PRIPRAVE 00:59:31 00:11:42 >
Klub PRIPRAVE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:59:31
Gap: 00:11:42
4 . 165 Peček Ana
Ženski SLO 00:59:59 00:12:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:59:59
Gap: 00:12:10
5 . 166 Kušar Andreja
Ženski SLO 01:05:20 00:17:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:05:20
Gap: 00:17:31
6 . 170 Rode Brigita
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 01:13:52 00:26:03 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:13:52
Gap: 00:26:03
10Ž6 - 10 KM-Ž
1 . 172 Petraš Slavka
GIBIT
Ženski SLO GIBIT 00:53:58 -- >
Klub GIBIT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:53:58
Gap: 00:00:00
5M1 - 5 KM-M
1 . 5 Mlakar Jaka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:21:42 -- >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:21:42
Gap: 00:00:00
2 . 8 Mlakar Nace
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:22:04 00:00:22 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:22:04
Gap: 00:00:22
3 . 11 Slemenšek Urban
ŠD BLANCA
Moški SLO ŠD BLANCA 00:22:25 00:00:43 >
Klub ŠD BLANCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:22:25
Gap: 00:00:43
4 . 10 Belaj Nik
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:22:30 00:00:48 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:22:30
Gap: 00:00:48
5 . 56 FRANETIČ Niko
DEMA
Moški SLO DEMA 00:23:28 00:01:46 >
Klub DEMA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:28
Gap: 00:01:46
6 . 6 Klemen Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:23:44 00:02:02 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:23:44
Gap: 00:02:02
7 . 71 DEŽMAN Anže
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:24:58 00:03:16 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:58
Gap: 00:03:16
8 . 67 Zupančič Izak
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:24:59 00:03:17 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:59
Gap: 00:03:17
9 . 1 Plevel Jure
Moški SLO 00:25:59 00:04:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:25:59
Gap: 00:04:17
10 . 9 Rifel Nejc
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:27:10 00:05:28 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:10
Gap: 00:05:28
11 . 2 Gorjak Patrik
Moški SLO 00:28:01 00:06:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:01
Gap: 00:06:19
12 . 7 Bombač Nejc
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:28:03 00:06:21 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:03
Gap: 00:06:21
13 . 58 Pajek Ažbe
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:28:38 00:06:56 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:38
Gap: 00:06:56
14 . 64 MADJAREVIČ Maj
Moški SLO 00:34:28 00:12:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:28
Gap: 00:12:46
15 . 54 Jerič Nejc
ATLETSKI KLUB MENGEŠ
Moški SLO ATLETSKI KLUB MENGEŠ 00:40:01 00:18:19 >
Klub ATLETSKI KLUB MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:40:01
Gap: 00:18:19
5M2 - 5 KM-M
1 . 13 Sevšek Patrik
Moški SLO 00:21:04 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:21:04
Gap: 00:00:00
2 . 12 Zajc Klemen
Moški SLO 00:22:13 00:01:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:22:13
Gap: 00:01:09
3 . 17 Drobnič Jurij
Moški SLO 00:24:52 00:03:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:52
Gap: 00:03:48
4 . 57 FRANETIČ Jernej
DEMA
Moški SLO DEMA 00:26:11 00:05:07 >
Klub DEMA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:11
Gap: 00:05:07
5 . 20 Krusic Matevz
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:26:47 00:05:43 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:47
Gap: 00:05:43
6 . 69 GODEC Miha
Moški SLO 00:28:17 00:07:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:17
Gap: 00:07:13
7 . 15 Jenko Uroš
Moški SLO 00:28:23 00:07:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:23
Gap: 00:07:19
8 . 19 Podbevšek Žiga
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:30:23 00:09:19 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:23
Gap: 00:09:19
9 . 14 Rebolj Tadej
Moški SLO 00:33:19 00:12:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:19
Gap: 00:12:15
10 . 16 Gunčar Andraž
Moški SLO 00:33:19 00:12:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:33:19
Gap: 00:12:15
5M3 - 5 KM-M
1 . 23 Kališnik Tomaž
SMARTBIKECOACHING.NET
Moški SLO SMARTBIKECOACHING.NET 00:20:38 -- >
Klub SMARTBIKECOACHING.NET
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:20:38
Gap: 00:00:00
2 . 21 Rink Aleš
ŠD TRZIN
Moški SLO ŠD TRZIN 00:21:46 00:01:08 >
Klub ŠD TRZIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:21:46
Gap: 00:01:08
3 . 24 Iglič Robert
AK MENGEš
Moški SLO AK MENGEš 00:24:12 00:03:34 >
Klub AK MENGEš
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:24:12
Gap: 00:03:34
4 . 55 Varlec Gregor
Moški SLO 00:26:09 00:05:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:09
Gap: 00:05:31
5 . 26 Zupanc Blaž
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:27:41 00:07:03 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:41
Gap: 00:07:03
6 . 27 Kuhar Igor
MODRA šOLA TEKA Z AC LOVšE
Moški SLO MODRA šOLA TEKA Z AC LOVšE 00:28:05 00:07:27 >
Klub MODRA šOLA TEKA Z AC LOVšE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:05
Gap: 00:07:27
7 . 22 Potočnik Denis
Moški SLO 00:29:52 00:09:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:29:52
Gap: 00:09:14
8 . 28 Stramsak Tomaz
ČD MENGEš
Moški SLO ČD MENGEš 00:30:25 00:09:47 >
Klub ČD MENGEš
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:25
Gap: 00:09:47
9 . 25 Gorjak Robert
Moški SLO 00:30:56 00:10:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:30:56
Gap: 00:10:18
10 . 59 Kamberi Sandi
Moški SLO 00:31:26 00:10:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:26
Gap: 00:10:48
11 . 65 Dejan Dejan
Moški SLO 00:34:36 00:13:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:36
Gap: 00:13:58
12 . 66 JUVAN Marko
Moški SLO 00:35:00 00:14:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:35:00
Gap: 00:14:22
5M4 - 5 KM-M
1 . 68 VERŠNIK Marjan
Moški SLO 00:27:43 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:27:43
Gap: 00:00:00
2 . 61 Lešnik Štefan
Moški SLO 00:28:22 00:00:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:22
Gap: 00:00:39
3 . 32 Jelenc Vid
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:28:42 00:00:59 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:28:42
Gap: 00:00:59
4 . 30 Jerič Jure
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:31:19 00:03:36 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:19
Gap: 00:03:36
5 . 62 Gajić Mićo
Moški SLO 00:31:23 00:03:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:31:23
Gap: 00:03:40
6 . 31 Jerič Franc
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 00:32:14 00:04:31 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:14
Gap: 00:04:31
7 . 60 Ropotar Bogo
Moški SLO 00:34:57 00:07:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:34:57
Gap: 00:07:14
8 . 29 Kušar Vinko
Moški SLO 00:36:05 00:08:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:05
Gap: 00:08:22
5Ž1 - 5 KM-Ž
1 . 70 Škrjanc Vita
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:25:13 -- >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:25:13
Gap: 00:00:00
2 . 35 Košenina Hana
Ženski SLO 00:25:43 00:00:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:25:43
Gap: 00:00:30
3 . 34 Podbevšek Nea
Ženski SLO 00:30:22 00:05:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:30:22
Gap: 00:05:09
4 . 63 POTOČNIK MANCA MAVSAR
Ženski SLO 00:33:56 00:08:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:33:56
Gap: 00:08:43
5Ž2 - 5 KM-Ž
1 . 43 Gradišek Neža
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 00:23:46 -- >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:23:46
Gap: 00:00:00
2 . 42 Lušina Urša
TK LOGATEC
Ženski SLO TK LOGATEC 00:26:41 00:02:55 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:26:41
Gap: 00:02:55
3 . 41 Jeretina Katja
KD MENGEŠ
Ženski SLO KD MENGEŠ 00:29:33 00:05:47 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:29:33
Gap: 00:05:47
4 . 39 Robnik Katarina
Ženski SLO 00:30:22 00:06:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:30:22
Gap: 00:06:36
5 . 40 Dolinšek Valerija
Ženski SLO 00:34:18 00:10:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:34:18
Gap: 00:10:32
5Ž3 - 5 KM-Ž
1 . 47 Kovačič Pšenica
Ženski SLO 00:24:00 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:24:00
Gap: 00:00:00
2 . 44 Rink Barbara
ŠD TRZIN
Ženski SLO ŠD TRZIN 00:27:44 00:03:44 >
Klub ŠD TRZIN
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:27:44
Gap: 00:03:44
3 . 48 Knez Tadeja
Ženski SLO 00:28:43 00:04:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:28:43
Gap: 00:04:43
4 . 51 Jeretina Saša
KD MENGEŠ
Ženski SLO KD MENGEŠ 00:29:34 00:05:34 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:29:34
Gap: 00:05:34
5 . 52 Košenina Tadeja
/
Ženski SLO / 00:30:16 00:06:16 >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:30:16
Gap: 00:06:16
6 . 53 Zupanc Ina
ŠD SALONIT ANHOVO
Ženski SLO ŠD SALONIT ANHOVO 00:35:27 00:11:27 >
Klub ŠD SALONIT ANHOVO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:35:27
Gap: 00:11:27
7 . 45 Podbrežnik Jana
Ženski SLO 00:36:04 00:12:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:36:04
Gap: 00:12:04
8 . 50 Jerič Maja
KD MENGEŠ
Ženski SLO KD MENGEŠ 00:40:01 00:16:01 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:40:01
Gap: 00:16:01
9 . 49 Jerič Nataša
Ženski SLO 00:42:58 00:18:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:42:58
Gap: 00:18:58

Komentarji

 

Mobile content