Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: BK Grobnik - XC Rastočine 2022/23

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:BK Grobnik - XC Rastočine 2022/23 Datum:06.11.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Time Zaostanek Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 333 PREGL Žan
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 2 3:46,4 - >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 3:46,4
Zaostanek: -
2 . 343 Modic Maj
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 2 3:47,4 +00:01.0 >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 3:47,4
Zaostanek: +00:01.0
3 . 326 ERCEG Tiago
Moški CRO 2 3:57,7 +00:11.2 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 3:57,7
Zaostanek: +00:11.2
4 . 302 Nižić Nicolas
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 3:59,1 +00:12.6 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 3:59,1
Zaostanek: +00:12.6
5 . 307 Margetić Ivano
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 5:33,4 +01:46.9 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 5:33,4
Zaostanek: +01:46.9
DO 7 GOD. F (U7 F)-Ž
1 . 315 Sabadin Enia
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2 4:28,8 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 4:28,8
Zaostanek: -
2 . 308 Brnelić Romana
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2 4:33,9 +00:05.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 4:33,9
Zaostanek: +00:05.0
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 334 ŠPENKO Nace
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 3 16:49,7 - >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 16:49,7
Zaostanek: -
2 . 327 ERCEG Nori
Moški CRO 3 17:32,8 +00:43.0 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 17:32,8
Zaostanek: +00:43.0
3 . 332 Pregl Mark
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 3 18:42,9 +01:53.1 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 18:42,9
Zaostanek: +01:53.1
4 . 303 Vidaković Mario
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 19:39,8 +02:50.0 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 19:39,8
Zaostanek: +02:50.0
5 . 342 Milevoj Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 20:27,6 +03:37.9 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 20:27,6
Zaostanek: +03:37.9
6 . 324 Brovč Žan
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 2 14:41,3 -1 LAP >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 14:41,3
Zaostanek: -1 LAP
7 . 338 Zobec Matevž
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 2 14:59,7 -1 LAP >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 14:59,7
Zaostanek: -1 LAP
8 . 313 Brnelić Gabrijel
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 19:34,3 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 19:34,3
Zaostanek: -1 LAP
9 . 322 Šavrljuga Noa
BBK KRPELJ
Moški CRO BBK KRPELJ 1 15:22,7 -2 LAP >
Klub BBK KRPELJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 15:22,7
Zaostanek: -2 LAP
DNF 323 Fabeković Lukas
BBK KRPELJ
Moški CRO BBK KRPELJ 1 8:49,8 LAP >
Klub BBK KRPELJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 8:49,8
Zaostanek: LAP
DNF 345 Kajfeš Tonči
Moški CRO 1 12:14,1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 12:14,1
Zaostanek: LAP
DO 9 GOD. F (U9 F)-Ž
1 . 325 Štrucelj Stefani
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 3 16:51,0 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 16:51,0
Zaostanek: -
2 . 328 Bartolme Zoja
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Ženski SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 3 20:27,4 +03:36.4 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 20:27,4
Zaostanek: +03:36.4
3 . 340 Abramović Valeria
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 2 15:36,1 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 15:36,1
Zaostanek: -1 LAP
4 . 316 Brnelić Amalija
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2 15:50,2 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 15:50,2
Zaostanek: -1 LAP
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 305 Križan Bor
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 3 14:33,0 - >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 14:33,0
Zaostanek: -
2 . 310 Mokrovčak Loris
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 14:59,1 +00:26.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 14:59,1
Zaostanek: +00:26.0
3 . 335 Remon Marcos
POGI TEAM UAE GENERALI
Moški SLO POGI TEAM UAE GENERALI 3 15:11,3 +00:38.2 >
Klub POGI TEAM UAE GENERALI
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 15:11,3
Zaostanek: +00:38.2
4 . 319 Rupnik Lan
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 3 15:31,4 +00:58.3 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 15:31,4
Zaostanek: +00:58.3
5 . 311 Horvat Jan
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 3 16:00,7 +01:27.7 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 16:00,7
Zaostanek: +01:27.7
6 . 309 Margetić Loren
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 16:19,0 +01:45.9 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 16:19,0
Zaostanek: +01:45.9
7 . 312 Šturlan Noa
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 3 16:37,7 +02:04.6 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 16:37,7
Zaostanek: +02:04.6
8 . 304 Rožić Matej
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 17:23,5 +02:50.4 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 17:23,5
Zaostanek: +02:50.4
9 . 320 Rupnik Tilen
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 3 17:43,3 +03:10.3 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 17:43,3
Zaostanek: +03:10.3
10 . 337 Erman Antonio
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 3 18:01,1 +03:28.0 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 18:01,1
Zaostanek: +03:28.0
11 . 341 Milat Val
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 3 18:07,6 +03:34.6 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 18:07,6
Zaostanek: +03:34.6
12 . 317 Doblanović Teo
BK ŽMINJ
Moški SLO BK ŽMINJ 3 18:09,8 +03:36.7 >
Klub BK ŽMINJ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 18:09,8
Zaostanek: +03:36.7
13 . 314 KALČIĆ Vincent
Moški CRO 3 18:59,5 +04:26.5 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 18:59,5
Zaostanek: +04:26.5
14 . 306 Malinarić Mateo
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 19:29,7 +04:56.7 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 19:29,7
Zaostanek: +04:56.7
15 . 336 Kmet Mihael
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 3 20:18,9 +05:45.9 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 20:18,9
Zaostanek: +05:45.9
16 . 321 Brlek Lovro
BBK KRPELJ
Moški CRO BBK KRPELJ 3 21:14,0 +06:40.9 >
Klub BBK KRPELJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 21:14,0
Zaostanek: +06:40.9
17 . 344 MRŠIĆ Jakov
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 21:02,7 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 21:02,7
Zaostanek: -1 LAP
DO 11 GOD. F (U11 F)-Ž
1 . 301 Nižić Nicole
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 3 17:16,4 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 17:16,4
Zaostanek: -
2 . 339 Abramović Korina
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 3 18:22,6 +01:06.2 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 18:22,6
Zaostanek: +01:06.2
3 . 331 PREGL Klara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 3 19:40,0 +02:23.6 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 19:40,0
Zaostanek: +02:23.6
4 . 318 Orbanić Lena
BK ŽMINJ
Ženski CRO BK ŽMINJ 3 20:11,7 +02:55.3 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 20:11,7
Zaostanek: +02:55.3
5 . 329 Erjavec Neža
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Ženski SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 3 21:13,6 +03:57.2 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 21:13,6
Zaostanek: +03:57.2
DNS 330 PERIŠIĆ Nikolina
Ženski CRO 0 >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 0
Time:
Zaostanek:
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 523 Bartolme Enej
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 2 30:35,57 - >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 30:35,57
Zaostanek: -
2 . 519 Mataija Dino
BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 2 30:58,04 +00:22.4 >
Klub BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 30:58,04
Zaostanek: +00:22.4
3 . 524 Klun Gal
POGI TEAM UAE GENERALI
Moški SLO POGI TEAM UAE GENERALI 2 33:15,82 +02:40.2 >
Klub POGI TEAM UAE GENERALI
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 33:15,82
Zaostanek: +02:40.2
4 . 525 Erjavec Jošt
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 2 34:37,08 +04:01.5 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 34:37,08
Zaostanek: +04:01.5
5 . 518 Bernobić David
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 34:51,10 +04:15.5 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 34:51,10
Zaostanek: +04:15.5
6 . 501 Mesojedec Svit
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 2 39:08,67 +08:33.1 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 39:08,67
Zaostanek: +08:33.1
7 . 521 Hrelja Ivano
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 41:00,95 +10:25.3 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 41:00,95
Zaostanek: +10:25.3
8 . 508 Kamenar Ivano
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 42:15,46 +11:39.8 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 42:15,46
Zaostanek: +11:39.8
9 . 517 Pilčić Filip
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 1 25:58,82 -1 LAP >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 25:58,82
Zaostanek: -1 LAP
10 . 515 Giunio Dan
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 1 26:27,85 -1 LAP >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 26:27,85
Zaostanek: -1 LAP
11 . 507 Bulić Niko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 1 30:40,79 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 30:40,79
Zaostanek: -1 LAP
12 . 522 Meić Leo
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 1 49:22,05 -1 LAP >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 49:22,05
Zaostanek: -1 LAP
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 504 Dejak Lenart
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 2 25:47,41 - >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 25:47,41
Zaostanek: -
2 . 526 Petač Nejc
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 2 28:25,80 +02:38.3 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 28:25,80
Zaostanek: +02:38.3
3 . 502 Mlakar Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 2 29:58,82 +04:11.4 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 29:58,82
Zaostanek: +04:11.4
4 . 510 Tepić Vito
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 2 30:08,78 +04:21.3 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 30:08,78
Zaostanek: +04:21.3
5 . 509 Kuhar Noa
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 30:09,37 +04:21.9 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 30:09,37
Zaostanek: +04:21.9
6 . 527 Hlabian Erik
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 2 30:50,63 +05:03.2 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 30:50,63
Zaostanek: +05:03.2
7 . 511 Župančić Andrija
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 2 32:53,88 +07:06.4 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 32:53,88
Zaostanek: +07:06.4
8 . 503 Požarić Noel
Moški CRO 2 33:20,59 +07:33.1 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 33:20,59
Zaostanek: +07:33.1
9 . 506 Licul Antonio
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 34:42,12 +08:54.7 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 34:42,12
Zaostanek: +08:54.7
10 . 512 Pihir Luka
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 2 34:42,18 +08:54.7 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 34:42,18
Zaostanek: +08:54.7
11 . 520 ZOHIL JAKOV
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 35:13,21 +09:25.8 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 35:13,21
Zaostanek: +09:25.8
12 . 513 Majnarić Marin
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 2 40:58,18 +15:10.7 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 40:58,18
Zaostanek: +15:10.7
13 . 505 Peteh Niko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 42:32,52 +16:45.1 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 42:32,52
Zaostanek: +16:45.1
14 . 514 Blaić Zvonimir
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 1 33:14,34 -1 LAP >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 33:14,34
Zaostanek: -1 LAP
DO 15 GOD. F (U15 F)-Ž
1 . 516 Sabadin Gea
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 1 25:52,45 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Time: 25:52,45
Zaostanek: -
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 45 Del Gallo Enrico
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 5 1:05:41,87 - >
Klub ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:41,87
Zaostanek: -
2 . 25 Kos Antonio
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 5 1:13:12,85 +07:30.9 >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:13:12,85
Zaostanek: +07:30.9
3 . 16 Korpar Borna
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 5 1:14:18,57 +08:36.6 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:14:18,57
Zaostanek: +08:36.6
4 . 32 Jelenić Mateo
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:09:24,40 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:24,40
Zaostanek: -1 LAP
5 . 10 Parać Renato
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:17:48,59 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:17:48,59
Zaostanek: -1 LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 24 Stipić Eric
Moški CRO 5 1:04:35,20 - >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:35,20
Zaostanek: -
2 . 30 Kučić Noel
Moški CRO 3 1:07:14,93 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:07:14,93
Zaostanek: -2 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 15 Orbanić Dominik
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:15:54,65 - >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:15:54,65
Zaostanek: -
2 . 18 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:03:03,07 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:03,07
Zaostanek: -1 LAP
3 . 7 Jamšek Rok
BK NOVIGRAD
Moški SLO BK NOVIGRAD 4 1:04:51,42 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:51,42
Zaostanek: -1 LAP
4 . 12 Germek Andrej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 4 1:06:37,27 -1 LAP >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:37,27
Zaostanek: -1 LAP
5 . 33 Lučić Hrvoje
Moški CRO 4 1:12:16,82 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:16,82
Zaostanek: -1 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 34 Pilski Milo
BK CRO MTB
Moški CRO BK CRO MTB 5 1:03:03,18 - >
Klub BK CRO MTB
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:03:03,18
Zaostanek: -
2 . 38 Jenko Robi
MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 5 1:05:40,74 +02:37.5 >
Klub MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:40,74
Zaostanek: +02:37.5
3 . 57 Cusin Simone
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 5 1:06:01,28 +02:58.0 >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:01,28
Zaostanek: +02:58.0
4 . 81 Modic Aleš
Moški SLO 5 1:07:24,36 +04:21.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:24,36
Zaostanek: +04:21.1
5 . 53 Pikulić Davor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 1:07:39,65 +04:36.4 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:39,65
Zaostanek: +04:36.4
6 . 28 JOVANOVIĆ VERBANAC -
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:07:49,43 +04:46.2 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:49,43
Zaostanek: +04:46.2
7 . 84 Dominković Saša
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:07:52,29 +04:49.1 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:52,29
Zaostanek: +04:49.1
8 . 59 Lenarduzzi Mattia
KI.CO.SYS TEAM FRIULI
Moški ITA KI.CO.SYS TEAM FRIULI 5 1:08:58,27 +05:55.0 >
Klub KI.CO.SYS TEAM FRIULI
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:58,27
Zaostanek: +05:55.0
9 . 61 Sandri Simone
TEAM EPPINGER
Moški ITA TEAM EPPINGER 5 1:10:41,06 +07:37.8 >
Klub TEAM EPPINGER
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:10:41,06
Zaostanek: +07:37.8
10 . 47 Bernardi Alex
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 5 1:14:48,10 +11:44.9 >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:14:48,10
Zaostanek: +11:44.9
11 . 27 Doblanović Marko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:17:20,77 +14:17.5 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:17:20,77
Zaostanek: +14:17.5
12 . 64 Zobec Jernej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 4 1:03:04,33 -1 LAP >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:04,33
Zaostanek: -1 LAP
13 . 72 Bajrektarević Damir
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 4 1:03:56,90 -1 LAP >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:56,90
Zaostanek: -1 LAP
14 . 41 Orlovic Alen
JGL BIKE TEAM
Moški CRO JGL BIKE TEAM 4 1:04:00,69 -1 LAP >
Klub JGL BIKE TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:00,69
Zaostanek: -1 LAP
15 . 60 Minca Massimo
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 1:04:23,04 -1 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:23,04
Zaostanek: -1 LAP
16 . 40 Vaška Saša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:05:03,43 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:03,43
Zaostanek: -1 LAP
17 . 39 Brovč Peter
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 4 1:07:00,83 -1 LAP >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:00,83
Zaostanek: -1 LAP
18 . 31 Matika Danijel
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:07:12,49 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:12,49
Zaostanek: -1 LAP
19 . 51 Papež Rok
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 4 1:10:52,96 -1 LAP >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:10:52,96
Zaostanek: -1 LAP
20 . 36 Brlek Goran
BBK KRPELJ
Moški CRO BBK KRPELJ 4 1:12:37,95 -1 LAP >
Klub BBK KRPELJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:37,95
Zaostanek: -1 LAP
21 . 79 Radaković Andrej
Moški CRO 4 1:13:37,14 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:13:37,14
Zaostanek: -1 LAP
22 . 9 Franić Filip
Moški CRO 4 1:15:50,93 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:15:50,93
Zaostanek: -1 LAP
23 . 29 Tumpić Nenad
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:17:32,57 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:17:32,57
Zaostanek: -1 LAP
24 . 14 Zorec Danijel
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 4 1:18:34,82 -1 LAP >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:18:34,82
Zaostanek: -1 LAP
25 . 8 Franić David
Moški CRO 4 1:19:37,37 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:19:37,37
Zaostanek: -1 LAP
26 . 54 Galić Davor
Moški CRO 4 1:19:55,72 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:19:55,72
Zaostanek: -1 LAP
27 . 66 Erman Sanjin
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:19:55,73 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:19:55,73
Zaostanek: -1 LAP
DNF 43 Horvat Bojan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 4 1:12:06,85 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:06,85
Zaostanek: LAP
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 17 Vidoni Roberto
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 5 1:02:57,00 - >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:02:57,00
Zaostanek: -
2 . 42 Sclip Gianni
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 5 1:06:35,78 +03:38.7 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:35,78
Zaostanek: +03:38.7
3 . 4 Prešeren Jani
TEAM BTS COMPANY
Moški SLO TEAM BTS COMPANY 5 1:09:43,07 +06:46.0 >
Klub TEAM BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:43,07
Zaostanek: +06:46.0
4 . 35 Ružić Davor
Moški CRO 5 1:10:16,72 +07:19.7 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:10:16,72
Zaostanek: +07:19.7
5 . 46 Rijavec Aleš
Moški SLO 5 1:10:37,85 +07:40.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:10:37,85
Zaostanek: +07:40.8
6 . 22 Dundović Saša
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:10:52,21 +07:55.2 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:10:52,21
Zaostanek: +07:55.2
7 . 50 Selis Antonio
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:13:12,27 +10:15.2 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:13:12,27
Zaostanek: +10:15.2
8 . 68 Babić Đulijano
Moški CRO 4 1:03:20,15 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:20,15
Zaostanek: -1 LAP
9 . 55 Petač Klemen
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 4 1:03:43,51 -1 LAP >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:43,51
Zaostanek: -1 LAP
10 . 69 Milat Erik
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 4 1:04:35,78 -1 LAP >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:35,78
Zaostanek: -1 LAP
11 . 19 Miškulin Josip
Moški CRO 4 1:04:44,25 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:44,25
Zaostanek: -1 LAP
12 . 3 Radovčić Nikola
Moški CRO 4 1:04:55,43 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:55,43
Zaostanek: -1 LAP
13 . 73 Galić Siniša
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 4 1:05:18,30 -1 LAP >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:18,30
Zaostanek: -1 LAP
14 . 37 Zupančič Rok
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 1:06:06,88 -1 LAP >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:06,88
Zaostanek: -1 LAP
15 . 49 Iurissevich Daniele
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 1:07:25,03 -1 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:25,03
Zaostanek: -1 LAP
16 . 85 Kajfes Boris
Moški CRO 4 1:09:22,00 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:22,00
Zaostanek: -1 LAP
17 . 26 Zohil Ivan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:11:48,27 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:11:48,27
Zaostanek: -1 LAP
18 . 11 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:12:14,99 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:14,99
Zaostanek: -1 LAP
19 . 6 Križan Borut
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 4 1:13:17,89 -1 LAP >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:13:17,89
Zaostanek: -1 LAP
20 . 70 Golja Davor
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 4 1:17:55,75 -1 LAP >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:17:55,75
Zaostanek: -1 LAP
21 . 78 špehar Damir
BK CRNA KRALJICA
Moški CRO BK CRNA KRALJICA 4 1:19:50,67 -1 LAP >
Klub BK CRNA KRALJICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:19:50,67
Zaostanek: -1 LAP
22 . 80 Biondić Ivica
Moški CRO 4 1:20:28,14 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:20:28,14
Zaostanek: -1 LAP
23 . 62 Manzin Andrea
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 1:20:33,32 -1 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:20:33,32
Zaostanek: -1 LAP
24 . 65 Tomasini Marco
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 3 1:04:49,59 -2 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:04:49,59
Zaostanek: -2 LAP
25 . 71 Bradetić Dalibor
Moški CRO 3 1:07:06,54 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:07:06,54
Zaostanek: -2 LAP
26 . 82 Starman Jan
Rajd Ljubljana
Moški CRO Rajd Ljubljana 2 1:06:43,21 -3 LAP >
Klub Rajd Ljubljana
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:06:43,21
Zaostanek: -3 LAP
DNF 20 Bernobić Dalibor
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 3 59:09,49 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 59:09,49
Zaostanek: LAP
DNF 58 Quintarollo Alex
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 1 22:35,13 LAP >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 22:35,13
Zaostanek: LAP
DNS 13 Brnelić Hrvoje
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 0 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Time:
Zaostanek:
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 44 Cattaruzzi Paolo
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 5 1:11:30,72 - >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:11:30,72
Zaostanek: -
2 . 75 turitto livio
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 1:03:00,67 -1 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:00,67
Zaostanek: -1 LAP
3 . 56 Pietrobon Ugo
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 4 1:05:24,27 -1 LAP >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:24,27
Zaostanek: -1 LAP
4 . 48 Pavan Claudio
BIBIONECYCLIGTEAM
Moški ITA BIBIONECYCLIGTEAM 4 1:09:55,91 -1 LAP >
Klub BIBIONECYCLIGTEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:55,91
Zaostanek: -1 LAP
5 . 67 PERIN Cristiano
Moški ITA 4 1:14:26,13 -1 LAP >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:14:26,13
Zaostanek: -1 LAP
6 . 23 Mastrangelo Alberto
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 4 1:14:41,61 -1 LAP >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:14:41,61
Zaostanek: -1 LAP
7 . 76 Scarpa Giulio
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 1:15:59,29 -1 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:15:59,29
Zaostanek: -1 LAP
8 . 63 Leo Michele
SC COTTUR
Moški ITA SC COTTUR 4 1:16:20,29 -1 LAP >
Klub SC COTTUR
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:16:20,29
Zaostanek: -1 LAP
9 . 74 De Walderstein Oscar
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 3 1:06:48,19 -2 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:06:48,19
Zaostanek: -2 LAP
10 . 77 Banek Darko
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:11:04,13 -2 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:11:04,13
Zaostanek: -2 LAP
11 . 5 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2 1:08:02,43 -3 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:08:02,43
Zaostanek: -3 LAP
DNF 52 Marassi Giovanni
A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 3 55:40,55 LAP >
Klub A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 55:40,55
Zaostanek: LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ F)-Ž
1 . 21 Cosliani Donatella
SC COTTUR ASD
Ženski ITA SC COTTUR ASD 3 1:09:59,40 - >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:09:59,40
Zaostanek: -
2 . 83 Marušić Romina
BK NOVIGRAD
Ženski CRO BK NOVIGRAD 3 1:14:57,79 +04:58.3 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:14:57,79
Zaostanek: +04:58.3
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 F)-Ž
1 . 2 Mesojedec Zoja
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Ženski SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 3 1:14:01,25 - >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:14:01,25
Zaostanek: -

Komentarji

 

Mobile content