Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: BK Žminj - XC Žminjska boška 2022/23

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:BK Žminj - XC Žminjska boška 2022/23 Datum:05.12.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Time Zaostanek Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 333 PREGL Žan
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 1 2:09,0 - >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 2:09,0
Zaostanek: -
2 . 302 Nižić Nicolas
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 2:18,7 +00:09,7 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 2:18,7
Zaostanek: +00:09,7
3 . 307 Margetić Ivano
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 2:46,0 +00:37,0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 2:46,0
Zaostanek: +00:37,0
DO 7 GOD. F (U7 F)-Ž
1 . 356 ŠPENKO Zoja
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 1 2:30,8 - >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Time: 2:30,8
Zaostanek: -
2 . 308 Brnelić Romana
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 1 2:41,5 +00:10,7 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Time: 2:41,5
Zaostanek: +00:10,7
3 . 315 Sabadin Enia
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 1 2:44,3 +00:13,4 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Time: 2:44,3
Zaostanek: +00:13,4
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 334 ŠPENKO Nace
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 2 9:03,3 - >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 9:03,3
Zaostanek: -
2 . 332 Pregl Mark
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 2 9:45,0 +00:41,6 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 9:45,0
Zaostanek: +00:41,6
3 . 353 Golja Martin
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 2 10:42,8 +01:39,4 >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 10:42,8
Zaostanek: +01:39,4
4 . 338 Zobec Matevž
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 2 10:48,0 +01:44,6 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 10:48,0
Zaostanek: +01:44,6
5 . 313 Brnelić Gabrijel
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 13:07,9 +04:04,5 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 13:07,9
Zaostanek: +04:04,5
DO 9 GOD. F (U9 F)-Ž
1 . 340 Abramović Valeria
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 2 12:31,0 - >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 12:31,0
Zaostanek: -
2 . 316 Brnelić Amalija
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2 13:04,6 +00:33,6 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 13:04,6
Zaostanek: +00:33,6
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 347 Remon Marcos
POGI TEAM UAE GENERALI
Moški SLO POGI TEAM UAE GENERALI 2 8:15,5 - >
Klub POGI TEAM UAE GENERALI
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 8:15,5
Zaostanek: -
2 . 310 Mokrovčak Loris
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 2 8:17,1 +00:01,5 >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 8:17,1
Zaostanek: +00:01,5
3 . 304 Rožić Matej
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 8:27,7 +00:12,1 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 8:27,7
Zaostanek: +00:12,1
4 . 309 Margetić Loren
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 8:57,3 +00:41,7 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 8:57,3
Zaostanek: +00:41,7
5 . 306 Malinarić Mateo
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 9:21,6 +01:06,0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 9:21,6
Zaostanek: +01:06,0
6 . 337 Erman Antonio
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 9:32,0 +01:16,4 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 9:32,0
Zaostanek: +01:16,4
7 . 341 Milat Val
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 2 9:34,6 +01:19,0 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 9:34,6
Zaostanek: +01:19,0
8 . 336 Kmet Mihael
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 9:37,7 +01:22,1 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 9:37,7
Zaostanek: +01:22,1
9 . 357 KRIŽMANIĆ Paulo
Moški CRO 2 9:38,6 +01:23,0 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 9:38,6
Zaostanek: +01:23,0
10 . 354 Čović Emanuel
Moški CRO 2 10:26,5 +02:10,9 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 10:26,5
Zaostanek: +02:10,9
11 . 344 MRŠIĆ Jakov
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 13:02,6 +04:47,0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 13:02,6
Zaostanek: +04:47,0
DNS 1346 Hrelja Marko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 0 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Time:
Zaostanek:
DO 11 GOD. F (U11 F)-Ž
1 . 301 Nižić Nicole
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2 9:11,0 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 9:11,0
Zaostanek: -
2 . 339 Abramović Korina
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 2 9:23,6 +00:12,6 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 9:23,6
Zaostanek: +00:12,6
3 . 331 PREGL Klara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 2 9:36,9 +00:25,9 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 9:36,9
Zaostanek: +00:25,9
4 . 318 Orbanić Lena
BK ŽMINJ
Ženski CRO BK ŽMINJ 2 9:38,8 +00:27,7 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 9:38,8
Zaostanek: +00:27,7
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 519 Mataija Dino
BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 2 37:38,43 - >
Klub BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 37:38,43
Zaostanek: -
2 . 518 Bernobić David
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 39:01,97 +01:23,5 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 39:01,97
Zaostanek: +01:23,5
3 . 346 Hrelja Ivano
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 39:08,01 +01:29,5 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 39:08,01
Zaostanek: +01:29,5
4 . 533 Cosetto Dion
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 44:45,65 +07:07,2 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 44:45,65
Zaostanek: +07:07,2
5 . 507 Bulić Niko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 53:23,13 +15:44,6 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 53:23,13
Zaostanek: +15:44,6
6 . 537 Tercolo Gabrijel
Moški CRO 2 1:05:12,23 +27:33,8 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:05:12,23
Zaostanek: +27:33,8
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 509 Kuhar Noa
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 34:02,65 - >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 34:02,65
Zaostanek: -
2 . 526 Petač Nejc
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 2 36:59,08 +02:56,4 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 36:59,08
Zaostanek: +02:56,4
3 . 527 Hlabian Erik
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 2 37:04,78 +03:02,1 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 37:04,78
Zaostanek: +03:02,1
4 . 520 ZOHIL JAKOV
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 38:41,67 +04:39,0 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 38:41,67
Zaostanek: +04:39,0
5 . 535 Ravnić Fran
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 38:59,49 +04:56,8 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 38:59,49
Zaostanek: +04:56,8
6 . 550 Grabar Ivan
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 40:32,59 +06:29,9 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 40:32,59
Zaostanek: +06:29,9
7 . 531 Bulić Mihael
BK ŽMINJ
Moški SLO BK ŽMINJ 2 42:19,61 +08:16,9 >
Klub BK ŽMINJ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 42:19,61
Zaostanek: +08:16,9
8 . 536 GALANT Leon
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 43:30,27 +09:27,6 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 43:30,27
Zaostanek: +09:27,6
9 . 532 Buljić Demian
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 44:54,13 +10:51,4 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 44:54,13
Zaostanek: +10:51,4
DNF 505 Peteh Niko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 1 23:03,04 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 23:03,04
Zaostanek: LAP
DO 15 GOD. F (U15 F)-Ž
1 . 516 Sabadin Gea
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 1 34:48,71 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Time: 34:48,71
Zaostanek: -
DNS 534 Lupieri Elena
ADRENALINA MTB TEAM
Ženski SLO ADRENALINA MTB TEAM 0 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 0
Time:
Zaostanek:
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 45 Del Gallo Enrico
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 4 1:01:25,33 - >
Klub ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:01:25,33
Zaostanek: -
2 . 25 Kos Antonio
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 4 1:08:53,90 +07:28,5 >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:08:53,90
Zaostanek: +07:28,5
3 . 32 Jelenić Mateo
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:15:41,71 +14:16,3 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:15:41,71
Zaostanek: +14:16,3
4 . 98 Kramar Aleksej
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:23:59,33 +22:33,9 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:23:59,33
Zaostanek: +22:33,9
5 . 102 Mačina Moris
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:19:39,48 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:19:39,48
Zaostanek: -1 LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 30 Kučić Noel
Moški CRO 3 1:12:20,94 - >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:12:20,94
Zaostanek: -
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 115 Legović Martin
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:04:12,39 - >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:12,39
Zaostanek: -
2 . 105 di Ragogna Raul
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 1:09:20,14 +05:07,7 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:20,14
Zaostanek: +05:07,7
3 . 92 Mauric Martin
Moški CRO 4 1:10:54,87 +06:42,4 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:10:54,87
Zaostanek: +06:42,4
4 . 18 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:11:24,35 +07:11,9 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:11:24,35
Zaostanek: +07:11,9
5 . 91 Vošćon Robert
Moški CRO 4 1:11:26,09 +07:13,6 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:11:26,09
Zaostanek: +07:13,6
6 . 15 Orbanić Dominik
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:11:45,98 +07:33,5 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:11:45,98
Zaostanek: +07:33,5
7 . 7 Jamšek Rok
BK NOVIGRAD
Moški SLO BK NOVIGRAD 4 1:13:07,81 +08:55,4 >
Klub BK NOVIGRAD
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:13:07,81
Zaostanek: +08:55,4
8 . 118 Bratulić Daniel
Moški CRO 3 1:07:37,21 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:07:37,21
Zaostanek: -1 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 28 Jovanović - Verbanac Alen
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:02:14,73 - >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:14,73
Zaostanek: -
2 . 53 Pikulić Davor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:04:34,73 +02:20,0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:34,73
Zaostanek: +02:20,0
3 . 84 Dominković Saša
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:07:40,56 +05:25,8 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:40,56
Zaostanek: +05:25,8
4 . 61 Sandri Simone
TEAM EPPINGER
Moški ITA TEAM EPPINGER 4 1:08:02,01 +05:47,2 >
Klub TEAM EPPINGER
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:08:02,01
Zaostanek: +05:47,2
5 . 72 Bajrektarević Damir
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 4 1:12:45,34 +10:30,6 >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:45,34
Zaostanek: +10:30,6
6 . 64 Zobec Jernej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 4 1:12:58,19 +10:43,4 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:58,19
Zaostanek: +10:43,4
7 . 96 Krizmanić Mirjan
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 4 1:14:31,70 +12:16,9 >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:14:31,70
Zaostanek: +12:16,9
8 . 87 Zakinja Endi
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:16:01,54 +13:46,8 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:16:01,54
Zaostanek: +13:46,8
9 . 40 Vaška Saša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:23:31,34 +21:16,6 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:23:31,34
Zaostanek: +21:16,6
10 . 66 Erman Sanjin
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 3 1:03:09,05 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:03:09,05
Zaostanek: -1 LAP
11 . 14 Zorec Danijel
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 3 1:03:42,70 -1 LAP >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:03:42,70
Zaostanek: -1 LAP
12 . 104 Terlevic Denis
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 3 1:05:25,68 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:05:25,68
Zaostanek: -1 LAP
13 . 54 Galić Davor
Moški CRO 3 1:06:35,01 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:06:35,01
Zaostanek: -1 LAP
14 . 43 Horvat Bojan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 3 1:09:14,84 -1 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:09:14,84
Zaostanek: -1 LAP
15 . 113 Bratović Ivan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 3 1:14:51,16 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:14:51,16
Zaostanek: -1 LAP
DNF 31 Matika Danijel
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 46:17,65 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 46:17,65
Zaostanek: LAP
DNS 29 Tumpić Nenad
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 0 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Time:
Zaostanek:
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 42 Sclip Gianni
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 4 1:02:18,47 - >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:18,47
Zaostanek: -
2 . 119 Štokelj Miha
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 4 1:09:54,20 +07:35,7 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:54,20
Zaostanek: +07:35,7
3 . 22 Dundović Saša
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:10:31,89 +08:13,4 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:10:31,89
Zaostanek: +08:13,4
4 . 19 Miškulin Josip
Moški CRO 4 1:12:34,98 +10:16,5 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:34,98
Zaostanek: +10:16,5
5 . 127 Božić Igor
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:14:29,04 +12:10,5 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:14:29,04
Zaostanek: +12:10,5
6 . 50 Selis Antonio
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 1:14:33,42 +12:14,9 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:14:33,42
Zaostanek: +12:14,9
7 . 69 Milat Erik
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 4 1:14:58,03 +12:39,5 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:14:58,03
Zaostanek: +12:39,5
8 . 37 Zupančič Rok
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 1:15:58,19 +13:39,7 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:15:58,19
Zaostanek: +13:39,7
9 . 82 Starman Jan
Rajd Ljubljana
Moški SLO Rajd Ljubljana 4 1:15:58,43 +13:39,9 >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:15:58,43
Zaostanek: +13:39,9
10 . 20 Bernobić Dalibor
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:16:21,25 +14:02,7 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:16:21,25
Zaostanek: +14:02,7
11 . 68 Babić Đulijano
Moški CRO 4 1:17:15,92 +14:57,4 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:17:15,92
Zaostanek: +14:57,4
12 . 11 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:17:42,84 +15:24,3 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:17:42,84
Zaostanek: +15:24,3
13 . 26 Zohil Ivan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:19:45,36 +17:26,8 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:19:45,36
Zaostanek: +17:26,8
14 . 116 Bobolanović Tihomir
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:21:51,78 +19:33,3 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:21:51,78
Zaostanek: +19:33,3
15 . 88 Mlinarić Saša
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:09:17,55 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:09:17,55
Zaostanek: -1 LAP
16 . 70 Golja Davor
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 3 1:09:34,49 -1 LAP >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:09:34,49
Zaostanek: -1 LAP
17 . 109 Trakonja Dejan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 3 1:23:02,74 -1 LAP >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:23:02,74
Zaostanek: -1 LAP
18 . 114 Breakwell Michael
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 2 1:01:49,01 -2 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:01:49,01
Zaostanek: -2 LAP
DNS 65 Tomasini Marco
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 0 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 0
Time:
Zaostanek:
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 75 turitto livio
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 1:13:23,99 - >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:13:23,99
Zaostanek: -
2 . 100 Zrinić Kristijan
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:18:52,22 +05:28,2 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:18:52,22
Zaostanek: +05:28,2
3 . 121 Di Ragogna Enrico
Moški ITA 4 1:19:50,18 +06:26,1 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:19:50,18
Zaostanek: +06:26,1
4 . 63 Leo Michele
SC COTTUR
Moški ITA SC COTTUR 4 1:22:12,77 +08:48,7 >
Klub SC COTTUR
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:22:12,77
Zaostanek: +08:48,7
5 . 365 Dekleva Andrej
ŠD SUPERSNURF
Moški SLO ŠD SUPERSNURF 3 1:05:41,11 -1 LAP >
Klub ŠD SUPERSNURF
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:05:41,11
Zaostanek: -1 LAP
6 . 77 Banek Darko
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:06:48,68 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:06:48,68
Zaostanek: -1 LAP
7 . 5 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:28:41,52 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:28:41,52
Zaostanek: -1 LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ F)-Ž
1 . 97 Santellani Anna
MBC TRIESTE
Ženski ITA MBC TRIESTE 3 1:09:11,23 - >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:09:11,23
Zaostanek: -
2 . 108 šipuš Ivana
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2 1:01:42,92 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 1:01:42,92
Zaostanek: -1 LAP
3 . 90 Juretić Antonela
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2 1:01:49,70 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 1:01:49,70
Zaostanek: -1 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 F)-Ž
1 . 110 Trakonja Anet
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 3 1:23:00,82 - >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:23:00,82
Zaostanek: -

Komentarji

 

Mobile content