Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: KBBXS Adrenalina - XC Premantura light 2022/23

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:KBBXS Adrenalina - XC Premantura light 2022/23 Datum:18.12.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Time Zaostanek Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 333 PREGL Žan
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 2 3:05,0 - >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 3:05,0
Zaostanek: -
2 . 343 Modic Maj
MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 2 3:06,2 +00:01,2 >
Klub MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 3:06,2
Zaostanek: +00:01,2
DO 7 GOD. F (U7 F)-Ž
1 . 356 ŠPENKO Zoja
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 2 3:04,3 - >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 3:04,3
Zaostanek: -
2 . 315 Sabadin Enia
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2 3:51,1 +00:46,7 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 3:51,1
Zaostanek: +00:46,7
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 332 Pregl Mark
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 3 10:45,3 - >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 10:45,3
Zaostanek: -
2 . 334 ŠPENKO Nace
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 3 10:47,6 +00:02,3 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 10:47,6
Zaostanek: +00:02,3
3 . 342 Milevoj Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 12:08,1 +01:22,8 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 12:08,1
Zaostanek: +01:22,8
4 . 303 Vidaković Mario
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 12:09,8 +01:24,5 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 12:09,8
Zaostanek: +01:24,5
5 . 353 Golja Martin
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 3 12:53,8 +02:08,4 >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 12:53,8
Zaostanek: +02:08,4
DO 9 GOD. F (U9 F)-Ž
1 . 358 Bele Grkman Hana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 3 12:12,3 - >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 12:12,3
Zaostanek: -
2 . 360 Krizmanić Marta
BK MTB ISTRA PAZIN
Ženski CRO BK MTB ISTRA PAZIN 2 9:48,4 -1 LAP >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 9:48,4
Zaostanek: -1 LAP
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 310 Mokrovčak Loris
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 3 8:58,1 - >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 8:58,1
Zaostanek: -
2 . 347 Remon Marcos
POGI TEAM UAE GENERALI
Moški SLO POGI TEAM UAE GENERALI 3 8:58,7 +00:00,5 >
Klub POGI TEAM UAE GENERALI
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 8:58,7
Zaostanek: +00:00,5
3 . 311 Horvat Jan
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 3 9:27,9 +00:29,8 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 9:27,9
Zaostanek: +00:29,8
4 . 309 Margetić Loren
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 9:58,6 +01:00,5 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 9:58,6
Zaostanek: +01:00,5
5 . 362 Bobolanović Timon
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 10:01,7 +01:03,6 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 10:01,7
Zaostanek: +01:03,6
6 . 341 Milat Val
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 3 10:25,3 +01:27,2 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 10:25,3
Zaostanek: +01:27,2
7 . 304 Rožić Matej
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 10:27,8 +01:29,7 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 10:27,8
Zaostanek: +01:29,7
8 . 337 Erman Antonio
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 3 10:35,9 +01:37,7 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 10:35,9
Zaostanek: +01:37,7
9 . 336 Kmet Mihael
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 3 10:49,2 +01:51,1 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 10:49,2
Zaostanek: +01:51,1
10 . 357 KRIŽMANIĆ Paulo
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 3 12:09,8 +03:11,7 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 12:09,8
Zaostanek: +03:11,7
11 . 361 Babić Vareško Vedran
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 12:36,0 +03:37,9 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 12:36,0
Zaostanek: +03:37,9
12 . 344 MRŠIĆ Jakov
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 11:56,1 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 11:56,1
Zaostanek: -1 LAP
DO 11 GOD. F (U11 F)-Ž
1 . 318 Orbanić Lena
BK ŽMINJ
Ženski CRO BK ŽMINJ 3 11:23,0 - >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 11:23,0
Zaostanek: -
2 . 359 Korošec Janušić Ema
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 3 11:33,4 +00:10,4 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 11:33,4
Zaostanek: +00:10,4
3 . 331 PREGL Klara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 3 11:51,8 +00:28,8 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 11:51,8
Zaostanek: +00:28,8
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 519 Mataija Dino
BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 2 27:40,15 - >
Klub BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 27:40,15
Zaostanek: -
2 . 518 Bernobić David
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 28:09,43 +00:29,2 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 28:09,43
Zaostanek: +00:29,2
3 . 521 Hrelja Ivano
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 28:42,87 +01:02,7 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 28:42,87
Zaostanek: +01:02,7
4 . 533 Cosetto Dion
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 31:33,22 +03:53,0 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 31:33,22
Zaostanek: +03:53,0
5 . 538 Korošec Janušič David
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 2 33:12,74 +05:32,5 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 33:12,74
Zaostanek: +05:32,5
6 . 540 Vidulin Niko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 33:48,86 +06:08,7 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 33:48,86
Zaostanek: +06:08,7
7 . 507 Bulić Niko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 39:05,88 +11:25,7 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 39:05,88
Zaostanek: +11:25,7
8 . 543 Unković Lovro
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 39:31,20 +11:51,0 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 39:31,20
Zaostanek: +11:51,0
9 . 537 Tercolo Gabrijel
Moški CRO 2 42:50,20 +15:10,0 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 42:50,20
Zaostanek: +15:10,0
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 526 Petač Nejc
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 2 26:12,15 - >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 26:12,15
Zaostanek: -
2 . 539 Tepić Vito
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 2 26:35,68 +00:23,5 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 26:35,68
Zaostanek: +00:23,5
3 . 502 Mlakar Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 2 27:07,67 +00:55,5 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 27:07,67
Zaostanek: +00:55,5
4 . 509 Kuhar Noa
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 27:10,95 +00:58,8 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 27:10,95
Zaostanek: +00:58,8
5 . 520 ZOHIL JAKOV
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 28:03,41 +01:51,2 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 28:03,41
Zaostanek: +01:51,2
6 . 511 Župančić Andrija
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 2 29:03,99 +02:51,8 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 29:03,99
Zaostanek: +02:51,8
7 . 550 Grabar Ivan
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 29:25,60 +03:13,4 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 29:25,60
Zaostanek: +03:13,4
8 . 531 Bulić Mihael
BK ŽMINJ
Moški SLO BK ŽMINJ 2 31:54,02 +05:41,8 >
Klub BK ŽMINJ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 31:54,02
Zaostanek: +05:41,8
9 . 505 Peteh Niko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 35:03,65 +08:51,4 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 35:03,65
Zaostanek: +08:51,4
10 . 542 Šestan Leon
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 28:33,35 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 28:33,35
Zaostanek: -1 LAP
DNF 527 Hlabian Erik
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 1 13:58,07 LAP >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 13:58,07
Zaostanek: LAP
DNF 541 Hotka Noel
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 1 21:39,37 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 21:39,37
Zaostanek: LAP
DO 15 GOD. F (U15 F)-Ž
1 . 516 Sabadin Gea
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2 43:11,31 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 43:11,31
Zaostanek: -
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 25 Kos Antonio
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 5 1:00:11,75 - >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:00:11,75
Zaostanek: -
2 . 98 Kramar Aleksej
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 59:23,23 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 59:23,23
Zaostanek: -1 LAP
3 . 102 Mačina Moris
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:03:14,42 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:14,42
Zaostanek: -1 LAP
DNS 32 Jelenić Mateo
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 0 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Time:
Zaostanek:
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 126 Lešnik Jan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 5 57:48,99 - >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 57:48,99
Zaostanek: -
2 . 101 Pucko Ivan
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 57:22,01 -2 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 57:22,01
Zaostanek: -2 LAP
3 . 30 Kučić Noel
Moški CRO 2 56:50,44 -3 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 56:50,44
Zaostanek: -3 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 132 Furlani Gianluca
Moški ITA 5 52:39,68 - >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 52:39,68
Zaostanek: -
2 . 130 Berton Alessandro
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 57:49,06 +05:09,3 >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 57:49,06
Zaostanek: +05:09,3
3 . 105 di Ragogna Raul
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 57:51,37 +05:11,6 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 57:51,37
Zaostanek: +05:11,6
4 . 7 Jamšek Rok
BK NOVIGRAD
Moški SLO BK NOVIGRAD 5 1:02:42,48 +10:02,7 >
Klub BK NOVIGRAD
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:02:42,48
Zaostanek: +10:02,7
5 . 15 Orbanić Dominik
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:03:04,96 +10:25,2 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:03:04,96
Zaostanek: +10:25,2
6 . 92 Mauric Martin
Moški CRO 5 1:03:27,67 +10:47,9 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:03:27,67
Zaostanek: +10:47,9
7 . 91 Vošćon Robert
Moški CRO 5 1:04:02,19 +11:22,5 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:02,19
Zaostanek: +11:22,5
8 . 18 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 52:51,01 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 52:51,01
Zaostanek: -1 LAP
9 . 106 Berti Lorenzo Fabio
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 52:59,39 -1 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 52:59,39
Zaostanek: -1 LAP
10 . 131 Calcinotto Thomas
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 4 1:05:15,67 -1 LAP >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:15,67
Zaostanek: -1 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 122 Grubišić Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 52:14,13 - >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 52:14,13
Zaostanek: -
2 . 57 Cusin Simone
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 5 54:17,85 +02:03,7 >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 54:17,85
Zaostanek: +02:03,7
3 . 28 Jovanović - Verbanac Alen
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 55:04,96 +02:50,8 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 55:04,96
Zaostanek: +02:50,8
4 . 53 Pikulić Davor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 55:22,68 +03:08,5 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 55:22,68
Zaostanek: +03:08,5
5 . 84 Dominković Saša
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 55:37,35 +03:23,2 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 55:37,35
Zaostanek: +03:23,2
6 . 137 Svitić Dean
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 56:24,46 +04:10,3 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 56:24,46
Zaostanek: +04:10,3
7 . 81 Modic Aleš
MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 5 57:02,17 +04:48,0 >
Klub MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 57:02,17
Zaostanek: +04:48,0
8 . 61 Sandri Simone
TEAM EPPINGER
Moški ITA TEAM EPPINGER 5 57:46,53 +05:32,3 >
Klub TEAM EPPINGER
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 57:46,53
Zaostanek: +05:32,3
9 . 72 Bajrektarević Damir
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 5 1:02:29,33 +10:15,1 >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:02:29,33
Zaostanek: +10:15,1
10 . 136 Vodopivec Luka
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 5 1:03:08,83 +10:54,7 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:03:08,83
Zaostanek: +10:54,7
11 . 96 Krizmanić Mirjan
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 5 1:04:23,96 +12:09,8 >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:23,96
Zaostanek: +12:09,8
12 . 31 Matika Danijel
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 52:52,71 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 52:52,71
Zaostanek: -1 LAP
13 . 87 Zakinja Endi
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 53:35,41 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 53:35,41
Zaostanek: -1 LAP
14 . 43 Horvat Bojan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 4 57:28,71 -1 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 57:28,71
Zaostanek: -1 LAP
15 . 54 Galić Davor
Moški CRO 4 58:36,67 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 58:36,67
Zaostanek: -1 LAP
16 . 66 Erman Sanjin
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:01:53,55 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:01:53,55
Zaostanek: -1 LAP
17 . 104 Terlevic Denis
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:02:50,01 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:50,01
Zaostanek: -1 LAP
DNF 59 Lenarduzzi Mattia
KI.CO.SYS TEAM FRIULI
Moški ITA KI.CO.SYS TEAM FRIULI 3 30:03,32 LAP >
Klub KI.CO.SYS TEAM FRIULI
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 30:03,32
Zaostanek: LAP
DNF 125 Krklješ Slaven
Moški CRO 3 41:31,42 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 41:31,42
Zaostanek: LAP
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 4 Prešeren Jani
TEAM BTS COMPANY
Moški SLO TEAM BTS COMPANY 5 56:24,01 - >
Klub TEAM BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 56:24,01
Zaostanek: -
2 . 22 Dundović Saša
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 58:06,48 +01:42,4 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 58:06,48
Zaostanek: +01:42,4
3 . 50 Selis Antonio
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 58:07,12 +01:43,1 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 58:07,12
Zaostanek: +01:43,1
4 . 170 Pustijanac Mario
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 58:45,99 +02:21,9 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 58:45,99
Zaostanek: +02:21,9
5 . 127 Božić Igor
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:01:01,04 +04:37,0 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:01:01,04
Zaostanek: +04:37,0
6 . 82 Starman Jan
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 5 1:02:17,35 +05:53,3 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:02:17,35
Zaostanek: +05:53,3
7 . 124 Omahen Blaž
Moški SLO 5 1:02:33,62 +06:09,6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:02:33,62
Zaostanek: +06:09,6
8 . 123 Milaković Domagoj
BBK T-REX
Moški CRO BBK T-REX 5 1:02:45,55 +06:21,5 >
Klub BBK T-REX
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:02:45,55
Zaostanek: +06:21,5
9 . 69 Milat Erik
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 5 1:03:21,77 +06:57,7 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:03:21,77
Zaostanek: +06:57,7
10 . 19 Miškulin Josip
Moški CRO 5 1:04:23,82 +07:59,8 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:23,82
Zaostanek: +07:59,8
11 . 73 Galić Siniša
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 5 1:04:24,32 +08:00,3 >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:24,32
Zaostanek: +08:00,3
12 . 134 Zec Milko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 52:54,87 -1 LAP >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 52:54,87
Zaostanek: -1 LAP
13 . 37 Zupančič Rok
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 53:00,06 -1 LAP >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 53:00,06
Zaostanek: -1 LAP
14 . 116 Bobolanović Tihomir
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 53:43,53 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 53:43,53
Zaostanek: -1 LAP
15 . 11 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 54:22,16 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 54:22,16
Zaostanek: -1 LAP
16 . 20 Bernobić Dalibor
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 55:40,98 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 55:40,98
Zaostanek: -1 LAP
17 . 135 Dorić Igor
Moški CRO 4 1:00:29,31 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:00:29,31
Zaostanek: -1 LAP
18 . 70 Golja Davor
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 4 1:02:50,21 -1 LAP >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:50,21
Zaostanek: -1 LAP
19 . 88 Mlinarić Saša
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:08:00,10 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:08:00,10
Zaostanek: -1 LAP
20 . 86 SABADIN Vikotor
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:00:59,43 -2 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:00:59,43
Zaostanek: -2 LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 56 Pietrobon Ugo
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 5 1:04:42,71 - >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:42,71
Zaostanek: -
2 . 133 ferfoglia mario
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 52:16,76 -1 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 52:16,76
Zaostanek: -1 LAP
3 . 48 Pavan Claudio
BIBIONECYCLIGTEAM
Moški ITA BIBIONECYCLIGTEAM 4 52:17,79 -1 LAP >
Klub BIBIONECYCLIGTEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 52:17,79
Zaostanek: -1 LAP
4 . 100 Zrinić Kristijan
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 54:27,78 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 54:27,78
Zaostanek: -1 LAP
5 . 23 Mastrangelo Alberto
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 4 59:14,84 -1 LAP >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 59:14,84
Zaostanek: -1 LAP
6 . 77 Banek Darko
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:05:15,67 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:15,67
Zaostanek: -1 LAP
7 . 128 Hrovatin Branko
Moški SLO 4 1:05:16,89 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:16,89
Zaostanek: -1 LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ F)-Ž
1 . 129 Bonačić Maja
Ženski CRO 4 55:20,52 - >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 55:20,52
Zaostanek: -
2 . 97 Santellani Anna
MBC TRIESTE
Ženski ITA MBC TRIESTE 4 1:00:47,43 +05:26,9 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:00:47,43
Zaostanek: +05:26,9
3 . 90 Juretić Antonela
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:03:14,86 +07:54,3 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:03:14,86
Zaostanek: +07:54,3

Komentarji

 

Mobile content