Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: KBBXS Adrenalina - XC Ronjgi 2022/23

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:KBBXS Adrenalina - XC Ronjgi 2022/23 Datum:15.01.2023
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Time Zaostanek Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 343 Modic Maj
MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 2 -- -- >
Klub MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 333 PREGL Žan
Moški SLO 2 -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 368 Tercolo Alex
Moški CRO 2 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 302 Nižić Nicolas
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 -- -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 351 Pahor Lan
Moški SLO 2 -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DO 7 GOD. F (U7 F)-Ž
1 . 370 MATARUGA Aria
Ženski CRO 2 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 108 Brnelić Romana
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2 -- -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 332 Pregl Mark
Moški SLO 2 -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 342 Milevoj Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 10:06,8 -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 10:06,8
Zaostanek: 00:00:00
3 . 338 Zobec Matevž
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 2 10:44,4 -- >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 10:44,4
Zaostanek: 00:00:00
4 . 352 Pahor Ažbe
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 2 12:45,3 -- >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 12:45,3
Zaostanek: 00:00:00
5 . 313 Brnelić Gabrijel
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 -- -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 366 PRENKPALAJ Martin
Moški CRO 1 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 367 Vukasović Adrian
Moški CRO 1 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DO 9 GOD. F (U9 F)-Ž
1 . 325 Štrucelj Stefani
CALCIT BIKE TEAM
Ženski CRO CALCIT BIKE TEAM 2 -- -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 358 Bele Grkman Hana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 2 10:30,3 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 10:30,3
Zaostanek: 00:00:00
3 . 340 Abramović Valeria
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 2 12:29,0 -- >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 12:29,0
Zaostanek: 00:00:00
4 . 363 Toff Zara
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 2 12:33,3 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 12:33,3
Zaostanek: 00:00:00
5 . 316 Brnelić Amalija
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2 12:48,1 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 12:48,1
Zaostanek: 00:00:00
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 347 Remon Marcos
POGI TEAM UAE GENERALI
Moški SLO POGI TEAM UAE GENERALI 2 -- -- >
Klub POGI TEAM UAE GENERALI
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 311 Horvat Jan
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 2 -- -- >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 312 Šturlan Noa
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 2 -- -- >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 309 Margetić Loren
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 -- -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 304 Rožić Matej
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 -- -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 306 Malinarić Mateo
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 -- -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 364 Toff Filip
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 -- -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 336 Kmet Mihael
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 -- -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 337 Erman Antonio
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 10:00,9 -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 10:00,9
Zaostanek: 00:00:00
10 . 369 Tercolo Rafael
Moški CRO 2 10:04,5 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 10:04,5
Zaostanek: 00:00:00
11 . 346 Hrelja Marko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 10:50,6 -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 10:50,6
Zaostanek: 00:00:00
12 . 344 MRŠIĆ Jakov
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 12:31,9 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 12:31,9
Zaostanek: 00:00:00
DNF 341 Milat Val
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 0 -- -- >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DO 11 GOD. F (U11 F)-Ž
1 . 318 Orbanić Lena
BK ŽMINJ
Ženski CRO BK ŽMINJ 2 -- -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 301 Nižić Nicole
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2 -- -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 339 Abramović Korina
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 2 -- -- >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 331 PREGL Klara
Ženski SLO 2 -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 359 Korošec Janušić Ema
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 2 -- -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 519 Mataija Dino
BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 2 -- -- >
Klub BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 538 Korošec Janušič David
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 2 -- -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 521 Hrelja Ivano
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 -- -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 540 Vidulin Niko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 -- -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 515 Giunio Dan
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 2 -- -- >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 507 Bulić Niko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 1:06:01,64 -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:06:01,64
Zaostanek: 00:00:00
7 . 547 Tercolo Gabrijel
Moški CRO 2 1:08:38,94 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:08:38,94
Zaostanek: 00:00:00
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 509 Kuhar Noa
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 -- -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 526 Petač Nejc
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 2 -- -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 511 Župančić Andrija
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 2 -- -- >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 520 ZOHIL JAKOV
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 -- -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 527 Hlabian Erik
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 2 -- -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 531 Bulić Mihael
BK ŽMINJ
Moški SLO BK ŽMINJ 2 -- -- >
Klub BK ŽMINJ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 505 Peteh Niko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 -- -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 546 Galant Lean
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 1 -- -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 25 Kos Antonio
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 4 1:11:42,63 -- >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:11:42,63
Zaostanek: 00:00:00
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 126 Lešnik Jan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 4 1:03:44,66 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:44,66
Zaostanek: 00:00:00
2 . 30 Kučić Noel
Moški CRO 3 1:26:19,80 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:26:19,80
Zaostanek: 00:00:00
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 142 šojat Sven
Moški CRO 4 1:12:23,10 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:23,10
Zaostanek: 00:00:00
2 . 138 Jamšek Rok
BK NOVIGRAD
Moški SLO BK NOVIGRAD 4 1:14:51,62 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:14:51,62
Zaostanek: 00:00:00
3 . 18 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:17:50,01 -- >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:17:50,01
Zaostanek: 00:00:00
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 4 1:01:05,85 -- >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:01:05,85
Zaostanek: 00:00:00
2 . 38 Jenko Robi
MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 4 1:03:09,27 -- >
Klub MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:09,27
Zaostanek: 00:00:00
3 . 53 Pikulić Davor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:03:37,26 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:37,26
Zaostanek: 00:00:00
4 . 143 Sajko Mario
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 4 1:03:45,89 -- >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:45,89
Zaostanek: 00:00:00
5 . 81 Modic Aleš
MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 4 1:03:59,93 -- >
Klub MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:59,93
Zaostanek: 00:00:00
6 . 137 Svitić Dean
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:04:37,86 -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:37,86
Zaostanek: 00:00:00
7 . 146 Acs Igor
TEAM WILIER CHAOYANG
Moški CRO TEAM WILIER CHAOYANG 4 1:07:36,09 -- >
Klub TEAM WILIER CHAOYANG
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:36,09
Zaostanek: 00:00:00
8 . 84 Dominković Saša
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:09:59,11 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:59,11
Zaostanek: 00:00:00
9 . 140 Ferk Matic
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 1:10:29,08 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:10:29,08
Zaostanek: 00:00:00
10 . 41 Orlovic Alen
JGL BIKE TEAM
Moški CRO JGL BIKE TEAM 4 1:13:47,59 -- >
Klub JGL BIKE TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:13:47,59
Zaostanek: 00:00:00
11 . 148 Černigoj Matjaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 4 1:15:09,13 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:15:09,13
Zaostanek: 00:00:00
12 . 144 JANUŠIĆ Gašpar
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 4 1:24:27,45 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:24:27,45
Zaostanek: 00:00:00
13 . 64 Zobec Jernej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 3 1:05:37,29 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:05:37,29
Zaostanek: 00:00:00
14 . 111 Brnelić Dalibor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 1:08:43,46 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:08:43,46
Zaostanek: 00:00:00
15 . 66 Erman Sanjin
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 3 1:11:25,69 -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:11:25,69
Zaostanek: 00:00:00
16 . 43 Horvat Bojan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 3 1:14:57,88 -- >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:14:57,88
Zaostanek: 00:00:00
DNF 141 PRENKPALAJ Patrik
Moški CRO 0 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 29 Tumpić Nenad
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 -- -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 147 Macan Ronald
BK AXA
Moški CRO BK AXA 3 1:00:12,64 -- >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:00:12,64
Zaostanek: 00:00:00
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 19 Miškulin Josip
Moški CRO 4 1:14:27,75 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:14:27,75
Zaostanek: 00:00:00
2 . 69 Milat Erik
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 4 1:14:42,55 -- >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:14:42,55
Zaostanek: 00:00:00
3 . 80 Biondić Ivica
Moški CRO 4 1:16:59,03 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:16:59,03
Zaostanek: 00:00:00
4 . 37 Zupančič Rok
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 1:17:55,50 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:17:55,50
Zaostanek: 00:00:00
5 . 82 Starman Jan
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 4 1:20:06,45 -- >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:20:06,45
Zaostanek: 00:00:00
6 . 55 Petač Klemen
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 4 1:22:36,39 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:22:36,39
Zaostanek: 00:00:00
7 . 26 Zohil Ivan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:23:11,72 -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:23:11,72
Zaostanek: 00:00:00
8 . 11 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 3 1:03:44,45 -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:03:44,45
Zaostanek: 00:00:00
9 . 50 Selis Antonio
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 3 1:16:10,07 -- >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:16:10,07
Zaostanek: 00:00:00
10 . 13 Brnelić Hrvoje
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 1:18:35,50 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:18:35,50
Zaostanek: 00:00:00
11 . 78 špehar Damir
BK CRNA KRALJICA
Moški CRO BK CRNA KRALJICA 3 1:21:04,23 -- >
Klub BK CRNA KRALJICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:21:04,23
Zaostanek: 00:00:00
12 . 109 Dejan Dejan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 2 1:09:45,75 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:09:45,75
Zaostanek: 00:00:00
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 139 Barilani Gianluca
TEAM TODESCO ASD
Moški ITA TEAM TODESCO ASD 3 1:04:53,39 -- >
Klub TEAM TODESCO ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:04:53,39
Zaostanek: 00:00:00
2 . 63 Leo Michele
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 3 1:10:06,82 -- >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:10:06,82
Zaostanek: 00:00:00
DNS 145 Kovačić Dalibor
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 0 -- -- >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
SENIORKE 30+ GOD. (30+ F)-Ž
1 . 97 Santellani Anna
MBC TRIESTE
Ženski ITA MBC TRIESTE 3 1:08:02,42 -- >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:08:02,42
Zaostanek: 00:00:00
2 . 90 Juretić Antonela
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 3 1:09:13,88 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:09:13,88
Zaostanek: 00:00:00
3 . 83 Marušić Romina
BK NOVIGRAD
Ženski CRO BK NOVIGRAD 3 1:24:17,19 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:24:17,19
Zaostanek: 00:00:00
4 . 149 Rupena Helena
BK BUZET
Ženski CRO BK BUZET 3 1:27:07,16 -- >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:27:07,16
Zaostanek: 00:00:00
5 . 308 šipuš Ivana
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2 1:13:49,41 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 1:13:49,41
Zaostanek: 00:00:00
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 F)-Ž
1 . 110 Trakonja Anet
MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Ženski SLO MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 2 1:10:07,61 -- >
Klub MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 1:10:07,61
Zaostanek: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content