Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: BK Novigrad - XC Novigrad 2022/23

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:BK Novigrad - XC Novigrad 2022/23 Datum:19.03.2023
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Time Zaostanek Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 343 Modic Maj
MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 4 -- -- >
Klub MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 386 Papež Oskar
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 4 -- -- >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 377 Kemperl Luj
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 -- -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 368 Tercolo Alex
Moški CRO 4 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 333 PREGL Žan
WOLF RACING TEAM
Moški SLO WOLF RACING TEAM 4 -- -- >
Klub WOLF RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 302 Nižić Nicolas
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 -- -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 394 Vidmar Kris
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 4 -- -- >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 307 Margetić Ivano
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 0 -- -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DO 7 GOD. F (U7 F)-Ž
1 . 396 Lampe Lucija
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 4 -- -- >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 371 Burkeljca Anja
Ženski CRO 4 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 370 MATARUGA Aria
BK NOVIGRAD
Ženski SLO BK NOVIGRAD 4 -- -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 356 ŠPENKO Zoja
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 4 -- -- >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 315 Sabadin Enia
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 3 -- -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 332 Pregl Mark
WOLF RACING TEAM
Moški SLO WOLF RACING TEAM 4 -- -- >
Klub WOLF RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 334 ŠPENKO Nace
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 4 -- -- >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 376 Kemperl Leon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 -- -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 380 Vertačnik Tine
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 4 -- -- >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 303 Vidaković Mario
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 -- -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 342 Milevoj Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 -- -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 338 Zobec Matevž
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 4 -- -- >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 247 Jakobčič Luka
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 4 -- -- >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 392 JEGLIČ MATEJ Miško
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 -- -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 300 MENDICA Marin
Moški CRO 1 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DO 9 GOD. F (U9 F)-Ž
1 . 358 Bele Grkman Hana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 4 -- -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 325 Štrucelj Stefani
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 4 -- -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 328 Bartolme Zoja
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Ženski SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 4 -- -- >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 316 Brnelić Amalija
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 4 -- -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 305 Križan Bor
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 8 -- -- >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 395 Lampe Ožbej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 8 -- -- >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 347 Remon Marcos
POGI TEAM UAE GENERALI
Moški SLO POGI TEAM UAE GENERALI 8 -- -- >
Klub POGI TEAM UAE GENERALI
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 309 Margetić Loren
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 8 -- -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 337 Erman Antonio
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 8 -- -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 336 Kmet Mihael
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 8 10:10,0 -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Time: 10:10,0
Zaostanek: 00:00:00
7 . 310 Mokrovčak Loris
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 8 10:11,2 -- >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Time: 10:11,2
Zaostanek: 00:00:00
8 . 362 BOBOLANOVIĆ TIMON
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 8 10:15,8 -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Time: 10:15,8
Zaostanek: 00:00:00
9 . 381 Vertačnik Nejc
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 8 10:15,9 -- >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Time: 10:15,9
Zaostanek: 00:00:00
10 . 341 Milat Val
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 8 10:16,8 -- >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Time: 10:16,8
Zaostanek: 00:00:00
11 . 397 Rožić Matej
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 8 10:29,3 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Time: 10:29,3
Zaostanek: 00:00:00
12 . 357 Križmanić Paulo
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 8 10:29,3 -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Time: 10:29,3
Zaostanek: 00:00:00
13 . 306 Malinarić Mateo
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 7 -- -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
14 . 361 Babić Vareško Vedran
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 7 -- -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
15 . 398 Dornik Maks
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 -- -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
16 . 399 TRAKONJA Matia
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 7 10:09,1 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Time: 10:09,1
Zaostanek: 00:00:00
17 . 374 Karničnik Žan
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 7 10:14,8 -- >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Time: 10:14,8
Zaostanek: 00:00:00
18 . 369 Tercolo Rafael
Moški CRO 6 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
19 . 344 MRŠIĆ Jakov
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 6 10:22,6 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 10:22,6
Zaostanek: 00:00:00
DO 11 GOD. F (U11 F)-Ž
1 . 331 PREGL Klara
WOLF RACING TEAM
Ženski SLO WOLF RACING TEAM 8 10:22,5 -- >
Klub WOLF RACING TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 8
Time: 10:22,5
Zaostanek: 00:00:00
2 . 301 Nižić Nicole
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 7 -- -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 7
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 318 Orbanić Lena
BK ŽMINJ
Ženski CRO BK ŽMINJ 7 -- -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 7
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 393 MLINARIĆ Larisa
Ženski CRO 4 10:31,0 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 10:31,0
Zaostanek: 00:00:00
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 567 KIŠIČEK Luka
CRO MTB/TK 3MAX
Moški CRO CRO MTB/TK 3MAX 2 -- -- >
Klub CRO MTB/TK 3MAX
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 569 Lampe Urban
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 2 -- -- >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 519 Mataija Dino
BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 2 -- -- >
Klub BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 523 Bartolme Enej
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 2 -- -- >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 521 Hrelja Ivano
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 -- -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 501 Mesojedec Svit
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 2 -- -- >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 518 Bernobić David
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 -- -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 507 Bulić Niko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 -- -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 573 MENDICA Luka
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 2 -- -- >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 565 ZOHIL PETAR
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 -- -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 572 Kurelović Teo
Moški CRO 2 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 566 KIŠIČEK Leon
CRO MTB/TK 3MAX
Moški CRO CRO MTB/TK 3MAX 2 -- -- >
Klub CRO MTB/TK 3MAX
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 571 ČERNETE Jaša
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 -- -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 570 Cerar Blaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 -- -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 526 Petač Nejc
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 2 -- -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 502 Mlakar Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 2 -- -- >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 553 Benda Gal
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 -- -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 509 Kuhar Noa
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 -- -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 550 Grabar Ivan
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 -- -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 531 Bulić Mihael
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 -- -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 520 Zohil Jakov
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 -- -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 505 Peteh Niko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 -- -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DO 15 GOD. F (U15 F)-Ž
1 . 530 šiler Pina
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 2 -- -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 574 Springer Zoja
KD ROG
Ženski SLO KD ROG 2 -- -- >
Klub KD ROG
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 516 Sabadin Gea
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2 -- -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 45 Del Gallo Enrico
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 6 1:08:24,56 -- >
Klub ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:08:24,56
Zaostanek: 00:00:00
2 . 259 Dolinsek Lovro Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 1:08:58,22 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:08:58,22
Zaostanek: 00:00:00
3 . 257 Lipovšek Matic
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 1:09:06,03 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:09:06,03
Zaostanek: 00:00:00
4 . 250 Nadalutti Gabriele
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 6 1:09:06,68 -- >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:09:06,68
Zaostanek: 00:00:00
5 . 221 Sdraulig Andrea
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 6 1:09:20,67 -- >
Klub ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:09:20,67
Zaostanek: 00:00:00
6 . 249 ARICI RICCARDO
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 6 1:10:41,27 -- >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:10:41,27
Zaostanek: 00:00:00
7 . 258 Zarnik žiga
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 1:11:06,85 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:11:06,85
Zaostanek: 00:00:00
8 . 260 Mušič Marko
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 1:11:26,43 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:11:26,43
Zaostanek: 00:00:00
9 . 261 BIDOGGIA MARCO
G.S MUSILE
Moški ITA G.S MUSILE 6 1:11:43,34 -- >
Klub G.S MUSILE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:11:43,34
Zaostanek: 00:00:00
10 . 193 Petrlić Lovro
BK CRO MTB
Moški CRO BK CRO MTB 6 1:12:07,86 -- >
Klub BK CRO MTB
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:12:07,86
Zaostanek: 00:00:00
11 . 25 Kos Antonio
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 6 1:15:27,11 -- >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:15:27,11
Zaostanek: 00:00:00
12 . 179 Siderini Alessandro
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 6 1:15:35,02 -- >
Klub ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:15:35,02
Zaostanek: 00:00:00
13 . 210 Gaio Gabriele
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 6 1:17:14,25 -- >
Klub ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:17:14,25
Zaostanek: 00:00:00
14 . 32 Jelenić Mateo
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:10:43,24 -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:10:43,24
Zaostanek: 00:00:00
15 . 282 Berlot Vid
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 5 1:11:26,90 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:11:26,90
Zaostanek: 00:00:00
16 . 283 Struna Maks
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 5 1:14:27,26 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:14:27,26
Zaostanek: 00:00:00
17 . 102 Mačina Moris
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:05:03,34 -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:03,34
Zaostanek: 00:00:00
DNF 267 Volkanovski Aleksandar
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1 -- -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 271 Pahor Žan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 1:06:02,04 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:06:02,04
Zaostanek: 00:00:00
2 . 251 Di Gaspero Cristiano
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 6 1:07:06,27 -- >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:07:06,27
Zaostanek: 00:00:00
3 . 254 BISARO Gabriel
Moški CRO 6 1:07:26,85 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:07:26,85
Zaostanek: 00:00:00
4 . 246 Banovec Timotej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 1:08:01,09 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:08:01,09
Zaostanek: 00:00:00
5 . 30 Kučić Noel
BBK HALUB
Moški CRO BBK HALUB 5 1:20:39,03 -- >
Klub BBK HALUB
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:20:39,03
Zaostanek: 00:00:00
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 243 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 1:04:58,64 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:04:58,64
Zaostanek: 00:00:00
2 . 238 Dragar Blaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 1:07:24,40 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:07:24,40
Zaostanek: 00:00:00
3 . 115 Legović Martin
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 6 1:07:26,79 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:07:26,79
Zaostanek: 00:00:00
4 . 253 ERMACORA RICCARDO
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 6 1:11:32,19 -- >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:11:32,19
Zaostanek: 00:00:00
5 . 252 DRUSIN FABIO
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 6 1:11:40,49 -- >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:11:40,49
Zaostanek: 00:00:00
6 . 266 Motta Fabio
GEIZHALS.AT VICC RACING DIVISION
Moški AUT GEIZHALS.AT VICC RACING DIVISION 6 1:13:14,73 -- >
Klub GEIZHALS.AT VICC RACING DIVISION
Država AUT
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:13:14,73
Zaostanek: 00:00:00
7 . 281 Baldas Paolo
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 6 1:15:43,13 -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:15:43,13
Zaostanek: 00:00:00
8 . 92 Mauric Martin
Moški CRO 6 1:15:48,27 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:15:48,27
Zaostanek: 00:00:00
9 . 18 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 6 1:16:17,13 -- >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:16:17,13
Zaostanek: 00:00:00
10 . 91 Vošćon Robert
Moški CRO 6 1:16:41,11 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:16:41,11
Zaostanek: 00:00:00
11 . 15 Orbanić Dominik
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 6 1:17:16,68 -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:17:16,68
Zaostanek: 00:00:00
12 . 138 Jamšek Rok
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:05:41,14 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:41,14
Zaostanek: 00:00:00
13 . 236 Pietrobon Devin
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 5 1:07:49,37 -- >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:49,37
Zaostanek: 00:00:00
14 . 33 Lučić Hrvoje
Moški CRO 5 1:11:37,21 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:11:37,21
Zaostanek: 00:00:00
15 . 213 Vukovic Petar
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 5 1:15:15,93 -- >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:15:15,93
Zaostanek: 00:00:00
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 59 Lenarduzzi Mattia
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 6 1:09:43,87 -- >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:09:43,87
Zaostanek: 00:00:00
2 . 81 Modic Aleš
MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 6 1:09:45,50 -- >
Klub MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:09:45,50
Zaostanek: 00:00:00
3 . 174 Jovanović Verbanac Alen
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 6 1:10:23,66 -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:10:23,66
Zaostanek: 00:00:00
4 . 47 Bernardi Alex
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 6 1:11:42,24 -- >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:11:42,24
Zaostanek: 00:00:00
5 . 265 Perković Boris
BK RODA
Moški CRO BK RODA 6 1:11:52,83 -- >
Klub BK RODA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:11:52,83
Zaostanek: 00:00:00
6 . 256 Mataruga Aleksandar
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 6 1:12:09,47 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:12:09,47
Zaostanek: 00:00:00
7 . 53 Pikulić Davor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 6 1:12:38,65 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:12:38,65
Zaostanek: 00:00:00
8 . 136 Vodopivec Luka
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 6 1:12:43,00 -- >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:12:43,00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 285 Dominković Saša
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 6 1:14:24,65 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:14:24,65
Zaostanek: 00:00:00
10 . 231 KIŠIČEK Perica
CRO MTB/TK 3MAX
Moški CRO CRO MTB/TK 3MAX 6 1:14:28,62 -- >
Klub CRO MTB/TK 3MAX
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:14:28,62
Zaostanek: 00:00:00
11 . 148 Černigoj Matjaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 6 1:15:59,45 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:15:59,45
Zaostanek: 00:00:00
12 . 203 Kemperl Denis
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 1:16:40,59 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:16:40,59
Zaostanek: 00:00:00
13 . 87 Zakinja Endi
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 6 1:17:48,01 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:17:48,01
Zaostanek: 00:00:00
14 . 64 Zobec Jernej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 5 1:05:34,10 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:34,10
Zaostanek: 00:00:00
15 . 199 Cerkvenič Janko
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:08:21,44 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:21,44
Zaostanek: 00:00:00
16 . 104 Terlevic Denis
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 5 1:08:35,10 -- >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:35,10
Zaostanek: 00:00:00
17 . 31 Matika Danijel
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:09:12,93 -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:12,93
Zaostanek: 00:00:00
18 . 54 Galić Davor
Moški CRO 5 1:09:16,02 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:16,02
Zaostanek: 00:00:00
19 . 66 Erman Sanjin
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:09:38,31 -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:38,31
Zaostanek: 00:00:00
20 . 29 Tumpić Nenad
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:12:47,27 -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:12:47,27
Zaostanek: 00:00:00
21 . 158 Karničnik Luka
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 5 1:14:58,78 -- >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:14:58,78
Zaostanek: 00:00:00
22 . 43 Horvat Bojan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 5 1:19:04,21 -- >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:19:04,21
Zaostanek: 00:00:00
23 . 159 Špenko Anže
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 4 1:05:01,38 -- >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:01,38
Zaostanek: 00:00:00
24 . 255 Rožić Marin
Moški CRO 4 1:07:55,60 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:55,60
Zaostanek: 00:00:00
DNF25 . 279 Benella Lorenzo
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 1 -- -- >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 46 Rijavec Aleš
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 6 1:10:20,20 -- >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:10:20,20
Zaostanek: 00:00:00
2 . 262 Pevec Evgen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 1:13:01,46 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:13:01,46
Zaostanek: 00:00:00
3 . 127 Božić Igor
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 1:13:19,27 -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:13:19,27
Zaostanek: 00:00:00
4 . 280 Ferjančič Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 6 1:14:13,10 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:14:13,10
Zaostanek: 00:00:00
5 . 22 Dundović Saša
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 1:14:37,76 -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:14:37,76
Zaostanek: 00:00:00
6 . 124 Omahen Blaž
Moški SLO 6 1:15:34,43 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:15:34,43
Zaostanek: 00:00:00
7 . 50 Selis Antonio
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 6 1:16:11,42 -- >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:16:11,42
Zaostanek: 00:00:00
8 . 55 Petač Klemen
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 6 1:16:16,23 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:16:16,23
Zaostanek: 00:00:00
9 . 82 Starman Jan
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 6 1:16:23,03 -- >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:16:23,03
Zaostanek: 00:00:00
10 . 69 Milat Erik
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 6 1:17:17,36 -- >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:17:17,36
Zaostanek: 00:00:00
11 . 116 Bobolanović Tihomir
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:04:59,68 -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:59,68
Zaostanek: 00:00:00
12 . 286 Milošević Manuel
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:05:22,15 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:22,15
Zaostanek: 00:00:00
13 . 19 Miškulin Josip
Moški CRO 5 1:05:23,96 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:23,96
Zaostanek: 00:00:00
14 . 134 Zec Milko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 1:06:33,22 -- >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:33,22
Zaostanek: 00:00:00
15 . 274 Vascotto Cristian
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 5 1:06:35,64 -- >
Klub ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:35,64
Zaostanek: 00:00:00
16 . 11 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:06:38,90 -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:38,90
Zaostanek: 00:00:00
17 . 109 Trakonja Dejan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 5 1:06:55,87 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:55,87
Zaostanek: 00:00:00
18 . 276 Brezar Edoardo
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 5 1:08:00,24 -- >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:00,24
Zaostanek: 00:00:00
19 . 73 Galić Siniša
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 5 1:08:58,34 -- >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:58,34
Zaostanek: 00:00:00
20 . 232 GAIO GUIDO
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 5 1:09:18,41 -- >
Klub ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:18,41
Zaostanek: 00:00:00
21 . 278 Pitacco Luca
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 5 1:09:57,90 -- >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:57,90
Zaostanek: 00:00:00
22 . 198 Mesojedec Gašper
KD KM
Moški SLO KD KM 5 1:12:33,75 -- >
Klub KD KM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:12:33,75
Zaostanek: 00:00:00
23 . 200 Bartolme Mitja
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 5 1:12:34,39 -- >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:12:34,39
Zaostanek: 00:00:00
24 . 26 Zohil Ivan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:14:27,90 -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:14:27,90
Zaostanek: 00:00:00
25 . 135 Dorić Igor
Moški CRO 5 1:15:48,33 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:15:48,33
Zaostanek: 00:00:00
26 . 88 Mlinarić Saša
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:16:46,81 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:16:46,81
Zaostanek: 00:00:00
27 . 239 Križan Borut
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 5 1:16:47,89 -- >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:16:47,89
Zaostanek: 00:00:00
28 . 212 BELLE Gregor
Moški SLO 5 1:18:34,87 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:18:34,87
Zaostanek: 00:00:00
29 . 86 Sabadin Viktor
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:21:22,35 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:21:22,35
Zaostanek: 00:00:00
30 . 268 Brnelić Hrvoje
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 1:22:44,88 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:22:44,88
Zaostanek: 00:00:00
31 . 117 Dellabernardina David
BK AXA
Moški CRO BK AXA 4 1:15:14,15 -- >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:15:14,15
Zaostanek: 00:00:00
32 . 269 Ban Tom
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:16:39,47 -- >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:16:39,47
Zaostanek: 00:00:00
DNF 154 Burkeljca Janez
Moški CRO 1 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 234 Cattaruzzi Paolo
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 6 1:13:15,83 -- >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:13:15,83
Zaostanek: 00:00:00
2 . 209 Premrn Lucjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 6 1:13:44,90 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:13:44,90
Zaostanek: 00:00:00
3 . 56 Pietrobon Ugo
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 6 1:15:42,91 -- >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:15:42,91
Zaostanek: 00:00:00
4 . 272 Bastiani Mauro
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 6 1:16:05,97 -- >
Klub ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:16:05,97
Zaostanek: 00:00:00
5 . 48 Pavan Claudio
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 6 1:16:16,25 -- >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:16:16,25
Zaostanek: 00:00:00
6 . 263 Kemperl Bojan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 1:17:05,31 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 1:17:05,31
Zaostanek: 00:00:00
7 . 52 Marassi Giovanni
A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 5 1:06:29,84 -- >
Klub A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:29,84
Zaostanek: 00:00:00
8 . 181 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:07:17,83 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:17,83
Zaostanek: 00:00:00
9 . 139 Barilani Gianluca
TEAM TODESCO ASD
Moški ITA TEAM TODESCO ASD 5 1:08:01,74 -- >
Klub TEAM TODESCO ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:01,74
Zaostanek: 00:00:00
10 . 145 Kovačić Dalibor
BK ALBONA 1921
Moški ITA BK ALBONA 1921 5 1:08:36,37 -- >
Klub BK ALBONA 1921
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:36,37
Zaostanek: 00:00:00
11 . 214 Bevilacqua Marco
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:09:17,09 -- >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:17,09
Zaostanek: 00:00:00
12 . 63 Leo Michele
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:10:01,02 -- >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:10:01,02
Zaostanek: 00:00:00
13 . 186 Bajec Franc
KK POSTOJNA
Moški SLO KK POSTOJNA 5 1:10:50,82 -- >
Klub KK POSTOJNA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:10:50,82
Zaostanek: 00:00:00
14 . 178 Baradel Gioni
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 5 1:10:51,00 -- >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:10:51,00
Zaostanek: 00:00:00
15 . 273 SAVIANO GIACOMO
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 5 1:11:57,36 -- >
Klub ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:11:57,36
Zaostanek: 00:00:00
16 . 99 Zidarić Goran
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 5 1:13:18,43 -- >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:13:18,43
Zaostanek: 00:00:00
17 . 23 Mastrangelo Alberto
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 5 1:14:20,26 -- >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:14:20,26
Zaostanek: 00:00:00
18 . 77 Banek Darko
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:16:32,67 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:16:32,67
Zaostanek: 00:00:00
SENIORKE 30+ GOD. (30+ F)-Ž
1 . 277 Capon Roberta
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Ženski ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 5 1:14:28,86 -- >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Time: 1:14:28,86
Zaostanek: 00:00:00
2 . 264 Baldassin Serena
BIBIONE CYCLING TEAM
Ženski ITA BIBIONE CYCLING TEAM 5 1:20:47,69 -- >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Time: 1:20:47,69
Zaostanek: 00:00:00
3 . 21 Cosliani Donatella
SC COTTUR ASD
Ženski ITA SC COTTUR ASD 4 1:05:33,38 -- >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:05:33,38
Zaostanek: 00:00:00
4 . 275 BJEDOV Tanja
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 4 1:06:14,35 -- >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:06:14,35
Zaostanek: 00:00:00
5 . 149 Rupena Helena
BK NOVIGRAD
Ženski CRO BK NOVIGRAD 4 1:06:32,84 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:06:32,84
Zaostanek: 00:00:00
6 . 90 Juretić Antonela
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:07:00,54 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:07:00,54
Zaostanek: 00:00:00
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 F)-Ž
1 . 248 ARICI SOFIA
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 6 1:18:12,51 -- >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 6
Time: 1:18:12,51
Zaostanek: 00:00:00
2 . 270 Ahačič Nastja
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:08:30,77 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Time: 1:08:30,77
Zaostanek: 00:00:00
3 . 110 Trakonja Anet
MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Ženski SLO MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 5 1:11:43,28 -- >
Klub MEBLOJOGI - PRO CONCRETE
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Time: 1:11:43,28
Zaostanek: 00:00:00
4 . 2 Mesojedec Zoja
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Ženski SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 5 1:12:27,72 -- >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Time: 1:12:27,72
Zaostanek: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content