Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 20. ptujski triatlon 2023

Triatlon Tekma:20. ptujski triatlon 2023 Datum:07.05.2023
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap Več
CICIBANI-M
1 . 186 Hribar Jure
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2023TZS066 03:20,0 -- >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS066
Čas: 03:20,0
Gap: --
2 . 187 Ivanež Vitan
TRIATLONSKI KLUB NOVO MESTO
Moški SLO TRIATLONSKI KLUB NOVO MESTO 2023TZS374 03:38,0 +00:17 >
Klub TRIATLONSKI KLUB NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS374
Čas: 03:38,0
Gap: +00:17
3 . 200 Tominc Juš
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2023TZS114 03:47,0 +00:26 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS114
Čas: 03:47,0
Gap: +00:26
4 . 185 Hribar Anže
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2023TZS065 03:58,0 +00:37 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS065
Čas: 03:58,0
Gap: +00:37
5 . 195 Pintač Blaž
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2023TZS092 04:03,0 +00:42 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS092
Čas: 04:03,0
Gap: +00:42
6 . 203 Urh Urban
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2023TZS272 04:08,0 +00:47 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS272
Čas: 04:08,0
Gap: +00:47
7 . 199 Tanko Tim
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 04:13,0 +00:52 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 04:13,0
Gap: +00:52
8 . 190 Novak Bine
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2023TZS497 04:17,0 +00:56 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS497
Čas: 04:17,0
Gap: +00:56
9 . 196 Romšak Nik
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2023TZS188 04:35,0 +01:14 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS188
Čas: 04:35,0
Gap: +01:14
10 . 181 Ciglar Aljaž
AK PTUJ
Moški SLO AK PTUJ 05:03,0 +01:42 >
Klub AK PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 05:03,0
Gap: +01:42
11 . 197 Simeunovič Šimen
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2023TZS266 05:06,0 +01:45 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS266
Čas: 05:06,0
Gap: +01:45
13 . 189 Korošec Luka
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2023TZS146 05:08,0 +01:48 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS146
Čas: 05:08,0
Gap: +01:48
14 . 202 Tramte Bine
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2023TZS183 05:19,0 +01:58 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS183
Čas: 05:19,0
Gap: +01:58
15 . 198 Simeunovič Nace
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2023TZS265 05:54,0 +02:33 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS265
Čas: 05:54,0
Gap: +02:33
16 . 194 Petek Aljaž
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2023TZS249 06:02,0 +02:41 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS249
Čas: 06:02,0
Gap: +02:41
CICIBANI-Ž
12 . 182 Hafner Česen Maruša
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 05:06,0 +01:45 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 05:06,0
Gap: +01:45
CICIBANKE-Ž
1 . 191 Novak Tinkara
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 2023TZS498 03:41,0 -- >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS498
Čas: 03:41,0
Gap: --
2 . 193 Oset Alisa
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 2023TZS313 03:54,0 +00:12 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS313
Čas: 03:54,0
Gap: +00:12
3 . 184 Habinger Dunja
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 2023TZS315 04:04,0 +00:22 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS315
Čas: 04:04,0
Gap: +00:22
4 . 192 Orehek Klara
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 2023TZS242 04:31,0 +00:49 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS242
Čas: 04:31,0
Gap: +00:49
5 . 188 Jeras Jona
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2023TZS205 05:10,0 +01:28 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS205
Čas: 05:10,0
Gap: +01:28
6 . 201 TORKAR Neja
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2023TZS178 05:19,0 +01:37 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS178
Čas: 05:19,0
Gap: +01:37
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 210 Majdič Jure
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2023TZS126 07:18,0 -- >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS126
Čas: 07:18,0
Gap: --
2 . 208 Križan Bor
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2023TZS145 07:32,0 +00:13 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS145
Čas: 07:32,0
Gap: +00:13
3 . 212 Mori Nik
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2023TZS085 08:03,0 +00:45 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS085
Čas: 08:03,0
Gap: +00:45
4 . 205 Dokl Jakob
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2023TZS057 08:06,0 +00:47 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS057
Čas: 08:06,0
Gap: +00:47
5 . 211 Meh Tevž
TRIATLONSKI KLUB NOVO MESTO
Moški SLO TRIATLONSKI KLUB NOVO MESTO 2023TZS365 08:06,0 +00:48 >
Klub TRIATLONSKI KLUB NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS365
Čas: 08:06,0
Gap: +00:48
6 . 220 Šolaja Maxim
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2023TZS504 08:13,0 +00:55 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS504
Čas: 08:13,0
Gap: +00:55
7 . 214 Oset Filip
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2023TZS314 08:56,0 +01:38 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS314
Čas: 08:56,0
Gap: +01:38
8 . 222 Zver Leon
Moški SLO 09:36,0 +02:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 09:36,0
Gap: +02:17
9 . 206 Jeras Lan
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2023TZS206 09:44,0 +02:26 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS206
Čas: 09:44,0
Gap: +02:26
10 . 219 Sušnik Nik
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2023TZS269 10:23,0 +03:05 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS269
Čas: 10:23,0
Gap: +03:05
11 . 215 Petek Matic Jakob
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2023TZS248 10:24,0 +03:05 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS248
Čas: 10:24,0
Gap: +03:05
12 . 204 BERDEN ANEJ
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2023TZS505 10:48,0 +03:30 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS505
Čas: 10:48,0
Gap: +03:30
13 . 209 Levičnik Juš
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2023TZS077 11:09,0 +03:50 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS077
Čas: 11:09,0
Gap: +03:50
14 . 213 Orehek Matic
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2023TZS243 11:09,0 +03:51 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS243
Čas: 11:09,0
Gap: +03:51
15 . 218 Romšak Val
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2023TZS187 11:51,0 +04:33 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS187
Čas: 11:51,0
Gap: +04:33
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 217 Podobnik Ajda
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2023TZS095 07:20,0 -- >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS095
Čas: 07:20,0
Gap: --
2 . 207 Košir Zoja
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2023TZS073 07:33,0 +00:13 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS073
Čas: 07:33,0
Gap: +00:13
3 . 221 Vučko Ana
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 2023TZS274 09:00,0 +01:39 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS274
Čas: 09:00,0
Gap: +01:39
4 . 224 VIDMAR Tinkara
SWIM CLINIC
Ženski SLO SWIM CLINIC 09:52,0 +02:32 >
Klub SWIM CLINIC
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 09:52,0
Gap: +02:32
5 . 216 Peterca Švigelj Frida
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 2023TZS250 10:34,0 +03:14 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS250
Čas: 10:34,0
Gap: +03:14
6 . 223 BLAŽIČ Ula
SWIM CLINIC
Ženski SLO SWIM CLINIC 11:46,0 +04:25 >
Klub SWIM CLINIC
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 11:46,0
Gap: +04:25
7 . 225 Levac Juno
TK LOGATEC
Ženski SLO TK LOGATEC 2023TZS339 14:35,0 +07:15 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS339
Čas: 14:35,0
Gap: +07:15
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 121 Lovrenčič Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2023TZS367 -- -- >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS367
Čas: 00:00:00
Gap: --
2 . 132 Mlakar Jaka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2023TZS197 -- +00:22 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS197
Čas: 00:00:00
Gap: +00:22
3 . 114 Kojc Mark
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2023TZS307 -- +00:38 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS307
Čas: 00:00:00
Gap: +00:38
4 . 154 Slapničar Matija
TK TRISPORT LELOSI
Moški SLO TK TRISPORT LELOSI 2023TZS268 -- +00:43 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS268
Čas: 00:00:00
Gap: +00:43
5 . 153 Slanič Nino
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2023TZS105 -- +01:13 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS105
Čas: 00:00:00
Gap: +01:13
6 . 151 Seliškar Rok
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2023TZS361 -- +01:16 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS361
Čas: 00:00:00
Gap: +01:16
7 . 87 Brenčič Mark
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2023TZS457 -- +01:48 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS457
Čas: 00:00:00
Gap: +01:48
8 . 109 Jurman Bine
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2023TZS070 -- +02:08 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS070
Čas: 00:00:00
Gap: +02:08
9 . 125 MARIN MITJA
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj -- +02:13 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +02:13
10 . 148 Rebernik Jaka
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2023TZS363 -- +03:07 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS363
Čas: 00:00:00
Gap: +03:07
11 . 137 Pajek Ažbe
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2023TZS190 -- +03:13 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS190
Čas: 00:00:00
Gap: +03:13
12 . 112 Klemen Matic
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP -- +03:15 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +03:15
13 . 165 Vuk Bastijan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2023TZS501 -- +03:45 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS501
Čas: 00:00:00
Gap: +03:45
14 . 143 PLOŠINJAK TIMOTEJ
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj -- +04:32 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +04:32
15 . 157 Šavs Matevž
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2023TZS500 -- +06:46 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS500
Čas: 00:00:00
Gap: +06:46
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 127 Martinšek Enja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2023TZS081 -- -- >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS081
Čas: 00:00:00
Gap: --
2 . 156 Sraka Lora
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2023TZS108 -- +00:17 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS108
Čas: 00:00:00
Gap: +00:17
3 . 117 Križan Ela
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2023TZS144 -- +00:31 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS144
Čas: 00:00:00
Gap: +00:31
4 . 116 Korošec Eva
TK TRISPORT LELOSI
Ženski SLO TK TRISPORT LELOSI 2023TZS232 -- +00:36 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS232
Čas: 00:00:00
Gap: +00:36
5 . 129 Mihelič Maša
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2023TZS127 -- +00:38 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS127
Čas: 00:00:00
Gap: +00:38
6 . 150 RUS ZALA
TK Maraton Ptuj
Ženski SLO TK Maraton Ptuj -- +01:31 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +01:31
7 . 86 Brecelj Julija
TK Ajdovščina
Ženski SLO TK Ajdovščina 2023TZS444 -- +01:54 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS444
Čas: 00:00:00
Gap: +01:54
8 . 101 Hrenko Gaja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2023TZS063 -- +02:28 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS063
Čas: 00:00:00
Gap: +02:28
9 . 141 Pintač Špela
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2023TZS093 -- +02:44 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS093
Čas: 00:00:00
Gap: +02:44
10 . 142 PISAR PIJA
TK Maraton Ptuj
Ženski SLO TK Maraton Ptuj -- +03:08 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +03:08
11 . 104 Ivanež Zarja
TK NOVO MESTO
Ženski SLO TK NOVO MESTO 2023TZS373 -- +03:26 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS373
Čas: 00:00:00
Gap: +03:26
12 . 161 Valič Lia
TK Ajdovščina
Ženski SLO TK Ajdovščina 2023TZS439 -- +03:38 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS439
Čas: 00:00:00
Gap: +03:38
13 . 134 Mostar Nadja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2023TZS088 -- +03:49 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS088
Čas: 00:00:00
Gap: +03:49
14 . 93 Ferbežar Tamara
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2023TZS486 -- +06:42 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS486
Čas: 00:00:00
Gap: +06:42
15 . 94 Ferbežar Patricija
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2023TZS487 -- +06:42 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS487
Čas: 00:00:00
Gap: +06:42
16 . 107 Jarc Ela
SWIM CLINIC
Ženski SLO SWIM CLINIC -- +08:20 >
Klub SWIM CLINIC
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +08:20
KADETI-M
1 . 131 Mlakar Nace
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2023TZS196 -- -- >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS196
Čas: 00:00:00
Gap: --
2 . 115 Korošec Žiga
TK TRISPORT LELOSI
Moški SLO TK TRISPORT LELOSI 2023TZS231 -- +00:14 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS231
Čas: 00:00:00
Gap: +00:14
3 . 135 Navodnik Grega
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2023TZS021 -- +00:14 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS021
Čas: 00:00:00
Gap: +00:14
4 . 133 Mori Maks
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2023TZS086 -- +00:30 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS086
Čas: 00:00:00
Gap: +00:30
5 . 149 Rihar Val
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2023TZS099 -- +00:31 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS099
Čas: 00:00:00
Gap: +00:31
6 . 166 Zamida Mark
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2023TZS348 -- +00:31 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS348
Čas: 00:00:00
Gap: +00:31
7 . 105 Jarc Tine
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 2023TZS324 -- +00:41 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS324
Čas: 00:00:00
Gap: +00:41
8 . 122 Lučovnik Gaber
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2023TZS078 -- +00:42 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS078
Čas: 00:00:00
Gap: +00:42
9 . 96 Gašperič Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2023TZS493 -- +00:51 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS493
Čas: 00:00:00
Gap: +00:51
10 . 147 Prelesnik France
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2023TZS129 -- +00:57 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS129
Čas: 00:00:00
Gap: +00:57
11 . 90 Čampa Matevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2023TZS341 -- +01:00 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS341
Čas: 00:00:00
Gap: +01:00
12 . 111 Klemen Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2023TZS193 -- +01:07 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS193
Čas: 00:00:00
Gap: +01:07
13 . 168 Zupančič Izak
TK TRISPORT LELOSI
Moški SLO TK TRISPORT LELOSI 2023TZS495 -- +01:12 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS495
Čas: 00:00:00
Gap: +01:12
14 . 83 Berkopec Brin
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2023TZS045 -- +01:34 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS045
Čas: 00:00:00
Gap: +01:34
15 . 145 Potrč Tilen
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2023TZS451 -- +01:43 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS451
Čas: 00:00:00
Gap: +01:43
16 . 88 Cvelbar Jakob
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2023TZS347 -- +01:51 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS347
Čas: 00:00:00
Gap: +01:51
17 . 91 DEŽMAN Luka
TK TRISPORT LELOSI
Moški SLO TK TRISPORT LELOSI 2023TZS220 -- +01:55 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS220
Čas: 00:00:00
Gap: +01:55
18 . 102 Hribar Domen
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 2023TZS326 -- +01:56 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS326
Čas: 00:00:00
Gap: +01:56
19 . 126 Martinšek Tian
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2023TZS082 -- +02:11 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS082
Čas: 00:00:00
Gap: +02:11
20 . 144 Podobnik Jakob
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2023TZS094 -- +02:41 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS094
Čas: 00:00:00
Gap: +02:41
21 . 103 Istenič Luka
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2023TZS067 -- +03:48 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS067
Čas: 00:00:00
Gap: +03:48
22 . 162 Vidmar Maks
TK Ajdovščina
Moški SLO TK Ajdovščina 2023TZS438 -- +03:52 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS438
Čas: 00:00:00
Gap: +03:52
23 . 85 Bombač Nejc
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2023TZS203 -- +05:16 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS203
Čas: 00:00:00
Gap: +05:16
24 . 136 Ogrin Juš
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2022TZS537 -- +05:20 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2022TZS537
Čas: 00:00:00
Gap: +05:20
25 . 128 Medved Aleš
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2023TZS182 -- +06:13 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS182
Čas: 00:00:00
Gap: +06:13
KADETINJE-Ž
1 . 84 Bezlaj Anja
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 2023TZS297 -- -- >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS297
Čas: 00:00:00
Gap: --
2 . 110 Kirbiš Anina
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 2023TZS305 -- +00:53 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS305
Čas: 00:00:00
Gap: +00:53
3 . 152 Slanič Iva
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2023TZS104 -- +01:18 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS104
Čas: 00:00:00
Gap: +01:18
4 . 118 Kromar Urša
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2023TZS137 -- +01:21 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS137
Čas: 00:00:00
Gap: +01:21
5 . 100 Hrenko Erin
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2023TZS062 -- +02:19 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS062
Čas: 00:00:00
Gap: +02:19
6 . 99 Herodež Ana
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 2023TZS302 -- +02:52 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS302
Čas: 00:00:00
Gap: +02:52
7 . 159 Unk Lepojič Alja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2023TZS115 -- +03:10 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS115
Čas: 00:00:00
Gap: +03:10
8 . 139 Peteršič Sofija
TK Maraton Ptuj
Ženski SLO TK Maraton Ptuj -- +04:01 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +04:01
9 . 108 JOVANOVIĆ Mia
TK Maraton Ptuj
Ženski SLO TK Maraton Ptuj -- +04:07 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +04:07
10 . 106 Jarc Neža
SWIM CLINIC
Ženski SLO SWIM CLINIC -- +04:59 >
Klub SWIM CLINIC
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +04:59
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 46 Peterka Jan
TK TRISPORT LELOSI
Moški SLO TK TRISPORT LELOSI 2023TZS251 -- -- >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS251
Čas: 00:00:00
Gap: --
1 . 169 Žagar Jurij
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2023TZS134 -- -- >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS134
Čas: 00:00:00
Gap: --
2 . 73 Žagar Taj
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2023TZS133 -- +03:00 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS133
Čas: 00:00:00
Gap: +03:00
2 . 170 Žagar Matic
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2023TZS135 -- +00:08 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS135
Čas: 00:00:00
Gap: +00:08
3 . 6 BERKENJAČEVIĆ Jernej
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2023TZS513 -- +18:16 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS513
Čas: 00:00:00
Gap: +18:16
3 . 138 Pavlin Marcel
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2023TZS201 -- +00:16 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS201
Čas: 00:00:00
Gap: +00:16
4 . 98 Grün Max
HSV TRIATHLON KäRNTEN
Moški AUT HSV TRIATHLON KäRNTEN -- +00:25 >
Klub HSV TRIATHLON KäRNTEN
Država AUT
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +00:25
5 . 163 Vidmar Adam
TK Ajdovščina
Moški SLO TK Ajdovščina 2023TZS435 -- +01:09 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS435
Čas: 00:00:00
Gap: +01:09
6 . 92 DEŽMAN Anže
TK TRISPORT LELOSI
Moški SLO TK TRISPORT LELOSI 2023TZS221 -- +01:49 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS221
Čas: 00:00:00
Gap: +01:49
7 . 120 Lovrenčič Jurij
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2023TZS349 -- +01:51 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS349
Čas: 00:00:00
Gap: +01:51
8 . 123 Majdič Luka
TK TRISPORT LELOSI
Moški SLO TK TRISPORT LELOSI 2023TZS237 -- +02:15 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS237
Čas: 00:00:00
Gap: +02:15
9 . 167 ZAVRŠNIK JURE
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE -- +02:59 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +02:59
10 . 140 Peteršič Jurij
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj -- +03:00 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +03:00
11 . 97 Godnič Nejc
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2023TZS359 -- +05:32 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS359
Čas: 00:00:00
Gap: +05:32
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 155 Sraka Luna
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2023TZS109 -- -- >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS109
Čas: 00:00:00
Gap: --
2 . 160 Valič Isa
TK Ajdovščina
Ženski SLO TK Ajdovščina 2023TZS436 -- +00:59 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS436
Čas: 00:00:00
Gap: +00:59
3 . 82 Bajec Nina
TK NOVO MESTO
Ženski SLO TK NOVO MESTO 2023TZS342 -- +06:06 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS342
Čas: 00:00:00
Gap: +06:06
DNS 95 Frey Sarah
ALTIS The bike Team
Ženski SLO ALTIS The bike Team DNS >
Klub ALTIS The bike Team
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: DNS
Gap:
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 8 Bojanc Domen
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2023TZS191 -- -- >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS191
Čas: 00:00:00
Gap: --
2 . 9 Borec Jaka
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2023TZS300 -- +00:00 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS300
Čas: 00:00:00
Gap: +00:00
3 . 69 Vimos Kocbek Nevan
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2023TZS117 -- +01:23 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS117
Čas: 00:00:00
Gap: +01:23
4 . 16 Fekonja Sergej
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2023TZS509 -- +03:22 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS509
Čas: 00:00:00
Gap: +03:22
5 . 12 Černelič Maks
TK TRISPORT LELOSI
Moški SLO TK TRISPORT LELOSI 2023TZS466 -- +05:54 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS466
Čas: 00:00:00
Gap: +05:54
6 . 3 Alenabi Nik
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2023TZS521 -- +09:05 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS521
Čas: 00:00:00
Gap: +09:05
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 42 Navodnik Sara
TK Velenje
Ženski SLO TK Velenje 2023TZS020 -- -- >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS020
Čas: 00:00:00
Gap: --
2 . 7 Bezlaj Eva
TK 3LIFE
Ženski SLO TK 3LIFE 2023TZS298 -- +06:19 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS298
Čas: 00:00:00
Gap: +06:19
3 . 2 Alauf Danaja
TK TRISPORT LELOSI
Ženski SLO TK TRISPORT LELOSI 2023TZS514 -- +16:48 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS514
Čas: 00:00:00
Gap: +16:48
ČLANI 1-M
1 . 43 Nunar Matevž
TK TRISPORT LELOSI
Moški SLO TK TRISPORT LELOSI 2023TZS241 -- -- >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS241
Čas: 00:00:00
Gap: --
2 . 32 Lipovšek Jan
TK TRISPORT LELOSI
Moški SLO TK TRISPORT LELOSI 2023TZS236 -- +04:21 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS236
Čas: 00:00:00
Gap: +04:21
3 . 74 Žižek. Gašper
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE 2023TZS311 -- +04:43 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS311
Čas: 00:00:00
Gap: +04:43
4 . 52 Podbevšek Žiga
TK TRISPORT LELOSI
Moški SLO TK TRISPORT LELOSI 2023TZS257 -- +05:04 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS257
Čas: 00:00:00
Gap: +05:04
5 . 55 Rozman Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2023TZS351 -- +09:22 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS351
Čas: 00:00:00
Gap: +09:22
6 . 19 Hodžar Julijan
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 2023TZS519 -- +14:56 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS519
Čas: 00:00:00
Gap: +14:56
7 . 18 Gregorčič Tit
Moški SLO -- +24:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +24:48
ČLANICE 1-Ž
1 . 47 Peterka Monika
TK TRISPORT LELOSI
Ženski SLO TK TRISPORT LELOSI 2023TZS252 -- -- >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS252
Čas: 00:00:00
Gap: --
2 . 49 Pilih Vita
TK TRISPORT LELOSI
Ženski SLO TK TRISPORT LELOSI 2023TZS255 -- +05:56 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS255
Čas: 00:00:00
Gap: +05:56
ČLANI 2-M
1 . 71 Vrhunc Tilen
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 2023TZS016 -- -- >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS016
Čas: 00:00:00
Gap: --
2 . 64 Štrus Luka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2023TZS189 -- +01:44 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS189
Čas: 00:00:00
Gap: +01:44
3 . 28 Krajnc Danijel
ŠD 3Šport
Moški SLO ŠD 3Šport 2023TZS515 -- +03:31 >
Klub ŠD 3Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS515
Čas: 00:00:00
Gap: +03:31
4 . 67 Verbajs Matej
Moški SLO -- +06:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +06:19
5 . 62 Starman Gorazd
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 2023TZS012 -- +13:51 >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS012
Čas: 00:00:00
Gap: +13:51
6 . 40 Mertelj Peter
Moški SLO -- +23:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +23:31
DNF 5 Bauer Nejc
TK OLIMPIJA
Moški SLO TK OLIMPIJA 2023TZS408 DNF >
Klub TK OLIMPIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS408
Čas: DNF
Gap:
DNS 31 Krejač Damjan
AK ULTRAMARATON SLOVENIJA
Moški SLO AK ULTRAMARATON SLOVENIJA DNS >
Klub AK ULTRAMARATON SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: DNS
Gap:
DSQ 15 Fajfar Sergej
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica -- >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap:
ČLANICE 2-Ž
1 . 63 Škerget Barbara
TK TRISPORT LELOSI
Ženski SLO TK TRISPORT LELOSI 2023TZS522 -- -- >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS522
Čas: 00:00:00
Gap: --
2 . 57 Rožić Sara
Gamsi
Ženski SLO Gamsi -- +08:11 >
Klub Gamsi
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +08:11
3 . 61 Sipoš Klarisa
Ženski SLO -- +16:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +16:19
4 . 59 Sedej Spela
TK Logatec
Ženski SLO TK Logatec -- +33:06 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +33:06
VETERANI 1-M
1 . 13 Česen Grega
TK Gorenjska
Moški SLO TK Gorenjska 2023TZS005 -- -- >
Klub TK Gorenjska
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS005
Čas: 00:00:00
Gap: --
2 . 38 Meh Jure
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2023TZS354 -- +03:34 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS354
Čas: 00:00:00
Gap: +03:34
3 . 53 Purgaj Bojan
JUDO KLUB GORIšNICA
Moški SLO JUDO KLUB GORIšNICA -- +04:46 >
Klub JUDO KLUB GORIšNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +04:46
4 . 44 Pavlič Marko
Moški SLO -- +05:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +05:06
5 . 54 Resnik Borut
TK TRISPORT LELOSI
Moški SLO TK TRISPORT LELOSI 2023TZS261 -- +05:52 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS261
Čas: 00:00:00
Gap: +05:52
6 . 45 Petek Matic
TK TRISPORT LELOSI
Moški SLO TK TRISPORT LELOSI 2023TZS246 -- +07:30 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS246
Čas: 00:00:00
Gap: +07:30
7 . 39 Memić Mirsad
TK SWIBIR
Moški CRO TK SWIBIR -- +09:50 >
Klub TK SWIBIR
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +09:50
8 . 22 Kafel Sašo
Moški SLO -- +21:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +21:40
DNS 36 Mantel Uros
Moški SLO DNS >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: DNS
Gap:
VETERANKE 1-Ž
1 . 27 Kompan Tanja
TK TRISPORT LELOSI
Ženski SLO TK TRISPORT LELOSI 2023TZS229 -- -- >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS229
Čas: 00:00:00
Gap: --
2 . 4 BATNOŽIĆ ANDREJA
Wet Bandits
Ženski SLO Wet Bandits -- +27:26 >
Klub Wet Bandits
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +27:26
3 . 14 Erak Camaj Nevena
Ženski SLO -- +30:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +30:26
VETERANI 2-M
1 . 75 Lučovnik Miha
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2023TZS390 -- -- >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS390
Čas: 00:00:00
Gap: --
2 . 51 Planinsec Rok
TK 3LIFE
Moški SLO TK 3LIFE -- +11:54 >
Klub TK 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +11:54
3 . 68 Vidmar Denis
TK Ajdovščina
Moški SLO TK Ajdovščina 2023TZS424 -- +12:00 >
Klub TK Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS424
Čas: 00:00:00
Gap: +12:00
4 . 72 Zupančič Martin
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 2023TZS399 -- +12:04 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS399
Čas: 00:00:00
Gap: +12:04
5 . 70 Visenjak David
Moški SLO -- +15:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +15:50
6 . 21 Justinek Gorazd
Moški SLO -- +18:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +18:48
7 . 65 Urbanec Jurij
Moški SLO -- +23:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +23:06
8 . 24 Kocjančič Simon
SD CENTAVER
Moški SLO SD CENTAVER -- +24:50 >
Klub SD CENTAVER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +24:50
DNS 33 Mahorič Mitja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001464377 DNS >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10001464377
Čas: DNS
Gap:
VETERANI 3-M
1 . 50 Pilih Tomaž
TK TRISPORT LELOSI
Moški SLO TK TRISPORT LELOSI 2023TZS254 -- -- >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS254
Čas: 00:00:00
Gap: --
2 . 66 Vdovič Sašo
Moški SLO -- +05:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +05:13
3 . 35 Malovič Zoran
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 2023TZS174 -- +11:22 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS174
Čas: 00:00:00
Gap: +11:22
4 . 20 Hunjet Andrej
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj -- +11:39 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +11:39
5 . 30 Krajnc Igor
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2023TZS075 -- +14:27 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS075
Čas: 00:00:00
Gap: +14:27
6 . 17 Gašperič Matjaž
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2023TZS494 -- +15:42 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS494
Čas: 00:00:00
Gap: +15:42
7 . 10 Bratina Raffaele
A.S.D. BORAMULTISPORT
Moški SLO A.S.D. BORAMULTISPORT -- +19:31 >
Klub A.S.D. BORAMULTISPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +19:31
DNS 29 Krajnc Damjan
TK Celje
Moški SLO TK Celje DNS >
Klub TK Celje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: DNS
Gap:
VETERANKE 3-Ž
1 . 11 Ceppi Daniela
BORA MULTISPORTRIESTE
Ženski ITA BORA MULTISPORTRIESTE -- -- >
Klub BORA MULTISPORTRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: --
VETERANI 4-M
1 . 26 KOMPAN ZLATKO
TK TRISPORT LELOSI
Moški SLO TK TRISPORT LELOSI 2023TZS230 -- -- >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS230
Čas: 00:00:00
Gap: --
2 . 41 Nadvežnik Robert
TK Velenje
Moški SLO TK Velenje 2023TZS023 -- +08:48 >
Klub TK Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS023
Čas: 00:00:00
Gap: +08:48
3 . 58 Sarić Davor
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj -- +09:21 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: +09:21
VETERANI 5-M
1 . 25 Komel Branimir
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 2023TZS173 -- -- >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS173
Čas: 00:00:00
Gap: --
2 . 48 Petrič Slavko
JK TRI TEAM
Moški SLO JK TRI TEAM 2023tzs037 -- +00:49 >
Klub JK TRI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023tzs037
Čas: 00:00:00
Gap: +00:49
3 . 37 Martič Zvezdan
TK TRISPORT LELOSI
Moški SLO TK TRISPORT LELOSI 2023TZS238 -- +01:46 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS238
Čas: 00:00:00
Gap: +01:46
4 . 60 Sikošek Edo
TK TRISPORT LELOSI
Moški SLO TK TRISPORT LELOSI 2023TZS264 -- +06:32 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS264
Čas: 00:00:00
Gap: +06:32
5 . 34 Maksl Franc
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2023TZS375 -- +19:00 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS375
Čas: 00:00:00
Gap: +19:00
6 . 23 Knap Bojan
TK TRISPORT LELOSI
Moški SLO TK TRISPORT LELOSI 2023TZS228 -- +26:28 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS228
Čas: 00:00:00
Gap: +26:28
VETERANI 6-M
1 . 1 Aćimović Radovan
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 2023TZS170 -- -- >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS170
Čas: 00:00:00
Gap: --
VETERANI 7-M
1 . 56 Rozman Marjan
JUDO KLUB BRANIK MARIBOR
Moški SLO JUDO KLUB BRANIK MARIBOR -- -- >
Klub JUDO KLUB BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Gap: --

Komentarji

 

Mobile content