Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 8. TRIOP TRIATLON 2023

Triatlon Tekma:8. TRIOP TRIATLON 2023 Datum:01.07.2023
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Swim T1 Bike T2 Run Rezultat Več
CICIBANI-M
1 . 340 Hribar Anže
Triathlon club Ljubljana
Moški SLO Triathlon club Ljubljana 2023TZS065 00:00:38 00:00:16 00:00:41 00:01:36 >
Klub Triathlon club Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS065
Swim: 00:00:38
T1: 00:00:16
Bike:
T2:
Run: 00:00:41
Rezultat: 00:01:36
2 . 347 JELKOVIĆ Martin
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 00:00:53 00:00:36 00:00:44 00:02:14 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 00:00:53
T1: 00:00:36
Bike:
T2:
Run: 00:00:44
Rezultat: 00:02:14
3 . 343 SOVIĆ-PADOVAN Marin
Triatlon klub Rab
Moški CRO Triatlon klub Rab 00:00:53 00:00:34 00:00:47 00:02:15 >
Klub Triatlon klub Rab
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 00:00:53
T1: 00:00:34
Bike:
T2:
Run: 00:00:47
Rezultat: 00:02:15
4 . 344 ŽIVKOVIĆ Teo
Triatlon klub Rival
Moški CRO Triatlon klub Rival 00:00:57 00:00:33 00:00:45 00:02:16 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 00:00:57
T1: 00:00:33
Bike:
T2:
Run: 00:00:45
Rezultat: 00:02:16
5 . 345 ZRINUŠIĆ Matej
Triatlon klub Rival
Moški CRO Triatlon klub Rival 00:00:57 00:00:32 00:00:54 00:02:23 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 00:00:57
T1: 00:00:32
Bike:
T2:
Run: 00:00:54
Rezultat: 00:02:23
6 . 341 BRLEK Lukas
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 00:00:42 00:00:48 00:00:59 00:02:30 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 00:00:42
T1: 00:00:48
Bike:
T2:
Run: 00:00:59
Rezultat: 00:02:30
7 . 346 GRBAC Noa
Triatlon klub Matulji
Moški CRO Triatlon klub Matulji 00:00:59 00:00:36 00:01:02 00:02:39 >
Klub Triatlon klub Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 00:00:59
T1: 00:00:36
Bike:
T2:
Run: 00:01:02
Rezultat: 00:02:39
8 . 342 PETRIC Frane
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 00:01:01 00:00:57 00:01:14 00:03:13 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 00:01:01
T1: 00:00:57
Bike:
T2:
Run: 00:01:14
Rezultat: 00:03:13
CICIBANKE-Ž
1 . 350 ŠUMANOVAC Zoe
Triatlon klub Maksimir
Ženski CRO Triatlon klub Maksimir 00:00:45 00:00:23 00:00:47 00:01:56 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca:
Swim: 00:00:45
T1: 00:00:23
Bike:
T2:
Run: 00:00:47
Rezultat: 00:01:56
2 . 337 Kljun Zarja
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2023TZS538 00:00:48 00:00:22 00:00:47 00:01:58 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS538
Swim: 00:00:48
T1: 00:00:22
Bike:
T2:
Run: 00:00:47
Rezultat: 00:01:58
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 185 Duca Francesco
GO TRI TEAM
Moški CRO GO TRI TEAM 00:01:29 00:00:20 00:04:00 00:05:50 >
Klub GO TRI TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 00:01:29
T1: 00:00:20
Bike:
T2:
Run: 00:04:00
Rezultat: 00:05:50
1 . 321 Hribar Jure
Triathlon club Ljubljana
Moški SLO Triathlon club Ljubljana 2023TZS066 00:00:46 00:00:19 00:01:58 00:03:05 >
Klub Triathlon club Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS066
Swim: 00:00:46
T1: 00:00:19
Bike:
T2:
Run: 00:01:58
Rezultat: 00:03:05
2 . 180 Cichin Nathan
GO TRI TEAM
Moški CRO GO TRI TEAM 00:01:31 00:00:19 00:04:01 00:05:52 >
Klub GO TRI TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 00:01:31
T1: 00:00:19
Bike:
T2:
Run: 00:04:01
Rezultat: 00:05:52
2 . 314 KUTANOSKI Jovan
Triatlon klub Rival
Moški CRO Triatlon klub Rival 2023-2170 00:00:45 00:00:17 00:02:09 00:03:12 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-2170
Swim: 00:00:45
T1: 00:00:17
Bike:
T2:
Run: 00:02:09
Rezultat: 00:03:12
3 . 159 SURINA Matej
Triatlon klub Matulji
Moški CRO Triatlon klub Matulji 2023-1182 00:01:25 00:00:17 00:04:09 00:05:52 >
Klub Triatlon klub Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1182
Swim: 00:01:25
T1: 00:00:17
Bike:
T2:
Run: 00:04:09
Rezultat: 00:05:52
3 . 315 OPETCESKI Viktor
Triatlon klub Rival
Moški CRO Triatlon klub Rival 2023-2174 00:00:48 00:00:16 00:02:09 00:03:14 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-2174
Swim: 00:00:48
T1: 00:00:16
Bike:
T2:
Run: 00:02:09
Rezultat: 00:03:14
4 . 158 MILIČIĆ Tino
Triatlon klub Swibir
Moški CRO Triatlon klub Swibir 2023-1500 00:01:21 00:00:20 00:04:12 00:05:55 >
Klub Triatlon klub Swibir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1500
Swim: 00:01:21
T1: 00:00:20
Bike:
T2:
Run: 00:04:12
Rezultat: 00:05:55
4 . 324 Ivanež Vitan
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto 2023TZS374 00:00:51 00:00:15 00:02:20 00:03:27 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS374
Swim: 00:00:51
T1: 00:00:15
Bike:
T2:
Run: 00:02:20
Rezultat: 00:03:27
5 . 160 Radivojević Nola
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1750 00:01:26 00:00:21 00:04:09 00:05:57 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1750
Swim: 00:01:26
T1: 00:00:21
Bike:
T2:
Run: 00:04:09
Rezultat: 00:05:57
5 . 311 EDWARD TEODOR VINDIŠ
Triatlon klub Petar Zrinski
Moški CRO Triatlon klub Petar Zrinski 2023-1849 00:00:52 00:00:20 00:02:22 00:03:35 >
Klub Triatlon klub Petar Zrinski
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1849
Swim: 00:00:52
T1: 00:00:20
Bike:
T2:
Run: 00:02:22
Rezultat: 00:03:35
6 . 175 SHAVRESKI Marko
Triatlon klub Rival
Moški CRO Triatlon klub Rival 2023-2175 00:01:38 00:00:19 00:04:11 00:06:09 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-2175
Swim: 00:01:38
T1: 00:00:19
Bike:
T2:
Run: 00:04:11
Rezultat: 00:06:09
6 . 318 RAUŠ Toma
Triatlon klub Petar Zrinski
Moški CRO Triatlon klub Petar Zrinski 2023-2097 00:01:03 00:00:18 00:02:14 00:03:36 >
Klub Triatlon klub Petar Zrinski
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-2097
Swim: 00:01:03
T1: 00:00:18
Bike:
T2:
Run: 00:02:14
Rezultat: 00:03:36
7 . 181 Meh Tevž
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto 2023TZS365 00:01:31 00:00:22 00:04:18 00:06:13 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS365
Swim: 00:01:31
T1: 00:00:22
Bike:
T2:
Run: 00:04:18
Rezultat: 00:06:13
7 . 313 ĐURIĆ Jakov
Triatlon klub Rab
Moški CRO Triatlon klub Rab 2023-2112 00:00:56 00:00:20 00:02:23 00:03:40 >
Klub Triatlon klub Rab
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-2112
Swim: 00:00:56
T1: 00:00:20
Bike:
T2:
Run: 00:02:23
Rezultat: 00:03:40
8 . 166 HILL ALEX ULIĆ
Triatlon klub Swibir
Moški CRO Triatlon klub Swibir 2023-2198 00:01:16 00:00:28 00:04:28 00:06:13 >
Klub Triatlon klub Swibir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-2198
Swim: 00:01:16
T1: 00:00:28
Bike:
T2:
Run: 00:04:28
Rezultat: 00:06:13
8 . 317 POŽARIĆ Matia
Triatlon klub Matulji
Moški CRO Triatlon klub Matulji 2023-1852 00:01:05 00:00:18 00:02:17 00:03:40 >
Klub Triatlon klub Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1852
Swim: 00:01:05
T1: 00:00:18
Bike:
T2:
Run: 00:02:17
Rezultat: 00:03:40
9 . 161 GOBIN Vito
Triatlon klub Zadar
Moški CRO Triatlon klub Zadar 2023-1204 00:01:40 00:00:18 00:04:16 00:06:15 >
Klub Triatlon klub Zadar
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1204
Swim: 00:01:40
T1: 00:00:18
Bike:
T2:
Run: 00:04:16
Rezultat: 00:06:15
9 . 183 Benčina Kristjan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2023TZS140 00:01:04 00:00:23 00:02:17 00:03:44 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS140
Swim: 00:01:04
T1: 00:00:23
Bike:
T2:
Run: 00:02:17
Rezultat: 00:03:44
10 . 171 KASUMOVIĆ Filip
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1706 00:01:39 00:00:19 00:04:28 00:06:27 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1706
Swim: 00:01:39
T1: 00:00:19
Bike:
T2:
Run: 00:04:28
Rezultat: 00:06:27
10 . 182 Kljun Svit
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2023TZS537 00:00:56 00:00:27 00:02:23 00:03:47 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS537
Swim: 00:00:56
T1: 00:00:27
Bike:
T2:
Run: 00:02:23
Rezultat: 00:03:47
11 . 164 PETROVIĆ Mario
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1401 00:01:29 00:00:21 00:04:38 00:06:29 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1401
Swim: 00:01:29
T1: 00:00:21
Bike:
T2:
Run: 00:04:38
Rezultat: 00:06:29
11 . 316 MARIJAN Frane
Triatlon klub Rab
Moški CRO Triatlon klub Rab 2023-1971 00:01:07 00:00:21 00:02:36 00:04:05 >
Klub Triatlon klub Rab
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1971
Swim: 00:01:07
T1: 00:00:21
Bike:
T2:
Run: 00:02:36
Rezultat: 00:04:05
12 . 163 IVANOVIĆ Matija
Triatlon klub Zadar
Moški CRO Triatlon klub Zadar 2023-1529 00:01:39 00:00:18 00:04:32 00:06:30 >
Klub Triatlon klub Zadar
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1529
Swim: 00:01:39
T1: 00:00:18
Bike:
T2:
Run: 00:04:32
Rezultat: 00:06:30
12 . 319 GRAĐANSKI Teo
Triatlon klub Matulji
Moški CRO Triatlon klub Matulji 2023-2155 00:01:01 00:00:28 00:02:42 00:04:11 >
Klub Triatlon klub Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-2155
Swim: 00:01:01
T1: 00:00:28
Bike:
T2:
Run: 00:02:42
Rezultat: 00:04:11
13 . 162 VERŠIĆ Jakov
Triatlon klub Matulji
Moški CRO Triatlon klub Matulji 2023-1858 00:01:37 00:00:22 00:04:32 00:06:32 >
Klub Triatlon klub Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1858
Swim: 00:01:37
T1: 00:00:22
Bike:
T2:
Run: 00:04:32
Rezultat: 00:06:32
13 . 320 Fegac Samuel Lorenzo
Moški CRO 00:01:17 00:00:28 00:02:46 00:04:31 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 00:01:17
T1: 00:00:28
Bike:
T2:
Run: 00:02:46
Rezultat: 00:04:31
14 . 170 RZAUNEK Borna
Triatlon klub Swibir
Moški CRO Triatlon klub Swibir 2023-2196 00:01:28 00:00:28 00:04:48 00:06:45 >
Klub Triatlon klub Swibir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-2196
Swim: 00:01:28
T1: 00:00:28
Bike:
T2:
Run: 00:04:48
Rezultat: 00:06:45
14 . 325 MAŠKARIN Marko
Triatlon klub Rab
Moški CRO Triatlon klub Rab 00:01:19 00:00:24 00:02:54 00:04:38 >
Klub Triatlon klub Rab
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 00:01:19
T1: 00:00:24
Bike:
T2:
Run: 00:02:54
Rezultat: 00:04:38
15 . 165 SARJANOVIĆ Fabijan
Triatlon klub Petar Zrinski
Moški CRO Triatlon klub Petar Zrinski 2023-1851 00:01:48 00:00:25 00:04:36 00:06:50 >
Klub Triatlon klub Petar Zrinski
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1851
Swim: 00:01:48
T1: 00:00:25
Bike:
T2:
Run: 00:04:36
Rezultat: 00:06:50
15 . 323 Mihelič Tilen
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2023TZS499 00:01:16 00:00:30 00:03:01 00:04:48 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS499
Swim: 00:01:16
T1: 00:00:30
Bike:
T2:
Run: 00:03:01
Rezultat: 00:04:48
16 . 177 BJELAN Jan
Triatlon klub Swibir
Moški CRO Triatlon klub Swibir 2023-2210 00:01:50 00:00:15 00:04:56 00:07:02 >
Klub Triatlon klub Swibir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-2210
Swim: 00:01:50
T1: 00:00:15
Bike:
T2:
Run: 00:04:56
Rezultat: 00:07:02
17 . 169 PAVIĆ NOA DAKA
Triatlon klub Zadar
Moški CRO Triatlon klub Zadar 2023-1802 00:01:34 00:00:22 00:05:08 00:07:06 >
Klub Triatlon klub Zadar
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1802
Swim: 00:01:34
T1: 00:00:22
Bike:
T2:
Run: 00:05:08
Rezultat: 00:07:06
18 . 167 VITEZ Gabriel
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-2060 00:01:48 00:00:21 00:05:03 00:07:12 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-2060
Swim: 00:01:48
T1: 00:00:21
Bike:
T2:
Run: 00:05:03
Rezultat: 00:07:12
19 . 173 RODI Adam
Triatlon klub Rival
Moški CRO Triatlon klub Rival 2023-1465 00:01:57 00:00:20 00:04:59 00:07:17 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1465
Swim: 00:01:57
T1: 00:00:20
Bike:
T2:
Run: 00:04:59
Rezultat: 00:07:17
20 . 174 KURTOVIĆ Maro
Triatlon klub Rival
Moški CRO Triatlon klub Rival 2023-1814 00:02:09 00:00:24 00:05:48 00:08:22 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1814
Swim: 00:02:09
T1: 00:00:24
Bike:
T2:
Run: 00:05:48
Rezultat: 00:08:22
21 . 186 HOYOS Luka
Triatlon klub Rival
Moški CRO Triatlon klub Rival 00:02:26 00:00:29 00:05:36 00:08:32 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 00:02:26
T1: 00:00:29
Bike:
T2:
Run: 00:05:36
Rezultat: 00:08:32
22 . 184 ČALJKUŠIĆ Ivan
Triatlon klub Split
Moški CRO Triatlon klub Split 00:02:50 00:00:48 00:06:11 00:09:51 >
Klub Triatlon klub Split
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 00:02:50
T1: 00:00:48
Bike:
T2:
Run: 00:06:11
Rezultat: 00:09:51
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 197 Tosolini Melissa
GO TRI TEAM
Ženski CRO GO TRI TEAM 00:01:16 00:00:18 00:04:26 00:06:01 >
Klub GO TRI TEAM
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca:
Swim: 00:01:16
T1: 00:00:18
Bike:
T2:
Run: 00:04:26
Rezultat: 00:06:01
1 . 326 GRBAC Laura
Triatlon klub Matulji
Ženski CRO Triatlon klub Matulji 2023-1364 00:00:55 00:00:16 00:02:17 00:03:28 >
Klub Triatlon klub Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1364
Swim: 00:00:55
T1: 00:00:16
Bike:
T2:
Run: 00:02:17
Rezultat: 00:03:28
2 . 187 PETRIC Jana
Triatlon klub Maksimir
Ženski CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1336 00:01:15 00:00:18 00:04:43 00:06:17 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1336
Swim: 00:01:15
T1: 00:00:18
Bike:
T2:
Run: 00:04:43
Rezultat: 00:06:17
2 . 331 KUTANOSKA Sofija
Triatlon klub Rival
Ženski CRO Triatlon klub Rival 2023-2172 00:00:57 00:00:18 00:02:22 00:03:38 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-2172
Swim: 00:00:57
T1: 00:00:18
Bike:
T2:
Run: 00:02:22
Rezultat: 00:03:38
3 . 188 ŠKUNCA Lena
Triatlon klub Petar Zrinski
Ženski CRO Triatlon klub Petar Zrinski 2023-1976 00:01:25 00:00:18 00:04:36 00:06:20 >
Klub Triatlon klub Petar Zrinski
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1976
Swim: 00:01:25
T1: 00:00:18
Bike:
T2:
Run: 00:04:36
Rezultat: 00:06:20
3 . 332 KUTANOSKA Stefanija
Triatlon klub Rival
Ženski CRO Triatlon klub Rival 2023-2171 00:01:03 00:00:17 00:02:18 00:03:39 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-2171
Swim: 00:01:03
T1: 00:00:17
Bike:
T2:
Run: 00:02:18
Rezultat: 00:03:39
4 . 189 VADLJA Anja
Triatlon klub Matulji
Ženski CRO Triatlon klub Matulji 2023-1361 00:01:34 00:00:19 00:04:32 00:06:25 >
Klub Triatlon klub Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1361
Swim: 00:01:34
T1: 00:00:19
Bike:
T2:
Run: 00:04:32
Rezultat: 00:06:25
4 . 327 HORJAN Dora
Triatlon klub Petar Zrinski
Ženski CRO Triatlon klub Petar Zrinski 2023-1267 00:00:49 00:00:20 00:02:30 00:03:40 >
Klub Triatlon klub Petar Zrinski
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1267
Swim: 00:00:49
T1: 00:00:20
Bike:
T2:
Run: 00:02:30
Rezultat: 00:03:40
5 . 198 Tosolini Beatrice
GO TRI TEAM
Ženski CRO GO TRI TEAM 00:01:38 00:00:18 00:04:50 00:06:47 >
Klub GO TRI TEAM
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca:
Swim: 00:01:38
T1: 00:00:18
Bike:
T2:
Run: 00:04:50
Rezultat: 00:06:47
5 . 328 ŠIMIĆ Maša
Triatlon klub Maksimir
Ženski CRO Triatlon klub Maksimir 2023-2062 00:00:54 00:00:22 00:02:33 00:03:49 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-2062
Swim: 00:00:54
T1: 00:00:22
Bike:
T2:
Run: 00:02:33
Rezultat: 00:03:49
6 . 190 PETROVIĆ Lea
Triatlon klub Matulji
Ženski CRO Triatlon klub Matulji 2023-1365 00:01:30 00:00:21 00:04:58 00:06:49 >
Klub Triatlon klub Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1365
Swim: 00:01:30
T1: 00:00:21
Bike:
T2:
Run: 00:04:58
Rezultat: 00:06:49
6 . 330 BOGNAR Aurora
Triatlon klub Swibir
Ženski CRO Triatlon klub Swibir 2023-1984 00:01:06 00:00:24 00:02:33 00:04:05 >
Klub Triatlon klub Swibir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1984
Swim: 00:01:06
T1: 00:00:24
Bike:
T2:
Run: 00:02:33
Rezultat: 00:04:05
7 . 194 ĆIKOVIĆ Zoe
Triatlon klub Matulji
Ženski CRO Triatlon klub Matulji 2023-1857 00:01:39 00:00:22 00:05:00 00:07:01 >
Klub Triatlon klub Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1857
Swim: 00:01:39
T1: 00:00:22
Bike:
T2:
Run: 00:05:00
Rezultat: 00:07:01
7 . 335 KALOĆIRA Nika
Triatlon klub Rab
Ženski CRO Triatlon klub Rab 2023-1842 00:01:08 00:00:27 00:02:41 00:04:17 >
Klub Triatlon klub Rab
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1842
Swim: 00:01:08
T1: 00:00:27
Bike:
T2:
Run: 00:02:41
Rezultat: 00:04:17
8 . 196 ANTOLOVIĆ Martina
Triatlon klub Pula
Ženski CRO Triatlon klub Pula 2023-1258 00:01:40 00:00:22 00:04:59 00:07:02 >
Klub Triatlon klub Pula
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1258
Swim: 00:01:40
T1: 00:00:22
Bike:
T2:
Run: 00:04:59
Rezultat: 00:07:02
8 . 333 KRULJAC Amelie
Triatlon klub Rival
Ženski CRO Triatlon klub Rival 2023-1820 00:01:11 00:00:27 00:02:44 00:04:22 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1820
Swim: 00:01:11
T1: 00:00:27
Bike:
T2:
Run: 00:02:44
Rezultat: 00:04:22
9 . 193 HEROLD Gala
Triatlon klub Swibir
Ženski CRO Triatlon klub Swibir 2023-1989 00:01:26 00:00:21 00:05:20 00:07:08 >
Klub Triatlon klub Swibir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1989
Swim: 00:01:26
T1: 00:00:21
Bike:
T2:
Run: 00:05:20
Rezultat: 00:07:08
9 . 334 BAJLO Kate
Triatlon klub Zadar
Ženski CRO Triatlon klub Zadar 2023-2153 00:01:15 00:00:25 00:03:16 00:04:56 >
Klub Triatlon klub Zadar
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-2153
Swim: 00:01:15
T1: 00:00:25
Bike:
T2:
Run: 00:03:16
Rezultat: 00:04:56
10 . 192 DUMIČIĆ Mia
Triatlon klub Rab
Ženski CRO Triatlon klub Rab 2023-1835 00:02:07 00:00:25 00:05:08 00:07:41 >
Klub Triatlon klub Rab
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1835
Swim: 00:02:07
T1: 00:00:25
Bike:
T2:
Run: 00:05:08
Rezultat: 00:07:41
10 . 329 PETRIC Marta
Triatlon klub Maksimir
Ženski CRO Triatlon klub Maksimir 2023-2067 00:01:14 00:00:41 00:03:04 00:05:01 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-2067
Swim: 00:01:14
T1: 00:00:41
Bike:
T2:
Run: 00:03:04
Rezultat: 00:05:01
11 . 191 KATALINIĆ Paula
Triatlon klub Petar Zrinski
Ženski CRO Triatlon klub Petar Zrinski 2023-2098 00:01:44 00:00:23 00:05:36 00:07:44 >
Klub Triatlon klub Petar Zrinski
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-2098
Swim: 00:01:44
T1: 00:00:23
Bike:
T2:
Run: 00:05:36
Rezultat: 00:07:44
12 . 195 BAJLO Ines
Triatlon klub Zadar
Ženski CRO Triatlon klub Zadar 2023-2152 00:01:48 00:00:29 00:07:34 00:09:52 >
Klub Triatlon klub Zadar
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-2152
Swim: 00:01:48
T1: 00:00:29
Bike:
T2:
Run: 00:07:34
Rezultat: 00:09:52
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 203 LINARIĆ Vito
Triatlon klub Petar Zrinski
Moški CRO Triatlon klub Petar Zrinski 2023-1256 00:05:16 00:00:31 00:16:42 00:00:26 00:09:57 00:32:55 >
Klub Triatlon klub Petar Zrinski
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1256
Swim: 00:05:16
T1: 00:00:31
Bike: 00:16:42
T2: 00:00:26
Run: 00:09:57
Rezultat: 00:32:55
2 . 244 BREZOVSKI Mario
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1790 00:05:14 00:00:23 00:16:45 00:00:24 00:10:35 00:33:23 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1790
Swim: 00:05:14
T1: 00:00:23
Bike: 00:16:45
T2: 00:00:24
Run: 00:10:35
Rezultat: 00:33:23
3 . 207 ŽIC Andrija
Triatlon klub Rival
Moški CRO Triatlon klub Rival 2023-0973 00:05:53 00:00:30 00:16:04 00:00:32 00:10:34 00:33:35 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0973
Swim: 00:05:53
T1: 00:00:30
Bike: 00:16:04
T2: 00:00:32
Run: 00:10:34
Rezultat: 00:33:35
4 . 248 Lovrenčič Marko
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto 2023TZS367 00:05:49 00:00:40 00:17:13 00:00:23 00:10:23 00:34:30 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS367
Swim: 00:05:49
T1: 00:00:40
Bike: 00:17:13
T2: 00:00:23
Run: 00:10:23
Rezultat: 00:34:30
5 . 219 KALENIKOV Darian
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1622 00:05:35 00:00:23 00:17:46 00:00:39 00:10:15 00:34:40 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1622
Swim: 00:05:35
T1: 00:00:23
Bike: 00:17:46
T2: 00:00:39
Run: 00:10:15
Rezultat: 00:34:40
6 . 209 JANKOVIĆ Juraj
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1745 00:06:01 00:00:31 00:17:44 00:00:26 00:10:39 00:35:22 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1745
Swim: 00:06:01
T1: 00:00:31
Bike: 00:17:44
T2: 00:00:26
Run: 00:10:39
Rezultat: 00:35:22
7 . 222 HANZA Lovro
Triatlon klub Matulji
Moški CRO Triatlon klub Matulji 2023-0300 00:05:48 00:00:44 00:18:18 00:00:32 00:10:36 00:36:00 >
Klub Triatlon klub Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0300
Swim: 00:05:48
T1: 00:00:44
Bike: 00:18:18
T2: 00:00:32
Run: 00:10:36
Rezultat: 00:36:00
8 . 251 Slanič Nino
Triathlon club Ljubljana
Moški SLO Triathlon club Ljubljana 2023TZS105 00:06:20 00:00:30 00:17:51 00:00:31 00:11:03 00:36:18 >
Klub Triathlon club Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS105
Swim: 00:06:20
T1: 00:00:30
Bike: 00:17:51
T2: 00:00:31
Run: 00:11:03
Rezultat: 00:36:18
9 . 226 KALENIKOV Branko
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1792 00:06:16 00:00:34 00:18:34 00:00:42 00:10:46 00:36:54 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1792
Swim: 00:06:16
T1: 00:00:34
Bike: 00:18:34
T2: 00:00:42
Run: 00:10:46
Rezultat: 00:36:54
10 . 216 DRAVEC Arian
Triatlon klub Pula
Moški CRO Triatlon klub Pula 2023-0041 00:06:10 00:00:26 00:18:07 00:00:38 00:11:59 00:37:22 >
Klub Triatlon klub Pula
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0041
Swim: 00:06:10
T1: 00:00:26
Bike: 00:18:07
T2: 00:00:38
Run: 00:11:59
Rezultat: 00:37:22
11 . 221 GRBAC Mateo
Triatlon klub Matulji
Moški CRO Triatlon klub Matulji 2023-0292 00:06:05 00:00:39 00:19:35 00:00:27 00:10:59 00:37:48 >
Klub Triatlon klub Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0292
Swim: 00:06:05
T1: 00:00:39
Bike: 00:19:35
T2: 00:00:27
Run: 00:10:59
Rezultat: 00:37:48
12 . 229 BRAUS Andrej
Triatlon klub Pula
Moški CRO Triatlon klub Pula 2023-1646 00:06:20 00:00:43 00:19:06 00:00:24 00:11:18 00:37:53 >
Klub Triatlon klub Pula
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1646
Swim: 00:06:20
T1: 00:00:43
Bike: 00:19:06
T2: 00:00:24
Run: 00:11:18
Rezultat: 00:37:53
13 . 215 Dobravac Lovro
Triatlon klub Rival
Moški CRO Triatlon klub Rival 2023-0202 00:06:05 00:00:28 00:19:05 00:00:31 00:11:46 00:37:57 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0202
Swim: 00:06:05
T1: 00:00:28
Bike: 00:19:05
T2: 00:00:31
Run: 00:11:46
Rezultat: 00:37:57
14 . 228 Gojko Stefan
Triatlon klub Pula
Moški CRO Triatlon klub Pula 2023-0798 00:05:30 00:00:37 00:20:00 00:00:23 00:12:16 00:38:49 >
Klub Triatlon klub Pula
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0798
Swim: 00:05:30
T1: 00:00:37
Bike: 00:20:00
T2: 00:00:23
Run: 00:12:16
Rezultat: 00:38:49
15 . 225 VUKUŠIĆ Gašpar
Triatlon klub Matulji
Moški CRO Triatlon klub Matulji 2023-2157 00:06:22 00:00:34 00:17:50 00:00:26 00:14:23 00:39:37 >
Klub Triatlon klub Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-2157
Swim: 00:06:22
T1: 00:00:34
Bike: 00:17:50
T2: 00:00:26
Run: 00:14:23
Rezultat: 00:39:37
16 . 236 SARJANOVIĆ Juraj
Triatlon klub Petar Zrinski
Moški CRO Triatlon klub Petar Zrinski 2023-1393 00:07:02 00:00:48 00:20:07 00:00:54 00:12:16 00:41:09 >
Klub Triatlon klub Petar Zrinski
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1393
Swim: 00:07:02
T1: 00:00:48
Bike: 00:20:07
T2: 00:00:54
Run: 00:12:16
Rezultat: 00:41:09
17 . 238 MAGDIĆ Karlo
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-0531 00:06:08 00:00:52 00:20:50 00:00:30 00:14:38 00:42:59 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0531
Swim: 00:06:08
T1: 00:00:52
Bike: 00:20:50
T2: 00:00:30
Run: 00:14:38
Rezultat: 00:42:59
18 . 240 KASUMOVIĆ Matej
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1707 00:07:48 00:00:40 00:22:21 00:00:33 00:15:00 00:46:26 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1707
Swim: 00:07:48
T1: 00:00:40
Bike: 00:22:21
T2: 00:00:33
Run: 00:15:00
Rezultat: 00:46:26
19 . 233 UTJEŠINOVIĆ Lukas
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1705 00:06:53 00:00:36 00:24:33 00:00:31 00:15:13 00:47:48 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1705
Swim: 00:06:53
T1: 00:00:36
Bike: 00:24:33
T2: 00:00:31
Run: 00:15:13
Rezultat: 00:47:48
20 . 242 ZRINUŠIĆ IVAN
Triatlon klub Rival
Moški CRO Triatlon klub Rival 2023-0964 00:07:46 00:00:57 00:27:12 00:00:35 00:17:31 00:54:03 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0964
Swim: 00:07:46
T1: 00:00:57
Bike: 00:27:12
T2: 00:00:35
Run: 00:17:31
Rezultat: 00:54:03
STAREJŠE DEKLICE-Ž
255 Saračević Una
Triatlon klub Matulji
Ženski CRO Triatlon klub Matulji 2023-0772 00:06:16 00:00:42 00:18:03 00:00:38 DNF >
Klub Triatlon klub Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-0772
Swim: 00:06:16
T1: 00:00:42
Bike: 00:18:03
T2: 00:00:38
Run:
Rezultat: DNF
297 SITAŠ Mia
Triatlon klub Rab
Ženski CRO Triatlon klub Rab 2023-1846 DNF >
Klub Triatlon klub Rab
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1846
Swim:
T1:
Bike:
T2:
Run:
Rezultat: DNF
1 . 306 Martinšek Enja
Triathlon club Ljubljana
Ženski SLO Triathlon club Ljubljana 2023TZS081 00:06:40 00:00:23 00:17:33 00:00:26 00:10:20 00:35:24 >
Klub Triathlon club Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS081
Swim: 00:06:40
T1: 00:00:23
Bike: 00:17:33
T2: 00:00:26
Run: 00:10:20
Rezultat: 00:35:24
2 . 307 Sraka Lora
Triathlon club Ljubljana
Ženski SLO Triathlon club Ljubljana 2023TZS108 00:06:16 00:00:29 00:18:29 00:00:29 00:11:02 00:36:48 >
Klub Triathlon club Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2023TZS108
Swim: 00:06:16
T1: 00:00:29
Bike: 00:18:29
T2: 00:00:29
Run: 00:11:02
Rezultat: 00:36:48
3 . 254 Juranic Korina
Triatlon klub Maksimir
Ženski CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1659 00:06:49 00:00:36 00:18:00 00:00:24 00:11:06 00:36:56 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1659
Swim: 00:06:49
T1: 00:00:36
Bike: 00:18:00
T2: 00:00:24
Run: 00:11:06
Rezultat: 00:36:56
4 . 265 GRUEVSKA Bistra
Triatlon klub Maksimir
Ženski CRO Triatlon klub Maksimir 2023-2077 00:06:22 00:00:34 00:19:11 00:00:30 00:11:25 00:38:04 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-2077
Swim: 00:06:22
T1: 00:00:34
Bike: 00:19:11
T2: 00:00:30
Run: 00:11:25
Rezultat: 00:38:04
5 . 278 KUKUNESHOSKA Tija
Triatlon klub Rival
Ženski CRO Triatlon klub Rival 2023-2176 00:06:38 00:00:29 00:17:59 00:00:32 00:12:49 00:38:28 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-2176
Swim: 00:06:38
T1: 00:00:29
Bike: 00:17:59
T2: 00:00:32
Run: 00:12:49
Rezultat: 00:38:28
6 . 262 MAGDIĆ Petra
Triatlon klub Maksimir
Ženski CRO Triatlon klub Maksimir 2023-0533 00:06:51 00:00:45 00:19:19 00:00:31 00:12:38 00:40:05 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-0533
Swim: 00:06:51
T1: 00:00:45
Bike: 00:19:19
T2: 00:00:31
Run: 00:12:38
Rezultat: 00:40:05
7 . 276 LUCIJA PLUŽARIĆ
Triatlon klub Tri-tim
Ženski CRO Triatlon klub Tri-tim 2023-1785 00:06:31 00:00:43 00:19:57 00:00:29 00:12:33 00:40:16 >
Klub Triatlon klub Tri-tim
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1785
Swim: 00:06:31
T1: 00:00:43
Bike: 00:19:57
T2: 00:00:29
Run: 00:12:33
Rezultat: 00:40:16
8 . 259 KILIM Elena
Triatlon klub Maksimir
Ženski CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1231 00:06:21 00:00:47 00:19:40 00:00:33 00:13:28 00:40:51 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1231
Swim: 00:06:21
T1: 00:00:47
Bike: 00:19:40
T2: 00:00:33
Run: 00:13:28
Rezultat: 00:40:51
9 . 275 ATANASOVSKA Varvara
Triatlon klub Maksimir
Ženski CRO Triatlon klub Maksimir 2023-2076 00:06:40 00:00:28 00:20:36 00:00:30 00:13:01 00:41:16 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-2076
Swim: 00:06:40
T1: 00:00:28
Bike: 00:20:36
T2: 00:00:30
Run: 00:13:01
Rezultat: 00:41:16
10 . 285 RAMONA GEA JURAS
Triatlon klub Maksimir
Ženski CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1159 00:07:40 00:00:38 00:20:08 00:00:27 00:12:31 00:41:26 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1159
Swim: 00:07:40
T1: 00:00:38
Bike: 00:20:08
T2: 00:00:27
Run: 00:12:31
Rezultat: 00:41:26
11 . 280 LAUŠ Nika
Triatlon klub Maksimir
Ženski CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1419 00:07:46 00:00:29 00:20:08 00:00:28 00:12:35 00:41:28 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1419
Swim: 00:07:46
T1: 00:00:29
Bike: 00:20:08
T2: 00:00:28
Run: 00:12:35
Rezultat: 00:41:28
12 . 260 DINA MADAVIĆ
Triatlon klub Tri-tim
Ženski CRO Triatlon klub Tri-tim 2023-1443 00:06:38 00:00:47 00:20:42 00:00:28 00:12:58 00:41:36 >
Klub Triatlon klub Tri-tim
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1443
Swim: 00:06:38
T1: 00:00:47
Bike: 00:20:42
T2: 00:00:28
Run: 00:12:58
Rezultat: 00:41:36
13 . 273 RUNJE Katarina
Triatlon klub Swibir
Ženski CRO Triatlon klub Swibir 2023-2086 00:06:32 00:00:31 00:20:05 00:00:34 00:14:43 00:42:28 >
Klub Triatlon klub Swibir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-2086
Swim: 00:06:32
T1: 00:00:31
Bike: 00:20:05
T2: 00:00:34
Run: 00:14:43
Rezultat: 00:42:28
14 . 291 UNA ĆULIBRK
Triatlon klub Tri-tim
Ženski CRO Triatlon klub Tri-tim 2023-2168 00:07:22 00:00:48 00:19:46 00:00:32 00:14:02 00:42:33 >
Klub Triatlon klub Tri-tim
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-2168
Swim: 00:07:22
T1: 00:00:48
Bike: 00:19:46
T2: 00:00:32
Run: 00:14:02
Rezultat: 00:42:33
15 . 282 RESMAN Nika
Triatlon klub Maksimir
Ženski CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1712 00:07:31 00:00:41 00:21:05 00:00:38 00:12:57 00:42:54 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1712
Swim: 00:07:31
T1: 00:00:41
Bike: 00:21:05
T2: 00:00:38
Run: 00:12:57
Rezultat: 00:42:54
16 . 294 ŠIMIĆ Ana
Triatlon klub Maksimir
Ženski CRO Triatlon klub Maksimir 2023-2063 00:06:50 00:00:43 00:22:43 00:00:38 00:12:09 00:43:05 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-2063
Swim: 00:06:50
T1: 00:00:43
Bike: 00:22:43
T2: 00:00:38
Run: 00:12:09
Rezultat: 00:43:05
17 . 288 VUČEMILOVIĆ Tončica
Triatlon klub Tri-tim
Ženski CRO Triatlon klub Tri-tim 2023-1789 00:07:17 00:00:43 00:20:04 00:00:29 00:14:49 00:43:25 >
Klub Triatlon klub Tri-tim
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1789
Swim: 00:07:17
T1: 00:00:43
Bike: 00:20:04
T2: 00:00:29
Run: 00:14:49
Rezultat: 00:43:25
18 . 277 MIKIĆ Maja
Triatlon klub Mazator
Ženski CRO Triatlon klub Mazator 2023-1352 00:07:40 00:00:41 00:22:00 00:00:29 00:12:38 00:43:30 >
Klub Triatlon klub Mazator
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1352
Swim: 00:07:40
T1: 00:00:41
Bike: 00:22:00
T2: 00:00:29
Run: 00:12:38
Rezultat: 00:43:30
19 . 264 VADLJA Natali
Triatlon klub Matulji
Ženski CRO Triatlon klub Matulji 2023-1360 00:06:56 00:00:56 00:20:46 00:00:52 00:14:01 00:43:33 >
Klub Triatlon klub Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1360
Swim: 00:06:56
T1: 00:00:56
Bike: 00:20:46
T2: 00:00:52
Run: 00:14:01
Rezultat: 00:43:33
20 . 279 NEVISTIĆ Lana
Triatlon klub Maksimir
Ženski CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1887 00:06:33 00:00:42 00:19:55 00:00:27 00:16:53 00:44:32 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1887
Swim: 00:06:33
T1: 00:00:42
Bike: 00:19:55
T2: 00:00:27
Run: 00:16:53
Rezultat: 00:44:32
21 . 298 SIMIĆ Sara
Triatlon klub Pula
Ženski CRO Triatlon klub Pula 2023-1670 00:06:26 00:00:42 00:22:55 00:00:41 00:14:41 00:45:27 >
Klub Triatlon klub Pula
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1670
Swim: 00:06:26
T1: 00:00:42
Bike: 00:22:55
T2: 00:00:41
Run: 00:14:41
Rezultat: 00:45:27
22 . 292 BABARA Korina
Triatlon klub Zadar
Ženski CRO Triatlon klub Zadar 2023-0048 00:06:49 00:00:43 00:22:32 00:00:29 00:15:09 00:45:44 >
Klub Triatlon klub Zadar
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-0048
Swim: 00:06:49
T1: 00:00:43
Bike: 00:22:32
T2: 00:00:29
Run: 00:15:09
Rezultat: 00:45:44
23 . 295 STAGLIČIĆ Antonela
Triatlon klub Zadar
Ženski CRO Triatlon klub Zadar 2023-1806 00:07:28 00:00:57 00:23:05 00:00:43 00:16:40 00:48:54 >
Klub Triatlon klub Zadar
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1806
Swim: 00:07:28
T1: 00:00:57
Bike: 00:23:05
T2: 00:00:43
Run: 00:16:40
Rezultat: 00:48:54
24 . 293 ZUBČIĆ Latina
Triatlon klub Zadar
Ženski CRO Triatlon klub Zadar 2023-1522 00:07:49 00:00:45 00:26:33 00:00:37 00:18:31 00:54:17 >
Klub Triatlon klub Zadar
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1522
Swim: 00:07:49
T1: 00:00:45
Bike: 00:26:33
T2: 00:00:37
Run: 00:18:31
Rezultat: 00:54:17
25 . 302 REBIĆ Marija
Triatlon klub Swibir
Ženski CRO Triatlon klub Swibir 2023-1014 00:06:14 00:00:27 00:39:02 00:01:16 00:17:10 01:04:11 >
Klub Triatlon klub Swibir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1014
Swim: 00:06:14
T1: 00:00:27
Bike: 00:39:02
T2: 00:01:16
Run: 00:17:10
Rezultat: 01:04:11
KADETI-M
1 . 206 Kralj Konrad
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1700 00:04:58 00:00:26 00:15:30 00:00:29 00:09:13 00:30:38 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1700
Swim: 00:04:58
T1: 00:00:26
Bike: 00:15:30
T2: 00:00:29
Run: 00:09:13
Rezultat: 00:30:38
2 . 202 DOMAGOJ KAI JURAS
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1147 00:05:52 00:00:24 00:16:15 00:00:25 00:08:54 00:31:53 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1147
Swim: 00:05:52
T1: 00:00:24
Bike: 00:16:15
T2: 00:00:25
Run: 00:08:54
Rezultat: 00:31:53
3 . 210 OBLAK Dominik
Triatlon klub Rival
Moški CRO Triatlon klub Rival 2023-1817 00:05:01 00:00:22 00:16:28 00:00:23 00:10:00 00:32:15 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1817
Swim: 00:05:01
T1: 00:00:22
Bike: 00:16:28
T2: 00:00:23
Run: 00:10:00
Rezultat: 00:32:15
4 . 245 ARNAUDOVSKI SERGEJ MALJANOVSKI
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1999 00:04:56 00:00:26 00:16:24 00:00:25 00:10:32 00:32:44 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1999
Swim: 00:04:56
T1: 00:00:26
Bike: 00:16:24
T2: 00:00:25
Run: 00:10:32
Rezultat: 00:32:44
5 . 214 LENIC Manuel
Triatlon klub Pula
Moški CRO Triatlon klub Pula 2023-1952 00:05:52 00:00:22 00:16:17 00:00:24 00:09:57 00:32:55 >
Klub Triatlon klub Pula
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1952
Swim: 00:05:52
T1: 00:00:22
Bike: 00:16:17
T2: 00:00:24
Run: 00:09:57
Rezultat: 00:32:55
6 . 211 MALINSKI Josif
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1610 00:05:31 00:00:25 00:16:32 00:00:33 00:10:37 00:33:41 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1610
Swim: 00:05:31
T1: 00:00:25
Bike: 00:16:32
T2: 00:00:33
Run: 00:10:37
Rezultat: 00:33:41
7 . 205 DRAVEC Andrea
Triatlon klub Pula
Moški CRO Triatlon klub Pula 2023-0025 00:05:32 00:00:29 00:17:05 00:00:24 00:10:14 00:33:45 >
Klub Triatlon klub Pula
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0025
Swim: 00:05:32
T1: 00:00:29
Bike: 00:17:05
T2: 00:00:24
Run: 00:10:14
Rezultat: 00:33:45
8 . 204 PETAR FILIPOVIĆ
Triatlon klub Tri-tim
Moški CRO Triatlon klub Tri-tim 2023-1444 00:05:56 00:00:24 00:16:13 00:00:28 00:10:46 00:33:49 >
Klub Triatlon klub Tri-tim
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1444
Swim: 00:05:56
T1: 00:00:24
Bike: 00:16:13
T2: 00:00:28
Run: 00:10:46
Rezultat: 00:33:49
9 . 249 Zamida Mark
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto 2023TZS348 00:05:30 00:00:35 00:17:35 00:00:23 00:10:07 00:34:12 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS348
Swim: 00:05:30
T1: 00:00:35
Bike: 00:17:35
T2: 00:00:23
Run: 00:10:07
Rezultat: 00:34:12
10 . 208 Maricic Josip
Triatlon klub Pula
Moški CRO Triatlon klub Pula 2023-0370 00:05:41 00:00:30 00:17:36 00:00:26 00:10:22 00:34:38 >
Klub Triatlon klub Pula
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0370
Swim: 00:05:41
T1: 00:00:30
Bike: 00:17:36
T2: 00:00:26
Run: 00:10:22
Rezultat: 00:34:38
11 . 243 JANEVSKI Boban
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1609 00:05:12 00:00:25 00:16:46 00:00:27 00:11:51 00:34:43 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1609
Swim: 00:05:12
T1: 00:00:25
Bike: 00:16:46
T2: 00:00:27
Run: 00:11:51
Rezultat: 00:34:43
12 . 223 MACHOSKI Mateo
Triatlon klub Rival
Moški CRO Triatlon klub Rival 2023-2181 00:06:05 00:00:29 00:17:10 00:00:27 00:10:45 00:34:58 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-2181
Swim: 00:06:05
T1: 00:00:29
Bike: 00:17:10
T2: 00:00:27
Run: 00:10:45
Rezultat: 00:34:58
13 . 201 MAGDIĆ Matej
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-0529 00:05:07 00:00:26 00:19:12 00:00:23 00:09:54 00:35:04 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0529
Swim: 00:05:07
T1: 00:00:26
Bike: 00:19:12
T2: 00:00:23
Run: 00:09:54
Rezultat: 00:35:04
14 . 213 PAKŠEC David
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1602 00:05:49 00:00:29 00:17:29 00:00:31 00:10:53 00:35:13 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1602
Swim: 00:05:49
T1: 00:00:29
Bike: 00:17:29
T2: 00:00:31
Run: 00:10:53
Rezultat: 00:35:13
15 . 230 ŠARAC Vid
Triatlon klub Matulji
Moški CRO Triatlon klub Matulji 2023-0830 00:05:37 00:00:43 00:17:28 00:00:31 00:11:12 00:35:32 >
Klub Triatlon klub Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0830
Swim: 00:05:37
T1: 00:00:43
Bike: 00:17:28
T2: 00:00:31
Run: 00:11:12
Rezultat: 00:35:32
16 . 220 Miletić Einar
Triatlon klub Rival
Moški CRO Triatlon klub Rival 2023-0608 00:06:01 00:00:26 00:17:41 00:00:29 00:11:03 00:35:43 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0608
Swim: 00:06:01
T1: 00:00:26
Bike: 00:17:41
T2: 00:00:29
Run: 00:11:03
Rezultat: 00:35:43
17 . 218 GRAĐANSKI Neo
Triatlon klub Matulji
Moški CRO Triatlon klub Matulji 2023-1853 00:05:17 00:00:49 00:17:44 00:00:29 00:12:04 00:36:26 >
Klub Triatlon klub Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1853
Swim: 00:05:17
T1: 00:00:49
Bike: 00:17:44
T2: 00:00:29
Run: 00:12:04
Rezultat: 00:36:26
18 . 224 NEVISTIĆ Petar
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1699 00:05:40 00:00:34 00:18:29 00:00:21 00:11:32 00:36:38 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1699
Swim: 00:05:40
T1: 00:00:34
Bike: 00:18:29
T2: 00:00:21
Run: 00:11:32
Rezultat: 00:36:38
19 . 247 Istenič Luka
Triathlon club Ljubljana
Moški SLO Triathlon club Ljubljana 2023TZS067 00:06:43 00:00:33 00:17:47 00:00:22 00:11:16 00:36:43 >
Klub Triathlon club Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS067
Swim: 00:06:43
T1: 00:00:33
Bike: 00:17:47
T2: 00:00:22
Run: 00:11:16
Rezultat: 00:36:43
20 . 231 BELUSIC Viktor
Triatlon klub Pula
Moški CRO Triatlon klub Pula 2023-1951 00:05:45 00:00:50 00:19:00 00:00:26 00:10:54 00:36:57 >
Klub Triatlon klub Pula
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1951
Swim: 00:05:45
T1: 00:00:50
Bike: 00:19:00
T2: 00:00:26
Run: 00:10:54
Rezultat: 00:36:57
21 . 232 CAREVIĆ Lovre
Triatlon klub Split
Moški CRO Triatlon klub Split 2023-1903 00:06:04 00:00:50 00:18:40 00:00:25 00:11:51 00:37:52 >
Klub Triatlon klub Split
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1903
Swim: 00:06:04
T1: 00:00:50
Bike: 00:18:40
T2: 00:00:25
Run: 00:11:51
Rezultat: 00:37:52
22 . 234 ČALJKUŠIĆ Frane
Triatlon klub Split
Moški CRO Triatlon klub Split 2023-1899 00:06:00 00:01:01 00:18:37 00:00:28 00:11:47 00:37:55 >
Klub Triatlon klub Split
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1899
Swim: 00:06:00
T1: 00:01:01
Bike: 00:18:37
T2: 00:00:28
Run: 00:11:47
Rezultat: 00:37:55
23 . 250 Cvelbar Jakob
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto 2023TZS347 00:06:23 00:00:37 00:18:37 00:00:23 00:12:37 00:38:39 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS347
Swim: 00:06:23
T1: 00:00:37
Bike: 00:18:37
T2: 00:00:23
Run: 00:12:37
Rezultat: 00:38:39
24 . 241 REBIĆ Luka
Triatlon klub Swibir
Moški CRO Triatlon klub Swibir 2023-0753 00:04:55 00:00:29 00:17:46 00:00:36 00:14:54 00:38:41 >
Klub Triatlon klub Swibir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0753
Swim: 00:04:55
T1: 00:00:29
Bike: 00:17:46
T2: 00:00:36
Run: 00:14:54
Rezultat: 00:38:41
25 . 239 TEO ZARIĆ
Triatlon klub Tri-tim
Moški CRO Triatlon klub Tri-tim 2023-2197 00:06:30 00:00:41 00:17:55 00:00:29 00:13:11 00:38:48 >
Klub Triatlon klub Tri-tim
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-2197
Swim: 00:06:30
T1: 00:00:41
Bike: 00:17:55
T2: 00:00:29
Run: 00:13:11
Rezultat: 00:38:48
26 . 235 NIKO MIKLOŠ
Triatlon klub Tri-tim
Moški CRO Triatlon klub Tri-tim 2023-2042 00:05:47 00:00:48 00:18:35 00:00:36 00:13:10 00:38:58 >
Klub Triatlon klub Tri-tim
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-2042
Swim: 00:05:47
T1: 00:00:48
Bike: 00:18:35
T2: 00:00:36
Run: 00:13:10
Rezultat: 00:38:58
27 . 237 HARIC Matija
Triatlon klub Pula
Moški CRO Triatlon klub Pula 2023-1953 00:06:28 00:00:41 00:19:02 00:00:16 00:14:13 00:40:42 >
Klub Triatlon klub Pula
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1953
Swim: 00:06:28
T1: 00:00:41
Bike: 00:19:02
T2: 00:00:16
Run: 00:14:13
Rezultat: 00:40:42
28 . 227 BRAJKOVIĆ Lucian
Triatlon klub Pula
Moški CRO Triatlon klub Pula 2023-1997 00:06:11 00:00:42 00:19:25 00:00:26 00:14:57 00:41:44 >
Klub Triatlon klub Pula
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1997
Swim: 00:06:11
T1: 00:00:42
Bike: 00:19:25
T2: 00:00:26
Run: 00:14:57
Rezultat: 00:41:44
29 . 246 CUKON Angelo
Triatlon klub Pula
Moški CRO Triatlon klub Pula 2023-2001 00:06:21 00:01:06 00:21:19 00:00:47 00:12:31 00:42:06 >
Klub Triatlon klub Pula
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-2001
Swim: 00:06:21
T1: 00:01:06
Bike: 00:21:19
T2: 00:00:47
Run: 00:12:31
Rezultat: 00:42:06
KADETINJE-Ž
300 RUNJE Maria
Triatlon klub Swibir
Ženski CRO Triatlon klub Swibir 2023-2195 00:06:49 00:00:30 00:22:43 00:00:45 DNF >
Klub Triatlon klub Swibir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-2195
Swim: 00:06:49
T1: 00:00:30
Bike: 00:22:43
T2: 00:00:45
Run:
Rezultat: DNF
1 . 274 Andrijević Ema
Triatlon klub Maksimir
Ženski CRO Triatlon klub Maksimir 2023-0028 00:06:19 00:00:26 00:17:53 00:00:26 00:10:24 00:35:31 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-0028
Swim: 00:06:19
T1: 00:00:26
Bike: 00:17:53
T2: 00:00:26
Run: 00:10:24
Rezultat: 00:35:31
2 . 252 ŠKUNCA Anja
Triatlon klub Petar Zrinski
Ženski CRO Triatlon klub Petar Zrinski 2023-1395 00:06:06 00:00:27 00:18:03 00:00:28 00:10:29 00:35:35 >
Klub Triatlon klub Petar Zrinski
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1395
Swim: 00:06:06
T1: 00:00:27
Bike: 00:18:03
T2: 00:00:28
Run: 00:10:29
Rezultat: 00:35:35
3 . 261 Gojko Milica
Triatlon klub Pula
Ženski CRO Triatlon klub Pula 2023-0610 00:05:48 00:00:22 00:18:25 00:00:31 00:11:35 00:36:43 >
Klub Triatlon klub Pula
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-0610
Swim: 00:05:48
T1: 00:00:22
Bike: 00:18:25
T2: 00:00:31
Run: 00:11:35
Rezultat: 00:36:43
4 . 269 Stipčević Nela
Triatlon klub Maksimir
Ženski CRO Triatlon klub Maksimir 2023-0804 00:05:53 00:00:27 00:18:21 00:00:32 00:11:37 00:36:51 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-0804
Swim: 00:05:53
T1: 00:00:27
Bike: 00:18:21
T2: 00:00:32
Run: 00:11:37
Rezultat: 00:36:51
5 . 253 IVNA MARIČIĆ
Triatlon klub Tri-tim
Ženski CRO Triatlon klub Tri-tim 2023-0546 00:06:19 00:00:34 00:18:06 00:00:29 00:11:23 00:36:53 >
Klub Triatlon klub Tri-tim
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-0546
Swim: 00:06:19
T1: 00:00:34
Bike: 00:18:06
T2: 00:00:29
Run: 00:11:23
Rezultat: 00:36:53
6 . 263 OROS Tina
Triatlon klub Pula
Ženski CRO Triatlon klub Pula 2023-1648 00:06:20 00:00:30 00:18:30 00:00:29 00:11:42 00:37:34 >
Klub Triatlon klub Pula
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1648
Swim: 00:06:20
T1: 00:00:30
Bike: 00:18:30
T2: 00:00:29
Run: 00:11:42
Rezultat: 00:37:34
7 . 257 DUJKOVIĆ Tia
Triatlon klub Pula
Ženski CRO Triatlon klub Pula 2023-0872 00:05:24 00:00:24 00:18:25 00:00:30 00:13:11 00:37:56 >
Klub Triatlon klub Pula
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-0872
Swim: 00:05:24
T1: 00:00:24
Bike: 00:18:25
T2: 00:00:30
Run: 00:13:11
Rezultat: 00:37:56
8 . 258 CIPPICO Lara
Triatlon klub Maksimir
Ženski CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1698 00:06:06 00:00:31 00:18:03 00:00:31 00:14:00 00:39:12 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1698
Swim: 00:06:06
T1: 00:00:31
Bike: 00:18:03
T2: 00:00:31
Run: 00:14:00
Rezultat: 00:39:12
9 . 256 Horjan Zara
Triatlon klub Petar Zrinski
Ženski CRO Triatlon klub Petar Zrinski 2023-0308 00:05:34 00:00:28 00:18:40 00:00:31 00:14:00 00:39:15 >
Klub Triatlon klub Petar Zrinski
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-0308
Swim: 00:05:34
T1: 00:00:28
Bike: 00:18:40
T2: 00:00:31
Run: 00:14:00
Rezultat: 00:39:15
10 . 266 Hren Kiara
Triatlon klub Rudolf Perešin
Ženski CRO Triatlon klub Rudolf Perešin 2023-1278 00:06:46 00:00:32 00:18:09 00:00:32 00:13:15 00:39:16 >
Klub Triatlon klub Rudolf Perešin
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1278
Swim: 00:06:46
T1: 00:00:32
Bike: 00:18:09
T2: 00:00:32
Run: 00:13:15
Rezultat: 00:39:16
11 . 271 RAJKOVIĆ Pia
Triatlon klub Petar Zrinski
Ženski CRO Triatlon klub Petar Zrinski 2023-0750 00:06:12 00:00:31 00:20:09 00:00:35 00:12:55 00:40:23 >
Klub Triatlon klub Petar Zrinski
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-0750
Swim: 00:06:12
T1: 00:00:31
Bike: 00:20:09
T2: 00:00:35
Run: 00:12:55
Rezultat: 00:40:23
12 . 283 HEDA DUNĐEROVIĆ
Triatlon klub Tri-tim
Ženski CRO Triatlon klub Tri-tim 2023-1783 00:07:21 00:00:42 00:19:57 00:00:21 00:12:19 00:40:43 >
Klub Triatlon klub Tri-tim
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1783
Swim: 00:07:21
T1: 00:00:42
Bike: 00:19:57
T2: 00:00:21
Run: 00:12:19
Rezultat: 00:40:43
13 . 270 KARLA PLUŽARIĆ
Triatlon klub Tri-tim
Ženski CRO Triatlon klub Tri-tim 2023-1786 00:06:54 00:00:51 00:19:27 00:00:27 00:13:19 00:41:00 >
Klub Triatlon klub Tri-tim
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1786
Swim: 00:06:54
T1: 00:00:51
Bike: 00:19:27
T2: 00:00:27
Run: 00:13:19
Rezultat: 00:41:00
14 . 268 MIKIĆ Mila
Triatlon klub Mazator
Ženski CRO Triatlon klub Mazator 2023-1353 00:07:35 00:00:47 00:21:40 00:00:22 00:12:47 00:43:13 >
Klub Triatlon klub Mazator
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1353
Swim: 00:07:35
T1: 00:00:47
Bike: 00:21:40
T2: 00:00:22
Run: 00:12:47
Rezultat: 00:43:13
15 . 290 UTJEŠINOVIĆ Ema
Triatlon klub Maksimir
Ženski CRO Triatlon klub Maksimir 2023-2074 00:06:21 00:00:39 00:23:45 00:00:28 00:13:56 00:45:11 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-2074
Swim: 00:06:21
T1: 00:00:39
Bike: 00:23:45
T2: 00:00:28
Run: 00:13:56
Rezultat: 00:45:11
16 . 296 VERONIKA LASOVIĆ
Triatlon klub Tri-tim
Ženski CRO Triatlon klub Tri-tim 2023-2041 00:06:11 00:00:37 00:21:17 00:00:28 00:17:25 00:46:02 >
Klub Triatlon klub Tri-tim
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-2041
Swim: 00:06:11
T1: 00:00:37
Bike: 00:21:17
T2: 00:00:28
Run: 00:17:25
Rezultat: 00:46:02
17 . 299 BELUSIC Marta
Triatlon klub Pula
Ženski CRO Triatlon klub Pula 2023-2201 00:07:16 00:00:41 00:23:29 00:00:35 00:14:02 00:46:06 >
Klub Triatlon klub Pula
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-2201
Swim: 00:07:16
T1: 00:00:41
Bike: 00:23:29
T2: 00:00:35
Run: 00:14:02
Rezultat: 00:46:06
18 . 287 ČAVLINA Klara
Triatlon klub Maksimir
Ženski CRO Triatlon klub Maksimir 2023-0146 00:06:29 00:00:51 00:20:40 00:00:30 00:17:46 00:46:17 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-0146
Swim: 00:06:29
T1: 00:00:51
Bike: 00:20:40
T2: 00:00:30
Run: 00:17:46
Rezultat: 00:46:17
19 . 281 BILIĆ Ema
Triatlon klub Maksimir
Ženski CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1958 00:07:34 00:00:39 00:23:10 00:00:20 00:14:57 00:46:42 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1958
Swim: 00:07:34
T1: 00:00:39
Bike: 00:23:10
T2: 00:00:20
Run: 00:14:57
Rezultat: 00:46:42
20 . 303 PASARIĆ Nika
Triatlon klub Triton
Ženski CRO Triatlon klub Triton 2023-1543 00:07:38 00:01:13 00:22:22 00:00:32 00:14:58 00:46:45 >
Klub Triatlon klub Triton
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1543
Swim: 00:07:38
T1: 00:01:13
Bike: 00:22:22
T2: 00:00:32
Run: 00:14:58
Rezultat: 00:46:45
21 . 286 BIRTIĆ Marta
Triatlon klub Mazator
Ženski CRO Triatlon klub Mazator 2023-1357 00:07:40 00:00:49 00:21:55 00:00:33 00:17:52 00:48:51 >
Klub Triatlon klub Mazator
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1357
Swim: 00:07:40
T1: 00:00:49
Bike: 00:21:55
T2: 00:00:33
Run: 00:17:52
Rezultat: 00:48:51
22 . 284 KARAKAŠ Ana
Triatlon klub Maksimir
Ženski CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1163 00:06:55 00:00:45 00:22:34 00:00:35 00:18:45 00:49:37 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 2023-1163
Swim: 00:06:55
T1: 00:00:45
Bike: 00:22:34
T2: 00:00:35
Run: 00:18:45
Rezultat: 00:49:37
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 101 Žagar Matic
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2023TZS135 00:09:51 00:00:28 00:29:04 00:00:27 00:17:07 00:56:58 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS135
Swim: 00:09:51
T1: 00:00:28
Bike: 00:29:04
T2: 00:00:27
Run: 00:17:07
Rezultat: 00:56:58
2 . 100 Žagar Jurij
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2023TZS134 00:09:38 00:00:24 00:29:19 00:00:28 00:17:09 00:57:00 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS134
Swim: 00:09:38
T1: 00:00:24
Bike: 00:29:19
T2: 00:00:28
Run: 00:17:09
Rezultat: 00:57:00
3 . 6 OBROVAC Vito
Triatlon klub Petar Zrinski
Moški CRO Triatlon klub Petar Zrinski 2023-1113 00:09:23 00:00:21 00:28:52 00:00:24 00:18:45 00:57:47 >
Klub Triatlon klub Petar Zrinski
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1113
Swim: 00:09:23
T1: 00:00:21
Bike: 00:28:52
T2: 00:00:24
Run: 00:18:45
Rezultat: 00:57:47
4 . 10 Štefanac Jan
Triatlon klub Petar Zrinski
Moški CRO Triatlon klub Petar Zrinski 2023-0860 00:09:09 00:00:21 00:29:07 00:00:22 00:19:14 00:58:15 >
Klub Triatlon klub Petar Zrinski
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0860
Swim: 00:09:09
T1: 00:00:21
Bike: 00:29:07
T2: 00:00:22
Run: 00:19:14
Rezultat: 00:58:15
5 . 13 HUSAJINA Mihovil
Triatlon klub Swibir
Moški CRO Triatlon klub Swibir 2023-1955 00:09:57 00:00:24 00:29:07 00:00:28 00:19:17 00:59:15 >
Klub Triatlon klub Swibir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1955
Swim: 00:09:57
T1: 00:00:24
Bike: 00:29:07
T2: 00:00:28
Run: 00:19:17
Rezultat: 00:59:15
6 . 18 ŠMEJKAL Patrik
Triatlon klub Swibir
Moški CRO Triatlon klub Swibir 2023-0850 00:09:56 00:00:28 00:29:01 00:00:27 00:19:52 00:59:46 >
Klub Triatlon klub Swibir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0850
Swim: 00:09:56
T1: 00:00:28
Bike: 00:29:01
T2: 00:00:27
Run: 00:19:52
Rezultat: 00:59:46
7 . 29 Matuzalem Borna
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1708 00:10:01 00:00:22 00:31:08 00:00:26 00:19:31 01:01:30 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1708
Swim: 00:10:01
T1: 00:00:22
Bike: 00:31:08
T2: 00:00:26
Run: 00:19:31
Rezultat: 01:01:30
8 . 16 ČIKOVIĆ Neo
Triatlon klub Matulji
Moški CRO Triatlon klub Matulji 2023-0165 00:09:31 00:00:26 00:31:36 00:00:25 00:19:39 01:01:39 >
Klub Triatlon klub Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0165
Swim: 00:09:31
T1: 00:00:26
Bike: 00:31:36
T2: 00:00:25
Run: 00:19:39
Rezultat: 01:01:39
9 . 28 Dolić Dorian
Triatlon klub Rudolf Perešin
Moški CRO Triatlon klub Rudolf Perešin 2023-1752 00:10:52 00:00:19 00:30:17 00:00:25 00:20:11 01:02:05 >
Klub Triatlon klub Rudolf Perešin
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1752
Swim: 00:10:52
T1: 00:00:19
Bike: 00:30:17
T2: 00:00:25
Run: 00:20:11
Rezultat: 01:02:05
10 . 36 RAUŠ Mihael
Triatlon klub Petar Zrinski
Moški CRO Triatlon klub Petar Zrinski 2023-1392 00:10:23 00:00:25 00:31:46 00:00:27 00:20:19 01:03:22 >
Klub Triatlon klub Petar Zrinski
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1392
Swim: 00:10:23
T1: 00:00:25
Bike: 00:31:46
T2: 00:00:27
Run: 00:20:19
Rezultat: 01:03:22
11 . 33 IVANOVIĆ Luka
Triatlon klub Zadar
Moški CRO Triatlon klub Zadar 2023-0343 00:09:44 00:00:24 00:31:46 00:00:28 00:21:53 01:04:18 >
Klub Triatlon klub Zadar
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0343
Swim: 00:09:44
T1: 00:00:24
Bike: 00:31:46
T2: 00:00:28
Run: 00:21:53
Rezultat: 01:04:18
12 . 32 DRAŽIĆ Tin
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-0211 00:09:00 00:00:26 00:32:08 00:00:36 00:22:05 01:04:18 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0211
Swim: 00:09:00
T1: 00:00:26
Bike: 00:32:08
T2: 00:00:36
Run: 00:22:05
Rezultat: 01:04:18
13 . 37 Dobravac Borna
Triatlon klub Rival
Moški CRO Triatlon klub Rival 2023-0201 00:10:28 00:00:23 00:32:24 00:00:31 00:20:34 01:04:23 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0201
Swim: 00:10:28
T1: 00:00:23
Bike: 00:32:24
T2: 00:00:31
Run: 00:20:34
Rezultat: 01:04:23
14 . 35 OBULJEN Mateo
Triatlon klub Swibir
Moški CRO Triatlon klub Swibir 2023-1731 00:10:10 00:00:25 00:31:55 00:00:31 00:22:02 01:05:06 >
Klub Triatlon klub Swibir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1731
Swim: 00:10:10
T1: 00:00:25
Bike: 00:31:55
T2: 00:00:31
Run: 00:22:02
Rezultat: 01:05:06
15 . 30 SARIĆ Šimun
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-0774 00:10:00 00:00:32 00:32:38 00:00:31 00:21:35 01:05:18 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0774
Swim: 00:10:00
T1: 00:00:32
Bike: 00:32:38
T2: 00:00:31
Run: 00:21:35
Rezultat: 01:05:18
16 . 44 MARTINOVIĆ Fran
Triatlon klub Swibir
Moški CRO Triatlon klub Swibir 2023-0569 00:09:50 00:00:26 00:32:14 00:00:50 00:23:53 01:07:14 >
Klub Triatlon klub Swibir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0569
Swim: 00:09:50
T1: 00:00:26
Bike: 00:32:14
T2: 00:00:50
Run: 00:23:53
Rezultat: 01:07:14
17 . 79 SEDLAR Duje
Triatlon klub Split
Moški CRO Triatlon klub Split 2023-1604 00:12:10 00:00:28 00:35:15 00:00:32 00:21:52 01:10:20 >
Klub Triatlon klub Split
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1604
Swim: 00:12:10
T1: 00:00:28
Bike: 00:35:15
T2: 00:00:32
Run: 00:21:52
Rezultat: 01:10:20
18 . 106 Majdič Luka
TK Trisport Kamnik
Moški SLO TK Trisport Kamnik 2023TZS237 00:12:02 00:00:27 00:34:57 00:00:29 00:22:32 01:10:30 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS237
Swim: 00:12:02
T1: 00:00:27
Bike: 00:34:57
T2: 00:00:29
Run: 00:22:32
Rezultat: 01:10:30
19 . 48 PELOZA David
Triatlon klub Matulji
Moški CRO Triatlon klub Matulji 2023-2158 00:12:51 00:00:47 00:33:50 00:00:24 00:23:15 01:11:10 >
Klub Triatlon klub Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-2158
Swim: 00:12:51
T1: 00:00:47
Bike: 00:33:50
T2: 00:00:24
Run: 00:23:15
Rezultat: 01:11:10
20 . 41 MITROVIĆ Bartul
Triatlon klub Zadar
Moški CRO Triatlon klub Zadar 2023-1069 00:10:52 00:00:25 00:33:52 00:00:50 00:25:13 01:11:14 >
Klub Triatlon klub Zadar
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1069
Swim: 00:10:52
T1: 00:00:25
Bike: 00:33:52
T2: 00:00:50
Run: 00:25:13
Rezultat: 01:11:14
21 . 45 VIDOVIĆ Toma
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1432 00:09:23 00:00:38 00:36:54 00:00:35 00:26:18 01:13:51 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1432
Swim: 00:09:23
T1: 00:00:38
Bike: 00:36:54
T2: 00:00:35
Run: 00:26:18
Rezultat: 01:13:51
22 . 61 KATIĆ Luka
Triatlon klub Split
Moški CRO Triatlon klub Split 2023-2024 00:12:17 00:01:02 00:38:05 00:00:37 00:25:23 01:17:27 >
Klub Triatlon klub Split
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-2024
Swim: 00:12:17
T1: 00:01:02
Bike: 00:38:05
T2: 00:00:37
Run: 00:25:23
Rezultat: 01:17:27
23 . 62 ČALJKUŠIĆ Petar
Triatlon klub Split
Moški CRO Triatlon klub Split 2023-1495 00:12:29 00:00:34 00:38:33 00:00:56 00:27:17 01:19:51 >
Klub Triatlon klub Split
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1495
Swim: 00:12:29
T1: 00:00:34
Bike: 00:38:33
T2: 00:00:56
Run: 00:27:17
Rezultat: 01:19:51
24 . 59 BEZMALINOVIĆ Danijel
Triatlon klub Split
Moški CRO Triatlon klub Split 2023-1920 00:10:25 00:01:09 00:39:58 00:00:35 00:33:30 01:25:39 >
Klub Triatlon klub Split
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1920
Swim: 00:10:25
T1: 00:01:09
Bike: 00:39:58
T2: 00:00:35
Run: 00:33:30
Rezultat: 01:25:39
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 1 BARAC GABRIEL
Triatlon klub Rival
Moški CRO Triatlon klub Rival 2023-0059 00:08:34 00:00:20 00:27:33 00:00:22 00:17:05 00:53:56 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0059
Swim: 00:08:34
T1: 00:00:20
Bike: 00:27:33
T2: 00:00:22
Run: 00:17:05
Rezultat: 00:53:56
2 . 2 STIPČEVIĆ Marin
Triatlon klub Petar Zrinski
Moški CRO Triatlon klub Petar Zrinski 2023-0802 00:08:34 00:00:20 00:27:33 00:00:23 00:17:21 00:54:14 >
Klub Triatlon klub Petar Zrinski
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0802
Swim: 00:08:34
T1: 00:00:20
Bike: 00:27:33
T2: 00:00:23
Run: 00:17:21
Rezultat: 00:54:14
3 . 4 VILENICA Filip
HTS
Moški CRO HTS 2023-1299 00:08:32 00:00:21 00:27:33 00:00:22 00:18:23 00:55:12 >
Klub HTS
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1299
Swim: 00:08:32
T1: 00:00:21
Bike: 00:27:33
T2: 00:00:22
Run: 00:18:23
Rezultat: 00:55:12
4 . 12 REBIĆ Tin
Triatlon klub Swibir
Moški CRO Triatlon klub Swibir 2023-0754 00:08:19 00:00:19 00:27:51 00:00:24 00:18:27 00:55:23 >
Klub Triatlon klub Swibir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0754
Swim: 00:08:19
T1: 00:00:19
Bike: 00:27:51
T2: 00:00:24
Run: 00:18:27
Rezultat: 00:55:23
5 . 11 Karlović Tin
Triatlon klub Petar Zrinski
Moški CRO Triatlon klub Petar Zrinski 2023-0398 00:09:33 00:00:23 00:28:40 00:00:26 00:19:06 00:58:09 >
Klub Triatlon klub Petar Zrinski
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0398
Swim: 00:09:33
T1: 00:00:23
Bike: 00:28:40
T2: 00:00:26
Run: 00:19:06
Rezultat: 00:58:09
6 . 25 Surina Mark
Triatlon klub Matulji
Moški CRO Triatlon klub Matulji 2023-0812 00:10:26 00:00:23 00:30:57 00:00:31 00:18:43 01:01:02 >
Klub Triatlon klub Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0812
Swim: 00:10:26
T1: 00:00:23
Bike: 00:30:57
T2: 00:00:31
Run: 00:18:43
Rezultat: 01:01:02
7 . 23 FAUSTINI Loris
Triatlon klub Matulji
Moški CRO Triatlon klub Matulji 2023-0243 00:09:30 00:00:26 00:31:41 00:00:25 00:19:42 01:01:46 >
Klub Triatlon klub Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0243
Swim: 00:09:30
T1: 00:00:26
Bike: 00:31:41
T2: 00:00:25
Run: 00:19:42
Rezultat: 01:01:46
8 . 107 Černelič Maks
TK Trisport Kamnik
Moški SLO TK Trisport Kamnik 2023TZS466 00:10:40 00:00:27 00:30:44 00:00:32 00:20:18 01:02:43 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS466
Swim: 00:10:40
T1: 00:00:27
Bike: 00:30:44
T2: 00:00:32
Run: 00:20:18
Rezultat: 01:02:43
9 . 80 DELEV Stefan
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1667 00:09:22 00:00:14 00:31:57 00:00:24 00:22:13 01:04:12 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1667
Swim: 00:09:22
T1: 00:00:14
Bike: 00:31:57
T2: 00:00:24
Run: 00:22:13
Rezultat: 01:04:12
10 . 39 Pleše Daniel
Triatlon klub Matulji
Moški CRO Triatlon klub Matulji 2023-0718 00:10:26 00:00:38 00:32:13 00:00:31 00:22:13 01:06:03 >
Klub Triatlon klub Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0718
Swim: 00:10:26
T1: 00:00:38
Bike: 00:32:13
T2: 00:00:31
Run: 00:22:13
Rezultat: 01:06:03
11 . 84 RAFAEL ROKO KATIĆ
Triatlon klub Triton
Moški CRO Triatlon klub Triton 2023-2146 00:16:54 00:00:38 00:32:29 00:00:35 00:19:44 01:10:22 >
Klub Triatlon klub Triton
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-2146
Swim: 00:16:54
T1: 00:00:38
Bike: 00:32:29
T2: 00:00:35
Run: 00:19:44
Rezultat: 01:10:22
12 . 68 JAKOPČEVIĆ Antonio
Triatlon klub Matulji
Moški CRO Triatlon klub Matulji 2023-0351 00:12:58 00:00:49 00:36:24 00:00:51 00:20:22 01:11:27 >
Klub Triatlon klub Matulji
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0351
Swim: 00:12:58
T1: 00:00:49
Bike: 00:36:24
T2: 00:00:51
Run: 00:20:22
Rezultat: 01:11:27
13 . 76 ČALJKUŠIĆ Josip
Triatlon klub Split
Moški CRO Triatlon klub Split 2023-1494 00:12:56 00:01:47 00:40:15 00:00:28 00:27:47 01:23:15 >
Klub Triatlon klub Split
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1494
Swim: 00:12:56
T1: 00:01:47
Bike: 00:40:15
T2: 00:00:28
Run: 00:27:47
Rezultat: 01:23:15
ČLANI 1-M
1 . 74 Tomac Silvije
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-0882 00:10:16 00:00:25 00:27:58 00:00:23 00:16:43 00:55:46 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0882
Swim: 00:10:16
T1: 00:00:25
Bike: 00:27:58
T2: 00:00:23
Run: 00:16:43
Rezultat: 00:55:46
2 . 14 Padmosoekarto Lukas
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-0667 00:08:43 00:00:19 00:29:32 00:00:27 00:18:24 00:57:27 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0667
Swim: 00:08:43
T1: 00:00:19
Bike: 00:29:32
T2: 00:00:27
Run: 00:18:24
Rezultat: 00:57:27
3 . 5 Dumančić Luka
Triatlon klub Petar Zrinski
Moški CRO Triatlon klub Petar Zrinski 2023-0220 00:08:36 00:00:21 00:29:44 00:00:22 00:18:50 00:57:54 >
Klub Triatlon klub Petar Zrinski
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0220
Swim: 00:08:36
T1: 00:00:21
Bike: 00:29:44
T2: 00:00:22
Run: 00:18:50
Rezultat: 00:57:54
4 . 19 KauriĆ Tin
Triatlon klub Velika Gorica
Moški CRO Triatlon klub Velika Gorica 2023-0409 00:08:39 00:00:26 00:31:13 00:00:30 00:18:26 00:59:16 >
Klub Triatlon klub Velika Gorica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0409
Swim: 00:08:39
T1: 00:00:26
Bike: 00:31:13
T2: 00:00:30
Run: 00:18:26
Rezultat: 00:59:16
5 . 20 VARGA Davor
Triatlon klub Rival
Moški CRO Triatlon klub Rival 2023-1816 00:11:37 00:00:29 00:30:26 00:00:31 00:18:43 01:01:49 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1816
Swim: 00:11:37
T1: 00:00:29
Bike: 00:30:26
T2: 00:00:31
Run: 00:18:43
Rezultat: 01:01:49
6 . 27 Matuzalem Bruno
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-1141 00:09:45 00:00:25 00:31:19 00:00:24 00:19:55 01:01:50 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1141
Swim: 00:09:45
T1: 00:00:25
Bike: 00:31:19
T2: 00:00:24
Run: 00:19:55
Rezultat: 01:01:50
7 . 24 ŠVENDA Lovro
Triatlon klub Petar Zrinski
Moški CRO Triatlon klub Petar Zrinski 2023-1396 00:10:36 00:00:26 00:30:55 00:00:26 00:19:57 01:02:23 >
Klub Triatlon klub Petar Zrinski
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1396
Swim: 00:10:36
T1: 00:00:26
Bike: 00:30:55
T2: 00:00:26
Run: 00:19:57
Rezultat: 01:02:23
8 . 67 Grgorinić Luka
Triatlon klub Pula
Moški CRO Triatlon klub Pula 2023-0515 00:09:14 00:00:23 00:31:51 00:00:55 00:20:37 01:03:02 >
Klub Triatlon klub Pula
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0515
Swim: 00:09:14
T1: 00:00:23
Bike: 00:31:51
T2: 00:00:55
Run: 00:20:37
Rezultat: 01:03:02
9 . 105 Lipovšek Jan
TK Trisport Kamnik
Moški SLO TK Trisport Kamnik 2023TZS236 00:12:00 00:00:28 00:31:16 00:00:25 00:18:56 01:03:07 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS236
Swim: 00:12:00
T1: 00:00:28
Bike: 00:31:16
T2: 00:00:25
Run: 00:18:56
Rezultat: 01:03:07
10 . 94 Rozman Marko
TK Novo mesto
Moški SLO TK Novo mesto 2023TZS351 00:13:19 00:00:31 00:29:56 00:00:28 00:20:34 01:04:50 >
Klub TK Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS351
Swim: 00:13:19
T1: 00:00:31
Bike: 00:29:56
T2: 00:00:28
Run: 00:20:34
Rezultat: 01:04:50
11 . 82 VUJNOVIĆ Marko
Triatlon klub Sisak
Moški CRO Triatlon klub Sisak 2023-1898 00:10:31 00:00:27 00:33:32 00:00:28 00:21:12 01:06:13 >
Klub Triatlon klub Sisak
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1898
Swim: 00:10:31
T1: 00:00:27
Bike: 00:33:32
T2: 00:00:28
Run: 00:21:12
Rezultat: 01:06:13
12 . 54 TRGOVAC Ivan
Triatlon klub Rival
Moški CRO Triatlon klub Rival 2023-2039 00:14:31 00:01:05 00:34:39 00:00:45 00:22:48 01:13:51 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-2039
Swim: 00:14:31
T1: 00:01:05
Bike: 00:34:39
T2: 00:00:45
Run: 00:22:48
Rezultat: 01:13:51
13 . 57 MILJKOVIĆ Josip
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-2202 00:15:38 00:00:55 00:35:05 00:01:14 00:22:25 01:15:19 >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-2202
Swim: 00:15:38
T1: 00:00:55
Bike: 00:35:05
T2: 00:01:14
Run: 00:22:25
Rezultat: 01:15:19
VETERANI 1-M
1 . 15 GOBIN Ivan
Triatlon klub Zadar
Moški CRO Triatlon klub Zadar 2023-0283 00:10:08 00:00:25 00:29:15 00:00:30 00:19:18 00:59:37 >
Klub Triatlon klub Zadar
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0283
Swim: 00:10:08
T1: 00:00:25
Bike: 00:29:15
T2: 00:00:30
Run: 00:19:18
Rezultat: 00:59:37
2 . 65 MARIĆ MIROSLAV
Triatlon klub Rival
Moški CRO Triatlon klub Rival 2023-0547 00:14:06 00:00:32 00:30:29 00:00:43 00:20:13 01:06:05 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0547
Swim: 00:14:06
T1: 00:00:32
Bike: 00:30:29
T2: 00:00:43
Run: 00:20:13
Rezultat: 01:06:05
3 . 97 Samar Daniele
GO TRI TEAM
Moški CRO GO TRI TEAM 00:12:07 00:00:32 00:31:31 00:00:44 00:21:38 01:06:34 >
Klub GO TRI TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 00:12:07
T1: 00:00:32
Bike: 00:31:31
T2: 00:00:44
Run: 00:21:38
Rezultat: 01:06:34
4 . 93 Resnik Borut
TK Trisport Kamnik
Moški SLO TK Trisport Kamnik 2023TZS261 00:13:11 00:00:31 00:31:54 00:00:41 00:20:57 01:07:15 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS261
Swim: 00:13:11
T1: 00:00:31
Bike: 00:31:54
T2: 00:00:41
Run: 00:20:57
Rezultat: 01:07:15
5 . 85 SOKOLIĆ Ivan
Triatlon klub Swibir
Moški CRO Triatlon klub Swibir 2023-2091 00:10:48 00:01:02 00:35:17 00:00:56 00:21:38 01:09:43 >
Klub Triatlon klub Swibir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-2091
Swim: 00:10:48
T1: 00:01:02
Bike: 00:35:17
T2: 00:00:56
Run: 00:21:38
Rezultat: 01:09:43
6 . 64 LONČAREVIĆ Hrvoje
Triatlon klub Swibir
Moški CRO Triatlon klub Swibir 2023-0510 00:13:24 00:00:38 00:35:31 00:01:31 00:26:37 01:17:43 >
Klub Triatlon klub Swibir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0510
Swim: 00:13:24
T1: 00:00:38
Bike: 00:35:31
T2: 00:01:31
Run: 00:26:37
Rezultat: 01:17:43
7 . 58 RAJH Arian
Triatlon klub Petar Zrinski
Moški CRO Triatlon klub Petar Zrinski 2023-1234 00:13:39 00:01:27 00:39:08 00:02:01 00:22:43 01:19:00 >
Klub Triatlon klub Petar Zrinski
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1234
Swim: 00:13:39
T1: 00:01:27
Bike: 00:39:08
T2: 00:02:01
Run: 00:22:43
Rezultat: 01:19:00
VETERANI 3-M
309 Matzka Harald
HSV TRIATHLON
Moški CRO HSV TRIATHLON 00:12:37 00:00:34 00:32:22 00:00:56 00:23:42 DSQ >
Klub HSV TRIATHLON
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 00:12:37
T1: 00:00:34
Bike: 00:32:22
T2: 00:00:56
Run: 00:23:42
Rezultat: DSQ
51 Kralj Marko
Triatlon klub Maksimir
Moški CRO Triatlon klub Maksimir 2023-2069 DNF >
Klub Triatlon klub Maksimir
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-2069
Swim:
T1:
Bike:
T2:
Run:
Rezultat: DNF
1 . 96 Colombo Cristiano
GO TRI TEAM
Moški CRO GO TRI TEAM 00:11:43 00:00:24 00:30:29 00:00:32 00:21:35 01:04:45 >
Klub GO TRI TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 00:11:43
T1: 00:00:24
Bike: 00:30:29
T2: 00:00:32
Run: 00:21:35
Rezultat: 01:04:45
2 . 104 Pilih Tomaž
TK Trisport Kamnik
Moški SLO TK Trisport Kamnik 2023TZS254 00:12:16 00:00:44 00:30:47 00:00:34 00:20:40 01:05:04 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS254
Swim: 00:12:16
T1: 00:00:44
Bike: 00:30:47
T2: 00:00:34
Run: 00:20:40
Rezultat: 01:05:04
3 . 43 PEKO-LONČAR Damir
Triatlon klub Triton
Moški CRO Triatlon klub Triton 2023-1630 00:11:11 00:00:47 00:33:43 00:00:34 00:22:24 01:08:41 >
Klub Triatlon klub Triton
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1630
Swim: 00:11:11
T1: 00:00:47
Bike: 00:33:43
T2: 00:00:34
Run: 00:22:24
Rezultat: 01:08:41
4 . 90 Fegac Maurizio
Moški CRO 00:11:02 00:00:45 00:34:47 00:00:32 00:22:45 01:09:53 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 00:11:02
T1: 00:00:45
Bike: 00:34:47
T2: 00:00:32
Run: 00:22:45
Rezultat: 01:09:53
5 . 98 Kenda Marco
GO TRI TEAM
Moški CRO GO TRI TEAM 00:13:13 00:00:31 00:31:47 00:00:46 00:24:06 01:10:25 >
Klub GO TRI TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Swim: 00:13:13
T1: 00:00:31
Bike: 00:31:47
T2: 00:00:46
Run: 00:24:06
Rezultat: 01:10:25
6 . 75 GRUIČIĆ Ozren
Triatlon klub Rival
Moški CRO Triatlon klub Rival 2023-1481 00:13:19 00:01:00 00:46:33 00:00:51 00:38:47 01:40:31 >
Klub Triatlon klub Rival
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1481
Swim: 00:13:19
T1: 00:01:00
Bike: 00:46:33
T2: 00:00:51
Run: 00:38:47
Rezultat: 01:40:31
VETERANI 4-M
38 MLADIN JOSIP ŽIVKOVIĆ
Triatlon klub Jarun
Moški CRO Triatlon klub Jarun 2023-0979 00:12:11 00:00:31 00:07:18 DNF >
Klub Triatlon klub Jarun
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-0979
Swim: 00:12:11
T1: 00:00:31
Bike: 00:07:18
T2:
Run:
Rezultat: DNF
1 . 103 Vidmar Gaj
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 2023TZS319 00:18:15 00:01:24 00:38:27 00:00:31 00:25:28 01:24:07 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS319
Swim: 00:18:15
T1: 00:01:24
Bike: 00:38:27
T2: 00:00:31
Run: 00:25:28
Rezultat: 01:24:07
2 . 55 IBRIŠIMOVIĆ Marijan
Triatlon klub Mazator
Moški CRO Triatlon klub Mazator 2023-1597 00:13:52 00:01:27 00:37:59 00:01:21 00:31:11 01:25:52 >
Klub Triatlon klub Mazator
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-1597
Swim: 00:13:52
T1: 00:01:27
Bike: 00:37:59
T2: 00:01:21
Run: 00:31:11
Rezultat: 01:25:52
3 . 63 Kekez Hrvoje
Triatlon klub Mazator
Moški CRO Triatlon klub Mazator 2023-2192 00:14:45 00:01:00 00:41:00 00:00:50 00:29:42 01:27:19 >
Klub Triatlon klub Mazator
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 2023-2192
Swim: 00:14:45
T1: 00:01:00
Bike: 00:41:00
T2: 00:00:50
Run: 00:29:42
Rezultat: 01:27:19
VETERANI 6-M
1 . 95 Trojar Bojan
TK Logatec
Moški SLO TK Logatec 2023TZS317 00:15:40 00:00:54 00:40:12 00:00:50 00:27:39 01:25:18 >
Klub TK Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2023TZS317
Swim: 00:15:40
T1: 00:00:54
Bike: 00:40:12
T2: 00:00:50
Run: 00:27:39
Rezultat: 01:25:18

Komentarji

 

Mobile content