Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 33. MEKINJSKI KROS 27. APRIL 2023 - TPOK

Tek Tekma:33. MEKINJSKI KROS 27. APRIL 2023 - TPOK Datum:27.04.2023
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Licenca Več
KP - UčENCI 6-9 LET-M
1 . 365 Hribar Jure
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 00:01:48 2023TZS066 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:48
Licenca: 2023TZS066
2 . 371 Kemperl Leon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:01:50 10117791831 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:50
Licenca: 10117791831
3 . 386 BUDNAR Gal
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:01:52 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:52
Licenca:
4 . 253 SKUBIC Aleksej
Moški SLO 00:01:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:55
Licenca:
5 . 244 Zamljen Tim
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:01:57 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:57
Licenca:
6 . 243 Bernot Žan
Moški SLO 00:01:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:59
Licenca:
7 . 248 Golob Matija
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:02:00 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:00
Licenca:
8 . 368 Hribar Anže
Moški SLO 00:02:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:01
Licenca:
9 . 252 Novak Bine
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 00:02:03 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:03
Licenca:
10 . 250 Zupin Bor Žiga
Moški SLO 00:02:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:05
Licenca:
11 . 254 Prosen Lukas
TK TRISPORT LELOSI
Moški SLO TK TRISPORT LELOSI 00:02:07 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:07
Licenca:
12 . 245 Kemperl Patrik
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:08 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:08
Licenca:
13 . 255 Žebaljec Burnik Anže
OŠ Šmartno v Tuhinju
Moški SLO OŠ Šmartno v Tuhinju 00:02:10 >
Klub OŠ Šmartno v Tuhinju
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:10
Licenca:
14 . 240 Kemperl Luj
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:02:11 10140873585 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:11
Licenca: 10140873585
15 . 241 PREŠEREN Val
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:02:11 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:11
Licenca:
16 . 247 Sallubier Natan
Moški SLO 00:02:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:12
Licenca:
17 . 201 DJURAS Kian
Moški SLO 00:02:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:19
Licenca:
18 . 251 Sitar Bine
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:02:21 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:21
Licenca:
19 . 258 Simeunovič Šimen
TK TRISPORT LELOSI
Moški SLO TK TRISPORT LELOSI 00:02:23 2023TZS266 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:23
Licenca: 2023TZS266
20 . 217 Žakelj Kris
Moški SLO 00:02:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:24
Licenca:
21 . 242 ŠMIDOVNIK Žiga
Moški SLO 00:02:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:24
Licenca:
22 . 207 COLAVINI Bojan
Moški SLO 00:02:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:25
Licenca:
23 . 397 URŠIČ Maks
Moški SLO 00:02:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:28
Licenca:
24 . 802 SLAVEC Tibor
Moški SLO 00:02:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:30
Licenca:
25 . 232 Maučec Vid
Moški SLO 00:02:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:30
Licenca:
26 . 256 Žebaljec Burnik Anže
OŠ Šmartno v Tuhinju
Moški SLO OŠ Šmartno v Tuhinju 00:02:31 >
Klub OŠ Šmartno v Tuhinju
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:31
Licenca:
27 . 260 Hadžiagič Mark
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:02:31 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:31
Licenca:
28 . 249 Petač Lenart
Moški SLO 00:02:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:31
Licenca:
29 . 387 GOLAVŠEK Jaka
Moški SLO 00:02:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:31
Licenca:
30 . 257 Prosen Noah
TK TRISPORT LELOSI
Moški SLO TK TRISPORT LELOSI 00:02:31 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:31
Licenca:
31 . 246 Rifel Nejc
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:02:31 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:31
Licenca:
32 . 391 SKALAR David
Moški SLO 00:02:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:31
Licenca:
33 . 800 ŠPENDE Maks
Moški SLO 00:02:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:31
Licenca:
34 . 393 KOKOLE Ožbej
Moški SLO 00:02:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:32
Licenca:
35 . 203 KALAN Ambrož
Moški SLO 00:02:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:37
Licenca:
36 . 233 SEMPRIMOŽNIK Žan
Moški SLO 00:02:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:38
Licenca:
37 . 229 KUHAR PAVEL Gašper
Moški SLO 00:02:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:39
Licenca:
38 . 392 VETORAZZI Mark
Moški SLO 00:02:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:40
Licenca:
39 . 214 CAPUDER Aleksej
Moški SLO 00:02:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:42
Licenca:
40 . 202 Škrbinc Aljaž
Moški SLO 00:02:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:43
Licenca:
41 . 234 HRIBERNIK Maj
Moški SLO 00:02:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:44
Licenca:
42 . 385 Vidic Anže
Moški SLO 00:02:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:47
Licenca:
43 . 388 GOLAVŠEK Žiga
Moški SLO 00:02:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:51
Licenca:
44 . 227 KOROŠEC Nejc
Moški SLO 00:02:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:55
Licenca:
45 . 204 POTOČNIK Anej
Moški SLO 00:02:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:56
Licenca:
46 . 224 ERZAR Matija
Moški SLO 00:02:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:57
Licenca:
47 . 215 PEKLAR HUGO FERDINANDEZ
Moški SLO 00:02:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:02:58
Licenca:
48 . 220 Mali Lovro
ŠD MENINA PLANINA
Moški SLO ŠD MENINA PLANINA 00:03:00 >
Klub ŠD MENINA PLANINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:00
Licenca:
49 . 209 LAVRIČ Domen
Moški SLO 00:03:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:02
Licenca:
50 . 218 Sušnik Lan
TK TRISPORT LELOSI
Moški SLO TK TRISPORT LELOSI 00:03:06 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:06
Licenca:
51 . 228 Majcen Svit
Moški SLO 00:03:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:11
Licenca:
52 . 205 PAVLI Anže
Moški SLO 00:03:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:13
Licenca:
53 . 210 Depolli Filip
Moški SLO 00:03:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:14
Licenca:
54 . 222 CAPUDER Maksim
Moški SLO 00:03:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:24
Licenca:
55 . 230 SVETEC Val
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:03:26 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:26
Licenca:
56 . 235 SEBIČ Tibor
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:32 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:32
Licenca:
57 . 236 BODLAJ Žak
VVZ ANTON MEDVED, ENOTA CEPETAVčEK
Moški SLO VVZ ANTON MEDVED, ENOTA CEPETAVčEK 00:03:37 >
Klub VVZ ANTON MEDVED, ENOTA CEPETAVčEK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:37
Licenca:
58 . 231 ZAVASNIK Gal
Moški SLO 00:03:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:44
Licenca:
59 . 208 KOLENKO Denis
Moški SLO 00:03:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:52
Licenca:
60 . 398 MLAKAR Erik
Moški SLO 00:04:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:04:09
Licenca:
61 . 211 ROZMAN Filip
Moški SLO 00:04:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:04:36
Licenca:
62 . 237 SEMPRIMOŽNIK Žiga
Moški SLO 00:04:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:04:36
Licenca:
63 . 219 BURJA Leon
Moški SLO 00:04:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:04:36
Licenca:
64 . 225 Depolli Mitja
Moški SLO 00:04:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:04:36
Licenca:
65 . 226 NAGODE Nace
Moški SLO 00:04:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:04:36
Licenca:
66 . 238 KALAN Črt
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:04:36 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:04:36
Licenca:
KP - UčENCI 6-9 LET-Ž
67 . 399 MLAKAR Izak
Ženski SLO 00:04:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:04:36
Licenca:
KP - UčENKE 6-9 LET-Ž
1 . 330 Novak Tinkara
TK TRISPORT LELOSI
Ženski SLO TK TRISPORT LELOSI 00:01:08 2023TZS498 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:01:08
Licenca: 2023TZS498
2 . 324 PAVLIČ Kaja
Ženski SLO 00:01:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:01:08
Licenca:
3 . 335 KUHAR Urška
OŠ TOMA BREJCA
Ženski SLO OŠ TOMA BREJCA 00:01:56 >
Klub OŠ TOMA BREJCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:01:56
Licenca:
4 . 325 ZAMLJEN Lija
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:01:58 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:01:58
Licenca:
5 . 321 Učakar Stela
Ženski SLO 00:02:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:03
Licenca:
6 . 337 KREGAR Neža
Ženski SLO 00:02:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:06
Licenca:
7 . 332 Slevec Tina
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:08 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:08
Licenca:
8 . 338 Klemenčič Alina
Šd Tabor Žiri
Ženski SLO Šd Tabor Žiri 00:02:11 >
Klub Šd Tabor Žiri
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:11
Licenca:
9 . 318 Klemen Katja
Ženski SLO 00:02:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:14
Licenca:
10 . 322 Berisha Hana
TK TRISPORT LELOSI
Ženski SLO TK TRISPORT LELOSI 00:02:14 2023TZS467 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:14
Licenca: 2023TZS467
11 . 329 ŠPRUK Ela
Ženski SLO 00:02:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:15
Licenca:
12 . 457 Toff Zara
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:02:16 10138321475 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:16
Licenca: 10138321475
13 . 326 Bernot Naja
Ženski SLO 00:02:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:17
Licenca:
14 . 459 ZAVOLOVŠEK Klara
Ženski SLO 00:02:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:19
Licenca:
15 . 333 Klemen Ota
Ženski SLO 00:02:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:20
Licenca:
16 . 450 VIDIC Nastja
Ženski SLO 00:02:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:21
Licenca:
17 . 323 Berisha Ina
TK TRISPORT LELOSI
Ženski SLO TK TRISPORT LELOSI 00:02:22 2023TZS468 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:22
Licenca: 2023TZS468
18 . 300 HRIBAR Monika
Ženski SLO 00:02:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:22
Licenca:
19 . 331 Kovač Teja
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:24 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:24
Licenca:
20 . 314 Hribovšek Nika
TD Gora sv. Miklavž
Ženski SLO TD Gora sv. Miklavž 00:02:25 >
Klub TD Gora sv. Miklavž
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:25
Licenca:
21 . 334 Svetec ula
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:26 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:26
Licenca:
22 . 336 Depolli Valentina
Ženski SLO 00:02:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:29
Licenca:
23 . 308 SKUBIC Alja
Ženski SLO 00:02:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:33
Licenca:
24 . 319 KREGAR Naja
Ženski SLO 00:02:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:34
Licenca:
25 . 339 GASHI Ivana
Ženski SLO 00:02:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:34
Licenca:
26 . 458 Peklar Fernandez Sofie
Ženski SLO 00:02:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:36
Licenca:
27 . 305 MEDVED Inti
Ženski SLO 00:02:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:49
Licenca:
28 . 301 ERJAVEC Klavdija
Ženski SLO 00:02:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:56
Licenca:
29 . 315 HRIBOVŠEK Pia
TD Gora sv. Miklavž
Ženski SLO TD Gora sv. Miklavž 00:02:57 >
Klub TD Gora sv. Miklavž
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:57
Licenca:
30 . 454 ZAVOLOVŠEK Tjaša
Ženski SLO 00:03:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:00
Licenca:
31 . 367 Hribar Špela
Ženski SLO 00:03:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:06
Licenca:
32 . 307 SLAPAR Karin
Ženski SLO 00:03:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:09
Licenca:
33 . 306 SALLUBIER Iris
Ženski SLO 00:03:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:11
Licenca:
34 . 364 JAŠOVEC Vesna
Ženski SLO 00:03:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:26
Licenca:
35 . 304 PODGORŠEK Hana
Ženski SLO 00:03:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:31
Licenca:
36 . 302 VOLJKAR Emily
Ženski SLO 00:03:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:33
Licenca:
37 . 312 Maučec Mia
Ženski SLO 00:03:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:39
Licenca:
38 . 455 URANKAR Vita
Ženski SLO 00:03:41 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:41
Licenca:
39 . 317 GERBIC Vita
Ženski SLO 00:03:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:47
Licenca:
40 . 310 Goričanec Zala
VRTEC ZARJA
Ženski SLO VRTEC ZARJA 00:03:52 >
Klub VRTEC ZARJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:52
Licenca:
41 . 451 VETORAZZI Ela
Ženski SLO 00:03:53 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:53
Licenca:
42 . 370 GASHI Doroteja
Ženski SLO 00:04:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:04:24
Licenca:
43 . 452 RENUŠA Zala
Ženski SLO 00:05:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:05:07
Licenca:
44 . 453 ŠKRABANJA Ana
Ženski SLO 00:06:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:06:54
Licenca:
45 . 309 MOHORIČ Klara
Ženski SLO 00:08:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:08:10
Licenca:
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 345 Mole Neža
Šd Tabor Žiri
Ženski SLO Šd Tabor Žiri -- >
Klub Šd Tabor Žiri
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Licenca:
2 . 350 Vučko Ana
TK TRISPORT LELOSI
Ženski SLO TK TRISPORT LELOSI 00:01:45 2023TZS274 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:01:45
Licenca: 2023TZS274
3 . 348 ZUPAN Ajda
Ženski SLO 00:01:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:01:48
Licenca:
4 . 347 Pančur Mateja
Ženski SLO 00:01:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:01:49
Licenca:
5 . 341 ŠPRUK Lara
Ženski SLO 00:01:53 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:01:53
Licenca:
6 . 343 OSOLNIK TINKARA
Ženski SLO 00:01:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:01:55
Licenca:
7 . 346 Rihter Mav Nejča Katarina
posameznik
Ženski SLO posameznik 00:01:59 >
Klub posameznik
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:01:59
Licenca:
8 . 349 TRUNK Ela
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:00 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:00
Licenca:
9 . 342 Učakar Živa
Ženski SLO 00:02:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:01
Licenca:
10 . 344 Golob Sanja
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:01 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:02:01
Licenca:
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 394 Babnik Nik
Moški SLO 00:01:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:42
Licenca:
2 . 390 Hočevar Tine
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:01:42 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:42
Licenca:
3 . 801 DJURAS Inti
Moški SLO 00:01:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:47
Licenca:
4 . 262 Kovač Žiga
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:01:48 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:48
Licenca:
5 . 396 BIČANIČ Mtevž
Moški SLO 00:01:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:50
Licenca:
6 . 261 PREŠEREN Maks
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:01:52 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:52
Licenca:
7 . 395 Toff Filip
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:01:59 10132853911 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:59
Licenca: 10132853911
8 . 263 Sušnik Nik
TK TRISPORT LELOSI
Moški SLO TK TRISPORT LELOSI 00:01:59 2023TZS269 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:01:59
Licenca: 2023TZS269
9 . 525 KUNC Janez
Moški SLO 00:12:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:12:04
Licenca:
KP - DEKLICE-Ž
1 . 359 Korošec Eva
OŠ Šmartno v Tuhinju
Ženski SLO OŠ Šmartno v Tuhinju 00:03:02 >
Klub OŠ Šmartno v Tuhinju
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:02
Licenca:
2 . 351 Knez Vita
ATLETSKI KLUB MENGEŠ
Ženski SLO ATLETSKI KLUB MENGEŠ 00:03:23 >
Klub ATLETSKI KLUB MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:23
Licenca:
3 . 354 Madruša Neja
AK Koper
Ženski SLO AK Koper 00:03:48 >
Klub AK Koper
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:48
Licenca:
4 . 460 LEBAN Marisa
Ženski SLO 00:03:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:50
Licenca:
5 . 352 Ferbežar Tamara
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 00:03:51 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:51
Licenca:
6 . 357 Golob Ana
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:03:55 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:03:55
Licenca:
7 . 356 Golob Eva
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:04:02 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:04:02
Licenca:
8 . 353 Ferbežar Patricija
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 00:04:52 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:04:52
Licenca:
KP - DEčKI-M
1 . 271 Špruk Lovro
Moški SLO 00:03:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:03
Licenca:
2 . 389 Hočevar Cene
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:03:24 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:24
Licenca:
3 . 268 Slevec Jaka
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 00:03:24 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:24
Licenca:
4 . 269 PANČUR Rok
Moški SLO 00:03:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:34
Licenca:
5 . 270 ŠMIDOVNIK Jakob
Moški SLO 00:03:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:03:45
Licenca:
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 265 Korošec Žiga
TK TRISPORT LELOSI
Moški SLO TK TRISPORT LELOSI 00:07:32 2023TZS231 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:32
Licenca: 2023TZS231
2 . 264 Gašperič Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:07:34 2023TZS493 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:07:34
Licenca: 2023TZS493
3 . 358 Kuhar Matevž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:08:09 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:09
Licenca:
4 . 340 Hribar Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:08:39 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:39
Licenca:
5 . 266 Ogrin Juš
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:08:55 2023TZS195 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:08:55
Licenca: 2023TZS195
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 363 Matkovič Klara
AS VRHNIKA
Ženski SLO AS VRHNIKA 00:07:54 >
Klub AS VRHNIKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:07:54
Licenca:
KP - MLADINCI-M
1 . 101 Dacar Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:22:09 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:22:09
Licenca:
2 . 103 Černelič Maks
TK TRISPORT LELOSI
Moški SLO TK TRISPORT LELOSI 00:22:21 2023TZS466 >
Klub TK TRISPORT LELOSI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:22:21
Licenca: 2023TZS466
3 . 102 Rifel Anže
AD Kamnik
Moški SLO AD Kamnik 00:26:38 >
Klub AD Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:26:38
Licenca:
KP - ČLANICE-Ž
1 . 115 Hassel Michelle
#BERGZIEGENHD
Ženski SLO #BERGZIEGENHD 00:23:02 >
Klub #BERGZIEGENHD
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:23:02
Licenca:
2 . 116 Cijan Brkic Marusa
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 00:24:08 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:24:08
Licenca:
3 . 110 Pšeničnik Sara
Ženski SLO 00:31:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:31:12
Licenca:
4 . 121 Hornakova Viktoria
Ženski SLO 00:28:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:28:20
Licenca:
KP - ČLANI A-M
1 . 24 Bečan Timotej
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:36:07 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:36:07
Licenca:
2 . 141 Letojne Matej
ŠD TEAM MOZIRJE
Moški SLO ŠD TEAM MOZIRJE 00:39:01 >
Klub ŠD TEAM MOZIRJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:39:01
Licenca:
3 . 36 Vogrin David
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:42:44 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:44
Licenca:
4 . 35 Vogrin Domen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:44:06 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:44:06
Licenca:
5 . 22 Dacar Luka
Moški SLO 00:45:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:45:05
Licenca:
6 . 21 Mošnik Anže
Moški SLO 00:45:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:45:33
Licenca:
7 . 138 Mlakar Gregor
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:45:56 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:45:56
Licenca:
8 . 31 Petač Primož
Moški SLO 00:49:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:49:40
Licenca:
9 . 23 Prelovšek Aleš
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:51:56 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:51:56
Licenca:
10 . 25 BERNOT Leon
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:53:23 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:53:23
Licenca:
11 . 34 Blatnik Žiga
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:53:26 10017655192 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:53:26
Licenca: 10017655192
12 . 32 Maučec Davor
Moški SLO 00:53:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:53:38
Licenca:
13 . 37 Svetec Luka
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 01:04:00 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:04:00
Licenca:
KP - ČLANI B-M
1 . 42 Volkar Franci
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:41:32 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:41:32
Licenca:
2 . 43 Sitar Denis
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:43:46 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:43:46
Licenca:
3 . 45 Grilc Rok
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:45:37 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:45:37
Licenca:
4 . 44 Kovač Darko
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:48:09 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:48:09
Licenca:
5 . 100 Krnc Matjaž
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 00:48:30 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:48:30
Licenca:
6 . 49 VETORAZZI Emil
Moški SLO 00:53:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:53:56
Licenca:
KP - VETERANI A-M
1 . 14 Janjatovič Mirko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:42:32 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:42:32
Licenca:
2 . 11 Ferbežar Gregor
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 00:49:10 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:49:10
Licenca:
3 . 13 Spruk Marko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:50:05 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:50:05
Licenca:
4 . 99 Vrečar Branko
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 00:54:36 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:54:36
Licenca:
5 . 12 Černe Andrej
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 00:55:41 >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:55:41
Licenca:
KP - VETERANI B-M
1 . 5 Teraž Franci
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:46:25 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:46:25
Licenca:
2 . 1 Kveder Lado
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:47:24 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:47:24
Licenca:
3 . 6 Galin Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:49:01 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:49:01
Licenca:
4 . 2 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:01:21 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:01:21
Licenca:
5 . 7 Senegačnik Marjan
GiBit
Moški SLO GiBit 01:24:28 >
Klub GiBit
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:24:28
Licenca:
DNF 3 Kožuh Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:32:54 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:32:54
Licenca:
KP - VETERANKE-Ž
1 . 131 Žlogar Ivica
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:27:02 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:27:02
Licenca:
2 . 134 Planko Nataša
TK TRISPORT KAMNIK
Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:28:57 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:28:57
Licenca:
3 . 133 Cvišić Dragica
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:30:20 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:30:20
Licenca:
4 . 132 Kožuh Tatjana
KGT PAPEŽ KAMNIK
Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:43:28 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:43:28
Licenca:

Komentarji

 

Mobile content