Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Enduro Tolmin

Gorsko kolesarstvo - Enduro Tekma:Enduro Tolmin Datum:06.07.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje
MLADINCI U19-M
1 . 6 Štucin Jan Moški SLO PEDAL RACING TEAM 0:02:42.00
2 . 8 Žvan Grega Moški SLO ORBEA GEAX 0:02:44.00
3 . 30 Istenič Matjaž Moški SLO PEDAL RACING TEAM 0:02:48.00
4 . 21 Furlan Jona Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 0:03:21.00
5 . 93 Mihalič Anže Moški SLO _ 0:03:27.00
6 . 36 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:03:29.00
7 . 104 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:03:35.00
DNF 40 Tratnik Bajc Miha Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA DNF
MOšKI 19-29 LET-M
1 . 1 Rutar Nejc Moški SLO Rajd Funsports 0:02:24.00
2 . 102 Žabjek Jure Moški SLO RAJD TREK/UNIOR TOOLS TEAM 0:02:25.00
3 . 94 Medvešček Kristijan Moški SLO KK ČRN TRN/BLACKTHORN GT 0:02:31.00
4 . 2 Razpet Tadej Moški SLO PEDAL RACING TEAM 0:02:37.00
4 . 5 Krivonog Nace Moški SLO ORBEA GEAX 0:02:37.00
6 . 95 Mlinar Peter Moški SLO KK Črn trn / Blackthorn GT 0:02:40.00
7 . 7 Huth Nejc Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:02:45.00
8 . 9 Bratina Andrej Moški SLO KK Črn trn 0:02:46.00
9 . 20 Pandur Žiga Moški SLO RAJD TREK/UNIOR TOOLS TEAM 0:02:47.00
10 . 24 STEFANO BRAIDOT Moški ITA CAPRIVESI 0:02:48.00
11 . 18 Ferk Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:02:49.00
12 . 16 Kacin Davor Moški SLO PEDAL RACING TEAM 0:02:51.00
13 . 25 Pikovnik Matej Moški SLO _ 0:02:56.00
13 . 4 Žabjek Anže Moški SLO Rajd Trek / Unior Tools Team 0:02:56.00
15 . 19 Berginc Kevin Moški SLO RAJD TREK/UNIOR TOOLS TEAM 0:02:57.00
16 . 14 Krajnik Valter Moški SLO ORBEA GEAX 0:02:59.00
17 . 13 Jurca Žan Moški SLO RAJD FUNSPORTS 0:03:02.00
17 . 26 Markuš Klemen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:03:02.00
19 . 90 BLAŽ VOHAR Moški SLO ŠKD PANK KURA 0:03:04.00
20 . 15 Černilogar Nejc Moški SLO KK Črn trn 0:03:09.00
20 . 12 Zupanc Timotej Moški SLO Rajd Funsports 0:03:09.00
22 . 34 Kresnik Rok Moški SLO _ 0:03:10.00
23 . 70 LUKA LEBAN Moški SLO _ 0:03:11.00
24 . 105 Nagode Domen Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 0:03:14.00
25 . 28 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:03:16.00
26 . 23 Vogrin Domen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:03:17.00
27 . 92 Csóka Gergő Moški SLO CUBE-Csömör 0:03:20.00
28 . 76 Mlakar Luka Moški SLO SVALK RACING TEAM 0:03:25.00
29 . 81 ANŽE PEČAR Moški SLO Rajd Funsports 0:03:28.00
30 . 37 Kršanac Vjekoslav Moški CRO BK OPATIJA 2010 0:03:30.00
31 . 87 Supić Duško Moški SLO MTB VELENJE 0:03:32.00
32 . 31 Vogrin David Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:03:38.00
33 . 86 Senica Miha Moški SLO KD PedaLaško 0:03:42.00
34 . 48 Staniša Bojan Moški SLO _ 0:04:05.00
35 . 106 Garmut Gašper Moški SLO Rajd Funsports 0:04:09.00
36 . 85 MATEJ SCHAFFER Moški SLO _ 0:04:22.00
37 . 80 Ornik Sandi Moški SLO DEŠ FLEŠ 0:05:08.00
38 . 63 Božič Jure Moški SLO RAJD FUNSPORTS 0:14:04.00
DNF 65 Fink Marko Moški SLO _ DNF
DNF 89 Traven Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM DNF
DNF 101 Žabjek Primož Moški SLO Rajd Funsports DNF
MOšKI 30-39 LET-M
1 . 3 Kordež Robert Moški SLO ORBEA GEAX 0:02:42.00
2 . 29 Bačnar Janko Moški SLO PEDAL RACING TEAM 0:02:46.00
3 . 99 Bizjak Anže Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 0:02:50.00
4 . 22 Stres Sebastjan Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 0:03:00.00
4 . 103 Vasilenko Miha Moški SLO Specialized Russia 0:03:00.00
6 . 17 Spruk Miha Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:03:04.00
7 . 74 Maurer Markus Moški SLO FLOW MOTION 0:03:05.00
7 . 71 Majhen Marko Moški SLO Kolesarski klub JB Center 0:03:05.00
9 . 10 Tancik Jaka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:03:13.00
10 . 78 Munih Marko Moški SLO PEDAL RACING TEAM 0:03:15.00
11 . 98 Praček Janez Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 0:03:17.00
12 . 27 Apreutesei Daniel Moški SLO _ 0:03:20.00
12 . 52 Jurca Rok Moški SLO RAJD FUNSPORTS 0:03:20.00
12 . 62 Boben Anze Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:03:20.00
15 . 43 Sebestyén Krisztián Moški SLO _ 0:03:21.00
15 . 79 Nagode Grega Moški SLO KGK VOLJA 0:03:21.00
17 . 32 Marcina Boštjan Moški SLO PEDAL RACING TEAM 0:03:27.00
18 . 83 Prosen Marko Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 0:03:30.00
19 . 82 Perko Marko Moški SLO GOR LAGANO DOL SPORTSKI 0:03:32.00
20 . 77 Mulec Peter Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:03:42.00
21 . 53 Mahkovec Tine Moški SLO RAJD FUNSPORTS 0:03:54.00
22 . 42 Dundović Saša Moški SLO BK Opatija-2010 0:03:58.00
23 . 69 MATEJ KNEZ Moški SLO PEDALAŠKO 0:04:03.00
24 . 84 Saksida Maksim Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:04:25.00
DNF 47 Korošec Damijan Moški SLO PEDAL RACING TEAM DNF.00
DNF 49 Kovacic Andrej Moški SLO PEDAL RACING TEAM DNF
DNF 72 Makuc Aleš Moški SLO PEDAL RACING TEAM DNF
MOšKI NAD 40 LET -M
1 . 11 Štrancar Primož Moški SLO ORBEA GEAX 0:02:57.00
2 . 100 Golmajer Janez Moški SLO MTB klub Kranj 0:03:26.00
3 . 38 Brus Martin Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 0:03:29.00
4 . 50 Petris Gianpiero Moški ITA TEAM MAGLIA NERA 0:03:52.00
5 . 66 Gabaglio Stefano Moški ITA SPS TEAM MAGLIA NERA 0:04:19.00
ŽENSKE-Ž
1 . 96 Černilogar Zarja Ženski SLO KK ČRN TRN/BLACKTHORN GT 0:03:15.00
2 . 91 Megyaszai Lilla Ženski SLO CUBE-Csömör 0:03:18.00
3 . 55 Bevk Saša Ženski SLO PEDAL RACING TEAM 0:03:20.00
4 . 57 Žakelj Tanja Ženski SLO Rajd Trek / Unior Tools Team 0:03:51.00
5 . 56 Rupnik Nina Ženski SLO ORBEA GEAX 0:03:58.00
6 . 59 Munih Kacafura Damjana Ženski SLO Pedal racing team 0:05:00.00

Komentarji