Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 1. KOLESARSKA DIRKA SLAP - LOŽE

Cestno kolesarstvo Tekma:1. KOLESARSKA DIRKA SLAP - LOŽE Datum:24.05.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Licenca Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 4 Gulič Teja
TUŠMOBIL
Ženski SLO TUŠMOBIL 39:17.0 SLO19821124 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 39:17.0
Licenca: SLO19821124
2 . 2 Šimenc Laura
KD ALPE
Ženski SLO KD ALPE 40:57.0 SLO19910725 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 40:57.0
Licenca: SLO19910725
3 . 82 Mermal Nina
KD ALPE
Ženski SLO KD ALPE 42:58.0 SLO19900117 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 42:58.0
Licenca: SLO19900117
4 . 3 Jug Nina
KK DJAK
Ženski SLO KK DJAK 45:06.0 SLO19890507 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 45:06.0
Licenca: SLO19890507
5 . 92 Komel Tadeja
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 45:11.0 SLO19840410 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 45:11.0
Licenca: SLO19840410
6 . 1 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 45:43.0 SLO19900212 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 45:43.0
Licenca: SLO19900212
ŽENSKE B-Ž
1 . 5 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 40:57.0 SLO19791031 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 40:57.0
Licenca: SLO19791031
2 . 6 Jagodic Andreja
TUŠMOBIL
Ženski SLO TUŠMOBIL 40:57.0 SLO19750115 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 40:57.0
Licenca: SLO19750115
3 . 7 Dolinar Nina
BikeRepublic
Ženski SLO BikeRepublic 43:59.0 SLO19790520 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 43:59.0
Licenca: SLO19790520
4 . 8 Bogataj Andreja
KD ALPE
Ženski SLO KD ALPE 45:43.0 SLO19791110 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 45:43.0
Licenca: SLO19791110
ŽENSKE C-Ž
1 . 97 Škerlj Ivanka
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 44:21.0 SLO19630428 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 44:21.0
Licenca: SLO19630428
2 . 10 Trojar Andreja
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 45:23.0 SLO19610921 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 45:23.0
Licenca: SLO19610921
3 . 9 Uršič Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 45:43.0 SLO19530608 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 45:43.0
Licenca: SLO19530608
4 . 12 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 45:43.0 SLO19600514 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 45:43.0
Licenca: SLO19600514
DNF 11 Rakuš Jelka
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI DNF SLO19640304 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19640304
DNF 79 Ceglar Vida
Ženski SLO DNF >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: DNF
Licenca:
AMATERJI -M
1 . 10 Obal Primož
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 1:34:01.0 SLO19900925 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:01.0
Licenca: SLO19900925
2 . 5 Porenta Primož
ŠD BAM.BI A2U TEAM
Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 1:34:17.0 SLO19880430 >
Klub ŠD BAM.BI A2U TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:17.0
Licenca: SLO19880430
3 . 198 Pajek Luka
Moški SLO 1:34:17.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:17.0
Licenca:
4 . 8 Pinter Uroš
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 1:34:17.0 SLO19890720 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:17.0
Licenca: SLO19890720
5 . 6 Polajnar Klemen
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1:34:17.0 SLO19950920 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:17.0
Licenca: SLO19950920
6 . 28 Bonča Blaž
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL 1:34:17.0 SLO19890706 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:17.0
Licenca: SLO19890706
7 . 26 Brinc Uroš
KK Metliška črnina
Moški SLO KK Metliška črnina 1:34:17.0 SLO19881016 >
Klub KK Metliška črnina
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:17.0
Licenca: SLO19881016
8 . 185 Kulišić Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1:34:17.0 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:17.0
Licenca:
9 . 7 Plevel Robert
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 1:34:26.0 SLO19881214 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:26.0
Licenca: SLO19881214
10 . 19 Hrovat Jan
UNI Team
Moški SLO UNI Team 1:34:26.0 SLO19880716 >
Klub UNI Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:26.0
Licenca: SLO19880716
11 . 24 Černigoj Uroš
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:34:26.0 SLO19850428 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:26.0
Licenca: SLO19850428
12 . 196 Sajko Mario
KK Metliška črnina
Moški SLO KK Metliška črnina 1:35:33.0 SLO19850508 >
Klub KK Metliška črnina
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:35:33.0
Licenca: SLO19850508
13 . 2 Štucin Alen
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1:35:33.0 SLO19880725 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:35:33.0
Licenca: SLO19880725
14 . 23 Česen Luka
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:35:33.0 SLO19910611 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:35:33.0
Licenca: SLO19910611
15 . 17 Koželj Martin
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1:37:23.0 SLO19890712 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:37:23.0
Licenca: SLO19890712
16 . 14 Kravanja Nejc
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 1:38:29.0 SLO19910714 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:38:29.0
Licenca: SLO19910714
17 . 27 Bošnjak Matic
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 1:38:29.0 SLO19920929 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:38:29.0
Licenca: SLO19920929
18 . 29 Bevc Gašper
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM 1:38:32.0 SLO19900605 >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:38:32.0
Licenca: SLO19900605
19 . 12 Marinko Matjaž
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 1:39:07.0 SLO19870730 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:39:07.0
Licenca: SLO19870730
20 . 25 Brulc Srečko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1:40:14.0 SLO19870524 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:40:14.0
Licenca: SLO19870524
21 . 15 Kramar Miha
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 1:40:16.0 SLO19850615 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:40:16.0
Licenca: SLO19850615
22 . 197 Pajek Rok
Moški SLO 1:40:16.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:40:16.0
Licenca:
23 . 11 Medar Luka
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 1:40:16.0 SLO19900207 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:40:16.0
Licenca: SLO19900207
24 . 13 Kurent Simon
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 1:40:16.0 SLO19940301 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:40:16.0
Licenca: SLO19940301
DNF 179 Černe Jure
Moški SLO DNF SLO19870524 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19870524
DNF 1 Zajc Matic
KK Metliška črnina
Moški SLO KK Metliška črnina DNF SLO19950714 >
Klub KK Metliška črnina
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19950714
DNF 3 Sanković Alex
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna DNF SLO19940914 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19940914
DNF 9 Petovar Jernej
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 DNF SLO19850508 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19850508
DNF 16 Krajnc Miha
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 DNF SLO19880316 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19880316
DNF 21 Cirnski Simon
KK TEMPO SIGAS
Moški SLO KK TEMPO SIGAS DNS SLO19940330 >
Klub KK TEMPO SIGAS
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNS
Licenca: SLO19940330
DNF 22 Cindrič Izidor
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic DNS SLO19940304 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNS
Licenca: SLO19940304
DNF 4 Robič Matic
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 DNS SLO19870806 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNS
Licenca: SLO19870806
DNF 18 Koren Vasja
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID DNF SLO19910115 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19910115
DNF 20 Fujs Matej
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI DNF SLO19900121 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19900121
DNF 175 MARCUZZI FEDERICO
Moški SLO DNF >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca:
MASTER A-M
1 . 42 Sikošek Gregor
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 1:34:17.0 SLO19841117 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:17.0
Licenca: SLO19841117
2 . 37 Lovše Matej
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL 1:34:17.0 SLO19831114 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:17.0
Licenca: SLO19831114
3 . 190 Prevejšek Damjan
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM 1:36:00.0 SLO19800502 >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:36:00.0
Licenca: SLO19800502
4 . 194 GULJA SIMON
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:37:40.0 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:37:40.0
Licenca:
5 . 34 Porenta Jurij
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1:38:29.0 SLO19830108 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:38:29.0
Licenca: SLO19830108
6 . 40 Holc Andrej
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1:40:16.0 SLO19830318 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:40:16.0
Licenca: SLO19830318
7 . 41 Bošnjak Miha
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1:40:16.0 SLO19841214 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:40:16.0
Licenca: SLO19841214
8 . 33 Salavec Goran
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 1:40:16.0 SLO19800926 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:40:16.0
Licenca: SLO19800926
9 . 183 NEJC ERŽEN
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 1:40:16.0 SLO19840505 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:40:16.0
Licenca: SLO19840505
DNF 31 Vene Uroš
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE DNF SLO19820129 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19820129
DNF 32 Stubelj Aleš
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL DNF SLO19830618 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19830618
DNF 35 Obid Andraž
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE DNF SLO19831129 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19831129
DNF 36 Maček Marjan
ŠD Metrel
Moški SLO ŠD Metrel DNF >
Klub ŠD Metrel
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca:
DNF 38 Klavora Mitja
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK DNF SLO19841230 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19841230
DNF 178 Poljanec Dejan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA DNF SLO19830223 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19830223
DNF 188 Saksida Maksim
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA DNF SLO19800603 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19800603
DNF 189 DULAR NEJC
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM DNF >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca:
DNF 199 Curk Tomi
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA DNF SLO19800818 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19800818
DNF 39 Hrkalovič Miroslav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI DNS SLO19820824 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNS
Licenca: SLO19820824
DNF 182 MIKLAVIČ SAŠO
Moški SLO DNS SLO19811024 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNS
Licenca: SLO19811024
MASTER B-M
1 . 50 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1:34:17.0 SLO19760802 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:17.0
Licenca: SLO19760802
2 . 56 Fabjan Matic
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL 1:34:17.0 SLO19761020 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:17.0
Licenca: SLO19761020
3 . 61 Kitek Sašo
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 1:34:17.0 SLO19790220 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:17.0
Licenca: SLO19790220
4 . 55 Filipič Grega
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 1:34:17.0 SLO19761119 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:17.0
Licenca: SLO19761119
5 . 53 Oter Mitja
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 1:34:17.0 SLO19750501 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:17.0
Licenca: SLO19750501
6 . 54 Mahorič Mitja
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL 1:34:26.0 SLO19760512 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:26.0
Licenca: SLO19760512
7 . 46 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1:35:33.0 SLO19751204 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:35:33.0
Licenca: SLO19751204
8 . 59 Guček Andrej
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 1:35:33.0 SLO19761110 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:35:33.0
Licenca: SLO19761110
9 . 57 Dakskobler Matej
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 1:38:29.0 SLO19760901 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:38:29.0
Licenca: SLO19760901
10 . 191 Jordan Dejan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1:38:29.0 SLO19760201 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:38:29.0
Licenca: SLO19760201
11 . 47 Vantur Mihael
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL 1:40:16.0 SLO19790718 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:40:16.0
Licenca: SLO19790718
DNF 43 Zupanič Janez
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA DNF SLO019761025 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO019761025
DNF 44 Žižmond Dejan
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL DNF SLO19790730 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19790730
DNF 51 Pinosa Matej
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK DNF SLO19780819 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19780819
DNF 52 Permozer Simon
SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO SPRINT NOVO MESTO DNF SLO19771113 >
Klub SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19771113
DNF 58 Bencek Primož
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE DNF SLO19770826 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19770826
DNF 177 PRELC MATEJ
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA DNF SLO19781022 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19781022
DNF 181 ŠTRUKELJ GORAZD
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK DNF >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca:
DNF 195 Težak Gorazd
KK Metliška črnina
Moški SLO KK Metliška črnina DNF SLO19790304 >
Klub KK Metliška črnina
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19790304
DNF 200 Žgavc Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA DNF SLO19781211 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19781211
DNF 48 Starman Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM DNS SLO19760226 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNS
Licenca: SLO19760226
DNF 49 Smolej Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI DNS SLO19770208 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNS
Licenca: SLO19770208
DNF 60 Glavnik Dejan
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic DNS SLO19750926 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNS
Licenca: SLO19750926
MASTER C-M
1 . 63 Rovšček Borut
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL 1:34:01.0 SLO19710924 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:01.0
Licenca: SLO19710924
2 . 70 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 1:34:17.0 SLO19730206 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:17.0
Licenca: SLO19730206
3 . 69 Jelič Borja
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL 1:34:17.0 SLO19741205 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:17.0
Licenca: SLO19741205
4 . 62 Tekavec Gregor
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL 1:34:17.0 SLO19740910 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:17.0
Licenca: SLO19740910
5 . 71 Grilj Jernej
BK Opatija-2010
Moški SLO BK Opatija-2010 1:34:50.0 SLO19700815 >
Klub BK Opatija-2010
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:50.0
Licenca: SLO19700815
6 . 184 Kopše Igor
TEAM PRO ENERGETIC ARBÖ
Moški SLO TEAM PRO ENERGETIC ARBÖ 1:34:50.0 SLO19740813 >
Klub TEAM PRO ENERGETIC ARBÖ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:50.0
Licenca: SLO19740813
7 . 73 Helešič Andrej M.
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 1:34:50.0 SLO19700731 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:50.0
Licenca: SLO19700731
8 . 66 Krapež Aleš
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:35:33.0 SLO19731107 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:35:33.0
Licenca: SLO19731107
9 . 192 OŽBOLD TOMAŽ
ŠD GRMADA
Moški SLO ŠD GRMADA 1:40:16.0 >
Klub ŠD GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:40:16.0
Licenca:
10 . 72 Schell Andrej
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 1:40:16.0 SLO19730620 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:40:16.0
Licenca: SLO19730620
11 . 186 Podjed Marjan
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1:40:16.0 SLO19710525 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:40:16.0
Licenca: SLO19710525
12 . 64 Poglavc Alojz
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1:40:38.0 SLO19710915 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:40:38.0
Licenca: SLO19710915
DNF 138 Hren Aleš
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE DNF SLO19720716 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19720716
DNF 65 Nanut Darijo
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL DNF SLO19740212 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19740212
DNF 67 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA DNF SLO19720512 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19720512
DNF 68 Jurak Andrej
ŠD BAM.BI A2U TEAM
Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM DNF slo19740123 >
Klub ŠD BAM.BI A2U TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: slo19740123
DNF 180 POBERAJ KRISTJAN
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK DNF SLO19741226 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19741226
DNF 193 Uroš Oven
ŠD GRMADA
Moški SLO ŠD GRMADA DNF >
Klub ŠD GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca:
MASTER D-M
1 . 76 Melanšek Iztok
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL 1:34:17.0 SLO19660228 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:17.0
Licenca: SLO19660228
2 . 85 Baloh Marko
CVS MOBILE
Moški SLO CVS MOBILE 1:34:26.0 SLO19670713 >
Klub CVS MOBILE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34:26.0
Licenca: SLO19670713
3 . 77 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:35:33.0 SLO19690616 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:35:33.0
Licenca: SLO19690616
4 . 75 Premrn Lucjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:35:33.0 SLO19660129 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:35:33.0
Licenca: SLO19660129
5 . 78 Kuret Iztok
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 1:36:00.0 SLO19670428 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:36:00.0
Licenca: SLO19670428
6 . 187 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:38:32.0 SLO19660606 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:38:32.0
Licenca: SLO19660606
7 . 79 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:38:32.0 SLO19690511 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:38:32.0
Licenca: SLO19690511
8 . 83 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:40:16.0 SLO19650712 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:40:16.0
Licenca: SLO19650712
9 . 82 Donša Janez
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 1:40:16.0 SLO19670619 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:40:16.0
Licenca: SLO19670619
DNF 84 Brelih Branko
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX DNS SLO19671124 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNS
Licenca: SLO19671124
DNF 81 Gruden Gregor
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA DNF SLO19680208 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19680208
DNF 86 Bajec Franc
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna DNF SLO19660530 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19660530
DNF 176 Pretner Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO DNF SLO19690806 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19690806
DNF 74 Žakelj Vladimir
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI DNS SLO19650130 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNS
Licenca: SLO19650130
DNF 80 Grudnik Igor
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE DNS SLO19670118 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNS
Licenca: SLO19670118
MASTER E-M
1 . 21 Bojanc Branko
SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 1:05:36.0 SLO19630708 >
Klub SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:05:36.0
Licenca: SLO19630708
2 . 85 Čerin Primož
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1:05:36.0 SLO19620531 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:05:36.0
Licenca: SLO19620531
3 . 20 Debeljak Janez
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1:05:38.0 ŞLO19620908 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:05:38.0
Licenca: ŞLO19620908
4 . 18 Jug Sergej
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 1:08:20.0 SLO19631102 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:08:20.0
Licenca: SLO19631102
5 . 14 Petrič Slavko
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM 1:11:01.0 SLO19620702 >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11:01.0
Licenca: SLO19620702
6 . 16 Mesojedec Matjaž
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 1:11:01.0 SLO19640925 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11:01.0
Licenca: SLO19640925
7 . 15 Novak Branko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1:11:01.0 SLO19620213 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11:01.0
Licenca: SLO19620213
8 . 13 Zagorec Ivan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1:11:01.0 SLO19630811 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11:01.0
Licenca: SLO19630811
9 . 96 Škerlj Igor
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:11:01.0 SLO19640406 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11:01.0
Licenca: SLO19640406
10 . 19 Detiček Edvard
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1:11:01.0 SLO19620112 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11:01.0
Licenca: SLO19620112
11 . 17 Kutnar Frančišek Brane
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1:11:01.0 SLO19621118 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11:01.0
Licenca: SLO19621118
12 . 98 Brvar Jože
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 1:11:01.0 SLO19630604 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11:01.0
Licenca: SLO19630604
MASTER F-M
1 . 81 Brecelj Miloš
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:07:10.0 SLO19590302 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:07:10.0
Licenca: SLO19590302
2 . 84 Slak Boštjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:07:10.0 da >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:07:10.0
Licenca: da
3 . 23 Skubic Borislav
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 1:07:10.0 SLO19581024 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:07:10.0
Licenca: SLO19581024
4 . 28 Colnarič Slavko
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 1:11:01.0 SLO19560612 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11:01.0
Licenca: SLO19560612
5 . 29 Car Ljubo
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 1:11:01.0 SLO19550221 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11:01.0
Licenca: SLO19550221
6 . 22 Stankovič Dragan
SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 1:11:01.0 SLO19580629 >
Klub SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11:01.0
Licenca: SLO19580629
7 . 31 Brancelj Franci
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 1:11:01.0 SLO19550113 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11:01.0
Licenca: SLO19550113
8 . 24 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1:11:01.0 SLO19570402 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11:01.0
Licenca: SLO19570402
9 . 91 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:11:01.0 SLO19561215 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11:01.0
Licenca: SLO19561215
10 . 100 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:11:01.0 SLO19590313 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11:01.0
Licenca: SLO19590313
11 . 25 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 1:11:01.0 SLO19560417 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11:01.0
Licenca: SLO19560417
DNF 95 Fabjan Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA DNF >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca:
DNF 26 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M DNF SLO19560618 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19560618
DNF 27 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY DNF SLO19570501 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19570501
MASTER G-M
1 . 33 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 1:11:01.0 SLO19511103 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11:01.0
Licenca: SLO19511103
2 . 35 Govekar Anton
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 1:11:01.0 SLO19530130 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11:01.0
Licenca: SLO19530130
3 . 34 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1:11:01.0 SLO19510520 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11:01.0
Licenca: SLO19510520
4 . 32 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1:11:01.0 SLO19540626 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11:01.0
Licenca: SLO19540626
5 . 94 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:11:01.0 SLO19540714 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11:01.0
Licenca: SLO19540714
6 . 80 Florjančič Srečko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:11:01.0 SLO19510709 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11:01.0
Licenca: SLO19510709
MASTER H-M
1 . 39 Lampe Bojan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 40:57.0 SLO19470823 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 40:57.0
Licenca: SLO19470823
2 . 88 Oblak Alojz
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 40:57.0 SLO19470621 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 40:57.0
Licenca: SLO19470621
3 . 89 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 40:57.0 SLO19481206 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 40:57.0
Licenca: SLO19481206
4 . 86 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 43:44.0 SLO19490923 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 43:44.0
Licenca: SLO19490923
5 . 38 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 43:44.0 SLO19490131 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 43:44.0
Licenca: SLO19490131
6 . 37 Otoničar Janez
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 44:21.0 SLO19480309 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 44:21.0
Licenca: SLO19480309
7 . 36 Štrancar Jožef
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 44:25.0 SLO19470629 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 44:25.0
Licenca: SLO19470629
8 . 93 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 45:43.0 SLO19471107 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 45:43.0
Licenca: SLO19471107
9 . 90 Zuccon Sergio
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 45:43.0 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 45:43.0
Licenca:
DNF 40 Končina Rafael
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK DNF SLO19450917 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNF
Licenca: SLO19450917
MASTER I-M
1 . 41 Mikuž Franc
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 43:51.0 SLO19430801 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 43:51.0
Licenca: SLO19430801
2 . 42 Kotnik Herbert
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 44:21.0 SLO19430309 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 44:21.0
Licenca: SLO19430309
3 . 99 Hafner Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 44:21.0 SLO19400317 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 44:21.0
Licenca: SLO19400317
4 . 83 Danevčič Anton
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 45:43.0 SLO19410420 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 45:43.0
Licenca: SLO19410420
5 . 87 Učanjšek Edvard
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 45:43.0 SLO19340512 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 45:43.0
Licenca: SLO19340512

 

Opombe:

Foto galerija:

Matevž Skamen:DP Slap-Lože 1

KD Izvir Vipava: DP Slap-Lože 2

Komentarji

 

Mobile content