Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 1. KOLESARSKA DIRKA SLAP - LOŽE

Cestno kolesarstvo Tekma:1. KOLESARSKA DIRKA SLAP - LOŽE Datum:24.05.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Licenca
ŽENSKE A-Ž
1 . 4 Gulič Teja Ženski SLO TUŠMOBIL 39:17.0 SLO19821124
2 . 2 Šimenc Laura Ženski SLO KD ALPE 40:57.0 SLO19910725
3 . 82 Mermal Nina Ženski SLO KD ALPE 42:58.0 SLO19900117
4 . 3 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK 45:06.0 SLO19890507
5 . 92 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 45:11.0 SLO19840410
6 . 1 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 45:43.0 SLO19900212
ŽENSKE B-Ž
1 . 5 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 40:57.0 SLO19791031
2 . 6 Jagodic Andreja Ženski SLO TUŠMOBIL 40:57.0 SLO19750115
3 . 7 Dolinar Nina Ženski SLO BikeRepublic 43:59.0 SLO19790520
4 . 8 Bogataj Andreja Ženski SLO KD ALPE 45:43.0 SLO19791110
ŽENSKE C-Ž
1 . 97 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 44:21.0 SLO19630428
2 . 10 Trojar Andreja Ženski SLO ŠD TURBO M 45:23.0 SLO19610921
3 . 9 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 45:43.0 SLO19530608
4 . 12 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 45:43.0 SLO19600514
DNF 11 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI DNF SLO19640304
DNF 79 Ceglar Vida Ženski SLO DNF
AMATERJI -M
1 . 10 Obal Primož Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 1:34:01.0 SLO19900925
2 . 5 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 1:34:17.0 SLO19880430
3 . 198 Pajek Luka Moški SLO 1:34:17.0
4 . 8 Pinter Uroš Moški SLO BikeRepublic 1:34:17.0 SLO19890720
5 . 6 Polajnar Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI 1:34:17.0 SLO19950920
6 . 28 Bonča Blaž Moški SLO TUŠMOBIL 1:34:17.0 SLO19890706
7 . 26 Brinc Uroš Moški SLO KK Metliška črnina 1:34:17.0 SLO19881016
8 . 185 Kulišić Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 1:34:17.0
9 . 7 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE 1:34:26.0 SLO19881214
10 . 19 Hrovat Jan Moški SLO UNI Team 1:34:26.0 SLO19880716
11 . 24 Černigoj Uroš Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:34:26.0 SLO19850428
12 . 196 Sajko Mario Moški SLO KK Metliška črnina 1:35:33.0 SLO19850508
13 . 2 Štucin Alen Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1:35:33.0 SLO19880725
14 . 23 Česen Luka Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:35:33.0 SLO19910611
15 . 17 Koželj Martin Moški SLO ŠD BAM.BI 1:37:23.0 SLO19890712
16 . 14 Kravanja Nejc Moški SLO KK SOČA KOBARID 1:38:29.0 SLO19910714
17 . 27 Bošnjak Matic Moški SLO BikeRepublic 1:38:29.0 SLO19920929
18 . 29 Bevc Gašper Moški SLO KK MASTER TEAM 1:38:32.0 SLO19900605
19 . 12 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE 1:39:07.0 SLO19870730
20 . 25 Brulc Srečko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1:40:14.0 SLO19870524
21 . 15 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE 1:40:16.0 SLO19850615
22 . 197 Pajek Rok Moški SLO 1:40:16.0
23 . 11 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M 1:40:16.0 SLO19900207
24 . 13 Kurent Simon Moški SLO KD ALPE 1:40:16.0 SLO19940301
DNF 179 Černe Jure Moški SLO DNF SLO19870524
DNF 1 Zajc Matic Moški SLO KK Metliška črnina DNF SLO19950714
DNF 3 Sanković Alex Moški SLO KK Postojna DNF SLO19940914
DNF 9 Petovar Jernej Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 DNF SLO19850508
DNF 16 Krajnc Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 DNF SLO19880316
DNF 21 Cirnski Simon Moški SLO KK TEMPO SIGAS DNS SLO19940330
DNF 22 Cindrič Izidor Moški SLO BikeRepublic DNS SLO19940304
DNF 4 Robič Matic Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 DNS SLO19870806
DNF 18 Koren Vasja Moški SLO KK SOČA KOBARID DNF SLO19910115
DNF 20 Fujs Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI DNF SLO19900121
DNF 175 MARCUZZI FEDERICO Moški SLO DNF
MASTER A-M
1 . 42 Sikošek Gregor Moški SLO BikeRepublic 1:34:17.0 SLO19841117
2 . 37 Lovše Matej Moški SLO TUŠMOBIL 1:34:17.0 SLO19831114
3 . 190 Prevejšek Damjan Moški SLO KK MASTER TEAM 1:36:00.0 SLO19800502
4 . 194 GULJA SIMON Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:37:40.0
5 . 34 Porenta Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 1:38:29.0 SLO19830108
6 . 40 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1:40:16.0 SLO19830318
7 . 41 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1:40:16.0 SLO19841214
8 . 33 Salavec Goran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 1:40:16.0 SLO19800926
9 . 183 NEJC ERŽEN Moški SLO KK SOČA 1:40:16.0 SLO19840505
DNF 31 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE DNF SLO19820129
DNF 32 Stubelj Aleš Moški SLO KK PANTAL DNF SLO19830618
DNF 35 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE DNF SLO19831129
DNF 36 Maček Marjan Moški SLO ŠD Metrel DNF
DNF 38 Klavora Mitja Moški SLO KK DJAK DNF SLO19841230
DNF 178 Poljanec Dejan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA DNF SLO19830223
DNF 188 Saksida Maksim Moški SLO IZVIR VIPAVA DNF SLO19800603
DNF 189 DULAR NEJC Moški SLO KK MASTER TEAM DNF
DNF 199 Curk Tomi Moški SLO IZVIR VIPAVA DNF SLO19800818
DNF 39 Hrkalovič Miroslav Moški SLO ŠD BAM.BI DNS SLO19820824
DNF 182 MIKLAVIČ SAŠO Moški SLO DNS SLO19811024
MASTER B-M
1 . 50 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1:34:17.0 SLO19760802
2 . 56 Fabjan Matic Moški SLO TUŠMOBIL 1:34:17.0 SLO19761020
3 . 61 Kitek Sašo Moški SLO BikeRepublic 1:34:17.0 SLO19790220
4 . 55 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE 1:34:17.0 SLO19761119
5 . 53 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 1:34:17.0 SLO19750501
6 . 54 Mahorič Mitja Moški SLO TUŠMOBIL 1:34:26.0 SLO19760512
7 . 46 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1:35:33.0 SLO19751204
8 . 59 Guček Andrej Moški SLO BikeRepublic 1:35:33.0 SLO19761110
9 . 57 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL 1:38:29.0 SLO19760901
10 . 191 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1:38:29.0 SLO19760201
11 . 47 Vantur Mihael Moški SLO TUŠMOBIL 1:40:16.0 SLO19790718
DNF 43 Zupanič Janez Moški SLO IZVIR VIPAVA DNF SLO019761025
DNF 44 Žižmond Dejan Moški SLO KK PANTAL DNF SLO19790730
DNF 51 Pinosa Matej Moški SLO KK DJAK DNF SLO19780819
DNF 52 Permozer Simon Moški SLO SPRINT NOVO MESTO DNF SLO19771113
DNF 58 Bencek Primož Moški SLO KD ALPE DNF SLO19770826
DNF 177 PRELC MATEJ Moški SLO IZVIR VIPAVA DNF SLO19781022
DNF 181 ŠTRUKELJ GORAZD Moški SLO KK DJAK DNF
DNF 195 Težak Gorazd Moški SLO KK Metliška črnina DNF SLO19790304
DNF 200 Žgavc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA DNF SLO19781211
DNF 48 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM DNS SLO19760226
DNF 49 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI DNS SLO19770208
DNF 60 Glavnik Dejan Moški SLO BikeRepublic DNS SLO19750926
MASTER C-M
1 . 63 Rovšček Borut Moški SLO TUŠMOBIL 1:34:01.0 SLO19710924
2 . 70 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 1:34:17.0 SLO19730206
3 . 69 Jelič Borja Moški SLO TUŠMOBIL 1:34:17.0 SLO19741205
4 . 62 Tekavec Gregor Moški SLO TUŠMOBIL 1:34:17.0 SLO19740910
5 . 71 Grilj Jernej Moški SLO BK Opatija-2010 1:34:50.0 SLO19700815
6 . 184 Kopše Igor Moški SLO TEAM PRO ENERGETIC ARBÖ 1:34:50.0 SLO19740813
7 . 73 Helešič Andrej M. Moški SLO BikeRepublic 1:34:50.0 SLO19700731
8 . 66 Krapež Aleš Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:35:33.0 SLO19731107
9 . 192 OŽBOLD TOMAŽ Moški SLO ŠD GRMADA 1:40:16.0
10 . 72 Schell Andrej Moški SLO BikeRepublic 1:40:16.0 SLO19730620
11 . 186 Podjed Marjan Moški SLO ŠD BAM.BI 1:40:16.0 SLO19710525
12 . 64 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1:40:38.0 SLO19710915
DNF 138 Hren Aleš Moški SLO ŠD POLJANE DNF SLO19720716
DNF 65 Nanut Darijo Moški SLO KK PANTAL DNF SLO19740212
DNF 67 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA DNF SLO19720512
DNF 68 Jurak Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM DNF slo19740123
DNF 180 POBERAJ KRISTJAN Moški SLO KK DJAK DNF SLO19741226
DNF 193 Uroš Oven Moški SLO ŠD GRMADA DNF
MASTER D-M
1 . 76 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠMOBIL 1:34:17.0 SLO19660228
2 . 85 Baloh Marko Moški SLO CVS MOBILE 1:34:26.0 SLO19670713
3 . 77 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:35:33.0 SLO19690616
4 . 75 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:35:33.0 SLO19660129
5 . 78 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE 1:36:00.0 SLO19670428
6 . 187 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:38:32.0 SLO19660606
7 . 79 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:38:32.0 SLO19690511
8 . 83 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:40:16.0 SLO19650712
9 . 82 Donša Janez Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 1:40:16.0 SLO19670619
DNF 84 Brelih Branko Moški SLO ORBEA GEAX DNS SLO19671124
DNF 81 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA DNF SLO19680208
DNF 86 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna DNF SLO19660530
DNF 176 Pretner Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO DNF SLO19690806
DNF 74 Žakelj Vladimir Moški SLO ŠD BAM.BI DNS SLO19650130
DNF 80 Grudnik Igor Moški SLO KD ALPE DNS SLO19670118
MASTER E-M
1 . 21 Bojanc Branko Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 1:05:36.0 SLO19630708
2 . 85 Čerin Primož Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1:05:36.0 SLO19620531
3 . 20 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI 1:05:38.0 ŞLO19620908
4 . 18 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK 1:08:20.0 SLO19631102
5 . 14 Petrič Slavko Moški SLO KK MASTER TEAM 1:11:01.0 SLO19620702
6 . 16 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 1:11:01.0 SLO19640925
7 . 15 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI 1:11:01.0 SLO19620213
8 . 13 Zagorec Ivan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1:11:01.0 SLO19630811
9 . 96 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:11:01.0 SLO19640406
10 . 19 Detiček Edvard Moški SLO ŠD BAM.BI 1:11:01.0 SLO19620112
11 . 17 Kutnar Frančišek Brane Moški SLO ŠD BAM.BI 1:11:01.0 SLO19621118
12 . 98 Brvar Jože Moški SLO ŠD TURBO M 1:11:01.0 SLO19630604
MASTER F-M
1 . 81 Brecelj Miloš Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:07:10.0 SLO19590302
2 . 84 Slak Boštjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:07:10.0 da
3 . 23 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 1:07:10.0 SLO19581024
4 . 28 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M 1:11:01.0 SLO19560612
5 . 29 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 1:11:01.0 SLO19550221
6 . 22 Stankovič Dragan Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 1:11:01.0 SLO19580629
7 . 31 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 1:11:01.0 SLO19550113
8 . 24 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 1:11:01.0 SLO19570402
9 . 91 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:11:01.0 SLO19561215
10 . 100 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:11:01.0 SLO19590313
11 . 25 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 1:11:01.0 SLO19560417
DNF 95 Fabjan Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA DNF
DNF 26 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M DNF SLO19560618
DNF 27 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY DNF SLO19570501
MASTER G-M
1 . 33 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 1:11:01.0 SLO19511103
2 . 35 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 1:11:01.0 SLO19530130
3 . 34 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1:11:01.0 SLO19510520
4 . 32 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1:11:01.0 SLO19540626
5 . 94 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:11:01.0 SLO19540714
6 . 80 Florjančič Srečko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:11:01.0 SLO19510709
MASTER H-M
1 . 39 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 40:57.0 SLO19470823
2 . 88 Oblak Alojz Moški SLO ŠD BAM.BI 40:57.0 SLO19470621
3 . 89 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 40:57.0 SLO19481206
4 . 86 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 43:44.0 SLO19490923
5 . 38 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 43:44.0 SLO19490131
6 . 37 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 44:21.0 SLO19480309
7 . 36 Štrancar Jožef Moški SLO IZVIR VIPAVA 44:25.0 SLO19470629
8 . 93 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 45:43.0 SLO19471107
9 . 90 Zuccon Sergio Moški SLO KD BRDA DOBROVO 45:43.0
DNF 40 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK DNF SLO19450917
MASTER I-M
1 . 41 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA 43:51.0 SLO19430801
2 . 42 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ 44:21.0 SLO19430309
3 . 99 Hafner Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 44:21.0 SLO19400317
4 . 83 Danevčič Anton Moški SLO KD BRDA DOBROVO 45:43.0 SLO19410420
5 . 87 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK 45:43.0 SLO19340512

 

Opombe:

Foto galerija:

Matevž Skamen:DP Slap-Lože 1

KD Izvir Vipava: DP Slap-Lože 2

Komentarji