Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 12. Vzpon na Mašun 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:12. Vzpon na Mašun 2014 Datum:15.06.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 47 Šimenc Laura Ženski SLO KD ALPE da 1990 00:31:02.8 00:00:00.0
2 . 131 Bratina Jana Ženski SLO ŠD AD-Venture.si 1987 00:35:23.8 00:04:21.0
3 . 58 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO DA 1984 00:36:53.2 00:05:50.4
4 . 18 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG DA 1989 00:38:24.0 00:07:21.2
5 . 90 Pivk Irma Ženski SLO Idrija 1982 00:40:11.8 00:09:09.0
6 . 108 Rezelj Saša Ženski SLO KD PAPEŽ PODGORJE DA 1989 00:40:49.0 00:09:46.2
ŽENSKE B-Ž
1 . 34 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR DA 1979 00:31:19.1 00:00:00.0
2 . 96 Srdoč Nataša Ženski SLO ŠD BAM.BI 1968 00:35:09.3 00:03:50.2
ŽENSKE C-Ž
1 . 62 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M DA 1960 00:39:41.6 00:00:00.0
2 . 95 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 1964 00:40:44.7 00:01:03.1
AMATERJI -M
1 . 6 Brinc Uroš Moški SLO KK Metliška črnina da 1988 00:26:59.2 00:00:00.0
2 . 4 Bošnjak Matic Moški SLO BikeRepublic da 1992 00:27:02.2 00:00:03.0
3 . 16 Hrovat Jan Moški SLO UNI Team da 1988 00:27:10.6 00:00:11.4
4 . 29 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE da 1987 00:27:18.3 00:00:19.1
5 . 39 Pinter Uroš Moški SLO BikeRepublic da 1989 00:27:22.1 00:00:22.9
6 . 23 Koželj Martin Moški SLO ŠD BAM.BI da 1989 00:27:42.7 00:00:43.5
7 . 7 Brulc Srečko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE da 1987 00:27:55.2 00:00:56.0
8 . 132 Dolnšek Aleksej Moški SLO ŠD AD-Venture.si 1985 00:27:59.8 00:01:00.6
9 . 138 Modic Aleš Moški SLO Calcit Bike Team da 1985 00:28:41.8 00:01:42.6
10 . 24 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE da 1985 00:29:32.7 00:02:33.5
11 . 54 Zajc Matic Moški SLO KK Metliška črnina da 1995 00:29:45.8 00:02:46.6
12 . 30 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M da 1990 00:29:53.2 00:02:54.0
13 . 25 Kurent Simon Moški SLO KD Alpe da 1994 00:30:04.6 00:03:05.4
14 . 50 Trenta Aljaž Moški SLO KK Postojna da 1989 00:30:06.9 00:03:07.7
15 . 134 Krebelj Matej Moški SLO Pici Bici 1987 00:31:12.0 00:04:12.8
16 . 200 Počkaj Valentin Moški SLO KK Postojna 1990 00:31:49.1 00:04:49.9
17 . 110 Černač Domen Moški SLO KK Postojna 1989 00:32:28.9 00:05:29.7
18 . 9 Černe Jure Moški SLO ŠD TURBO M da 1987 00:33:11.2 00:06:12.0
19 . 139 Mahnič Sebastjan Moški SLO Sežana 1985 00:34:02.0 00:07:02.8
20 . 129 Koželj Rok Moški SLO Ljubljana 1992 00:36:43.1 00:09:43.9
MASTER A-M
1 . 20 Kimovec Matej Moški SLO UNI Team da 1984 00:26:50.4 00:00:00.0
2 . 88 Mlekuž Davor Moški SLO KK SOČA KOBARID da 1982 00:27:14.2 00:00:23.8
3 . 106 Kralj Robert Moški SLO Team Korak Naprej da 1984 00:27:28.6 00:00:38.2
4 . 44 Stubelj Aleš Moški SLO KK PANTAL da 1983 00:27:52.1 00:01:01.7
5 . 33 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE da 1983 00:27:53.1 00:01:02.7
6 . 133 Moretti Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI da 1980 00:28:19.6 00:01:29.2
7 . 97 Poljanec Dejan Moški SLO KD Sloga 1902 Idrija dA 1983 00:28:30.7 00:01:40.3
8 . 51 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE da 1982 00:28:52.9 00:02:02.5
9 . 21 Klavora Mitja Moški SLO KK DJAK da 1984 00:29:46.6 00:02:56.2
10 . 15 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY DA 1983 00:29:52.6 00:03:02.2
11 . 86 Miklavič Sašo Moški SLO KK SOČA KOBARID DA 1981 00:30:11.5 00:03:21.1
12 . 27 Kutnar Aleš Moški SLO UNI Team da 1980 00:30:35.7 00:03:45.3
13 . 115 Verdel Rok Moški SLO KD HRASTNIK DA 1980 00:31:00.3 00:04:09.9
14 . 120 Kovač Anže Moški SLO KK Postojna 1983 00:31:14.2 00:04:23.8
15 . 5 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 1984 00:31:39.4 00:04:49.0
16 . 80 Lipec Blaž Moški SLO KK Postojna 1982 00:32:46.0 00:05:55.6
17 . 92 Mikulin Primož Moški SLO KD Brda 1980 00:48:00.6 00:21:10.2
MASTER B-M
1 . 41 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 1976 00:26:57.4 00:00:00.0
2 . 52 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI da 1975 00:27:07.9 00:00:10.5
3 . 13 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE da 1976 00:27:09.3 00:00:11.9
4 . 36 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna da 1975 00:27:25.4 00:00:28.0
5 . 53 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE da 1975 00:27:50.4 00:00:53.0
6 . 116 Kolenc Damjan Moški SLO KD Hrastnik DA 1977 00:27:56.9 00:00:59.5
7 . 136 Mesič Milan Moški SLO BK Opatija 2010 1977 00:28:16.6 00:01:19.2
8 . 12 Fabjan Matic Moški SLO TUŠMOBIL da 1976 00:28:47.8 00:01:50.4
9 . 60 Žgavc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA DA 1978 00:30:59.7 00:04:02.3
10 . 113 Lindič Andrej Moški SLO Bicikel.com 1976 00:31:01.7 00:04:04.3
11 . 105 Težak Gorazd Moški SLO KK Metliška črnina DA 1979 00:31:15.0 00:04:17.6
12 . 79 Česnik Boštjan Moški SLO KK Postojna 1975 00:34:47.8 00:07:50.4
MASTER C-M
1 . 40 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE DA 1971 00:27:10.0 00:00:00.0
2 . 14 Grilj Jernej Moški SLO BK Opatija-2010 da 1970 00:27:14.6 00:00:04.6
3 . 83 Volarič Milko Moški SLO KK SOČA KOBARID DA 1970 00:27:15.0 00:00:05.0
4 . 89 Alič Simon Moški SLO KD BRDA DOBROVO DA 1971 00:27:27.5 00:00:17.5
5 . 45 Šabec Igor Moški SLO KK Postojna da 1972 00:28:43.6 00:01:33.6
6 . 103 Planinšek Borut Moški SLO BICIKEL.COM DA 1974 00:29:18.7 00:02:08.7
7 . 78 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE da 1970 00:29:40.0 00:02:30.0
8 . 65 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA da 1972 00:30:07.6 00:02:57.6
9 . 109 Maček Silvo Moški SLO Maxisport Čerin 1973 00:30:14.9 00:03:04.9
10 . 119 Osojnik Borut Moški SLO ŠD TURBO M da 1970 00:30:58.8 00:03:48.8
11 . 67 Golob Lovro Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1974 00:31:20.1 00:04:10.1
12 . 46 Šabec Matej Moški SLO KK Postojna da 1973 00:33:45.0 00:06:35.0
13 . 82 Malacko Robert Moški SLO KK Postojna 1972 00:33:50.0 00:06:40.0
14 . 70 Ukmar Aleš Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1970 00:35:12.7 00:08:02.7
15 . 126 Škodič Deler Franci Moški SLO KK Postojna 1973 00:39:15.2 00:12:05.2
MASTER D-M
1 . 48 Širaj Andrej Moški SLO KK Postojna da 1968 00:27:26.4 00:00:00.0
2 . 28 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA da 1969 00:27:49.7 00:00:23.3
3 . 128 Bonča Valter Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1968 00:29:03.2 00:01:36.8
4 . 84 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA da 1965 00:29:35.4 00:02:09.0
5 . 17 Jeretina Primož Moški SLO KD MENGEŠ da 1969 00:29:38.1 00:02:11.7
6 . 66 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1966 00:29:47.2 00:02:20.8
7 . 26 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE da 1967 00:30:33.7 00:03:07.3
8 . 3 Benedik Jurij Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 1968 00:30:40.4 00:03:14.0
9 . 91 Žakelj Vladimir Moški SLO ŠD BAM.BI 1965 00:30:40.8 00:03:14.4
10 . 56 Adamič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 1967 00:31:34.5 00:04:08.1
11 . 59 Kreševac Drago Moški SLO ŠD BAM.BI da 1966 00:32:40.8 00:05:14.4
12 . 2 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna da 1966 00:34:17.5 00:06:51.1
13 . 127 Škodič Janez Moški SLO KK Postojna 1967 00:36:07.3 00:08:40.9
14 . 118 Papež Aleš Moški SLO SPRINT NOVO MESTO da 1968 00:38:14.9 00:10:48.5
MASTER E-M
1 . 11 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI da 1962 00:27:58.1 00:00:00.0
2 . 99 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1964 00:28:21.7 00:00:23.6
3 . 122 Černigoj Milan Moški SLO KD BRDA DOBROVO da -- 00:31:01.2 00:03:03.1
4 . 117 Detiček Edvard Moški SLO ŠD BAM.BI da 1962 00:32:00.7 00:04:02.6
5 . 123 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 1960 00:33:07.1 00:05:09.0
6 . 19 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG da 1963 00:34:29.1 00:06:31.0
7 . 74 Rožič Darko Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1961 00:34:31.6 00:06:33.5
8 . 100 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M da 1964 00:36:30.4 00:08:32.3
9 . 68 Žnidar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1962 00:39:24.5 00:11:26.4
10 . 135 Čapirlo Klavdij Moški SLO KK Postojna 1962 00:40:10.7 00:12:12.6
MASTER F-M
1 . 8 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M da 1956 00:31:17.3 00:00:00.0
2 . 61 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI da 1957 00:31:52.1 00:00:34.8
3 . 102 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M da 1958 00:32:22.2 00:01:04.9
4 . 73 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1959 00:32:30.8 00:01:13.5
5 . 77 Zupančič Mirko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE da 1959 00:32:53.1 00:01:35.8
6 . 10 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 1957 00:32:55.6 00:01:38.3
7 . 38 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M da 1956 00:33:45.0 00:02:27.7
8 . 94 prešeren branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA da 1959 00:34:08.7 00:02:51.4
9 . 63 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M da 1956 00:35:55.1 00:04:37.8
10 . 57 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1956 00:39:19.3 00:08:02.0
11 . 85 Jerič Franc Moški SLO KD MENGEŠ 1958 00:41:02.1 00:09:44.8
12 . 130 Žitko Emil Moški SLO Postojna 1955 00:49:08.0 00:17:50.7
13 . 76 Avbar Franci Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE dA 1956 00:51:23.8 00:20:06.5
MASTER G-M
1 . 31 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M da 1951 00:31:30.3 00:00:00.0
2 . 55 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 1954 00:32:56.3 00:01:26.0
3 . 81 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO DA 1953 00:36:12.5 00:04:42.2
4 . 69 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO DA 1950 00:37:13.5 00:05:43.2
5 . 64 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO DA 1954 00:38:42.6 00:07:12.3
6 . 42 Prešeren Janez Moški SLO KD MENGEŠ da 1950 00:40:01.8 00:08:31.5
MASTER H-M
1 . 104 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI DA 1949 00:33:23.3 00:00:00.0
2 . 75 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO DA 1948 00:33:58.9 00:00:35.6
3 . 111 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA DA 1949 00:34:44.0 00:01:20.7
4 . 98 Oblak Alojz Moški SLO ŠD BAM.BI DA 1947 00:36:05.5 00:02:42.2
5 . 49 Štrancar Jožef Moški SLO IZVIR VIPAVA da 1947 00:37:42.6 00:04:19.3
6 . 37 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna da 1948 00:38:10.2 00:04:46.9
7 . 71 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO DA 1947 00:38:47.7 00:05:24.4
MASTER I-M
1 . 22 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ da 1943 00:35:15.7 00:00:00.0
2 . 32 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA da 1943 00:36:39.0 00:01:23.3
3 . 1 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna da 1938 00:37:45.2 00:02:29.5
4 . 101 Hafner Jože Moški SLO ŠD Kondor Godešič DA 1940 00:39:32.9 00:04:17.2
5 . 72 Danevčič Anton Moški SLO KD BRDA DOBROVO DA 1941 00:54:00.0 00:18:44.3

Komentarji