Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: GT-Garmin Bike Eliminator

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:GT-Garmin Bike Eliminator Datum:16.08.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Ćas kvalifikacij Več
XCE - U13 DEčKI-M
1 . 220 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij:
2 . 222 Pečnik Teo
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij:
3 . 218 Klemenčič Jakob
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij:
4 . 214 224 Belaj Žan
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij:
5 . 224 Rus Jure
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij:
6 . 227 Starman Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij:
7 . 230 Vovk Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij:
8 . 216 229 Gnezda Nace
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij:
9 . 229 Svetličič Jošt
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 01:27.6 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij: 01:27.6
10 . 219 Koncilja Urban
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:30.3 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij: 01:30.3
11 . 221 Novak David Svit
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 01:31.9 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij: 01:31.9
12 . 225 Skok Aleš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 01:32.4 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij: 01:32.4
13 . 210 Jagodič David
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:36.3 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij: 01:36.3
14 . 211 Auer Nal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:36.3 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij: 01:36.3
15 . 223 Prelovšek Jure
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:36.9 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij: 01:36.9
16 . 228 Starman Gal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:39.1 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij: 01:39.1
XCE - U17 MLADINCI-M
1 . 410 Govekar Blaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij:
2 . 420 Tratnik Aljaž
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij:
3 . 412 Govekar Matevž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij:
4 . 408 415 Berginc Matic
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij:
5 . 415 Klemenčič Miha
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij:
6 . 462 Skala Tilen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij:
7 . 419 Sladič Kristjan
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij:
8 . 417 409 Lozar Matjaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij:
9 . 409 Dragar Blaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:14.8 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij: 01:14.8
10 . 413 Jagodič Tilen
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:22.9 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij: 01:22.9
11 . 414 Keržan Žiga
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:24.5 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij: 01:24.5
12 . 416 Kranjec Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:28.0 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij: 01:28.0
13 . 418 Prelovšek Gašper
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:31.2 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij: 01:31.2
XCE - ELITE-M
1 . 2 Halzer Miha
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij:
2 . 3 Ferenčak Urban
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij:
3 . 5 Krajnc Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij:
4 . 8 4 Berginc Kevin
Rajd Trek / Unior Tools Team
Moški SLO Rajd Trek / Unior Tools Team >
Klub Rajd Trek / Unior Tools Team
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij:
5 . 4 Skaza Rok
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij:
6 . 10 Naglič Rok
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij:
7 . 1 Jeršin Andraž
MTB Trbovlje Specialized
Moški SLO MTB Trbovlje Specialized >
Klub MTB Trbovlje Specialized
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij:
8 . 11 6 Tratnik Bajc Miha
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij:
9 . 6 Vrbnjak Blaž
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 01:08.6 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij: 01:08.6
10 . 7 Erjavec Simon
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:08.9 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij: 01:08.9
11 . 12 Potočin Mitja
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 01:12.1 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij: 01:12.1
12 . 16 Gnus Patrik
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 01:16.6 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij: 01:16.6
13 . 13 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:14.3 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij: 01:14.3
14 . 14 Vrhovnik Mohor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:14.7 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij: 01:14.7
15 . 15 Tepina Rok
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 01:15.7 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij: 01:15.7
DNF 9 Vrankar Matej
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM dnf >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Ćas kvalifikacij: dnf
XCE - ŽENSKE-Ž
1 . 81 Perše Tina
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Ćas kvalifikacij:
2 . 82 Sitar Tamara
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Ćas kvalifikacij:
3 . 83 Kranjec Žagar Hana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Ćas kvalifikacij:
4 . 461 Kranjec Zoja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Ćas kvalifikacij:

Komentarji

 

Mobile content