Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 15. Velika Nagrada Medvod

Cestno kolesarstvo Tekma:15. Velika Nagrada Medvod Datum:20.04.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Vožnje Zaostanek Hitrost
DEČKI C (U13)-M
1 . 25 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 19:35 33,09km/h
2 . 45 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 19:35
3 . 24 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 19:35
4 . 3 Kranjec Žagar Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO20020603 19:41
5 . 41 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325
6 . 2 Groznik Svit Moški SLO RADENSKA AS SLO20020201
7 . 32 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926
8 . 44 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608
9 . 26 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124
10 . 43 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024
11 . 4 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804
12 . 19 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021211
13 . 16 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304
14 . 49 BENES Bryan Moški AUT ASD PEDALE RONCHESE 99251F
15 . 14 Turk Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030
16 . 1 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614
17 . 37 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224
18 . 69 Žnidar Žiga Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040803
19 . 39 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925
20 . 55 ZACCHIGNA Gianluca Moški AUT ASD PEDALE RONCHESE 797882N
21 . 6 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131
22 . 27 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023
23 . 46 BUTTIGLIONE Giuseppe Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 715005X
24 . 18 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511
25 . 52 FLANK Marco Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 79814N
26 . 8 Kern Tadej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030228
27 . 31 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128
28 . 9 Poljanec Jon Moški SLO RADENSKA AS SLO20040926
29 . 23 Hajsinger Janko Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030626
30 . 22 Judež Bine Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20061116
31 . 35 Cebek Rok Moški SLO KK TBP LENART SLO20020423
32 . 51 DEPASE Fabio Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 992510Q
33 . 17 ŠIMC David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040808
34 . 15 Turk Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611
35 . 10 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901
36 . 38 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103
37 . 40 Petek Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030612
38 . 13 Weiss Tilen Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040222
39 . 20 Peterlin Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020126
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 82 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 38:35 33,59km/h
2 . 81 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 38:35
3 . 73 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 38:57
4 . 84 LUSCHIN Christoph Moški AUT ARBO Rapso Knittelfeld AUT20010302
5 . 70 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728
6 . 71 Čemažar Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215
7 . 47 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010516
8 . 92 PLETT Kevin Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 779483B
9 . 90 Ljubec Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011108
10 . 94 Slapničar Vid Moški SLO KK GORJE SLO20010811
11 . 83 Suhadolnik Maks Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20010221
12 . 78 Turk Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011013
13 . 79 STEINWIDDER Marc Moški AUT ARBO Rapso Knittelfeld AUT20010417
14 . 76 Čadež Matevž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010821
15 . 74 Kogovšek Kancijan Moški SLO RADENSKA AS SLO20011228
16 . 80 Dolenc Lan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010619
17 . 93 Prešern Žiga Moški SLO KK GORJE SLO20010731
18 . 91 FRANTI Alessandro Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 721044T
19 . 77 Vilfan Jakob Moški SLO RADENSKA AS SLO20010901
20 . 85 Peršak Vid Moški SLO KK TBP LENART SLO20010105
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 111 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629 53:24 36,63km/h
2 . 114 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 53:24
3 . 100 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO20000117 54:04
4 . 129 IOVINE Raffaele Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 884033D
5 . 121 Slekovec Žiga Moški SLO KK TBP LENART SLO20000202
6 . 115 Švab Tilen Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000328
7 . 127 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000320
8 . 102 Groznik Urh Moški SLO RADENSKA AS SLO20000902
9 . 128 BONASSIN Luca Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 955122R
10 . 106 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925
11 . 122 Gungl Maj Moški SLO KK TBP LENART SLO20000221
12 . 124 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000912
13 . 152 BLEYER Paul Moški AUT ARBO Rapso Knittelfeld AUT20000524
14 . 130 SINICO Andrea Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 954816Q
15 . 117 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000912
16 . 113 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000826
17 . 103 Kimovec Žan Mark Moški SLO RADENSKA AS SLO20000224
18 . 119 Bogataj Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20001216
19 . 101 Cunder Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20000805
20 . 123 Žagar Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000310
21 . 125 Ljubec Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000225
22 . 145 Fink Miha Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20000228
23 . 110 Cvelbar Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001118
24 . 151 HAMMERL Lukas Moški AUT ARBO Rapso Knittelfeld AUT20000313
25 . 118 Kušar Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000902
26 . 116 Kalamar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000607
27 . 150 Oman Urban Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000630
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 66 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 19:41 32.92 Km/h
2 . 64 Šmit Maruša Ženski SLO KK GORJE SLO20030517
3 . 62 Čemažar Klara Ženski SLO RADENSKA AS SLO20030815
4 . 63 Šmiderer Zala Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040408
5 . 67 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829
6 . 68 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 97 Povše Maša Ženski SLO RADENSKA AS SLO20010927 19:41 32.92 Km/h
2 . 99 Jenko Katja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20010630
3 . 98 Škrbec Manca Ženski SLO RADENSKA AS SLO20010830
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 137 Penko Karin Ženski SLO RADENSKA AS SLO19990803 54:04 36,18km/h
2 . 144 Majnik Ana Ženski SLO RADENSKA AS SLO19980705
3 . 135 Ustar Maša Pia Ženski SLO RADENSKA AS SLO19990901
4 . 140 Kerpan Katja Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19991208
5 . 136 Zajc Hajdi Ženski SLO RADENSKA AS SLO19981215
6 . 153 WILDING Julia Ženski AUT ARBO Rapso Knittelfeld AUT19990224
7 . 142 Komar Liza Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO19990921
8 . 143 Fras Špela Ženski SLO KK TBP LENART SLO19980405
9 . 141 Štrancar Ema Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19990623

Komentarji