Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 15. Velika Nagrada Medvod

Cestno kolesarstvo Tekma:15. Velika Nagrada Medvod Datum:20.04.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Vožnje Zaostanek Hitrost Več
DEČKI C (U13)-M
1 . 25 Colnar Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 19:35 33,09km/h >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020216
Čas Vožnje: 19:35
Zaostanek:
Hitrost: 33,09km/h
2 . 45 Vandur Gaber
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 19:35 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020528
Čas Vožnje: 19:35
Zaostanek:
Hitrost:
3 . 24 Glivar Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 19:35 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020501
Čas Vožnje: 19:35
Zaostanek:
Hitrost:
4 . 3 Kranjec Žagar Matic
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020603 19:41 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020603
Čas Vožnje: 19:41
Zaostanek:
Hitrost:
5 . 41 Muršec Miha
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020325
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
6 . 2 Groznik Svit
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020201 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020201
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
7 . 32 Strmšek Miha
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020926
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
8 . 44 Bedek Drejc
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020608
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
9 . 26 Badovinac Jošt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040124
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
10 . 43 Klasinc Enej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021024
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
11 . 4 Praprotnik Čurič Vid
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020804
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
12 . 19 Piskule Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021211 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021211
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
13 . 16 Špoljar Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030304
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
14 . 49 BENES Bryan
ASD PEDALE RONCHESE
Moški AUT ASD PEDALE RONCHESE 99251F >
Klub ASD PEDALE RONCHESE
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 99251F
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
15 . 14 Turk Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031030
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
16 . 1 Bašelj Jaša
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020614
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
17 . 37 Žnidar Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030224
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
18 . 69 Žnidar Žiga
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040803 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040803
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
19 . 39 Poropat Žan Aljaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030925
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
20 . 55 ZACCHIGNA Gianluca
ASD PEDALE RONCHESE
Moški AUT ASD PEDALE RONCHESE 797882N >
Klub ASD PEDALE RONCHESE
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 797882N
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
21 . 6 Skukan Gašper
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030131
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
22 . 27 Košir Vid
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041023
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
23 . 46 BUTTIGLIONE Giuseppe
ASD PEDALE RONCHESE
Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 715005X >
Klub ASD PEDALE RONCHESE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 715005X
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
24 . 18 Ravbar Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050511
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
25 . 52 FLANK Marco
ASD PEDALE RONCHESE
Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 79814N >
Klub ASD PEDALE RONCHESE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 79814N
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
26 . 8 Kern Tadej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030228 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030228
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
27 . 31 Flajs Maj
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050128
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
28 . 9 Poljanec Jon
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20040926 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040926
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
29 . 23 Hajsinger Janko
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030626 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030626
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
30 . 22 Judež Bine
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20061116 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20061116
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
31 . 35 Cebek Rok
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020423 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020423
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
32 . 51 DEPASE Fabio
ASD PEDALE RONCHESE
Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 992510Q >
Klub ASD PEDALE RONCHESE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 992510Q
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
33 . 17 ŠIMC David
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040808 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040808
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
34 . 15 Turk Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040611
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
35 . 10 ČUK Enej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050901
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
36 . 38 Vidovič Filip Teo
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021103
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
37 . 40 Petek Rene
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030612 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030612
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
38 . 13 Weiss Tilen
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040222 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040222
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
39 . 20 Peterlin Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020126 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020126
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 82 Badovinac Urban
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 38:35 33,59km/h >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011105
Čas Vožnje: 38:35
Zaostanek:
Hitrost: 33,59km/h
2 . 81 Bevc Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 38:35 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010404
Čas Vožnje: 38:35
Zaostanek:
Hitrost:
3 . 73 Jeretina Marko
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 38:57 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011007
Čas Vožnje: 38:57
Zaostanek:
Hitrost:
4 . 84 LUSCHIN Christoph
ARBO Rapso Knittelfeld
Moški AUT ARBO Rapso Knittelfeld AUT20010302 >
Klub ARBO Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20010302
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
5 . 70 Zalar Gašper
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010728
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
6 . 71 Čemažar Jaka
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010215
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
7 . 47 Žnidar Maj
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010516 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010516
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
8 . 92 PLETT Kevin
ASD PEDALE RONCHESE
Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 779483B >
Klub ASD PEDALE RONCHESE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 779483B
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
9 . 90 Ljubec Aljaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011108 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011108
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
10 . 94 Slapničar Vid
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO20010811 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010811
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
11 . 83 Suhadolnik Maks
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20010221 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010221
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
12 . 78 Turk Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011013 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011013
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
13 . 79 STEINWIDDER Marc
ARBO Rapso Knittelfeld
Moški AUT ARBO Rapso Knittelfeld AUT20010417 >
Klub ARBO Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20010417
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
14 . 76 Čadež Matevž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010821 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010821
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
15 . 74 Kogovšek Kancijan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20011228 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011228
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
16 . 80 Dolenc Lan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010619 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010619
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
17 . 93 Prešern Žiga
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO20010731 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010731
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
18 . 91 FRANTI Alessandro
ASD PEDALE RONCHESE
Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 721044T >
Klub ASD PEDALE RONCHESE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 721044T
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
19 . 77 Vilfan Jakob
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010901 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010901
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
20 . 85 Peršak Vid
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20010105 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010105
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 111 Colnar Martin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629 53:24 36,63km/h >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000629
Čas Vožnje: 53:24
Zaostanek:
Hitrost: 36,63km/h
2 . 114 Skok Anže
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 53:24 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000915
Čas Vožnje: 53:24
Zaostanek:
Hitrost:
3 . 100 Jančar Žiga
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000117 54:04 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000117
Čas Vožnje: 54:04
Zaostanek:
Hitrost:
4 . 129 IOVINE Raffaele
ASD PEDALE RONCHESE
Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 884033D >
Klub ASD PEDALE RONCHESE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 884033D
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
5 . 121 Slekovec Žiga
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20000202 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000202
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
6 . 115 Švab Tilen
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000328 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000328
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
7 . 127 Hozjan Marko
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000320 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000320
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
8 . 102 Groznik Urh
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000902 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000902
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
9 . 128 BONASSIN Luca
ASD PEDALE RONCHESE
Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 955122R >
Klub ASD PEDALE RONCHESE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 955122R
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
10 . 106 Rataj Žan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000925
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
11 . 122 Gungl Maj
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20000221 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000221
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
12 . 124 Malovič Nace
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000912 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000912
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
13 . 152 BLEYER Paul
ARBO Rapso Knittelfeld
Moški AUT ARBO Rapso Knittelfeld AUT20000524 >
Klub ARBO Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20000524
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
14 . 130 SINICO Andrea
ASD PEDALE RONCHESE
Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 954816Q >
Klub ASD PEDALE RONCHESE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 954816Q
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
15 . 117 Čadež David
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000912 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000912
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
16 . 113 Bahč Gregor
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000826 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000826
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
17 . 103 Kimovec Žan Mark
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000224 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000224
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
18 . 119 Bogataj Žiga
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20001216 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001216
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
19 . 101 Cunder Martin
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000805 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000805
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
20 . 123 Žagar Tilen
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000310 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000310
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
21 . 125 Ljubec Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000225 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000225
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
22 . 145 Fink Miha
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20000228 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000228
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
23 . 110 Cvelbar Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001118 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001118
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
24 . 151 HAMMERL Lukas
ARBO Rapso Knittelfeld
Moški AUT ARBO Rapso Knittelfeld AUT20000313 >
Klub ARBO Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT20000313
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
25 . 118 Kušar Jan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000902 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000902
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
26 . 116 Kalamar Žan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000607 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000607
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
27 . 150 Oman Urban
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000630 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000630
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 66 Ahačič Ana
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 19:41 32.92 Km/h >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20021025
Čas Vožnje:
Zaostanek: 19:41
Hitrost: 32.92 Km/h
2 . 64 Šmit Maruša
KK GORJE
Ženski SLO KK GORJE SLO20030517 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030517
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
3 . 62 Čemažar Klara
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO20030815 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030815
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
4 . 63 Šmiderer Zala
KK ADRIA MOBIL
Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040408 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040408
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
5 . 67 Prevc Eva
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030829
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
6 . 68 Sušnik Tjaša
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20020803
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 97 Povše Maša
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO20010927 19:41 32.92 Km/h >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20010927
Čas Vožnje:
Zaostanek: 19:41
Hitrost: 32.92 Km/h
2 . 99 Jenko Katja
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20010630 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20010630
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
3 . 98 Škrbec Manca
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO20010830 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20010830
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 137 Penko Karin
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO19990803 54:04 36,18km/h >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990803
Čas Vožnje: 54:04
Zaostanek:
Hitrost: 36,18km/h
2 . 144 Majnik Ana
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO19980705 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19980705
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
3 . 135 Ustar Maša Pia
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO19990901 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990901
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
4 . 140 Kerpan Katja
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19991208 >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19991208
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
5 . 136 Zajc Hajdi
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO19981215 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19981215
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
6 . 153 WILDING Julia
ARBO Rapso Knittelfeld
Ženski AUT ARBO Rapso Knittelfeld AUT19990224 >
Klub ARBO Rapso Knittelfeld
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: AUT19990224
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
7 . 142 Komar Liza
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO19990921 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990921
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
8 . 143 Fras Špela
KK TBP LENART
Ženski SLO KK TBP LENART SLO19980405 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19980405
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:
9 . 141 Štrancar Ema
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19990623 >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990623
Čas Vožnje:
Zaostanek:
Hitrost:

Komentarji

 

Mobile content