Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Tišinski kronometer 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:Tišinski kronometer 2014 Datum:31.05.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Licenca2 Licenca Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 23 Šimenc Laura
KD ALPE
Ženski SLO KD ALPE 15:24.2 616 SLO19910725 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 15:24.2
Licenca2: 616
Licenca: SLO19910725
2 . 25 Hasemali Anja
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Ženski SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 16:58.3 1145 SLO19880509 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 16:58.3
Licenca2: 1145
Licenca: SLO19880509
3 . 24 Jug Nina
KK DJAK
Ženski SLO KK DJAK 17:10.0 530 SLO19890507 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 17:10.0
Licenca2: 530
Licenca: SLO19890507
ŽENSKE B-Ž
1 . 21 Dolinar Nina
BikeRepublic
Ženski SLO BikeRepublic 15:19.9 1175 SLO19790520 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 15:19.9
Licenca2: 1175
Licenca: SLO19790520
2 . 20 Godec Andreja
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 15:21.7 66 SLO19770918 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 15:21.7
Licenca2: 66
Licenca: SLO19770918
3 . 18 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 15:26.5 564 SLO19791031 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 15:26.5
Licenca2: 564
Licenca: SLO19791031
4 . 19 Jagodic Andreja
TUŠMOBIL
Ženski SLO TUŠMOBIL 15:32.0 58 SLO19750115 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 15:32.0
Licenca2: 58
Licenca: SLO19750115
5 . 22 Bezjak Andreja
KD BIKE EK HALOZE 2002
Ženski SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 16:15.9 970 SLO19680803 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 16:15.9
Licenca2: 970
Licenca: SLO19680803
ŽENSKE C-Ž
1 . 15 Uršič Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 16:16.0 806 SLO19530608 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 16:16.0
Licenca2: 806
Licenca: SLO19530608
2 . 16 Rakuš Jelka
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 16:28.0 1034 SLO19640304 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 16:28.0
Licenca2: 1034
Licenca: SLO19640304
3 . 17 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 16:54.0 483 SLO19600514 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 16:54.0
Licenca2: 483
Licenca: SLO19600514
4 . 13 Vrbančič Saša
BikeRepublic
Ženski SLO BikeRepublic 17:50.7 445 SLO19630503 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 17:50.7
Licenca2: 445
Licenca: SLO19630503
5 . 14 Veršnik Zdenka
KD PAPEŽ PODGORJE
Ženski SLO KD PAPEŽ PODGORJE 22:44.8 429 SLO19581026 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 22:44.8
Licenca2: 429
Licenca: SLO19581026
AMATERJI -M
1 . 96 Porenta Primož
ŠD BAM.BI A2U TEAM
Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 19:39.3 799 SLO19880430 >
Klub ŠD BAM.BI A2U TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 19:39.3
Licenca2: 799
Licenca: SLO19880430
2 . 102 Hrovat Jan
UNI Team
Moški SLO UNI Team 19:50.8 1178 SLO19880716 >
Klub UNI Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 19:50.8
Licenca2: 1178
Licenca: SLO19880716
3 . 101 Kulišić Tomislav
ŠD BAM.BI A2U TEAM
Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 20:27.2 788 CRO19850113 >
Klub ŠD BAM.BI A2U TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20:27.2
Licenca2: 788
Licenca: CRO19850113
4 . 97 Plank Marko
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 20:42.5 456 SLO19851009 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20:42.5
Licenca2: 456
Licenca: SLO19851009
5 . 95 Šilak Jernej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 21:10.1 491 SLO19850129 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21:10.1
Licenca2: 491
Licenca: SLO19850129
6 . 105 Černigoj Uroš
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 21:11.0 691 SLO19850428 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21:11.0
Licenca2: 691
Licenca: SLO19850428
7 . 98 Polajnar Klemen
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 21:11.2 129 SLO19950920 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21:11.2
Licenca2: 129
Licenca: SLO19950920
8 . 104 Cindrič Izidor
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 22:34.6 447 SLO19940304 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22:34.6
Licenca2: 447
Licenca: SLO19940304
9 . 100 Medar Luka
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 23:08.5 481 SLO19900207 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23:08.5
Licenca2: 481
Licenca: SLO19900207
10 . 106 Černe Jure
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 24:15.4 496 SLO19870524 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24:15.4
Licenca2: 496
Licenca: SLO19870524
DNF 103 Fujs Matej
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI DNS 688 SLO19900121 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNS
Licenca2: 688
Licenca: SLO19900121
DNF 99 Petovar Jernej
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 DNS 779 SLO19850508 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNS
Licenca2: 779
Licenca: SLO19850508
MASTER A-M
1 . 91 Lovše Matej
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL 19:00.9 59 SLO19831114 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 19:00.9
Licenca2: 59
Licenca: SLO19831114
2 . 90 Ribič Zoran
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 19:56.8 971 SLO19800127 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 19:56.8
Licenca2: 971
Licenca: SLO19800127
3 . 89 Stubelj Aleš
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 20:30.3 892 SLO19830618 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20:30.3
Licenca2: 892
Licenca: SLO19830618
4 . 92 Holc Andrej
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 21:21.7 104 SLO19830318 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21:21.7
Licenca2: 104
Licenca: SLO19830318
5 . 94 Bošnjak Miha
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 22:01.9 101 SLO19841214 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22:01.9
Licenca2: 101
Licenca: SLO19841214
6 . 93 Kramberger Miha
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 24:33.2 972 SLO19831203 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24:33.2
Licenca2: 972
Licenca: SLO19831203
MASTER B-M
1 . 83 Guček Andrej
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 18:57.4 450 SLO19761110 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 18:57.4
Licenca2: 450
Licenca: SLO19761110
2 . 82 Mahorič Mitja
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL 19:48.3 76 SLO19760512 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 19:48.3
Licenca2: 76
Licenca: SLO19760512
3 . 79 Oter Mitja
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 20:08.1 1237 SLO19750501 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20:08.1
Licenca2: 1237
Licenca: SLO19750501
4 . 86 Fabjan Matic
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL 20:12.5 56 SLO19761020 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20:12.5
Licenca2: 56
Licenca: SLO19761020
5 . 77 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 20:12.8 108 SLO19760802 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20:12.8
Licenca2: 108
Licenca: SLO19760802
6 . 84 Filipič Grega
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 20:31.3 624 SLO19761119 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20:31.3
Licenca2: 624
Licenca: SLO19761119
7 . 81 Kitek Sašo
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 20:41.1 448 SLO19790220 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20:41.1
Licenca2: 448
Licenca: SLO19790220
8 . 85 Glavnik Dejan
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 20:49.3 454 SLO19750926 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20:49.3
Licenca2: 454
Licenca: SLO19750926
9 . 87 Draškič Tine
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 20:50.7 925 SLO197880923 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20:50.7
Licenca2: 925
Licenca: SLO197880923
10 . 80 Merkelj Aleš
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 21:46.0 137 SLO19780110 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21:46.0
Licenca2: 137
Licenca: SLO19780110
11 . 88 Dervarič Danijel
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 21:46.9 711 SLO19750311 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21:46.9
Licenca2: 711
Licenca: SLO19750311
DNF 75 Titan Miran
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI DNS 669 SLO19780104 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNS
Licenca2: 669
Licenca: SLO19780104
DNF 78 Permozer Simon
SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO SPRINT NOVO MESTO DNS 1139 SLO19771113 >
Klub SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNS
Licenca2: 1139
Licenca: SLO19771113
MASTER C-M
1 . 69 Tekavec Gregor
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL 19:01.0 64 SLO19740910 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 19:01.0
Licenca2: 64
Licenca: SLO19740910
2 . 74 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 19:36.5 686 SLO19730206 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 19:36.5
Licenca2: 686
Licenca: SLO19730206
3 . 72 Grilj Jernej
BK Opatija-2010
Moški SLO BK Opatija-2010 19:45.4 111 SLO19700815 >
Klub BK Opatija-2010
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 19:45.4
Licenca2: 111
Licenca: SLO19700815
4 . 70 Schell Andrej
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 21:12.0 449 SLO19730620 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21:12.0
Licenca2: 449
Licenca: SLO19730620
5 . 71 Mahmutović Nermin
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 21:44.9 1261 SLO19712708 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21:44.9
Licenca2: 1261
Licenca: SLO19712708
MASTER D-M
1 . 62 Premrn Lucjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 20:03.6 703 SLO19660129 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20:03.6
Licenca2: 703
Licenca: SLO19660129
2 . 63 Melanšek Iztok
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL 20:13.5 63 SLO19660228 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20:13.5
Licenca2: 63
Licenca: SLO19660228
3 . 64 Kuret Iztok
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 20:18.3 621 SLO19670428 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20:18.3
Licenca2: 621
Licenca: SLO19670428
4 . 68 Bajec Franc
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 21:20.7 1028 SLO19660530 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21:20.7
Licenca2: 1028
Licenca: SLO19660530
5 . 67 Gruden Gregor
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 21:26.6 692 SLO19680208 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21:26.6
Licenca2: 692
Licenca: SLO19680208
DNF 65 Kepic Anton
Moški SLO DNS >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNS
Licenca2:
Licenca:
DNF 66 Jeretina Primož
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ DNS 607 SLO19690704 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNS
Licenca2: 607
Licenca: SLO19690704
MASTER E-M
1 . 61 Debeljak Janez
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 13:25.8 802 SLO19620908 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 13:25.8
Licenca2: 802
Licenca: SLO19620908
2 . 51 Zagorec Ivan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 13:50.0 434 SLO19630811 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 13:50.0
Licenca2: 434
Licenca: SLO19630811
3 . 60 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 14:21.3 224 SLO19641226 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 14:21.3
Licenca2: 224
Licenca: SLO19641226
4 . 54 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 14:49.3 223 SLO19610608 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 14:49.3
Licenca2: 223
Licenca: SLO19610608
5 . 56 Jug Sergej
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 15:20.0 518 SLO19631102 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 15:20.0
Licenca2: 518
Licenca: SLO19631102
6 . 55 Mesojedec Matjaž
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 15:43.4 479 SLO19640925 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 15:43.4
Licenca2: 479
Licenca: SLO19640925
DNF 53 Novak Branko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI DNS 804 SLO19620213 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNS
Licenca2: 804
Licenca: SLO19620213
DNF 57 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO DNS 241 SLO19640821 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNS
Licenca2: 241
Licenca: SLO19640821
DNF 58 Detiček Edvard
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI DNS 1156 SLO19620112 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: DNS
Licenca2: 1156
Licenca: SLO19620112
MASTER F-M
1 . 42 Skubic Borislav
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 13:39.9 487 SLO19581024 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 13:39.9
Licenca2: 487
Licenca: SLO19581024
2 . 49 Brecelj Miloš
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 13:47.0 714 SLO19590302 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 13:47.0
Licenca2: 714
Licenca: SLO19590302
3 . 108 Fabjan Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 14:42.1 696 SLO19571120 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 14:42.1
Licenca2: 696
Licenca: SLO19571120
4 . 48 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 14:54.5 103 SLO19570501 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 14:54.5
Licenca2: 103
Licenca: SLO19570501
5 . 43 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 15:00.5 787 SLO19570402 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 15:00.5
Licenca2: 787
Licenca: SLO19570402
6 . 41 Stankovič Dragan
SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 15:03.3 1275 SLO19580629 >
Klub SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 15:03.3
Licenca2: 1275
Licenca: SLO19580629
7 . 50 Brancelj Franci
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 15:04.3 488 SLO19550113 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 15:04.3
Licenca2: 488
Licenca: SLO19550113
8 . 47 Dobnik Drago
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 15:34.1 976 SLO19580516 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 15:34.1
Licenca2: 976
Licenca: SLO19580516
9 . 44 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 15:54.0 482 SLO19560417 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 15:54.0
Licenca2: 482
Licenca: SLO19560417
10 . 45 Krajnc Jože
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 15:56.3 1146 SLO19590302 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 15:56.3
Licenca2: 1146
Licenca: SLO19590302
11 . 46 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 16:13.6 501 SLO19560618 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 16:13.6
Licenca2: 501
Licenca: SLO19560618
MASTER G-M
1 . 37 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 14:14.3 107 SLO19540626 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 14:14.3
Licenca2: 107
Licenca: SLO19540626
2 . 38 Govekar Anton
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 14:25.0 489 SLO19530130 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 14:25.0
Licenca2: 489
Licenca: SLO19530130
3 . 36 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 14:26.2 490 SLO19511103 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 14:26.2
Licenca2: 490
Licenca: SLO19511103
4 . 40 Florjančič Srečko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 15:55.7 238 SLO19510709 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 15:55.7
Licenca2: 238
Licenca: SLO19510709
5 . 35 Prešeren Janez
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 16:23.6 610 SLO19501109 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 16:23.6
Licenca2: 610
Licenca: SLO19501109
6 . 39 Frangež Franc
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 16:57.9 969 SLO19530105 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 16:57.9
Licenca2: 969
Licenca: SLO19530105
MASTER H-M
1 . 32 Lampe Bojan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 14:25.2 480 SLO19470823 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 14:25.2
Licenca2: 480
Licenca: SLO19470823
2 . 33 Končina Rafael
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 15:38.9 502 SLO19450917 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 15:38.9
Licenca2: 502
Licenca: SLO19450917
3 . 31 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 16:03.9 228 SLO19471107 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 16:03.9
Licenca2: 228
Licenca: SLO19471107
4 . 30 Štrancar Jožef
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 16:08.0 706 SLO19470629 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 16:08.0
Licenca2: 706
Licenca: SLO19470629
5 . 34 Benko Ivan Peter
BTC CITY LJUBLJANA
Moški SLO BTC CITY LJUBLJANA 17:22.1 1269 SLO19460623 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 17:22.1
Licenca2: 1269
Licenca: SLO19460623
MASTER I-M
1 . 28 Kotnik Herbert
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 15:11.5 608 SLO19430309 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 15:11.5
Licenca2: 608
Licenca: SLO19430309
2 . 27 Hafner Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 15:19.4 250 SLO19400317 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 15:19.4
Licenca2: 250
Licenca: SLO19400317
3 . 26 Mikuž Franc
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 15:45.9 701 SLO19430801 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 15:45.9
Licenca2: 701
Licenca: SLO19430801
4 . 29 Danevčič Anton
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 17:16.8 230 SLO19410420 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 17:16.8
Licenca2: 230
Licenca: SLO19410420
REKREATIVCI A-M
1 . 3 Vida Gregor
KAVITEC ŠPICA ŠPORT
Moški SLO KAVITEC ŠPICA ŠPORT 20:37.4 >
Klub KAVITEC ŠPICA ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 20:37.4
Licenca2:
Licenca:
2 . 10 Horvat Žiga
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 21:24.2 675 SLO19980913 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 21:24.2
Licenca2: 675
Licenca: SLO19980913
3 . 11 Barat Jure
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 22:18.3 681 SLO19970515 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22:18.3
Licenca2: 681
Licenca: SLO19970515
4 . 76 Švalj Ivan
SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 22:20.0 >
Klub SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22:20.0
Licenca2:
Licenca:
5 . 9 Korošec Gregor
ŠENTJUR POWER
Moški SLO ŠENTJUR POWER 22:22.2 >
Klub ŠENTJUR POWER
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22:22.2
Licenca2:
Licenca:
6 . 5 Polovič Janez
ŠD Kostanjevica
Moški SLO ŠD Kostanjevica 22:34.1 >
Klub ŠD Kostanjevica
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22:34.1
Licenca2:
Licenca:
7 . 12 Bagari Uroš
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 22:38.8 674 SLO19990112 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 22:38.8
Licenca2: 674
Licenca: SLO19990112
8 . 109 Rožanc Peter
KD ENERGIJA VELENJE
Moški SLO KD ENERGIJA VELENJE 23:04.1 >
Klub KD ENERGIJA VELENJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23:04.1
Licenca2:
Licenca:
9 . 2 Vrečko Davorin
Moški SLO 23:13.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23:13.8
Licenca2:
Licenca:
10 . 6 Perša Miha
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 23:39.1 680 SLO19960927 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 23:39.1
Licenca2: 680
Licenca: SLO19960927
11 . 8 Koter Boštjan
Moški SLO 24:22.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24:22.1
Licenca2:
Licenca:
12 . 4 Štajer Andrej
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 24:48.5 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 24:48.5
Licenca2:
Licenca:
13 . 7 Kous Blaž
Moški SLO 26:43.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 26:43.1
Licenca2:
Licenca:
14 . 107 POLOVIČ NINO
ŠD Kostanjevica
Moški SLO ŠD Kostanjevica 28:42.8 >
Klub ŠD Kostanjevica
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 28:42.8
Licenca2:
Licenca:
REKREATIVCI B-M
1 . 52 Ošep Dani
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 14:43.2 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 14:43.2
Licenca2:
Licenca:
2 . 1 Smolko Franc
ŠD Arcont Gornja Radgona
Moški SLO ŠD Arcont Gornja Radgona 16:30.6 >
Klub ŠD Arcont Gornja Radgona
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 16:30.6
Licenca2:
Licenca:

Komentarji

 

Mobile content