Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Pokal občine Rogašovci

Cestno kolesarstvo Tekma:Pokal občine Rogašovci Datum:01.06.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Licenca2 Licenca
ŽENSKE A-Ž
1 . 77 Šimenc Laura Ženski SLO KD ALPE 1:06:31.0 616 SLO19910725
2 . 79 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG 1:20:02.0 530 SLO19890507
DNF 78 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO DNS 233 SLO19840410
DNF 80 Hasemali Anja Ženski SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 DNS 1145 SLO19880509
ŽENSKE B-Ž
1 . 74 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 1:09:10.0 564 SLO19791031
2 . 75 Jagodic Andreja Ženski SLO TUŠMOBIL 1:09:49.0 58 SLO19750115
3 . 76 Bezjak Andreja Ženski SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 1:28:03.0 970 SLO19680803
ŽENSKE C-Ž
1 . 71 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 1:20:48.0 806 SLO19530608
2 . 73 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 1:21:53.0 483 SLO19600514
3 . 72 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI 1:28:03.0 1034 SLO19640304
AMATERJI -M
1 . 19 Obal Primož Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2:28:56.0 683 SLO19900925
2 . 15 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 2:28:56.0 799 SLO19880430
3 . 28 Brulc Srečko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 2:28:56.0 437 SLO19870524
4 . 16 Polajnar Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI 2:28:56.0 129 SLO19950920
5 . 17 Pinter Uroš Moški SLO BikeRepublic 2:28:56.0 451 SLO19890720
6 . 13 Robič Matic Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 2:29:52.0 979 SLO19870806
7 . 23 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE 2:40:29.0 613 SLO19850615
8 . 26 Fister Dušan Moški SLO KK TROPOVCI 2:40:29.0 678 SLO19930518
9 . 20 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M 2:40:41.0 481 SLO19900207
10 . 30 Bevc Gašper Moški SLO KK MASTER TEAM 2:40:58.0 813 SLO19900605
11 . 11 Žnidarič Luka Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2:41:10.0 --
12 . 24 Krajnc Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 2:43:41.0 1144 SLO19880316
DNF 18 Petovar Jernej Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 DNF 779 SLO19850508
DNF 27 Černe Jure Moški SLO ŠD TURBO M DNF 496 SLO19870524
DNF 14 Rebernak Sebastjan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI DNF --
DNF 12 Zajc Matic Moški SLO KK Metliška črnina DNF 513 SLO19950714
DNF 21 Kurent Simon Moški SLO KD ALPE DNF 628 SLO19940301
DNF 25 Fujs Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI DNF 688 SLO19900121
DNF 22 Kulišić Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM DNF 788 CRO19850113
DNF 29 Bonča Blaž Moški SLO TUŠMOBIL DNF 61 SLO19890706
MASTER A-M
1 . 33 Sikošek Gregor Moški SLO BikeRepublic 2:28:45.0 452 SLO19841117
2 . 37 Lovše Matej Moški SLO TUŠMOBIL 2:28:45.0 59 SLO19831114
3 . 32 Stubelj Aleš Moški SLO KK PANTAL 2:29:20.0 892 SLO19830618
4 . 36 Prevejšek Damjan Moški SLO KK MASTER TEAM 2:29:30.0 814 SLO19800502
5 . 34 Salavec Goran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2:29:30.0 685 SLO19800926
6 . 35 Ribič Zoran Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 2:29:52.0 971 SLO19800127
7 . 39 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 2:43:41.0 104 SLO19830318
8 . 40 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 2:43:41.0 101 SLO19841214
9 . 31 Tajčman Simon Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 2:50:00.0 426 SLO19840106
DNF 38 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 DNF 972 SLO19831203
MASTER B-M
1 . 45 Mahorič Mitja Moški SLO TUŠMOBIL 2:24:26.0 76 SLO19760512
2 . 43 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 2:28:56.0 108 SLO19760802
3 . 48 Fabjan Matic Moški SLO TUŠMOBIL 2:28:56.0 56 SLO19761020
4 . 47 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE 2:29:20.0 624 SLO19761119
5 . 41 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 2:29:52.0 430 SLO19751204
6 . 42 Vantur Mihael Moški SLO TUŠMOBIL 2:40:35.0 65 SLO19790718
7 . 46 Kaučiči Primož Moški SLO TEAM KORAK NAPREJ - EKOMARATON.SI 2:49:38.0 --
DNF 44 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna DNF 1237 SLO19750501
MASTER C-M
1 . 54 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2:24:49.0 686 SLO19730206
2 . 51 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 2:27:51.0 440 SLO19710915
3 . 692 Kopše Igor Moški SLO TEAM PRO ENERGETIC ARBÖ 2:28:56.0 113 SLO19740813
4 . 49 Tekavec Gregor Moški SLO TUŠMOBIL 2:28:56.0 64 SLO19740910
5 . 52 Jelič Borja Moški SLO TUŠMOBIL 2:29:09.0 60 SLO19741205
6 . 53 Helešič Andrej M. Moški SLO BikeRepublic 2:29:43.0 446 SLO19700731
7 . 50 Schell Andrej Moški SLO BikeRepublic 2:40:41.0 449 SLO19730620
DNF 55 Grilj Jernej Moški SLO BK Opatija-2010 DNF 111 SLO19700815
MASTER D-M
1 . 57 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠMOBIL 2:28:56.0 63 SLO19660228
2 . 58 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 2:29:20.0 704 SLO19690616
3 . 62 Donša Janez Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2:30:08.0 687 SLO19670619
4 . 59 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE 2:30:48.0 621 SLO19670428
5 . 60 Grudnik Igor Moški SLO KD ALPE 2:41:10.0 620 SLO19670118
6 . 61 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA 2:50:00.0 692 SLO19680208
7 . 63 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 2:50:00.0 1028 SLO19660530
DNF 56 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA DNF 703 SLO19660129
MASTER E-M
1 . 104 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI 1:04:53.0 802 SLO19620908
2 . 105 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:06:31.0 224 SLO19641226
3 . 106 Vrhovšek Boris Moški SLO BikeRepublic 1:06:31.0 455 SLO19610331
4 . 98 Zagorec Ivan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1:08:10.0 434 SLO19630811
5 . 99 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1:08:38.0 223 SLO19610608
6 . 100 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 1:11:45.0 479 SLO19640925
7 . 101 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 1:15:19.0 518 SLO19631102
DNF 103 Detiček Edvard Moški SLO ŠD BAM.BI DNS 1156 SLO19620112
DNF 102 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO DNS 241 SLO19640821
MASTER F-M
1 . 90 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 1:06:31.0 487 SLO19581024
2 . 95 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 1:09:00.0 264 SLO19550221
3 . 92 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 1:09:08.0 501 SLO19560618
4 . 94 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1:11:10.0 103 SLO19570501
5 . 96 Brecelj Miloš Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:11:26.0 714 SLO19590302
6 . 91 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 1:11:40.0 482 SLO19560417
7 . 97 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 1:12:08.0 488 SLO19550113
DNF 93 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO DNS 234 SLO19561215
MASTER G-M
1 . 88 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 1:09:00.0 489 SLO19530130
2 . 87 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 1:09:00.0 490 SLO19511103
3 . 86 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1:09:45.0 107 SLO19540626
4 . 89 Frangež Franc Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 1:20:29.0 969 SLO19530105
MASTER H-M
1 . 84 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 1:11:47.0 480 SLO19470823
2 . 85 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 1:15:47.0 502 SLO19450917
3 . 83 Štrancar Jožef Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:20:33.0 706 SLO19470629
MASTER I-M
DNF 82 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ DNS 608 SLO19430309
DNF 81 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA DNS 701 SLO19430801

Komentarji