Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Kronometer v Idrijsko Belo 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:Kronometer v Idrijsko Belo 2014 Datum:12.07.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 10 Komel Tadeja
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO da 0:10:11.78 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
Čas vožnje: 0:10:11.78
2 . 11 Jug Nina
KK DJAK-ŠD SENG
Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG da 0:10:31.25 >
Klub KK DJAK-ŠD SENG
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
Čas vožnje: 0:10:31.25
3 . 9 Štucin Sara
KK DJAK-ŠD SENG
Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG 0:11:25.84 >
Klub KK DJAK-ŠD SENG
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 0:11:25.84
4 . 12 Bojanc Nika
KD SPRINT
Ženski SLO KD SPRINT 0:12:20.10 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 0:12:20.10
ŽENSKE B-Ž
1 . 7 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR da 0:09:46.98 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:46.98
2 . 8 Bezjak Andreja
KD BIKE EK HALOZE 2002
Ženski SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 da 0:10:47.54 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
Čas vožnje: 0:10:47.54
ŽENSKE C-Ž
1 . 6 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M da 0:10:45.90 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
Čas vožnje: 0:10:45.90
2 . 5 Rakuš Jelka
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI da 0:10:45.15 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
Čas vožnje: 0:10:45.15
3 . 4 Trojar Andreja
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M da 0:10:52.72 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
Čas vožnje: 0:10:52.72
4 . 3 Uršič Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI da 0:11:04.11 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
Čas vožnje: 0:11:04.11
5 . 1 Vrbančič Saša
BikeRepublic
Ženski SLO BikeRepublic da 0:12:00.77 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
Čas vožnje: 0:12:00.77
6 . 2 Veršnik Zdenka
KD PAPEŽ PODGORJE
Ženski SLO KD PAPEŽ PODGORJE da 0:16:31.61 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
Čas vožnje: 0:16:31.61
AMATERJI -M
1 . 96 Hrovat Jan
UNI Team
Moški SLO UNI Team da 0:07:58.15 >
Klub UNI Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:07:58.15
2 . 91 Plank Marko
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic da 0:08:19.77 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:19.77
3 . 89 Šilak Jernej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M da 0:08:21.63 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:21.63
4 . 94 Kulišić Tomislav
ŠD BAM.BI A2U TEAM
Moški CRO ŠD BAM.BI A2U TEAM 0:08:52.53 >
Klub ŠD BAM.BI A2U TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 0:08:52.53
5 . 99 Bratina Rok
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:09:05.43 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 0:09:05.43
6 . 97 Cindrič Izidor
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic da 0:09:13.42 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:13.42
7 . 93 Medar Luka
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M da 0:09:21.95 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:21.95
8 . 98 Černe Jure
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M da 0:09:36.39 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:36.39
DNF 95 Koren Gašper
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID da DNS >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: DNS
DNF 90 Polajnar Klemen
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da DNS >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: DNS
DNF 92 Pajek Luka
/
Moški SLO / DNS >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: DNS
MASTER A-M
1 . 87 Ribič Zoran
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 da 0:08:03.01 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:03.01
2 . 82 Melinc Matevž
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID da 0:08:19.97 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:19.97
3 . 88 Stubelj Aleš
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL da 0:08:21.73 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:21.73
4 . 81 Poljanec Dejan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA da 0:08:45.44 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:45.44
5 . 83 Kutnar Aleš
UNI Team
Moški SLO UNI Team da 0:08:46.74 >
Klub UNI Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:46.74
6 . 86 Bošnjak Miha
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 0:08:51.42 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:51.42
7 . 85 Holc Andrej
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 0:08:51.85 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:51.85
8 . 84 Kramberger Miha
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 da 0:10:03.75 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:10:03.75
MASTER B-M
1 . 73 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 0:07:58.64 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:07:58.64
2 . 74 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 0:08:05.84 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:05.84
3 . 78 Filipič Grega
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE da 0:08:27.17 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:27.17
4 . 79 Dean Bratuž
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA da 0:08:41.60 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:41.60
DNF 75 Permozer Simon
SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO SPRINT NOVO MESTO da DNS >
Klub SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: DNS
DNF 76 Oter Mitja
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna da DNS >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: DNS
DNF 77 Merkelj Aleš
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM DNS >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: DNS
DNF 80 Jeram Damjan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA da DNS >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: DNS
MASTER C-M
1 . 68 Krapež Aleš
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA da 0:08:07.18 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:07.18
2 . 70 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI da 0:08:16.58 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:16.58
3 . 67 Mahmutović Nermin
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA da 0:08:59.22 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:59.22
4 . 72 Golob Lovro
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:09:08.65 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:08.65
5 . 69 Košič Vojko
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 da 0:09:29.63 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:29.63
DNF 71 Grilj Jernej
BK Opatija-2010
Moški SLO BK Opatija-2010 da DNS >
Klub BK Opatija-2010
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: DNS
MASTER D-M
1 . 59 Kuret Iztok
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE da 0:08:12.73 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:12.73
2 . 57 SuliČ Andrej
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID da 0:08:30.25 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:30.25
3 . 63 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:08:41.58 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:41.58
4 . 58 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA da 0:08:47.05 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:47.05
5 . 61 Gruden Gregor
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA da 0:08:47.67 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:47.67
6 . 64 Bajec Franc
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna da 0:08:58.68 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:58.68
7 . 60 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:09:07.37 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:07.37
8 . 56 Žgavec Milan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA da 0:09:39.58 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:39.58
9 . 66 Boštjan Poljšak
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT da 0:09:42.58 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:42.58
DNF 62 Gorjanec Dušan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE da DNS >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: DNS
DNF 65 Lado Sedej
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA DNS >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: DNS
MASTER E-M
1 . 53 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:08:39.52 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:39.52
2 . 55 Bojanc Branko
SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO SPRINT NOVO MESTO da 0:08:59.00 >
Klub SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:59.00
3 . 49 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:09:02.66 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:02.66
4 . 52 Brvar Jože
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M da 0:09:04.20 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:04.20
5 . 50 Jug Sergej
KK DJAK-ŠD SENG
Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG da 0:09:15.11 >
Klub KK DJAK-ŠD SENG
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:15.11
6 . 51 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:09:15.45 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:15.45
7 . 48 Novak Branko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 0:09:18.11 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:18.11
8 . 47 Rožič Darko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:09:47.52 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:47.52
9 . 54 Franc Tratnik
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:09:57.58 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 0:09:57.58
MASTER F-M
1 . 38 Slak Boštjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:08:37.99 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:37.99
2 . 39 Skubic Borislav
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M da 0:08:51.91 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:51.91
3 . 46 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:08:55.94 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:08:55.94
4 . 45 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 0:09:08.73 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:08.73
5 . 37 Suhadolnik Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 0:09:13.18 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:13.18
6 . 40 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 0:09:19.18 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:19.18
7 . 42 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M da 0:09:54.07 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:54.07
8 . 41 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M da 0:10:16.17 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:10:16.17
9 . 44 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:10:33.85 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:10:33.85
DNF 43 Krajnc Jože
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 da DNS >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: DNS
MASTER G-M
1 . 29 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 0:09:00.09 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:00.09
2 . 31 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M da 0:09:00.38 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:00.38
3 . 32 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 0:09:40.51 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:40.51
4 . 27 Trkman Andrej
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:09:55.07 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:55.07
5 . 26 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:10:11.83 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:10:11.83
6 . 35 Florjančič Srečko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:10:12.26 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:10:12.26
7 . 34 Frangež Franc
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 da 0:10:43.23 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:10:43.23
8 . 30 Mikulin Zvezdan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:10:45.33 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:10:45.33
9 . 36 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:11:04.91 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:11:04.91
DNF 28 Prešeren Janez
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ da DNS >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: DNS
DNF 33 Govekar Anton
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M da DNS >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: DNS
MASTER H-M
1 . 22 Lampe Bojan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M da 0:09:09.10 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:09.10
2 . 24 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:09:19.23 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:19.23
3 . 20 Otoničar Janez
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna da 0:09:29.69 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:29.69
4 . 23 Končina Rafael
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK da 0:09:51.71 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:51.71
5 . 19 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:10:02.68 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:10:02.68
6 . 21 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA da 0:10:05.26 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:10:05.26
7 . 25 Štrancar Jožef
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA da 0:10:31.07 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:10:31.07
8 . 18 Zuccon Sergio
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:10:53.42 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 0:10:53.42
MASTER I-M
1 . 13 Kotnik Herbert
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ da 0:09:42.24 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:42.24
2 . 17 Mikuž Franc
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA da 0:09:57.20 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:09:57.20
3 . 14 Hafner Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:10:01.77 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:10:01.77
4 . 16 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna da 0:10:31.51 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:10:31.51
5 . 15 Danevčič Anton
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 0:11:41.20 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 0:11:41.20

Komentarji

 

Mobile content