Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Vzpon na Golte

Cestno kolesarstvo Tekma:Vzpon na Golte Datum:21.06.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 2 Šimenc Laura
KD ALPE
Ženski SLO KD ALPE da 51.04 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
Čas vožnje: 51.04
Zaostanek:
2 . 3 Komel Tadeja
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO da 1:04.39 +13.35 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
Čas vožnje: 1:04.39
Zaostanek: +13.35
3 . 1 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI da 1:06.50 +15.46 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
Čas vožnje: 1:06.50
Zaostanek: +15.46
4 . 4 Jug Nina
KK DJAK-ŠD SENG
Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG da 1:07.25 +16.21 >
Klub KK DJAK-ŠD SENG
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
Čas vožnje: 1:07.25
Zaostanek: +16.21
5 . 5 Bohinc Saša
ROCK RACING TEAM KAMNIK
Ženski SLO ROCK RACING TEAM KAMNIK 1:14.07 +23.03 >
Klub ROCK RACING TEAM KAMNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 1:14.07
Zaostanek: +23.03
ŽENSKE B-Ž
1 . 7 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR da 50.11 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
Čas vožnje: 50.11
Zaostanek:
2 . 6 Škrajnar Špela
GANESHA TEAM
Ženski SLO GANESHA TEAM da 50.23 +0.12 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
Čas vožnje: 50.23
Zaostanek: +0.12
3 . 8 Jenko Živa
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 56.22 +6.11 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 56.22
Zaostanek: +6.11
DNF 10 Bogataj Andreja
KD ALPE
Ženski SLO KD ALPE da DNF >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 9 Godec Andreja
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA da DNF >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
ŽENSKE C-Ž
1 . 11 Škerlj Ivanka
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO da 1:03.14 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
Čas vožnje: 1:03.14
Zaostanek:
2 . 13 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M da 1:07.13 +3.99 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
Čas vožnje: 1:07.13
Zaostanek: +3.99
3 . 12 Rakuš Jelka
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI da 1:18.59 +15.45 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: da
Čas vožnje: 1:18.59
Zaostanek: +15.45
AMATERJI -M
1 . 24 Obal Primož
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI da 41.20 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 41.20
Zaostanek:
2 . 37 Bošnjak Matic
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic da 41.41 +0.21 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 41.41
Zaostanek: +0.21
3 . 20 Porenta Primož
ŠD BAM.BI A2U TEAM
Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM da 41.59 +0.39 >
Klub ŠD BAM.BI A2U TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 41.59
Zaostanek: +0.39
4 . 36 Brinc Uroš
KK Metliška črnina
Moški SLO KK Metliška črnina da 42.26 +1.06 >
Klub KK Metliška črnina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 42.26
Zaostanek: +1.06
5 . 22 Plank Marko
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic da 42.42 +1.22 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 42.42
Zaostanek: +1.22
6 . 23 Pinter Uroš
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic da 42.44 +1.24 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 42.44
Zaostanek: +1.24
7 . 35 Brulc Srečko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE da 42.54 +1.34 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 42.54
Zaostanek: +1.34
8 . 21 Polajnar Klemen
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 43.01 +1.81 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 43.01
Zaostanek: +1.81
9 . 26 Marinko Matjaž
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE da 43.25 +2.05 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 43.25
Zaostanek: +2.05
10 . 309 Koželj Martin
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 44.44 +3.24 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 44.44
Zaostanek: +3.24
11 . 19 Potočnik Denis
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 46.37 +5.17 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 46.37
Zaostanek: +5.17
12 . 28 Maleš Andraž
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 46.47 +5.27 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 46.47
Zaostanek: +5.27
13 . 316 Matej Žučko
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE da 46.57 +5.37 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 46.57
Zaostanek: +5.37
14 . 38 Bevc Gašper
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM da 47.55 +6.35 >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 47.55
Zaostanek: +6.35
15 . 31 Krajnc Miha
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 da 48.03 +6.83 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 48.03
Zaostanek: +6.83
16 . 15 Urankar Uroš
ŠD BSH
Moški SLO ŠD BSH 48.18 +6.98 >
Klub ŠD BSH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 48.18
Zaostanek: +6.98
17 . 328 Dejan Slemenšek
Moški SLO 48.41 +7.21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 48.41
Zaostanek: +7.21
18 . 33 Hiršman Gregor
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 da 48.54 +7.34 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 48.54
Zaostanek: +7.34
19 . 25 Medar Luka
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M da 49.00 +7.80 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 49.00
Zaostanek: +7.80
20 . 34 Glamočak Anže
ŠMARŠKI FORUM
Moški SLO ŠMARŠKI FORUM 49.15 +7.95 >
Klub ŠMARŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 49.15
Zaostanek: +7.95
21 . 17 Sernec Žiga
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 53.01 +11.81 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 53.01
Zaostanek: +11.81
22 . 27 Marič Robi
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 53.10 +11.90 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 53.10
Zaostanek: +11.90
23 . 29 Kurent Simon
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE da 53.43 +12.23 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 53.43
Zaostanek: +12.23
24 . 303 Černe Jure
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M da 53.50 +12.30 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 53.50
Zaostanek: +12.30
25 . 325 Robič Blaž
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 54.55 +13.35 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 54.55
Zaostanek: +13.35
26 . 16 Strmšek Simon
Team Korak Naprej
Moški SLO Team Korak Naprej da 55.13 +13.93 >
Klub Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 55.13
Zaostanek: +13.93
27 . 310 Tom Kunaver
Moški SLO 56.14 +14.94 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 56.14
Zaostanek: +14.94
28 . 323 Rok Urbanc
Moški SLO 1:01.07 +19.87 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:01.07
Zaostanek: +19.87
DNF 32 Korimšek Žan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS da DNF >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 30 Kukenberger Domen
KD Gorenje Ponikve
Moški SLO KD Gorenje Ponikve DNF >
Klub KD Gorenje Ponikve
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 18 Remic Klemen
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI DNF >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 14 Vidmar Matjaž
KD Gorenje Ponikve
Moški SLO KD Gorenje Ponikve DNF >
Klub KD Gorenje Ponikve
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
MASTER A-M
1 . 53 Kimovec Matej
UNI Team
Moški SLO UNI Team da 40.59 >
Klub UNI Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 40.59
Zaostanek:
2 . 42 Sikošek Gregor
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic da 42.14 +1.55 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 42.14
Zaostanek: +1.55
3 . 51 Kralj Robert
Team Korak Naprej
Moški SLO Team Korak Naprej da 43.30 +2.71 >
Klub Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 43.30
Zaostanek: +2.71
4 . 47 Pavšič Tilen
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 45.46 +4.87 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 45.46
Zaostanek: +4.87
5 . 331 Hrkalovič Miroslav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 46.35 +5.36 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 46.35
Zaostanek: +5.36
6 . 39 Vračič Dejan
TEAM KORAK NAPREJ - EKOMARATON.SI
Moški SLO TEAM KORAK NAPREJ - EKOMARATON.SI da 46.49 +5.90 >
Klub TEAM KORAK NAPREJ - EKOMARATON.SI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 46.49
Zaostanek: +5.90
7 . 318 Drnovšek Peter
KK ZAGORSKA DOLINA
Moški SLO KK ZAGORSKA DOLINA da 47.22 +6.63 >
Klub KK ZAGORSKA DOLINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 47.22
Zaostanek: +6.63
8 . 321 Ribič Zoran
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 da 47.34 +6.75 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 47.34
Zaostanek: +6.75
9 . 45 Poljanec Dejan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA da 47.37 +6.78 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 47.37
Zaostanek: +6.78
10 . 43 Salavec Goran
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 47.57 +6.98 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 47.57
Zaostanek: +6.98
11 . 60 Arrigler Andraž
CVS MOBILE
Moški SLO CVS MOBILE da 50.42 +9.83 >
Klub CVS MOBILE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 50.42
Zaostanek: +9.83
12 . 58 Ferlič Denis
TK Maribor
Moški SLO TK Maribor 51.30 +10.71 >
Klub TK Maribor
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 51.30
Zaostanek: +10.71
13 . 50 Kramberger Miha
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 da 51.39 +10.80 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 51.39
Zaostanek: +10.80
14 . 56 Holc Andrej
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 52.47 +11.88 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 52.47
Zaostanek: +11.88
15 . 59 Bošnjak Miha
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 54.26 +13.67 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 54.26
Zaostanek: +13.67
16 . 319 Gorazd Stropnik
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 54.28 +13.69 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 54.28
Zaostanek: +13.69
17 . 46 Pokleka Peter
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 57.57 +16.98 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 57.57
Zaostanek: +16.98
18 . 44 Požun Dean
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 58.01 +17.42 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 58.01
Zaostanek: +17.42
19 . 333 Aleš Vrabič
Moški SLO 1:06.56 +25.97 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:06.56
Zaostanek: +25.97
20 . 54 Jerič David
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 1:11.28 +30.69 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:11.28
Zaostanek: +30.69
21 . 57 Gumilar Aleš
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 1:14.51 +33.92 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:14.51
Zaostanek: +33.92
DNF 48 Maček Marjan
ŠD Metrel
Moški SLO ŠD Metrel DNF >
Klub ŠD Metrel
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 41 Štumpfel Simon
ŠKD TEŠ
Moški SLO ŠKD TEŠ DNF >
Klub ŠKD TEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 40 Verdel Rok
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK da DNF >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 55 Jager Gregor
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba DNF >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 49 Kutnar Aleš
UNI Team
Moški SLO UNI Team da DNF >
Klub UNI Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 52 Kolenc Peter
ŠD BSH
Moški SLO ŠD BSH DNF >
Klub ŠD BSH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
MASTER B-M
1 . 79 Filipič Grega
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE da 41.47 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 41.47
Zaostanek:
2 . 82 Dogša Iztok
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM da 42.19 +0.72 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 42.19
Zaostanek: +0.72
3 . 62 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 42.21 +0.74 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 42.21
Zaostanek: +0.74
4 . 69 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 43.33 +1.86 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 43.33
Zaostanek: +1.86
5 . 317 Bratuš Dean
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA da 44.17 +2.70 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 44.17
Zaostanek: +2.70
6 . 61 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE da 46.08 +4.61 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 46.08
Zaostanek: +4.61
7 . 68 Pustoslemšek Luka
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE da 46.28 +4.81 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 46.28
Zaostanek: +4.81
8 . 66 Rosenstein Erik
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE da 47.50 +6.03 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 47.50
Zaostanek: +6.03
9 . 72 Krumpestar Matej
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE da 48.23 +6.76 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 48.23
Zaostanek: +6.76
10 . 308 Gašper Kurnik
GIANT LJUBLJANA
Moški SLO GIANT LJUBLJANA 49.51 +8.04 >
Klub GIANT LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 49.51
Zaostanek: +8.04
11 . 77 Hriberšek Anton
ŠD BSH
Moški SLO ŠD BSH 52.44 +10.97 >
Klub ŠD BSH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 52.44
Zaostanek: +10.97
12 . 74 Kitin Marko
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE da 53.07 +11.60 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 53.07
Zaostanek: +11.60
13 . 81 Erman Gašper
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE da 55.32 +13.85 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 55.32
Zaostanek: +13.85
15 . 339 Vanja Rajh
Moški SLO 1:01.52 +20.05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:01.52
Zaostanek: +20.05
16 . 76 Jegrišnik Uroš
ŠD BSH
Moški SLO ŠD BSH 1:07.24 +25.77 >
Klub ŠD BSH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:07.24
Zaostanek: +25.77
17 . 70 Polanec Primož
Klub POLET
Moški SLO Klub POLET 1:11.08 +29.61 >
Klub Klub POLET
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:11.08
Zaostanek: +29.61
DNF 75 Kitek Sašo
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic da DNF >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 80 Fabjan Matic
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL da DNF >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 63 Robert Šumah
ŠTD Pohorc
Moški SLO ŠTD Pohorc DNF >
Klub ŠTD Pohorc
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 65 Sekuti Damjan
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE DNF >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 78 Hančič Klemen
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da DNF >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 73 Krašovec Vladimir
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic DNF >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 71 Podpečan Tadej
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE da DNF >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 67 Rižnar Davorin
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba DNF >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 64 Šilar Peter
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba DNF >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
MASTER C-M
1 . 86 Poglavc Alojz
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE da 43.37 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 43.37
Zaostanek:
2 . 93 Helešič Andrej M.
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic da 43.41 +0.04 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 43.41
Zaostanek: +0.04
3 . 98 Alič Simon
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 44.12 +0.75 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 44.12
Zaostanek: +0.75
4 . 94 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI da 45.15 +1.78 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 45.15
Zaostanek: +1.78
5 . 88 Pečnik Erih
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 45.51 +2.14 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 45.51
Zaostanek: +2.14
6 . 312 Šabec Igor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna da 48.50 +5.13 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 48.50
Zaostanek: +5.13
7 . 87 Planinšek Borut
BICIKEL.COM
Moški SLO BICIKEL.COM da 49.13 +5.76 >
Klub BICIKEL.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 49.13
Zaostanek: +5.76
8 . 84 Temlin Matej
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI da 50.37 +7.00 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 50.37
Zaostanek: +7.00
9 . 91 Jeraj Sebastijan
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 50.40 +7.03 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 50.40
Zaostanek: +7.03
10 . 92 JENKO Robert
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 51.23 +7.86 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 51.23
Zaostanek: +7.86
11 . 313 Jože Poklukar
Moški SLO 52.08 +8.71 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 52.08
Zaostanek: +8.71
12 . 96 Golob Lovro
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 52.38 +9.01 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 52.38
Zaostanek: +9.01
13 . 85 Štiglic Boštjan
ŠD BSH
Moški SLO ŠD BSH 52.59 +9.22 >
Klub ŠD BSH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 52.59
Zaostanek: +9.22
14 . 305 Ivo Acman
/
Moški SLO / 57.00 +13.63 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 57.00
Zaostanek: +13.63
15 . 311 Šabec Matej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna da 57.26 +13.89 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 57.26
Zaostanek: +13.89
16 . 326 Primož Cajner
Moški SLO 1:07.14 +23.77 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:07.14
Zaostanek: +23.77
17 . 315 Leon Gradišar
Moški SLO 1:13.26 +29.89 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:13.26
Zaostanek: +29.89
18 . 337 David Kuster
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE da 1:17.48 +34.11 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 1:17.48
Zaostanek: +34.11
DNF 97 Cesar Igor
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE da DNF >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 95 Grilj Jernej
BK Opatija-2010
Moški SLO BK Opatija-2010 da DNF >
Klub BK Opatija-2010
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 90 Košir Uroš
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba DNF >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 89 Osojnik Borut
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M da DNF >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
DNF 83 Vodopivec Damjan
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK da DNF >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
MASTER D-M
1 . 108 Jauk Marjan
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM da 40.58 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 40.58
Zaostanek:
2 . 99 Širaj Andrej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna da 45.12 +4.54 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 45.12
Zaostanek: +4.54
3 . 105 Kuret Iztok
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE da 45.23 +4.65 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 45.23
Zaostanek: +4.65
4 . 104 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA da 45.39 +4.81 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 45.39
Zaostanek: +4.81
5 . 114 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA da 46.54 +5.96 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 46.54
Zaostanek: +5.96
6 . 112 Dolar Tomaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 47.00 +6.42 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 47.00
Zaostanek: +6.42
7 . 109 Grudnik Igor
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE da 47.10 +6.52 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 47.10
Zaostanek: +6.52
8 . 107 Jeretina Primož
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ da 48.35 +7.77 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 48.35
Zaostanek: +7.77
9 . 113 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 49.23 +8.65 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 49.23
Zaostanek: +8.65
10 . 103 Močnik Metod
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 49.32 +8.74 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 49.32
Zaostanek: +8.74
11 . 115 Benedik Jurij
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 50.31 +9.73 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 50.31
Zaostanek: +9.73
12 . 307 Damijan Alauf
Moški SLO 52.30 +11.72 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 52.30
Zaostanek: +11.72
13 . 100 Pretnar Janez
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 53.29 +12.71 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 53.29
Zaostanek: +12.71
14 . 304 Jaka Debenec
Moški SLO 55.09 +14.51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 55.09
Zaostanek: +14.51
15 . 102 Novak Tomaž
ŠD Biciklus
Moški SLO ŠD Biciklus 55.43 +14.85 >
Klub ŠD Biciklus
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 55.43
Zaostanek: +14.85
16 . 101 Papež Aleš
SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO SPRINT NOVO MESTO da 1:00.53 +19.95 >
Klub SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 1:00.53
Zaostanek: +19.95
17 . 354 Fidersek Janko
ŠD Tršca
Moški SLO ŠD Tršca 1:01.46 +20.88 >
Klub ŠD Tršca
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:01.46
Zaostanek: +20.88
18 . 110 Finkšt Tadej
ŠD BSH
Moški SLO ŠD BSH 1:02.05 +21.47 >
Klub ŠD BSH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:02.05
Zaostanek: +21.47
19 . 332 Branko Trstenjak
Moški SLO 1:03.04 +22.46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:03.04
Zaostanek: +22.46
20 . 106 Jerončič Niko
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 1:14.05 +33.47 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:14.05
Zaostanek: +33.47
21 . 338 Tomaž Rozoničnik
Moški SLO 1:16.22 +35.64 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:16.22
Zaostanek: +35.64
MASTER E-M
1 . 121 Debeljak Janez
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 44.20 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 44.20
Zaostanek:
2 . 123 Bojanc Branko
SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO SPRINT NOVO MESTO da 46.18 +1.98 >
Klub SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 46.18
Zaostanek: +1.98
3 . 124 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 47.27 +3.07 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 47.27
Zaostanek: +3.07
5 . 336 Edvard Kastelic
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 52.53 +8.33 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 52.53
Zaostanek: +8.33
6 . 111 Škerlj Igor
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 53.27 +9.07 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 53.27
Zaostanek: +9.07
7 . 334 Romuald Paulič
Moški SLO 54.33 +10.13 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 54.33
Zaostanek: +10.13
8 . 120 Glamočak Igor
ŠKD TEŠ
Moški SLO ŠKD TEŠ 57.45 +13.25 >
Klub ŠKD TEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 57.45
Zaostanek: +13.25
9 . 118 Kutnar Frančišek Brane
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 58.30 +14.10 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 58.30
Zaostanek: +14.10
10 . 119 Jug Sergej
KK DJAK-ŠD SENG
Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG da 58.33 +14.13 >
Klub KK DJAK-ŠD SENG
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 58.33
Zaostanek: +14.13
11 . 117 Rožič Darko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 59.03 +14.83 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 59.03
Zaostanek: +14.83
12 . 327 Matjaž Mraz
Moški SLO 1:01.56 +17.36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:01.56
Zaostanek: +17.36
DNF 122 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI DNF >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
MASTER F-M
1 . 314 Matej Bricelj
BTC CITY LJUBLJANA
Moški SLO BTC CITY LJUBLJANA da 51.42 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 51.42
Zaostanek:
2 . 136 Colnarič Slavko
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M da 51.46 +0.04 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 51.46
Zaostanek: +0.04
3 . 130 Pogačar Maks
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 51.52 +0.10 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 51.52
Zaostanek: +0.10
4 . 126 Skubic Borislav
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M da 52.56 +1.14 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 52.56
Zaostanek: +1.14
5 . 127 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 53.13 +1.71 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 53.13
Zaostanek: +1.71
6 . 125 Zupančič Mirko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE da 53.48 +2.06 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 53.48
Zaostanek: +2.06
7 . 133 Klemenc Tone
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE da 53.54 +2.12 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 53.54
Zaostanek: +2.12
8 . 132 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M da 54.17 +2.75 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 54.17
Zaostanek: +2.75
9 . 138 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 55.15 +3.73 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 55.15
Zaostanek: +3.73
10 . 135 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da 56.28 +4.86 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 56.28
Zaostanek: +4.86
11 . 329 Miran Juvah
Moški SLO 56.41 +4.99 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 56.41
Zaostanek: +4.99
12 . 129 Prešeren Branko
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA da 59.00 +7.58 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 59.00
Zaostanek: +7.58
13 . 128 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M da 59.44 +8.02 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 59.44
Zaostanek: +8.02
14 . 131 Planovšek Anton
ŠD BSH
Moški SLO ŠD BSH 1:03.37 +11.95 >
Klub ŠD BSH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:03.37
Zaostanek: +11.95
15 . 134 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1:07.42 +16.00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 1:07.42
Zaostanek: +16.00
16 . 324 Zdenko Pečko
Moški SLO 1:21.33 +29.91 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:21.33
Zaostanek: +29.91
17 . 335 Slavko Bric
Moški SLO 1:21.39 +29.97 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:21.39
Zaostanek: +29.97
DNF 137 Car Ljubo
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR da DNF >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
MASTER G-M
1 . 139 Varga Joško
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 49.57 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 49.57
Zaostanek:
2 . 143 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M da 51.59 +2.02 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 51.59
Zaostanek: +2.02
3 . 144 Govekar Anton
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M da 52.24 +2.67 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 52.24
Zaostanek: +2.67
4 . 306 Stojanović Mile
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE da 59.59 +10.02 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 59.59
Zaostanek: +10.02
5 . 142 Mikulin Zvezdan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1:00.13 +10.56 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 1:00.13
Zaostanek: +10.56
6 . 146 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1:06.07 +16.50 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 1:06.07
Zaostanek: +16.50
7 . 145 Florjančič Srečko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1:06.52 +16.95 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 1:06.52
Zaostanek: +16.95
8 . 140 Prešeren Janez
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ da 1:11.59 +22.02 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 1:11.59
Zaostanek: +22.02
DNF 141 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY da DNF >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
MASTER H-M
1 . 153 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 55.26 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 55.26
Zaostanek:
2 . 154 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 55.59 +0.33 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 55.59
Zaostanek: +0.33
3 . 301 Oblak Alojz
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI da 1:00.02 +4.76 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 1:00.02
Zaostanek: +4.76
4 . 147 Turk Drago
ŠD WILD RABBIT
Moški SLO ŠD WILD RABBIT 1:00.18 +4.92 >
Klub ŠD WILD RABBIT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:00.18
Zaostanek: +4.92
5 . 150 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA da 1:00.20 +4.94 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 1:00.20
Zaostanek: +4.94
6 . 152 Končina Rafael
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK da 1:01.17 +5.91 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 1:01.17
Zaostanek: +5.91
7 . 149 Otoničar Janez
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna da 1:04.31 +9.05 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 1:04.31
Zaostanek: +9.05
8 . 148 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO da 1:06.03 +10.77 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 1:06.03
Zaostanek: +10.77
DNF 151 Lampe Bojan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M da DNF >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: DNF
Zaostanek:
MASTER I-M
1 . 155 Kotnik Herbert
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ da 1:00.51 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 1:00.51
Zaostanek:
2 . 156 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna da 1:06.19 +5.68 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 1:06.19
Zaostanek: +5.68
3 . 322 Učanjšek Edvard
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK da 1:41.01 +40.50 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: da
Čas vožnje: 1:41.01
Zaostanek: +40.50

Komentarji

 

Mobile content