Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: Vzpon na Katarino 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:Vzpon na Katarino 2014 Datum:29.06.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Vožnje Zaostanek Več
DEčKI-M
1 . 115 Nemec Klemen
Moški SLO 1999 41:18.1 00:00.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1999
Licenca:
Čas Vožnje: 41:18.1
Zaostanek: 00:00.0
ŽENSKE A-Ž
1 . 85 Šimenc Laura
KD ALPE
Ženski SLO KD ALPE 1990 616 24:13.1 00:00.0 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1990
Licenca: 616
Čas Vožnje: 24:13.1
Zaostanek: 00:00.0
2 . 33 Jug Nina
KK DJAK-ŠD SENG
Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG 1989 530 28:09.0 03:55.9 >
Klub KK DJAK-ŠD SENG
Država SLO
Spol: Ženski
: 1989
Licenca: 530
Čas Vožnje: 28:09.0
Zaostanek: 03:55.9
3 . 39 Komel Tadeja
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 1984 233 29:39.3 05:26.2 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
: 1984
Licenca: 233
Čas Vožnje: 29:39.3
Zaostanek: 05:26.2
4 . 93 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 1990 da 32:50.5 08:37.4 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
: 1990
Licenca: da
Čas Vožnje: 32:50.5
Zaostanek: 08:37.4
ŽENSKE B-Ž
1 . 61 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 1979 564 23:50.5 00:00.0 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
: 1979
Licenca: 564
Čas Vožnje: 23:50.5
Zaostanek: 00:00.0
2 . 68 Škrajnar Špela
GANESHA TEAM
Ženski SLO GANESHA TEAM 1978 da 23:56.5 00:06.0 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
: 1978
Licenca: da
Čas Vožnje: 23:56.5
Zaostanek: 00:06.0
3 . 71 Praprotnik Lidija
KK Medvode
Ženski SLO KK Medvode 1965 30:31.3 06:40.8 >
Klub KK Medvode
Država SLO
Spol: Ženski
: 1965
Licenca:
Čas Vožnje: 30:31.3
Zaostanek: 06:40.8
4 . 23 Galof Katarina
KK Medvode
Ženski SLO KK Medvode 1976 32:44.4 08:53.9 >
Klub KK Medvode
Država SLO
Spol: Ženski
: 1976
Licenca:
Čas Vožnje: 32:44.4
Zaostanek: 08:53.9
ŽENSKE C-Ž
1 . 76 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 1960 da 29:47.4 00:00.0 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
: 1960
Licenca: da
Čas Vožnje: 29:47.4
Zaostanek: 00:00.0
2 . 88 Trojar Andreja
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 1961 da 30:47.4 01:00.0 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
: 1961
Licenca: da
Čas Vožnje: 30:47.4
Zaostanek: 01:00.0
3 . 89 Uršič Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 1953 806 33:59.5 04:12.1 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
: 1953
Licenca: 806
Čas Vožnje: 33:59.5
Zaostanek: 04:12.1
4 . 97 Ušeničnik Tina
KK Medvode
Ženski SLO KK Medvode 1950 36:46.4 06:59.0 >
Klub KK Medvode
Država SLO
Spol: Ženski
: 1950
Licenca:
Čas Vožnje: 36:46.4
Zaostanek: 06:59.0
5 . 122 Arčon Ana
KK Medvode
Ženski SLO KK Medvode 1955 38:44.4 08:57.0 >
Klub KK Medvode
Država SLO
Spol: Ženski
: 1955
Licenca:
Čas Vožnje: 38:44.4
Zaostanek: 08:57.0
6 . 136 Jakovnik Sonja
Medvode
Ženski SLO Medvode 1956 39:33.3 09:45.9 >
Klub Medvode
Država SLO
Spol: Ženski
: 1956
Licenca:
Čas Vožnje: 39:33.3
Zaostanek: 09:45.9
7 . 123 Drmota Helena
KK Medvode
Ženski SLO KK Medvode 1950 42:19.1 12:31.7 >
Klub KK Medvode
Država SLO
Spol: Ženski
: 1950
Licenca:
Čas Vožnje: 42:19.1
Zaostanek: 12:31.7
AMATERJI -M
1 . 119 Porenta Primož
ŠD BAM.BI A2U TEAM
Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 1988 799 21:12.1 00:00.0 >
Klub ŠD BAM.BI A2U TEAM
Država SLO
Spol: Moški
: 1988
Licenca: 799
Čas Vožnje: 21:12.1
Zaostanek: 00:00.0
2 . 77 Remic Klemen
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1985 21:20.2 00:08.1 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
: 1985
Licenca:
Čas Vožnje: 21:20.2
Zaostanek: 00:08.1
3 . 133 Bošnjak Matic
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 1992 453 21:25.2 00:13.1 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
: 1992
Licenca: 453
Čas Vožnje: 21:25.2
Zaostanek: 00:13.1
4 . 65 Plank Marko
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 1985 da 21:41.4 00:29.3 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
: 1985
Licenca: da
Čas Vožnje: 21:41.4
Zaostanek: 00:29.3
5 . 51 Marinko Matjaž
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 1987 da 21:48.4 00:36.3 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
: 1987
Licenca: da
Čas Vožnje: 21:48.4
Zaostanek: 00:36.3
6 . 9 Brulc Srečko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1987 437 21:55.5 00:43.4 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1987
Licenca: 437
Čas Vožnje: 21:55.5
Zaostanek: 00:43.4
7 . 30 Hrovat Jan
UNI Team
Moški SLO UNI Team 1988 1178 22:03.0 00:50.9 >
Klub UNI Team
Država SLO
Spol: Moški
: 1988
Licenca: 1178
Čas Vožnje: 22:03.0
Zaostanek: 00:50.9
7 . 70 Potisk Tilen
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 1992 22:03.0 00:50.9 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
: 1992
Licenca:
Čas Vožnje: 22:03.0
Zaostanek: 00:50.9
9 . 14 Cvajnar Urban
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1989 249 22:31.3 01:19.2 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
: 1989
Licenca: 249
Čas Vožnje: 22:31.3
Zaostanek: 01:19.2
10 . 66 Plaznik Matic
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1990 da 22:54.5 01:42.4 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
: 1990
Licenca: da
Čas Vožnje: 22:54.5
Zaostanek: 01:42.4
11 . 42 Kramar Miha
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 1985 613 23:08.0 01:55.9 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
: 1985
Licenca: 613
Čas Vožnje: 23:08.0
Zaostanek: 01:55.9
12 . 92 Zajc Matic
KK Metliška črnina
Moški SLO KK Metliška črnina 1995 da 23:22.2 02:10.1 >
Klub KK Metliška črnina
Država SLO
Spol: Moški
: 1995
Licenca: da
Čas Vožnje: 23:22.2
Zaostanek: 02:10.1
13 . 52 Medar Luka
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 1990 da 23:26.2 02:14.1 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
: 1990
Licenca: da
Čas Vožnje: 23:26.2
Zaostanek: 02:14.1
14 . 28 Hiršman Gregor
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 1987 973 23:36.3 02:24.2 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
: 1987
Licenca: 973
Čas Vožnje: 23:36.3
Zaostanek: 02:24.2
15 . 99 Černe Jure
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 1987 496 25:04.0 03:51.9 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
: 1987
Licenca: 496
Čas Vožnje: 25:04.0
Zaostanek: 03:51.9
16 . 5 Bečan Timotej
KK Medvode
Moški SLO KK Medvode 1996 26:21.2 05:09.1 >
Klub KK Medvode
Država SLO
Spol: Moški
: 1996
Licenca:
Čas Vožnje: 26:21.2
Zaostanek: 05:09.1
17 . 12 Cindrič Izidor
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 1994 447 29:07.0 07:54.9 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
: 1994
Licenca: 447
Čas Vožnje: 29:07.0
Zaostanek: 07:54.9
18 . 129 Mumlek Blaž
KK Medvode
Moški SLO KK Medvode 1989 30:12.1 09:00.0 >
Klub KK Medvode
Država SLO
Spol: Moški
: 1989
Licenca:
Čas Vožnje: 30:12.1
Zaostanek: 09:00.0
DNF 69 Polajnar Klemen
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1995 129 DNS 00:00.0 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
: 1995
Licenca: 129
Čas Vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00.0
DNF 67 Plevel Robert
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 1988 da DNS 00:00.0 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
: 1988
Licenca: da
Čas Vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00.0
MASTER A-M
1 . 36 Kimovec Matej
UNI Team
Moški SLO UNI Team 1984 1332 20:53.5 00:00.0 >
Klub UNI Team
Država SLO
Spol: Moški
: 1984
Licenca: 1332
Čas Vožnje: 20:53.5
Zaostanek: 00:00.0
2 . 60 Obid Andraž
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 1983 807 22:00.0 01:06.5 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
: 1983
Licenca: 807
Čas Vožnje: 22:00.0
Zaostanek: 01:06.5
3 . 57 Moretti Andrej
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1980 da 22:21.2 01:27.7 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
: 1980
Licenca: da
Čas Vožnje: 22:21.2
Zaostanek: 01:27.7
4 . 55 Mikelj Uroš
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1980 da 22:29.2 01:35.7 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
: 1980
Licenca: da
Čas Vožnje: 22:29.2
Zaostanek: 01:35.7
5 . 132 Kunaver Tom
Moški SLO 1981 24:14.1 03:20.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1981
Licenca:
Čas Vožnje: 24:14.1
Zaostanek: 03:20.6
6 . 94 Zoubek Miha
Moški SLO 1984 24:15.1 03:21.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1984
Licenca:
Čas Vožnje: 24:15.1
Zaostanek: 03:21.6
7 . 59 Nadvešnik Tadej
Moški SLO 1981 24:23.2 03:29.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1981
Licenca:
Čas Vožnje: 24:23.2
Zaostanek: 03:29.7
8 . 29 Holc Andrej
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1983 104 24:43.4 03:49.9 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
: 1983
Licenca: 104
Čas Vožnje: 24:43.4
Zaostanek: 03:49.9
9 . 46 Kutnar Aleš
UNI Team
Moški SLO UNI Team 1980 1179 24:55.5 04:02.0 >
Klub UNI Team
Država SLO
Spol: Moški
: 1980
Licenca: 1179
Čas Vožnje: 24:55.5
Zaostanek: 04:02.0
10 . 43 Kramberger Miha
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 1983 da 25:01.0 04:07.5 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
: 1983
Licenca: da
Čas Vožnje: 25:01.0
Zaostanek: 04:07.5
11 . 128 Bošnjak Miha
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1984 101 25:15.1 04:21.6 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
: 1984
Licenca: 101
Čas Vožnje: 25:15.1
Zaostanek: 04:21.6
DNF 1 Arrigler Andraž
CVS MOBILE
Moški SLO CVS MOBILE 1984 da DNS 00:00.0 >
Klub CVS MOBILE
Država SLO
Spol: Moški
: 1984
Licenca: da
Čas Vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00.0
MASTER B-M
1 . 74 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1976 108 21:02.0 00:00.0 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Licenca: 108
Čas Vožnje: 21:02.0
Zaostanek: 00:00.0
2 . 18 Dogša Iztok
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 1979 1185 21:18.1 00:16.1 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
: 1979
Licenca: 1185
Čas Vožnje: 21:18.1
Zaostanek: 00:16.1
3 . 20 Filipič Grega
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 1976 642 21:24.2 00:22.2 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Licenca: 642
Čas Vožnje: 21:24.2
Zaostanek: 00:22.2
4 . 90 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1975 785 21:26.2 00:24.2 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Licenca: 785
Čas Vožnje: 21:26.2
Zaostanek: 00:24.2
5 . 91 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1975 da 22:57.5 01:55.5 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Licenca: da
Čas Vožnje: 22:57.5
Zaostanek: 01:55.5
6 . 106 Primožič Peter
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 1978 629 22:59.5 01:57.5 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
: 1978
Licenca: 629
Čas Vožnje: 22:59.5
Zaostanek: 01:57.5
7 . 131 Udovic Ales
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 1979 23:07.0 02:05.0 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
: 1979
Licenca:
Čas Vožnje: 23:07.0
Zaostanek: 02:05.0
8 . 144 Kitin Marko
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 1975 1021 23:47.4 02:45.4 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Licenca: 1021
Čas Vožnje: 23:47.4
Zaostanek: 02:45.4
9 . 109 Girandon Jani
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 1975 24:27.2 03:25.2 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Licenca:
Čas Vožnje: 24:27.2
Zaostanek: 03:25.2
MASTER C-M
1 . 110 Planinšek Borut
BICIKEL.COM
Moški SLO BICIKEL.COM 1974 311 22:33.3 00:00.0 >
Klub BICIKEL.COM
Država SLO
Spol: Moški
: 1974
Licenca: 311
Čas Vožnje: 22:33.3
Zaostanek: 00:00.0
2 . 32 Jeraj Sebastijan
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1973 805 23:54.5 01:21.2 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
: 1973
Licenca: 805
Čas Vožnje: 23:54.5
Zaostanek: 01:21.2
3 . 101 Kern Marjan
ŠD Sel
Moški SLO ŠD Sel 1972 23:59.5 01:26.2 >
Klub ŠD Sel
Država SLO
Spol: Moški
: 1972
Licenca:
Čas Vožnje: 23:59.5
Zaostanek: 01:26.2
4 . 62 Osojnik Borut
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 1970 485 24:05.0 01:31.7 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
: 1970
Licenca: 485
Čas Vožnje: 24:05.0
Zaostanek: 01:31.7
5 . 25 Golob Lovro
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1974 221 24:08.0 01:34.7 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
: 1974
Licenca: 221
Čas Vožnje: 24:08.0
Zaostanek: 01:34.7
6 . 139 Mištrafović Danilo
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1974 801 24:20.2 01:46.9 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
: 1974
Licenca: 801
Čas Vožnje: 24:20.2
Zaostanek: 01:46.9
7 . 47 Ladinek Vinko
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 1971 24:22.2 01:48.9 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
: 1971
Licenca:
Čas Vožnje: 24:22.2
Zaostanek: 01:48.9
8 . 50 Lotrič Marko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1971 26:50.5 04:17.2 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
: 1971
Licenca:
Čas Vožnje: 26:50.5
Zaostanek: 04:17.2
9 . 84 Šabec Igor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 1972 1030 29:22.2 06:48.9 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
: 1972
Licenca: 1030
Čas Vožnje: 29:22.2
Zaostanek: 06:48.9
10 . 104 Novak Žiga
Top - fit
Moški SLO Top - fit 1971 32:28.2 09:54.9 >
Klub Top - fit
Država SLO
Spol: Moški
: 1971
Licenca:
Čas Vožnje: 32:28.2
Zaostanek: 09:54.9
DNF 31 JENKO Robert
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1972 da DNS 00:00.0 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
: 1972
Licenca: da
Čas Vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00.0
MASTER D-M
1 . 49 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 1969 704 22:15.1 00:00.0 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
: 1969
Licenca: 704
Čas Vožnje: 22:15.1
Zaostanek: 00:00.0
2 . 45 Kuret Iztok
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 1967 671 22:29.2 00:14.1 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
: 1967
Licenca: 671
Čas Vožnje: 22:29.2
Zaostanek: 00:14.1
3 . 19 Dolar Tomaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 1966 23:13.1 00:58.0 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
: 1966
Licenca:
Čas Vožnje: 23:13.1
Zaostanek: 00:58.0
4 . 16 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1966 229 23:32.3 01:17.2 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
: 1966
Licenca: 229
Čas Vožnje: 23:32.3
Zaostanek: 01:17.2
5 . 96 Žakelj Vladimir
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1965 da 23:38.3 01:23.2 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
: 1965
Licenca: da
Čas Vožnje: 23:38.3
Zaostanek: 01:23.2
6 . 6 Benedik Jurij
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1968 110 24:52.5 02:37.4 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
: 1968
Licenca: 110
Čas Vožnje: 24:52.5
Zaostanek: 02:37.4
7 . 44 Kreševac Drago
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1966 da 25:59.5 03:44.4 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
: 1966
Licenca: da
Čas Vožnje: 25:59.5
Zaostanek: 03:44.4
8 . 145 Bečan Peter
Medvode
Moški SLO Medvode 1965 26:19.1 04:04.0 >
Klub Medvode
Država SLO
Spol: Moški
: 1965
Licenca:
Čas Vožnje: 26:19.1
Zaostanek: 04:04.0
9 . 124 Škof Marko
Moški SLO 1967 27:21.2 05:06.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1967
Licenca:
Čas Vožnje: 27:21.2
Zaostanek: 05:06.1
10 . 63 Papež Aleš
SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 1968 da 27:22.2 05:07.1 >
Klub SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
: 1968
Licenca: da
Čas Vožnje: 27:22.2
Zaostanek: 05:07.1
11 . 87 Trampuž Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1966 da 28:32.3 06:17.2 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
: 1966
Licenca: da
Čas Vožnje: 28:32.3
Zaostanek: 06:17.2
12 . 3 Bartelj Dušan
Partizan Doljsko
Moški SLO Partizan Doljsko 1965 29:36.3 07:21.2 >
Klub Partizan Doljsko
Država SLO
Spol: Moški
: 1965
Licenca:
Čas Vožnje: 29:36.3
Zaostanek: 07:21.2
13 . 134 Repnik Lojze
Moški SLO 1967 29:49.4 07:34.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1967
Licenca:
Čas Vožnje: 29:49.4
Zaostanek: 07:34.3
14 . 108 Sesek Uros
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1967 30:05.0 07:49.9 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
: 1967
Licenca:
Čas Vožnje: 30:05.0
Zaostanek: 07:49.9
15 . 135 Bezjak Janez
KK Medvode
Moški SLO KK Medvode 1968 37:31.3 15:16.2 >
Klub KK Medvode
Država SLO
Spol: Moški
: 1968
Licenca:
Čas Vožnje: 37:31.3
Zaostanek: 15:16.2
MASTER E-M
1 . 17 Debeljak Janez
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1962 802 22:05.0 00:00.0 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
: 1962
Licenca: 802
Čas Vožnje: 22:05.0
Zaostanek: 00:00.0
2 . 4 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1964 224 22:43.4 00:38.4 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
: 1964
Licenca: 224
Čas Vožnje: 22:43.4
Zaostanek: 00:38.4
3 . 58 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1961 223 23:38.3 01:33.3 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
: 1961
Licenca: 223
Čas Vožnje: 23:38.3
Zaostanek: 01:33.3
4 . 121 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1960 24:07.0 02:02.0 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
: 1960
Licenca:
Čas Vožnje: 24:07.0
Zaostanek: 02:02.0
5 . 103 Zupan Tine
Scott team
Moški SLO Scott team 1960 1044 24:47.4 02:42.4 >
Klub Scott team
Država SLO
Spol: Moški
: 1960
Licenca: 1044
Čas Vožnje: 24:47.4
Zaostanek: 02:42.4
6 . 80 Rožič Darko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1961 da 26:15.1 04:10.1 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
: 1961
Licenca: da
Čas Vožnje: 26:15.1
Zaostanek: 04:10.1
7 . 10 Brvar Jože
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 1963 493 26:17.1 04:12.1 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Licenca: 493
Čas Vožnje: 26:17.1
Zaostanek: 04:12.1
8 . 143 Novak Branko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1962 804 26:45.4 04:40.4 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
: 1962
Licenca: 804
Čas Vožnje: 26:45.4
Zaostanek: 04:40.4
9 . 34 Jug Sergej
KK DJAK-ŠD SENG
Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 1963 518 27:20.2 05:15.2 >
Klub KK DJAK-ŠD SENG
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Licenca: 518
Čas Vožnje: 27:20.2
Zaostanek: 05:15.2
10 . 126 Cof Bojan
KK Medvode
Moški SLO KK Medvode 1962 29:14.1 07:09.1 >
Klub KK Medvode
Država SLO
Spol: Moški
: 1962
Licenca:
Čas Vožnje: 29:14.1
Zaostanek: 07:09.1
11 . 140 Omeradžić Hasan
Felixi
Moški SLO Felixi 1961 35:57.5 13:52.5 >
Klub Felixi
Država SLO
Spol: Moški
: 1961
Licenca:
Čas Vožnje: 35:57.5
Zaostanek: 13:52.5
12 . 118 Selan Anton
Kostel
Moški SLO Kostel 1960 39:13.1 17:08.1 >
Klub Kostel
Država SLO
Spol: Moški
: 1960
Licenca:
Čas Vožnje: 39:13.1
Zaostanek: 17:08.1
DNF 35 Kalan Igor
TSK Olimpik
Moški SLO TSK Olimpik 1961 DNS 00:00.0 >
Klub TSK Olimpik
Država SLO
Spol: Moški
: 1961
Licenca:
Čas Vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00.0
MASTER F-M
1 . 13 Colnarič Slavko
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 1956 1204 24:06.0 00:00.0 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
: 1956
Licenca: 1204
Čas Vožnje: 24:06.0
Zaostanek: 00:00.0
2 . 64 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 1956 501 24:25.2 00:19.2 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
: 1956
Licenca: 501
Čas Vožnje: 24:25.2
Zaostanek: 00:19.2
3 . 78 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1957 787 24:51.5 00:45.5 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
: 1957
Licenca: 787
Čas Vožnje: 24:51.5
Zaostanek: 00:45.5
4 . 8 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1959 226 25:09.0 01:03.0 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
: 1959
Licenca: 226
Čas Vožnje: 25:09.0
Zaostanek: 01:03.0
5 . 117 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1957 103 25:17.1 01:11.1 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
: 1957
Licenca: 103
Čas Vožnje: 25:17.1
Zaostanek: 01:11.1
6 . 137 Juvan Miran
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1959 906 25:22.2 01:16.2 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
: 1959
Licenca: 906
Čas Vožnje: 25:22.2
Zaostanek: 01:16.2
7 . 95 Zupančič Mirko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1959 da 25:26.2 01:20.2 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1959
Licenca: da
Čas Vožnje: 25:26.2
Zaostanek: 01:20.2
8 . 83 Suhadolnik Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1958 109 26:23.2 02:17.2 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
: 1958
Licenca: 109
Čas Vožnje: 26:23.2
Zaostanek: 02:17.2
9 . 75 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 1956 da 28:01.0 03:55.0 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
: 1956
Licenca: da
Čas Vožnje: 28:01.0
Zaostanek: 03:55.0
10 . 37 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1956 234 29:39.3 05:33.3 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
: 1956
Licenca: 234
Čas Vožnje: 29:39.3
Zaostanek: 05:33.3
11 . 141 Berden Zdravko
Felixi
Moški SLO Felixi 1959 30:04.0 05:58.0 >
Klub Felixi
Država SLO
Spol: Moški
: 1959
Licenca:
Čas Vožnje: 30:04.0
Zaostanek: 05:58.0
12 . 113 Nemec Matija
Medvode
Moški SLO Medvode 1958 40:05.0 15:59.0 >
Klub Medvode
Država SLO
Spol: Moški
: 1958
Licenca:
Čas Vožnje: 40:05.0
Zaostanek: 15:59.0
DNF 111 Kozel Martin
Moški SLO 1955 DNF 00:00.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1955
Licenca:
Čas Vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00.0
DNF 72 Prešeren Branko
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 1959 DNS 00:00.0 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
: 1959
Licenca:
Čas Vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00.0
DNF 38 Klemenc Tone
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 1955 da DNS 00:00.0 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
: 1955
Licenca: da
Čas Vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00.0
DNF 86 Pogačar Maks
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 1959 DNS 00:00.0 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
: 1959
Licenca:
Čas Vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00.0
MASTER G-M
1 . 53 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 1951 da 23:33.3 00:00.0 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
: 1951
Licenca: da
Čas Vožnje: 23:33.3
Zaostanek: 00:00.0
2 . 79 Rogelj Jože
Bauer - Center
Moški SLO Bauer - Center 1951 24:41.4 01:08.1 >
Klub Bauer - Center
Država SLO
Spol: Moški
: 1951
Licenca:
Čas Vožnje: 24:41.4
Zaostanek: 01:08.1
3 . 26 Govekar Anton
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 1953 489 25:02.0 01:28.7 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
: 1953
Licenca: 489
Čas Vožnje: 25:02.0
Zaostanek: 01:28.7
4 . 127 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1954 107 25:42.4 02:09.1 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
: 1954
Licenca: 107
Čas Vožnje: 25:42.4
Zaostanek: 02:09.1
5 . 120 Poljanec Janez
KK Medvode
Moški SLO KK Medvode 1953 28:22.2 04:48.9 >
Klub KK Medvode
Država SLO
Spol: Moški
: 1953
Licenca:
Čas Vožnje: 28:22.2
Zaostanek: 04:48.9
6 . 56 Mikulin Zvezdan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1950 da 28:24.2 04:50.9 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
: 1950
Licenca: da
Čas Vožnje: 28:24.2
Zaostanek: 04:50.9
7 . 107 Korenčič Brane
ŠD Pungert
Moški SLO ŠD Pungert 1950 30:02.0 06:28.7 >
Klub ŠD Pungert
Država SLO
Spol: Moški
: 1950
Licenca:
Čas Vožnje: 30:02.0
Zaostanek: 06:28.7
8 . 7 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1954 248 30:07.0 06:33.7 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
: 1954
Licenca: 248
Čas Vožnje: 30:07.0
Zaostanek: 06:33.7
9 . 21 Florjančič Srečko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1951 238 30:28.2 06:54.9 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
: 1951
Licenca: 238
Čas Vožnje: 30:28.2
Zaostanek: 06:54.9
10 . 22 Frangež Franc
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 1953 969 31:02.0 07:28.7 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
: 1953
Licenca: 969
Čas Vožnje: 31:02.0
Zaostanek: 07:28.7
11 . 73 Prešeren Janez
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 1950 610 31:29.2 07:55.9 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
: 1950
Licenca: 610
Čas Vožnje: 31:29.2
Zaostanek: 07:55.9
12 . 125 Keršič Emil
Bike KK Haloze
Moški SLO Bike KK Haloze 1954 33:31.3 09:58.0 >
Klub Bike KK Haloze
Država SLO
Spol: Moški
: 1954
Licenca:
Čas Vožnje: 33:31.3
Zaostanek: 09:58.0
13 . 138 Poglič Marko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1952 35:47.4 12:14.1 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
: 1952
Licenca:
Čas Vožnje: 35:47.4
Zaostanek: 12:14.1
MASTER H-M
1 . 11 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1948 231 25:33.3 00:00.0 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
: 1948
Licenca: 231
Čas Vožnje: 25:33.3
Zaostanek: 00:00.0
2 . 27 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1949 782 25:53.5 00:20.2 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
: 1949
Licenca: 782
Čas Vožnje: 25:53.5
Zaostanek: 00:20.2
3 . 48 Lampe Bojan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 1947 480 27:01.0 01:27.7 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
: 1947
Licenca: 480
Čas Vožnje: 27:01.0
Zaostanek: 01:27.7
4 . 54 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 1949 705 27:18.1 01:44.8 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
: 1949
Licenca: 705
Čas Vožnje: 27:18.1
Zaostanek: 01:44.8
5 . 105 Gaber Jože
KK Medvode
Moški SLO KK Medvode 1948 27:36.3 02:03.0 >
Klub KK Medvode
Država SLO
Spol: Moški
: 1948
Licenca:
Čas Vožnje: 27:36.3
Zaostanek: 02:03.0
6 . 41 Koželj Franc
Moški SLO 1946 29:16.1 03:42.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1946
Licenca:
Čas Vožnje: 29:16.1
Zaostanek: 03:42.8
7 . 81 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1947 da 29:43.4 04:10.1 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
: 1947
Licenca: da
Čas Vožnje: 29:43.4
Zaostanek: 04:10.1
8 . 102 Sodnik Peter
Bexl-Komenda
Moški SLO Bexl-Komenda 1947 30:48.4 05:15.1 >
Klub Bexl-Komenda
Država SLO
Spol: Moški
: 1947
Licenca:
Čas Vožnje: 30:48.4
Zaostanek: 05:15.1
9 . 100 Božič Rudolf
Moški SLO 1948 33:15.1 07:41.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1948
Licenca:
Čas Vožnje: 33:15.1
Zaostanek: 07:41.8
10 . 112 Fabjan Stojan
KD Goriška Brda
Moški SLO KD Goriška Brda 1948 41:23.2 15:49.9 >
Klub KD Goriška Brda
Država SLO
Spol: Moški
: 1948
Licenca:
Čas Vožnje: 41:23.2
Zaostanek: 15:49.9
11 . 82 Sever Janez
Moški SLO 1946 45:31.3 19:58.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1946
Licenca:
Čas Vožnje: 45:31.3
Zaostanek: 19:58.0
MASTER I-M
1 . 40 Kotnik Herbert
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 1943 da 27:15.1 01:41.8 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
: 1943
Licenca: da
Čas Vožnje: 27:15.1
Zaostanek: 01:41.8
2 . 2 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 1938 1033 28:46.4 03:13.1 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
: 1938
Licenca: 1033
Čas Vožnje: 28:46.4
Zaostanek: 03:13.1
3 . 98 Mikuž Franc
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 1943 701 29:35.3 04:02.0 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
: 1943
Licenca: 701
Čas Vožnje: 29:35.3
Zaostanek: 04:02.0
4 . 114 Majcen Anton
Moški SLO 1943 40:52.5 15:19.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1943
Licenca:
Čas Vožnje: 40:52.5
Zaostanek: 15:19.2
5 . 15 Danevčič Anton
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 1941 230 41:27.2 15:53.9 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
: 1941
Licenca: 230
Čas Vožnje: 41:27.2
Zaostanek: 15:53.9
6 . 116 Kačič Jule
Moški SLO 1942 42:49.4 17:16.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
: 1942
Licenca:
Čas Vožnje: 42:49.4
Zaostanek: 17:16.1
7 . 24 Geč Blaž
KK Medvode
Moški SLO KK Medvode 1933 43:48.4 18:15.1 >
Klub KK Medvode
Država SLO
Spol: Moški
: 1933
Licenca:
Čas Vožnje: 43:48.4
Zaostanek: 18:15.1

Komentarji

 

Mobile content